ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TeamK-3000:00:0001:00:3701:59:34
2KRAJEWSKI Wojtek 82KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:00:0001:07:4702:08:46
3DZIWOKI Marek 304RYBNIKM-40NIE00:00:0001:14:0602:17:37
4CHECHELSKI Przemysław 190PŁOKIM-30NIE00:00:0001:14:1202:22:02
5PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-40TAK00:00:0001:12:2702:18:46
6ŻMIJEWSKI Tomasz 144WROCŁAWM-20NIE00:00:0001:15:5302:33:27
7NIEPALA Jacek 204OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0001:16:4702:36:58
8BŁASZKIEWICZ Bogusz 400POZNAŃM-30NIE00:00:0001:30:5102:43:33
9ZAŁUSKI Darek 3Polski Himalaizm Zimowy im. Artura HajzeraWARSZAWAM-50TAK00:00:0001:36:3602:46:44
10MAJOCH Anna 155GVTWROCŁAWK-40NIE00:00:0001:47:2503:06:36
11OLEJNIK Piotr 388Funk You!WROCŁAWM-20NO00:00:0002:02:1403:32:46
12TOL Kamil 386Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:0001:27:2503:07:42
13OLEJNIK Anna 285WROCŁAWK-20NIE00:00:0002:02:2603:32:32
14BŁACHOWIAK Jakub 288STREFASPORTU.PLLESZNOM-20NIE00:00:0002:02:1503:32:47
15KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-30NIE00:00:0002:02:1103:32:29
16KUPKA Bazyl 58Szybka KupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:0001:56:0503:20:14
17LUTYŃSKI Zbigniew 184OŚWIĘCIMM-30NIE00:00:0001:19:2302:31:43
18KRATOCHVÍL Miloš 287INOV-8 OCR TEAMPARDUBICEM-40NO00:00:0100:51:1001:43:17
19RUTKOWSKI Dawid 31GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0100:52:4901:47:50
20SKORUPA Marek 540WKS WawelKRAKÓWM-20NIE00:00:0100:51:4601:47:06
21NASKRĘT Sławomir 422sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0100:54:0701:51:09
22TEKIELI Kacper 7Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraKRAKÓWM-30TAK00:00:0101:03:3302:05:18
23NIEDBAŁA Mateusz 483Volkswagen Samochody Użytkowe MTB teamMUROWANA GOŚLINAM-40NIE00:00:0100:56:5202:14:18
24SADZIK Robert 268BARDOM-30NIE00:00:0101:03:5102:23:02
25PELO Artur 5151 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSTARNICEM-30NIE00:00:0200:49:0601:38:23
26HRYNIÓW Łukasz 448bieg opolski rajsport activeCHRZĄSZCZYCEM-30NIE00:00:0201:04:4501:57:47
27DURKOWSKI Marcin 207OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0200:56:1401:52:02
28DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5Tatra Running TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:0201:03:3002:03:10
29SZCZESZEK Robert 464POZNAŃM-20NIE00:00:0201:03:3402:03:13
30MOCEK Tomáš 291AC PardubicePARDUBICEM-30NO00:00:0201:02:5302:04:02
31WINIARSKA Katarzyna 19Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-30NIE00:00:0201:03:5102:06:04
32DEMBSKI Paweł 424sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM-30NIE00:00:0200:57:4102:10:45
33FOLAND Bogumił 89SpartaWARSZAWAM-30NO00:00:0201:07:3802:13:13
34CIEŚLAWSKI Kacper 232STR Poznań / WKTJPOZNAŃM-20TAK00:00:0201:01:0502:08:36
35KANTOR Martyna 17Salco Sport TeamKRAKÓWK-20NIE00:00:0201:00:1902:14:00
36KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 423sklepbiegacza.plPOTASZEK-40NIE00:00:0201:15:0402:20:09
37BORZYSTOWSKI Patryk 265WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30NIE00:00:0201:06:02
38SZYMCZAK Wojciech 59PARAGRAFPOZNAŃM-20NIE00:00:0201:12:5602:25:48
39RADECKI Wojciech 534Niepołomice BiegająWIELICZKAM-40NIE00:00:0201:09:2102:15:58
40KOWALCZYK Joanna 177Bieganizm / DynafitPLKRAKÓWK-30NIE00:00:0201:28:4402:49:17
41KAMMER Krzysztof 140FILLCOPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:02:1201:57:47
42LAJN Daria 354UKS Azymut Pabianice/ Sopocki Klub TaternictwaJaskiniowegoGDAŃSKK-20TAK00:00:0301:01:1501:59:50
43KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0300:57:1602:08:08
44KIK Iwona 474KW KrakówKRAKÓWK-30TAK00:00:0301:04:4702:05:18
45WAJEROWSKI Krzysztof 329KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:0301:06:3702:05:15
46SOCHA Seweryn 380Concordia Runners TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:08:5802:09:13
47RUSIN Jakub 413AT teamWROCŁAWM-20NIE00:00:0301:06:1502:10:03
48NAWROT Wojciech 420WROCŁAWM-30NO00:00:0301:06:1602:09:22
49JANIK Rafał 394Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-30NIE00:00:0301:06:2402:11:50
50WRÓBEL Przemysław 579sklepbiegacza.plM-3000:00:0301:08:4102:12:39
51ZWOLINSKI Kuba 228SNOWDOGPOZNAŃM-30NO00:00:0301:09:0802:13:31
52TARANOWSKI Wojciech 502Klub Wysokogórski wToruniuBYDGOSZCZM-20TAK00:00:0301:06:0202:10:29
53GRUND Marek 128Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0300:57:2002:18:05
54KORPAL Agnieszka 18Poco Loco AdventurePOZNAŃK-30NIE00:00:0301:09:5402:14:16
55SPUREK Mariusz 263Temmpo Wałbrzych / Dobra woda z kranu WałbrzychWAŁBRZYCHM-30TAK00:00:0301:09:5002:23:20
56KITA Michał 129pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0300:57:3702:11:56
57DARMOCHWAŁ Leszek 154Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃM-40TAK00:00:0301:05:5502:20:11
58KANDEFER Robert 340GŁUSZYCAM-40NIE00:00:0301:23:5702:37:46
59GRZĘDZIELSKI Jacek 573KRAKÓWM-40NIE00:00:0301:28:2502:50:02
60KAPLINSKI Kamil 457WARSZAWAM-30NIE00:00:0301:35:5403:04:30
61SKUDLARSKI Jakub 269Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:0401:01:2201:57:11
62GEZELA Mariusz 284TJ EuforiaBiegacza.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0401:08:2102:07:08
63IGNACZAK Marcin 150IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:00:0401:07:4902:07:40
64KIK Marcin 475KW KrakówKRAKOWM-30TAK00:00:0401:06:2902:08:12
65KURCZYK Tomasz 126KOLONOWSKIEM-30NIE00:00:0401:06:2202:11:51
66BUCHLA Marcin 242GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0401:11:3302:14:39
67SMOLIS Ivo 324OPOLEM-20NIE00:00:0401:08:4802:13:04
68MIŁUCH Tomasz 119SOWIE TEAMWAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0401:07:1302:14:49
69SZOPA Łukasz 341KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEM-30NIE00:00:0401:10:2702:14:16
70RECZEK Sebastian 175Zielono CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM-30NIE00:00:0400:56:5802:14:08
71HALADYN Łukasz 257auratreeaktywny ostrzeszówOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0401:08:2902:17:30
72WALENDA Arkadiusz 528Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0401:05:5802:18:49
73MRÓZ Marcin 85STR PoznańZALASEWOM-30NIE00:00:0401:20:0502:33:42
74GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0401:21:2702:37:38
75DREAS Jakub 73WędzikowskiTeamRYBITWYM-30NIE00:00:0401:25:4802:44:17
76GRYCZKA Mateusz 81Maraton LesznoLESZNOM-30NIE00:00:0501:06:0902:05:21
77JUDA Witold 512JELENIA GÓRAM-40NIE00:00:0501:08:4302:09:16
78GUSTAW Łukasz 264XrunnersKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:00:0501:05:2102:09:52
79LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-50NIE00:00:0501:11:3302:11:52
80BIELA Konrad 225Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0501:06:4702:13:20
81KRAUSE Kuba 61bieganie.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:15:3902:23:09
82ŁUCZAK Paweł 227ŁÓDŹM-40NIE00:00:0501:18:3402:25:52
83KRECZMANSKI Robert 363Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-40NIE00:00:0501:18:2002:30:04
84STACHURSKI Daniel 359WARSZAWAM-40NIE00:00:0501:17:49
85STACHOWIAK Łukasz 122STR PoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:20:0102:33:38
86ZIMNY Tomasz 200SZCZECINM-60NIE00:00:0501:18:2902:34:23
87OGŁAZA Magdalena 286Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:0501:17:2202:31:16
88BASZCZYSZYN Artur 508Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0501:16:0102:33:29
89WOJDYŁO Jakub 352GT RunLIBIĄŻM-30NIE00:00:0501:21:2102:38:02
90FORNAL Paweł 12022KBPGRADKÓWM-30NIE00:00:0501:19:4002:36:11
91SKALSKI Radosław 296KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0601:14:0202:17:50
92KOWALSKI-BARYSZNIKOW Mikołaj 421KINGRUNNER.COMUŚCIE GORLICKIEM-30NIE00:00:0601:05:5302:01:09
93WAHL Daniel 86T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0601:13:5702:12:55
94MAKOWSKI Maciej 311Korona PabianicePABIANICEM-30NIE00:00:0601:06:5102:10:31
95PELIKAN Artur 147NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:0601:13:2302:18:00
96STEPAK Włodzimierz 230KB Aktywni KoninRUDZICAM-40NO00:00:0601:16:0302:18:48
97NIEZGÓDKA Tomasz 367Faktoring EkspertWROCŁAWM-40NIE00:00:0601:09:2702:13:00
98DERENCZ Michał 337Tesar BiegaTŁUMACZÓWM-30NIE00:00:0601:08:2002:14:17
99BŁASZYK Mateusz 404Betonowy WojtekPOZNAŃM-30NIE00:00:0601:00:0902:08:02
100KAMIENNIK Sebastian 118KALISZM-30NIE00:00:0601:16:0402:27:02
101ZARODA Zbyszek 136KB Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0601:14:0802:18:08
102PIOTROWSKI Michał 405Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM-30NIE00:00:0601:06:1702:19:40
103FLORCZAK Marek 161LZS TARCHALANKARADKÓWM-40NIE00:00:0601:19:2802:32:31
104PALACZ Marcin 41Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:0601:22:2602:37:51
105WILMAŃSKI Arkadiusz 66POZNAŃM-40NIE00:00:0601:28:1102:43:23
106SANKOWSKI Paweł 280Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0601:14:0002:22:01
107CZERWONKA Zbigniew 187Eskadra WroclawWROCLAWM-30NIE00:00:0601:27:1302:48:05
108SZCZYGIEŁ Łukasz 67ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0700:57:5502:13:03
109SUJAK Mirosław 209MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:0701:16:1102:23:45
110KURZAWIŃSKI Marcin 241KB MARATON TUREKGOLINAM-30NIE00:00:0701:16:0502:23:55
111ANTECKI Jacek 203ŁÓDŹM-30NIE00:00:0701:16:3802:29:41
112SZCZYGIEŁ Mateusz 216ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0701:10:3402:23:34
113MAZUREK Michał 456KŁODZKOM-40NIE00:00:0701:15:4502:25:33
114MŁODOŻENIEC Mirosław 513Rembertów TeamSOBÓTKAM-30NIE00:00:0701:27:2902:38:50
115MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:0701:24:0302:41:21
116PILARSKI Jacek 506Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0701:24:4802:42:41
117SZYMAŃSKI Wojciech 373Lincoln Electric Bester TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0701:23:3602:41:48
118CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-50TAK00:00:0701:25:2602:50:54
119MYSZCZYSZYN Łukasz 427AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0801:06:2802:05:46
120RODRIGO PEREIRA Oswald 493Wild for the RunWARSZAWAM-30NIE00:00:0801:11:5202:14:37
121STACHURA Damian 99ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM-30NIE00:00:0801:06:4702:17:12
122STEC Piotr 27WARSZAWAM-40NIE00:00:0801:15:0502:29:46
123KOWALSKI Bogusław 12Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0801:19:2102:27:48
124WOŹNIAK Tomasz 199LUBARTÓWM-20NIE00:00:0801:09:4602:19:32
125RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta 529OLEŚNICA SPALICEK-40TAK00:00:0801:24:4002:37:54
126FURTAK Krzysztof 335KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-50NIE00:00:0801:34:2902:49:48
127STANKIEWICZ Tomasz 179KRAPKOWICEM-20NIE00:00:0801:30:5602:52:52
128ŁAPCZYŃSKA Magdalena 229Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:0801:32:3702:58:08
129WOLBACH Tomasz 56POZNANM-30NIE00:00:0901:06:1702:02:42
130SODOWSKI Tomasz 365CHORZÓWM-40NIE00:00:0901:08:4002:06:15
131ORACZ Mateusz 138Bez LitosciPLEWISKAM-20NIE00:00:0901:05:0302:09:43
132KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-30TAK00:00:0901:11:1802:17:27
133KUCZYŃSKI Rafał 121Lubińskie CharakteryLUBINM-30NIE00:00:0901:07:0102:17:12
134ANTOSIAK Tomasz 186Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0901:18:2802:25:59
135STEC Wojciech 64BRZEG DOLNYM-40NO00:00:0901:14:2002:29:43
136KOŁODZIEJ Mariusz 156Triathlon Mietków TeamLEGNICAM-40NIE00:00:0901:22:1202:39:51
137SMOTER Damian 123WROCŁAWM-30NIE00:00:0901:22:3302:39:38
138JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-50TAK00:00:0901:26:0602:48:04
139STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-20TAK00:00:0901:18:2902:33:19
140KOT Tomasz 97WARSZAWAM-30NIE00:00:0901:32:4402:57:11
141RUSIN Szymon 307IWINYM-30TAK00:00:0901:29:3202:54:51
142ŁACNY Paweł 344KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-20NIE00:00:1001:14:5902:18:17
143KRUCZEK Monika 108KW Kraków/Lacho TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:1001:18:1002:24:08
144SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-40TAK00:00:1001:18:3402:24:31
145WAJDA Robert 261OPOLEM-40TAK00:00:1001:16:3402:26:41
146GRZEŚ Piotr 294SWARZĘDZM-20NIE00:00:1001:13:3902:26:54
147WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-50TAK00:00:1001:32:0602:44:58
148BINKOWSKI Marcin 174pajączekMOSINAM-40NIE00:00:1001:38:1302:53:24
149MRUGALSKA Liliana 45Netbox BiegaGOSTYŃK-20NIE00:00:1001:39:1002:57:21
150SEDLAK Robert 158LUBSKOM-40NIE00:00:1001:34:0903:05:27
151KOLASA Filip 181I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOM-30NO00:00:1101:05:0902:11:39
152LACHOWSKI Robert 110ŁÓDŹM-30NIE00:00:1101:16:1902:25:30
153KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-30TAK00:00:1101:15:5002:24:06
154CZYŻ Grzegorz 525CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-40NIE00:00:1101:18:5002:28:11
155ŁUKOMSKI Maciej 198ŁÓDŹM-40NIE00:00:1101:22:0002:38:51
156MALISZEWSKI Adam 346KB UEP / runnersclub.pl Poznań / Czerwonak BiegaPOZNAŃM-20NIE00:00:1101:30:5702:46:32
157RYBARSKA Marta 409Rajsport ActiveDOLSKK-20NIE00:00:1101:24:5302:37:22
158WOLFF-STEFANIAK Maria 208POZNAŃK-20NIE00:00:1101:35:4303:11:59
159BRODZIK Przemysław 91Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1101:31:0402:51:02
160ZAUCHA Marta 391KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE00:00:1101:47:2903:21:17
161MILEWICZ Daniel 320klub biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM-30NIE00:00:1201:06:5302:08:08
162CIURASZKIEWICZ Andrzej 57WROCŁAWM-40NIE00:00:1201:14:0602:14:23
163TARABURA Szymon 360KATOWICEM-30NO00:00:1201:15:1702:25:34
164KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LeszNo Limits RunnersGOSTYŃM-30TAK00:00:1201:21:5402:31:08
165PIETRASZEWSKI Witold 40Netbox Biega / Lesz No LimitsGOSTYŃM-30NIE00:00:1201:21:3502:31:07
166ROJEWSKI Paweł 141ŁÓDŹM-30NIE00:00:1201:19:0202:34:31
167KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-30TAK00:00:1201:21:1202:30:17
168WITASZEWSKI Marek 542WARSZAWAM-40NIE00:00:1201:26:1602:50:22
169BERNAT Jolanta 167Stowarzyszenie Tenis Centrum AsSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:34:1802:54:52
170PASTECKI Marcin 326KATOWICEM-30NIE00:00:1201:23:0402:45:54
171STEFANIAK Jakub 210POZNAŃM-20NIE00:00:1201:44:3003:11:58
172MATYJEWICZ Luiza 450RÓŻYNIECK-40NIE00:00:1201:38:4403:03:41
173NOWAK Cyprian 46KOŚCIANM-30NIE00:00:1201:38:4603:08:50
174SZCZERBAKOWICZ Kamil 460BLEDZEWM-20NIE00:00:1301:03:1902:06:57
175LICHOTA Tomasz 109ŚWIDNICAM-20NIE00:00:1301:21:1502:31:11
176SAM Verheyden 211Sam Biega SamNYSAM-30NIE00:00:1301:17:5202:33:26
177WOJCZUK Paweł Pantak 370LADEK ZDRÓJM-30NIE00:00:1301:08:3202:21:15
178SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-30TAK00:00:1301:29:4202:39:42
179JANUSZ Tomasz 399WROCŁAWM-40NIE00:00:1301:22:0102:37:39
180WŁODARCZYK Maciek 357POZNAŃM-30NIE00:00:1301:29:4302:39:43
181KWIATKOWSKA Zuzanna 298SZCZYTNAK-40NIE00:00:1301:34:4602:56:17
182KUCNER Monika 536Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-40TAK00:00:1301:43:0403:09:17
183ZYGAŁA Bartłomiej 243ŻAGAŃM-20NIE00:00:1401:14:57
184MAZIK Wojciech 517KW KrakowTARNOWSKIE GÓRYM-20TAK00:00:1401:09:3102:11:41
185TOŚ Sebastian 87CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:1401:16:3402:19:11
186FILIPOWSKI Krzysztof 104Przed SiebieZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1401:17:0402:27:08
187MICHALSKI Roman 271KB CarascoPOZNAŃM-40NIE00:00:1401:21:4702:37:54
188MANEL Mariusz 127Netbox Biega - LeszNo LimitsKĄKOLEWOM-40NIE00:00:1401:26:5602:40:29
189PILARSKA Magdalena 246STR Poznań/ WKTJPOZNAŃK-30TAK00:00:1401:30:1102:43:17
190BŁAŻEWICZ Paweł 463TORUŃM-20NIE00:00:1401:29:5702:47:39
191JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 107KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1401:21:4702:41:21
192WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-30NIE00:00:1401:34:4902:57:45
193BARTKOWIAK Alina 159Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃK-30NO00:00:1401:43:5103:18:39
194SZKUDLARSKA Joanna 164przed siebieZIELONA GÓRAK-40NIE00:00:1401:47:1103:17:30
195KRAWCZYK Artur 467JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:1501:10:3302:12:41
196ROWIŃSKI Michał 259Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM-30NO00:00:1501:11:0602:13:52
197WASZEK Slawomir 331WROCŁAWM-30NIE00:00:1501:05:4902:11:35
198SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-40TAK00:00:1501:08:3702:17:40
199BANAŚ Zuzanna 310WKWWROCŁAWK-20TAK00:00:1501:21:5602:31:57
200BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:1501:25:2902:37:49
201KRUZEL Rafał 217Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:1501:27:0202:42:15
202MŁYNARCZYK Krzysztof 24WARSZAWAM-40NIE00:00:1501:29:3202:42:55
203POLIMIRSKI Łukasz 586POKRZYWNICAM-4000:00:1501:30:1402:44:06
204POLIT Ernest 369R-TEAM ŁowiczDOMANIEWICEM-40NIE00:00:1501:24:3102:45:45
205WCISŁO Ariel 192Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-20TAK00:00:1501:35:1402:54:54
206SZCZĘSNY Marek 103Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1501:47:2503:19:20
207MŁODOŻENIEC Jacek 549REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-40NIE00:00:1601:27:5602:39:16
208KASIŃSKI Wojciech 349PSZCZYNAM-50NIE00:00:1601:34:4302:47:11
209KULCZYCKI Marek 334STARA BYSTRZYCAM-30NIE00:00:1601:22:3202:36:57
210GALEWSKI Piotr 583Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-4000:00:1601:32:5802:54:51
211TOMCZAK Mariusz 303MOSINAM-40NIE00:00:1601:33:1302:52:46
212LINKOWSKI Michał 71UA Trail TeamSUCHY LASM-40NIE00:00:1701:12:5802:14:07
213STASZELIS Krzysztof 412POZNAŃM-20NIE00:00:1701:09:1902:12:24
214NOWAK Adam 465GLIWICEM-40TAK00:00:1701:26:22
215WISZ Piotr 436RZESZÓWM-20NIE00:00:1701:25:2702:37:49
216KRÓL Marcin 281OŚ Racing TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1701:21:4102:37:17
217GAJLUSZ Dawid 305KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:1701:26:0802:42:23
218LUBIK Adam 220KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:1701:28:3602:48:19
219SOCHA Marcin 83K&MKROSNOM-30NIE00:00:1701:33:5002:47:20
220MOSZUMAŃSKI Patryk 582TORWROCŁAWM-4000:00:1701:29:5402:49:24
221JUSZCZAK Zbigniew 75niezrzeszonyOPATÓWEKM-50NIE00:00:1701:31:3402:52:38
222MUSUR Adam 372KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-60NIE00:00:1701:33:2803:02:23
223JAROSZ Anna 32KLODZKOK-20NIE00:00:1801:15:0302:23:18
224CIESIELSKI Michał 562CSWP Audit & AdvisoryWARSZAWAM-30NIE00:00:1801:14:1302:24:27
225KOWALEWSKI Grzegorz 518KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1801:27:0902:38:34
226WOJCIECHOWSKI Krzysztof 306POZNANM-30NIE00:00:1801:25:2702:38:24
227CZERNIAK Wioleta 396Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturyPODGÓRZYNK-30NIE00:00:1801:32:3002:46:18
228MICHALCZYK Artur 342BOCHNIAM-50NIE00:00:1801:33:0702:50:18
229SOBOTA Paweł 88Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAM-40NO00:00:1801:24:4802:44:38
230GULCZYŃSKI Tomasz 223Kse On-sightMUROWANA GOŚLINAM-30TAK00:00:1801:24:0802:49:20
231BARANOWSKI Szymon 222KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20NIE00:00:1801:35:1203:01:56
232JAŃSKI Tomasz 477NAMYSŁÓWM-40NIE00:00:1801:39:2402:56:35
233GERUS Wiesław 439Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:1901:29:0102:39:43
234NIESPODZIANY Maciej 469extremeoutdoor.plROGOŹNOM-30NO00:00:1901:16:5602:29:54
235KILKOWSKA Paulina 92Kilkowski Pompy CiepłaMOSINAK-30NIE00:00:1901:37:4202:52:35
236WLADYKA Marcin 561WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:36:2202:56:06
237ŻUREK Mariusz 377RAWICZM-40NIE00:00:1901:33:4102:53:38
238BURDAJEWICZ Magdalena 172pajączekMOSINAK-30NIE00:00:1901:40:3403:04:23
239NASTAWSKA Monika 189KALISZK-40NIE00:00:1901:44:3303:13:45
240PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-30NIE00:00:1901:47:1703:23:44
241KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347Speleoclub WrocławWROCŁAWM-30TAK00:00:2001:05:5201:59:09
242KUCZAJ Marcin 74Im-Possible TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2001:15:5102:19:55
243PAPIERSKI Kamil 332KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:19:1702:25:58
244PRZYPOLSKI Paweł 63Im-Possible TeamPUŁAWYM-40NIE00:00:2001:18:0702:29:45
245SZARAPANOWSKI Damian 171ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM-30NIE00:00:2001:21:2902:31:06
246WILK Paweł 476polskabiega.sport.plWARSZAWAM-20NIE00:00:2001:21:5002:37:45
247ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-30NIE00:00:2001:27:0002:42:52
248MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-40TAK00:00:2001:25:2902:40:43
249GUCWA Mirosław 312Tymczasem.inOPOLEM-40NIE00:00:2001:30:3402:49:33
250PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-30NIE00:00:2001:44:4703:08:39
251ZIMNIAK Łukasz 308KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:34:0103:01:05
252CZARNIECKI Daniel 38TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:2001:15:3402:29:40
253SAWICZ Robert 277peyotlZARYM-40TAK00:00:2101:06:1402:03:37
254HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-30TAK00:00:2101:18:0902:23:52
255SZPINEK Marcin 34TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:2101:22:5702:32:31
256KOŁPACZYŃSKI Adam 572WROCŁAWM-30NIE00:00:2101:30:1302:51:37
257JAKUBOWSKI Damian 274ZIELONA GÓRAM-20NIE00:00:2101:29:2502:51:17
258BORYCZKA Katarzyna 403KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK-20NIE00:00:2101:34:0703:02:12
259GÓRSKI Mariusz 29-TYCHYM-30NIE00:00:2101:44:4603:08:39
260OŻÓG Tomasz 471Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2101:17:5602:28:37
261BAŃDO Olaf 366Speleoclub WrocławWROCŁAWM-20TAK00:00:2201:11:5002:29:20
262MICHALSKI Jakub 489KRAKÓWM-30NIE00:00:2201:14:2002:22:34
263NOWAK Mariusz 547Matner Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-30NIE00:00:2201:19:1302:23:53
264KOLONKO Bartłomiej 446KŁODZKOM-20NIE00:00:2201:21:5302:37:30
265STACHECKA Marta 490POZNANK-20NIE00:00:2201:30:1002:47:46
266ROSZAK Mateusz Kamil 149POZNAŃM-20NIE00:00:2201:27:0502:44:44
267BOGUCKI Wojciech 315OPOLEM-40NIE00:00:2201:34:3602:52:46
268PORC Damian 205DĄBROWA GÓRNICZAM-20NIE00:00:2201:26:3602:39:29
269BIAŁY Michał 581WAŁBRZYCHM-2000:00:2201:34:2203:02:11
270WIADERNA Nina 482SBRT PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:2201:40:0003:10:38
271MAZURKIEWICZ Jerzy 137Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:10:1302:13:40
272STANUCHIEWICZ Oskar 387HERCOG RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2301:08:2502:24:05
273MAŚLAK Radomił 553Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM-40NIE00:00:2301:17:5702:26:52
274OPANASENKO Volodymyr 520HutinpujWROCLAWM-30NO00:00:2301:19:4202:35:59
275RZĘSA Łukasz 273ŚWIDNICAM-30NIE00:00:2301:28:1802:43:42
276SZACH Andrzej 445GILÓWM-40NIE00:00:2301:28:1702:49:13
277GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30TAK00:00:2301:29:3902:54:37
278FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:2301:32:4602:49:59
279BUDNICKA Anna 148UltraSrultraWARSZAWAK-30NIE00:00:2301:40:1303:04:33
280RAZIM Mateusz 239wsowlUJAZDM-20NIE00:00:2401:00:3301:57:57
281SKRABA Michał 494Hercog Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:2401:10:2202:13:05
282CHERNOBRIVENKO Sergey 376GT RATWROCŁAWM-30NO00:00:2401:21:2902:25:46
283CISZYŃSKI Marek 247START KatowiceKATOWICEM-50NIE00:00:2401:24:1302:30:06
284SIEJA Marcin 430Speleoklub Bobry ŻagańŻAGAŃM-50TAK00:00:2401:22:0102:30:59
285SZCZEPANIAK Karol 550Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM-40NIE00:00:2401:32:5702:58:07
286SOCHA Ewa 381Concordia Runners TeamPOZNAŃK-30NIE00:00:2401:35:1502:56:46
287KOZAKOWSKI Wiktor 563NeON TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:2501:09:2502:12:33
288NIEWIEJSKI Przemysław 401RUNNING TEAM MILICZMILICZM-30NIE00:00:2501:13:5402:16:58
289KLICH Piotr 554KRAKÓWM-20NIE00:00:2501:24:1702:30:40
290PAWLIŃSKI Adam 301Pro-Run WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2501:36:0702:51:04
291KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-50TAK00:00:2501:26:3302:48:45
292WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-30NIE00:00:2501:36:4202:56:02
293ŻEŁOBOWSKI Przemysław 449KĄTY WROCŁAWSKIEM-30NIE00:00:2501:29:3502:54:02
294BORKOWSKA Aneta 117Srultra TeamSTOCZEKK-20NIE00:00:2501:40:1102:56:46
295NIESPODZIANA Ania 441Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:2501:36:0202:56:57
296NOWAK Justyna 53OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:2501:35:3503:00:05
297SIEJA Katarzyna 258Krakowski Klub Taternictwa JaskiniowegoŻAGAŃK-20TAK00:00:2501:36:1203:09:20
298ŁAŹNIOWSKI Dawid 195KkzkKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2601:11:3502:20:00
299HARĘŻLAK Krzysztof 2454 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-40NIE00:00:2601:15:4002:33:15
300GRABIŃŚKI Waldemar 440Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:2601:36:0102:54:28
301STRZELCZYK Marlena 295KOSTRZYNK-20NIE00:00:2601:37:2502:59:18
302MAZURCZAK Anna 94KW WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2601:36:3402:56:20
303KANIOWSKI Wojciech 382CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2601:31:5803:02:23
304KITA Ewa 142biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:2601:43:0703:10:45
305CIESZKO Marek 60KW WarszawaWARSZAWAM-30TAK00:00:2701:27:0402:41:57
306DRESZER Bartosz 507PRZEWORNOM-30NIE00:00:2701:34:3802:49:36
307GRZEŚ Małgorzata 293KOSTRZYNK-20NIE00:00:2701:37:4803:02:08
308HARĘŻLAK Dorota 2444 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-30NIE00:00:2701:49:0103:16:08
309KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-20TAK00:00:2702:27:3104:28:35
310SZYMAŃSKI Mariusz 77Mkb DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:4203:17:54
311KUPIEC Dariusz 135MKB DREPTAKMIŃSKA MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:4003:17:56
312ZIEMKOWSKA Monika 415ŻARÓWK-40NIE00:00:2701:56:4503:29:25
313OKULSKI Kamil 509KUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2801:25:3302:43:41
314WOŹNIAK Sebastian 466Łódź Running TeamŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:29:2702:52:25
315DOPIERAŁA Kinga 322#SobasTeam / Skalnik.plWROCŁAWK-20NIE00:00:2801:29:4702:51:01
316HYCZKO Paweł 327Huragan RędzinWROCŁAWM-20NIE00:00:2801:32:4502:50:58
317MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-30NIE00:00:2801:37:4803:00:17
318KURCZYNA Przemysław 84Tury Team / Pozytywnie ZakręceniDĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2801:42:1603:16:15
319SUJAK Małgorzata 333MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK-50NIE00:00:2801:47:2403:18:01
320MAJEWSKI Tomasz 168GRÓJECM-40NIE00:00:2801:46:4103:26:14
321BOCIAN Ryszard 338Klub Wysokogórski w ToruniuOSIEM-40TAK00:00:2901:27:1402:34:21
322ZIELIŃSKI Rafał 105Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-40NIE00:00:2901:36:0502:54:23
323KLICHOWSKI Marek 470ŁÓDŹM-30NIE00:00:2901:36:1603:04:47
324ŁACH Marcin 435Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-30NIE00:00:2901:36:0603:01:03
325BORKOWSKI Łukasz 453DĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2901:42:1303:16:15
326FURS Daniel 531HanysyPANIÓWKIM-40NIE00:00:2901:43:0803:16:47
327KUGLARZ Szymon 323Motointegrator running teamWODZISŁAW ŚL.M-40NIE00:00:2901:46:2403:24:20
328GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-30NIE00:00:3001:27:1402:34:17
329KOPACKI Grzegorz 254FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:3001:31:5002:43:24
330KLOSKOWSKI Dariusz 546Night Runners SłupskSŁUPSKM-40TAK00:00:3001:31:4802:49:09
331RAJNER Krzysztof 319KOSZALINM-30NIE00:00:3001:29:5602:39:58
332SZMIDT Karol 212Szmidt i synŚLESINM-30NIE00:00:3001:42:5002:59:29
333ORDZIEJEWSKI Dominik 231KOŚCIELNA WIEŚM-30NIE00:00:3001:35:5803:10:42
334GOKIERT-SKRENTNA Justyna 206ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3001:44:1903:19:53
335PASTERNOK Marian 538NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-30NIE00:00:3001:32:2403:07:14
336STEFANOWSKI Marcin 416ŻARÓWM-40NIE00:00:3001:37:5103:00:23
337VOOK Rafał 532HanysyHENRYKÓW UROCZEM-40NIE00:00:3001:43:0403:15:59
338BLONSKI Lukasz 251JASTRZEBIEM-30NIE00:00:3101:18:4502:25:00
339SKUDLARSKI Kamil 278Pro-Run Wrocław, WKWWROCŁAWM-50TAK00:00:3101:31:3702:42:38
340KNYCHAŁA Hubert 566POZNAŃM-30NIE00:00:3101:33:4202:45:52
341KRZECZKOWSKI Roman 248trener biegania. plŚWIDNICAM-40NIE00:00:3101:34:3702:55:52
342DZIEWIATOWSKA Agnieszka 362ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3101:44:2003:19:54
343BŁACHOWICZ Tomasz 379WieRUNszówWIERUSZÓWM-30NIE00:00:3201:20:1902:38:22
344KASPRZYK Kamil 42Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3201:35:1603:00:26
345BŁOŃSKI Zbigniew 521Polskie Stowaryszenie Sportu po TransplantacjiWODZISŁAW ŚLĄSKIM-50NIE00:00:3201:40:5603:16:09
346KOZAK Piotr 576SOSNOWIECM-40NIE00:00:3201:40:5203:14:20
347PRZYBYSZ Artur 166AWF Running TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:3201:43:0303:22:16
348SZYDŁOWSKI Wiesław 270ŻARÓWM-50NIE00:00:3301:26:5702:51:32
349JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 425PKO Bank PolskiGLIWICEK-40NIE00:00:3301:34:5402:57:06
350GRUDZIEŃ Mariusz 585PHZMIĘDZYGÓRZEM-4000:00:3301:43:1803:08:51
351REJEK Kuba 565VEGG TeamPOZNAŃM-40NIE00:00:3301:33:4903:06:14
352BOGUCKA Zuzanna 202POZNAŃK-20NIE00:00:3301:44:4803:09:26
353WIECZOREK Katarzyna 433Iron Triathlon PleszewPLESZEWK-20NIE00:00:3301:34:2502:52:44
354FLORCZAK Maciej 215MTB4FunGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:3401:29:2302:43:40
355KRANICZ Krzysztof 584PHZZAKOPANEM-3000:00:3401:28:4802:35:33
356KACZKAN Marcin 15PHZ im Artura HajzeraNIDZICAM-40TAK00:00:3401:28:4802:38:41
357KASPRZYK Emil 43Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3401:35:1503:00:24
358KOWNACKI Krzysztof 197POZNAŃM-20NIE00:00:3401:45:1603:09:28
359SMYK Robert 577OTK RZEŹNIKM-4000:00:3401:34:4803:07:11
360SZCZEPAŃSKI Dawid 429PryzmatDOBRZYCAM-20NIE00:00:3501:14:4602:22:28
361NATKAŃSKI Jerzy 4Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraHALINÓW DŁUGA KOŚCIELNAM-60TAK00:00:3501:29:1502:50:08
362IWAN Robert 487iron balls runners clubWROCŁAWM-40NIE00:00:3501:29:2502:43:37
363MĄCZKA Bronisław 411OTK RzeźnikGLIWICEM-60NIE00:00:3501:26:4302:48:12
364KANECKA Mariola 236Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:3501:38:4303:03:53
365STAWIARSKA Katarzyna 418Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3501:38:4203:03:54
366KRZESIMOWSKI Damian 78ŁOPUSZNOM-30NIE00:00:3501:33:4002:58:34
367BŁACHNO Marcin 23KRAKÓWM-30NIE00:00:3501:41:2303:10:09
368MUCHA Piotr 535Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3601:34:3402:49:58
369SKOŁOŻYŃSKI Paweł 519LEGNICAM-30NIE00:00:3601:35:2602:48:47
370KOLAŚNIEWSKI Marek 153POZNAŃM-40NIE00:00:3601:36:4102:56:03
371KANECKI Mirek 237Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:00:3601:38:5103:03:55
372SYPNIEWSKA Hanna 193Spartanie Dzieciom/ Golden TeamGDYNIAK-60NIE00:00:3601:51:3003:18:35
373ADAMEK Marcin 432Iron Triathlon PleszewPLESZEWM-30NIE00:00:3601:28:4703:11:40
374LUBAŃSKA Alicja 492BUKOWICEK-40NIE00:00:3601:43:4003:12:08
375GONTARZ Mateusz 393WARSZAWAM-20NIE00:00:3601:43:2903:18:43
376KOTLIŃSKI Jarosław 523KOWARYM-50NIE00:00:3601:45:2803:24:02
377LUBOMSKI Dariusz 355Sopocki Klub Taternictwa JaskiniowegoGDAŃSKM-30TAK00:00:3701:22:2402:30:11
378LORKOWSKI Matthias 498KORONOWOM-20NIE00:00:3701:30:0402:42:55
379KLAGA Michał 389KARPACZM-30NIE00:00:3701:29:2602:45:57
380GÓRSKI Bartosz 505KALISZM-20NIE00:00:3801:28:1402:39:01
381WÓJCIK Marcin 516flowerpowerunKOWARYM-40TAK00:00:3801:35:0202:48:43
382CHOJNACKI Grzegorz 497BYDGOSZCZM-20NIE00:00:3801:30:0302:46:56
383CYBUŁKA Mariusz 62STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:3801:38:2303:04:05
384MŁYNARCZYK Krzysztof 533Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40NIE00:00:3801:34:4703:02:13
385GRUŹLEWSKI Radosław 132ŚWIĘTOSZÓWM-20NIE00:00:3801:45:5803:17:56
386KACEJKO Małgorzata 313WROCŁAWK-20NIE00:00:3801:54:1903:31:19
387KACZMAREK Karolina 410SBRT Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:38:4302:54:23
388MICHAJLUK Bogdan 530Służba CelnaSADKÓWM-50NIE00:00:3901:32:2802:51:08
389WICHERKIEWICZ Ilona 480rzeczyProsteWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:37:4803:04:36
390FRANKIEWICZ Jakub 79KRAKÓWM-40NIE00:00:3901:44:2003:07:18
391PANEK Aleksandra 266DĘBOGÓRAK-40NO00:00:3901:48:5703:16:09
392KAMIŃSKI Paweł 570MUROWANIECM-40NIE00:00:4001:22:5302:39:28
393KUBOWICZ Zbigniew 514OLAWAM-50NIE00:00:4001:36:0202:51:13
394KOŁODZIEJ Paweł 282CZERNICAM-40NIE00:00:4001:41:2502:55:09
395KACZMARCZYK Urszula 318Pro - Run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:2003:20:18
396BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317Pro-run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:2003:21:35
397ZAREMBA Jarek 537Biegając Kasta Miedziowego MiastaLUBINM-30NIE00:00:4101:32:3802:45:49
398MNICH Tomasz 219GLIWICEM-40NIE00:00:4101:28:1702:43:49
399KAMIŃSKI Wojciech 484WARSZAWAM-40NIE00:00:4101:32:2602:48:36
400WARZOCHA Ryszard 479Iron Balls Runners ClubWARSZAWAM-50NIE00:00:4101:29:3802:54:37
401WINCZURA Leszek 173GDAŃSKM-40NIE00:00:4101:44:1203:07:43
402BARCIK Przemek 26WROCLAWM-30NO00:00:4101:37:3203:13:05
403SŁOTA Małgorzata 30MZ Running TeamDĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4101:52:2003:26:27
404PIGUŁA Sebastian 214BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-20NIE00:00:4201:35:4402:49:02
405BEDNARCZYK Bogusław 444Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:4201:39:4702:52:36
406BARAŃSKA Celestyna 575AccentureWARSZAWAK-30NIE00:00:4201:41:3503:03:54
407KULA Rafał 343WROCŁAWM-40NIE00:00:4201:41:2303:03:52
408KACZMARCZYK Anna 106RACIBÓRZK-20NIE00:00:4201:45:1903:18:40
409BRYSIAK Ziemowit 25MZ Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:4201:52:1903:26:28
410KACZMARCZYK Wojciech 113RACIBÓRZM-50NIE00:00:4201:32:5803:07:33
411GAŁECKA-PIGUŁA Anna 213BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-20NIE00:00:4301:35:4102:49:00
412PAGIEŁA Agnieszka 124BIELSKO BIAŁAK-20NIE00:00:4301:45:1803:18:38
413FRACZEK Marcin 351Triathlon Mietków TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:4301:53:1603:28:51
414ZAWOJAK Aleksander 364RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:4401:13:3902:29:18
415BALCERZAK Robert 321PAJĘCZNOM-40NIE00:00:4401:23:5502:39:50
416ROBINSON George 134RACIBÓRZM-20NIE00:00:4401:33:0202:47:37
417BULKOWSKI Waldemar 504BRZEGM-50NIE00:00:4401:41:1603:03:21
418WÓJTOWICZ Zbigniew 80NOWA WIEŚM-40NIE00:00:4401:37:4003:08:10
419RABSZTYN Andrzej 350Triatlon Mietkow TeamWROCLAWM-30NIE00:00:4401:46:4903:08:59
420MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-30NIE00:00:4401:29:0302:47:35
421NEUMANN Jacek 169RADKÓWM-50NIE00:00:4501:38:1202:55:19
422GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30TAK00:00:4501:34:0702:57:51
423GALEWSKA Julia 395POZNAŃK-20NIE00:00:4501:38:2303:09:53
424WŁODARCZYK Kasia 157Smashing PąpkinsPOZNAŃK-30NIE00:00:4502:02:0103:42:20
425WICIAK Katarzyna 408POZNAŃK-20NIE00:00:4502:02:0503:46:57
426KRAUSE Ania 69POZNAŃK-30NIE00:00:4601:39:0903:03:09
427BAKA Marcin 180GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:4601:44:0703:08:05
428TACIAK Sebastian 178Antoninek PoznańPOZNAŃM-40NIE00:00:4601:38:0803:08:52
429PUSTELNIK Piotr 1Polski AlpinizmŁÓDŹM-60TAK00:00:4601:54:0103:35:55
430LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, Grupa Karkonoska GOPRPACZKÓWM-30TAK00:00:4701:21:1602:26:43
431BONIKOWSKI Tomasz 368GRODZISK MAZM-40NIE00:00:4701:33:2502:42:19
432RODAK Jarosław 560WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:4701:37:3302:53:04
433ZAJĄC Krzysztof 221ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40NIE00:00:4701:43:0203:13:22
434BAKA Mateusz 185GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-20NIE00:00:4701:44:0803:08:05
435ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-30NIE00:00:4701:42:5603:12:09
436WODECKI Krzysztof 260BOJANOWOM-50NIE00:00:4701:39:5803:10:31
437MIROSŁAW Ropel 567Kis TransportWEJHEROWOM-50NIE00:00:4701:47:2803:19:13
438RZADKOWSKI Lesław 491Termy Jakuba - Oławski Park WodnyCHWAŁOWICEM-30NIE00:00:4801:16:3802:28:23
439DROZDEK Dawid 330PIELGRZYMKAM-30NIE00:00:4801:32:0702:43:19
440MARCINKIEWICZ Marta 51Matner Running TeamWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:50:0603:13:50
441GRABARCZYK Magdalena 496ZŁOTORYJAK-20TAK00:00:4801:48:3803:31:53
442LITWIN Anna 539WROCŁAWK-30NIE00:00:4801:48:3803:31:57
443CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-30NIE00:00:4901:40:1603:02:07
444FIGUŁA Sławomir 36BRZEŹNICAM-30NIE00:00:4901:45:1403:14:54
445BOROŃ Izabela 47NOWA IWICZNAK-40NIE00:00:4901:49:5903:22:59
446MUTRYNOWSKI Piotr 500WARSZAWAM-40NIE00:00:5001:40:2602:52:25
447BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-30NIE00:00:5001:40:1703:02:07
448CZUBIEL Konrad 292POZNAŃM-40NIE00:00:5001:33:1203:00:49
449CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-30NIE00:00:5001:45:1003:14:56
450POCIĘGIEL Michał 35RADZISZÓWM-30NIE00:00:5001:39:1603:15:48
451MAJKOWSKI Tomasz 555DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:5001:51:1303:24:50
452KOŁODZIEJ Łukasz 426KOZIEGŁOWYM-30NIE00:00:5101:23:5302:41:23
453MICHALAK Joanna 371POZNAŃK-40NIE00:00:5101:49:5803:23:14
454MICHALAK Piotr 72KOŚCIANM-40NIE00:00:5101:49:5603:23:20
455CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-30NIE00:00:5101:54:1503:35:55
456ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-30NIE00:00:5101:54:1703:30:52
457JACHOWICZ Aleksandra 437WIELUNK-20NO00:00:5201:40:0202:59:52
458ŁUĆ Lukasz 299WROCLAWM-30NIE00:00:5201:35:2702:50:44
459PIWNICKI Piotr 558WROCŁAWM-20NIE00:00:5201:38:5703:03:31
460BOROŃ Ryszard 44NOWA IWICZNAM-50NIE00:00:5201:49:4703:19:28
461ŁUKASIEWICZ Marcin 70TRI4FIT Stronie ŚląskieLĄDEK ZDRÓJM-30NO00:00:5301:15:3002:29:19
462POŁCZYŃSKI Paweł 37Stalowa łydaPOZNAŃM-30NIE00:00:5301:24:4702:40:33
463SHAROBAIKO Anton 250WROCŁAWM-30NO00:00:5301:36:4102:56:31
464NADOLSKI Piotr 375WARSZAWAM-40NIE00:00:5402:00:0803:10:07
465PODSIADŁY Robert 112Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50NIE00:00:5401:46:0403:19:34
466BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-30NIE00:00:5401:56:4903:42:25
467JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-30NIE00:00:5501:28:5102:38:19
468KLEIST Tomek 443KŁODAWAM-40NIE00:00:5501:35:1302:57:49
469SMOLAN Marcin 276brakLEGNICAM-30NIE00:00:5501:39:0403:00:45
470DUSZA Michał 267ŻERNICAM-30NIE00:00:5501:42:0103:08:02
471KAMIŃSKI Tomasz 407POZNAŃM-40NIE00:00:5501:50:2003:42:23
472KURZAWA Iwona 527WARSAWK-30NIE00:00:5601:37:3202:55:30
473POŁCZYŃSKI Maciej 328STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE00:00:5601:41:1603:03:21
474POBŁOCKI Jan 191Grupa Trójmiasto/Spartanie DzieciomGDAŃSKM-60NIE00:00:5701:40:4102:54:51
475DRYGALSKI Artur 548Meep MeepMARIANÓWM-30NIE00:00:5701:41:0703:07:04
476DWORNIKOW Dmitrij 452WARSZAWAM-30NIE00:00:5801:21:5602:28:11
477BIERNACIK Jacek 510KUDOWA-ZDRÓJM-50NIE00:00:5801:51:2503:20:33
478KORDOWSKI Paweł 454WARSZAWAM-30NIE00:00:5901:23:4202:40:50
479GAJEWSKI Tomasz 160Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30NO00:00:5901:39:5502:53:33
480BYKS Tomasz 90Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30TAK00:00:5901:50:0203:33:07
481KOZIELEWSKI Antoni 52Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0001:40:0202:56:11
482NADOLNA Ewa 50Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃK-30NIE00:01:0101:39:5002:53:28
483PANEK Krzysztof 54Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0101:39:5402:56:09
484JAROSŁAWSKI Mariusz 253Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM-40TAK00:01:0101:39:2802:56:43
485DOBROSIELSKI Marcin 442TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM-40NIE00:01:0301:42:0303:19:01
486NOWAK Leszek 478rzeczyProsteWARSZAWAM-40NIE00:01:0401:15:0002:22:21
487SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-30NIE00:01:0402:00:4103:46:39
488JABŁOŃSKI Kazimierz 557PRĄDYM-60NIE00:01:0701:47:3303:23:00
489LIPIŃSKI Marcin 176MoveOnTeamKOMORNIKIM-40TAK00:01:1401:32:4102:50:42
490AUGUSTYNOWICZ Andrzej 170MoveOneKUNICEM-40NIE00:01:1501:37:0302:50:36
Niesklasyfikowani
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NODNF DNF DNF
NADOLSKA Ania 374WARSZAWAK-40NIEDNF DNF DNF
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIEDNF02:09:04 DNF DNF
WRÓBLEWSKI Robert 580GRODZISK MAZOWIECKIM-40DNF02:09:19 DNF DNF
SIUDEK Robert 499KRAKÓWM-30NIEDNF DNF DNF
MAĆKOWIAK Magda 65WROCŁAWK-20TAKDNF01:44:56 DNF DNF
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NODNF01:54:19 DNF DNF
SZALIŃSKI Marcin 224POZNAŃM-30NIEDNF01:51:03 DNF DNF
PAWŁOWSKA Danuta 275OTREBUSYK-40NIEDNF DNF DNF
DQCZERNIAK Paweł 397Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna Z NaturySOSNÓWKAM-30NIEDQ00:50:40 DQ DQ
DQBARAN Jan 559WKS WawelMORAWICAM-20NIEDQ00:49:43 DQ DQ
DQKOSTERKIEWICZ Marcin 196Rybak Personal Trainer - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-40NIEDQ00:56:15 DQ DQ
DQGARBACIK Michał 545WKS WawelKRAKÓWM-20NIEDQ00:50:37 DQ DQ
Znaleziono 503 wynik(ów)