ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1SKORUPA Marek 540WKS WawelKRAKÓWM-201M 4NIE00:00:0100:51:4601:47:0602:46:00.8502:46:02.40 7:547,6
2RAZIM Mateusz 239wsowlUJAZDM-202M 10NIE00:00:2401:00:3301:57:5702:52:59.1502:53:23.35+00:07:208:147,3
3SKUDLARSKI Jakub 269Pro-Run WrocławWROCŁAWM-203M 11NIE00:00:0401:01:2201:57:1102:58:28.8502:58:33.50+00:12:318:297,1
4SZCZESZEK Robert 464POZNAŃM-204M 17NIE00:00:0201:03:3402:03:1303:04:24.4003:04:27.35+00:18:248:466,8
5ORACZ Mateusz 138Bez LitosciPLEWISKAM-205M 26NIE00:00:0901:05:0302:09:4303:12:52.1003:13:01.45+00:26:599:116,5
6RUSIN Jakub 413AT teamWROCŁAWM-206M 33NIE00:00:0301:06:1502:10:0303:16:57.2503:17:01.10+00:30:589:226,4
7KRAWCZYK Artur 467JELENIA GÓRAM-207M 36NIE00:00:1501:10:3302:12:4103:17:26.3003:17:41.50+00:31:399:246,4
8STASZELIS Krzysztof 412POZNAŃM-208M 38NIE00:00:1701:09:1902:12:2403:17:41.9003:17:59.35+00:31:569:246,4
9SZCZERBAKOWICZ Kamil 460BLEDZEWM-209M 39NIE00:00:1301:03:1902:06:5703:18:38.0503:18:51.35+00:32:489:276,3
10MAZIK Wojciech 517KW KrakowTARNOWSKIE GÓRYM-2010M 41TAK00:00:1401:09:3102:11:4103:20:44.3003:20:58.50+00:34:569:336,3
11GUSTAW Łukasz 264XrunnersKUDOWA-ZDRÓJM-2011M 44NIE00:00:0501:05:2102:09:5203:22:15.4003:22:21.25+00:36:189:376,2
12BIELA Konrad 225Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-2012M 52NIE00:00:0501:06:4702:13:2003:23:42.1003:23:47.35+00:37:449:426,2
13CIEŚLAWSKI Kacper 232STR Poznań / WKTJPOZNAŃM-2013M 58TAK00:00:0201:01:0502:08:3603:25:18.6003:25:20.65+00:39:189:466,1
14SMOLIS Ivo 324OPOLEM-2014M 60NIE00:00:0401:08:4802:13:0403:26:04.3503:26:08.55+00:40:069:486,1
15SZCZYGIEŁ Łukasz 67ŚLESZOWICEM-2015M 65NIE00:00:0700:57:5502:13:0303:28:21.1003:28:28.60+00:42:269:556,0
16PELIKAN Artur 147NGB KłobuckKŁOBUCKM-2016M 66NIE00:00:0601:13:2302:18:0003:28:22.7003:28:29.65+00:42:279:556,0
17TARANOWSKI Wojciech 502Klub Wysokogórski wToruniuBYDGOSZCZM-2017M 67TAK00:00:0301:06:0202:10:2903:28:50.3503:28:54.00+00:42:519:566,0
18GRUND Marek 128Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-2018M 70NIE00:00:0300:57:2002:18:0503:29:45.9003:29:49.50+00:43:479:596,0
19ŁACNY Paweł 344KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-2019M 71NIE00:00:1001:14:5902:18:1703:29:57.4003:30:07.85+00:44:059:596,0
20SZCZEPAŃSKI Dawid 429PryzmatDOBRZYCAM-2020M 73NIE00:00:3501:14:4602:22:2803:29:55.5503:30:31.50+00:44:299:596,0
21WOŹNIAK Tomasz 199LUBARTÓWM-2021M 115NIE00:00:0801:09:4602:19:3203:47:31.5503:47:40.30+01:01:3710:505,5
22SZCZYGIEŁ Mateusz 216ŚLESZOWICEM-2022M 116NIE00:00:0701:10:3402:23:3403:48:27.9503:48:35.15+01:02:3210:525,5
23SZYMCZAK Wojciech 59PARAGRAFPOZNAŃM-2023M 118NIE00:00:0201:12:5602:25:4803:48:40.7503:48:43.20+01:02:4010:535,5
24KLICH Piotr 554KRAKÓWM-2024M 120NIE00:00:2501:24:1702:30:4003:48:53.5503:49:18.80+01:03:1610:535,5
25LICHOTA Tomasz 109ŚWIDNICAM-2025M 130NIE00:00:1301:21:1502:31:1103:50:12.4003:50:26.35+01:04:2310:575,5
26GRZEŚ Piotr 294SWARZĘDZM-2026M 132NIE00:00:1001:13:3902:26:5403:50:40.1003:50:50.35+01:04:4710:595,5
27ŻMIJEWSKI Tomasz 144WROCŁAWM-2027M 149NIE00:00:0001:15:5302:33:2703:56:13.8503:56:13.85+01:10:1111:145,3
28LORKOWSKI Matthias 498KORONOWOM-2028M 153NIE00:00:3701:30:0402:42:5503:57:54.0503:58:31.80+01:12:2911:195,3
29ZAWOJAK Aleksander 364RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-2029M 154NIE00:00:4401:13:3902:29:1803:57:57.3503:58:42.15+01:12:3911:195,3
30WISZ Piotr 436RZESZÓWM-2030M 157NIE00:00:1701:25:2702:37:4903:58:45.2003:59:02.90+01:13:0011:225,3
31PORC Damian 205DĄBROWA GÓRNICZAM-2031M 163NIE00:00:2201:26:3602:39:2904:00:02.6004:00:24.95+01:14:2211:255,2
32WILK Paweł 476polskabiega.sport.plWARSZAWAM-2032M 170NIE00:00:2001:21:5002:37:4504:03:29.0004:03:49.25+01:17:4611:355,2
33GÓRSKI Bartosz 505KALISZM-2033M 182NIE00:00:3801:28:1402:39:0104:05:05.2504:05:44.00+01:19:4111:405,1
34KOLONKO Bartłomiej 446KŁODZKOM-2034M 201NIE00:00:2201:21:5302:37:3004:09:47.5504:10:09.90+01:24:0711:535,0
35MALISZEWSKI Adam 346KB UEP / runnersclub.pl Poznań / Czerwonak BiegaPOZNAŃM-2035M 206NIE00:00:1101:30:5702:46:3204:10:22.0004:10:33.50+01:24:3111:555,0
36PIGUŁA Sebastian 214BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-2036M 222NIE00:00:4201:35:4402:49:0204:14:44.8004:15:27.75+01:29:2512:074,9
37ROSZAK Mateusz Kamil 149POZNAŃM-2037M 226NIE00:00:2201:27:0502:44:4404:16:02.9004:16:25.85+01:30:2312:114,9
38BŁAŻEWICZ Paweł 463TORUŃM-2038M 228NIE00:00:1401:29:5702:47:3904:16:38.9504:16:53.20+01:30:5012:134,9
39CHOJNACKI Grzegorz 497BYDGOSZCZM-2039M 229NIE00:00:3801:30:0302:46:5604:16:14.6004:16:53.45+01:30:5112:124,9
40ROBINSON George 134RACIBÓRZM-2040M 257NIE00:00:4401:33:0202:47:3704:19:13.4504:19:57.85+01:33:5512:204,9
41WCISŁO Ariel 192Wrocławski Klub WysokogórskiZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2041M 259TAK00:00:1501:35:1402:54:5404:19:44.2004:20:00.15+01:33:5712:224,9
42STANKIEWICZ Pawel 438NYSAM-2042M 261TAK00:00:0901:18:2902:33:1904:20:40.8004:20:50.15+01:34:4712:244,8
43HYCZKO Paweł 327Huragan RędzinWROCŁAWM-2043M 267NIE00:00:2801:32:4502:50:5804:22:20.8504:22:49.25+01:36:4612:294,8
44JAKUBOWSKI Damian 274ZIELONA GÓRAM-2044M 279NIE00:00:2101:29:2502:51:1704:25:23.8504:25:45.30+01:39:4212:384,7
45STANKIEWICZ Tomasz 179KRAPKOWICEM-2045M 292NIE00:00:0801:30:5602:52:5204:29:16.9004:29:25.60+01:43:2312:494,7
46BIAŁY Michał 581WAŁBRZYCHM-2046M 29300:00:2201:34:2203:02:1104:29:19.6004:29:41.80+01:43:3912:494,7
47BARANOWSKI Szymon 222KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2047M 304NIE00:00:1801:35:1203:01:5604:34:29.3504:34:47.90+01:48:4513:044,6
48BAKA Mateusz 185GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-2048M 331NIE00:00:4701:44:0803:08:0504:45:50.7004:46:38.35+02:00:3513:364,4
49KOWNACKI Krzysztof 197POZNAŃM-2049M 336NIE00:00:3401:45:1603:09:2804:47:03.3504:47:37.65+02:01:3513:404,4
50STEFANIAK Jakub 210POZNAŃM-2050M 339NIE00:00:1201:44:3003:11:5804:49:12.4004:49:24.50+02:03:2213:464,4
51PIWNICKI Piotr 558WROCŁAWM-2051M 343NIE00:00:5201:38:5703:03:3104:51:55.8504:52:48.05+02:06:4513:544,3
52OLEJNIK Piotr 388Funk You!WROCŁAWM-2052M 351NO00:00:0002:02:1403:32:4604:57:49.8004:57:49.80+02:11:4714:104,2
53KUPKA Bazyl 58Szybka KupkaNOWA RUDAM-2053M 357NIE00:00:0001:56:0503:20:1404:57:54.9004:57:54.90+02:11:5214:114,2
54GRUŹLEWSKI Radosław 132ŚWIĘTOSZÓWM-2054M 360NIE00:00:3801:45:5803:17:5604:58:40.6004:59:18.85+02:13:1614:134,2
55GONTARZ Mateusz 393WARSZAWAM-2055M 365NIE00:00:3601:43:2903:18:4305:01:27.2505:02:03.70+02:16:0114:214,2
56PRZYBYSZ Artur 166AWF Running TeamPOZNAŃM-2056M 371NIE00:00:3201:43:0303:22:1605:06:41.5005:07:14.05+02:21:1114:364,1
57BŁACHOWIAK Jakub 288STREFASPORTU.PLLESZNOM-2057M 377NIE00:00:0002:02:1503:32:4705:14:04.9505:14:04.95+02:28:0214:574,0
58BAŃDO Olaf 366Speleoclub WrocławWROCŁAWM-2058M 385TAK00:00:2201:11:5002:29:20+00:42:3510:405,6
59KOŚCIŃSKI Albert 300SIENIAWA ŻARSKAM-2059M 386TAK00:00:2702:27:3104:28:35+02:41:5419:113,1
60ZYGAŁA Bartłomiej 243ŻAGAŃM-2060M 387NIE00:00:1401:14:57+00:23:2310:425,6
Niesklasyfikowani
DQBARAN Jan 559WKS WawelMORAWICAM-20NIEDQ00:49:43 DQ DQ01:56:30.30 DQ DQ--
DQGARBACIK Michał 545WKS WawelKRAKÓWM-20NIEDQ00:50:37 DQ DQ01:56:32.90 DQ DQ--
Znaleziono 62 wynik(ów)