ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1PELO Artur 5151 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSTARNICEM-30NIE00:00:0200:49:06
Niesklasyfikowani
DQBARAN Jan 559WKS WawelMORAWICAM-20NIEDQ00:49:43 DQ
DQGARBACIK Michał 545WKS WawelKRAKÓWM-20NIEDQ00:50:37 DQ
DQCZERNIAK Paweł 397Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna Z NaturySOSNÓWKAM-30NIEDQ00:50:40 DQ
5KRATOCHVÍL Miloš 287INOV-8 OCR TEAMPARDUBICEM-40NO00:00:0100:51:10
6SKORUPA Marek 540WKS WawelKRAKÓWM-20NIE00:00:0100:51:46
7RUTKOWSKI Dawid 31GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0100:52:49
8NASKRĘT Sławomir 422sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0100:54:07
9DURKOWSKI Marcin 207OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0200:56:14
DQKOSTERKIEWICZ Marcin 196Rybak Personal Trainer - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-40NIEDQ00:56:15 DQ
11NIEDBAŁA Mateusz 483Volkswagen Samochody Użytkowe MTB teamMUROWANA GOŚLINAM-40NIE00:00:0100:56:52
12RECZEK Sebastian 175Zielono CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM-30NIE00:00:0400:56:58
13KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0300:57:16
14GRUND Marek 128Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0300:57:20
15KITA Michał 129pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0300:57:37
16DEMBSKI Paweł 424sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM-30NIE00:00:0200:57:41
17SZCZYGIEŁ Łukasz 67ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0700:57:55
18BŁASZYK Mateusz 404Betonowy WojtekPOZNAŃM-30NIE00:00:0601:00:09
19KANTOR Martyna 17Salco Sport TeamKRAKÓWK-20NIE00:00:0201:00:19
20RAZIM Mateusz 239wsowlUJAZDM-20NIE00:00:2401:00:33
21FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TeamK-3000:00:0001:00:37
22CIEŚLAWSKI Kacper 232STR Poznań / WKTJPOZNAŃM-20TAK00:00:0201:01:05
23LAJN Daria 354UKS Azymut Pabianice/ Sopocki Klub TaternictwaJaskiniowegoGDAŃSKK-20TAK00:00:0301:01:15
24SKUDLARSKI Jakub 269Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:0401:01:22
25KAMMER Krzysztof 140FILLCOPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:02:12
26MOCEK Tomáš 291AC PardubicePARDUBICEM-30NO00:00:0201:02:53
27SZCZERBAKOWICZ Kamil 460BLEDZEWM-20NIE00:00:1301:03:19
28DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5Tatra Running TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:0201:03:30
29TEKIELI Kacper 7Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraKRAKÓWM-30TAK00:00:0101:03:33
30SZCZESZEK Robert 464POZNAŃM-20NIE00:00:0201:03:34
31SADZIK Robert 268BARDOM-30NIE00:00:0101:03:51
32WINIARSKA Katarzyna 19Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-30NIE00:00:0201:03:51
33HRYNIÓW Łukasz 448bieg opolski rajsport activeCHRZĄSZCZYCEM-30NIE00:00:0201:04:45
34KIK Iwona 474KW KrakówKRAKÓWK-30TAK00:00:0301:04:47
35ORACZ Mateusz 138Bez LitosciPLEWISKAM-20NIE00:00:0901:05:03
36KOLASA Filip 181I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOM-30NO00:00:1101:05:09
37GUSTAW Łukasz 264XrunnersKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:00:0501:05:21
38WASZEK Slawomir 331WROCŁAWM-30NIE00:00:1501:05:49
39KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347Speleoclub WrocławWROCŁAWM-30TAK00:00:2001:05:52
40KOWALSKI-BARYSZNIKOW Mikołaj 421KINGRUNNER.COMUŚCIE GORLICKIEM-30NIE00:00:0601:05:53
41DARMOCHWAŁ Leszek 154Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃM-40TAK00:00:0301:05:55
42WALENDA Arkadiusz 528Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0401:05:58
43BORZYSTOWSKI Patryk 265WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30NIE00:00:0201:06:02
44TARANOWSKI Wojciech 502Klub Wysokogórski wToruniuBYDGOSZCZM-20TAK00:00:0301:06:02
45GRYCZKA Mateusz 81Maraton LesznoLESZNOM-30NIE00:00:0501:06:09
46SAWICZ Robert 277peyotlZARYM-40TAK00:00:2101:06:14
47RUSIN Jakub 413AT teamWROCŁAWM-20NIE00:00:0301:06:15
48NAWROT Wojciech 420WROCŁAWM-30NO00:00:0301:06:16
49PIOTROWSKI Michał 405Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM-30NIE00:00:0601:06:17
50WOLBACH Tomasz 56POZNANM-30NIE00:00:0901:06:17
51KURCZYK Tomasz 126KOLONOWSKIEM-30NIE00:00:0401:06:22
52JANIK Rafał 394Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-30NIE00:00:0301:06:24
53MYSZCZYSZYN Łukasz 427AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0801:06:28
54KIK Marcin 475KW KrakówKRAKOWM-30TAK00:00:0401:06:29
55WAJEROWSKI Krzysztof 329KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:0301:06:37
56BIELA Konrad 225Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0501:06:47
57STACHURA Damian 99ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM-30NIE00:00:0801:06:47
58MAKOWSKI Maciej 311Korona PabianicePABIANICEM-30NIE00:00:0601:06:51
59MILEWICZ Daniel 320klub biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM-30NIE00:00:1201:06:53
60KUCZYŃSKI Rafał 121Lubińskie CharakteryLUBINM-30NIE00:00:0901:07:01
61MIŁUCH Tomasz 119SOWIE TEAMWAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0401:07:13
62FOLAND Bogumił 89SpartaWARSZAWAM-30NO00:00:0201:07:38
63KRAJEWSKI Wojtek 82KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:00:0001:07:47
64IGNACZAK Marcin 150IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:00:0401:07:49
65DERENCZ Michał 337Tesar BiegaTŁUMACZÓWM-30NIE00:00:0601:08:20
66GEZELA Mariusz 284TJ EuforiaBiegacza.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0401:08:21
67STANUCHIEWICZ Oskar 387HERCOG RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2301:08:25
68HALADYN Łukasz 257auratreeaktywny ostrzeszówOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0401:08:29
69WOJCZUK Paweł Pantak 370LADEK ZDRÓJM-30NIE00:00:1301:08:32
70SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-40TAK00:00:1501:08:37
71SODOWSKI Tomasz 365CHORZÓWM-40NIE00:00:0901:08:40
72WRÓBEL Przemysław 579sklepbiegacza.plM-3000:00:0301:08:41
73JUDA Witold 512JELENIA GÓRAM-40NIE00:00:0501:08:43
74SMOLIS Ivo 324OPOLEM-20NIE00:00:0401:08:48
75SOCHA Seweryn 380Concordia Runners TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:08:58
76ZWOLINSKI Kuba 228SNOWDOGPOZNAŃM-30NO00:00:0301:09:08
77STASZELIS Krzysztof 412POZNAŃM-20NIE00:00:1701:09:19
78RADECKI Wojciech 534Niepołomice BiegająWIELICZKAM-40NIE00:00:0201:09:21
79KOZAKOWSKI Wiktor 563NeON TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:2501:09:25
80NIEZGÓDKA Tomasz 367Faktoring EkspertWROCŁAWM-40NIE00:00:0601:09:27
81MAZIK Wojciech 517KW KrakowTARNOWSKIE GÓRYM-20TAK00:00:1401:09:31
82WOŹNIAK Tomasz 199LUBARTÓWM-20NIE00:00:0801:09:46
83SPUREK Mariusz 263Temmpo Wałbrzych / Dobra woda z kranu WałbrzychWAŁBRZYCHM-30TAK00:00:0301:09:50
84KORPAL Agnieszka 18Poco Loco AdventurePOZNAŃK-30NIE00:00:0301:09:54
85MAZURKIEWICZ Jerzy 137Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:10:13
86SKRABA Michał 494Hercog Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:2401:10:22
87SZOPA Łukasz 341KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEM-30NIE00:00:0401:10:27
88KRAWCZYK Artur 467JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:1501:10:33
89SZCZYGIEŁ Mateusz 216ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0701:10:34
90ROWIŃSKI Michał 259Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM-30NO00:00:1501:11:06
91KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-30TAK00:00:0901:11:18
92BUCHLA Marcin 242GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0401:11:33
93LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-50NIE00:00:0501:11:33
94ŁAŹNIOWSKI Dawid 195KkzkKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2601:11:35
95BAŃDO Olaf 366Speleoclub WrocławWROCŁAWM-20TAK00:00:2201:11:50
96RODRIGO PEREIRA Oswald 493Wild for the RunWARSZAWAM-30NIE00:00:0801:11:52
97PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-40TAK00:00:0001:12:27
98SZYMCZAK Wojciech 59PARAGRAFPOZNAŃM-20NIE00:00:0201:12:56
99LINKOWSKI Michał 71UA Trail TeamSUCHY LASM-40NIE00:00:1701:12:58
100PELIKAN Artur 147NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:0601:13:23
101GRZEŚ Piotr 294SWARZĘDZM-20NIE00:00:1001:13:39
102ZAWOJAK Aleksander 364RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:4401:13:39
103NIEWIEJSKI Przemysław 401RUNNING TEAM MILICZMILICZM-30NIE00:00:2501:13:54
104WAHL Daniel 86T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0601:13:57
105SANKOWSKI Paweł 280Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0601:14:00
106SKALSKI Radosław 296KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0601:14:02
107DZIWOKI Marek 304RYBNIKM-40NIE00:00:0001:14:06
108CIURASZKIEWICZ Andrzej 57WROCŁAWM-40NIE00:00:1201:14:06
109ZARODA Zbyszek 136KB Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0601:14:08
110CHECHELSKI Przemysław 190PŁOKIM-30NIE00:00:0001:14:12
111CIESIELSKI Michał 562CSWP Audit & AdvisoryWARSZAWAM-30NIE00:00:1801:14:13
112STEC Wojciech 64BRZEG DOLNYM-40NO00:00:0901:14:20
113MICHALSKI Jakub 489KRAKÓWM-30NIE00:00:2201:14:20
114SZCZEPAŃSKI Dawid 429PryzmatDOBRZYCAM-20NIE00:00:3501:14:46
115ZYGAŁA Bartłomiej 243ŻAGAŃM-20NIE00:00:1401:14:57
116ŁACNY Paweł 344KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-20NIE00:00:1001:14:59
117NOWAK Leszek 478rzeczyProsteWARSZAWAM-40NIE00:01:0401:15:00
118JAROSZ Anna 32KLODZKOK-20NIE00:00:1801:15:03
119KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 423sklepbiegacza.plPOTASZEK-40NIE00:00:0201:15:04
120STEC Piotr 27WARSZAWAM-40NIE00:00:0801:15:05
121TARABURA Szymon 360KATOWICEM-30NO00:00:1201:15:17
122ŁUKASIEWICZ Marcin 70TRI4FIT Stronie ŚląskieLĄDEK ZDRÓJM-30NO00:00:5301:15:30
123CZARNIECKI Daniel 38TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:2001:15:34
124KRAUSE Kuba 61bieganie.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:15:39
125HARĘŻLAK Krzysztof 2454 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-40NIE00:00:2601:15:40
126MAZUREK Michał 456KŁODZKOM-40NIE00:00:0701:15:45
127KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-30TAK00:00:1101:15:50
128KUCZAJ Marcin 74Im-Possible TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2001:15:51
129ŻMIJEWSKI Tomasz 144WROCŁAWM-20NIE00:00:0001:15:53
130BASZCZYSZYN Artur 508Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0501:16:01
131STEPAK Włodzimierz 230KB Aktywni KoninRUDZICAM-40NO00:00:0601:16:03
132KAMIENNIK Sebastian 118KALISZM-30NIE00:00:0601:16:04
133KURZAWIŃSKI Marcin 241KB MARATON TUREKGOLINAM-30NIE00:00:0701:16:05
134SUJAK Mirosław 209MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:0701:16:11
135LACHOWSKI Robert 110ŁÓDŹM-30NIE00:00:1101:16:19
136WAJDA Robert 261OPOLEM-40TAK00:00:1001:16:34
137TOŚ Sebastian 87CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:1401:16:34
138ANTECKI Jacek 203ŁÓDŹM-30NIE00:00:0701:16:38
139RZADKOWSKI Lesław 491Termy Jakuba - Oławski Park WodnyCHWAŁOWICEM-30NIE00:00:4801:16:38
140NIEPALA Jacek 204OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0001:16:47
141NIESPODZIANY Maciej 469extremeoutdoor.plROGOŹNOM-30NO00:00:1901:16:56
142FILIPOWSKI Krzysztof 104Przed SiebieZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1401:17:04
143OGŁAZA Magdalena 286Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:0501:17:22
144STACHURSKI Daniel 359WARSZAWAM-40NIE00:00:0501:17:49
145SAM Verheyden 211Sam Biega SamNYSAM-30NIE00:00:1301:17:52
146OŻÓG Tomasz 471Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2101:17:56
147MAŚLAK Radomił 553Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM-40NIE00:00:2301:17:57
148PRZYPOLSKI Paweł 63Im-Possible TeamPUŁAWYM-40NIE00:00:2001:18:07
149HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-30TAK00:00:2101:18:09
150KRUCZEK Monika 108KW Kraków/Lacho TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:1001:18:10
151KRECZMANSKI Robert 363Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-40NIE00:00:0501:18:20
152ANTOSIAK Tomasz 186Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0901:18:28
153ZIMNY Tomasz 200SZCZECINM-60NIE00:00:0501:18:29
154STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-20TAK00:00:0901:18:29
155ŁUCZAK Paweł 227ŁÓDŹM-40NIE00:00:0501:18:34
156SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-40TAK00:00:1001:18:34
157BLONSKI Lukasz 251JASTRZEBIEM-30NIE00:00:3101:18:45
158CZYŻ Grzegorz 525CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-40NIE00:00:1101:18:50
159ROJEWSKI Paweł 141ŁÓDŹM-30NIE00:00:1201:19:02
160NOWAK Mariusz 547Matner Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-30NIE00:00:2201:19:13
161PAPIERSKI Kamil 332KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:19:17
162KOWALSKI Bogusław 12Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0801:19:21
163LUTYŃSKI Zbigniew 184OŚWIĘCIMM-30NIE00:00:0001:19:23
164FLORCZAK Marek 161LZS TARCHALANKARADKÓWM-40NIE00:00:0601:19:28
165FORNAL Paweł 12022KBPGRADKÓWM-30NIE00:00:0501:19:40
166OPANASENKO Volodymyr 520HutinpujWROCLAWM-30NO00:00:2301:19:42
167STACHOWIAK Łukasz 122STR PoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:20:01
168MRÓZ Marcin 85STR PoznańZALASEWOM-30NIE00:00:0401:20:05
169BŁACHOWICZ Tomasz 379WieRUNszówWIERUSZÓWM-30NIE00:00:3201:20:19
170KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-30TAK00:00:1201:21:12
171LICHOTA Tomasz 109ŚWIDNICAM-20NIE00:00:1301:21:15
172LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, Grupa Karkonoska GOPRPACZKÓWM-30TAK00:00:4701:21:16
173WOJDYŁO Jakub 352GT RunLIBIĄŻM-30NIE00:00:0501:21:21
174GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0401:21:27
175SZARAPANOWSKI Damian 171ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM-30NIE00:00:2001:21:29
176CHERNOBRIVENKO Sergey 376GT RATWROCŁAWM-30NO00:00:2401:21:29
177PIETRASZEWSKI Witold 40Netbox Biega / Lesz No LimitsGOSTYŃM-30NIE00:00:1201:21:35
178KRÓL Marcin 281OŚ Racing TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1701:21:41
179MICHALSKI Roman 271KB CarascoPOZNAŃM-40NIE00:00:1401:21:47
180JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 107KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1401:21:47
181WILK Paweł 476polskabiega.sport.plWARSZAWAM-20NIE00:00:2001:21:50
182KOLONKO Bartłomiej 446KŁODZKOM-20NIE00:00:2201:21:53
183KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LeszNo Limits RunnersGOSTYŃM-30TAK00:00:1201:21:54
184BANAŚ Zuzanna 310WKWWROCŁAWK-20TAK00:00:1501:21:56
185DWORNIKOW Dmitrij 452WARSZAWAM-30NIE00:00:5801:21:56
186ŁUKOMSKI Maciej 198ŁÓDŹM-40NIE00:00:1101:22:00
187JANUSZ Tomasz 399WROCŁAWM-40NIE00:00:1301:22:01
188SIEJA Marcin 430Speleoklub Bobry ŻagańŻAGAŃM-50TAK00:00:2401:22:01
189KOŁODZIEJ Mariusz 156Triathlon Mietków TeamLEGNICAM-40NIE00:00:0901:22:12
190LUBOMSKI Dariusz 355Sopocki Klub Taternictwa JaskiniowegoGDAŃSKM-30TAK00:00:3701:22:24
191PALACZ Marcin 41Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:0601:22:26
192KULCZYCKI Marek 334STARA BYSTRZYCAM-30NIE00:00:1601:22:32
193SMOTER Damian 123WROCŁAWM-30NIE00:00:0901:22:33
194KAMIŃSKI Paweł 570MUROWANIECM-40NIE00:00:4001:22:53
195SZPINEK Marcin 34TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:2101:22:57
196PASTECKI Marcin 326KATOWICEM-30NIE00:00:1201:23:04
197SZYMAŃSKI Wojciech 373Lincoln Electric Bester TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0701:23:36
198KORDOWSKI Paweł 454WARSZAWAM-30NIE00:00:5901:23:42
199KOŁODZIEJ Łukasz 426KOZIEGŁOWYM-30NIE00:00:5101:23:53
200BALCERZAK Robert 321PAJĘCZNOM-40NIE00:00:4401:23:55
201KANDEFER Robert 340GŁUSZYCAM-40NIE00:00:0301:23:57
202MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:0701:24:03
203GULCZYŃSKI Tomasz 223Kse On-sightMUROWANA GOŚLINAM-30TAK00:00:1801:24:08
204CISZYŃSKI Marek 247START KatowiceKATOWICEM-50NIE00:00:2401:24:13
205KLICH Piotr 554KRAKÓWM-20NIE00:00:2501:24:17
206POLIT Ernest 369R-TEAM ŁowiczDOMANIEWICEM-40NIE00:00:1501:24:31
207RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta 529OLEŚNICA SPALICEK-40TAK00:00:0801:24:40
208POŁCZYŃSKI Paweł 37Stalowa łydaPOZNAŃM-30NIE00:00:5301:24:47
209PILARSKI Jacek 506Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0701:24:48
210SOBOTA Paweł 88Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAM-40NO00:00:1801:24:48
211RYBARSKA Marta 409Rajsport ActiveDOLSKK-20NIE00:00:1101:24:53
212CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-50TAK00:00:0701:25:26
213WISZ Piotr 436RZESZÓWM-20NIE00:00:1701:25:27
214WOJCIECHOWSKI Krzysztof 306POZNANM-30NIE00:00:1801:25:27
215BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:1501:25:29
216MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-40TAK00:00:2001:25:29
217OKULSKI Kamil 509KUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2801:25:33
218DREAS Jakub 73WędzikowskiTeamRYBITWYM-30NIE00:00:0401:25:48
219JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-50TAK00:00:0901:26:06
220GAJLUSZ Dawid 305KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:1701:26:08
221WITASZEWSKI Marek 542WARSZAWAM-40NIE00:00:1201:26:16
222NOWAK Adam 465GLIWICEM-40TAK00:00:1701:26:22
223KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-50TAK00:00:2501:26:33
224PORC Damian 205DĄBROWA GÓRNICZAM-20NIE00:00:2201:26:36
225MĄCZKA Bronisław 411OTK RzeźnikGLIWICEM-60NIE00:00:3501:26:43
226MANEL Mariusz 127Netbox Biega - LeszNo LimitsKĄKOLEWOM-40NIE00:00:1401:26:56
227SZYDŁOWSKI Wiesław 270ŻARÓWM-50NIE00:00:3301:26:57
228ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-30NIE00:00:2001:27:00
229KRUZEL Rafał 217Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:1501:27:02
230CIESZKO Marek 60KW WarszawaWARSZAWAM-30TAK00:00:2701:27:04
231ROSZAK Mateusz Kamil 149POZNAŃM-20NIE00:00:2201:27:05
232KOWALEWSKI Grzegorz 518KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1801:27:09
233CZERWONKA Zbigniew 187Eskadra WroclawWROCLAWM-30NIE00:00:0601:27:13
234BOCIAN Ryszard 338Klub Wysokogórski w ToruniuOSIEM-40TAK00:00:2901:27:14
235GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-30NIE00:00:3001:27:14
236TOL Kamil 386Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:0001:27:25
237MŁODOŻENIEC Mirosław 513Rembertów TeamSOBÓTKAM-30NIE00:00:0701:27:29
238MŁODOŻENIEC Jacek 549REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-40NIE00:00:1601:27:56
239WILMAŃSKI Arkadiusz 66POZNAŃM-40NIE00:00:0601:28:11
240GÓRSKI Bartosz 505KALISZM-20NIE00:00:3801:28:14
241SZACH Andrzej 445GILÓWM-40NIE00:00:2301:28:17
242MNICH Tomasz 219GLIWICEM-40NIE00:00:4101:28:17
243RZĘSA Łukasz 273ŚWIDNICAM-30NIE00:00:2301:28:18
244GRZĘDZIELSKI Jacek 573KRAKÓWM-40NIE00:00:0301:28:25
245LUBIK Adam 220KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:1701:28:36
246KOWALCZYK Joanna 177Bieganizm / DynafitPLKRAKÓWK-30NIE00:00:0201:28:44
247ADAMEK Marcin 432Iron Triathlon PleszewPLESZEWM-30NIE00:00:3601:28:47
248KRANICZ Krzysztof 584PHZZAKOPANEM-3000:00:3401:28:48
249KACZKAN Marcin 15PHZ im Artura HajzeraNIDZICAM-40TAK00:00:3401:28:48
250JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-30NIE00:00:5501:28:51
251GERUS Wiesław 439Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:1901:29:01
252MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-30NIE00:00:4401:29:03
253NATKAŃSKI Jerzy 4Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraHALINÓW DŁUGA KOŚCIELNAM-60TAK00:00:3501:29:15
254FLORCZAK Maciej 215MTB4FunGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:3401:29:23
255JAKUBOWSKI Damian 274ZIELONA GÓRAM-20NIE00:00:2101:29:25
256IWAN Robert 487iron balls runners clubWROCŁAWM-40NIE00:00:3501:29:25
257KLAGA Michał 389KARPACZM-30NIE00:00:3701:29:26
258WOŹNIAK Sebastian 466Łódź Running TeamŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:29:27
259RUSIN Szymon 307IWINYM-30TAK00:00:0901:29:32
260MŁYNARCZYK Krzysztof 24WARSZAWAM-40NIE00:00:1501:29:32
261ŻEŁOBOWSKI Przemysław 449KĄTY WROCŁAWSKIEM-30NIE00:00:2501:29:35
262WARZOCHA Ryszard 479Iron Balls Runners ClubWARSZAWAM-50NIE00:00:4101:29:38
263GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30TAK00:00:2301:29:39
264SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-30TAK00:00:1301:29:42
265WŁODARCZYK Maciek 357POZNAŃM-30NIE00:00:1301:29:43
266DOPIERAŁA Kinga 322#SobasTeam / Skalnik.plWROCŁAWK-20NIE00:00:2801:29:47
267MOSZUMAŃSKI Patryk 582TORWROCŁAWM-4000:00:1701:29:54
268RAJNER Krzysztof 319KOSZALINM-30NIE00:00:3001:29:56
269BŁAŻEWICZ Paweł 463TORUŃM-20NIE00:00:1401:29:57
270CHOJNACKI Grzegorz 497BYDGOSZCZM-20NIE00:00:3801:30:03
271LORKOWSKI Matthias 498KORONOWOM-20NIE00:00:3701:30:04
272STACHECKA Marta 490POZNANK-20NIE00:00:2201:30:10
273PILARSKA Magdalena 246STR Poznań/ WKTJPOZNAŃK-30TAK00:00:1401:30:11
274KOŁPACZYŃSKI Adam 572WROCŁAWM-30NIE00:00:2101:30:13
275POLIMIRSKI Łukasz 586POKRZYWNICAM-4000:00:1501:30:14
276GUCWA Mirosław 312Tymczasem.inOPOLEM-40NIE00:00:2001:30:34
277BŁASZKIEWICZ Bogusz 400POZNAŃM-30NIE00:00:0001:30:51
278STANKIEWICZ Tomasz 179KRAPKOWICEM-20NIE00:00:0801:30:56
279MALISZEWSKI Adam 346KB UEP / runnersclub.pl Poznań / Czerwonak BiegaPOZNAŃM-20NIE00:00:1101:30:57
280BRODZIK Przemysław 91Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1101:31:04
281JUSZCZAK Zbigniew 75niezrzeszonyOPATÓWEKM-50NIE00:00:1701:31:34
282SKUDLARSKI Kamil 278Pro-Run Wrocław, WKWWROCŁAWM-50TAK00:00:3101:31:37
283KLOSKOWSKI Dariusz 546Night Runners SłupskSŁUPSKM-40TAK00:00:3001:31:48
284KOPACKI Grzegorz 254FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:3001:31:50
285KANIOWSKI Wojciech 382CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2601:31:58
286WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-50TAK00:00:1001:32:06
287DROZDEK Dawid 330PIELGRZYMKAM-30NIE00:00:4801:32:07
288PASTERNOK Marian 538NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-30NIE00:00:3001:32:24
289KAMIŃSKI Wojciech 484WARSZAWAM-40NIE00:00:4101:32:26
290MICHAJLUK Bogdan 530Służba CelnaSADKÓWM-50NIE00:00:3901:32:28
291CZERNIAK Wioleta 396Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturyPODGÓRZYNK-30NIE00:00:1801:32:30
292ŁAPCZYŃSKA Magdalena 229Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:0801:32:37
293ZAREMBA Jarek 537Biegając Kasta Miedziowego MiastaLUBINM-30NIE00:00:4101:32:38
294LIPIŃSKI Marcin 176MoveOnTeamKOMORNIKIM-40TAK00:01:1401:32:41
295KOT Tomasz 97WARSZAWAM-30NIE00:00:0901:32:44
296HYCZKO Paweł 327Huragan RędzinWROCŁAWM-20NIE00:00:2801:32:45
297FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:2301:32:46
298SZCZEPANIAK Karol 550Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM-40NIE00:00:2401:32:57
299GALEWSKI Piotr 583Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-4000:00:1601:32:58
300KACZMARCZYK Wojciech 113RACIBÓRZM-50NIE00:00:4201:32:58
301ROBINSON George 134RACIBÓRZM-20NIE00:00:4401:33:02
302MICHALCZYK Artur 342BOCHNIAM-50NIE00:00:1801:33:07
303CZUBIEL Konrad 292POZNAŃM-40NIE00:00:5001:33:12
304TOMCZAK Mariusz 303MOSINAM-40NIE00:00:1601:33:13
305BONIKOWSKI Tomasz 368GRODZISK MAZM-40NIE00:00:4701:33:25
306MUSUR Adam 372KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-60NIE00:00:1701:33:28
307KRZESIMOWSKI Damian 78ŁOPUSZNOM-30NIE00:00:3501:33:40
308ŻUREK Mariusz 377RAWICZM-40NIE00:00:1901:33:41
309KNYCHAŁA Hubert 566POZNAŃM-30NIE00:00:3101:33:42
310REJEK Kuba 565VEGG TeamPOZNAŃM-40NIE00:00:3301:33:49
311SOCHA Marcin 83K&MKROSNOM-30NIE00:00:1701:33:50
312ZIMNIAK Łukasz 308KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:34:01
313BORYCZKA Katarzyna 403KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK-20NIE00:00:2101:34:07
314GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30TAK00:00:4501:34:07
315SEDLAK Robert 158LUBSKOM-40NIE00:00:1001:34:09
316BERNAT Jolanta 167Stowarzyszenie Tenis Centrum AsSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:34:18
317BIAŁY Michał 581WAŁBRZYCHM-2000:00:2201:34:22
318WIECZOREK Katarzyna 433Iron Triathlon PleszewPLESZEWK-20NIE00:00:3301:34:25
319FURTAK Krzysztof 335KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-50NIE00:00:0801:34:29
320MUCHA Piotr 535Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3601:34:34
321BOGUCKI Wojciech 315OPOLEM-40NIE00:00:2201:34:36
322KRZECZKOWSKI Roman 248trener biegania. plŚWIDNICAM-40NIE00:00:3101:34:37
323DRESZER Bartosz 507PRZEWORNOM-30NIE00:00:2701:34:38
324KASIŃSKI Wojciech 349PSZCZYNAM-50NIE00:00:1601:34:43
325KWIATKOWSKA Zuzanna 298SZCZYTNAK-40NIE00:00:1301:34:46
326MŁYNARCZYK Krzysztof 533Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40NIE00:00:3801:34:47
327SMYK Robert 577OTK RZEŹNIKM-4000:00:3401:34:48
328WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-30NIE00:00:1401:34:49
329JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 425PKO Bank PolskiGLIWICEK-40NIE00:00:3301:34:54
330WÓJCIK Marcin 516flowerpowerunKOWARYM-40TAK00:00:3801:35:02
331BARANOWSKI Szymon 222KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20NIE00:00:1801:35:12
332KLEIST Tomek 443KŁODAWAM-40NIE00:00:5501:35:13
333WCISŁO Ariel 192Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-20TAK00:00:1501:35:14
334SOCHA Ewa 381Concordia Runners TeamPOZNAŃK-30NIE00:00:2401:35:15
335KASPRZYK Emil 43Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3401:35:15
336KASPRZYK Kamil 42Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3201:35:16
337SKOŁOŻYŃSKI Paweł 519LEGNICAM-30NIE00:00:3601:35:26
338ŁUĆ Lukasz 299WROCLAWM-30NIE00:00:5201:35:27
339NOWAK Justyna 53OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:2501:35:35
340GAŁECKA-PIGUŁA Anna 213BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-20NIE00:00:4301:35:41
341WOLFF-STEFANIAK Maria 208POZNAŃK-20NIE00:00:1101:35:43
342PIGUŁA Sebastian 214BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-20NIE00:00:4201:35:44
343KAPLINSKI Kamil 457WARSZAWAM-30NIE00:00:0301:35:54
344ORDZIEJEWSKI Dominik 231KOŚCIELNA WIEŚM-30NIE00:00:3001:35:58
345GRABIŃŚKI Waldemar 440Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:2601:36:01
346NIESPODZIANA Ania 441Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:2501:36:02
347KUBOWICZ Zbigniew 514OLAWAM-50NIE00:00:4001:36:02
348ZIELIŃSKI Rafał 105Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-40NIE00:00:2901:36:05
349ŁACH Marcin 435Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-30NIE00:00:2901:36:06
350PAWLIŃSKI Adam 301Pro-Run WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2501:36:07
351SIEJA Katarzyna 258Krakowski Klub Taternictwa JaskiniowegoŻAGAŃK-20TAK00:00:2501:36:12
352KLICHOWSKI Marek 470ŁÓDŹM-30NIE00:00:2901:36:16
353WLADYKA Marcin 561WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:36:22
354MAZURCZAK Anna 94KW WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2601:36:34
355ZAŁUSKI Darek 3Polski Himalaizm Zimowy im. Artura HajzeraWARSZAWAM-50TAK00:00:0001:36:36
356KOLAŚNIEWSKI Marek 153POZNAŃM-40NIE00:00:3601:36:41
357SHAROBAIKO Anton 250WROCŁAWM-30NO00:00:5301:36:41
358WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-30NIE00:00:2501:36:42
359AUGUSTYNOWICZ Andrzej 170MoveOneKUNICEM-40NIE00:01:1501:37:03
360STRZELCZYK Marlena 295KOSTRZYNK-20NIE00:00:2601:37:25
361BARCIK Przemek 26WROCLAWM-30NO00:00:4101:37:32
362KURZAWA Iwona 527WARSAWK-30NIE00:00:5601:37:32
363RODAK Jarosław 560WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:4701:37:33
364WÓJTOWICZ Zbigniew 80NOWA WIEŚM-40NIE00:00:4401:37:40
365KILKOWSKA Paulina 92Kilkowski Pompy CiepłaMOSINAK-30NIE00:00:1901:37:42
366GRZEŚ Małgorzata 293KOSTRZYNK-20NIE00:00:2701:37:48
367MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-30NIE00:00:2801:37:48
368WICHERKIEWICZ Ilona 480rzeczyProsteWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:37:48
369STEFANOWSKI Marcin 416ŻARÓWM-40NIE00:00:3001:37:51
370TACIAK Sebastian 178Antoninek PoznańPOZNAŃM-40NIE00:00:4601:38:08
371NEUMANN Jacek 169RADKÓWM-50NIE00:00:4501:38:12
372BINKOWSKI Marcin 174pajączekMOSINAM-40NIE00:00:1001:38:13
373CYBUŁKA Mariusz 62STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:3801:38:23
374GALEWSKA Julia 395POZNAŃK-20NIE00:00:4501:38:23
375STAWIARSKA Katarzyna 418Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3501:38:42
376KANECKA Mariola 236Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:3501:38:43
377KACZMAREK Karolina 410SBRT Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:38:43
378MATYJEWICZ Luiza 450RÓŻYNIECK-40NIE00:00:1201:38:44
379NOWAK Cyprian 46KOŚCIANM-30NIE00:00:1201:38:46
380KANECKI Mirek 237Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:00:3601:38:51
381PIWNICKI Piotr 558WROCŁAWM-20NIE00:00:5201:38:57
382SMOLAN Marcin 276brakLEGNICAM-30NIE00:00:5501:39:04
383KRAUSE Ania 69POZNAŃK-30NIE00:00:4601:39:09
384MRUGALSKA Liliana 45Netbox BiegaGOSTYŃK-20NIE00:00:1001:39:10
385POCIĘGIEL Michał 35RADZISZÓWM-30NIE00:00:5001:39:16
386JAŃSKI Tomasz 477NAMYSŁÓWM-40NIE00:00:1801:39:24
387JAROSŁAWSKI Mariusz 253Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM-40TAK00:01:0101:39:28
388BEDNARCZYK Bogusław 444Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:4201:39:47
389NADOLNA Ewa 50Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃK-30NIE00:01:0101:39:50
390PANEK Krzysztof 54Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0101:39:54
391GAJEWSKI Tomasz 160Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30NO00:00:5901:39:55
392WODECKI Krzysztof 260BOJANOWOM-50NIE00:00:4701:39:58
393WIADERNA Nina 482SBRT PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:2201:40:00
394JACHOWICZ Aleksandra 437WIELUNK-20NO00:00:5201:40:02
395KOZIELEWSKI Antoni 52Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0001:40:02
396BORKOWSKA Aneta 117Srultra TeamSTOCZEKK-20NIE00:00:2501:40:11
397BUDNICKA Anna 148UltraSrultraWARSZAWAK-30NIE00:00:2301:40:13
398CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-30NIE00:00:4901:40:16
399BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-30NIE00:00:5001:40:17
400MUTRYNOWSKI Piotr 500WARSZAWAM-40NIE00:00:5001:40:26
401BURDAJEWICZ Magdalena 172pajączekMOSINAK-30NIE00:00:1901:40:34
402POBŁOCKI Jan 191Grupa Trójmiasto/Spartanie DzieciomGDAŃSKM-60NIE00:00:5701:40:41
403KOZAK Piotr 576SOSNOWIECM-40NIE00:00:3201:40:52
404BŁOŃSKI Zbigniew 521Polskie Stowaryszenie Sportu po TransplantacjiWODZISŁAW ŚLĄSKIM-50NIE00:00:3201:40:56
405DRYGALSKI Artur 548Meep MeepMARIANÓWM-30NIE00:00:5701:41:07
406BULKOWSKI Waldemar 504BRZEGM-50NIE00:00:4401:41:16
407POŁCZYŃSKI Maciej 328STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE00:00:5601:41:16
408BŁACHNO Marcin 23KRAKÓWM-30NIE00:00:3501:41:23
409KULA Rafał 343WROCŁAWM-40NIE00:00:4201:41:23
410KOŁODZIEJ Paweł 282CZERNICAM-40NIE00:00:4001:41:25
411BARAŃSKA Celestyna 575AccentureWARSZAWAK-30NIE00:00:4201:41:35
412DUSZA Michał 267ŻERNICAM-30NIE00:00:5501:42:01
413DOBROSIELSKI Marcin 442TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM-40NIE00:01:0301:42:03
414BORKOWSKI Łukasz 453DĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2901:42:13
415KURCZYNA Przemysław 84Tury Team / Pozytywnie ZakręceniDĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2801:42:16
416SZMIDT Karol 212Szmidt i synŚLESINM-30NIE00:00:3001:42:50
417ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-30NIE00:00:4701:42:56
418ZAJĄC Krzysztof 221ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40NIE00:00:4701:43:02
419PRZYBYSZ Artur 166AWF Running TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:3201:43:03
420KUCNER Monika 536Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-40TAK00:00:1301:43:04
421VOOK Rafał 532HanysyHENRYKÓW UROCZEM-40NIE00:00:3001:43:04
422KITA Ewa 142biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:2601:43:07
423FURS Daniel 531HanysyPANIÓWKIM-40NIE00:00:2901:43:08
424GRUDZIEŃ Mariusz 585PHZMIĘDZYGÓRZEM-4000:00:3301:43:18
425GONTARZ Mateusz 393WARSZAWAM-20NIE00:00:3601:43:29
426LUBAŃSKA Alicja 492BUKOWICEK-40NIE00:00:3601:43:40
427BARTKOWIAK Alina 159Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃK-30NO00:00:1401:43:51
428BAKA Marcin 180GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:4601:44:07
429BAKA Mateusz 185GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-20NIE00:00:4701:44:08
430WINCZURA Leszek 173GDAŃSKM-40NIE00:00:4101:44:12
431GOKIERT-SKRENTNA Justyna 206ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3001:44:19
432DZIEWIATOWSKA Agnieszka 362ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3101:44:20
433FRANKIEWICZ Jakub 79KRAKÓWM-40NIE00:00:3901:44:20
434STEFANIAK Jakub 210POZNAŃM-20NIE00:00:1201:44:30
435NASTAWSKA Monika 189KALISZK-40NIE00:00:1901:44:33
436GÓRSKI Mariusz 29-TYCHYM-30NIE00:00:2101:44:46
437PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-30NIE00:00:2001:44:47
438BOGUCKA Zuzanna 202POZNAŃK-20NIE00:00:3301:44:48
MAĆKOWIAK Magda 65WROCŁAWK-20TAKDNF01:44:56 DNF
440CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-30NIE00:00:5001:45:10
441FIGUŁA Sławomir 36BRZEŹNICAM-30NIE00:00:4901:45:14
442KOWNACKI Krzysztof 197POZNAŃM-20NIE00:00:3401:45:16
443PAGIEŁA Agnieszka 124BIELSKO BIAŁAK-20NIE00:00:4301:45:18
444KACZMARCZYK Anna 106RACIBÓRZK-20NIE00:00:4201:45:19
445KOTLIŃSKI Jarosław 523KOWARYM-50NIE00:00:3601:45:28
446GRUŹLEWSKI Radosław 132ŚWIĘTOSZÓWM-20NIE00:00:3801:45:58
447PODSIADŁY Robert 112Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50NIE00:00:5401:46:04
448KUGLARZ Szymon 323Motointegrator running teamWODZISŁAW ŚL.M-40NIE00:00:2901:46:24
449KUPIEC Dariusz 135MKB DREPTAKMIŃSKA MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:40
450MAJEWSKI Tomasz 168GRÓJECM-40NIE00:00:2801:46:41
451SZYMAŃSKI Mariusz 77Mkb DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:42
452RABSZTYN Andrzej 350Triatlon Mietkow TeamWROCLAWM-30NIE00:00:4401:46:49
453SZKUDLARSKA Joanna 164przed siebieZIELONA GÓRAK-40NIE00:00:1401:47:11
454PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-30NIE00:00:1901:47:17
455SUJAK Małgorzata 333MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK-50NIE00:00:2801:47:24
456MAJOCH Anna 155GVTWROCŁAWK-40NIE00:00:0001:47:25
457SZCZĘSNY Marek 103Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1501:47:25
458MIROSŁAW Ropel 567Kis TransportWEJHEROWOM-50NIE00:00:4701:47:28
459ZAUCHA Marta 391KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE00:00:1101:47:29
460JABŁOŃSKI Kazimierz 557PRĄDYM-60NIE00:01:0701:47:33
461GRABARCZYK Magdalena 496ZŁOTORYJAK-20TAK00:00:4801:48:38
462LITWIN Anna 539WROCŁAWK-30NIE00:00:4801:48:38
463PANEK Aleksandra 266DĘBOGÓRAK-40NO00:00:3901:48:57
464HARĘŻLAK Dorota 2444 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-30NIE00:00:2701:49:01
465BOROŃ Ryszard 44NOWA IWICZNAM-50NIE00:00:5201:49:47
466MICHALAK Piotr 72KOŚCIANM-40NIE00:00:5101:49:56
467MICHALAK Joanna 371POZNAŃK-40NIE00:00:5101:49:58
468BOROŃ Izabela 47NOWA IWICZNAK-40NIE00:00:4901:49:59
469BYKS Tomasz 90Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30TAK00:00:5901:50:02
470MARCINKIEWICZ Marta 51Matner Running TeamWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:50:06
471KACZMARCZYK Urszula 318Pro - Run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:20
472BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317Pro-run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:20
473KAMIŃSKI Tomasz 407POZNAŃM-40NIE00:00:5501:50:20
SZALIŃSKI Marcin 224POZNAŃM-30NIEDNF01:51:03 DNF
475MAJKOWSKI Tomasz 555DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:5001:51:13
476BIERNACIK Jacek 510KUDOWA-ZDRÓJM-50NIE00:00:5801:51:25
477SYPNIEWSKA Hanna 193Spartanie Dzieciom/ Golden TeamGDYNIAK-60NIE00:00:3601:51:30
478BRYSIAK Ziemowit 25MZ Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:4201:52:19
479SŁOTA Małgorzata 30MZ Running TeamDĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4101:52:20
480FRACZEK Marcin 351Triathlon Mietków TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:4301:53:16
481PUSTELNIK Piotr 1Polski AlpinizmŁÓDŹM-60TAK00:00:4601:54:01
482CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-30NIE00:00:5101:54:15
483ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-30NIE00:00:5101:54:17
484KACEJKO Małgorzata 313WROCŁAWK-20NIE00:00:3801:54:19
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NODNF01:54:19 DNF
486KUPKA Bazyl 58Szybka KupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:0001:56:05
487ZIEMKOWSKA Monika 415ŻARÓWK-40NIE00:00:2701:56:45
488BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-30NIE00:00:5401:56:49
489NADOLSKI Piotr 375WARSZAWAM-40NIE00:00:5402:00:08
490SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-30NIE00:01:0402:00:41
491WŁODARCZYK Kasia 157Smashing PąpkinsPOZNAŃK-30NIE00:00:4502:02:01
492WICIAK Katarzyna 408POZNAŃK-20NIE00:00:4502:02:05
493KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-30NIE00:00:0002:02:11
494OLEJNIK Piotr 388Funk You!WROCŁAWM-20NO00:00:0002:02:14
495BŁACHOWIAK Jakub 288STREFASPORTU.PLLESZNOM-20NIE00:00:0002:02:15
496OLEJNIK Anna 285WROCŁAWK-20NIE00:00:0002:02:26
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIEDNF02:09:04 DNF
WRÓBLEWSKI Robert 580GRODZISK MAZOWIECKIM-40DNF02:09:19 DNF
499KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-20TAK00:00:2702:27:31
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NODNF DNF
NADOLSKA Ania 374WARSZAWAK-40NIEDNF DNF
SIUDEK Robert 499KRAKÓWM-30NIEDNF DNF
PAWŁOWSKA Danuta 275OTREBUSYK-40NIEDNF DNF
Znaleziono 503 wynik(ów)