ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1PELO Artur 5151 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSTARNICEM-30NIE00:00:0200:49:0601:38:23
2KRATOCHVÍL Miloš 287INOV-8 OCR TEAMPARDUBICEM-40NO00:00:0100:51:1001:43:17
3SKORUPA Marek 540WKS WawelKRAKÓWM-20NIE00:00:0100:51:4601:47:06
4RUTKOWSKI Dawid 31GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0100:52:4901:47:50
5NASKRĘT Sławomir 422sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0100:54:0701:51:09
6DURKOWSKI Marcin 207OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0200:56:1401:52:02
7SKUDLARSKI Jakub 269Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:0401:01:2201:57:11
8HRYNIÓW Łukasz 448bieg opolski rajsport activeCHRZĄSZCZYCEM-30NIE00:00:0201:04:4501:57:47
9KAMMER Krzysztof 140FILLCOPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:02:1201:57:47
10RAZIM Mateusz 239wsowlUJAZDM-20NIE00:00:2401:00:3301:57:57
11KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347Speleoclub WrocławWROCŁAWM-30TAK00:00:2001:05:5201:59:09
12FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TeamK-3000:00:0001:00:3701:59:34
13LAJN Daria 354UKS Azymut Pabianice/ Sopocki Klub TaternictwaJaskiniowegoGDAŃSKK-20TAK00:00:0301:01:1501:59:50
14KOWALSKI-BARYSZNIKOW Mikołaj 421KINGRUNNER.COMUŚCIE GORLICKIEM-30NIE00:00:0601:05:5302:01:09
15WOLBACH Tomasz 56POZNANM-30NIE00:00:0901:06:1702:02:42
16DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5Tatra Running TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:0201:03:3002:03:10
17SZCZESZEK Robert 464POZNAŃM-20NIE00:00:0201:03:3402:03:13
18SAWICZ Robert 277peyotlZARYM-40TAK00:00:2101:06:1402:03:37
19MOCEK Tomáš 291AC PardubicePARDUBICEM-30NO00:00:0201:02:5302:04:02
20WAJEROWSKI Krzysztof 329KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:0301:06:3702:05:15
21TEKIELI Kacper 7Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraKRAKÓWM-30TAK00:00:0101:03:3302:05:18
22KIK Iwona 474KW KrakówKRAKÓWK-30TAK00:00:0301:04:4702:05:18
23GRYCZKA Mateusz 81Maraton LesznoLESZNOM-30NIE00:00:0501:06:0902:05:21
24MYSZCZYSZYN Łukasz 427AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0801:06:2802:05:46
25WINIARSKA Katarzyna 19Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-30NIE00:00:0201:03:5102:06:04
26SODOWSKI Tomasz 365CHORZÓWM-40NIE00:00:0901:08:4002:06:15
27SZCZERBAKOWICZ Kamil 460BLEDZEWM-20NIE00:00:1301:03:1902:06:57
28GEZELA Mariusz 284TJ EuforiaBiegacza.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0401:08:2102:07:08
29IGNACZAK Marcin 150IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:00:0401:07:4902:07:40
30BŁASZYK Mateusz 404Betonowy WojtekPOZNAŃM-30NIE00:00:0601:00:0902:08:02
31KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0300:57:1602:08:08
32MILEWICZ Daniel 320klub biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM-30NIE00:00:1201:06:5302:08:08
33KIK Marcin 475KW KrakówKRAKOWM-30TAK00:00:0401:06:2902:08:12
34CIEŚLAWSKI Kacper 232STR Poznań / WKTJPOZNAŃM-20TAK00:00:0201:01:0502:08:36
35KRAJEWSKI Wojtek 82KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:00:0001:07:4702:08:46
36SOCHA Seweryn 380Concordia Runners TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0301:08:5802:09:13
37JUDA Witold 512JELENIA GÓRAM-40NIE00:00:0501:08:4302:09:16
38NAWROT Wojciech 420WROCŁAWM-30NO00:00:0301:06:1602:09:22
39ORACZ Mateusz 138Bez LitosciPLEWISKAM-20NIE00:00:0901:05:0302:09:43
40GUSTAW Łukasz 264XrunnersKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:00:0501:05:2102:09:52
41RUSIN Jakub 413AT teamWROCŁAWM-20NIE00:00:0301:06:1502:10:03
42TARANOWSKI Wojciech 502Klub Wysokogórski wToruniuBYDGOSZCZM-20TAK00:00:0301:06:0202:10:29
43MAKOWSKI Maciej 311Korona PabianicePABIANICEM-30NIE00:00:0601:06:5102:10:31
44DEMBSKI Paweł 424sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM-30NIE00:00:0200:57:4102:10:45
45WASZEK Slawomir 331WROCŁAWM-30NIE00:00:1501:05:4902:11:35
46KOLASA Filip 181I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOM-30NO00:00:1101:05:0902:11:39
47MAZIK Wojciech 517KW KrakowTARNOWSKIE GÓRYM-20TAK00:00:1401:09:3102:11:41
48JANIK Rafał 394Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-30NIE00:00:0301:06:2402:11:50
49KURCZYK Tomasz 126KOLONOWSKIEM-30NIE00:00:0401:06:2202:11:51
50LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-50NIE00:00:0501:11:3302:11:52
51KITA Michał 129pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0300:57:3702:11:56
52STASZELIS Krzysztof 412POZNAŃM-20NIE00:00:1701:09:1902:12:24
53KOZAKOWSKI Wiktor 563NeON TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:2501:09:2502:12:33
54WRÓBEL Przemysław 579sklepbiegacza.plM-3000:00:0301:08:4102:12:39
55KRAWCZYK Artur 467JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:1501:10:3302:12:41
56WAHL Daniel 86T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0601:13:5702:12:55
57NIEZGÓDKA Tomasz 367Faktoring EkspertWROCŁAWM-40NIE00:00:0601:09:2702:13:00
58SZCZYGIEŁ Łukasz 67ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0700:57:5502:13:03
59SMOLIS Ivo 324OPOLEM-20NIE00:00:0401:08:4802:13:04
60SKRABA Michał 494Hercog Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:2401:10:2202:13:05
61FOLAND Bogumił 89SpartaWARSZAWAM-30NO00:00:0201:07:3802:13:13
62BIELA Konrad 225Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0501:06:4702:13:20
63ZWOLINSKI Kuba 228SNOWDOGPOZNAŃM-30NO00:00:0301:09:0802:13:31
64MAZURKIEWICZ Jerzy 137Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:10:1302:13:40
65ROWIŃSKI Michał 259Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM-30NO00:00:1501:11:0602:13:52
66KANTOR Martyna 17Salco Sport TeamKRAKÓWK-20NIE00:00:0201:00:1902:14:00
67LINKOWSKI Michał 71UA Trail TeamSUCHY LASM-40NIE00:00:1701:12:5802:14:07
68RECZEK Sebastian 175Zielono CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM-30NIE00:00:0400:56:5802:14:08
69KORPAL Agnieszka 18Poco Loco AdventurePOZNAŃK-30NIE00:00:0301:09:5402:14:16
70SZOPA Łukasz 341KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEM-30NIE00:00:0401:10:2702:14:16
71DERENCZ Michał 337Tesar BiegaTŁUMACZÓWM-30NIE00:00:0601:08:2002:14:17
72NIEDBAŁA Mateusz 483Volkswagen Samochody Użytkowe MTB teamMUROWANA GOŚLINAM-40NIE00:00:0100:56:5202:14:18
73CIURASZKIEWICZ Andrzej 57WROCŁAWM-40NIE00:00:1201:14:0602:14:23
74RODRIGO PEREIRA Oswald 493Wild for the RunWARSZAWAM-30NIE00:00:0801:11:5202:14:37
75BUCHLA Marcin 242GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0401:11:3302:14:39
76MIŁUCH Tomasz 119SOWIE TEAMWAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0401:07:1302:14:49
77RADECKI Wojciech 534Niepołomice BiegająWIELICZKAM-40NIE00:00:0201:09:2102:15:58
78NIEWIEJSKI Przemysław 401RUNNING TEAM MILICZMILICZM-30NIE00:00:2501:13:5402:16:58
79STACHURA Damian 99ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM-30NIE00:00:0801:06:4702:17:12
80KUCZYŃSKI Rafał 121Lubińskie CharakteryLUBINM-30NIE00:00:0901:07:0102:17:12
81KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-30TAK00:00:0901:11:1802:17:27
82HALADYN Łukasz 257auratreeaktywny ostrzeszówOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0401:08:2902:17:30
83DZIWOKI Marek 304RYBNIKM-40NIE00:00:0001:14:0602:17:37
84SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-40TAK00:00:1501:08:3702:17:40
85SKALSKI Radosław 296KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0601:14:0202:17:50
86PELIKAN Artur 147NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:0601:13:2302:18:00
87GRUND Marek 128Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0300:57:2002:18:05
88ZARODA Zbyszek 136KB Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0601:14:0802:18:08
89ŁACNY Paweł 344KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-20NIE00:00:1001:14:5902:18:17
90PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-40TAK00:00:0001:12:2702:18:46
91STEPAK Włodzimierz 230KB Aktywni KoninRUDZICAM-40NO00:00:0601:16:0302:18:48
92WALENDA Arkadiusz 528Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0401:05:5802:18:49
93TOŚ Sebastian 87CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:1401:16:3402:19:11
94WOŹNIAK Tomasz 199LUBARTÓWM-20NIE00:00:0801:09:4602:19:32
95PIOTROWSKI Michał 405Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM-30NIE00:00:0601:06:1702:19:40
96KUCZAJ Marcin 74Im-Possible TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2001:15:5102:19:55
97ŁAŹNIOWSKI Dawid 195KkzkKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2601:11:3502:20:00
98KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 423sklepbiegacza.plPOTASZEK-40NIE00:00:0201:15:0402:20:09
99DARMOCHWAŁ Leszek 154Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃM-40TAK00:00:0301:05:5502:20:11
100WOJCZUK Paweł Pantak 370LADEK ZDRÓJM-30NIE00:00:1301:08:3202:21:15
101SANKOWSKI Paweł 280Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0601:14:0002:22:01
102CHECHELSKI Przemysław 190PŁOKIM-30NIE00:00:0001:14:1202:22:02
103NOWAK Leszek 478rzeczyProsteWARSZAWAM-40NIE00:01:0401:15:0002:22:21
104SZCZEPAŃSKI Dawid 429PryzmatDOBRZYCAM-20NIE00:00:3501:14:4602:22:28
105MICHALSKI Jakub 489KRAKÓWM-30NIE00:00:2201:14:2002:22:34
106SADZIK Robert 268BARDOM-30NIE00:00:0101:03:5102:23:02
107KRAUSE Kuba 61bieganie.plPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:15:3902:23:09
108JAROSZ Anna 32KLODZKOK-20NIE00:00:1801:15:0302:23:18
109SPUREK Mariusz 263Temmpo Wałbrzych / Dobra woda z kranu WałbrzychWAŁBRZYCHM-30TAK00:00:0301:09:5002:23:20
110SZCZYGIEŁ Mateusz 216ŚLESZOWICEM-20NIE00:00:0701:10:3402:23:34
111SUJAK Mirosław 209MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:0701:16:1102:23:45
112HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-30TAK00:00:2101:18:0902:23:52
113NOWAK Mariusz 547Matner Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-30NIE00:00:2201:19:1302:23:53
114KURZAWIŃSKI Marcin 241KB MARATON TUREKGOLINAM-30NIE00:00:0701:16:0502:23:55
115STANUCHIEWICZ Oskar 387HERCOG RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2301:08:2502:24:05
116KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-30TAK00:00:1101:15:5002:24:06
117KRUCZEK Monika 108KW Kraków/Lacho TeamKRAKÓWK-30TAK00:00:1001:18:1002:24:08
118CIESIELSKI Michał 562CSWP Audit & AdvisoryWARSZAWAM-30NIE00:00:1801:14:1302:24:27
119SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-40TAK00:00:1001:18:3402:24:31
120BLONSKI Lukasz 251JASTRZEBIEM-30NIE00:00:3101:18:4502:25:00
121LACHOWSKI Robert 110ŁÓDŹM-30NIE00:00:1101:16:1902:25:30
122MAZUREK Michał 456KŁODZKOM-40NIE00:00:0701:15:4502:25:33
123TARABURA Szymon 360KATOWICEM-30NO00:00:1201:15:1702:25:34
124CHERNOBRIVENKO Sergey 376GT RATWROCŁAWM-30NO00:00:2401:21:2902:25:46
125SZYMCZAK Wojciech 59PARAGRAFPOZNAŃM-20NIE00:00:0201:12:5602:25:48
126ŁUCZAK Paweł 227ŁÓDŹM-40NIE00:00:0501:18:3402:25:52
127PAPIERSKI Kamil 332KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:19:1702:25:58
128ANTOSIAK Tomasz 186Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0901:18:2802:25:59
129WAJDA Robert 261OPOLEM-40TAK00:00:1001:16:3402:26:41
130LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, Grupa Karkonoska GOPRPACZKÓWM-30TAK00:00:4701:21:1602:26:43
131MAŚLAK Radomił 553Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM-40NIE00:00:2301:17:5702:26:52
132GRZEŚ Piotr 294SWARZĘDZM-20NIE00:00:1001:13:3902:26:54
133KAMIENNIK Sebastian 118KALISZM-30NIE00:00:0601:16:0402:27:02
134FILIPOWSKI Krzysztof 104Przed SiebieZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1401:17:0402:27:08
135KOWALSKI Bogusław 12Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0801:19:2102:27:48
136CZYŻ Grzegorz 525CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-40NIE00:00:1101:18:5002:28:11
137DWORNIKOW Dmitrij 452WARSZAWAM-30NIE00:00:5801:21:5602:28:11
138RZADKOWSKI Lesław 491Termy Jakuba - Oławski Park WodnyCHWAŁOWICEM-30NIE00:00:4801:16:3802:28:23
139OŻÓG Tomasz 471Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2101:17:5602:28:37
140ZAWOJAK Aleksander 364RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:4401:13:3902:29:18
141ŁUKASIEWICZ Marcin 70TRI4FIT Stronie ŚląskieLĄDEK ZDRÓJM-30NO00:00:5301:15:3002:29:19
142BAŃDO Olaf 366Speleoclub WrocławWROCŁAWM-20TAK00:00:2201:11:5002:29:20
143CZARNIECKI Daniel 38TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:2001:15:3402:29:40
144ANTECKI Jacek 203ŁÓDŹM-30NIE00:00:0701:16:3802:29:41
145STEC Wojciech 64BRZEG DOLNYM-40NO00:00:0901:14:2002:29:43
146PRZYPOLSKI Paweł 63Im-Possible TeamPUŁAWYM-40NIE00:00:2001:18:0702:29:45
147STEC Piotr 27WARSZAWAM-40NIE00:00:0801:15:0502:29:46
148NIESPODZIANY Maciej 469extremeoutdoor.plROGOŹNOM-30NO00:00:1901:16:5602:29:54
149KRECZMANSKI Robert 363Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-40NIE00:00:0501:18:2002:30:04
150CISZYŃSKI Marek 247START KatowiceKATOWICEM-50NIE00:00:2401:24:1302:30:06
151LUBOMSKI Dariusz 355Sopocki Klub Taternictwa JaskiniowegoGDAŃSKM-30TAK00:00:3701:22:2402:30:11
152KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-30TAK00:00:1201:21:1202:30:17
153KLICH Piotr 554KRAKÓWM-20NIE00:00:2501:24:1702:30:40
154SIEJA Marcin 430Speleoklub Bobry ŻagańŻAGAŃM-50TAK00:00:2401:22:0102:30:59
155SZARAPANOWSKI Damian 171ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM-30NIE00:00:2001:21:2902:31:06
156PIETRASZEWSKI Witold 40Netbox Biega / Lesz No LimitsGOSTYŃM-30NIE00:00:1201:21:3502:31:07
157KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LeszNo Limits RunnersGOSTYŃM-30TAK00:00:1201:21:5402:31:08
158LICHOTA Tomasz 109ŚWIDNICAM-20NIE00:00:1301:21:1502:31:11
159OGŁAZA Magdalena 286Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:0501:17:2202:31:16
160LUTYŃSKI Zbigniew 184OŚWIĘCIMM-30NIE00:00:0001:19:2302:31:43
161BANAŚ Zuzanna 310WKWWROCŁAWK-20TAK00:00:1501:21:5602:31:57
162FLORCZAK Marek 161LZS TARCHALANKARADKÓWM-40NIE00:00:0601:19:2802:32:31
163SZPINEK Marcin 34TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:2101:22:5702:32:31
164HARĘŻLAK Krzysztof 2454 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-40NIE00:00:2601:15:4002:33:15
165STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-20TAK00:00:0901:18:2902:33:19
166SAM Verheyden 211Sam Biega SamNYSAM-30NIE00:00:1301:17:5202:33:26
167ŻMIJEWSKI Tomasz 144WROCŁAWM-20NIE00:00:0001:15:5302:33:27
168BASZCZYSZYN Artur 508Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0501:16:0102:33:29
169STACHOWIAK Łukasz 122STR PoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:0501:20:0102:33:38
170MRÓZ Marcin 85STR PoznańZALASEWOM-30NIE00:00:0401:20:0502:33:42
171GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-30NIE00:00:3001:27:1402:34:17
172BOCIAN Ryszard 338Klub Wysokogórski w ToruniuOSIEM-40TAK00:00:2901:27:1402:34:21
173ZIMNY Tomasz 200SZCZECINM-60NIE00:00:0501:18:2902:34:23
174ROJEWSKI Paweł 141ŁÓDŹM-30NIE00:00:1201:19:0202:34:31
175KRANICZ Krzysztof 584PHZZAKOPANEM-3000:00:3401:28:4802:35:33
176OPANASENKO Volodymyr 520HutinpujWROCLAWM-30NO00:00:2301:19:4202:35:59
177FORNAL Paweł 12022KBPGRADKÓWM-30NIE00:00:0501:19:4002:36:11
178KULCZYCKI Marek 334STARA BYSTRZYCAM-30NIE00:00:1601:22:3202:36:57
179NIEPALA Jacek 204OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0001:16:4702:36:58
180KRÓL Marcin 281OŚ Racing TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1701:21:4102:37:17
181RYBARSKA Marta 409Rajsport ActiveDOLSKK-20NIE00:00:1101:24:5302:37:22
182KOLONKO Bartłomiej 446KŁODZKOM-20NIE00:00:2201:21:5302:37:30
183GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0401:21:2702:37:38
184JANUSZ Tomasz 399WROCŁAWM-40NIE00:00:1301:22:0102:37:39
185WILK Paweł 476polskabiega.sport.plWARSZAWAM-20NIE00:00:2001:21:5002:37:45
186KANDEFER Robert 340GŁUSZYCAM-40NIE00:00:0301:23:5702:37:46
187BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:1501:25:2902:37:49
188WISZ Piotr 436RZESZÓWM-20NIE00:00:1701:25:2702:37:49
189PALACZ Marcin 41Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:0601:22:2602:37:51
190RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta 529OLEŚNICA SPALICEK-40TAK00:00:0801:24:4002:37:54
191MICHALSKI Roman 271KB CarascoPOZNAŃM-40NIE00:00:1401:21:4702:37:54
192WOJDYŁO Jakub 352GT RunLIBIĄŻM-30NIE00:00:0501:21:2102:38:02
193JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-30NIE00:00:5501:28:5102:38:19
194BŁACHOWICZ Tomasz 379WieRUNszówWIERUSZÓWM-30NIE00:00:3201:20:1902:38:22
195WOJCIECHOWSKI Krzysztof 306POZNANM-30NIE00:00:1801:25:2702:38:24
196KOWALEWSKI Grzegorz 518KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1801:27:0902:38:34
197KACZKAN Marcin 15PHZ im Artura HajzeraNIDZICAM-40TAK00:00:3401:28:4802:38:41
198MŁODOŻENIEC Mirosław 513Rembertów TeamSOBÓTKAM-30NIE00:00:0701:27:2902:38:50
199ŁUKOMSKI Maciej 198ŁÓDŹM-40NIE00:00:1101:22:0002:38:51
200GÓRSKI Bartosz 505KALISZM-20NIE00:00:3801:28:1402:39:01
201MŁODOŻENIEC Jacek 549REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-40NIE00:00:1601:27:5602:39:16
202KAMIŃSKI Paweł 570MUROWANIECM-40NIE00:00:4001:22:5302:39:28
203PORC Damian 205DĄBROWA GÓRNICZAM-20NIE00:00:2201:26:3602:39:29
204SMOTER Damian 123WROCŁAWM-30NIE00:00:0901:22:3302:39:38
205SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-30TAK00:00:1301:29:4202:39:42
206WŁODARCZYK Maciek 357POZNAŃM-30NIE00:00:1301:29:4302:39:43
207GERUS Wiesław 439Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:1901:29:0102:39:43
208BALCERZAK Robert 321PAJĘCZNOM-40NIE00:00:4401:23:5502:39:50
209KOŁODZIEJ Mariusz 156Triathlon Mietków TeamLEGNICAM-40NIE00:00:0901:22:1202:39:51
210RAJNER Krzysztof 319KOSZALINM-30NIE00:00:3001:29:5602:39:58
211MANEL Mariusz 127Netbox Biega - LeszNo LimitsKĄKOLEWOM-40NIE00:00:1401:26:5602:40:29
212POŁCZYŃSKI Paweł 37Stalowa łydaPOZNAŃM-30NIE00:00:5301:24:4702:40:33
213MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-40TAK00:00:2001:25:2902:40:43
214KORDOWSKI Paweł 454WARSZAWAM-30NIE00:00:5901:23:4202:40:50
215MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:0701:24:0302:41:21
216JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 107KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1401:21:4702:41:21
217KOŁODZIEJ Łukasz 426KOZIEGŁOWYM-30NIE00:00:5101:23:5302:41:23
218SZYMAŃSKI Wojciech 373Lincoln Electric Bester TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:0701:23:3602:41:48
219CIESZKO Marek 60KW WarszawaWARSZAWAM-30TAK00:00:2701:27:0402:41:57
220KRUZEL Rafał 217Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:1501:27:0202:42:15
221BONIKOWSKI Tomasz 368GRODZISK MAZM-40NIE00:00:4701:33:2502:42:19
222GAJLUSZ Dawid 305KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-30NIE00:00:1701:26:0802:42:23
223SKUDLARSKI Kamil 278Pro-Run Wrocław, WKWWROCŁAWM-50TAK00:00:3101:31:3702:42:38
224PILARSKI Jacek 506Aktywni KoninKONINM-40NIE00:00:0701:24:4802:42:41
225ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-30NIE00:00:2001:27:0002:42:52
226MŁYNARCZYK Krzysztof 24WARSZAWAM-40NIE00:00:1501:29:3202:42:55
227LORKOWSKI Matthias 498KORONOWOM-20NIE00:00:3701:30:0402:42:55
228PILARSKA Magdalena 246STR Poznań/ WKTJPOZNAŃK-30TAK00:00:1401:30:1102:43:17
229DROZDEK Dawid 330PIELGRZYMKAM-30NIE00:00:4801:32:0702:43:19
230WILMAŃSKI Arkadiusz 66POZNAŃM-40NIE00:00:0601:28:1102:43:23
231KOPACKI Grzegorz 254FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:3001:31:5002:43:24
232BŁASZKIEWICZ Bogusz 400POZNAŃM-30NIE00:00:0001:30:5102:43:33
233IWAN Robert 487iron balls runners clubWROCŁAWM-40NIE00:00:3501:29:2502:43:37
234FLORCZAK Maciej 215MTB4FunGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:3401:29:2302:43:40
235OKULSKI Kamil 509KUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:2801:25:3302:43:41
236RZĘSA Łukasz 273ŚWIDNICAM-30NIE00:00:2301:28:1802:43:42
237MNICH Tomasz 219GLIWICEM-40NIE00:00:4101:28:1702:43:49
238POLIMIRSKI Łukasz 586POKRZYWNICAM-4000:00:1501:30:1402:44:06
239DREAS Jakub 73WędzikowskiTeamRYBITWYM-30NIE00:00:0401:25:4802:44:17
240SOBOTA Paweł 88Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAM-40NO00:00:1801:24:4802:44:38
241ROSZAK Mateusz Kamil 149POZNAŃM-20NIE00:00:2201:27:0502:44:44
242WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-50TAK00:00:1001:32:0602:44:58
243POLIT Ernest 369R-TEAM ŁowiczDOMANIEWICEM-40NIE00:00:1501:24:3102:45:45
244ZAREMBA Jarek 537Biegając Kasta Miedziowego MiastaLUBINM-30NIE00:00:4101:32:3802:45:49
245KNYCHAŁA Hubert 566POZNAŃM-30NIE00:00:3101:33:4202:45:52
246PASTECKI Marcin 326KATOWICEM-30NIE00:00:1201:23:0402:45:54
247KLAGA Michał 389KARPACZM-30NIE00:00:3701:29:2602:45:57
248CZERNIAK Wioleta 396Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturyPODGÓRZYNK-30NIE00:00:1801:32:3002:46:18
249MALISZEWSKI Adam 346KB UEP / runnersclub.pl Poznań / Czerwonak BiegaPOZNAŃM-20NIE00:00:1101:30:5702:46:32
250ZAŁUSKI Darek 3Polski Himalaizm Zimowy im. Artura HajzeraWARSZAWAM-50TAK00:00:0001:36:3602:46:44
251CHOJNACKI Grzegorz 497BYDGOSZCZM-20NIE00:00:3801:30:0302:46:56
252KASIŃSKI Wojciech 349PSZCZYNAM-50NIE00:00:1601:34:4302:47:11
253SOCHA Marcin 83K&MKROSNOM-30NIE00:00:1701:33:5002:47:20
254MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-30NIE00:00:4401:29:0302:47:35
255ROBINSON George 134RACIBÓRZM-20NIE00:00:4401:33:0202:47:37
256BŁAŻEWICZ Paweł 463TORUŃM-20NIE00:00:1401:29:5702:47:39
257STACHECKA Marta 490POZNANK-20NIE00:00:2201:30:1002:47:46
258JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-50TAK00:00:0901:26:0602:48:04
259CZERWONKA Zbigniew 187Eskadra WroclawWROCLAWM-30NIE00:00:0601:27:1302:48:05
260MĄCZKA Bronisław 411OTK RzeźnikGLIWICEM-60NIE00:00:3501:26:4302:48:12
261LUBIK Adam 220KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:1701:28:3602:48:19
262KAMIŃSKI Wojciech 484WARSZAWAM-40NIE00:00:4101:32:2602:48:36
263WÓJCIK Marcin 516flowerpowerunKOWARYM-40TAK00:00:3801:35:0202:48:43
264KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-50TAK00:00:2501:26:3302:48:45
265SKOŁOŻYŃSKI Paweł 519LEGNICAM-30NIE00:00:3601:35:2602:48:47
266GAŁECKA-PIGUŁA Anna 213BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-20NIE00:00:4301:35:4102:49:00
267PIGUŁA Sebastian 214BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-20NIE00:00:4201:35:4402:49:02
268KLOSKOWSKI Dariusz 546Night Runners SłupskSŁUPSKM-40TAK00:00:3001:31:4802:49:09
269SZACH Andrzej 445GILÓWM-40NIE00:00:2301:28:1702:49:13
270KOWALCZYK Joanna 177Bieganizm / DynafitPLKRAKÓWK-30NIE00:00:0201:28:4402:49:17
271GULCZYŃSKI Tomasz 223Kse On-sightMUROWANA GOŚLINAM-30TAK00:00:1801:24:0802:49:20
272MOSZUMAŃSKI Patryk 582TORWROCŁAWM-4000:00:1701:29:5402:49:24
273GUCWA Mirosław 312Tymczasem.inOPOLEM-40NIE00:00:2001:30:3402:49:33
274DRESZER Bartosz 507PRZEWORNOM-30NIE00:00:2701:34:3802:49:36
275FURTAK Krzysztof 335KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-50NIE00:00:0801:34:2902:49:48
276MUCHA Piotr 535Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3601:34:3402:49:58
277FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:2301:32:4602:49:59
278GRZĘDZIELSKI Jacek 573KRAKÓWM-40NIE00:00:0301:28:2502:50:02
279NATKAŃSKI Jerzy 4Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraHALINÓW DŁUGA KOŚCIELNAM-60TAK00:00:3501:29:1502:50:08
280MICHALCZYK Artur 342BOCHNIAM-50NIE00:00:1801:33:0702:50:18
281WITASZEWSKI Marek 542WARSZAWAM-40NIE00:00:1201:26:1602:50:22
282AUGUSTYNOWICZ Andrzej 170MoveOneKUNICEM-40NIE00:01:1501:37:0302:50:36
283LIPIŃSKI Marcin 176MoveOnTeamKOMORNIKIM-40TAK00:01:1401:32:4102:50:42
284ŁUĆ Lukasz 299WROCLAWM-30NIE00:00:5201:35:2702:50:44
285CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-50TAK00:00:0701:25:2602:50:54
286HYCZKO Paweł 327Huragan RędzinWROCŁAWM-20NIE00:00:2801:32:4502:50:58
287DOPIERAŁA Kinga 322#SobasTeam / Skalnik.plWROCŁAWK-20NIE00:00:2801:29:4702:51:01
288BRODZIK Przemysław 91Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1101:31:0402:51:02
289PAWLIŃSKI Adam 301Pro-Run WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2501:36:0702:51:04
290MICHAJLUK Bogdan 530Służba CelnaSADKÓWM-50NIE00:00:3901:32:2802:51:08
291KUBOWICZ Zbigniew 514OLAWAM-50NIE00:00:4001:36:0202:51:13
292JAKUBOWSKI Damian 274ZIELONA GÓRAM-20NIE00:00:2101:29:2502:51:17
293SZYDŁOWSKI Wiesław 270ŻARÓWM-50NIE00:00:3301:26:5702:51:32
294KOŁPACZYŃSKI Adam 572WROCŁAWM-30NIE00:00:2101:30:1302:51:37
295WOŹNIAK Sebastian 466Łódź Running TeamŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:29:2702:52:25
296MUTRYNOWSKI Piotr 500WARSZAWAM-40NIE00:00:5001:40:2602:52:25
297KILKOWSKA Paulina 92Kilkowski Pompy CiepłaMOSINAK-30NIE00:00:1901:37:4202:52:35
298BEDNARCZYK Bogusław 444Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50NIE00:00:4201:39:4702:52:36
299JUSZCZAK Zbigniew 75niezrzeszonyOPATÓWEKM-50NIE00:00:1701:31:3402:52:38
300WIECZOREK Katarzyna 433Iron Triathlon PleszewPLESZEWK-20NIE00:00:3301:34:2502:52:44
301TOMCZAK Mariusz 303MOSINAM-40NIE00:00:1601:33:1302:52:46
302BOGUCKI Wojciech 315OPOLEM-40NIE00:00:2201:34:3602:52:46
303STANKIEWICZ Tomasz 179KRAPKOWICEM-20NIE00:00:0801:30:5602:52:52
304RODAK Jarosław 560WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:4701:37:3302:53:04
305BINKOWSKI Marcin 174pajączekMOSINAM-40NIE00:00:1001:38:1302:53:24
306NADOLNA Ewa 50Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃK-30NIE00:01:0101:39:5002:53:28
307GAJEWSKI Tomasz 160Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30NO00:00:5901:39:5502:53:33
308ŻUREK Mariusz 377RAWICZM-40NIE00:00:1901:33:4102:53:38
309ŻEŁOBOWSKI Przemysław 449KĄTY WROCŁAWSKIEM-30NIE00:00:2501:29:3502:54:02
310ZIELIŃSKI Rafał 105Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-40NIE00:00:2901:36:0502:54:23
311KACZMAREK Karolina 410SBRT Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:38:4302:54:23
312GRABIŃŚKI Waldemar 440Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:2601:36:0102:54:28
313GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30TAK00:00:2301:29:3902:54:37
314WARZOCHA Ryszard 479Iron Balls Runners ClubWARSZAWAM-50NIE00:00:4101:29:3802:54:37
315RUSIN Szymon 307IWINYM-30TAK00:00:0901:29:3202:54:51
316GALEWSKI Piotr 583Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-4000:00:1601:32:5802:54:51
317POBŁOCKI Jan 191Grupa Trójmiasto/Spartanie DzieciomGDAŃSKM-60NIE00:00:5701:40:4102:54:51
318BERNAT Jolanta 167Stowarzyszenie Tenis Centrum AsSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:34:1802:54:52
319WCISŁO Ariel 192Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-20TAK00:00:1501:35:1402:54:54
320KOŁODZIEJ Paweł 282CZERNICAM-40NIE00:00:4001:41:2502:55:09
321NEUMANN Jacek 169RADKÓWM-50NIE00:00:4501:38:1202:55:19
322KURZAWA Iwona 527WARSAWK-30NIE00:00:5601:37:3202:55:30
323KRZECZKOWSKI Roman 248trener biegania. plŚWIDNICAM-40NIE00:00:3101:34:3702:55:52
324WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-30NIE00:00:2501:36:4202:56:02
325KOLAŚNIEWSKI Marek 153POZNAŃM-40NIE00:00:3601:36:4102:56:03
326WLADYKA Marcin 561WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:36:2202:56:06
327PANEK Krzysztof 54Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0101:39:5402:56:09
328KOZIELEWSKI Antoni 52Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-40NIE00:01:0001:40:0202:56:11
329KWIATKOWSKA Zuzanna 298SZCZYTNAK-40NIE00:00:1301:34:4602:56:17
330MAZURCZAK Anna 94KW WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2601:36:3402:56:20
331SHAROBAIKO Anton 250WROCŁAWM-30NO00:00:5301:36:4102:56:31
332JAŃSKI Tomasz 477NAMYSŁÓWM-40NIE00:00:1801:39:2402:56:35
333JAROSŁAWSKI Mariusz 253Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM-40TAK00:01:0101:39:2802:56:43
334SOCHA Ewa 381Concordia Runners TeamPOZNAŃK-30NIE00:00:2401:35:1502:56:46
335BORKOWSKA Aneta 117Srultra TeamSTOCZEKK-20NIE00:00:2501:40:1102:56:46
336NIESPODZIANA Ania 441Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:2501:36:0202:56:57
337JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 425PKO Bank PolskiGLIWICEK-40NIE00:00:3301:34:5402:57:06
338KOT Tomasz 97WARSZAWAM-30NIE00:00:0901:32:4402:57:11
339MRUGALSKA Liliana 45Netbox BiegaGOSTYŃK-20NIE00:00:1001:39:1002:57:21
340WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-30NIE00:00:1401:34:4902:57:45
341KLEIST Tomek 443KŁODAWAM-40NIE00:00:5501:35:1302:57:49
342GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30TAK00:00:4501:34:0702:57:51
343SZCZEPANIAK Karol 550Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM-40NIE00:00:2401:32:5702:58:07
344ŁAPCZYŃSKA Magdalena 229Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:0801:32:3702:58:08
345KRZESIMOWSKI Damian 78ŁOPUSZNOM-30NIE00:00:3501:33:4002:58:34
346STRZELCZYK Marlena 295KOSTRZYNK-20NIE00:00:2601:37:2502:59:18
347SZMIDT Karol 212Szmidt i synŚLESINM-30NIE00:00:3001:42:5002:59:29
348JACHOWICZ Aleksandra 437WIELUNK-20NO00:00:5201:40:0202:59:52
349NOWAK Justyna 53OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:2501:35:3503:00:05
350MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-30NIE00:00:2801:37:4803:00:17
351STEFANOWSKI Marcin 416ŻARÓWM-40NIE00:00:3001:37:5103:00:23
352KASPRZYK Emil 43Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3401:35:1503:00:24
353KASPRZYK Kamil 42Brambor teamMOSINAM-30NIE00:00:3201:35:1603:00:26
354SMOLAN Marcin 276brakLEGNICAM-30NIE00:00:5501:39:0403:00:45
355CZUBIEL Konrad 292POZNAŃM-40NIE00:00:5001:33:1203:00:49
356ŁACH Marcin 435Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-30NIE00:00:2901:36:0603:01:03
357ZIMNIAK Łukasz 308KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:2001:34:0103:01:05
358BARANOWSKI Szymon 222KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20NIE00:00:1801:35:1203:01:56
359CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-30NIE00:00:4901:40:1603:02:07
360BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-30NIE00:00:5001:40:1703:02:07
361GRZEŚ Małgorzata 293KOSTRZYNK-20NIE00:00:2701:37:4803:02:08
362BIAŁY Michał 581WAŁBRZYCHM-2000:00:2201:34:2203:02:11
363BORYCZKA Katarzyna 403KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK-20NIE00:00:2101:34:0703:02:12
364MŁYNARCZYK Krzysztof 533Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40NIE00:00:3801:34:4703:02:13
365MUSUR Adam 372KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-60NIE00:00:1701:33:2803:02:23
366KANIOWSKI Wojciech 382CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2601:31:5803:02:23
367KRAUSE Ania 69POZNAŃK-30NIE00:00:4601:39:0903:03:09
368BULKOWSKI Waldemar 504BRZEGM-50NIE00:00:4401:41:1603:03:21
369POŁCZYŃSKI Maciej 328STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE00:00:5601:41:1603:03:21
370PIWNICKI Piotr 558WROCŁAWM-20NIE00:00:5201:38:5703:03:31
371MATYJEWICZ Luiza 450RÓŻYNIECK-40NIE00:00:1201:38:4403:03:41
372KULA Rafał 343WROCŁAWM-40NIE00:00:4201:41:2303:03:52
373KANECKA Mariola 236Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:3501:38:4303:03:53
374STAWIARSKA Katarzyna 418Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3501:38:4203:03:54
375BARAŃSKA Celestyna 575AccentureWARSZAWAK-30NIE00:00:4201:41:3503:03:54
376KANECKI Mirek 237Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:00:3601:38:5103:03:55
377CYBUŁKA Mariusz 62STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:3801:38:2303:04:05
378BURDAJEWICZ Magdalena 172pajączekMOSINAK-30NIE00:00:1901:40:3403:04:23
379KAPLINSKI Kamil 457WARSZAWAM-30NIE00:00:0301:35:5403:04:30
380BUDNICKA Anna 148UltraSrultraWARSZAWAK-30NIE00:00:2301:40:1303:04:33
381WICHERKIEWICZ Ilona 480rzeczyProsteWARSZAWAK-30NIE00:00:3901:37:4803:04:36
382KLICHOWSKI Marek 470ŁÓDŹM-30NIE00:00:2901:36:1603:04:47
383SEDLAK Robert 158LUBSKOM-40NIE00:00:1001:34:0903:05:27
384REJEK Kuba 565VEGG TeamPOZNAŃM-40NIE00:00:3301:33:4903:06:14
385MAJOCH Anna 155GVTWROCŁAWK-40NIE00:00:0001:47:2503:06:36
386DRYGALSKI Artur 548Meep MeepMARIANÓWM-30NIE00:00:5701:41:0703:07:04
387SMYK Robert 577OTK RZEŹNIKM-4000:00:3401:34:4803:07:11
388PASTERNOK Marian 538NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-30NIE00:00:3001:32:2403:07:14
389FRANKIEWICZ Jakub 79KRAKÓWM-40NIE00:00:3901:44:2003:07:18
390KACZMARCZYK Wojciech 113RACIBÓRZM-50NIE00:00:4201:32:5803:07:33
391TOL Kamil 386Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:0001:27:2503:07:42
392WINCZURA Leszek 173GDAŃSKM-40NIE00:00:4101:44:1203:07:43
393DUSZA Michał 267ŻERNICAM-30NIE00:00:5501:42:0103:08:02
394BAKA Marcin 180GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:4601:44:0703:08:05
395BAKA Mateusz 185GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-20NIE00:00:4701:44:0803:08:05
396WÓJTOWICZ Zbigniew 80NOWA WIEŚM-40NIE00:00:4401:37:4003:08:10
397PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-30NIE00:00:2001:44:4703:08:39
398GÓRSKI Mariusz 29-TYCHYM-30NIE00:00:2101:44:4603:08:39
399NOWAK Cyprian 46KOŚCIANM-30NIE00:00:1201:38:4603:08:50
400GRUDZIEŃ Mariusz 585PHZMIĘDZYGÓRZEM-4000:00:3301:43:1803:08:51
401TACIAK Sebastian 178Antoninek PoznańPOZNAŃM-40NIE00:00:4601:38:0803:08:52
402RABSZTYN Andrzej 350Triatlon Mietkow TeamWROCLAWM-30NIE00:00:4401:46:4903:08:59
403KUCNER Monika 536Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-40TAK00:00:1301:43:0403:09:17
404SIEJA Katarzyna 258Krakowski Klub Taternictwa JaskiniowegoŻAGAŃK-20TAK00:00:2501:36:1203:09:20
405BOGUCKA Zuzanna 202POZNAŃK-20NIE00:00:3301:44:4803:09:26
406KOWNACKI Krzysztof 197POZNAŃM-20NIE00:00:3401:45:1603:09:28
407GALEWSKA Julia 395POZNAŃK-20NIE00:00:4501:38:2303:09:53
408NADOLSKI Piotr 375WARSZAWAM-40NIE00:00:5402:00:0803:10:07
409BŁACHNO Marcin 23KRAKÓWM-30NIE00:00:3501:41:2303:10:09
410WODECKI Krzysztof 260BOJANOWOM-50NIE00:00:4701:39:5803:10:31
411WIADERNA Nina 482SBRT PowiśleWARSZAWAK-30NIE00:00:2201:40:0003:10:38
412ORDZIEJEWSKI Dominik 231KOŚCIELNA WIEŚM-30NIE00:00:3001:35:5803:10:42
413KITA Ewa 142biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:2601:43:0703:10:45
414ADAMEK Marcin 432Iron Triathlon PleszewPLESZEWM-30NIE00:00:3601:28:4703:11:40
415STEFANIAK Jakub 210POZNAŃM-20NIE00:00:1201:44:3003:11:58
416WOLFF-STEFANIAK Maria 208POZNAŃK-20NIE00:00:1101:35:4303:11:59
417LUBAŃSKA Alicja 492BUKOWICEK-40NIE00:00:3601:43:4003:12:08
418ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-30NIE00:00:4701:42:5603:12:09
419BARCIK Przemek 26WROCLAWM-30NO00:00:4101:37:3203:13:05
420ZAJĄC Krzysztof 221ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40NIE00:00:4701:43:0203:13:22
421NASTAWSKA Monika 189KALISZK-40NIE00:00:1901:44:3303:13:45
422MARCINKIEWICZ Marta 51Matner Running TeamWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:50:0603:13:50
423KOZAK Piotr 576SOSNOWIECM-40NIE00:00:3201:40:5203:14:20
424FIGUŁA Sławomir 36BRZEŹNICAM-30NIE00:00:4901:45:1403:14:54
425CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-30NIE00:00:5001:45:1003:14:56
426POCIĘGIEL Michał 35RADZISZÓWM-30NIE00:00:5001:39:1603:15:48
427VOOK Rafał 532HanysyHENRYKÓW UROCZEM-40NIE00:00:3001:43:0403:15:59
428HARĘŻLAK Dorota 2444 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-30NIE00:00:2701:49:0103:16:08
429BŁOŃSKI Zbigniew 521Polskie Stowaryszenie Sportu po TransplantacjiWODZISŁAW ŚLĄSKIM-50NIE00:00:3201:40:5603:16:09
430PANEK Aleksandra 266DĘBOGÓRAK-40NO00:00:3901:48:5703:16:09
431KURCZYNA Przemysław 84Tury Team / Pozytywnie ZakręceniDĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2801:42:1603:16:15
432BORKOWSKI Łukasz 453DĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:2901:42:1303:16:15
433FURS Daniel 531HanysyPANIÓWKIM-40NIE00:00:2901:43:0803:16:47
434SZKUDLARSKA Joanna 164przed siebieZIELONA GÓRAK-40NIE00:00:1401:47:1103:17:30
435SZYMAŃSKI Mariusz 77Mkb DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:4203:17:54
436KUPIEC Dariusz 135MKB DREPTAKMIŃSKA MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2701:46:4003:17:56
437GRUŹLEWSKI Radosław 132ŚWIĘTOSZÓWM-20NIE00:00:3801:45:5803:17:56
438SUJAK Małgorzata 333MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK-50NIE00:00:2801:47:2403:18:01
439SYPNIEWSKA Hanna 193Spartanie Dzieciom/ Golden TeamGDYNIAK-60NIE00:00:3601:51:3003:18:35
440PAGIEŁA Agnieszka 124BIELSKO BIAŁAK-20NIE00:00:4301:45:1803:18:38
441BARTKOWIAK Alina 159Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃK-30NO00:00:1401:43:5103:18:39
442KACZMARCZYK Anna 106RACIBÓRZK-20NIE00:00:4201:45:1903:18:40
443GONTARZ Mateusz 393WARSZAWAM-20NIE00:00:3601:43:2903:18:43
444DOBROSIELSKI Marcin 442TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM-40NIE00:01:0301:42:0303:19:01
445MIROSŁAW Ropel 567Kis TransportWEJHEROWOM-50NIE00:00:4701:47:2803:19:13
446SZCZĘSNY Marek 103Przed SiebieZIELONA GÓRAM-50NIE00:00:1501:47:2503:19:20
447BOROŃ Ryszard 44NOWA IWICZNAM-50NIE00:00:5201:49:4703:19:28
448PODSIADŁY Robert 112Chata Biegacza K34WROCŁAWM-50NIE00:00:5401:46:0403:19:34
449GOKIERT-SKRENTNA Justyna 206ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3001:44:1903:19:53
450DZIEWIATOWSKA Agnieszka 362ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3101:44:2003:19:54
451KUPKA Bazyl 58Szybka KupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:0001:56:0503:20:14
452KACZMARCZYK Urszula 318Pro - Run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:2003:20:18
453BIERNACIK Jacek 510KUDOWA-ZDRÓJM-50NIE00:00:5801:51:2503:20:33
454ZAUCHA Marta 391KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE00:00:1101:47:2903:21:17
455BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317Pro-run WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4001:50:2003:21:35
456PRZYBYSZ Artur 166AWF Running TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:3201:43:0303:22:16
457BOROŃ Izabela 47NOWA IWICZNAK-40NIE00:00:4901:49:5903:22:59
458JABŁOŃSKI Kazimierz 557PRĄDYM-60NIE00:01:0701:47:3303:23:00
459MICHALAK Joanna 371POZNAŃK-40NIE00:00:5101:49:5803:23:14
460MICHALAK Piotr 72KOŚCIANM-40NIE00:00:5101:49:5603:23:20
461PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-30NIE00:00:1901:47:1703:23:44
462KOTLIŃSKI Jarosław 523KOWARYM-50NIE00:00:3601:45:2803:24:02
463KUGLARZ Szymon 323Motointegrator running teamWODZISŁAW ŚL.M-40NIE00:00:2901:46:2403:24:20
464MAJKOWSKI Tomasz 555DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:5001:51:1303:24:50
465MAJEWSKI Tomasz 168GRÓJECM-40NIE00:00:2801:46:4103:26:14
466SŁOTA Małgorzata 30MZ Running TeamDĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4101:52:2003:26:27
467BRYSIAK Ziemowit 25MZ Running TeamWROCŁAWM-40NIE00:00:4201:52:1903:26:28
468FRACZEK Marcin 351Triathlon Mietków TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:4301:53:1603:28:51
469ZIEMKOWSKA Monika 415ŻARÓWK-40NIE00:00:2701:56:4503:29:25
470ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-30NIE00:00:5101:54:1703:30:52
471KACEJKO Małgorzata 313WROCŁAWK-20NIE00:00:3801:54:1903:31:19
472GRABARCZYK Magdalena 496ZŁOTORYJAK-20TAK00:00:4801:48:3803:31:53
473LITWIN Anna 539WROCŁAWK-30NIE00:00:4801:48:3803:31:57
474KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-30NIE00:00:0002:02:1103:32:29
475OLEJNIK Anna 285WROCŁAWK-20NIE00:00:0002:02:2603:32:32
476OLEJNIK Piotr 388Funk You!WROCŁAWM-20NO00:00:0002:02:1403:32:46
477BŁACHOWIAK Jakub 288STREFASPORTU.PLLESZNOM-20NIE00:00:0002:02:1503:32:47
478BYKS Tomasz 90Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30TAK00:00:5901:50:0203:33:07
479PUSTELNIK Piotr 1Polski AlpinizmŁÓDŹM-60TAK00:00:4601:54:0103:35:55
480CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-30NIE00:00:5101:54:1503:35:55
481WŁODARCZYK Kasia 157Smashing PąpkinsPOZNAŃK-30NIE00:00:4502:02:0103:42:20
482KAMIŃSKI Tomasz 407POZNAŃM-40NIE00:00:5501:50:2003:42:23
483BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-30NIE00:00:5401:56:4903:42:25
484SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-30NIE00:01:0402:00:4103:46:39
485WICIAK Katarzyna 408POZNAŃK-20NIE00:00:4502:02:0503:46:57
486KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-20TAK00:00:2702:27:3104:28:35
487BORZYSTOWSKI Patryk 265WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30NIE00:00:0201:06:02
488STACHURSKI Daniel 359WARSZAWAM-40NIE00:00:0501:17:49
489ZYGAŁA Bartłomiej 243ŻAGAŃM-20NIE00:00:1401:14:57
490NOWAK Adam 465GLIWICEM-40TAK00:00:1701:26:22
Niesklasyfikowani
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NODNF DNF DNF
NADOLSKA Ania 374WARSZAWAK-40NIEDNF DNF DNF
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIEDNF02:09:04 DNF DNF
WRÓBLEWSKI Robert 580GRODZISK MAZOWIECKIM-40DNF02:09:19 DNF DNF
SIUDEK Robert 499KRAKÓWM-30NIEDNF DNF DNF
MAĆKOWIAK Magda 65WROCŁAWK-20TAKDNF01:44:56 DNF DNF
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NODNF01:54:19 DNF DNF
SZALIŃSKI Marcin 224POZNAŃM-30NIEDNF01:51:03 DNF DNF
PAWŁOWSKA Danuta 275OTREBUSYK-40NIEDNF DNF DNF
DQCZERNIAK Paweł 397Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna Z NaturySOSNÓWKAM-30NIEDQ00:50:40 DQ DQ
DQBARAN Jan 559WKS WawelMORAWICAM-20NIEDQ00:49:43 DQ DQ
DQKOSTERKIEWICZ Marcin 196Rybak Personal Trainer - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-40NIEDQ00:56:15 DQ DQ
DQGARBACIK Michał 545WKS WawelKRAKÓWM-20NIEDQ00:50:37 DQ DQ
Znaleziono 503 wynik(ów)