ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data/ Date:
2017-01-21
Miejsce/ Place:
Pasterka
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
586
Wystartowało/ Started:
503
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
492
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PELO Artur 5151 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSTARNICEM-301M 1NIE00:49:0601:38:2302:26:26.8002:26:28.80 6:588.6
2KRATOCHVÍL Miloš 287INOV-8 OCR TEAMPARDUBICEM-401M 2NO00:51:1001:43:1702:35:54.0002:35:55.45+00:09:267:258.1
3RUTKOWSKI Dawid 31GRIZZLYTEAMLUBINM-302M 3NIE00:52:4901:47:5002:43:20.8502:43:22.70+00:16:537:467.7
4SKORUPA Marek 540WKS WAWELKRAKÓWM-201M 4NIE00:51:4601:47:0602:46:00.8502:46:02.40+00:19:337:547.6
5NASKRĘT Sławomir 422SKLEPBIEGACZA.PLGRZEBIENISKOM-402M 5NIE00:54:0701:51:0902:48:22.3002:48:23.70+00:21:548:017.5
6KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-303M 6TAK01:05:5201:59:0902:49:27.3002:49:48.15+00:23:198:047.4
7DURKOWSKI Marcin 207OBORNIKI ŚLĄSKIEM-304M 7NIE00:56:1401:52:0202:50:14.6502:50:16.95+00:23:488:067.4
8HRYNIÓW Łukasz 448BIEG OPOLSKI RAJSPORT ACTIVECHRZĄSZCZYCEM-305M 8NIE01:04:4501:57:4702:51:19.9002:51:21.95+00:24:538:097.4
9KAMMER Krzysztof 140FILLCOPOZNAŃM-306M 9NIE01:02:1201:57:4702:53:02.1502:53:05.80+00:26:378:147.3
10RAZIM Mateusz 239WSOWLUJAZDM-202M 10NIE01:00:3301:57:5702:52:59.1502:53:23.35+00:26:548:147.3
11LAJN Daria 354UKS AZYMUT PABIANICE/ SOPOCKI KLUB TATERNICTWAJASKINIOWEGOGDAŃSKK-201K 1TAK01:01:1501:59:5002:55:56.7002:56:00.25+00:29:318:227.2
12SKUDLARSKI Jakub 269PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-203M 11NIE01:01:2201:57:1102:58:28.8502:58:33.50+00:32:048:297.1
13WOLBACH Tomasz 56POZNANM-307M 12NIE01:06:1702:02:4202:59:10.4502:59:20.30+00:32:518:317
14KOWALSKI-BARYSZNIKOW Mikołaj 421KINGRUNNER.COMUŚCIE GORLICKIEM-308M 13NIE01:05:5302:01:0903:02:44.0003:02:50.40+00:36:218:426.9
15SAWICZ Robert 277PEYOTLZARYM-403M 14TAK01:06:1402:03:3703:02:45.6503:03:06.90+00:36:388:426.9
16DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5TATRA RUNNING TEAMKRAKÓWK-301K 2TAK01:03:3002:03:1003:03:28.7003:03:31.00+00:37:028:446.9
17BŁASZYK Mateusz 404BETONOWY WOJTEKPOZNAŃM-309M 15NIE01:00:0902:08:0203:03:48.1503:03:54.75+00:37:258:456.9
18FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TEAMK-302K 301:00:3701:59:3403:03:54.9503:03:54.95+00:37:268:456.9
19KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-3010M 16TAK00:57:1602:08:0803:03:52.1503:03:55.20+00:37:268:456.9
20SZCZESZEK Robert 464POZNAŃM-204M 17NIE01:03:3402:03:1303:04:24.4003:04:27.35+00:37:588:466.8
21KIK Iwona 474KW KRAKÓWKRAKÓWK-303K 4TAK01:04:4702:05:1803:04:27.5503:04:31.20+00:38:028:476.8
22GRYCZKA Mateusz 81MARATON LESZNOLESZNOM-3011M 18NIE01:06:0902:05:2103:04:52.4003:04:57.85+00:38:298:486.8
23SODOWSKI Tomasz 365CHORZÓWM-404M 19NIE01:08:4002:06:1503:05:39.1503:05:48.15+00:39:198:506.8
24WAJEROWSKI Krzysztof 329KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM-3012M 20NIE01:06:3702:05:1503:06:53.2003:06:56.25+00:40:278:536.7
25GEZELA Mariusz 284TJ EUFORIABIEGACZA.PLPOZNAŃM-3013M 21NIE01:08:2102:07:0803:07:19.6003:07:24.45+00:40:558:556.7
26JUDA Witold 512JELENIA GÓRAM-405M 22NIE01:08:4302:09:1603:08:39.1003:08:44.45+00:42:158:596.7
27IGNACZAK Marcin 150IFB BROKERŻYCHLINM-406M 23NIE01:07:4902:07:4003:08:50.9503:08:55.50+00:42:268:596.7
28SOCHA Seweryn 380CONCORDIA RUNNERS TEAMPOZNAŃM-3014M 24NIE01:08:5802:09:1303:09:46.6003:09:49.60+00:43:209:026.6
29MOCEK Tomáš 291AC PARDUBICEPARDUBICEM-3015M 25NO01:02:5302:04:0203:10:32.4503:10:35.40+00:44:069:046.6
30WINIARSKA Katarzyna 19PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-304K 5NIE01:03:5102:06:0403:12:57.8003:13:00.40+00:46:319:116.5
31ORACZ Mateusz 138BEZ LITOSCIPLEWISKAM-205M 26NIE01:05:0302:09:4303:12:52.1003:13:01.45+00:46:329:116.5
32MYSZCZYSZYN Łukasz 427ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJM-3016M 27NIE01:06:2802:05:4603:13:19.0503:13:27.85+00:46:599:126.5
33MILEWICZ Daniel 320KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM-3017M 28NIE01:06:5302:08:0803:13:28.0003:13:40.85+00:47:129:126.5
34KRAJEWSKI Wojtek 82KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-407M 29NIE01:07:4702:08:4603:14:14.3503:14:14.35+00:47:459:146.5
35TEKIELI Kacper 7POLSKI HIMALAIZM ZIMOWY IM.ARTURA HAJZERAKRAKÓWM-3018M 30TAK01:03:3302:05:1803:14:42.9503:14:44.45+00:48:159:166.5
36DEMBSKI Paweł 424SKLEPBIEGACZA.PLSKÓRZEWOM-3019M 31NIE00:57:4102:10:4503:16:19.0503:16:21.80+00:49:539:206.4
37KITA Michał 129PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-408M 32TAK00:57:3702:11:5603:16:35.4503:16:39.40+00:50:109:216.4
38RUSIN Jakub 413AT TEAMWROCŁAWM-206M 33NIE01:06:1502:10:0303:16:57.2503:17:01.10+00:50:329:226.4
39NAWROT Wojciech 420WROCŁAWM-3020M 34NO01:06:1602:09:2203:17:29.5503:17:32.65+00:51:039:246.4
40WAHL Daniel 86T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-409M 35TAK01:13:5702:12:5503:17:31.1503:17:37.45+00:51:089:246.4
41KRAWCZYK Artur 467JELENIA GÓRAM-207M 36NIE01:10:3302:12:4103:17:26.3003:17:41.50+00:51:129:246.4
42KIK Marcin 475KW KRAKÓWKRAKOWM-3021M 37TAK01:06:2902:08:1203:17:54.4003:17:58.55+00:51:299:256.4
43STASZELIS Krzysztof 412POZNAŃM-208M 38NIE01:09:1902:12:2403:17:41.9003:17:59.35+00:51:309:246.4
44SZCZERBAKOWICZ Kamil 460BLEDZEWM-209M 39NIE01:03:1902:06:5703:18:38.0503:18:51.35+00:52:229:276.3
45JANIK Rafał 394GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3022M 40NIE01:06:2402:11:5003:20:24.5003:20:28.05+00:53:599:326.3
46MAZIK Wojciech 517KW KRAKOWTARNOWSKIE GÓRYM-2010M 41TAK01:09:3102:11:4103:20:44.3003:20:58.50+00:54:299:336.3
47KURCZYK Tomasz 126KOLONOWSKIEM-3023M 42NIE01:06:2202:11:5103:21:44.5503:21:49.05+00:55:209:366.2
48NIEZGÓDKA Tomasz 367FAKTORING EKSPERTWROCŁAWM-4010M 43NIE01:09:2702:13:0003:22:00.1503:22:06.80+00:55:389:376.2
49GUSTAW Łukasz 264XRUNNERSKUDOWA-ZDRÓJM-2011M 44NIE01:05:2102:09:5203:22:15.4003:22:21.25+00:55:529:376.2
50KOLASA Filip 181I LO LESZNO/ MARATON LESZNOLESZNOM-3024M 45NO01:05:0902:11:3903:22:39.7003:22:51.20+00:56:229:396.2
51BUCHLA Marcin 242GT RATWROCŁAWM-4011M 46NIE01:11:3302:14:3903:22:50.4503:22:54.60+00:56:259:396.2
52LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-501M 47NIE01:11:3302:11:5203:22:58.1003:23:03.45+00:56:349:396.2
53KOZAKOWSKI Wiktor 563NEON TEAMWARSZAWAM-3025M 48NIE01:09:2502:12:3303:22:43.8503:23:08.85+00:56:409:396.2
54WASZEK Slawomir 331WROCŁAWM-3026M 49NIE01:05:4902:11:3503:23:04.1003:23:20.05+00:56:519:406.2
55MAZURKIEWICZ Jerzy 137NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3027M 50NIE01:10:1302:13:4003:23:09.0503:23:32.20+00:57:039:406.2
56SKRABA Michał 494HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM-4012M 51NIE01:10:2202:13:0503:23:21.5003:23:46.30+00:57:179:416.2
57BIELA Konrad 225KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTKOWARYM-2012M 52NIE01:06:4702:13:2003:23:42.1003:23:47.35+00:57:189:426.2
58ROWIŃSKI Michał 259LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM-3028M 53NO01:11:0602:13:5203:23:39.3503:23:54.85+00:57:269:416.2
59KORPAL Agnieszka 18POCO LOCO ADVENTUREPOZNAŃK-305K 6NIE01:09:5402:14:1603:23:58.8003:24:02.00+00:57:339:426.2
60FOLAND Bogumił 89SPARTAWARSZAWAM-3029M 54NO01:07:3802:13:1303:24:05.5503:24:07.70+00:57:389:436.2
61DZIWOKI Marek 304RYBNIKM-4013M 55NIE01:14:0602:17:3703:24:09.9503:24:09.95+00:57:419:436.2
62CIURASZKIEWICZ Andrzej 57WROCŁAWM-4014M 56NIE01:14:0602:14:2303:24:10.2503:24:22.70+00:57:539:436.2
63LINKOWSKI Michał 71UA TRAIL TEAMSUCHY LASM-4015M 57NIE01:12:5802:14:0703:24:50.2003:25:07.35+00:58:389:456.2
64CIEŚLAWSKI Kacper 232STR POZNAŃ / WKTJPOZNAŃM-2013M 58TAK01:01:0502:08:3603:25:18.6003:25:20.65+00:58:519:466.1
65MAKOWSKI Maciej 311KORONA PABIANICEPABIANICEM-3030M 59NIE01:06:5102:10:3103:25:31.0503:25:37.10+00:59:089:476.1
66SMOLIS Ivo 324OPOLEM-2014M 60NIE01:08:4802:13:0403:26:04.3503:26:08.55+00:59:399:486.1
67WRÓBEL Przemysław 579SKLEPBIEGACZA.PLM-3031M 6101:08:4102:12:3903:26:53.5003:26:56.70+01:00:279:516.1
68MIŁUCH Tomasz 119SOWIE TEAMWAŁBRZYCHM-4016M 62NIE01:07:1302:14:4903:26:56.2003:27:00.95+01:00:329:516.1
69SZOPA Łukasz 341KB LUPUS OLEŚNICADOBROSZYCEM-3032M 63NIE01:10:2702:14:1603:26:58.9003:27:03.05+01:00:349:516.1
70ZWOLINSKI Kuba 228SNOWDOGPOZNAŃM-3033M 64NO01:09:0802:13:3103:27:21.0003:27:24.10+01:00:559:526.1
71KANTOR Martyna 17SALCO SPORT TEAMKRAKÓWK-202K 7NIE01:00:1902:14:0003:28:24.2503:28:26.90+01:01:589:556
72SZCZYGIEŁ Łukasz 67ŚLESZOWICEM-2015M 65NIE00:57:5502:13:0303:28:21.1003:28:28.60+01:01:599:556
73PELIKAN Artur 147NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-2016M 66NIE01:13:2302:18:0003:28:22.7003:28:29.65+01:02:009:556
74TARANOWSKI Wojciech 502KLUB WYSOKOGÓRSKI WTORUNIUBYDGOSZCZM-2017M 67TAK01:06:0202:10:2903:28:50.3503:28:54.00+01:02:259:566
75RODRIGO PEREIRA Oswald 493WILD FOR THE RUNWARSZAWAM-3034M 68NIE01:11:5202:14:3703:28:59.4503:29:07.85+01:02:399:576
76STEPAK Włodzimierz 230KB AKTYWNI KONINRUDZICAM-4017M 69NO01:16:0302:18:4803:29:16.6503:29:23.30+01:02:549:576
77GRUND Marek 128MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-2018M 70NIE00:57:2002:18:0503:29:45.9003:29:49.50+01:03:209:596
78ŁACNY Paweł 344KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM-2019M 71NIE01:14:5902:18:1703:29:57.4003:30:07.85+01:03:399:596
79RECZEK Sebastian 175ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM-3035M 72NIE00:56:5802:14:0803:30:05.1503:30:09.60+01:03:4010:006
80SZCZEPAŃSKI Dawid 429PRYZMATDOBRZYCAM-2020M 73NIE01:14:4602:22:2803:29:55.5503:30:31.50+01:04:029:596
81NIEWIEJSKI Przemysław 401RUNNING TEAM MILICZMILICZM-3036M 74NIE01:13:5402:16:5803:30:16.8003:30:42.70+01:04:1310:006
82TOŚ Sebastian 87CHRZĄSTAWA WIELKAM-4018M 75NIE01:16:3402:19:1103:31:52.4003:32:06.95+01:05:3810:055.9
83KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-3037M 76TAK01:11:1802:17:2703:32:41.9503:32:51.80+01:06:2310:075.9
84DERENCZ Michał 337TESAR BIEGATŁUMACZÓWM-3038M 77NIE01:08:2002:14:1703:34:36.4003:34:42.70+01:08:1310:135.9
85NIEDBAŁA Mateusz 483VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMMUROWANA GOŚLINAM-4019M 78NIE00:56:5202:14:1803:35:31.8503:35:33.30+01:09:0410:155.8
86KUCZAJ Marcin 74IM-POSSIBLE TEAMWROCŁAWM-3039M 79NIE01:15:5102:19:5503:35:33.1503:35:53.60+01:09:2410:155.8
87KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 423SKLEPBIEGACZA.PLPOTASZEK-401K 8NIE01:15:0402:20:0903:36:05.3003:36:07.50+01:09:3810:175.8
88NOWAK Mariusz 547MATNER RUNNING TEAMBIELSKO-BIAŁAM-3040M 80NIE01:19:1302:23:5303:36:17.8503:36:40.05+01:10:1110:185.8
89KRUCZEK Monika 108KW KRAKÓW/LACHO TEAMKRAKÓWK-306K 9TAK01:18:1002:24:0803:37:09.0003:37:19.05+01:10:5010:205.8
90HALADYN Łukasz 257AURATREEAKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWM-4020M 81TAK01:08:2902:17:3003:37:19.4003:37:23.60+01:10:5410:205.8
91WALENDA Arkadiusz 528VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM-4021M 82NIE01:05:5802:18:4903:37:36.1003:37:40.15+01:11:1110:215.8
92JAROSZ Anna 32KLODZKOK-203K 10NIE01:15:0302:23:1803:37:25.8003:37:44.20+01:11:1510:215.8
93PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-4022M 83TAK01:12:2702:18:4603:37:49.8003:37:49.80+01:11:2110:225.8
94SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-4023M 84TAK01:08:3702:17:4003:37:35.3503:37:50.55+01:11:2110:215.8
95RADECKI Wojciech 534NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAM-4024M 85NIE01:09:2102:15:5803:38:21.6003:38:24.50+01:11:5510:235.8
96MICHALSKI Jakub 489KRAKÓWM-3041M 86NIE01:14:2002:22:3403:38:47.8503:39:10.65+01:12:4110:255.8
97SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-4025M 87TAK01:18:3402:24:3103:39:34.4003:39:44.95+01:13:1610:275.7
98HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-3042M 88TAK01:18:0902:23:5203:40:03.5503:40:25.10+01:13:5610:285.7
99SPUREK Mariusz 263TEMMPO WAŁBRZYCH / DOBRA WODA Z KRANU WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM-3043M 89TAK01:09:5002:23:2003:40:27.8503:40:31.80+01:14:0310:295.7
100SUJAK Mirosław 209MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM-502M 90NIE01:16:1102:23:4503:41:03.1003:41:10.35+01:14:4110:315.7
101KRAUSE Kuba 61BIEGANIE.PLPOZNAŃM-3044M 91NIE01:15:3902:23:0903:42:13.2503:42:18.30+01:15:4910:345.7
102KURZAWIŃSKI Marcin 241KB MARATON TUREKGOLINAM-3045M 92NIE01:16:0502:23:5503:42:19.1003:42:26.65+01:15:5710:355.7
103SANKOWSKI Paweł 280PLACKI TEAMWROCŁAWM-3046M 93NIE01:14:0002:22:0103:42:20.6503:42:27.05+01:15:5810:355.7
104STACHURA Damian 99ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM-3047M 94NIE01:06:4702:17:1203:42:20.3003:42:28.30+01:15:5910:355.7
105KUCZYŃSKI Rafał 121LUBIŃSKIE CHARAKTERYLUBINM-3048M 95NIE01:07:0102:17:1203:42:19.7503:42:28.90+01:16:0010:355.7
106ŁAŹNIOWSKI Dawid 195KKZKKUDOWA ZDRÓJM-3049M 96NIE01:11:3502:20:0003:42:25.6503:42:51.85+01:16:2310:355.7
107CHECHELSKI Przemysław 190PŁOKIM-3050M 97NIE01:14:1202:22:0203:42:52.5503:42:52.55+01:16:2310:365.7
108PAPIERSKI Kamil 332KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-3051M 98NIE01:19:1702:25:5803:42:39.1003:42:59.65+01:16:3010:365.7
109BORZYSTOWSKI Patryk 265WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3052M 99NIE01:06:0203:44:00.4503:44:03.05+01:17:3410:405.6
110DARMOCHWAŁ Leszek 154DZIKIE BOBRY ŚNIEGU SIĘ NIE BOJĄPOZNAŃM-4026M 100TAK01:05:5502:20:1103:44:05.1003:44:08.45+01:17:3910:405.6
111LACHOWSKI Robert 110ŁÓDŹM-3053M 101NIE01:16:1902:25:3003:44:00.7503:44:12.25+01:17:4310:405.6
112LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, GRUPA KARKONOSKA GOPRPACZKÓWM-3054M 102TAK01:21:1602:26:4303:43:24.9503:44:12.65+01:17:4310:385.6
113KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-3055M 103TAK01:15:5002:24:0603:44:01.1003:44:12.95+01:17:4410:405.6
114KAMIENNIK Sebastian 118KALISZM-3056M 104NIE01:16:0402:27:0203:44:07.3503:44:13.40+01:17:4410:405.6
115TARABURA Szymon 360KATOWICEM-3057M 105NO01:15:1702:25:3403:44:02.2003:44:15.10+01:17:4610:405.6
116CHERNOBRIVENKO Sergey 376GT RATWROCŁAWM-3058M 106NO01:21:2902:25:4603:43:53.4503:44:17.75+01:17:4810:395.6
117ŁUCZAK Paweł 227ŁÓDŹM-4027M 107NIE01:18:3402:25:5203:44:16.8003:44:22.25+01:17:5310:405.6
118NOWAK Leszek 478RZECZYPROSTEWARSZAWAM-4028M 108NIE01:15:0002:22:2103:44:05.0003:45:09.05+01:18:4010:405.6
119STANUCHIEWICZ Oskar 387HERCOG RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWAM-4029M 109NIE01:08:2502:24:0503:44:50.7503:45:14.50+01:18:4510:425.6
120PIOTROWSKI Michał 405KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOM-3059M 110NIE01:06:1702:19:4003:45:30.8503:45:37.80+01:19:0910:445.6
121DWORNIKOW Dmitrij 452WARSZAWAM-3060M 111NIE01:21:5602:28:1103:45:06.7503:46:05.60+01:19:3610:435.6
122ANTOSIAK Tomasz 186TRIATHLON MIETKÓW TEAMZŁOTORYJAM-3061M 112NIE01:18:2802:25:5903:46:30.6503:46:40.00+01:20:1110:475.6
123ANTECKI Jacek 203ŁÓDŹM-3062M 113NIE01:16:3802:29:4103:47:00.7503:47:07.95+01:20:3910:485.6
124CISZYŃSKI Marek 247START KATOWICEKATOWICEM-503M 114NIE01:24:1302:30:0603:46:53.9503:47:18.85+01:20:5010:485.6
125WOŹNIAK Tomasz 199LUBARTÓWM-2021M 115NIE01:09:4602:19:3203:47:31.5503:47:40.30+01:21:1110:505.5
126SZCZYGIEŁ Mateusz 216ŚLESZOWICEM-2022M 116NIE01:10:3402:23:3403:48:27.9503:48:35.15+01:22:0610:525.5
127RZADKOWSKI Lesław 491TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYCHWAŁOWICEM-3063M 117NIE01:16:3802:28:2303:47:50.5003:48:39.15+01:22:1010:515.5
128SZYMCZAK Wojciech 59PARAGRAFPOZNAŃM-2023M 118NIE01:12:5602:25:4803:48:40.7503:48:43.20+01:22:1410:535.5
129MAZUREK Michał 456KŁODZKOM-4030M 119NIE01:15:4502:25:3303:49:09.3003:49:16.30+01:22:4710:545.5
130KLICH Piotr 554KRAKÓWM-2024M 120NIE01:24:1702:30:4003:48:53.5503:49:18.80+01:22:5010:535.5
131WAJDA Robert 261OPOLEM-4031M 121TAK01:16:3402:26:4103:49:21.3503:49:31.40+01:23:0210:555.5
132BLONSKI Lukasz 251JASTRZEBIEM-3064M 122NIE01:18:4502:25:0003:49:08.4003:49:39.75+01:23:1010:545.5
133MAŚLAK Radomił 553STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWM-4032M 123NIE01:17:5702:26:5203:49:26.8503:49:49.95+01:23:2110:555.5
134NOWAK Adam 465GLIWICEM-4033M 124TAK01:26:2203:49:34.4003:49:51.55+01:23:2210:555.5
135KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LESZNO LIMITS RUNNERSGOSTYŃM-3065M 125TAK01:21:5402:31:0803:49:41.8003:49:53.95+01:23:2510:565.5
136ZARODA Zbyszek 136KB AKTYWNI KONINKONINM-4034M 126NIE01:14:0802:18:0803:50:12.8503:50:19.20+01:23:5010:575.5
137KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-3066M 127TAK01:21:1202:30:1703:50:09.8003:50:21.90+01:23:5310:575.5
138LUBOMSKI Dariusz 355SOPOCKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOGDAŃSKM-3067M 128TAK01:22:2402:30:1103:49:45.5003:50:22.65+01:23:5310:565.5
139STEC Piotr 27WARSZAWAM-4035M 129NIE01:15:0502:29:4603:50:15.9503:50:24.70+01:23:5510:575.5
140LICHOTA Tomasz 109ŚWIDNICAM-2025M 130NIE01:21:1502:31:1103:50:12.4003:50:26.35+01:23:5710:575.5
141CIESIELSKI Michał 562CSWP AUDIT & ADVISORYWARSZAWAM-3068M 131NIE01:14:1302:24:2703:50:27.2003:50:46.10+01:24:1710:585.5
142GRZEŚ Piotr 294SWARZĘDZM-2026M 132NIE01:13:3902:26:5403:50:40.1003:50:50.35+01:24:2110:595.5
143KRECZMANSKI Robert 363RAMY DADEZALESIE GÓRNEM-4036M 133NIE01:18:2002:30:0403:51:12.8503:51:18.80+01:24:5011:005.4
144PIETRASZEWSKI Witold 40NETBOX BIEGA / LESZ NO LIMITSGOSTYŃM-3069M 134NIE01:21:3502:31:0703:51:07.0003:51:19.45+01:24:5011:005.5
145PRZYPOLSKI Paweł 63IM-POSSIBLE TEAMPUŁAWYM-4037M 135NIE01:18:0702:29:4503:51:26.8503:51:47.60+01:25:1811:015.4
146KOWALSKI Bogusław 12KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-4038M 136TAK01:19:2102:27:4803:51:39.9503:51:48.15+01:25:1911:015.4
147CZYŻ Grzegorz 525CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4039M 137NIE01:18:5002:28:1103:52:12.3503:52:23.50+01:25:5411:035.4
148SZPINEK Marcin 34TUTU TEAMNYSAM-3070M 138NIE01:22:5702:32:3103:52:39.8503:53:01.10+01:26:3211:045.4
149SAM Verheyden 211SAM BIEGA SAMNYSAM-3071M 139NIE01:17:5202:33:2603:53:07.8003:53:21.70+01:26:5211:065.4
150OŻÓG Tomasz 471LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM-3072M 140NIE01:17:5602:28:3703:53:09.2003:53:30.85+01:27:0211:065.4
151STACHURSKI Daniel 359WARSZAWAM-4040M 141NIE01:17:4903:53:51.3003:53:56.95+01:27:2811:085.4
152KRANICZ Krzysztof 584PHZZAKOPANEM-3073M 14201:28:4802:35:3303:53:35.3003:54:09.55+01:27:4011:075.4
153BANAŚ Zuzanna 310WKWWROCŁAWK-204K 11TAK01:21:5602:31:5703:54:15.1003:54:30.45+01:28:0111:095.4
154HARĘŻLAK Krzysztof 2454 ŁAPY PSA ŁÓDŹŁÓDŹM-4041M 143NIE01:15:4002:33:1503:54:04.9503:54:31.70+01:28:0211:085.4
155WOJCZUK Paweł Pantak 370LADEK ZDRÓJM-3074M 144NIE01:08:3202:21:1503:54:51.4503:55:04.45+01:28:3511:115.4
156ŁUKASIEWICZ Marcin 70TRI4FIT STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-3075M 145NO01:15:3002:29:1903:54:16.0503:55:09.30+01:28:4011:095.4
157FILIPOWSKI Krzysztof 104PRZED SIEBIEZIELONA GÓRAM-3076M 146NIE01:17:0402:27:0803:55:52.9503:56:07.20+01:29:3811:135.3
158STACHOWIAK Łukasz 122STR POZNAŃPOZNAŃM-3077M 147NIE01:20:0102:33:3803:56:07.4003:56:12.45+01:29:4311:145.3
159MRÓZ Marcin 85STR POZNAŃZALASEWOM-3078M 148NIE01:20:0502:33:4203:56:08.6503:56:12.70+01:29:4311:145.3
160ŻMIJEWSKI Tomasz 144WROCŁAWM-2027M 149NIE01:15:5302:33:2703:56:13.8503:56:13.85+01:29:4511:145.3
161FLORCZAK Marek 161LZS TARCHALANKARADKÓWM-4042M 150NIE01:19:2802:32:3103:56:37.6503:56:44.25+01:30:1511:165.3
162OPANASENKO Volodymyr 520HUTINPUJWROCLAWM-3079M 151NO01:19:4202:35:5903:56:20.9503:56:44.35+01:30:1511:155.3
163CZARNIECKI Daniel 38TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3080M 152NIE01:15:3402:29:4003:56:39.4003:56:59.75+01:30:3011:165.3
164RYBARSKA Marta 409RAJSPORT ACTIVEDOLSKK-205K 12NIE01:24:5302:37:2203:56:53.9003:57:05.15+01:30:3611:165.3
165LORKOWSKI Matthias 498KORONOWOM-2028M 153NIE01:30:0402:42:5503:57:54.0503:58:31.80+01:32:0311:195.3
166ZAWOJAK Aleksander 364RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-2029M 154NIE01:13:3902:29:1803:57:57.3503:58:42.15+01:32:1311:195.3
167ZIMNY Tomasz 200SZCZECINM-601M 155NIE01:18:2902:34:2303:58:37.8503:58:43.65+01:32:1411:215.3
168STEC Wojciech 64BRZEG DOLNYM-4043M 156NO01:14:2002:29:4303:58:42.0503:58:51.20+01:32:2211:225.3
169WISZ Piotr 436RZESZÓWM-2030M 157NIE01:25:2702:37:4903:58:45.2003:59:02.90+01:32:3411:225.3
170NIEPALA Jacek 204OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3081M 158NIE01:16:4702:36:5803:59:03.5503:59:03.55+01:32:3411:235.3
171SZARAPANOWSKI Damian 171ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM-3082M 159NIE01:21:2902:31:0603:58:42.8503:59:03.80+01:32:3511:225.3
172GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-307K 13NIE01:27:1402:34:1703:58:57.0003:59:27.40+01:32:5811:225.3
173BOCIAN Ryszard 338KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUOSIEM-4044M 160TAK01:27:1402:34:2103:58:57.8503:59:27.65+01:32:5811:225.3
174SIEJA Marcin 430SPELEOKLUB BOBRY ŻAGAŃŻAGAŃM-504M 161TAK01:22:0102:30:5903:59:06.9003:59:31.85+01:33:0311:235.3
175OGŁAZA Magdalena 286KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-308K 14NIE01:17:2202:31:1604:00:17.6004:00:23.35+01:33:5411:265.2
176LUTYŃSKI Zbigniew 184OŚWIĘCIMM-3083M 162NIE01:19:2302:31:4304:00:24.0004:00:24.00+01:33:5511:265.2
177PORC Damian 205DĄBROWA GÓRNICZAM-2031M 163NIE01:26:3602:39:2904:00:02.6004:00:24.95+01:33:5611:255.2
178KRÓL Marcin 281OŚ RACING TEAMWROCŁAWM-3084M 164NIE01:21:4102:37:1704:00:26.5004:00:44.45+01:34:1511:275.2
179BASZCZYSZYN Artur 508KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3085M 165NIE01:16:0102:33:2904:01:01.4504:01:06.70+01:34:3711:285.2
180BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-309K 15NIE01:25:2902:37:4904:01:56.8504:02:12.10+01:35:4311:315.2
181JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-3010K 16NIE01:28:5102:38:1904:01:18.8504:02:14.25+01:35:4511:295.2
182PALACZ Marcin 41OPTIMA CARDIOBRZEGM-4045M 166NIE01:22:2602:37:5104:02:48.2504:02:54.55+01:36:2511:335.2
183GERUS Wiesław 439PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-505M 167NIE01:29:0102:39:4304:03:07.1004:03:26.55+01:36:5711:345.2
184SADZIK Robert 268BARDOM-3086M 168NIE01:03:5102:23:0204:03:36.6004:03:38.45+01:37:0911:365.2
185KULCZYCKI Marek 334STARA BYSTRZYCAM-3087M 169NIE01:22:3202:36:5704:03:31.5504:03:47.60+01:37:1811:355.2
186WILK Paweł 476POLSKABIEGA.SPORT.PLWARSZAWAM-2032M 170NIE01:21:5002:37:4504:03:29.0004:03:49.25+01:37:2011:355.2
187RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta 529OLEŚNICA SPALICEK-402K 17TAK01:24:4002:37:5404:03:49.9504:03:58.20+01:37:2911:365.2
188SKUDLARSKI Kamil 278PRO-RUN WROCŁAW, WKWWROCŁAWM-506M 171TAK01:31:3702:42:3804:03:28.2004:03:59.85+01:37:3111:355.2
189SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-3088M 172TAK01:29:4202:39:4204:03:48.3504:04:01.50+01:37:3211:365.2
190BONIKOWSKI Tomasz 368GRODZISK MAZM-4046M 173NIE01:33:2502:42:1904:03:44.3504:04:31.50+01:38:0211:365.2
191JANUSZ Tomasz 399WROCŁAWM-4047M 174NIE01:22:0102:37:3904:04:18.2504:04:31.95+01:38:0311:385.2
192KACZKAN Marcin 15PHZ IM ARTURA HAJZERANIDZICAM-4048M 175TAK01:28:4802:38:4104:04:08.3504:04:42.75+01:38:1311:375.2
193GAJLUSZ Dawid 305KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-3089M 176NIE01:26:0802:42:2304:04:28.6004:04:46.40+01:38:1711:385.2
194ŁUKOMSKI Maciej 198ŁÓDŹM-4049M 177NIE01:22:0002:38:5104:04:51.7504:05:03.35+01:38:3411:395.1
195POŁCZYŃSKI Paweł 37STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-3090M 178NIE01:24:4702:40:3304:04:37.7004:05:31.50+01:39:0211:385.2
196MŁODOŻENIEC Mirosław 513REMBERTÓW TEAMSOBÓTKAM-3091M 179NIE01:27:2902:38:5004:05:25.9004:05:33.70+01:39:0411:415.1
197MŁODOŻENIEC Jacek 549REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-4050M 180NIE01:27:5602:39:1604:05:17.9504:05:34.00+01:39:0511:405.1
198KOŁODZIEJ Mariusz 156TRIATHLON MIETKÓW TEAMLEGNICAM-4051M 181NIE01:22:1202:39:5104:05:33.8004:05:42.95+01:39:1411:415.1
199GÓRSKI Bartosz 505KALISZM-2033M 182NIE01:28:1402:39:0104:05:05.2504:05:44.00+01:39:1511:405.1
200KOWALEWSKI Grzegorz 518KRZEPTÓWM-4052M 183NIE01:27:0902:38:3404:05:26.6504:05:45.00+01:39:1611:415.1
201WOJDYŁO Jakub 352GT RUNLIBIĄŻM-3092M 184NIE01:21:2102:38:0204:05:41.5504:05:46.75+01:39:1711:415.1
202GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-3011K 18NIE01:21:2702:37:3804:06:01.4504:06:05.90+01:39:3711:425.1
203CIESZKO Marek 60KW WARSZAWAWARSZAWAM-3093M 185TAK01:27:0402:41:5704:05:38.5004:06:05.90+01:39:3711:415.1
204WŁODARCZYK Maciek 357POZNAŃM-3094M 186NIE01:29:4302:39:4304:05:57.5504:06:10.85+01:39:4211:425.1
205KOPACKI Grzegorz 254FOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLWAŁBRZYCHM-3095M 187NIE01:31:5002:43:2404:05:48.0504:06:18.70+01:39:4911:425.1
206MICHALSKI Roman 271KB CARASCOPOZNAŃM-4053M 188NIE01:21:4702:37:5404:06:32.5004:06:46.60+01:40:1711:445.1
207KRUZEL Rafał 217BIEGOWE MISIELEGNICAM-4054M 189NIE01:27:0202:42:1504:06:32.0004:06:47.35+01:40:1811:445.1
208NIESPODZIANY Maciej 469EXTREMEOUTDOOR.PLROGOŹNOM-3096M 190NO01:16:5602:29:5404:06:30.2004:06:49.95+01:40:2111:445.1
209MANEL Mariusz 127NETBOX BIEGA - LESZNO LIMITSKĄKOLEWOM-4055M 191NIE01:26:5602:40:2904:06:36.3504:06:50.85+01:40:2211:445.1
210KORDOWSKI Paweł 454WARSZAWAM-3097M 192NIE01:23:4202:40:5004:05:56.4004:06:56.20+01:40:2711:425.1
211FORNAL Paweł 12022KBPGRADKÓWM-3098M 193NIE01:19:4002:36:1104:06:51.0004:06:56.35+01:40:2711:455.1
212BŁACHOWICZ Tomasz 379WIERUNSZÓWWIERUSZÓWM-3099M 194NIE01:20:1902:38:2204:06:44.8004:07:16.95+01:40:4811:445.1
213RAJNER Krzysztof 319KOSZALINM-30100M 195NIE01:29:5602:39:5804:07:07.4004:07:37.95+01:41:0911:465.1
214ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-3012K 19NIE01:27:0002:42:5204:07:29.9004:07:50.55+01:41:2111:475.1
215BALCERZAK Robert 321PAJĘCZNOM-4056M 196NIE01:23:5502:39:5004:07:07.0004:07:51.50+01:41:2211:465.1
216MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-3013K 20NIE01:24:0302:41:2104:08:27.9004:08:35.70+01:42:0611:495.1
217ROJEWSKI Paweł 141ŁÓDŹM-30101M 197NIE01:19:0202:34:3104:08:23.9004:08:36.35+01:42:0711:495.1
218SMOTER Damian 123WROCŁAWM-30102M 198NIE01:22:3302:39:3804:08:31.0504:08:41.00+01:42:1211:505.1
219BŁASZKIEWICZ Bogusz 400POZNAŃM-30103M 199NIE01:30:5102:43:3304:08:47.2004:08:47.20+01:42:1811:505.1
220MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-4057M 200TAK01:25:2902:40:4304:08:56.6004:09:16.95+01:42:4811:515.1
221KOLONKO Bartłomiej 446KŁODZKOM-2034M 201NIE01:21:5302:37:3004:09:47.5504:10:09.90+01:43:4111:535
222WOJCIECHOWSKI Krzysztof 306POZNANM-30104M 202NIE01:25:2702:38:2404:09:58.3004:10:16.55+01:43:4711:545
223KANDEFER Robert 340GŁUSZYCAM-4058M 203NIE01:23:5702:37:4604:10:14.5004:10:17.80+01:43:4911:545
224KASIŃSKI Wojciech 349PSZCZYNAM-507M 204NIE01:34:4302:47:1104:10:03.3504:10:20.00+01:43:5111:545
225MŁYNARCZYK Krzysztof 24WARSZAWAM-4059M 205NIE01:29:3202:42:5504:10:14.6004:10:30.45+01:44:0111:555
226MALISZEWSKI Adam 346KB UEP / RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ / CZERWONAK BIEGAPOZNAŃM-2035M 206NIE01:30:5702:46:3204:10:22.0004:10:33.50+01:44:0411:555
227KAMIŃSKI Paweł 570MUROWANIECM-4060M 207NIE01:22:5302:39:2804:10:04.3004:10:44.50+01:44:1511:545
228IWAN Robert 487IRON BALLS RUNNERS CLUBWROCŁAWM-4061M 208NIE01:29:2502:43:3704:10:12.2504:10:48.05+01:44:1911:545
229FLORCZAK Maciej 215MTB4FUNGORZÓW WLKP.M-4062M 209NIE01:29:2302:43:4004:10:14.2504:10:48.50+01:44:1911:545
230KNYCHAŁA Hubert 566POZNAŃM-30105M 210NIE01:33:4202:45:5204:10:18.0004:10:49.40+01:44:2011:555
231MUTRYNOWSKI Piotr 500WARSZAWAM-4063M 211NIE01:40:2602:52:2504:10:24.2504:11:14.55+01:44:4511:555
232ZAREMBA Jarek 537BIEGAJĄC KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM-30106M 212NIE01:32:3802:45:4904:10:56.7504:11:38.70+01:45:0911:575
233OKULSKI Kamil 509KUDOWA ZDRÓJM-30107M 213NIE01:25:3302:43:4104:11:35.6504:12:03.70+01:45:3411:585
234DROZDEK Dawid 330PIELGRZYMKAM-30108M 214NIE01:32:0702:43:1904:11:42.1004:12:30.25+01:46:0111:595
235PILARSKI Jacek 506AKTYWNI KONINKONINM-4064M 215NIE01:24:4802:42:4104:12:43.9504:12:51.75+01:46:2212:025
236ZAŁUSKI Darek 3POLSKI HIMALAIZM ZIMOWY IM. ARTURA HAJZERAWARSZAWAM-508M 216TAK01:36:3602:46:4404:13:17.6504:13:17.65+01:46:4812:035
237PILARSKA Magdalena 246STR POZNAŃ/ WKTJPOZNAŃK-3014K 21TAK01:30:1102:43:1704:13:34.3004:13:49.05+01:47:2012:045
238DREAS Jakub 73WĘDZIKOWSKITEAMRYBITWYM-30109M 217NIE01:25:4802:44:1704:13:44.3504:13:49.10+01:47:2012:055
239STACHECKA Marta 490POZNANK-206K 22NIE01:30:1002:47:4604:13:54.0004:14:16.35+01:47:4712:055
240PAWLIŃSKI Adam 301PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-30110M 218NIE01:36:0702:51:0404:13:55.4504:14:20.50+01:47:5112:055
241WÓJCIK Marcin 516FLOWERPOWERUNKOWARYM-4065M 219TAK01:35:0202:48:4304:14:02.9504:14:41.35+01:48:1212:055
242NADOLNA Ewa 50RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃK-3015K 23NIE01:39:5002:53:2804:13:57.2004:14:58.70+01:48:2912:055
243WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-509M 220TAK01:32:0602:44:5804:14:48.9004:14:58.90+01:48:3012:084.9
244KLAGA Michał 389KARPACZM-30111M 221NIE01:29:2602:45:5704:14:23.7004:15:01.60+01:48:3212:065
245CZERNIAK Wioleta 396TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYPODGÓRZYNK-3016K 24NIE01:32:3002:46:1804:15:05.6504:15:23.85+01:48:5512:084.9
246PIGUŁA Sebastian 214BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-2036M 222NIE01:35:4402:49:0204:14:44.8004:15:27.75+01:48:5812:074.9
247GAŁECKA-PIGUŁA Anna 213BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-207K 25NIE01:35:4102:49:0004:14:44.8504:15:27.90+01:48:5912:074.9
248ZIELIŃSKI Rafał 105KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM-4066M 223NIE01:36:0502:54:2304:14:59.6004:15:28.70+01:48:5912:084.9
249MUCHA Piotr 535FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-30112M 224NIE01:34:3402:49:5804:15:17.6004:15:54.35+01:49:2512:094.9
250MNICH Tomasz 219GLIWICEM-4067M 225NIE01:28:1702:43:4904:15:33.6504:16:15.50+01:49:4612:104.9
251ROSZAK Mateusz Kamil 149POZNAŃM-2037M 226NIE01:27:0502:44:4404:16:02.9004:16:25.85+01:49:5712:114.9
252GRABIŃŚKI Waldemar 440ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-4068M 227NIE01:36:0102:54:2804:16:18.5504:16:44.80+01:50:1612:124.9
253BŁAŻEWICZ Paweł 463TORUŃM-2038M 228NIE01:29:5702:47:3904:16:38.9504:16:53.20+01:50:2412:134.9
254CHOJNACKI Grzegorz 497BYDGOSZCZM-2039M 229NIE01:30:0302:46:5604:16:14.6004:16:53.45+01:50:2412:124.9
255POLIMIRSKI Łukasz 586POKRZYWNICAM-4069M 23001:30:1402:44:0604:16:41.6004:16:56.75+01:50:2712:134.9
256FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165LOS BIEGANEROSWROCŁAWK-3017K 26NIE01:32:4602:49:5904:16:36.2504:17:00.10+01:50:3112:134.9
257MICHALCZYK Artur 342BOCHNIAM-5010M 231NIE01:33:0702:50:1804:16:41.9004:17:00.10+01:50:3112:134.9
258SZYMAŃSKI Wojciech 373LINCOLN ELECTRIC BESTER TEAMWROCŁAWM-30113M 232NIE01:23:3602:41:4804:16:55.4504:17:02.55+01:50:3312:144.9
259PASTECKI Marcin 326KATOWICEM-30114M 233NIE01:23:0402:45:5404:17:01.1004:17:14.00+01:50:4512:144.9
260SOCHA Marcin 83K&MKROSNOM-30115M 234NIE01:33:5002:47:2004:17:01.4004:17:18.50+01:50:4912:144.9
261WILMAŃSKI Arkadiusz 66POZNAŃM-4070M 235NIE01:28:1102:43:2304:17:34.9004:17:41.80+01:51:1312:154.9
262LUBIK Adam 220KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30116M 236NIE01:28:3602:48:1904:17:27.2004:17:44.50+01:51:1512:154.9
263JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 107KUDOWA-ZDRÓJM-30117M 237NIE01:21:4702:41:2104:17:33.1004:17:47.50+01:51:1812:154.9
264KLOSKOWSKI Dariusz 546NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4071M 238TAK01:31:4802:49:0904:17:18.8004:17:49.65+01:51:2012:154.9
265AUGUSTYNOWICZ Andrzej 170MOVEONEKUNICEM-4072M 239NIE01:37:0302:50:3604:16:43.7004:17:59.55+01:51:3012:134.9
266NATKAŃSKI Jerzy 4POLSKI HIMALAIZM ZIMOWY IM.ARTURA HAJZERAHALINÓW DŁUGA KOŚCIELNAM-602M 240TAK01:29:1502:50:0804:17:51.7504:18:26.80+01:51:5812:164.9
267POLIT Ernest 369R-TEAM ŁOWICZDOMANIEWICEM-4073M 241NIE01:24:3102:45:4504:18:17.2004:18:32.45+01:52:0312:174.9
268JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-5011M 242TAK01:26:0602:48:0404:18:38.8004:18:48.45+01:52:1912:194.9
269FURTAK Krzysztof 335KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-5012M 243NIE01:34:2902:49:4804:18:43.3004:18:51.45+01:52:2212:194.9
270LIPIŃSKI Marcin 176MOVEONTEAMKOMORNIKIM-4074M 244TAK01:32:4102:50:4204:17:37.4004:18:52.05+01:52:2312:164.9
271RZĘSA Łukasz 273ŚWIDNICAM-30118M 245NIE01:28:1802:43:4204:18:39.7004:19:03.00+01:52:3412:194.9
272KAMIŃSKI Wojciech 484WARSZAWAM-4075M 246NIE01:32:2602:48:3604:18:37.2504:19:18.40+01:52:4912:184.9
273SZACH Andrzej 445GILÓWM-4076M 247NIE01:28:1702:49:1304:18:56.4504:19:19.70+01:52:5012:194.9
274KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-5013M 248TAK01:26:3302:48:4504:18:57.4004:19:23.35+01:52:5412:194.9
275DRESZER Bartosz 507PRZEWORNOM-30119M 249NIE01:34:3802:49:3604:18:57.2504:19:24.45+01:52:5512:194.9
276SOBOTA Paweł 88KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAM-4077M 250NO01:24:4802:44:3804:19:07.6004:19:25.70+01:52:5612:204.9
277SHAROBAIKO Anton 250WROCŁAWM-30120M 251NO01:36:4102:56:3104:18:33.6004:19:26.65+01:52:5712:184.9
278CZERWONKA Zbigniew 187ESKADRA WROCLAWWROCLAWM-30121M 252NIE01:27:1302:48:0504:19:32.0004:19:38.45+01:53:0912:214.9
279GUCWA Mirosław 312TYMCZASEM.INOPOLEM-4078M 253NIE01:30:3402:49:3304:19:21.5504:19:42.30+01:53:1312:214.9
280GAJEWSKI Tomasz 160RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNANM-30122M 254NO01:39:5502:53:3304:18:49.1004:19:48.90+01:53:2012:194.9
281KOWALCZYK Joanna 177BIEGANIZM / DYNAFITPLKRAKÓWK-3018K 27NIE01:28:4402:49:1704:19:50.1504:19:52.80+01:53:2412:224.8
282GRZĘDZIELSKI Jacek 573KRAKÓWM-4079M 255NIE01:28:2502:50:0204:19:50.4504:19:53.75+01:53:2412:224.8
283SKOŁOŻYŃSKI Paweł 519LEGNICAM-30123M 256NIE01:35:2602:48:4704:19:20.8004:19:57.10+01:53:2812:214.9
284ROBINSON George 134RACIBÓRZM-2040M 257NIE01:33:0202:47:3704:19:13.4504:19:57.85+01:53:2912:204.9
285MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-3019K 28NIE01:29:0302:47:3504:19:13.6004:19:57.90+01:53:2912:204.9
286KACZMAREK Karolina 410SBRT WARSZAWA POWIŚLEWARSZAWAK-3020K 29NIE01:38:4302:54:2304:19:19.5004:19:59.30+01:53:3012:204.9
287RODAK Jarosław 560WAŁBRZYCHM-4080M 258NIE01:37:3302:53:0404:19:12.5004:19:59.75+01:53:3012:204.9
288WCISŁO Ariel 192WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2041M 259TAK01:35:1402:54:5404:19:44.2004:20:00.15+01:53:3112:224.9
289JAŃSKI Tomasz 477NAMYSŁÓWM-4081M 260NIE01:39:2402:56:3504:19:54.0004:20:12.20+01:53:4312:224.8
290STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-2042M 261TAK01:18:2902:33:1904:20:40.8004:20:50.15+01:54:2112:244.8
291WOŹNIAK Sebastian 466ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹM-30124M 262NIE01:29:2702:52:2504:20:57.2004:21:25.55+01:54:5612:254.8
292PANEK Krzysztof 54RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃM-4082M 263NIE01:39:5402:56:0904:20:36.4004:21:37.70+01:55:0812:244.8
293MICHAJLUK Bogdan 530SŁUŻBA CELNASADKÓWM-5014M 264NIE01:32:2802:51:0804:21:15.2004:21:55.10+01:55:2612:264.8
294BEDNARCZYK Bogusław 444PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-5015M 265NIE01:39:4702:52:3604:21:41.8004:22:24.60+01:55:5512:274.8
295KOŁPACZYŃSKI Adam 572WROCŁAWM-30125M 266NIE01:30:1302:51:3704:22:06.1504:22:27.20+01:55:5812:284.8
296DOPIERAŁA Kinga 322#SOBASTEAM / SKALNIK.PLWROCŁAWK-208K 30NIE01:29:4702:51:0104:22:20.8004:22:48.95+01:56:2012:294.8
297HYCZKO Paweł 327HURAGAN RĘDZINWROCŁAWM-2043M 267NIE01:32:4502:50:5804:22:20.8504:22:49.25+01:56:2012:294.8
298KILKOWSKA Paulina 92KILKOWSKI POMPY CIEPŁAMOSINAK-3021K 31NIE01:37:4202:52:3504:22:34.2504:22:53.50+01:56:2412:304.8
299WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-3022K 32NIE01:36:4202:56:0204:22:27.9004:22:53.80+01:56:2512:294.8
300KUBOWICZ Zbigniew 514OLAWAM-5016M 268NIE01:36:0202:51:1304:22:42.0504:23:22.25+01:56:5312:304.8
301BRODZIK Przemysław 91PRZED SIEBIEZIELONA GÓRAM-5017M 269NIE01:31:0402:51:0204:23:12.0004:23:23.90+01:56:5512:324.8
302MOSZUMAŃSKI Patryk 582TORWROCŁAWM-4083M 27001:29:5402:49:2404:23:31.5004:23:48.50+01:57:1912:324.8
303POBŁOCKI Jan 191GRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM-603M 271NIE01:40:4102:54:5104:23:22.3004:24:20.00+01:57:5112:324.8
304TOMCZAK Mariusz 303MOSINAM-4084M 272NIE01:33:1302:52:4604:24:09.1504:24:25.20+01:57:5612:344.8
305BINKOWSKI Marcin 174PAJĄCZEKMOSINAM-4085M 273NIE01:38:1302:53:2404:24:16.3004:24:26.85+01:57:5812:354.8
306BOGUCKI Wojciech 315OPOLEM-4086M 274NIE01:34:3602:52:4604:24:17.4504:24:40.05+01:58:1112:354.8
307GULCZYŃSKI Tomasz 223KSE ON-SIGHTMUROWANA GOŚLINAM-30126M 275TAK01:24:0802:49:2004:24:24.6004:24:42.65+01:58:1312:354.8
308GALEWSKI Piotr 583WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWM-4087M 27601:32:5802:54:5104:24:49.1504:25:05.35+01:58:3612:364.8
309RUSIN Szymon 307IWINYM-30127M 277TAK01:29:3202:54:5104:25:15.3504:25:24.35+01:58:5512:374.8
310ŻEŁOBOWSKI Przemysław 449KĄTY WROCŁAWSKIEM-30128M 278NIE01:29:3502:54:0204:25:18.2004:25:43.85+01:59:1512:384.7
311JAKUBOWSKI Damian 274ZIELONA GÓRAM-2044M 279NIE01:29:2502:51:1704:25:23.8504:25:45.30+01:59:1612:384.7
312KOŁODZIEJ Paweł 282CZERNICAM-4088M 280NIE01:41:2502:55:0904:25:06.4004:25:46.50+01:59:1712:374.8
313JAROSŁAWSKI Mariusz 253TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAM-4089M 281TAK01:39:2802:56:4304:24:48.6004:25:50.25+01:59:2112:364.8
314WITASZEWSKI Marek 542WARSZAWAM-4090M 282NIE01:26:1602:50:2204:26:04.1504:26:16.85+01:59:4812:404.7
315ŁUĆ Lukasz 299WROCLAWM-30129M 283NIE01:35:2702:50:4404:25:24.7004:26:17.60+01:59:4812:384.7
316KURZAWA Iwona 527WARSAWK-3023K 33NIE01:37:3202:55:3004:25:21.4504:26:18.35+01:59:4912:384.7
317BORKOWSKA Aneta 117SRULTRA TEAMSTOCZEKK-209K 34NIE01:40:1102:56:4604:26:05.1004:26:30.10+02:00:0112:404.7
318MĄCZKA Bronisław 411OTK RZEŹNIKGLIWICEM-604M 284NIE01:26:4302:48:1204:26:13.0004:26:48.15+02:00:1912:404.7
319KOŁODZIEJ Łukasz 426KOZIEGŁOWYM-30130M 285NIE01:23:5302:41:2304:26:03.7004:26:55.20+02:00:2612:404.7
320NEUMANN Jacek 169RADKÓWM-5018M 286NIE01:38:1202:55:1904:26:13.4004:26:59.25+02:00:3012:404.7
321KOZIELEWSKI Antoni 52RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃM-4091M 287NIE01:40:0202:56:1104:26:00.1504:27:00.25+02:00:3112:404.7
322KLEIST Tomek 443KŁODAWAM-4092M 288NIE01:35:1302:57:4904:26:06.3504:27:01.85+02:00:3312:404.7
323CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-5019M 289TAK01:25:2602:50:5404:27:33.0504:27:40.60+02:01:1112:444.7
324WIECZOREK Katarzyna 433IRON TRIATHLON PLESZEWPLESZEWK-2010K 35NIE01:34:2502:52:4404:27:15.3004:27:48.80+02:01:2012:434.7
325JUSZCZAK Zbigniew 75NIEZRZESZONYOPATÓWEKM-5020M 290NIE01:31:3402:52:3804:28:45.9504:29:03.40+02:02:3412:474.7
326SZMIDT Karol 212SZMIDT I SYNŚLESINM-30131M 291NIE01:42:5002:59:2904:28:34.1504:29:04.80+02:02:3612:474.7
327BERNAT Jolanta 167STOWARZYSZENIE TENIS CENTRUM ASSZCZYTNAK-3024K 36NIE01:34:1802:54:5204:28:52.7504:29:04.90+02:02:3612:484.7
328STANKIEWICZ Tomasz 179KRAPKOWICEM-2045M 292NIE01:30:5602:52:5204:29:16.9004:29:25.60+02:02:5612:494.7
329STRZELCZYK Marlena 295KOSTRZYNK-2011K 37NIE01:37:2502:59:1804:29:14.1004:29:41.00+02:03:1212:494.7
330BIAŁY Michał 581WAŁBRZYCHM-2046M 29301:34:2203:02:1104:29:19.6004:29:41.80+02:03:1312:494.7
331WLADYKA Marcin 561WARSZAWAM-4093M 294NIE01:36:2202:56:0604:29:49.4004:30:08.40+02:03:3912:504.7
332KOLAŚNIEWSKI Marek 153POZNAŃM-4094M 295NIE01:36:4102:56:0304:29:43.3504:30:19.65+02:03:5012:504.7
333WARZOCHA Ryszard 479IRON BALLS RUNNERS CLUBWARSZAWAM-5021M 296NIE01:29:3802:54:3704:29:41.8504:30:22.85+02:03:5412:504.7
334MAZURCZAK Anna 94KW WARSZAWAWARSZAWAK-3025K 38TAK01:36:3402:56:2004:29:58.2504:30:24.90+02:03:5612:514.7
335BORYCZKA Katarzyna 403KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK-2012K 39NIE01:34:0703:02:1204:30:42.6504:31:04.50+02:04:3512:534.7
336SZYDŁOWSKI Wiesław 270ŻARÓWM-5022M 297NIE01:26:5702:51:3204:30:54.5504:31:27.75+02:04:5812:544.7
337GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30132M 298TAK01:34:0702:57:5104:30:52.9004:31:38.75+02:05:0912:534.7
338SOCHA Ewa 381CONCORDIA RUNNERS TEAMPOZNAŃK-3026K 40NIE01:35:1502:56:4604:31:35.7504:31:59.75+02:05:3012:554.6
339KWIATKOWSKA Zuzanna 298SZCZYTNAK-403K 41NIE01:34:4602:56:1704:32:40.4004:32:54.30+02:06:2512:594.6
340ŻUREK Mariusz 377RAWICZM-4095M 299NIE01:33:4102:53:3804:33:03.0504:33:22.60+02:06:5313:004.6
341KOT Tomasz 97WARSZAWAM-30133M 300NIE01:32:4402:57:1104:33:38.4504:33:48.30+02:07:1913:014.6
342MRUGALSKA Liliana 45NETBOX BIEGAGOSTYŃK-2013K 42NIE01:39:1002:57:2104:33:38.9004:33:49.55+02:07:2013:014.6
343POŁCZYŃSKI Maciej 328STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30134M 301NIE01:41:1603:03:2104:32:54.5004:33:51.05+02:07:2212:594.6
344NIESPODZIANA Ania 441ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-3027K 43NIE01:36:0202:56:5704:33:32.4504:33:58.40+02:07:2913:014.6
345SZCZEPANIAK Karol 550CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-4096M 302NIE01:32:5702:58:0704:33:58.2004:34:22.55+02:07:5313:024.6
346NADOLSKI Piotr 375WARSZAWAM-4097M 303NIE02:00:0803:10:0704:33:29.7504:34:24.20+02:07:5513:014.6
347JACHOWICZ Aleksandra 437WIELUNK-2014K 44NO01:40:0202:59:5204:33:32.9504:34:25.00+02:07:5613:014.6
348BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-3028K 45NIE01:40:1703:02:0704:33:56.8504:34:47.30+02:08:1813:024.6
349CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-3029K 46NIE01:40:1603:02:0704:33:57.6004:34:47.45+02:08:1813:024.6
350BARANOWSKI Szymon 222KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2047M 304NIE01:35:1203:01:5604:34:29.3504:34:47.90+02:08:1913:044.6
351JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 425PKO BANK POLSKIGLIWICEK-404K 47NIE01:34:5402:57:0604:34:29.3504:35:02.35+02:08:3313:044.6
352MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-3030K 48NIE01:37:4803:00:1704:34:36.7004:35:04.80+02:08:3613:044.6
353ŁACH Marcin 435KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM-30135M 305NIE01:36:0603:01:0304:34:35.9004:35:05.40+02:08:3613:044.6
354BARAŃSKA Celestyna 575ACCENTUREWARSZAWAK-3031K 49NIE01:41:3503:03:5404:34:32.5004:35:15.45+02:08:4613:044.6
355MATYJEWICZ Luiza 450RÓŻYNIECK-405K 50NIE01:38:4403:03:4104:35:11.5504:35:23.65+02:08:5413:064.6
356WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-3032K 51NIE01:34:4902:57:4504:35:29.5504:35:43.55+02:09:1413:074.6
357KANECKA Mariola 236KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-406K 52NIE01:38:4303:03:5304:35:09.6504:35:44.85+02:09:1613:064.6
358KANECKI Mirek 237KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-4098M 306NIE01:38:5103:03:5504:35:09.4504:35:46.00+02:09:1713:064.6
359GRZEŚ Małgorzata 293KOSTRZYNK-2015K 53NIE01:37:4803:02:0804:35:22.1504:35:49.35+02:09:2013:064.6
360GRUDZIEŃ Mariusz 585PHZMIĘDZYGÓRZEM-4099M 30701:43:1803:08:5104:35:17.0004:35:50.05+02:09:2113:064.6
361MAJOCH Anna 155GVTWROCŁAWK-407K 54NIE01:47:2503:06:3604:35:50.6504:35:50.65+02:09:2113:084.6
362STAWIARSKA Katarzyna 418KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-3033K 55NIE01:38:4203:03:5404:36:18.9504:36:54.15+02:10:2513:094.6
363SMOLAN Marcin 276BRAKLEGNICAM-30136M 308NIE01:39:0403:00:4504:36:01.4004:36:56.75+02:10:2713:084.6
364KANIOWSKI Wojciech 382CZĘSTOCHOWAM-40100M 309NIE01:31:5803:02:2304:36:33.5504:36:59.70+02:10:3013:104.6
365KASPRZYK Kamil 42BRAMBOR TEAMMOSINAM-30137M 310NIE01:35:1603:00:2604:36:38.2504:37:11.15+02:10:4213:104.6
366KASPRZYK Emil 43BRAMBOR TEAMMOSINAM-30138M 311NIE01:35:1503:00:2404:36:37.9004:37:12.00+02:10:4313:104.6
367KRZECZKOWSKI Roman 248TRENER BIEGANIA. PLŚWIDNICAM-40101M 312NIE01:34:3702:55:5204:36:43.4004:37:15.35+02:10:4613:104.6
368BULKOWSKI Waldemar 504BRZEGM-5023M 313NIE01:41:1603:03:2104:36:32.9004:37:17.70+02:10:4813:104.6
369WINCZURA Leszek 173GDAŃSKM-40102M 314NIE01:44:1203:07:4304:36:51.7004:37:33.35+02:11:0413:114.6
370NOWAK Justyna 53OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3034K 56NIE01:35:3503:00:0504:37:32.9004:37:58.65+02:11:2913:134.5
371KRAUSE Ania 69POZNAŃK-3035K 57NIE01:39:0903:03:0904:37:22.5504:38:08.95+02:11:4013:124.5
372BURDAJEWICZ Magdalena 172PAJĄCZEKMOSINAK-3036K 58NIE01:40:3403:04:2304:38:17.0004:38:36.95+02:12:0813:154.5
373CYBUŁKA Mariusz 62STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-30139M 315NIE01:38:2303:04:0504:38:23.9004:39:02.75+02:12:3313:154.5
374ZIMNIAK Łukasz 308KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30140M 316NIE01:34:0103:01:0504:39:13.3504:39:33.40+02:13:0413:174.5
375MUSUR Adam 372KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM-605M 317NIE01:33:2803:02:2304:39:17.3504:39:34.45+02:13:0513:174.5
376ŁAPCZYŃSKA Magdalena 229KARPACZ SPORTJELENIA GÓRAK-408K 59NIE01:32:3702:58:0804:39:27.3004:39:35.60+02:13:0613:184.5
377PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-3037K 60NIE01:44:4703:08:3904:39:40.2004:40:00.60+02:13:3113:194.5
378GÓRSKI Mariusz 29-TYCHYM-30141M 318NIE01:44:4603:08:3904:39:40.2504:40:01.35+02:13:3213:194.5
379CZUBIEL Konrad 292POZNAŃM-40103M 319NIE01:33:1203:00:4904:39:13.1504:40:03.45+02:13:3413:174.5
380MŁYNARCZYK Krzysztof 533FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40104M 320NIE01:34:4703:02:1304:39:40.0504:40:18.45+02:13:4913:194.5
381KLICHOWSKI Marek 470ŁÓDŹM-30142M 321NIE01:36:1603:04:4704:39:51.7504:40:21.55+02:13:5213:194.5
382KULA Rafał 343WROCŁAWM-40105M 322NIE01:41:2303:03:5204:39:53.2504:40:35.30+02:14:0613:194.5
383BUDNICKA Anna 148ULTRASRULTRAWARSZAWAK-3038K 61NIE01:40:1303:04:3304:40:28.2504:40:51.70+02:14:2213:214.5
384STEFANOWSKI Marcin 416ŻARÓWM-40106M 323NIE01:37:5103:00:2304:40:24.8504:40:55.35+02:14:2613:214.5
385KRZESIMOWSKI Damian 78ŁOPUSZNOM-30143M 324NIE01:33:4002:58:3404:41:09.8004:41:45.20+02:15:1613:234.5
386WICHERKIEWICZ Ilona 480RZECZYPROSTEWARSZAWAK-3039K 62NIE01:37:4803:04:3604:41:43.4504:42:22.50+02:15:5313:244.5
387REJEK Kuba 565VEGG TEAMPOZNAŃM-40107M 325NIE01:33:4903:06:1404:41:51.4504:42:25.05+02:15:5613:254.5
388GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30144M 326TAK01:29:3902:54:3704:42:41.2004:43:04.50+02:16:3513:274.5
389DRYGALSKI Artur 548MEEP MEEPMARIANÓWM-30145M 327NIE01:41:0703:07:0404:42:09.6504:43:07.40+02:16:3813:264.5
390FRANKIEWICZ Jakub 79KRAKÓWM-40108M 328NIE01:44:2003:07:1804:42:29.1004:43:08.10+02:16:3913:274.5
391ZAJĄC Krzysztof 221ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40109M 329NIE01:43:0203:13:2204:43:58.5004:44:46.05+02:18:1713:314.4
392SIEJA Katarzyna 258KRAKOWSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOŻAGAŃK-2016K 63TAK01:36:1203:09:2004:45:39.8504:46:05.40+02:19:3613:364.4
393KAPLINSKI Kamil 457WARSZAWAM-30146M 330NIE01:35:5403:04:3004:46:05.3004:46:08.85+02:19:4013:374.4
394MARCINKIEWICZ Marta 51MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-409K 64NIE01:50:0603:13:5004:45:47.8504:46:36.50+02:20:0713:364.4
395BAKA Mateusz 185GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-2048M 331NIE01:44:0803:08:0504:45:50.7004:46:38.35+02:20:0913:364.4
396BAKA Marcin 180GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-5024M 332NIE01:44:0703:08:0504:45:54.9504:46:41.10+02:20:1213:364.4
397DUSZA Michał 267ŻERNICAM-30147M 333NIE01:42:0103:08:0204:46:04.6004:46:59.80+02:20:3113:374.4
398SEDLAK Robert 158LUBSKOM-40110M 334NIE01:34:0903:05:2704:47:04.9504:47:15.10+02:20:4613:404.4
399RABSZTYN Andrzej 350TRIATLON MIETKOW TEAMWROCLAWM-30148M 335NIE01:46:4903:08:5904:46:51.1504:47:35.35+02:21:0613:394.4
400BOGUCKA Zuzanna 202POZNAŃK-2017K 65NIE01:44:4803:09:2604:47:03.2504:47:37.20+02:21:0813:404.4
401KOWNACKI Krzysztof 197POZNAŃM-2049M 336NIE01:45:1603:09:2804:47:03.3504:47:37.65+02:21:0813:404.4
402WÓJTOWICZ Zbigniew 80NOWA WIEŚM-40111M 337NIE01:37:4003:08:1004:47:06.2504:47:50.30+02:21:2113:404.4
403WIADERNA Nina 482SBRT POWIŚLEWARSZAWAK-3040K 66NIE01:40:0003:10:3804:47:42.4004:48:04.60+02:21:3513:424.4
404KITA Ewa 142BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK-501K 67NIE01:43:0703:10:4504:47:40.5504:48:07.30+02:21:3813:414.4
405ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-3041K 68NIE01:42:5603:12:0904:47:20.5004:48:07.75+02:21:3813:404.4
406KURCZYNA Przemysław 84TURY TEAM / POZYTYWNIE ZAKRĘCENIDĄBROWA GÓRNICZAM-30149M 338NIE01:42:1603:16:1504:47:40.5004:48:09.10+02:21:4013:414.4
407KUCNER Monika 536ALBERTS SP Z O.O.KĄKOLEWOK-4010K 69TAK01:43:0403:09:1704:48:55.3004:49:08.30+02:22:3913:454.4
408GALEWSKA Julia 395POZNAŃK-2018K 70NIE01:38:2303:09:5304:48:30.1504:49:15.15+02:22:4613:444.4
409STEFANIAK Jakub 210POZNAŃM-2050M 339NIE01:44:3003:11:5804:49:12.4004:49:24.50+02:22:5513:464.4
410WOLFF-STEFANIAK Maria 208POZNAŃK-2019K 71NIE01:35:4303:11:5904:49:13.4504:49:24.95+02:22:5613:464.4
411WODECKI Krzysztof 260BOJANOWOM-5025M 340NIE01:39:5803:10:3104:48:53.2004:49:40.65+02:23:1113:454.4
412PAGIEŁA Agnieszka 124BIELSKO BIAŁAK-2020K 72NIE01:45:1803:18:3804:48:57.9004:49:41.15+02:23:1213:454.4
413PANEK Aleksandra 266DĘBOGÓRAK-4011K 73NO01:48:5703:16:0904:49:22.7004:50:02.50+02:23:3313:464.4
414NASTAWSKA Monika 189KALISZK-4012K 74NIE01:44:3303:13:4504:49:55.2004:50:14.35+02:23:4513:484.3
415HARĘŻLAK Dorota 2444 ŁAPY PSA ŁÓDŹŁÓDŹK-3042K 75NIE01:49:0103:16:0804:51:10.3504:51:38.05+02:25:0913:514.3
416BŁOŃSKI Zbigniew 521POLSKIE STOWARYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJIWODZISŁAW ŚLĄSKIM-5026M 341NIE01:40:5603:16:0904:51:18.5504:51:50.65+02:25:2113:524.3
417POCIĘGIEL Michał 35RADZISZÓWM-30150M 342NIE01:39:1603:15:4804:51:09.0504:51:59.65+02:25:3013:514.3
418PIWNICKI Piotr 558WROCŁAWM-2051M 343NIE01:38:5703:03:3104:51:55.8504:52:48.05+02:26:1913:544.3
419NOWAK Cyprian 46KOŚCIANM-30151M 344NIE01:38:4603:08:5004:52:37.7504:52:50.15+02:26:2113:564.3
420SYPNIEWSKA Hanna 193SPARTANIE DZIECIOM/ GOLDEN TEAMGDYNIAK-601K 76NIE01:51:3003:18:3504:53:17.5004:53:54.40+02:27:2513:584.3
421BŁACHNO Marcin 23KRAKÓWM-30152M 345NIE01:41:2303:10:0904:54:15.8004:54:50.85+02:28:2214:004.3
422ORDZIEJEWSKI Dominik 231KOŚCIELNA WIEŚM-30153M 346NIE01:35:5803:10:4204:54:21.1004:54:51.25+02:28:2214:014.3
423FIGUŁA Sławomir 36BRZEŹNICAM-30154M 347NIE01:45:1403:14:5404:54:05.3504:54:54.50+02:28:2514:004.3
424CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-3043K 77NIE01:45:1003:14:5604:54:07.1004:54:57.55+02:28:2814:004.3
425BARCIK Przemek 26WROCLAWM-30155M 348NO01:37:3203:13:0504:54:39.6504:55:20.80+02:28:5214:014.3
426ADAMEK Marcin 432IRON TRIATHLON PLESZEWPLESZEWM-30156M 349NIE01:28:4703:11:4004:54:46.5004:55:22.95+02:28:5414:024.3
427KACZMARCZYK Urszula 318PRO - RUN WROCŁAWWROCŁAWK-3044K 78NIE01:50:2003:20:1804:54:47.9004:55:28.75+02:28:5914:024.3
428KACZMARCZYK Anna 106RACIBÓRZK-2021K 79NIE01:45:1903:18:4004:55:34.6004:56:17.55+02:29:4814:044.3
429BORKOWSKI Łukasz 453DĄBROWA GÓRNICZAM-30157M 350NIE01:42:1303:16:1504:57:12.2004:57:41.75+02:31:1214:094.2
430LUBAŃSKA Alicja 492BUKOWICEK-4013K 80NIE01:43:4003:12:0804:57:09.4504:57:46.00+02:31:1714:094.2
431KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-3045K 81NIE02:02:1103:32:2904:57:49.4504:57:49.45+02:31:2014:104.2
432OLEJNIK Piotr 388FUNK YOU!WROCŁAWM-2052M 351NO02:02:1403:32:4604:57:49.8004:57:49.80+02:31:2114:104.2
433SUJAK Małgorzata 333MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK-502K 82NIE01:47:2403:18:0104:57:22.5004:57:50.90+02:31:2214:094.2
434KUPIEC Dariusz 135MKB DREPTAKMIŃSKA MAZOWIECKIM-40112M 352NIE01:46:4003:17:5604:57:23.7504:57:51.55+02:31:2214:094.2
435SZYMAŃSKI Mariusz 77MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM-40113M 353NIE01:46:4203:17:5404:57:23.9004:57:51.65+02:31:2214:094.2
436DOBROSIELSKI Marcin 442TKD SZAKAL JEŻYCE RUNNERSPOZNAŃM-40114M 354NIE01:42:0303:19:0104:56:48.1004:57:52.00+02:31:2314:084.2
437TACIAK Sebastian 178ANTONINEK POZNAŃPOZNAŃM-40115M 355NIE01:38:0803:08:5204:57:07.2004:57:53.35+02:31:2414:084.2
438BARTKOWIAK Alina 159DZIKIE BOBRY ŚNIEGU SIĘ NIE BOJĄPOZNAŃK-3046K 83NO01:43:5103:18:3904:57:38.8004:57:53.65+02:31:2414:104.2
439BIERNACIK Jacek 510KUDOWA-ZDRÓJM-5027M 356NIE01:51:2503:20:3304:56:55.4504:57:54.40+02:31:2514:084.2
440KUPKA Bazyl 58SZYBKA KUPKANOWA RUDAM-2053M 357NIE01:56:0503:20:1404:57:54.9004:57:54.90+02:31:2614:114.2
441GRABARCZYK Magdalena 496ZŁOTORYJAK-2022K 84TAK01:48:3803:31:5304:57:06.7004:57:55.50+02:31:2614:084.2
442KOZAK Piotr 576SOSNOWIECM-40116M 358NIE01:40:5203:14:2004:58:00.9004:58:33.55+02:32:0414:114.2
443MIROSŁAW Ropel 567KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-5028M 359NIE01:47:2803:19:1304:57:52.5004:58:40.15+02:32:1114:114.2
444GRUŹLEWSKI Radosław 132ŚWIĘTOSZÓWM-2054M 360NIE01:45:5803:17:5604:58:40.6004:59:18.85+02:32:5014:134.2
445PODSIADŁY Robert 112CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-5029M 361NIE01:46:0403:19:3404:58:49.0004:59:43.10+02:33:1414:134.2
446GOKIERT-SKRENTNA Justyna 206ZŁOTÓWK-4014K 85NIE01:44:1903:19:5304:59:21.3004:59:52.05+02:33:2314:154.2
447TOL Kamil 386MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM-30158M 362NIE01:27:2503:07:4205:00:04.6505:00:04.65+02:33:3514:174.2
448PASTERNOK Marian 538NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-30159M 363NIE01:32:2403:07:1404:59:35.2505:00:05.90+02:33:3714:154.2
449SMYK Robert 577OTK RZEŹNIKM-40117M 36401:34:4803:07:1104:59:32.6505:00:06.95+02:33:3814:154.2
450GONTARZ Mateusz 393WARSZAWAM-2055M 365NIE01:43:2903:18:4305:01:27.2505:02:03.70+02:35:3414:214.2
451SZKUDLARSKA Joanna 164PRZED SIEBIEZIELONA GÓRAK-4015K 86NIE01:47:1103:17:3005:04:18.4505:04:32.75+02:38:0314:294.1
452ZAUCHA Marta 391KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3047K 87NIE01:47:2903:21:1705:04:48.7505:05:00.30+02:38:3114:304.1
453DZIEWIATOWSKA Agnieszka 362ZŁOTÓWK-4016K 88NIE01:44:2003:19:5405:04:29.5505:05:01.10+02:38:3214:304.1
454BOROŃ Ryszard 44NOWA IWICZNAM-5030M 366NIE01:49:4703:19:2805:04:23.0505:05:15.55+02:38:4614:294.1
455SZCZĘSNY Marek 103PRZED SIEBIEZIELONA GÓRAM-5031M 367NIE01:47:2503:19:2005:06:10.0005:06:25.90+02:39:5714:344.1
456BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWK-3048K 89NIE01:50:2003:21:3505:05:46.7005:06:27.65+02:39:5814:334.1
457MAJKOWSKI Tomasz 555DŁUGOŁĘKAM-40118M 368NIE01:51:1303:24:5005:05:56.3505:06:47.00+02:40:1814:344.1
458FURS Daniel 531HANYSYPANIÓWKIM-40119M 369NIE01:43:0803:16:4705:06:42.8005:07:12.15+02:40:4314:364.1
459VOOK Rafał 532HANYSYHENRYKÓW UROCZEM-40120M 370NIE01:43:0403:15:5905:06:42.6505:07:13.20+02:40:4414:364.1
460PRZYBYSZ Artur 166AWF RUNNING TEAMPOZNAŃM-2056M 371NIE01:43:0303:22:1605:06:41.5005:07:14.05+02:40:4514:364.1
461BRYSIAK Ziemowit 25MZ RUNNING TEAMWROCŁAWM-40121M 372NIE01:52:1903:26:2805:06:39.0505:07:21.20+02:40:5214:364.1
462SŁOTA Małgorzata 30MZ RUNNING TEAMDĄBRÓWKAK-3049K 90NIE01:52:2003:26:2705:06:40.1005:07:21.55+02:40:5214:364.1
463KUGLARZ Szymon 323MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMWODZISŁAW ŚL.M-40122M 373NIE01:46:2403:24:2005:07:39.8005:08:09.40+02:41:4014:394.1
464MAJEWSKI Tomasz 168GRÓJECM-40123M 374NIE01:46:4103:26:1405:07:52.0505:08:20.95+02:41:5214:394.1
465MICHALAK Piotr 72KOŚCIANM-40124M 375NIE01:49:5603:23:2005:08:31.3005:09:22.70+02:42:5314:414.1
466MICHALAK Joanna 371POZNAŃK-4017K 91NIE01:49:5803:23:1405:08:31.3505:09:22.85+02:42:5414:414.1
467PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-3050K 92NIE01:47:1703:23:4405:10:38.2505:10:57.75+02:44:2814:474.1
468BOROŃ Izabela 47NOWA IWICZNAK-4018K 93NIE01:49:5903:22:5905:10:08.5505:10:58.45+02:44:2914:464.1
469ZIEMKOWSKA Monika 415ŻARÓWK-4019K 94NIE01:56:4503:29:2505:11:59.7005:12:26.75+02:45:5714:514
470KACZMARCZYK Wojciech 113RACIBÓRZM-5032M 376NIE01:32:5803:07:3305:13:20.6005:14:03.25+02:47:3414:554
471OLEJNIK Anna 285WROCŁAWK-2023K 95NIE02:02:2603:32:3205:14:04.3505:14:04.35+02:47:3514:574
472BŁACHOWIAK Jakub 288STREFASPORTU.PLLESZNOM-2057M 377NIE02:02:1503:32:4705:14:04.9505:14:04.95+02:47:3614:574
473KOTLIŃSKI Jarosław 523KOWARYM-5033M 378NIE01:45:2803:24:0205:14:26.5005:15:02.95+02:48:3414:584
474KACEJKO Małgorzata 313WROCŁAWK-2024K 96NIE01:54:1903:31:1905:15:38.6505:16:17.05+02:49:4815:014
475BYKS Tomasz 90RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNANM-30160M 379TAK01:50:0203:33:0705:19:22.1005:20:21.30+02:53:5215:123.9
476CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-3051K 97NIE01:54:1503:35:5505:19:33.0005:20:24.85+02:53:5615:133.9
477JABŁOŃSKI Kazimierz 557PRĄDYM-606M 380NIE01:47:3303:23:0005:20:21.8505:21:29.65+02:55:0015:153.9
478ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-3052K 98NIE01:54:1703:30:5205:21:28.4505:22:19.70+02:55:5015:183.9
479LITWIN Anna 539WROCŁAWK-3053K 99NIE01:48:3803:31:5705:21:50.7505:22:39.40+02:56:1015:193.9
480FRACZEK Marcin 351TRIATHLON MIETKÓW TEAMWROCŁAWM-30161M 381NIE01:53:1603:28:5105:24:36.8005:25:20.40+02:58:5115:273.9
481BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-3054K 100NIE01:56:4903:42:2505:24:26.8005:25:21.45+02:58:5215:273.9
482PUSTELNIK Piotr 1POLSKI ALPINIZMŁÓDŹM-607M 382TAK01:54:0103:35:5505:28:22.3505:29:08.45+03:02:3915:383.8
483WŁODARCZYK Kasia 157SMASHING PĄPKINSPOZNAŃK-3055K 101NIE02:02:0103:42:2005:30:47.4005:31:33.15+03:05:0415:453.8
484SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3056K 102NIE02:00:4103:46:3905:31:11.1005:32:15.25+03:05:4615:463.8
485KAMIŃSKI Tomasz 407POZNAŃM-40125M 383NIE01:50:2003:42:2305:31:27.3505:32:22.85+03:05:5415:473.8
486WICIAK Katarzyna 408POZNAŃK-2025K 103NIE02:02:0503:46:5705:39:39.5505:40:24.65+03:13:5516:103.7
487SKALSKI Radosław 296KB AKTYWNI KONINKONINM-40126M 384NIE01:14:0202:17:50+00:39:319:506.1
488BAŃDO Olaf 366SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-2058M 385TAK01:11:5002:29:20+00:51:1710:405.6
489KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-2059M 386TAK02:27:3104:28:35+02:50:3719:113.1
490ZYGAŁA Bartłomiej 243ŻAGAŃM-2060M 387NIE01:14:57+00:26:0310:425.6
DQBARAN Jan 559WKS WAWELMORAWICAM-20NIE00:49:43 DQ DQ01:56:30.30 DQ DQ--
DQGARBACIK Michał 545WKS WAWELKRAKÓWM-20NIE00:50:37 DQ DQ01:56:32.90 DQ DQ--
DQCZERNIAK Paweł 397TEAM PODGÓRZYN-PODGÓRZYN GMINA PRZYJAZNA Z NATURYSOSNÓWKAM-30NIE00:50:40 DQ DQ01:56:42.30 DQ DQ--
DQKOSTERKIEWICZ Marcin 196RYBAK PERSONAL TRAINER - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-40NIE00:56:15 DQ DQ02:03:26.60 DQ DQ--
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NO DNF DNF DNF DNF--
NADOLSKA Ania 374WARSZAWAK-40NIE DNF DNF DNF DNF--
MAĆKOWIAK Magda 65WROCŁAWK-20TAK01:44:56 DNF DNF DNF DNF--
SZALIŃSKI Marcin 224POZNAŃM-30NIE01:51:03 DNF DNF DNF DNF--
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NO01:54:19 DNF DNF DNF DNF--
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIE02:09:04 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.