ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 3/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BARTNIK Marian 481TKKF KOSZALINKOSZALINM70+
2KORMAN Kamil 365KOSZALINM18-29
3MADAJCZYK Emilia 370AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-13
4HUBERT Łukasz 493TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39
5WEBER Paweł 356FPPKOSZALINM30-39
6MACKO Michał 358ZRYW KRETOMINOMANOWOM10-13
7PICK Tomasz 360SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-59
8KRYNICKA Magdalena 397TRZEBIATÓWK18-29
9CZAPLIŃSKI Jacek 391TAGER SPORTKOSZALINM30-39
10KRYNICKA GRZYB Małgorzata 398TRZEBIATÓWK30-39
11KUBIK Krystian 471RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-29
12MAJKOWICZ Rafał 484KOSZALINM30-39
13DOBOSZ Michał 488KL BAŁTYKKOSZALINM14-17
14LATAŃSKI Radosław 492TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSKKUSICEM40-49
15KONKEL Agnieszka 326KOSZALINK30-39
16BIEŃKOWSKI Tomasz 353IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-39
17MATYSIAK Wojciech 354KOSZALINM40-49
18CZERNIAK Gracjan 368KOSZALINM40-49
19WIKTOROWSKI Maciej 372TAGER SPORTKOSZALINM40-49
20SZNYTER Sabina 472DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-29
21PIETRZYK Paulina 480DECATHLON KOSZALINSIANÓWK18-29
22HAŁKA Justyna 482TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-49
23SIENIAWSKI Jarosław 475MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-49
24KONKEL Łukasz 328KOSZALINM40-49
25ZIOMEK Maja 337KOSZALINK18-29
26SITOWSKI Marcin 351FC RYSIEKKOSZALINM18-29
27BUCZKO Katarzyna 352KOSZALINK18-29
28NAWROCKA Anna 357KOSZALINK30-39
29ZARZYCKI Jakub 345FPPKOSZALINM30-39
30PŁATOSZ Magda 393KARLINOK18-29
31PIETRZYK Mateusz 474SIANÓWM18-29
32JANOWICZ Przemysław 336MEDEN INMED SPORTSTEAMKOSZALINM18-29
33STAWISZYŃSKI Jarosław 338FRKKOSZALINM40-49
34CZARNOWSKI Kamil 375KASZEBEKOSZALINM18-29
35ROGOŻA Ireneusz 395KOSZALINM40-49
36KAMYK Piotr 400MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-49
37BARUTOWICZ Grzegorz 483KOSZALINM30-39
38HOREGLAD Paweł 476SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-29
39HAMALA Marcin 478TAGER SPORTKOSZALINM30-39
40KRZEWIŃSKA Małgorzata 325TKKF KOSZALINKOSZALINK60+
41KOZAK Grzegorz 339KOSZALINM40-49
42SOSNOWSKI Tomasz 348FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-29
43DĄBROWSKA Alicja 373TKKF KOSZALINSIANÓWK50-59
44GOLEC Anna 399KOSZALINK40-49
45PANCERZYŃSKI Łukasz 335KOSZALINM40-49
46MAJSIUK Agnieszka 343KOSZALINK40-49
47KASZUBIAK Julia 346KOSZALINK10-13
48PRYCA Adam 364USTKAM30-39
49RUTKOWSKI Artur 359RUNKINGKOSZALINM30-39
50ŚWITA Jacek 394KOSZALINM40-49
51NOREK Tomek 486WIEWIÓRYKOSZALINM50-59
52GRABOWSKA-LESISZ Aneta 487KOSZALINK40-49
53HAŁAJKO Magdalena 496KOSZALINK30-39
54WĘSEK Maciej 323ARISEN FLAMESIANÓWM30-39
55MĄDRAWSKA Anita 324KOSZALINK18-29
56KOBUS Piotr 349KOSZALINM30-39
57KAJKOWSKI Rafał 347KOSZALINM40-49
58KLENIEWSKI Piotr 319ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-69
59KOBUS Patryk 341KOSZALINM10-13
60BODO Rafał 376ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-39
61MIKOŁAJCZYK Lidia 377#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
62SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 396USTRONIE MORSKIEK30-39
63SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 392KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-13
64DOBOSZ Jarosław 490KOSZALINM50-59
65KULCZYK Katarzyna 342KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-39
66RADZIUSZ Ilona 374MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
67SARAPUK Gabriela 332TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
68DZIUBA Robert 379MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-39
69DOBOSZ Izabella 489KOSZALINK40-49
70POŁOCZAŃSKI Piotr 498SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-39
71GIEDROWICZ Aleksandra 500KOSZALINK30-39
72GRUDZIŃSKI Arkadiusz 477PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-49
73WERSOCKI Artur 321KOSZALINM40-49
74KĘSIK Michał 330ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-49
75KOZŁOWIECKA Małgorzata 366KOSZALINK60+
76KOZŁOWIECKI Waldemar 363TKKF KOSZALINKOSZALINM60-69
77KIEDOS Dariusz 479KOSZALINM30-39
78SARAPUK Piotr 334NIEZRZESZONYKOSZALINM40-49
79KAMIŃSKA Karolina 473SZCZECINK40-49
80RADOSZ Katarzyna 322KOSZALINK50-59
81HELLER Zdzisław 485HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-69
82POLAK Mateusz 367KOSPELWAŁCZM18-29
83SAWIŃSKI Jacek 362KOSZALINM40-49
84ROMANOWICZ Monika 378DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-39
85MRUGALSKI Stanisław 344MIASTKOM50-59
86DZIADEK Krzysztof 318TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39
87KRUPIŃSKI Krzysztof 340E-UROLOG.EUKOSZALINM50-59
88IWANIEC Dariusz 327TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-49
89WAWRZYN Grzegorz 329KOSZALINM40-49
90KOŚCIELNIAK Robert 355TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
Znaleziono 90 wynik(ów)