ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 3/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-19
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
90
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
90
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 326KOSZALINK30-391K 100:07:21.74 4:3413,1
2SZNYTER Sabina 472DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-291K 200:07:45.15+00:00:234:4812,5
3HAŁKA Justyna 482TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:07:53.07+00:00:314:5312,3
4KRYNICKA GRZYB Małgorzata 398TRZEBIATÓWK30-392K 400:07:53.12+00:00:314:5312,3
5KRYNICKA Magdalena 397TRZEBIATÓWK18-292K 500:08:12.34+00:00:505:0611,8
6GIEDROWICZ Aleksandra 500KOSZALINK30-393K 600:08:14.78+00:00:535:0711,7
7PIETRZYK Paulina 480DECATHLON KOSZALINSIANÓWK18-293K 700:08:19.86+00:00:585:1011,6
8DĄBROWSKA Alicja 373TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 800:08:22.72+00:01:005:1111,5
9SARAPUK Gabriela 332TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 900:08:26.99+00:01:055:1411,4
10MĄDRAWSKA Anita 324KOSZALINK18-294K 1000:08:32.30+00:01:105:1811,3
11MADAJCZYK Emilia 370AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 1100:08:37.92+00:01:165:2111,2
12KULCZYK Katarzyna 342KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 1200:08:42.20+00:01:205:2411,1
13KRZEWIŃSKA Małgorzata 325TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1300:08:50.65+00:01:285:2910,9
14HAŁAJKO Magdalena 496KOSZALINK30-395K 1400:08:54.03+00:01:325:3110,9
15GRABOWSKA-LESISZ Aneta 487KOSZALINK40-493K 1500:08:56.42+00:01:345:3210,8
16KASZUBIAK Julia 346KOSZALINK10-132K 1600:09:00.26+00:01:385:3610,7
17ZIOMEK Maja 337KOSZALINK18-295K 1700:09:01.39+00:01:395:3610,7
18KAMIŃSKA Karolina 473SZCZECINK40-494K 1800:09:01.75+00:01:405:3610,7
19GOLEC Anna 399KOSZALINK40-495K 1900:09:04.55+00:01:425:3810,6
20PŁATOSZ Magda 393KARLINOK18-296K 2000:09:17.59+00:01:555:4610,4
21ROMANOWICZ Monika 378DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-396K 2100:09:21.19+00:01:595:4810,3
22BUCZKO Katarzyna 352KOSZALINK18-297K 2200:09:30.12+00:02:085:5410,2
23MAJSIUK Agnieszka 343KOSZALINK40-496K 2300:09:57.27+00:02:356:109,7
24NAWROCKA Anna 357KOSZALINK30-397K 2400:09:58.84+00:02:376:129,7
25RADOSZ Katarzyna 322KOSZALINK50-592K 2500:10:00.35+00:02:386:129,7
26DOBOSZ Izabella 489KOSZALINK40-497K 2600:10:18.37+00:02:566:239,4
27RADZIUSZ Ilona 374MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-398K 2700:10:38.04+00:03:166:369,1
28MIKOŁAJCZYK Lidia 377#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-399K 2800:10:56.15+00:03:346:478,8
29SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 396USTRONIE MORSKIEK30-3910K 2900:11:12.49+00:03:506:578,6
30KOZŁOWIECKA Małgorzata 366KOSZALINK60+2K 3000:12:04.87+00:04:437:308,0
Znaleziono 30 wynik(ów)