ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 3/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAJKOWICZ Rafał 484KOSZALINM30-391M 100:06:08.32 3:4815,8
2HUBERT Łukasz 493TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 200:06:12.24+00:00:033:5115,5
3CZAPLIŃSKI Jacek 391TAGER SPORTKOSZALINM30-393M 300:06:31.73+00:00:234:0314,8
4BIEŃKOWSKI Tomasz 353IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-394M 400:06:33.45+00:00:254:0414,7
5KORMAN Kamil 365KOSZALINM18-291M 500:06:34.13+00:00:254:0414,7
6SITOWSKI Marcin 351FC RYSIEKKOSZALINM18-292M 600:06:36.23+00:00:274:0514,6
7DZIADEK Krzysztof 318TKKF KOSZALINKOSZALINM30-395M 700:06:38.87+00:00:304:0714,5
8PICK Tomasz 360SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-591M 800:06:39.45+00:00:314:0814,5
9MATYSIAK Wojciech 354KOSZALINM40-491M 900:06:50.46+00:00:424:1414,1
10SIENIAWSKI Jarosław 475MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 1000:06:53.04+00:00:444:1614,0
11WEBER Paweł 356FPPKOSZALINM30-396M 1100:06:58.02+00:00:494:1913,9
12LATAŃSKI Radosław 492TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSKKUSICEM40-493M 1200:07:00.96+00:00:524:2113,8
13WĘSEK Maciej 323ARISEN FLAMESIANÓWM30-397M 1300:07:06.78+00:00:584:2513,6
14DOBOSZ Michał 488KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 1400:07:16.51+00:01:084:3113,3
15BARUTOWICZ Grzegorz 483KOSZALINM30-398M 1500:07:19.06+00:01:104:3213,2
16KONKEL Agnieszka 326KOSZALINK30-391K 100:07:21.74+00:01:134:3413,1
17DZIUBA Robert 379MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-399M 1600:07:23.62+00:01:154:3513,1
18WIKTOROWSKI Maciej 372TAGER SPORTKOSZALINM40-494M 1700:07:26.15+00:01:174:3713,0
19CZARNOWSKI Kamil 375KASZEBEKOSZALINM18-293M 1800:07:26.68+00:01:184:3713,0
20CZERNIAK Gracjan 368KOSZALINM40-495M 1900:07:28.76+00:01:204:3812,9
21KOZAK Grzegorz 339KOSZALINM40-496M 2000:07:30.93+00:01:224:4012,9
22HAMALA Marcin 478TAGER SPORTKOSZALINM30-3910M 2100:07:37.74+00:01:294:4412,7
23SARAPUK Piotr 334NIEZRZESZONYKOSZALINM40-497M 2200:07:38.20+00:01:294:4412,7
24WAWRZYN Grzegorz 329KOSZALINM40-498M 2300:07:38.88+00:01:304:4412,7
25SZNYTER Sabina 472DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-291K 200:07:45.15+00:01:364:4812,5
26KOŚCIELNIAK Robert 355TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 2400:07:50.92+00:01:424:5212,3
27HAŁKA Justyna 482TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:07:53.07+00:01:444:5312,3
28KRYNICKA GRZYB Małgorzata 398TRZEBIATÓWK30-392K 400:07:53.12+00:01:444:5312,3
29ROGOŻA Ireneusz 395KOSZALINM40-499M 2500:07:53.46+00:01:454:5412,2
30RUTKOWSKI Artur 359RUNKINGKOSZALINM30-3911M 2600:07:54.17+00:01:454:5412,2
31IWANIEC Dariusz 327TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4910M 2700:07:57.45+00:01:494:5612,1
32KUBIK Krystian 471RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-294M 2800:08:07.78+00:01:595:0311,9
33KONKEL Łukasz 328KOSZALINM40-4911M 2900:08:08.83+00:02:005:0311,9
34SOSNOWSKI Tomasz 348FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-295M 3000:08:08.98+00:02:005:0311,9
35PRYCA Adam 364USTKAM30-3912M 3100:08:11.64+00:02:035:0511,8
36DOBOSZ Jarosław 490KOSZALINM50-593M 3200:08:11.97+00:02:035:0511,8
37KRYNICKA Magdalena 397TRZEBIATÓWK18-292K 500:08:12.34+00:02:045:0611,8
38GIEDROWICZ Aleksandra 500KOSZALINK30-393K 600:08:14.78+00:02:065:0711,7
39ZARZYCKI Jakub 345FPPKOSZALINM30-3913M 3300:08:19.44+00:02:115:0911,6
40PIETRZYK Paulina 480DECATHLON KOSZALINSIANÓWK18-293K 700:08:19.86+00:02:115:1011,6
41HOREGLAD Paweł 476SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-296M 3400:08:22.70+00:02:145:1111,5
42DĄBROWSKA Alicja 373TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 800:08:22.72+00:02:145:1111,5
43WERSOCKI Artur 321KOSZALINM40-4912M 3500:08:24.34+00:02:165:1311,5
44SAWIŃSKI Jacek 362KOSZALINM40-4913M 3600:08:24.34+00:02:165:1311,5
45KRUPIŃSKI Krzysztof 340E-UROLOG.EUKOSZALINM50-594M 3700:08:26.67+00:02:185:1411,4
46SARAPUK Gabriela 332TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 900:08:26.99+00:02:185:1411,4
47NOREK Tomek 486WIEWIÓRYKOSZALINM50-595M 3800:08:28.30+00:02:195:1511,4
48MĄDRAWSKA Anita 324KOSZALINK18-294K 1000:08:32.30+00:02:235:1811,3
49STAWISZYŃSKI Jarosław 338FRKKOSZALINM40-4914M 3900:08:32.44+00:02:245:1811,3
50PANCERZYŃSKI Łukasz 335KOSZALINM40-4915M 4000:08:34.57+00:02:265:1911,3
51MADAJCZYK Emilia 370AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 1100:08:37.92+00:02:295:2111,2
52POŁOCZAŃSKI Piotr 498SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3914M 4100:08:40.98+00:02:325:2311,1
53KULCZYK Katarzyna 342KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 1200:08:42.20+00:02:335:2411,1
54KAMYK Piotr 400MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4916M 4200:08:44.26+00:02:355:2511,1
55BODO Rafał 376ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3915M 4300:08:44.81+00:02:365:2611,0
56KRZEWIŃSKA Małgorzata 325TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1300:08:50.65+00:02:425:2910,9
57HAŁAJKO Magdalena 496KOSZALINK30-395K 1400:08:54.03+00:02:455:3110,9
58GRABOWSKA-LESISZ Aneta 487KOSZALINK40-493K 1500:08:56.42+00:02:485:3210,8
59KLENIEWSKI Piotr 319ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 4400:08:58.76+00:02:505:3410,8
60KASZUBIAK Julia 346KOSZALINK10-132K 1600:09:00.26+00:02:515:3610,7
61KĘSIK Michał 330ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4917M 4500:09:01.35+00:02:535:3610,7
62ZIOMEK Maja 337KOSZALINK18-295K 1700:09:01.39+00:02:535:3610,7
63KAMIŃSKA Karolina 473SZCZECINK40-494K 1800:09:01.75+00:02:535:3610,7
64GOLEC Anna 399KOSZALINK40-495K 1900:09:04.55+00:02:565:3810,6
65PIETRZYK Mateusz 474SIANÓWM18-297M 4600:09:17.39+00:03:095:4510,4
66PŁATOSZ Magda 393KARLINOK18-296K 2000:09:17.59+00:03:095:4610,4
67MACKO Michał 358ZRYW KRETOMINOMANOWOM10-131M 4700:09:20.75+00:03:125:4810,3
68ROMANOWICZ Monika 378DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-396K 2100:09:21.19+00:03:125:4810,3
69KOBUS Patryk 341KOSZALINM10-132M 4800:09:24.38+00:03:165:5010,3
70BUCZKO Katarzyna 352KOSZALINK18-297K 2200:09:30.12+00:03:215:5410,2
71ŚWITA Jacek 394KOSZALINM40-4918M 4900:09:31.29+00:03:225:5410,2
72MRUGALSKI Stanisław 344MIASTKOM50-596M 5000:09:35.74+00:03:275:5710,1
73KAJKOWSKI Rafał 347KOSZALINM40-4919M 5100:09:52.44+00:03:446:089,8
74KOBUS Piotr 349KOSZALINM30-3916M 5200:09:55.01+00:03:466:099,7
75MAJSIUK Agnieszka 343KOSZALINK40-496K 2300:09:57.27+00:03:486:109,7
76NAWROCKA Anna 357KOSZALINK30-397K 2400:09:58.84+00:03:506:129,7
77KOZŁOWIECKI Waldemar 363TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 5300:09:59.24+00:03:506:129,7
78JANOWICZ Przemysław 336MEDEN INMED SPORTSTEAMKOSZALINM18-298M 5400:10:00.06+00:03:516:129,7
79RADOSZ Katarzyna 322KOSZALINK50-592K 2500:10:00.35+00:03:526:129,7
80SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 392KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-133M 5500:10:08.43+00:04:006:179,5
81DOBOSZ Izabella 489KOSZALINK40-497K 2600:10:18.37+00:04:106:239,4
82GRUDZIŃSKI Arkadiusz 477PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4920M 5600:10:36.97+00:04:286:359,1
83RADZIUSZ Ilona 374MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-398K 2700:10:38.04+00:04:296:369,1
84MIKOŁAJCZYK Lidia 377#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-399K 2800:10:56.15+00:04:476:478,8
85SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 396USTRONIE MORSKIEK30-3910K 2900:11:12.49+00:05:046:578,6
86KIEDOS Dariusz 479KOSZALINM30-3917M 5700:11:28.70+00:05:207:078,4
87HELLER Zdzisław 485HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-693M 5800:12:00.95+00:05:527:278,0
88KOZŁOWIECKA Małgorzata 366KOSZALINK60+2K 3000:12:04.87+00:05:567:308,0
89POLAK Mateusz 367KOSPELWAŁCZM18-299M 5900:12:34.51+00:06:267:487,7
90BARTNIK Marian 481TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 6000:15:17.15+00:09:089:296,3
Znaleziono 90 wynik(ów)