ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347Speleoclub WrocławWROCŁAWM-303M 6TAK00:00:2001:05:5201:59:0902:49:27.3002:49:48.15 8:047,4
2SAWICZ Robert 277peyotlZARYM-403M 14TAK00:00:2101:06:1402:03:3703:02:45.6503:03:06.90+00:13:188:426,9
3KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-3010M 16TAK00:00:0300:57:1602:08:0803:03:52.1503:03:55.20+00:14:078:456,9
4TEKIELI Kacper 7Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraKRAKÓWM-3018M 30TAK00:00:0101:03:3302:05:1803:14:42.9503:14:44.45+00:24:569:166,5
5KITA Michał 129pędzący w miejscuWROCŁAWM-408M 32TAK00:00:0300:57:3702:11:5603:16:35.4503:16:39.40+00:26:519:216,4
6WAHL Daniel 86T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-409M 35TAK00:00:0601:13:5702:12:5503:17:31.1503:17:37.45+00:27:499:246,4
7KIK Marcin 475KW KrakówKRAKOWM-3021M 37TAK00:00:0401:06:2902:08:1203:17:54.4003:17:58.55+00:28:109:256,4
8MAZIK Wojciech 517KW KrakowTARNOWSKIE GÓRYM-2010M 41TAK00:00:1401:09:3102:11:4103:20:44.3003:20:58.50+00:31:109:336,3
9CIEŚLAWSKI Kacper 232STR Poznań / WKTJPOZNAŃM-2013M 58TAK00:00:0201:01:0502:08:3603:25:18.6003:25:20.65+00:35:329:466,1
10TARANOWSKI Wojciech 502Klub Wysokogórski wToruniuBYDGOSZCZM-2017M 67TAK00:00:0301:06:0202:10:2903:28:50.3503:28:54.00+00:39:059:566,0
11KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-3037M 76TAK00:00:0901:11:1802:17:2703:32:41.9503:32:51.80+00:43:0310:075,9
12HALADYN Łukasz 257auratreeaktywny ostrzeszówOSTRZESZÓWM-4020M 81TAK00:00:0401:08:2902:17:3003:37:19.4003:37:23.60+00:47:3510:205,8
13PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-4022M 83TAK00:00:0001:12:2702:18:4603:37:49.8003:37:49.80+00:48:0110:225,8
14SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-4023M 84TAK00:00:1501:08:3702:17:4003:37:35.3503:37:50.55+00:48:0210:215,8
15SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-4025M 87TAK00:00:1001:18:3402:24:3103:39:34.4003:39:44.95+00:49:5610:275,7
16HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-3042M 88TAK00:00:2101:18:0902:23:5203:40:03.5503:40:25.10+00:50:3610:285,7
17SPUREK Mariusz 263Temmpo Wałbrzych / Dobra woda z kranu WałbrzychWAŁBRZYCHM-3043M 89TAK00:00:0301:09:5002:23:2003:40:27.8503:40:31.80+00:50:4310:295,7
18DARMOCHWAŁ Leszek 154Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃM-4026M 100TAK00:00:0301:05:5502:20:1103:44:05.1003:44:08.45+00:54:2010:405,6
19LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, Grupa Karkonoska GOPRPACZKÓWM-3054M 102TAK00:00:4701:21:1602:26:4303:43:24.9503:44:12.65+00:54:2410:385,6
20KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-3055M 103TAK00:00:1101:15:5002:24:0603:44:01.1003:44:12.95+00:54:2410:405,6
21WAJDA Robert 261OPOLEM-4031M 121TAK00:00:1001:16:3402:26:4103:49:21.3503:49:31.40+00:59:4310:555,5
22NOWAK Adam 465GLIWICEM-4033M 124TAK00:00:1701:26:2203:49:34.4003:49:51.55+01:00:0310:555,5
23KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LeszNo Limits RunnersGOSTYŃM-3065M 125TAK00:00:1201:21:5402:31:0803:49:41.8003:49:53.95+01:00:0510:565,5
24KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-3066M 127TAK00:00:1201:21:1202:30:1703:50:09.8003:50:21.90+01:00:3310:575,5
25LUBOMSKI Dariusz 355Sopocki Klub Taternictwa JaskiniowegoGDAŃSKM-3067M 128TAK00:00:3701:22:2402:30:1103:49:45.5003:50:22.65+01:00:3410:565,5
26KOWALSKI Bogusław 12Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-4038M 136TAK00:00:0801:19:2102:27:4803:51:39.9503:51:48.15+01:02:0011:015,4
27BOCIAN Ryszard 338Klub Wysokogórski w ToruniuOSIEM-4044M 160TAK00:00:2901:27:1402:34:2103:58:57.8503:59:27.65+01:09:3911:225,3
28SIEJA Marcin 430Speleoklub Bobry ŻagańŻAGAŃM-504M 161TAK00:00:2401:22:0102:30:5903:59:06.9003:59:31.85+01:09:4311:235,3
29SKUDLARSKI Kamil 278Pro-Run Wrocław, WKWWROCŁAWM-506M 171TAK00:00:3101:31:3702:42:3804:03:28.2004:03:59.85+01:14:1111:355,2
30SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-3088M 172TAK00:00:1301:29:4202:39:4204:03:48.3504:04:01.50+01:14:1311:365,2
31KACZKAN Marcin 15PHZ im Artura HajzeraNIDZICAM-4048M 175TAK00:00:3401:28:4802:38:4104:04:08.3504:04:42.75+01:14:5411:375,2
32CIESZKO Marek 60KW WarszawaWARSZAWAM-3093M 185TAK00:00:2701:27:0402:41:5704:05:38.5004:06:05.90+01:16:1711:415,1
33MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-4057M 200TAK00:00:2001:25:2902:40:4304:08:56.6004:09:16.95+01:19:2811:515,1
34ZAŁUSKI Darek 3Polski Himalaizm Zimowy im. Artura HajzeraWARSZAWAM-508M 216TAK00:00:0001:36:3602:46:4404:13:17.6504:13:17.65+01:23:2912:035,0
35WÓJCIK Marcin 516flowerpowerunKOWARYM-4065M 219TAK00:00:3801:35:0202:48:4304:14:02.9504:14:41.35+01:24:5312:055,0
36WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-509M 220TAK00:00:1001:32:0602:44:5804:14:48.9004:14:58.90+01:25:1012:084,9
37KLOSKOWSKI Dariusz 546Night Runners SłupskSŁUPSKM-4071M 238TAK00:00:3001:31:4802:49:0904:17:18.8004:17:49.65+01:28:0112:154,9
38NATKAŃSKI Jerzy 4Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraHALINÓW DŁUGA KOŚCIELNAM-602M 240TAK00:00:3501:29:1502:50:0804:17:51.7504:18:26.80+01:28:3812:164,9
39JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-5011M 242TAK00:00:0901:26:0602:48:0404:18:38.8004:18:48.45+01:29:0012:194,9
40LIPIŃSKI Marcin 176MoveOnTeamKOMORNIKIM-4074M 244TAK00:01:1401:32:4102:50:4204:17:37.4004:18:52.05+01:29:0312:164,9
41KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-5013M 248TAK00:00:2501:26:3302:48:4504:18:57.4004:19:23.35+01:29:3512:194,9
42WCISŁO Ariel 192Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2041M 259TAK00:00:1501:35:1402:54:5404:19:44.2004:20:00.15+01:30:1212:224,9
43STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-2042M 261TAK00:00:0901:18:2902:33:1904:20:40.8004:20:50.15+01:31:0212:244,8
44GULCZYŃSKI Tomasz 223Kse On-sightMUROWANA GOŚLINAM-30126M 275TAK00:00:1801:24:0802:49:2004:24:24.6004:24:42.65+01:34:5412:354,8
45RUSIN Szymon 307IWINYM-30127M 277TAK00:00:0901:29:3202:54:5104:25:15.3504:25:24.35+01:35:3612:374,8
46JAROSŁAWSKI Mariusz 253Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM-4089M 281TAK00:01:0101:39:2802:56:4304:24:48.6004:25:50.25+01:36:0212:364,8
47CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-5019M 289TAK00:00:0701:25:2602:50:5404:27:33.0504:27:40.60+01:37:5212:444,7
48GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30132M 298TAK00:00:4501:34:0702:57:5104:30:52.9004:31:38.75+01:41:5012:534,7
49GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30144M 326TAK00:00:2301:29:3902:54:3704:42:41.2004:43:04.50+01:53:1613:274,5
50BYKS Tomasz 90Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30160M 379TAK00:00:5901:50:0203:33:0705:19:22.1005:20:21.30+02:30:3315:123,9
51PUSTELNIK Piotr 1Polski AlpinizmŁÓDŹM-607M 382TAK00:00:4601:54:0103:35:5505:28:22.3505:29:08.45+02:39:2015:383,8
52BAŃDO Olaf 366Speleoclub WrocławWROCŁAWM-2058M 385TAK00:00:2201:11:5002:29:20+00:30:1310:405,6
53KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-2059M 386TAK00:00:2702:27:3104:28:35+02:29:3219:113,1
Znaleziono 53 wynik(ów)