ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - PO 2 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-05
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3.218 km
Zgłoszonych:
80
Wystartowało:
80
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
80
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
3.218km
Czas
brutto
3.218km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KASZUBIAK Klaudiusz 4011KOSZALINM40-491M 100:06:11.0000:06:03.0000:12:14.0000:12:21.00 3:4815.8
2MAJKOWICZ Rafał 4067KOSZALINM30-391M 200:06:12.0000:06:08.0000:12:20.0000:12:23.00+00:00:063:4915.7
3CZAPLIŃSKI Jacek 4004TAGER SPORTKOSZALINM30-392M 300:06:31.0000:06:19.0000:12:50.0000:12:54.00+00:00:363:5915
4SOBSTEL Krystian 4069CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-393M 400:06:31.0000:06:29.0000:13:00.0000:13:09.00+00:00:464:0214.9
5KORMAN Kamil 4071KOSZALINM18-291M 500:06:40.0000:06:35.0000:13:15.0000:13:19.00+00:01:014:0714.6
6BIEŃKOWSKI Tomasz 4066IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-394M 600:06:42.0000:06:48.0000:13:30.0000:13:36.00+00:01:164:1114.3
7SITOWSKI Marcin 4039KOSZALINM18-292M 700:06:49.0000:06:47.0000:13:36.0000:13:44.00+00:01:224:1314.2
8SIENIAWSKI Jarosław 4082MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 800:06:56.0000:06:50.0000:13:46.0000:13:55.00+00:01:324:1614
9DZIADEK Krzysztof 4097TKKF KOSZALINKOSZALINM30-395M 900:07:15.0000:06:38.0000:13:53.0000:16:01.00+00:01:394:1813.9
10SOSNOWSKI Tomasz 4087FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-293M 1000:07:02.0000:06:56.0000:13:58.0000:14:06.00+00:01:444:2013.8
11KOZIEŁ Adam 4043KOSZALINM18-294M 1100:06:56.0000:07:12.0000:14:08.0000:14:25.00+00:01:544:2313.7
11WEBER Paweł 4090FPPKOSZALINM30-396M 1100:07:07.0000:07:01.0000:14:08.0000:14:14.00+00:01:544:2313.7
13ZWOLIŃSKI Jan 4008TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1300:07:09.0000:07:08.0000:14:17.0000:14:24.00+00:02:034:2613.5
14MATYSIAK Wojciech 4093KOSZALINM40-493M 1400:07:18.0000:07:03.0000:14:21.0000:14:30.00+00:02:074:2713.5
15ZACHOLSKI Wojciech 4068KOSZALINM18-295M 1500:07:20.0000:07:05.0000:14:25.0000:14:35.00+00:02:114:2813.4
16DOBOSZ Michał 4055KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 1600:07:13.0000:07:15.0000:14:28.0000:14:34.00+00:02:144:2913.3
17KONKEL Agnieszka 4101KOSZALINK30-391K 100:07:17.0000:07:16.0000:14:33.0000:14:41.00+00:02:194:3113.3
18WĘSEK Maciej 4084ARISEN FLAMESIANÓWM30-397M 1700:07:24.0000:07:11.0000:14:35.0000:14:54.00+00:02:214:3113.2
19CZERNIAK Gracjan 4033KOSZALINM40-494M 1800:07:30.0000:07:23.0000:14:53.0000:15:04.00+00:02:394:3713
20CZARNOWSKI Kamil 4030KASZEBEKOSZALINM18-296M 1900:07:48.0000:07:33.0000:15:21.0000:15:30.00+00:03:074:4612.6
21WIKTOROWSKI Maciej 4075TAGER SPORTKOSZALINM40-495M 2000:07:42.0000:07:41.0000:15:23.0000:15:27.00+00:03:094:4612.6
22BARUTOWICZ Grzegorz 4025KOSZALINM30-398M 2100:07:56.0000:07:30.0000:15:26.0000:15:46.00+00:03:124:4712.5
23DZIUBA Robert 4018MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-399M 2200:07:57.0000:07:36.0000:15:33.0000:15:52.00+00:03:194:4912.4
24KRYNICKA GRZYB Małgorzata 4103TRZEBIATÓWK30-392K 200:07:59.0000:07:38.0000:15:37.0000:15:42.00+00:03:234:5112.4
25KOŚCIELNIAK Robert 4065TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 2300:08:00.0000:07:39.0000:15:39.0000:17:10.00+00:03:254:5112.3
26WAWRZYN Grzegorz 4095KOSZALINM40-496M 2400:07:59.0000:07:43.0000:15:42.0000:17:29.00+00:03:284:5212.3
27RUTKOWSKI Artur 4070RUNKINGKOSZALINM30-3910M 2500:08:04.0000:07:54.0000:15:58.0000:16:05.00+00:03:444:5712.1
28MICERSKI Tomasz 4002TKKF KOSZALINKOSZALINM40-497M 2600:08:02.0000:07:58.0000:16:00.0000:18:29.00+00:03:464:5812.1
29ROGOŻA Ireneusz 4029KOSZALINM40-498M 2700:07:59.0000:08:02.0000:16:01.0000:16:31.00+00:03:474:5812.1
30BASSEL Marcin 4057KKMWKOSZALINM30-3911M 2800:08:06.0000:08:03.0000:16:09.0000:16:50.00+00:03:555:0112
31HAŁKA Justyna 4019TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:08:18.0000:07:54.0000:16:12.0000:16:19.00+00:03:585:0211.9
32SAWIŃSKI Jacek 4089KOSZALINM40-499M 2900:08:13.0000:08:07.0000:16:20.0000:17:05.00+00:04:065:0411.8
33HOREGLAD Paweł 4056SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-297M 3000:08:13.0000:08:09.0000:16:22.0000:16:34.00+00:04:085:0511.8
34KONKEL Łukasz 4099KOSZALINM40-4910M 3100:08:23.0000:08:05.0000:16:28.0000:16:43.00+00:04:145:0711.7
35KRYNICKA Magdalena 4048TRZEBIATÓWK18-291K 400:08:23.0000:08:08.0000:16:31.0000:16:36.00+00:04:175:0711.7
36WERSOCKI Artur 4045KOSZALINM40-4911M 3200:08:20.0000:08:18.0000:16:38.0000:17:05.00+00:04:245:1011.6
37KUBIK Krystian 4027RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-298M 3300:08:15.0000:08:24.0000:16:39.0000:16:42.00+00:04:255:1011.6
38DOBOSZ Jarosław 4059KOSZALINM50-593M 3400:08:26.0000:08:15.0000:16:41.0000:17:03.00+00:04:275:1111.6
38JASIŃSKI Cezary 4081BIEGOLASKOSZALINM40-4912M 3400:08:32.0000:08:09.0000:16:41.0000:17:31.00+00:04:275:1111.6
40DĄBROWSKA Alicja 4083TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 500:08:24.0000:08:21.0000:16:45.0000:17:00.00+00:04:315:1211.5
41HAŁKA Arkadiusz 4015TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4913M 3600:08:30.0000:08:22.0000:16:52.0000:17:33.00+00:04:385:1411.4
42GIEDROWICZ Aleksandra 4017KOSZALINK30-393K 600:08:34.0000:08:21.0000:16:55.0000:17:13.00+00:04:415:1511.4
42KRUPIŃSKI Krzysztof 4076E-UROLOG.EUKOSZALINM50-594M 3700:08:40.0000:08:15.0000:16:55.0000:17:32.00+00:04:415:1511.4
44KLENIEWSKI Piotr 4060ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 3800:08:27.0000:08:29.0000:16:56.0000:17:04.00+00:04:425:1511.4
45SARAPUK Gabriela 4009TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 700:08:43.0000:08:17.0000:17:00.0000:17:31.00+00:04:465:1611.4
45ZARZYCKI Jakub 4092FPPKOSZALINM30-3912M 3900:08:41.0000:08:19.0000:17:00.0000:17:06.00+00:04:465:1611.4
47NOREK Tomek 4022KOSZALINM50-595M 4000:08:31.0000:08:44.0000:17:15.0000:17:34.00+00:05:015:2111.2
48PANCERZYŃSKI Łukasz 4102KOSZALINM40-4914M 4100:08:45.0000:08:46.0000:17:31.0000:17:48.00+00:05:175:2611
49KULCZYK Katarzyna 4010KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 800:09:00.0000:08:38.0000:17:38.0000:18:00.00+00:05:245:2810.9
49KAJKOWSKI Rafał 4078KOSZALINM40-4915M 4200:09:06.0000:08:32.0000:17:38.0000:18:04.00+00:05:245:2810.9
51BODO Rafał 4001ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3913M 4300:08:48.0000:08:54.0000:17:42.0000:18:09.00+00:05:285:3010.9
52KRZEWIŃSKA Małgorzata 4094TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 900:08:53.0000:08:50.0000:17:43.0000:17:58.00+00:05:295:3010.9
53MADAJCZYK Emilia 4063AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 1000:09:14.0000:08:37.0000:17:51.0000:17:54.00+00:05:375:3210.8
54GRABOWSKA-LESISZ Aneta 4100KOSZALINK40-493K 1100:09:03.0000:08:50.0000:17:53.0000:18:09.00+00:05:395:3310.8
55GOLEC Anna 4080KOSZALINK40-494K 1200:09:19.0000:09:05.0000:18:24.0000:18:46.00+00:06:105:4310.5
56LITWIN Andrzej 4031KOSZALINKOSZALINM30-3914M 4400:09:10.0000:09:17.0000:18:27.0000:18:46.00+00:06:135:4410.5
56POŁOCZAŃSKI Piotr 4077SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3914M 4400:09:05.0000:09:22.0000:18:27.0000:18:54.00+00:06:135:4410.5
58KAMYK Piotr 4072MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4916M 4600:08:38.0000:09:50.0000:18:28.0000:18:53.00+00:06:145:4410.5
59HAŁAJKO Magdalena 4024KOSZALINK30-395K 1300:09:27.0000:09:08.0000:18:35.0000:18:53.00+00:06:215:4610.4
60MRUGALSKI Stanisław 4074MIASTKOM50-596M 4700:09:12.0000:09:26.0000:18:38.0000:19:20.00+00:06:245:4710.4
61ŚWITA Jacek 4079KOSZALINM40-4917M 4800:09:52.0000:09:10.0000:19:02.0000:19:25.00+00:06:485:5410.1
62KĘSIK Michał 4051ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4918M 4900:10:26.0000:08:43.0000:19:09.0000:19:49.00+00:06:555:5710.1
63PŁATOSZ Magda 4035KARLINOK18-292K 1400:09:45.0000:09:40.0000:19:25.0000:19:32.00+00:07:116:029.9
64KOBUS Patryk 4046KOSZALINM10-131M 5000:10:18.0000:09:33.0000:19:51.0000:20:08.00+00:07:376:109.7
65SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 4023KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-132M 5100:09:51.0000:10:05.0000:19:56.0000:20:14.00+00:07:426:119.7
66KOBUS Piotr 4054KOSZALINM30-3916M 5200:10:15.0000:09:49.0000:20:04.0000:20:21.00+00:07:506:149.6
67KASZUBIAK Julia 4012KOSZALINK10-132K 1500:11:18.0000:08:58.0000:20:16.0000:20:32.00+00:08:026:179.5
67DOBOSZ Izabella 4058KOSZALINK40-495K 1500:10:06.0000:10:10.0000:20:16.0000:20:41.00+00:08:026:179.5
69GRUDZIŃSKI Arkadiusz 4037PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4919M 5300:10:14.0000:10:06.0000:20:20.0000:20:46.00+00:08:066:199.5
70SZMYT Marcin 4007SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3917M 5400:10:23.0000:10:10.0000:20:33.0000:21:00.00+00:08:196:239.4
71NAWROCKA Anna 4003KOSZALINK30-396K 1700:10:25.0000:10:09.0000:20:34.0000:22:20.00+00:08:206:239.4
72RADOSZ Katarzyna 4098KOSZALINK50-592K 1800:10:26.0000:10:18.0000:20:44.0000:21:12.00+00:08:306:269.3
73RADZIUSZ Ilona 4041MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-397K 1900:11:07.0000:10:15.0000:21:22.0000:21:40.00+00:09:086:389
74SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 4026USTRONIE MORSKIEK30-398K 2000:10:46.0000:10:46.0000:21:32.0000:21:50.00+00:09:186:419
75KIEDOS Dariusz 4021KOSZALINM30-3918M 5500:10:31.0000:11:03.0000:21:34.0000:22:01.00+00:09:206:429
76POLAK Mateusz 4061KOSPELWAŁCZM18-299M 5600:11:09.0000:10:49.0000:21:58.0000:22:33.00+00:09:446:498.8
77KOZŁOWIECKI Waldemar 4014TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 5700:12:19.0000:09:56.0000:22:15.0000:22:34.00+00:10:016:548.7
78MIKOŁAJCZYK Lidia 4040MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-399K 2100:12:03.0000:10:57.0000:23:00.0000:23:18.00+00:10:467:088.4
79PAZIEWSKA Agnieszka 4038TKKF KOSZALINKOSZALINK40-496K 2200:12:05.0000:11:25.0000:23:30.0000:23:45.00+00:11:167:188.2
80KOZŁOWIECKA Małgorzata 4016KOSZALINK60+2K 2300:12:19.0000:12:13.0000:24:32.0000:24:58.00+00:12:187:377.9
Znaleziono 80 wynik(ów)