ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM

Organizator/ Organizer:
OTK Rzeźnik
Data/ Date:
2015-01-25
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
44,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
476
Wystartowało/ Started:
451
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
449
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SOBAS Jacek 332RUNNERSCLUB.PL M301M 103:08:43.0503:08:45.15 4:1314.2
2KRAWCZYK Paweł 193CW RENI SPORTM302M 203:12:56.6003:13:00.70+00:04:154:1913.9
3CEBERAK Bartosz 48LUBARTÓWM201M 303:16:42.7003:16:50.15+00:08:054:2413.6
4KAZIMIROW Aleksander 449MAKIEJEWKAMAKIEJEWKAM303M 403:20:14.3003:20:16.65+00:11:314:2913.4
5MŁODZIKOWSKI Paweł 249KB V-MAX ADAMÓWM202M 503:22:19.8503:22:26.75+00:13:414:3213.2
6ZIMA Paweł 438KKB MOSIR KROSNOM304M 603:24:36.5503:24:39.40+00:15:544:3513.1
7CZYŻ Grzegorz 64AUTOMATYKA TARNÓW-GRUPA AZOTYM401M 703:26:05.6503:26:09.30+00:17:244:3713
8MACHLOWSKI Łukasz 479KRAKÓWKRAKÓWM203M 803:27:50.0503:27:53.30+00:19:084:3912.9
9KRZYSZTOŃ Marcin 196GMP LASY - KRAŚNIKM305M 903:30:34.8003:30:42.05+00:21:564:4312.7
10KOZDROWICKI Robert 187JGB SOKÓŁM402M 1003:34:18.3503:34:59.70+00:26:144:4812.5
11DĄBROWSKA Anna 3K301K 103:35:13.2003:36:13.85+00:27:284:4912.4
12POŻAK Grzegorz 298LUBARTÓW M306M 1103:36:15.1003:36:36.15+00:27:514:5012.4
13DOMISZEWSKI Ignacy 80USTRZYKI DOLNEM204M 1203:36:55.4503:37:03.45+00:28:184:5112.3
14KOMISARZ Tomasz 176RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM307M 1303:37:25.1003:37:32.80+00:28:474:5212.3
15RUSNARCZYK Adam 31614DAS JAROSŁAWM205M 1403:39:16.7503:39:44.95+00:30:594:5412.2
16ZIOŁO Jarosław 439SANOKM308M 1503:40:05.4003:40:12.60+00:31:274:5612.2
17PREJZNAR Marcin 299NADOLEM309M 1603:40:50.5003:40:54.95+00:32:094:5712.1
18RZYWUCKI Wojtek 318RUNNERSCLUB.PL M403M 1703:42:25.4503:42:33.45+00:33:484:5912
19GAŁASZKIEWICZ Karol 95INTERSPORT / TRI-ZONE.PLM206M 1803:42:59.0503:43:07.55+00:34:224:5912
20KOCZWARA Tomek 172RADOMYŚL WIELKIM3010M 1903:42:45.4003:43:32.40+00:34:474:5912
21NIEZGODA Marcin 259KKB MOSIR KROSNOM207M 2003:43:55.7003:43:58.00+00:35:125:0111.9
22GARDENER Jacek 503WARSZAWAWARSZAWAM404M 2103:44:16.7503:44:19.10+00:35:335:0111.9
23BRZEZIŃSKI Andrzej 43NIGHT RUNNERS PŁOCKM405M 2203:45:18.5003:45:21.75+00:36:365:0311.9
24MARCIN Ignatowicz 464ZAWADAZAWADAM3011M 2303:45:25.5003:46:08.75+00:37:235:0311.9
25GRABIEC Marcin 112UKS TIKI-TAKA KOLLBUSZOWAM3012M 2403:45:26.9003:46:08.85+00:37:235:0311.9
26BACHORSKI Tomasz 18OWSISZCZEM406M 2503:46:18.7003:46:21.55+00:37:365:0411.8
27CEBERAK Maciej 49LUBARTÓWM208M 2603:46:22.9003:46:30.15+00:37:455:0411.8
28GAWLIK Sławek 99KRAKÓWM3013M 2703:46:49.4503:47:36.05+00:38:505:0511.8
29JASTRZĄB Piotr 141LESKOM407M 2803:48:09.9003:48:14.80+00:39:295:0611.7
30GÓRKA Marcin 110WWW.MARCINGORKA.PLM209M 2903:47:52.8503:48:42.60+00:39:575:0611.7
31DYBALSKI Mariusz 84BEŁCHATÓWM3014M 3003:50:26.5503:50:35.20+00:41:505:1011.6
32KILIAN Mateusz 165JÓZEFIŃSKA TEAM KRAKÓWM3015M 3103:50:56.3003:51:02.95+00:42:175:1011.6
33ZAKRZEWSKI Aleksander 428ZGORZELECM408M 3203:52:33.1003:52:42.50+00:43:575:1211.5
34BARANIAK Radosław 19LUBOŃM409M 3303:52:03.4003:53:15.30+00:44:305:1211.5
35BASIS Marcin 21M4010M 3403:53:32.1003:53:43.15+00:44:585:1411.5
36ARSENIUK Anna 484T.S. OPATRUNKI TORUŃ/OTK RZEŹNIKGÓRSKK302K 203:53:49.8503:53:53.85+00:45:085:1411.4
37VARGA Jozef 488PRESZOWPRESZOWM4011M 3503:54:27.8503:54:40.25+00:45:555:1511.4
38ZWIERZCHOWSKI Andrzej 442BIEGUNKA TEAM POLSKAM3016M 3603:54:32.3003:54:58.95+00:46:135:1511.4
39DESSAUER Wioletta 75LUBARTÓWK401K 303:54:50.4003:55:07.05+00:46:215:1511.4
40PIKUŁA Marcin 485JASLOJASLOM3017M 3703:54:27.1503:55:10.55+00:46:255:1511.4
41CHODAKOWSKI Marceli 53K.B.GEOTERMIA UNIEJÓWM3018M 3803:55:36.5003:55:55.40+00:47:105:1611.4
42SŁUJA Adam 331RANIŻÓWM3019M 3903:56:25.7503:56:35.55+00:47:505:1811.3
43DOROTA Zbigniew 81RUN RUN OLESZYCE M4012M 4003:56:15.2503:56:37.45+00:47:525:1711.3
44SUJAK Mirosław 352MKB DREPTAKM501M 4103:56:59.7003:57:06.15+00:48:215:1811.3
45STRONKA Dawid 350200YRSM2010M 4203:56:34.7003:57:11.75+00:48:265:1811.3
46CZEKAJ Maciej 499KIELCEKIELCEM3020M 4303:56:56.7503:57:42.35+00:48:575:1811.3
47WOJCIECHOWSKI Wojciech 414M4013M 4403:57:58.4003:58:42.40+00:49:575:2011.2
48BARTOSZ Marek 20KRAKÓWM3021M 4503:59:27.2503:59:42.90+00:50:575:2211.2
49GRONO Krzysztof 119V-MAX ADAMÓWM4014M 4603:59:38.9504:00:02.35+00:51:175:2211.2
50AKSTINAS Petras 472VILNIUSVILNIUSM4015M 4704:00:20.7004:00:27.75+00:51:425:2311.1
51ŚWIDEREK Jacek 459JÓZEFOSŁAWJÓZEFOSŁAWM3022M 4804:00:31.1504:00:42.65+00:51:575:2311.1
52ROGALA Maciej 314SM "ORŁOWIEC"M4016M 4904:01:01.3004:01:05.30+00:52:205:2411.1
53CZYSZCZOŃ Andrzej 62SPORTRUN.PL WARSZTATFORMY.PLM3023M 5004:01:44.5504:02:04.95+00:53:195:2511.1
54SIKORA Michał 324GLIWICEM3024M 5104:02:14.0504:02:34.25+00:53:495:2511
55NAWROCIK Jakub 255PAWŁOWICEM2011M 5204:02:25.7004:02:39.10+00:53:535:2611
56WIECZOREK Marcin 405MOSINAM3025M 5304:02:58.3004:03:04.35+00:54:195:2611
57BĄK Adam 8M502M 5404:02:28.3504:03:14.15+00:54:295:2611
58BONDARA Sylwia 504BYDGOSZCZBYDGOSZCZK201K 404:04:30.0504:04:33.55+00:55:485:2810.9
59CZECHOWICZ Mateusz 60NOWA RUDAM2012M 5504:04:49.1004:04:58.60+00:56:135:2910.9
60DARSKI Rafał 68WIRYM4017M 5604:05:10.8504:06:23.10+00:57:375:2910.9
61TYLEK Rafał 390M4018M 5704:06:04.3504:07:12.65+00:58:275:3110.9
62MĄCZYŃSKI Mateusz 242TSA SANDOMIERZM3026M 5804:07:36.0004:08:04.25+00:59:195:3310.8
63TRZCIELIŃSKI Roman 385PSY WARSZAWAMężczyźni1M 5904:07:30.8504:08:11.30+00:59:265:3210.8
64SIWIECKI Tomasz 327JASIEK MELA TEAMM4019M 6004:08:27.3504:08:35.85+00:59:505:3410.8
65MAJCHRZAK Tymoteusz 229ZAPIERDALACZEM3027M 6104:08:46.4504:09:00.60+01:00:155:3410.8
66BARANOWSKI Jacek 509WARSZAWAWARSZAWAM3028M 6204:09:06.6504:09:12.30+01:00:275:3510.7
67ŻABA Igor 467BĘDZINBĘDZINM2013M 6304:09:05.3504:09:18.95+01:00:335:3510.7
68KONOPKA Slawek 486NOWY SĄCZNOWY SĄCZM4020M 6404:11:09.2004:11:29.70+01:02:445:3710.7
69TYBUREK Michał 389LUBLINM3029M 6504:11:02.5004:11:39.25+01:02:545:3710.7
70KRYGIER Marcin 478GDYNIAGDYNIAM3030M 6604:11:45.9004:11:52.20+01:03:075:3810.6
71WIERNUSZ Krzysztof 406FINISZ RYMANÓWM3031M 6704:11:53.3004:12:07.95+01:03:225:3810.6
72PIŁATOWSKI Andrzej 289STOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHM503M 6804:10:50.8004:12:31.50+01:03:465:3710.7
73BLUMENFELD Jacek 33M2014M 6904:12:33.8004:13:01.05+01:04:155:3910.6
74ZAJKOWSKI Jarosław 427PĘDZIWIATR.BIAŁYSTOKM4021M 7004:12:47.3504:13:10.70+01:04:255:4010.6
75KUŹNIAR Paweł 206LUKS KROŚNIANKAM3032M 7104:13:18.5004:13:29.70+01:04:445:4010.6
76JAKUBCZYK Dariusz 135BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3033M 7204:12:43.0504:13:30.90+01:04:455:3910.6
77CZELEJ Rafał 61BIEGAJĄCY ŚWIDNIKM3034M 7304:13:15.4504:13:50.00+01:05:045:4010.6
78KACZOREK Marcin 146VW GRUPA KACZOREKM4022M 7404:13:33.5004:13:53.10+01:05:075:4110.6
79TIMOFIEJUK Paweł 379NIGHT RUNNERS ALBATROSM3035M 7504:13:50.6504:14:02.95+01:05:175:4110.5
80BRONCEL Sebastian 41TYCHYM4023M 7604:13:50.3504:14:06.30+01:05:215:4110.5
81KAMIŃSKI Paweł 153WARSZAWAM3036M 7704:14:00.1504:14:06.80+01:05:215:4110.5
82ZIELIŃSKI Wojciech 437M3037M 7804:13:58.8504:14:09.15+01:05:245:4110.5
83KONIARZ Michał 177M4024M 7904:13:30.7504:14:21.10+01:05:355:4110.6
84DERLATKA Paweł 72NOWA HUTA TEAMM3038M 8004:14:16.0004:14:31.90+01:05:465:4210.5
85SŁOMA Paweł 330SŁOMIANE BAMBUSY M3039M 8104:13:59.2004:14:45.60+01:06:005:4110.5
86PASUTO Janusz 466MIKOLÓWMIKOLÓWM3040M 8204:15:21.2504:15:34.00+01:06:485:4310.5
87KAZIMIERCZAK Michał 470BYTOMBYTOMM2015M 8304:15:19.8504:15:34.15+01:06:495:4310.5
88STYCZEŃ Piotr 351BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3041M 8404:14:51.9504:15:38.55+01:06:535:4210.5
89WILK Dawid 409NIGHT RUNNERS ZABREM2016M 8504:16:29.6504:16:35.15+01:07:505:4510.4
90SOPEL Arkadiusz 446OTK RZEŹNIKGLIWICEM4025M 8604:16:40.1004:16:49.15+01:08:045:4510.4
91SADŁOCHA Jacek 319MONTE CASSINOM4026M 8704:16:04.7504:16:51.75+01:08:065:4410.5
92KOZLOWSKA Agnieszka 500KIELCEKIELCEK402K 504:16:09.6504:16:56.05+01:08:105:4410.4
93LEBIODA Adam 211WUJEK BIEGA KATOWICEM4027M 8804:17:01.1004:17:26.15+01:08:415:4510.4
94CHMIELOWSKI Andrzej 51KRAKÓW M3042M 8904:17:32.7004:17:40.85+01:08:555:4610.4
95REJDYCH Aleksander 312JACEKBIEGA RUNNING TEAMM2017M 9004:17:41.5004:17:49.20+01:09:045:4610.4
96KOŻUCH Rafał 190REDLINETEAMM2018M 9104:17:06.2004:17:49.60+01:09:045:4510.4
97BURDA Andrzej 46WIKLINKI RUDNIK NAD SANEMM3043M 9204:16:44.7004:17:55.65+01:09:105:4510.4
98ŁOPATA Grzegorz 220BODY4U TEAMM3044M 9304:17:32.3004:17:55.70+01:09:105:4610.4
99KUBICKI Darek 200WÓJTOWOM3045M 9404:17:26.1504:18:03.50+01:09:185:4610.4
100MICHALSKI Ryszard 456WARSZAWAWARSZAWAM3046M 9504:18:19.2004:18:26.00+01:09:405:4710.4
101WĘGRZYN Krzysztof 403RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM4028M 9604:18:18.5504:18:26.25+01:09:415:4710.4
102KAMIŃSKA Jolanta 15112TRI.PLK202K 604:16:45.1004:18:33.90+01:09:485:4510.4
103JANIUK Jarosław 139BIAŁYSTOKM4029M 9704:18:06.9504:18:47.30+01:10:025:4710.4
104WASYLÓW Jacek 399SPARTAKUS PRZEMYŚLM3047M 9804:18:16.9504:18:50.80+01:10:055:4710.4
105WÓJCIAK Wojciech 420OLSZANICA BIESZCZADZKIE WILKIM4030M 9904:18:47.8004:18:56.40+01:10:115:4810.3
106KĄKOL Zbigniew 161WATER TEAMM3048M 10004:18:23.9004:19:10.35+01:10:255:4710.4
107TUROSZ Iwona 477AZS PWSZ SANOKLEŻAJSKK203K 704:18:54.8004:19:12.10+01:10:265:4810.3
108MURAK Robert 253M3049M 10104:18:42.8004:19:16.10+01:10:305:4810.3
109WOJCIECHOWSKI Dariusz 469BOCHNIABOCHNIAM3050M 10204:19:23.7504:19:39.35+01:10:545:4810.3
110PORĘBSKI Rafał 297M3051M 10304:19:25.4504:19:43.35+01:10:585:4910.3
111FURMAN Tomasz 91KLUB MATIEGOM4031M 10404:19:46.5504:20:03.95+01:11:185:4910.3
112TUCZAPSKI Artur 386RZESZÓWM504M 10504:21:23.3004:22:04.95+01:13:195:5110.2
113STRABEL Łukasz 349HARPAGAN KUYAVIA BYDGOSZCZM2019M 10604:21:00.4004:22:08.75+01:13:235:5110.3
114KUKIER Andrzej 203M2020M 10704:22:14.5504:22:44.55+01:13:595:5210.2
115HORACZY Krzysztof 126BIALYSTOKM4032M 10804:23:13.0004:23:36.85+01:14:515:5410.2
116MLOST Tomasz 247ENDORFINY WADOWICEM3052M 10904:23:11.0004:23:55.55+01:15:105:5410.2
117KLIMCZEWSKI Andrzej 168FOREVER YOUNG ŁÓDŹM505M 11004:23:51.9004:23:58.30+01:15:135:5410.1
118MOLL Bartosz 451TOROŃTOROŃM4033M 11104:23:32.5504:24:00.95+01:15:155:5410.2
119WÓJTOWICZ Paweł 422BIEGAJZNAMI.PLM3053M 11204:23:41.9004:24:26.35+01:15:415:5410.1
120DZIUBAN Łukasz 86GAJOWY Z ZAPOROWEGO MARATONUM3054M 11304:23:52.6004:24:29.25+01:15:445:5510.1
121MAZURKIEWICZ Tomasz 239ZAPOROWY MARATONM4034M 11404:23:52.8504:24:29.40+01:15:445:5510.1
122WNĘK Paweł 413WATER TEAMM4035M 11504:24:20.4504:25:07.35+01:16:225:5510.1
123DUBAJ Michał 82NAJKOWCY.PLM2021M 11604:25:21.4504:25:42.90+01:16:575:5610.1
124GRYGO Krzysztof 120KS ŁOMŻANIEM506M 11704:26:01.1004:26:06.00+01:17:205:5710.1
125FORGEL Paweł 88RONIN CZERWIEŃSKM4036M 11804:25:06.8004:26:07.25+01:17:225:5610.1
126USZYŃSKA Aldona 445GLIWICEGLIWICEK403K 804:26:04.1004:26:15.35+01:17:305:5710.1
127GRABOWSKA Maria 462TRZEMESZNOTRZEMESZNOK404K 904:26:07.0004:26:15.60+01:17:305:5810.1
128PYRKOSZ Damian 306RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY M4037M 11904:26:09.3004:26:15.90+01:17:305:5810.1
129KAWALEC Krzysztof 159JABŁONNA LUBELSKA M3055M 12004:26:35.3004:26:52.40+01:18:075:5810
130TOMALSKI Marcin 380KRAKÓWM3056M 12104:26:50.5004:27:17.00+01:18:315:5810
131PITAS Andrzej 291ZAPIERDALACZE.PLM3057M 12204:27:21.1004:27:36.15+01:18:515:5910
132MICHALSKI Arkadiusz 245NOWY STYL RUNNING TEAMM3058M 12304:27:40.5004:27:52.00+01:19:066:0010
133KADZIK Marcin 148ZAKOPANEM2022M 12404:27:09.0504:27:54.05+01:19:085:5910
134GAWLIK Piotr 98YEAH BUY ME COSMETICSM3059M 12504:28:07.8504:28:13.85+01:19:286:0010
135DACHNO Marek 66TOMASZOWICE KOLONIAM3060M 12604:28:04.2504:28:24.15+01:19:396:0010
136OLEKSY Jarosław 271KS LIMANOWA FORRESTM507M 12704:28:33.2004:28:58.80+01:20:136:0110
137BINIECKI Michał 32CHORZÓWM4038M 12804:29:16.1004:29:20.45+01:20:356:029.9
138WRONA Mateusz 468NOWA WIEŚNOWA WIEŚM2023M 12904:29:28.7004:29:45.95+01:21:006:029.9
139MAZIARZ Jakub 237MIELECM3061M 13004:28:59.0504:29:58.50+01:21:136:019.9
140NIŻNIK Marcin 261NOWY STYL RUNNING TEAMM3062M 13104:29:50.0504:30:01.25+01:21:166:039.9
141POBŁOCKI Jan 295GDAŃSKM508M 13204:29:02.5504:30:01.90+01:21:166:019.9
142NOWICKI Artur 264WARSZTAT FORMY TYCHYM3063M 13304:29:45.4504:30:06.50+01:21:216:029.9
143LIGĘZA Joasia 216KRAKÓWK405K 1004:29:24.1504:30:17.30+01:21:326:029.9
144KORDOWICZ Łukasz 182BIŁGORAJM3064M 13404:30:14.1004:30:33.50+01:21:486:039.9
145MADEJSKI Sławomir 226SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCEM3065M 13504:30:02.3004:30:39.35+01:21:546:039.9
146ŚWIDZIŃSKI Tomasz 377VEGE RUNNERSM3066M 13604:29:33.7504:30:41.30+01:21:566:029.9
147AKSAMIT Jakub 11KM AKTYWNI SOCHACZEWM2024M 13704:30:01.5004:30:42.15+01:21:576:039.9
148STĘPIEŃ Tomasz 346KIELCE BRYGADA ŚW.M3067M 13804:30:01.5004:30:51.55+01:22:066:039.9
149WÓJCIK Mirosław 421TIME4RUNNINGM4039M 13904:30:36.7504:31:27.90+01:22:426:049.9
150MADEYSKI Michał 227KRAKÓWM3068M 14004:30:41.6504:31:39.65+01:22:546:049.9
151SOBULSKI Karol 336KALIŃSKA TEAMM4040M 14104:31:25.5504:31:49.25+01:23:046:059.9
152MAJEWSKI Piotr 230JSC JASŁOM3069M 14204:31:00.5504:31:50.10+01:23:046:049.9
153WISZNIEWSKI Karol 411AKS POLONIA WARSZAWAM3070M 14304:31:27.7004:32:22.55+01:23:376:059.9
154FARON Agnieszka 2K303K 1104:32:16.4504:32:22.90+01:23:376:069.8
155GLUCK Witold 103M509M 14404:32:24.9004:32:35.15+01:23:506:069.8
156TRETER Sebastian 383WĘGLESZYN-OGRODYM2025M 14504:32:30.1504:33:04.55+01:24:196:069.8
157GWIZDAŁA Łukasz 123KRZESZOWICEM3071M 14604:32:08.8504:33:05.40+01:24:206:069.8
158ŁOCHAŃSKI Grzegorz 219BRYSIEM3072M 14704:32:58.5504:33:23.50+01:24:386:079.8
159GAJOS Daniel 94KRAKÓWM3073M 14804:32:29.7504:33:37.75+01:24:526:069.8
160CHOROŚ Piotr 54VEGE RUNNERSM3074M 14904:32:37.7004:33:38.85+01:24:536:069.8
161PERYKASZA Paweł 284NIGHTRUNNERS KRAKÓW M3075M 15004:32:51.3004:33:45.25+01:25:006:079.8
162OPOZDA Michal 273KRAKÓWM3076M 15104:33:00.3504:33:48.65+01:25:036:079.8
163DANIEL Jarek 67MM ULTRAM3077M 15204:33:35.3004:33:50.25+01:25:056:089.8
164BIENIECKA Anna 1K304K 1204:33:45.5504:33:51.55+01:25:066:089.8
165SZPINDA Sebastian 364BIŁGORAJM3078M 15304:33:53.6004:33:53.60+01:25:086:089.8
166WAWRESZUK Wiktor 450BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM5010M 15404:33:52.4004:34:00.85+01:25:156:089.8
167KACZMAREK Pawel 145KRAKÓWM3079M 15504:33:10.1504:34:02.20+01:25:176:079.8
168ZIELIŃSKI Marcin 434AKTYWNA STRONA ŻYCIAM2026M 15604:33:10.1504:34:02.35+01:25:176:079.8
169KWIATKOWSKI Michael 208BIALI KENIJCZYCYM2027M 15704:33:15.2004:34:02.70+01:25:176:079.8
170MAZURKIEWICZ Wojciech 240AKTYWNA STRONA ŻYCIAM2028M 15804:33:05.7004:34:02.95+01:25:176:079.8
171JAREMA Marek 140KRAKÓWM4041M 15904:33:52.4504:34:12.95+01:25:276:089.8
172GRELA Marcin 115KRAKOWM3080M 16004:33:40.5004:34:17.85+01:25:326:089.8
173KURA Tomasz 455GLIWICEGLIWICEM4042M 16104:34:04.8504:34:24.20+01:25:396:089.8
174WIĄCEK Marcin 404JSC JASŁOM3081M 16204:34:12.3504:34:56.05+01:26:106:089.8
175FALKOWSKI Piotr 4M4043M 16304:34:38.6504:35:10.55+01:26:256:099.7
176CIESLAK Marek 58M4044M 16404:35:52.8504:36:09.65+01:27:246:119.7
177ŚMIECHOWICZ Filip 376M4045M 16504:35:52.1504:36:24.95+01:27:396:119.7
178ŚLIWIŃSKI Andrzej 374KOMAŃCZAM5011M 16604:35:49.0004:36:35.00+01:27:496:119.7
179BĄK Marek 24M&M ULTRAM4046M 16704:37:22.8004:37:36.35+01:28:516:139.6
180OLESIAK Grzegorz 272NIGHT RUNNERSM5012M 16804:37:39.5504:37:52.45+01:29:076:139.6
181ZIELIŃSKA Beata 433RUTKOW-SKI SPORTS CLUBK305K 1304:37:58.0004:38:25.05+01:29:396:139.6
182PILECKI Maciej 288WROCŁAWM3082M 16904:37:21.9504:38:27.70+01:29:426:139.6
183MAKOWSKI Łukasz 231M3083M 17004:38:41.2504:39:03.70+01:30:186:149.6
184CISEK Piotr 59FINISZ RYMANÓWM3084M 17104:38:53.2004:39:27.25+01:30:426:159.6
185BENESZ Robert 28RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM4047M 17204:39:39.9504:39:47.65+01:31:026:169.6
186KAMIŃSKI Michał 15212TRI.PLM3085M 17304:38:04.2004:39:53.55+01:31:086:149.6
187WYTYKOWSKA Joanna 425RYSIE K306K 1404:39:14.9004:40:13.95+01:31:286:159.6
188ROLLA Dorian 315WARZYMICEM3086M 17404:40:07.3504:40:21.50+01:31:366:169.6
189KUSTROŃ Adam 448KROSNOKROSNOM5013M 17504:39:58.1004:40:46.65+01:32:016:169.6
190PIETRUSZCZAK Agnieszka 286TOMASZÓW MAZOWIECKIK406K 1504:40:30.6504:41:14.50+01:32:296:179.5
191GRODNA-PANTERA Angelika 118KW WARSZAWA K307K 1604:40:28.5504:41:33.75+01:32:486:179.5
192SURWIŁO Sandro 355BRZOZYM3087M 17604:41:23.7004:41:38.95+01:32:536:189.5
193HEC Piotr 125KROSNOM3088M 17704:42:12.2004:42:20.05+01:33:346:199.5
194KIRKIEWICZ Ireneusz 166OŁAWAM4048M 17804:41:57.7504:42:23.15+01:33:386:199.5
195KRZYSZTOŃ Piotr 197GMP LASY - KRAŚNIKM3089M 17904:42:22.4004:42:38.90+01:33:536:199.5
196GMITEREK Tomasz 108LUBLINM4049M 18004:41:33.4504:42:41.30+01:33:566:189.5
197TUROSZ Zbigniew 388LEŻAJSKM5014M 18104:42:21.9504:42:42.45+01:33:576:199.5
198KOSTYRA Patryk 185M2029M 18204:42:59.0004:42:59.00+01:34:136:209.5
199KOZIEŁ Szymon 188GOLĘCZEWOM3090M 18304:42:59.0004:42:59.00+01:34:136:209.5
200OLBRYŚ Stanisław Adam 270KB LEGIONOWOM4050M 18404:42:49.7504:42:59.35+01:34:146:209.5
201SZCZEPAŃSKI Grzegorz 361KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM3091M 18504:42:00.2504:43:19.90+01:34:346:199.5
202PORĘBA Eugeniusz 296MIECHÓWM5015M 18604:42:36.0504:43:22.50+01:34:376:209.5
203PUSKARCZYK Wojciech 304UKS POGORZEM3092M 18704:44:22.4504:44:22.45+01:35:376:229.4
204DERSLEY Stephen 73POZNANM4051M 18804:43:59.8504:44:33.10+01:35:476:229.4
205WAŁCZYK Krzysztof 397OWCEM3093M 18904:44:21.5004:44:44.85+01:35:596:229.4
206SZWAJKA Jakub 368STALOWA WOLAM2030M 19004:44:19.1004:45:03.95+01:36:186:229.4
207SZWAJKA Robert 369STALOWA WOLAM4052M 19104:44:19.8004:45:03.95+01:36:186:229.4
208KONIECZNY Mariusz 179AŃCUTM5016M 19204:45:00.5004:45:07.75+01:36:226:239.4
209SZYBIAK Waldemar 370PRZEMYŚLM5017M 19304:44:59.9504:45:07.95+01:36:226:239.4
210SIKORSKI Wojciech 325RARAMURI KLUCZBORKM3094M 19404:44:36.4504:45:19.35+01:36:346:229.4
211WRÓBEL Łukasz 423KB BIAŁA BIEGA, MIĘDZYRZEC PODLASKIM3095M 19504:45:01.6504:45:40.35+01:36:556:239.4
212WORCH Paweł 417BŁONIEM3096M 19604:45:24.4504:46:09.80+01:37:246:239.4
213JAKUBOWICZ Katarzyna 136GAZELE I GEPARDYK407K 1704:47:15.3504:47:20.85+01:38:356:269.3
214SZPYT Ryszard 365BIŁGORAJM4053M 19704:47:04.7004:47:23.30+01:38:386:269.3
215KANIA Marian 155RYBNIKM4054M 19804:47:29.4504:47:50.45+01:39:056:269.3
216MACHNIKOWSKI Marek 223M4055M 19904:47:08.1504:47:59.95+01:39:146:269.3
217MROŻEK Andrzej 252KKB DYSTANS KRAKÓWMężczyźni2M 20004:47:19.3004:48:14.45+01:39:296:269.3
218RAWŁUSZEWICZ Waldemar 310ASTERINAM4056M 20104:47:12.7004:48:14.75+01:39:296:269.3
219PLACZEK Paweł 293WETLINAM3097M 20204:47:59.0004:48:17.95+01:39:326:279.3
220KAMIŃSKI Robert 15412TRI.PLM3098M 20304:46:29.7004:48:19.35+01:39:346:259.3
221KRAUSE Dariusz 192FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIM4057M 20404:48:26.4004:48:30.70+01:39:456:289.3
222LACHOWICZ Przemek 209LIBERTÓWM3099M 20504:47:18.1004:48:31.15+01:39:466:269.3
223SZCZEPANEK Monika 360SPORT.SANEA.PLK408K 1804:48:08.6004:48:40.20+01:39:556:279.3
224DOMINIAK Klaudia 78WERTYKAL BIKEBOARD TEAMK308K 1904:47:45.4004:48:57.60+01:40:126:279.3
225SABANOS Gejza 490PRESZOWPRESZOWM5018M 20604:47:47.8504:48:58.90+01:40:136:279.3
226MOLTZAN Zbigniew 250TORUŃM30100M 20704:48:14.6004:49:02.65+01:40:176:279.3
227MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251TORUŃK409K 2004:48:14.7004:49:02.85+01:40:176:279.3
228DERWICH Łukasz 74DUKLAM4058M 20804:49:08.7004:49:24.10+01:40:386:289.3
229MATUSZEWICZ Ewa 235KONDYCJAK501K 2104:49:12.2504:49:38.45+01:40:536:299.3
230KARUŚ Waldemar 15714 DASM4059M 20904:49:21.8004:49:44.30+01:40:596:299.2
231CIACH Wojciech 56KOPRZYWNICAM4060M 21004:50:11.0004:50:14.15+01:41:296:309.2
232GRĘBOWIEC Mateusz 117LKS TENCZA SANDOMIERZM30101M 21104:49:54.1004:50:20.30+01:41:356:309.2
233ŁUBIEŃSKI Wojciech 221POZNAŃM30102M 21204:49:58.6004:51:05.15+01:42:206:309.2
234ŚWIERCZEK Grzegorz 378M4061M 21304:50:54.9004:51:08.30+01:42:236:319.2
235KOZŁOWSKA Marta 189K309K 2204:50:55.7504:51:08.45+01:42:236:319.2
236KOŁTUNICKI Krzysztof 175M30103M 21404:50:12.0504:51:13.60+01:42:286:309.2
237BORKOWSKI Jakub 40UKA WARSZAWAM30104M 21504:50:01.6504:51:17.10+01:42:316:309.2
238KOPER Wiktor 181M2031M 21604:50:13.7004:51:24.20+01:42:396:309.2
239KOŁODZIEJCZYK Dawid 174KRAKÓWM30105M 21704:50:33.2504:51:30.50+01:42:456:309.2
240KOSMALA Bartosz 184KRAKÓWM4062M 21804:51:05.6004:51:47.45+01:43:026:319.2
241KOŁKOWSKI Andrzej 173SPARTANIE DZIECIOMM4063M 21904:50:48.1504:51:48.30+01:43:036:319.2
242TROCHIMCZYK Piotr 384PRZEMYŚLM30106M 22004:51:00.4504:51:50.15+01:43:056:319.2
243BEBELSKI Rafał 25KUŹNIA TRIATHLONUM30107M 22104:51:16.0504:51:53.35+01:43:086:319.2
244OSTROWSKI Michał 276CRAZY GUIDESM30108M 22204:51:07.5004:51:53.45+01:43:086:319.2
245GŁEMBSKI Daniel 104M30109M 22304:50:59.6004:52:06.70+01:43:216:319.2
246NOWAK Piotr 262BIESZCZADYM4064M 22404:51:58.2504:52:07.20+01:43:226:329.2
247MŁODECKA Sylwia 248SPARTANIE DZIECIOMK4010K 2304:51:09.7504:52:12.05+01:43:266:319.2
248KRYPCZYK Michał 195M4065M 22504:52:15.5504:52:40.70+01:43:556:339.2
249MAŁYSZA Sławomir 232PZU SPORT TEAMM4066M 22604:51:55.5004:53:03.05+01:44:176:329.2
250PRZYBYŁA Marcin 302NUTREND TEAM / SZCZYRKM30110M 22704:53:04.7004:53:13.65+01:44:286:349.1
251WOJCIESZAK Ewa 416BIEGIEM PRZEZ GÓRY - POMOC DLA ALKAK3010K 2404:52:45.4504:53:21.05+01:44:356:339.1
252NALEPKA Zdzisław 254BIEGIEM PRZEZ GÓRY - POMOC DLA ALKAM30111M 22804:52:44.4504:53:21.20+01:44:366:339.1
253MAZUREK Michał 238ORTOREH TEAMM30112M 22904:53:12.9504:53:50.45+01:45:056:349.1
254SKRZYPCZAK Piotr 9M30113M 23004:52:57.3504:53:58.55+01:45:136:349.1
255LEBDA Małgorzata 210KRAKÓWK3011K 2504:54:01.2504:54:18.35+01:45:336:359.1
256DUDEK Bartłomiej 8312TRI.PLM30114M 23104:52:37.8504:54:26.60+01:45:416:339.1
257SYSUŁA Janusz 357PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM5019M 23204:54:26.3004:54:49.00+01:46:036:369.1
258LEŚNOWOLSKI Piotr 215KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM4067M 23304:53:32.0004:54:51.65+01:46:066:349.1
259GRZEBIELUCH Katarzyna 121RYBNIKK3012K 2604:54:37.6504:54:58.15+01:46:136:369.1
260KLAMUT Ryszard 447JABLONICA POLSKAJABLONICA POLSKAM5020M 23404:54:33.5004:55:19.10+01:46:336:369.1
261SŁOMIAK Marian 7M5021M 23504:54:55.9004:55:30.05+01:46:446:369.1
262KOLASIŃSKI Jaroslaw 493WARSZAWAWARSZAWAM5022M 23604:54:38.5004:55:32.65+01:46:476:369.1
263SOBCZAK Marcin 334WARSZAWAM30115M 23704:55:28.7504:55:42.15+01:46:576:379.1
264KAŹMIERCZAK Marcin 160SOCHACZEWM2032M 23804:54:44.6504:55:44.45+01:46:596:369.1
265WACH Zdzisław 394AUGUSTÓWMężczyźni3M 23904:55:45.1004:55:49.85+01:47:046:379
266GUTKOWSKI Tomek 122TREND GLASS RUNNING TEAMM30116M 24004:55:25.6504:55:55.05+01:47:096:379.1
267WENTLAND Tomasz 460KRAKOWKRAKOWM30117M 24104:54:48.2004:56:02.10+01:47:166:369.1
268BEM Jakub 27NOWA HUTA TEAMM2033M 24204:54:48.7004:56:02.25+01:47:176:369.1
269CHMIELEWSKI Tomasz 50WARSZAWAM30118M 24304:55:39.0504:56:03.15+01:47:186:379.1
270LIS Marek 217POZNANM2034M 24404:55:06.0504:56:04.35+01:47:196:369.1
271MARCZAK Albert 234M2035M 24504:55:44.3504:56:44.95+01:47:596:379
272SIWIEC Tomasz 326RZESZÓWM30119M 24604:56:58.6504:57:44.30+01:48:596:399
273KULAKOWSKI Piotr 204CZŁAPACZEM5023M 24704:57:17.7004:57:53.55+01:49:086:399
274GAŁECKI Tomasz 96KLUB BIEGACZA EUROM4068M 24804:56:55.7504:58:17.10+01:49:316:399
275PENAR Jarosław 283FESTINA LENTEM5024M 24904:58:46.2504:58:50.40+01:50:056:419
276SZULC Sebastian 366M4069M 25004:58:29.4504:58:50.55+01:50:056:419
277MACIEJEWSKI Piotr 224LUBLINM30120M 25104:57:59.6004:59:02.10+01:50:166:409
278BŁĄKAŁA Mateusz 35WARSZAWAM2036M 25204:58:33.9004:59:14.45+01:50:296:419
279CHOCHÓŁ Paweł 52KRZESZOWICEM4070M 25304:57:47.7504:59:21.15+01:50:366:409
280REMLEIN Katarzyna 313KUŹNIA TRIATHLONUK3013K 2704:59:16.8504:59:28.65+01:50:436:428.9
281JEŻYNA Marcin 143GŁĘBOKIE TALERZEM30121M 25404:59:24.8004:59:35.05+01:50:496:428.9
282KUPCZAK Dawid 463CZERWIONKA-LESZCZYNYCZERWIONKA-LESZCZYNYM2037M 25504:58:40.0004:59:38.45+01:50:536:419
283JABŁONKA Bartosz 130DĘBIEŃSKOM30122M 25604:58:41.3004:59:38.55+01:50:536:419
284SZWAJKA Aneta 367STALOWA WOLAK4011K 2804:59:05.5504:59:44.90+01:50:596:428.9
285MICHALIK Adam 244KRAKÓWM4071M 25704:59:17.9505:00:06.40+01:51:216:428.9
286ANDRUSZEWSKI Tomasz 13KB GEOTERMIA UNIEJÓWM30123M 25804:59:56.8005:00:26.60+01:51:416:438.9
287STARZYŃSKI Piotr 344M4072M 25905:00:14.5005:00:29.65+01:51:446:438.9
288SUPROŃ Piotr 354ARCADIS RUNNING TEAMM30124M 26004:59:47.5505:00:51.55+01:52:066:438.9
289KACZOROWSKI Przemysław 147SZCZECINM4073M 26104:59:47.9505:00:51.85+01:52:066:438.9
290ZEMŁA Małgorzata 432K3014K 2905:00:44.5005:00:56.95+01:52:116:448.9
291ZAPŁATA Wojciech 430GORLICEM30125M 26205:00:48.1505:01:10.55+01:52:256:448.9
292SZACHNA Krzysztof 358RUNNINGCOUPLEM4074M 26305:00:41.3505:01:20.70+01:52:356:448.9
293GRANDA Paweł 11421 DAPLOT JAROSŁAWM30126M 26405:00:33.7505:01:27.25+01:52:426:448.9
294PROŃCZUK Adam 300CA AKTYWNIM4075M 26505:01:56.6005:02:50.95+01:54:056:468.9
295GĄSZCZYK Grzegorz 100NOWA HUTA TEAMM4076M 26605:02:50.5505:03:10.80+01:54:256:478.8
296WINIECKI Mateusz 410DŹ RUNNING TEAMM2038M 26705:03:09.9005:03:38.35+01:54:536:478.8
297SOWIŃSKA Agata 343#JANADALTYMZYJEK3015K 3005:03:21.4005:03:56.05+01:55:106:488.8
298SOLECKI Tomasz 339BIERUŃ GOMOLA TRANS AIRCOM30127M 26805:03:21.0505:03:56.30+01:55:116:488.8
299SOBCZAK Maciej 333NIGHT RUNNERSM30128M 26905:03:23.5505:03:57.50+01:55:126:488.8
300PIWOWARCZYK Piotr 292KRAKÓWM30129M 27005:03:41.6505:04:08.70+01:55:236:488.8
301KOTLARSKI Marcin 186LEŚNE CYMBAŁYM30130M 27105:05:04.7005:05:36.30+01:56:516:508.8
302TOMCZYK Michał 381INOWROCŁAWM30131M 27205:04:27.9505:06:11.15+01:57:266:498.8
303STĘPIEŃ Wojciech 347NIGHT RUNNERS GLIWICEM4077M 27305:04:55.4005:06:14.10+01:57:286:508.8
304BUSZ Jacek 47DRUŻYNA KORMORANAM30132M 27405:05:52.3505:06:17.10+01:57:316:518.7
305REDŁOWSKA Bożena 311WARSZAWAK3016K 3105:06:10.3505:06:35.65+01:57:506:518.7
306KĘCIK Janusz 162SPARTANIE DZIECIOMMężczyźni4M 27505:05:39.5505:06:39.60+01:57:546:518.8
307DEMBY Michał 71MUD GOATSM2039M 27605:05:54.5005:06:45.45+01:58:006:518.7
308OGORZAŁEK Mateusz 268REDLINETEAMM2040M 27705:06:15.3005:07:00.15+01:58:156:528.7
309KOBELUK Damian 171BIŁGORAJM30133M 27805:06:59.5505:07:23.25+01:58:386:538.7
310GEZELA Mariusz 101BBL POZNAŃ, RODZINA GEZELAM30134M 27905:07:42.7005:08:24.35+01:59:396:538.7
311GEZELA Robert 102RODZNA GEZELAM30135M 28005:07:43.7005:08:26.30+01:59:416:538.7
312MADEJ Paweł 225KRAKÓWM30136M 28105:07:32.6005:08:43.65+01:59:586:538.7
313ZAGDAŃSKI Robert 426MACHNÓWKAM30137M 28205:09:29.1505:10:10.10+02:01:246:568.6
314 ŚLĄCZKA Arek 372FINISZ RYMANÓWM30138M 28305:09:27.2005:10:10.35+02:01:256:568.6
315WASIAK Michał 508RADOMRADOMM30139M 28405:09:52.0005:10:20.15+02:01:356:568.6
316GĄSIENICA-GROŃ Jan 465ZAKOPANEZAKOPANEM2041M 28505:10:22.9505:11:06.95+02:02:216:578.6
317KMIEĆ Marcin 170BIŁGORAJM30140M 28605:11:03.0505:11:23.75+02:02:386:588.6
318SYPNIEWSKA Hanna 356GDYNIAKobiety1K 3205:10:50.0005:11:47.45+02:03:026:588.6
319SIELICKI Krzysztof 323M30141M 28705:10:45.1505:11:51.80+02:03:066:588.6
320MAŁŻ Daniel 233JAKTORÓWM2042M 28805:12:31.8005:12:58.20+02:04:137:008.6
321GAJEWSKA Justyna 92KRAKÓWK3017K 3305:12:22.7505:13:35.55+02:04:507:008.6
322DĄBEK Paweł 70WIKLINKI RUDNIK NAD SANEMM4078M 28905:12:25.1005:13:36.70+02:04:517:008.6
323JAWORSKI Daniel 142TOMASZÓW MAZOWIECKIM30142M 29005:13:26.7005:13:52.50+02:05:077:018.5
324KOZA Jan 494MAJDANMAJDANM2043M 29105:13:37.7505:13:52.65+02:05:077:018.5
325PUZIO Waldemar 305KB MARATOŃCZYK DĘBICAM5025M 29205:13:34.9505:14:20.85+02:05:357:018.5
326GÓRSKI Mariusz 111TYCHYM30143M 29305:14:15.0005:14:31.50+02:05:467:028.5
327SOKÓŁ Sylwia 338ZYRARDÓWK3018K 3405:14:09.6505:14:59.40+02:06:147:028.5
328SZCZERBA Rafał 362M30144M 29405:13:56.4505:15:13.75+02:06:287:028.5
329SARAT Ewa 321TARNÓWK4012K 3505:14:40.1005:15:32.70+02:06:477:038.5
330ORACZ Sylwia 274ROZBUJANY GRUBAS Z TARNOWAK4013K 3605:14:49.0005:15:42.25+02:06:577:038.5
331GAŁUSZKA Bogdan 97JGB "SOKÓŁ"M4079M 29505:15:23.5505:16:10.15+02:07:257:048.5
332PAŁASZYŃSKI Jacek 27787-600 LIPNOM30145M 29605:15:36.2505:16:28.30+02:07:437:048.5
333ARKUSZYŃSKA Beata 16TIME4RUNNINGK4014K 3705:16:07.9505:16:58.35+02:08:137:058.5
334ARKUSZYŃSKI Paweł 17TIME4RUNNINGM4080M 29705:16:06.5005:16:58.45+02:08:137:058.5
335PAŁASZYŃSKI Tomasz 278CZERNIKOWOM4081M 29805:16:10.5505:17:02.80+02:08:177:058.5
336APANASIEWICZ Bartosz 14CENTRUM BYDGOSZCZM30146M 29905:16:05.9005:17:14.50+02:08:297:058.5
337PASELA Bartosz 282SMASHING PĄPKINSM30147M 30005:16:10.2005:17:14.75+02:08:297:058.5
338MICHALCZYK Artur 243BOCHNIAM5026M 30105:17:04.8505:17:23.65+02:08:387:068.4
339FIEGA Ryszard 87MARATON GORLICE - FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM5027M 30205:17:10.5505:17:38.15+02:08:537:068.4
340CHUDYBA Michał 55LEŚNE CYMBAŁYM30148M 30305:17:49.2505:18:23.30+02:09:387:078.4
341LESZCZYŃSKI Maciek 213M&M ULTRA BIELSKO-BAŁAM4082M 30405:18:18.6505:18:32.65+02:09:477:088.4
342BIERĆ Jarek 31PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM4083M 30505:18:05.3005:18:32.65+02:09:477:078.4
343GÓRALCZYK Andrzej 109KW KRAKÓWM30149M 30605:17:27.1505:18:43.15+02:09:587:078.4
344BRZOZOWSKI Jerzy 44RZESZÓWM30150M 30705:17:50.1005:19:02.10+02:10:167:078.4
345DAWGIERT Daniel 69BRYGADA ŚW.M30151M 30805:18:44.5005:19:34.60+02:10:497:088.4
346ZALEWSKI Piotr 429PMKWM2044M 30905:19:39.8505:19:51.75+02:11:067:108.4
347ĆWIEK Dariusz 65DARIUSM4084M 31005:19:06.3505:19:55.25+02:11:107:098.4
348HYZIAK Jakub 127JJ.RUNNERS GORLICEM4085M 31105:19:49.1505:20:00.95+02:11:157:108.4
349BORKOWSKA Aneta 39STOCZEKK204K 3805:19:00.4005:20:15.75+02:11:307:098.4
350KUCA Roman 201PIENIĘŻNOM5028M 31205:19:25.5505:20:30.30+02:11:457:098.4
351BRONISZEWSKI Jakub 42ZĄBKIM4086M 31305:21:32.7005:21:50.70+02:13:057:128.3
352MIKSA Sławomir 246M4087M 31405:21:01.1005:22:11.90+02:13:267:118.3
353BIŃKOWSKI Leon 501RADOMRADOMM5029M 31505:22:53.2505:22:59.30+02:14:147:148.3
354IGNASZAK Marek 128JÓZEFIŃSK TEAM KRAKÓWMężczyźni5M 31605:23:37.3005:24:31.00+02:15:457:158.3
355DOMIAN Marta 77WARSZAWAK3019K 3905:24:30.4005:24:44.10+02:15:587:168.2
356PARTYKA Andrzej 458RZESZÓWRZESZÓWM30152M 31705:24:45.0005:24:50.50+02:16:057:168.2
357SZEWCZYK Katarzyna 363K205K 4005:25:16.5005:25:37.95+02:16:527:178.2
358OLESIEJUK Michal 498LUBARTÓWLUBARTÓWM2045M 31805:25:20.5005:25:44.65+02:16:597:178.2
359LESZCZYŃSKA Katarzyna 212MOSINA BIEGAK3020K 4105:25:41.6505:25:48.70+02:17:037:188.2
360KONIECZNY Jacek 178MOSINAM4088M 31905:25:39.2505:25:49.50+02:17:047:188.2
361DOMISZEWSKI Wojciech 79USTRZYKI DOLNEM5030M 32005:26:34.1505:27:30.25+02:18:457:198.2
362ZYGMAŃSKA Monika 443TREND GLASS RUNNING TEAMK3021K 4205:27:02.3005:27:32.65+02:18:477:198.2
363JUCHA Jacek 144CA AKTYWNI/CA BROKERM4089M 32105:26:41.1505:27:35.20+02:18:507:198.2
364TRZECIAK Rafał 491WARZYCEWARZYCEM30153M 32205:26:49.9505:27:55.70+02:19:107:198.2
365OKARMA Wojtek 269SPORESTM30154M 32305:26:50.9505:27:55.90+02:19:107:198.2
366SZANECKI Jakub 359RZESZÓWM30155M 32405:27:02.4005:27:58.00+02:19:127:198.2
367PARŚNIAK Michał 280WARSZAWA - SZLACHETNA PACZKAM2046M 32505:28:30.9505:29:10.75+02:20:257:218.1
368DUJKA Dariusz 471WOLA GUTOWSKAWOLA GUTOWSKAM4090M 32605:28:13.3005:29:31.30+02:20:467:218.2
369LEŚNIAK Arkadiusz 505WARSZAWAWARSZAWAM30156M 32705:29:37.4005:29:42.60+02:20:577:238.1
370RZESZÓTKO Leszek 497BIELSKO BIAŁABIELSKO BIAŁAM5031M 32805:29:30.2505:29:53.50+02:21:087:238.1
371RZESZÓTKO Marzena 496BIELSKO BIAŁABIELSKO BIAŁAK502K 4305:29:29.2505:29:53.50+02:21:087:238.1
372PLASZCZYK Tomasz 294SPORT-EVO GDAŃSK M30157M 32905:28:37.7505:29:55.65+02:21:107:228.1
373KRUDYSZ Przemysław 194M2047M 33005:29:11.3005:30:02.00+02:21:167:228.1
374GRANDA Marcin 113ZARZECZEM30158M 33105:29:50.5505:30:41.20+02:21:567:238.1
375MAZUR-RUDNICKA Marlena 241WARSZAWAK206K 4405:30:03.9005:30:43.85+02:21:587:248.1
376SMURA Rafał 476TUREKTUREKM2048M 33205:30:16.9505:31:27.10+02:22:417:248.1
377PIEKARSKI Andrzej 285GRODZISK MAZOWIECKIM30159M 33305:31:13.4505:31:35.85+02:22:507:258.1
378WOŹNIACKA Joanna 418KRAKÓW K207K 4505:30:49.5005:31:43.65+02:22:587:258.1
379ZMYSŁOWSKI Łukasz 441MOTYCZM30160M 33405:32:03.7005:32:31.25+02:23:467:268.1
380DZIEDZIC Artur 85LEŚNE CYMBAŁYM30161M 33505:32:30.9005:33:08.75+02:24:237:278
381MARAS Ladislav 487PRESZOWPRESZOWM5032M 33605:32:55.4005:34:08.60+02:25:237:278
382WŁODARCZYK Teresa 412BBL TORUŃK4015K 4605:34:09.9505:34:59.50+02:26:147:298
383URBAŃSKI Józef 393KKB MOSIR KROSNOM5033M 33705:35:03.8005:36:00.85+02:27:157:308
384PYSIEWICZ Krzysztof 308NIEZRZESZONYM5034M 33805:34:54.3505:36:00.85+02:27:157:308
385SOKOL Tomasz 337YRARDÓW M30162M 33905:35:31.9505:36:21.10+02:27:357:318
386JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 131MIKOŁÓWK208K 4705:36:08.8005:36:31.20+02:27:467:328
387SOSZYŃSKA Gosia 342CZŁAPACZEK503K 4805:36:32.8505:37:09.30+02:28:247:328
388OBRZUT Bartek 267REMSKA GRUPA NIEUSTANNYCH OPTYMISTÓW KRÓWKA MAŁAM2049M 34005:36:55.8005:38:10.00+02:29:247:337.9
389ARGALSKI Grzegorz 15KW TRÓJMIASTOM4091M 34105:37:36.3005:38:37.60+02:29:527:347.9
390GAJEWSKA Monika 93TORUŃK3022K 4905:37:36.4505:38:37.60+02:29:527:347.9
391PYRZEWSKI Dariusz 307TORUŃM4092M 34205:37:35.7005:38:38.00+02:29:527:347.9
392MATUSZEWSKA Nina 236ALBATROSYK209K 5005:39:04.7505:39:21.25+02:30:367:367.9
393BODNIAK Tomasz 36WOPM30163M 34305:39:07.2505:39:48.20+02:31:037:367.9
394OBARSKI Norbert 266M5035M 34405:39:18.7005:39:56.15+02:31:117:367.9
395KASZYCKA Renata 158WOPK4016K 5105:39:25.9005:40:06.95+02:31:217:367.9
396KALINOWSKI Sławomir 149HUSKY TEAMM30164M 34505:39:04.0505:40:07.90+02:31:227:367.9
397KOSANOVIĆ Nikola 495RAKOVICARAKOVICAM30165M 34605:39:51.8505:40:19.65+02:31:347:377.9
398SZYSZKOWSKI Włodzimierz 371DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWM4093M 34705:40:37.0505:40:49.75+02:32:047:387.9
399FRESZEL Krzysztof 89BOERNEROWO BIEGAM30166M 34805:40:58.9505:41:58.55+02:33:137:387.8
400LORINCOVA Stefania 489PRESZOWPRESZOWK3023K 5205:41:02.3005:42:14.60+02:33:297:387.8
401KHAN David 164LESZNO M30167M 34905:41:22.8505:42:22.35+02:33:377:397.8
402NIEDŹWIECKI Marek 256SKIPARK WYSOWA-ZDRÓJM5036M 35005:42:08.5005:42:36.35+02:33:517:407.8
403ZBIJOWSKA Ewelina 431BIELSKO-BIALAK3024K 5305:42:33.0005:43:11.35+02:34:267:407.8
404WYSOCKI Arkadiusz 424BB RUNNERASM30168M 35105:42:33.7505:43:11.50+02:34:267:407.8
405DUDEK Jan 481TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni6M 35205:45:25.6005:46:27.95+02:37:427:447.7
406RUTKOWSKA Małgorzata 317GOLUB-DOBRZYŃK4017K 5405:46:17.3505:47:06.80+02:38:217:457.7
407PIĄTEK Roman 474KRAKÓWKRAKÓWM4094M 35305:46:50.9505:47:54.35+02:39:097:467.7
408KAIM Tomasz 473KRAKOWKRAKOWM30169M 35405:46:49.6005:47:54.35+02:39:097:467.7
409JAKUBOWSKI Wojciech 137KB GEOTERMIA UNIEJÓWM4095M 35505:47:38.3005:48:10.70+02:39:257:477.7
410NIEMCZYK Katarzyna 258KRAKÓWK3025K 5505:47:15.2505:48:11.00+02:39:257:477.7
411BUĆKO Artur 45JELENIA GÓRAM5037M 35605:47:28.1005:48:46.10+02:40:007:477.7
412TWARDY Stanislaw 461RZESZÓWRZESZÓWM30170M 35705:49:41.8005:49:55.05+02:41:097:507.7
413BATOR Marek 22WARSZAWAM4096M 35805:52:09.4505:52:39.35+02:43:547:537.6
414KITA Ewa 167K504K 5605:52:08.7005:52:56.25+02:44:117:537.6
415WĄSOWSKA Jagoda 402KALIŃSKA TEAM - PIASECZNOK4018K 5705:52:39.0505:53:14.15+02:44:297:547.6
416TOMECKO Józef 382MARAS TEAMMężczyźni7M 35905:52:30.8505:53:21.30+02:44:367:547.6
417SAKOWSKA Aneta 320MARATONKA GRAJEWOK4019K 5805:53:37.7005:54:19.65+02:45:347:557.6
418ŚRODA Janusz 482TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM5038M 36005:53:58.1005:55:00.10+02:46:147:567.6
419ADAMSKI Michał 10WOPM30171M 36105:55:49.7505:56:29.25+02:47:447:587.5
420KWARTA Tomasz 207WOPM30172M 36205:55:50.0505:56:29.35+02:47:447:587.5
421KOPER Jacek 180M4097M 36305:56:18.5505:57:28.50+02:48:437:597.5
422WAŚKIEWICZ Zbigniew 400AWF KATOWICEM4098M 36405:56:27.9505:57:42.85+02:48:577:597.5
423ŁUKASIK Andrzej 222LUBLINM5039M 36506:01:43.1506:02:53.15+02:54:088:067.4
424KUCHARSKI Darek 202SPARTANIE DZIECIOMM30173M 36606:04:07.7006:05:05.10+02:56:198:097.3
425DOBAJ Katarzyna 76SPARTANIE DZIECIOMK3026K 5906:04:10.2006:05:05.30+02:56:208:097.3
426LEŚNIEWSKI Michał 214SPARTANIE DZIECIOMM4099M 36706:04:07.9506:05:05.35+02:56:208:097.3
427ALEKSANDROWICZ Łukasz 12SPARTANIE DZIECIOMM30174M 36806:08:11.1506:08:55.60+03:00:108:157.3
428PLATA Tomasz 492KRAKÓWKRAKÓWM40100M 36906:08:12.6006:09:22.45+03:00:378:157.3
429PATRYK Bałazy 475KRAKOWKRAKOWM30175M 37006:12:52.4006:13:55.50+03:05:108:217.2
430PRZYBYLAK Paweł 301MOSINA BIEGAM30176M 37106:14:57.1006:15:06.30+03:06:218:247.1
431SĘPKA Daria 322SPARTANIE DZIECIOMK4020K 6006:17:03.8506:17:59.35+03:09:148:277.1
432ZIELIŃSKI Michał 436SPARTANIE DZIECIOMM40101M 37206:17:03.2006:17:59.85+03:09:148:277.1
433WARDZALA Anna 398JACEK BIEGAKobiety2K 6106:18:59.6006:19:23.85+03:10:388:297.1
434TURKO Katarzyna 387PKO BANK POLSKIK4021K 6206:19:26.9506:20:18.10+03:11:328:307.1
435UCHMAN Natalia 392TOUR DE RUNK3027K 6306:20:46.6006:20:46.60+03:12:018:327
436GAJEK Jarosław 480NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICEM40102M 37306:21:17.3506:22:24.50+03:13:398:327
437ZATORSKI Andrzej 457STARACHOWICESTARACHOWICEM5040M 37406:23:05.6506:24:03.15+03:15:188:357
438BOGUCKA Martyna 37JACEKBIEGA RUNNING TEAMK4022K 6406:27:40.7006:28:04.95+03:19:198:416.9
439WILGA Ewa 408JÓZEFIŃSKA TEAM KRAKÓWK2010K 6506:27:37.8006:28:30.95+03:19:458:416.9
440BŁAŻEJEWSKI Marcin 3414 DAS JAROSŁAWM30177M 37506:28:36.4006:29:28.35+03:20:438:426.9
441NOWOSIELSKI Piotr 26514DAS JAROSŁAWM40103M 37606:28:35.8506:29:28.40+03:20:438:426.9
442RACHOWSKI Michał 309SZCZECIN BIEGAM30178M 37706:34:51.5006:35:06.45+03:26:218:516.8
443ŚMIECHOWICZ Gerard 375WARSZAWAM40104M 37806:42:39.1006:43:48.25+03:35:039:016.6
444GŁUSZCZAK Jerzy 107M5041M 37906:45:13.1506:45:44.35+03:36:599:056.6
445HUZIOR Elżbieta 483ORZESZEORZESZEK4023K 6606:50:17.4506:51:35.75+03:42:509:116.5
446SKUBIS Barbara 452GLIWICEGLIWICEK3028K 6706:50:17.4506:51:37.70+03:42:529:116.5
447SMYK Robert 454GLIWICEGLIWICEM40105M 38006:50:17.3506:51:37.80+03:42:529:116.5
448SKALSKI Maciej Jakub 328BIAŁYSTOKM30179M 38106:55:50.6506:56:58.55+03:48:139:196.4
449BICZYK Adam 29KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM30180M 38206:57:02.4506:58:23.00+03:49:379:216.4
450PIKOR Jacek 287BIEGUSIEM.PLM40106M 38303:25:54 6:0110
451KRZYŚKO Barbara 198MITUTOYO DEMA PWRK2011K 6805:41:07 9:586
Znaleziono 451 wynik(ów)