ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5Tatra Running TeamKRAKÓWK-301K 2TAK00:00:0201:03:3002:03:1003:03:28.7003:03:31.00 8:446,9
2FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TeamK-302K 300:00:0001:00:3701:59:3403:03:54.9503:03:54.95+00:00:238:456,9
3KIK Iwona 474KW KrakówKRAKÓWK-303K 4TAK00:00:0301:04:4702:05:1803:04:27.5503:04:31.20+00:01:008:476,8
4WINIARSKA Katarzyna 19Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-304K 5NIE00:00:0201:03:5102:06:0403:12:57.8003:13:00.40+00:09:299:116,5
5KORPAL Agnieszka 18Poco Loco AdventurePOZNAŃK-305K 6NIE00:00:0301:09:5402:14:1603:23:58.8003:24:02.00+00:20:319:426,2
6KRUCZEK Monika 108KW Kraków/Lacho TeamKRAKÓWK-306K 9TAK00:00:1001:18:1002:24:0803:37:09.0003:37:19.05+00:33:4810:205,8
7GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-307K 13NIE00:00:3001:27:1402:34:1703:58:57.0003:59:27.40+00:55:5611:225,3
8OGŁAZA Magdalena 286Kowary BiegająKOWARYK-308K 14NIE00:00:0501:17:2202:31:1604:00:17.6004:00:23.35+00:56:5211:265,2
9BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-309K 15NIE00:00:1501:25:2902:37:4904:01:56.8504:02:12.10+00:58:4111:315,2
10JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-3010K 16NIE00:00:5501:28:5102:38:1904:01:18.8504:02:14.25+00:58:4311:295,2
11GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-3011K 18NIE00:00:0401:21:2702:37:3804:06:01.4504:06:05.90+01:02:3411:425,1
12ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-3012K 19NIE00:00:2001:27:0002:42:5204:07:29.9004:07:50.55+01:04:1911:475,1
13MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-3013K 20NIE00:00:0701:24:0302:41:2104:08:27.9004:08:35.70+01:05:0411:495,1
14PILARSKA Magdalena 246STR Poznań/ WKTJPOZNAŃK-3014K 21TAK00:00:1401:30:1102:43:1704:13:34.3004:13:49.05+01:10:1812:045,0
15NADOLNA Ewa 50Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃK-3015K 23NIE00:01:0101:39:5002:53:2804:13:57.2004:14:58.70+01:11:2712:055,0
16CZERNIAK Wioleta 396Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturyPODGÓRZYNK-3016K 24NIE00:00:1801:32:3002:46:1804:15:05.6504:15:23.85+01:11:5212:084,9
17FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165Los BieganerosWROCŁAWK-3017K 26NIE00:00:2301:32:4602:49:5904:16:36.2504:17:00.10+01:13:2912:134,9
18KOWALCZYK Joanna 177Bieganizm / DynafitPLKRAKÓWK-3018K 27NIE00:00:0201:28:4402:49:1704:19:50.1504:19:52.80+01:16:2112:224,8
19MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-3019K 28NIE00:00:4401:29:0302:47:3504:19:13.6004:19:57.90+01:16:2612:204,9
20KACZMAREK Karolina 410SBRT Warszawa PowiśleWARSZAWAK-3020K 29NIE00:00:3901:38:4302:54:2304:19:19.5004:19:59.30+01:16:2812:204,9
21KILKOWSKA Paulina 92Kilkowski Pompy CiepłaMOSINAK-3021K 31NIE00:00:1901:37:4202:52:3504:22:34.2504:22:53.50+01:19:2212:304,8
22WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-3022K 32NIE00:00:2501:36:4202:56:0204:22:27.9004:22:53.80+01:19:2212:294,8
23KURZAWA Iwona 527WARSAWK-3023K 33NIE00:00:5601:37:3202:55:3004:25:21.4504:26:18.35+01:22:4712:384,7
24BERNAT Jolanta 167Stowarzyszenie Tenis Centrum AsSZCZYTNAK-3024K 36NIE00:00:1201:34:1802:54:5204:28:52.7504:29:04.90+01:25:3312:484,7
25MAZURCZAK Anna 94KW WarszawaWARSZAWAK-3025K 38TAK00:00:2601:36:3402:56:2004:29:58.2504:30:24.90+01:26:5312:514,7
26SOCHA Ewa 381Concordia Runners TeamPOZNAŃK-3026K 40NIE00:00:2401:35:1502:56:4604:31:35.7504:31:59.75+01:28:2812:554,6
27NIESPODZIANA Ania 441Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-3027K 43NIE00:00:2501:36:0202:56:5704:33:32.4504:33:58.40+01:30:2713:014,6
28BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-3028K 45NIE00:00:5001:40:1703:02:0704:33:56.8504:34:47.30+01:31:1613:024,6
29CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-3029K 46NIE00:00:4901:40:1603:02:0704:33:57.6004:34:47.45+01:31:1613:024,6
30MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-3030K 48NIE00:00:2801:37:4803:00:1704:34:36.7004:35:04.80+01:31:3313:044,6
31BARAŃSKA Celestyna 575AccentureWARSZAWAK-3031K 49NIE00:00:4201:41:3503:03:5404:34:32.5004:35:15.45+01:31:4413:044,6
32WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-3032K 51NIE00:00:1401:34:4902:57:4504:35:29.5504:35:43.55+01:32:1213:074,6
33STAWIARSKA Katarzyna 418Kowary BiegająKOWARYK-3033K 55NIE00:00:3501:38:4203:03:5404:36:18.9504:36:54.15+01:33:2313:094,6
34NOWAK Justyna 53OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3034K 56NIE00:00:2501:35:3503:00:0504:37:32.9004:37:58.65+01:34:2713:134,5
35KRAUSE Ania 69POZNAŃK-3035K 57NIE00:00:4601:39:0903:03:0904:37:22.5504:38:08.95+01:34:3713:124,5
36BURDAJEWICZ Magdalena 172pajączekMOSINAK-3036K 58NIE00:00:1901:40:3403:04:2304:38:17.0004:38:36.95+01:35:0513:154,5
37PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-3037K 60NIE00:00:2001:44:4703:08:3904:39:40.2004:40:00.60+01:36:2913:194,5
38BUDNICKA Anna 148UltraSrultraWARSZAWAK-3038K 61NIE00:00:2301:40:1303:04:3304:40:28.2504:40:51.70+01:37:2013:214,5
39WICHERKIEWICZ Ilona 480rzeczyProsteWARSZAWAK-3039K 62NIE00:00:3901:37:4803:04:3604:41:43.4504:42:22.50+01:38:5113:244,5
40WIADERNA Nina 482SBRT PowiśleWARSZAWAK-3040K 66NIE00:00:2201:40:0003:10:3804:47:42.4004:48:04.60+01:44:3313:424,4
41ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-3041K 68NIE00:00:4701:42:5603:12:0904:47:20.5004:48:07.75+01:44:3613:404,4
42HARĘŻLAK Dorota 2444 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3042K 75NIE00:00:2701:49:0103:16:0804:51:10.3504:51:38.05+01:48:0713:514,3
43CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-3043K 77NIE00:00:5001:45:1003:14:5604:54:07.1004:54:57.55+01:51:2614:004,3
44KACZMARCZYK Urszula 318Pro - Run WrocławWROCŁAWK-3044K 78NIE00:00:4001:50:2003:20:1804:54:47.9004:55:28.75+01:51:5714:024,3
45KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-3045K 81NIE00:00:0002:02:1103:32:2904:57:49.4504:57:49.45+01:54:1814:104,2
46BARTKOWIAK Alina 159Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃK-3046K 83NO00:00:1401:43:5103:18:3904:57:38.8004:57:53.65+01:54:2214:104,2
47ZAUCHA Marta 391KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3047K 87NIE00:00:1101:47:2903:21:1705:04:48.7505:05:00.30+02:01:2914:304,1
48BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317Pro-run WrocławWROCŁAWK-3048K 89NIE00:00:4001:50:2003:21:3505:05:46.7005:06:27.65+02:02:5614:334,1
49SŁOTA Małgorzata 30MZ Running TeamDĄBRÓWKAK-3049K 90NIE00:00:4101:52:2003:26:2705:06:40.1005:07:21.55+02:03:5014:364,1
50PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-3050K 92NIE00:00:1901:47:1703:23:4405:10:38.2505:10:57.75+02:07:2614:474,1
51CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-3051K 97NIE00:00:5101:54:1503:35:5505:19:33.0005:20:24.85+02:16:5315:133,9
52ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-3052K 98NIE00:00:5101:54:1703:30:5205:21:28.4505:22:19.70+02:18:4815:183,9
53LITWIN Anna 539WROCŁAWK-3053K 99NIE00:00:4801:48:3803:31:5705:21:50.7505:22:39.40+02:19:0815:193,9
54BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-3054K 100NIE00:00:5401:56:4903:42:2505:24:26.8005:25:21.45+02:21:5015:273,9
55WŁODARCZYK Kasia 157Smashing PąpkinsPOZNAŃK-3055K 101NIE00:00:4502:02:0103:42:2005:30:47.4005:31:33.15+02:28:0215:453,8
56SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3056K 102NIE00:01:0402:00:4103:46:3905:31:11.1005:32:15.25+02:28:4415:463,8
Niesklasyfikowani
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NODNF DNF DNF DNF DNF--
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NODNF01:54:19 DNF DNF DNF DNF--
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIEDNF02:09:04 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 59 wynik(ów)