ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PELO Artur 5151 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSTARNICEM-301M 1NIE00:00:0200:49:0601:38:2302:26:26.8002:26:28.80 6:588,6
2RUTKOWSKI Dawid 31GrizzlyTeamLUBINM-302M 3NIE00:00:0100:52:4901:47:5002:43:20.8502:43:22.70+00:16:537:467,7
3KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 347Speleoclub WrocławWROCŁAWM-303M 6TAK00:00:2001:05:5201:59:0902:49:27.3002:49:48.15+00:23:198:047,4
4DURKOWSKI Marcin 207OBORNIKI ŚLĄSKIEM-304M 7NIE00:00:0200:56:1401:52:0202:50:14.6502:50:16.95+00:23:488:067,4
5HRYNIÓW Łukasz 448bieg opolski rajsport activeCHRZĄSZCZYCEM-305M 8NIE00:00:0201:04:4501:57:4702:51:19.9002:51:21.95+00:24:538:097,4
6KAMMER Krzysztof 140FILLCOPOZNAŃM-306M 9NIE00:00:0301:02:1201:57:4702:53:02.1502:53:05.80+00:26:378:147,3
7WOLBACH Tomasz 56POZNANM-307M 12NIE00:00:0901:06:1702:02:4202:59:10.4502:59:20.30+00:32:518:317,0
8KOWALSKI-BARYSZNIKOW Mikołaj 421KINGRUNNER.COMUŚCIE GORLICKIEM-308M 13NIE00:00:0601:05:5302:01:0903:02:44.0003:02:50.40+00:36:218:426,9
9BŁASZYK Mateusz 404Betonowy WojtekPOZNAŃM-309M 15NIE00:00:0601:00:0902:08:0203:03:48.1503:03:54.75+00:37:258:456,9
10KLIMOWICZ Marek 145ZABIEGANIJELENIA GÓRAM-3010M 16TAK00:00:0300:57:1602:08:0803:03:52.1503:03:55.20+00:37:268:456,9
11GRYCZKA Mateusz 81Maraton LesznoLESZNOM-3011M 18NIE00:00:0501:06:0902:05:2103:04:52.4003:04:57.85+00:38:298:486,8
12WAJEROWSKI Krzysztof 329KB Lupus OleśnicaOLEŚNICAM-3012M 20NIE00:00:0301:06:3702:05:1503:06:53.2003:06:56.25+00:40:278:536,7
13GEZELA Mariusz 284TJ EuforiaBiegacza.plPOZNAŃM-3013M 21NIE00:00:0401:08:2102:07:0803:07:19.6003:07:24.45+00:40:558:556,7
14SOCHA Seweryn 380Concordia Runners TeamPOZNAŃM-3014M 24NIE00:00:0301:08:5802:09:1303:09:46.6003:09:49.60+00:43:209:026,6
15MOCEK Tomáš 291AC PardubicePARDUBICEM-3015M 25NO00:00:0201:02:5302:04:0203:10:32.4503:10:35.40+00:44:069:046,6
16MYSZCZYSZYN Łukasz 427AntracytKUDOWA ZDRÓJM-3016M 27NIE00:00:0801:06:2802:05:4603:13:19.0503:13:27.85+00:46:599:126,5
17MILEWICZ Daniel 320klub biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM-3017M 28NIE00:00:1201:06:5302:08:0803:13:28.0003:13:40.85+00:47:129:126,5
18TEKIELI Kacper 7Polski Himalaizm Zimowy im.Artura HajzeraKRAKÓWM-3018M 30TAK00:00:0101:03:3302:05:1803:14:42.9503:14:44.45+00:48:159:166,5
19DEMBSKI Paweł 424sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM-3019M 31NIE00:00:0200:57:4102:10:4503:16:19.0503:16:21.80+00:49:539:206,4
20NAWROT Wojciech 420WROCŁAWM-3020M 34NO00:00:0301:06:1602:09:2203:17:29.5503:17:32.65+00:51:039:246,4
21KIK Marcin 475KW KrakówKRAKOWM-3021M 37TAK00:00:0401:06:2902:08:1203:17:54.4003:17:58.55+00:51:299:256,4
22JANIK Rafał 394Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-3022M 40NIE00:00:0301:06:2402:11:5003:20:24.5003:20:28.05+00:53:599:326,3
23KURCZYK Tomasz 126KOLONOWSKIEM-3023M 42NIE00:00:0401:06:2202:11:5103:21:44.5503:21:49.05+00:55:209:366,2
24KOLASA Filip 181I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOM-3024M 45NO00:00:1101:05:0902:11:3903:22:39.7003:22:51.20+00:56:229:396,2
25KOZAKOWSKI Wiktor 563NeON TeamWARSZAWAM-3025M 48NIE00:00:2501:09:2502:12:3303:22:43.8503:23:08.85+00:56:409:396,2
26WASZEK Slawomir 331WROCŁAWM-3026M 49NIE00:00:1501:05:4902:11:3503:23:04.1003:23:20.05+00:56:519:406,2
27MAZURKIEWICZ Jerzy 137Night Runners WrocławWROCŁAWM-3027M 50NIE00:00:2301:10:1302:13:4003:23:09.0503:23:32.20+00:57:039:406,2
28ROWIŃSKI Michał 259Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM-3028M 53NO00:00:1501:11:0602:13:5203:23:39.3503:23:54.85+00:57:269:416,2
29FOLAND Bogumił 89SpartaWARSZAWAM-3029M 54NO00:00:0201:07:3802:13:1303:24:05.5503:24:07.70+00:57:389:436,2
30MAKOWSKI Maciej 311Korona PabianicePABIANICEM-3030M 59NIE00:00:0601:06:5102:10:3103:25:31.0503:25:37.10+00:59:089:476,1
31WRÓBEL Przemysław 579sklepbiegacza.plM-3031M 6100:00:0301:08:4102:12:3903:26:53.5003:26:56.70+01:00:279:516,1
32SZOPA Łukasz 341KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEM-3032M 63NIE00:00:0401:10:2702:14:1603:26:58.9003:27:03.05+01:00:349:516,1
33ZWOLINSKI Kuba 228SNOWDOGPOZNAŃM-3033M 64NO00:00:0301:09:0802:13:3103:27:21.0003:27:24.10+01:00:559:526,1
34RODRIGO PEREIRA Oswald 493Wild for the RunWARSZAWAM-3034M 68NIE00:00:0801:11:5202:14:3703:28:59.4503:29:07.85+01:02:399:576,0
35RECZEK Sebastian 175Zielono CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM-3035M 72NIE00:00:0400:56:5802:14:0803:30:05.1503:30:09.60+01:03:4010:006,0
36NIEWIEJSKI Przemysław 401RUNNING TEAM MILICZMILICZM-3036M 74NIE00:00:2501:13:5402:16:5803:30:16.8003:30:42.70+01:04:1310:006,0
37KOCHANIAK Rafał 451AKG ŁÓDŹWARSZAWAM-3037M 76TAK00:00:0901:11:1802:17:2703:32:41.9503:32:51.80+01:06:2310:075,9
38DERENCZ Michał 337Tesar BiegaTŁUMACZÓWM-3038M 77NIE00:00:0601:08:2002:14:1703:34:36.4003:34:42.70+01:08:1310:135,9
39KUCZAJ Marcin 74Im-Possible TeamWROCŁAWM-3039M 79NIE00:00:2001:15:5102:19:5503:35:33.1503:35:53.60+01:09:2410:155,8
40NOWAK Mariusz 547Matner Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-3040M 80NIE00:00:2201:19:1302:23:5303:36:17.8503:36:40.05+01:10:1110:185,8
41MICHALSKI Jakub 489KRAKÓWM-3041M 86NIE00:00:2201:14:2002:22:3403:38:47.8503:39:10.65+01:12:4110:255,8
42HOJCZYK Karol 101POZNAŃM-3042M 88TAK00:00:2101:18:0902:23:5203:40:03.5503:40:25.10+01:13:5610:285,7
43SPUREK Mariusz 263Temmpo Wałbrzych / Dobra woda z kranu WałbrzychWAŁBRZYCHM-3043M 89TAK00:00:0301:09:5002:23:2003:40:27.8503:40:31.80+01:14:0310:295,7
44KRAUSE Kuba 61bieganie.plPOZNAŃM-3044M 91NIE00:00:0501:15:3902:23:0903:42:13.2503:42:18.30+01:15:4910:345,7
45KURZAWIŃSKI Marcin 241KB MARATON TUREKGOLINAM-3045M 92NIE00:00:0701:16:0502:23:5503:42:19.1003:42:26.65+01:15:5710:355,7
46SANKOWSKI Paweł 280Placki TeamWROCŁAWM-3046M 93NIE00:00:0601:14:0002:22:0103:42:20.6503:42:27.05+01:15:5810:355,7
47STACHURA Damian 99ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM-3047M 94NIE00:00:0801:06:4702:17:1203:42:20.3003:42:28.30+01:15:5910:355,7
48KUCZYŃSKI Rafał 121Lubińskie CharakteryLUBINM-3048M 95NIE00:00:0901:07:0102:17:1203:42:19.7503:42:28.90+01:16:0010:355,7
49ŁAŹNIOWSKI Dawid 195KkzkKUDOWA ZDRÓJM-3049M 96NIE00:00:2601:11:3502:20:0003:42:25.6503:42:51.85+01:16:2310:355,7
50CHECHELSKI Przemysław 190PŁOKIM-3050M 97NIE00:00:0001:14:1202:22:0203:42:52.5503:42:52.55+01:16:2310:365,7
51PAPIERSKI Kamil 332KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-3051M 98NIE00:00:2001:19:1702:25:5803:42:39.1003:42:59.65+01:16:3010:365,7
52BORZYSTOWSKI Patryk 265WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3052M 99NIE00:00:0201:06:0203:44:00.4503:44:03.05+01:17:3410:405,6
53LACHOWSKI Robert 110ŁÓDŹM-3053M 101NIE00:00:1101:16:1902:25:3003:44:00.7503:44:12.25+01:17:4310:405,6
54LAZAROWICZ Krzysztof 314WKW, Grupa Karkonoska GOPRPACZKÓWM-3054M 102TAK00:00:4701:21:1602:26:4303:43:24.9503:44:12.65+01:17:4310:385,6
55KOKOSZKA Michał 473WOLBROM TEAMWOLBROMM-3055M 103TAK00:00:1101:15:5002:24:0603:44:01.1003:44:12.95+01:17:4410:405,6
56KAMIENNIK Sebastian 118KALISZM-3056M 104NIE00:00:0601:16:0402:27:0203:44:07.3503:44:13.40+01:17:4410:405,6
57TARABURA Szymon 360KATOWICEM-3057M 105NO00:00:1201:15:1702:25:3403:44:02.2003:44:15.10+01:17:4610:405,6
58CHERNOBRIVENKO Sergey 376GT RATWROCŁAWM-3058M 106NO00:00:2401:21:2902:25:4603:43:53.4503:44:17.75+01:17:4810:395,6
59PIOTROWSKI Michał 405Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM-3059M 110NIE00:00:0601:06:1702:19:4003:45:30.8503:45:37.80+01:19:0910:445,6
60DWORNIKOW Dmitrij 452WARSZAWAM-3060M 111NIE00:00:5801:21:5602:28:1103:45:06.7503:46:05.60+01:19:3610:435,6
61ANTOSIAK Tomasz 186Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-3061M 112NIE00:00:0901:18:2802:25:5903:46:30.6503:46:40.00+01:20:1110:475,6
62ANTECKI Jacek 203ŁÓDŹM-3062M 113NIE00:00:0701:16:3802:29:4103:47:00.7503:47:07.95+01:20:3910:485,6
63RZADKOWSKI Lesław 491Termy Jakuba - Oławski Park WodnyCHWAŁOWICEM-3063M 117NIE00:00:4801:16:3802:28:2303:47:50.5003:48:39.15+01:22:1010:515,5
64BLONSKI Lukasz 251JASTRZEBIEM-3064M 122NIE00:00:3101:18:4502:25:0003:49:08.4003:49:39.75+01:23:1010:545,5
65KNAPP Janusz 39NETBOX BIEGA - LeszNo Limits RunnersGOSTYŃM-3065M 125TAK00:00:1201:21:5402:31:0803:49:41.8003:49:53.95+01:23:2510:565,5
66KWOLIK Daniel 283DLUGOPOLE ZDRÓJM-3066M 127TAK00:00:1201:21:1202:30:1703:50:09.8003:50:21.90+01:23:5310:575,5
67LUBOMSKI Dariusz 355Sopocki Klub Taternictwa JaskiniowegoGDAŃSKM-3067M 128TAK00:00:3701:22:2402:30:1103:49:45.5003:50:22.65+01:23:5310:565,5
68CIESIELSKI Michał 562CSWP Audit & AdvisoryWARSZAWAM-3068M 131NIE00:00:1801:14:1302:24:2703:50:27.2003:50:46.10+01:24:1710:585,5
69PIETRASZEWSKI Witold 40Netbox Biega / Lesz No LimitsGOSTYŃM-3069M 134NIE00:00:1201:21:3502:31:0703:51:07.0003:51:19.45+01:24:5011:005,5
70SZPINEK Marcin 34TUTU TeamNYSAM-3070M 138NIE00:00:2101:22:5702:32:3103:52:39.8503:53:01.10+01:26:3211:045,4
71SAM Verheyden 211Sam Biega SamNYSAM-3071M 139NIE00:00:1301:17:5202:33:2603:53:07.8003:53:21.70+01:26:5211:065,4
72OŻÓG Tomasz 471Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM-3072M 140NIE00:00:2101:17:5602:28:3703:53:09.2003:53:30.85+01:27:0211:065,4
73KRANICZ Krzysztof 584PHZZAKOPANEM-3073M 14200:00:3401:28:4802:35:3303:53:35.3003:54:09.55+01:27:4011:075,4
74WOJCZUK Paweł Pantak 370LADEK ZDRÓJM-3074M 144NIE00:00:1301:08:3202:21:1503:54:51.4503:55:04.45+01:28:3511:115,4
75ŁUKASIEWICZ Marcin 70TRI4FIT Stronie ŚląskieLĄDEK ZDRÓJM-3075M 145NO00:00:5301:15:3002:29:1903:54:16.0503:55:09.30+01:28:4011:095,4
76FILIPOWSKI Krzysztof 104Przed SiebieZIELONA GÓRAM-3076M 146NIE00:00:1401:17:0402:27:0803:55:52.9503:56:07.20+01:29:3811:135,3
77STACHOWIAK Łukasz 122STR PoznańPOZNAŃM-3077M 147NIE00:00:0501:20:0102:33:3803:56:07.4003:56:12.45+01:29:4311:145,3
78MRÓZ Marcin 85STR PoznańZALASEWOM-3078M 148NIE00:00:0401:20:0502:33:4203:56:08.6503:56:12.70+01:29:4311:145,3
79OPANASENKO Volodymyr 520HutinpujWROCLAWM-3079M 151NO00:00:2301:19:4202:35:5903:56:20.9503:56:44.35+01:30:1511:155,3
80CZARNIECKI Daniel 38TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJM-3080M 152NIE00:00:2001:15:3402:29:4003:56:39.4003:56:59.75+01:30:3011:165,3
81NIEPALA Jacek 204OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3081M 158NIE00:00:0001:16:4702:36:5803:59:03.5503:59:03.55+01:32:3411:235,3
82SZARAPANOWSKI Damian 171ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAM-3082M 159NIE00:00:2001:21:2902:31:0603:58:42.8503:59:03.80+01:32:3511:225,3
83LUTYŃSKI Zbigniew 184OŚWIĘCIMM-3083M 162NIE00:00:0001:19:2302:31:4304:00:24.0004:00:24.00+01:33:5511:265,2
84KRÓL Marcin 281OŚ Racing TeamWROCŁAWM-3084M 164NIE00:00:1701:21:4102:37:1704:00:26.5004:00:44.45+01:34:1511:275,2
85BASZCZYSZYN Artur 508Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-3085M 165NIE00:00:0501:16:0102:33:2904:01:01.4504:01:06.70+01:34:3711:285,2
86SADZIK Robert 268BARDOM-3086M 168NIE00:00:0101:03:5102:23:0204:03:36.6004:03:38.45+01:37:0911:365,2
87KULCZYCKI Marek 334STARA BYSTRZYCAM-3087M 169NIE00:00:1601:22:3202:36:5704:03:31.5504:03:47.60+01:37:1811:355,2
88SZCZESZEK Łukasz 238POZNAŃM-3088M 172TAK00:00:1301:29:4202:39:4204:03:48.3504:04:01.50+01:37:3211:365,2
89GAJLUSZ Dawid 305KB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM-3089M 176NIE00:00:1701:26:0802:42:2304:04:28.6004:04:46.40+01:38:1711:385,2
90POŁCZYŃSKI Paweł 37Stalowa łydaPOZNAŃM-3090M 178NIE00:00:5301:24:4702:40:3304:04:37.7004:05:31.50+01:39:0211:385,2
91MŁODOŻENIEC Mirosław 513Rembertów TeamSOBÓTKAM-3091M 179NIE00:00:0701:27:2902:38:5004:05:25.9004:05:33.70+01:39:0411:415,1
92WOJDYŁO Jakub 352GT RunLIBIĄŻM-3092M 184NIE00:00:0501:21:2102:38:0204:05:41.5504:05:46.75+01:39:1711:415,1
93CIESZKO Marek 60KW WarszawaWARSZAWAM-3093M 185TAK00:00:2701:27:0402:41:5704:05:38.5004:06:05.90+01:39:3711:415,1
94WŁODARCZYK Maciek 357POZNAŃM-3094M 186NIE00:00:1301:29:4302:39:4304:05:57.5504:06:10.85+01:39:4211:425,1
95KOPACKI Grzegorz 254FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHM-3095M 187NIE00:00:3001:31:5002:43:2404:05:48.0504:06:18.70+01:39:4911:425,1
96NIESPODZIANY Maciej 469extremeoutdoor.plROGOŹNOM-3096M 190NO00:00:1901:16:5602:29:5404:06:30.2004:06:49.95+01:40:2111:445,1
97KORDOWSKI Paweł 454WARSZAWAM-3097M 192NIE00:00:5901:23:4202:40:5004:05:56.4004:06:56.20+01:40:2711:425,1
98FORNAL Paweł 12022KBPGRADKÓWM-3098M 193NIE00:00:0501:19:4002:36:1104:06:51.0004:06:56.35+01:40:2711:455,1
99BŁACHOWICZ Tomasz 379WieRUNszówWIERUSZÓWM-3099M 194NIE00:00:3201:20:1902:38:2204:06:44.8004:07:16.95+01:40:4811:445,1
100RAJNER Krzysztof 319KOSZALINM-30100M 195NIE00:00:3001:29:5602:39:5804:07:07.4004:07:37.95+01:41:0911:465,1
101ROJEWSKI Paweł 141ŁÓDŹM-30101M 197NIE00:00:1201:19:0202:34:3104:08:23.9004:08:36.35+01:42:0711:495,1
102SMOTER Damian 123WROCŁAWM-30102M 198NIE00:00:0901:22:3302:39:3804:08:31.0504:08:41.00+01:42:1211:505,1
103BŁASZKIEWICZ Bogusz 400POZNAŃM-30103M 199NIE00:00:0001:30:5102:43:3304:08:47.2004:08:47.20+01:42:1811:505,1
104WOJCIECHOWSKI Krzysztof 306POZNANM-30104M 202NIE00:00:1801:25:2702:38:2404:09:58.3004:10:16.55+01:43:4711:545,0
105KNYCHAŁA Hubert 566POZNAŃM-30105M 210NIE00:00:3101:33:4202:45:5204:10:18.0004:10:49.40+01:44:2011:555,0
106ZAREMBA Jarek 537Biegając Kasta Miedziowego MiastaLUBINM-30106M 212NIE00:00:4101:32:3802:45:4904:10:56.7504:11:38.70+01:45:0911:575,0
107OKULSKI Kamil 509KUDOWA ZDRÓJM-30107M 213NIE00:00:2801:25:3302:43:4104:11:35.6504:12:03.70+01:45:3411:585,0
108DROZDEK Dawid 330PIELGRZYMKAM-30108M 214NIE00:00:4801:32:0702:43:1904:11:42.1004:12:30.25+01:46:0111:595,0
109DREAS Jakub 73WędzikowskiTeamRYBITWYM-30109M 217NIE00:00:0401:25:4802:44:1704:13:44.3504:13:49.10+01:47:2012:055,0
110PAWLIŃSKI Adam 301Pro-Run WrocławWROCŁAWM-30110M 218NIE00:00:2501:36:0702:51:0404:13:55.4504:14:20.50+01:47:5112:055,0
111KLAGA Michał 389KARPACZM-30111M 221NIE00:00:3701:29:2602:45:5704:14:23.7004:15:01.60+01:48:3212:065,0
112MUCHA Piotr 535Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30112M 224NIE00:00:3601:34:3402:49:5804:15:17.6004:15:54.35+01:49:2512:094,9
113SZYMAŃSKI Wojciech 373Lincoln Electric Bester TeamWROCŁAWM-30113M 232NIE00:00:0701:23:3602:41:4804:16:55.4504:17:02.55+01:50:3312:144,9
114PASTECKI Marcin 326KATOWICEM-30114M 233NIE00:00:1201:23:0402:45:5404:17:01.1004:17:14.00+01:50:4512:144,9
115SOCHA Marcin 83K&MKROSNOM-30115M 234NIE00:00:1701:33:5002:47:2004:17:01.4004:17:18.50+01:50:4912:144,9
116LUBIK Adam 220KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30116M 236NIE00:00:1701:28:3602:48:1904:17:27.2004:17:44.50+01:51:1512:154,9
117JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 107KUDOWA-ZDRÓJM-30117M 237NIE00:00:1401:21:4702:41:2104:17:33.1004:17:47.50+01:51:1812:154,9
118RZĘSA Łukasz 273ŚWIDNICAM-30118M 245NIE00:00:2301:28:1802:43:4204:18:39.7004:19:03.00+01:52:3412:194,9
119DRESZER Bartosz 507PRZEWORNOM-30119M 249NIE00:00:2701:34:3802:49:3604:18:57.2504:19:24.45+01:52:5512:194,9
120SHAROBAIKO Anton 250WROCŁAWM-30120M 251NO00:00:5301:36:4102:56:3104:18:33.6004:19:26.65+01:52:5712:184,9
121CZERWONKA Zbigniew 187Eskadra WroclawWROCLAWM-30121M 252NIE00:00:0601:27:1302:48:0504:19:32.0004:19:38.45+01:53:0912:214,9
122GAJEWSKI Tomasz 160Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30122M 254NO00:00:5901:39:5502:53:3304:18:49.1004:19:48.90+01:53:2012:194,9
123SKOŁOŻYŃSKI Paweł 519LEGNICAM-30123M 256NIE00:00:3601:35:2602:48:4704:19:20.8004:19:57.10+01:53:2812:214,9
124WOŹNIAK Sebastian 466Łódź Running TeamŁÓDŹM-30124M 262NIE00:00:2801:29:2702:52:2504:20:57.2004:21:25.55+01:54:5612:254,8
125KOŁPACZYŃSKI Adam 572WROCŁAWM-30125M 266NIE00:00:2101:30:1302:51:3704:22:06.1504:22:27.20+01:55:5812:284,8
126GULCZYŃSKI Tomasz 223Kse On-sightMUROWANA GOŚLINAM-30126M 275TAK00:00:1801:24:0802:49:2004:24:24.6004:24:42.65+01:58:1312:354,8
127RUSIN Szymon 307IWINYM-30127M 277TAK00:00:0901:29:3202:54:5104:25:15.3504:25:24.35+01:58:5512:374,8
128ŻEŁOBOWSKI Przemysław 449KĄTY WROCŁAWSKIEM-30128M 278NIE00:00:2501:29:3502:54:0204:25:18.2004:25:43.85+01:59:1512:384,7
129ŁUĆ Lukasz 299WROCLAWM-30129M 283NIE00:00:5201:35:2702:50:4404:25:24.7004:26:17.60+01:59:4812:384,7
130KOŁODZIEJ Łukasz 426KOZIEGŁOWYM-30130M 285NIE00:00:5101:23:5302:41:2304:26:03.7004:26:55.20+02:00:2612:404,7
131SZMIDT Karol 212Szmidt i synŚLESINM-30131M 291NIE00:00:3001:42:5002:59:2904:28:34.1504:29:04.80+02:02:3612:474,7
132GLOS Łukasz 279STARA ŁOMNICAM-30132M 298TAK00:00:4501:34:0702:57:5104:30:52.9004:31:38.75+02:05:0912:534,7
133KOT Tomasz 97WARSZAWAM-30133M 300NIE00:00:0901:32:4402:57:1104:33:38.4504:33:48.30+02:07:1913:014,6
134POŁCZYŃSKI Maciej 328STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30134M 301NIE00:00:5601:41:1603:03:2104:32:54.5004:33:51.05+02:07:2212:594,6
135ŁACH Marcin 435Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-30135M 305NIE00:00:2901:36:0603:01:0304:34:35.9004:35:05.40+02:08:3613:044,6
136SMOLAN Marcin 276brakLEGNICAM-30136M 308NIE00:00:5501:39:0403:00:4504:36:01.4004:36:56.75+02:10:2713:084,6
137KASPRZYK Kamil 42Brambor teamMOSINAM-30137M 310NIE00:00:3201:35:1603:00:2604:36:38.2504:37:11.15+02:10:4213:104,6
138KASPRZYK Emil 43Brambor teamMOSINAM-30138M 311NIE00:00:3401:35:1503:00:2404:36:37.9004:37:12.00+02:10:4313:104,6
139CYBUŁKA Mariusz 62STAŚ BIEGAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-30139M 315NIE00:00:3801:38:2303:04:0504:38:23.9004:39:02.75+02:12:3313:154,5
140ZIMNIAK Łukasz 308KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30140M 316NIE00:00:2001:34:0103:01:0504:39:13.3504:39:33.40+02:13:0413:174,5
141GÓRSKI Mariusz 29-TYCHYM-30141M 318NIE00:00:2101:44:4603:08:3904:39:40.2504:40:01.35+02:13:3213:194,5
142KLICHOWSKI Marek 470ŁÓDŹM-30142M 321NIE00:00:2901:36:1603:04:4704:39:51.7504:40:21.55+02:13:5213:194,5
143KRZESIMOWSKI Damian 78ŁOPUSZNOM-30143M 324NIE00:00:3501:33:4002:58:3404:41:09.8004:41:45.20+02:15:1613:234,5
144GLANOWSKI Marek 384RUN FOR FUNBYSTRZYCA KŁODZKAM-30144M 326TAK00:00:2301:29:3902:54:3704:42:41.2004:43:04.50+02:16:3513:274,5
145DRYGALSKI Artur 548Meep MeepMARIANÓWM-30145M 327NIE00:00:5701:41:0703:07:0404:42:09.6504:43:07.40+02:16:3813:264,5
146KAPLINSKI Kamil 457WARSZAWAM-30146M 330NIE00:00:0301:35:5403:04:3004:46:05.3004:46:08.85+02:19:4013:374,4
147DUSZA Michał 267ŻERNICAM-30147M 333NIE00:00:5501:42:0103:08:0204:46:04.6004:46:59.80+02:20:3113:374,4
148RABSZTYN Andrzej 350Triatlon Mietkow TeamWROCLAWM-30148M 335NIE00:00:4401:46:4903:08:5904:46:51.1504:47:35.35+02:21:0613:394,4
149KURCZYNA Przemysław 84Tury Team / Pozytywnie ZakręceniDĄBROWA GÓRNICZAM-30149M 338NIE00:00:2801:42:1603:16:1504:47:40.5004:48:09.10+02:21:4013:414,4
150POCIĘGIEL Michał 35RADZISZÓWM-30150M 342NIE00:00:5001:39:1603:15:4804:51:09.0504:51:59.65+02:25:3013:514,3
151NOWAK Cyprian 46KOŚCIANM-30151M 344NIE00:00:1201:38:4603:08:5004:52:37.7504:52:50.15+02:26:2113:564,3
152BŁACHNO Marcin 23KRAKÓWM-30152M 345NIE00:00:3501:41:2303:10:0904:54:15.8004:54:50.85+02:28:2214:004,3
153ORDZIEJEWSKI Dominik 231KOŚCIELNA WIEŚM-30153M 346NIE00:00:3001:35:5803:10:4204:54:21.1004:54:51.25+02:28:2214:014,3
154FIGUŁA Sławomir 36BRZEŹNICAM-30154M 347NIE00:00:4901:45:1403:14:5404:54:05.3504:54:54.50+02:28:2514:004,3
155BARCIK Przemek 26WROCLAWM-30155M 348NO00:00:4101:37:3203:13:0504:54:39.6504:55:20.80+02:28:5214:014,3
156ADAMEK Marcin 432Iron Triathlon PleszewPLESZEWM-30156M 349NIE00:00:3601:28:4703:11:4004:54:46.5004:55:22.95+02:28:5414:024,3
157BORKOWSKI Łukasz 453DĄBROWA GÓRNICZAM-30157M 350NIE00:00:2901:42:1303:16:1504:57:12.2004:57:41.75+02:31:1214:094,2
158TOL Kamil 386Mafia Team LubliniecLISÓWM-30158M 362NIE00:00:0001:27:2503:07:4205:00:04.6505:00:04.65+02:33:3514:174,2
159PASTERNOK Marian 538NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-30159M 363NIE00:00:3001:32:2403:07:1404:59:35.2505:00:05.90+02:33:3714:154,2
160BYKS Tomasz 90Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNANM-30160M 379TAK00:00:5901:50:0203:33:0705:19:22.1005:20:21.30+02:53:5215:123,9
161FRACZEK Marcin 351Triathlon Mietków TeamWROCŁAWM-30161M 381NIE00:00:4301:53:1603:28:5105:24:36.8005:25:20.40+02:58:5115:273,9
Niesklasyfikowani
DQCZERNIAK Paweł 397Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna Z NaturySOSNÓWKAM-30NIEDQ00:50:40 DQ DQ01:56:42.30 DQ DQ--
SZALIŃSKI Marcin 224POZNAŃM-30NIEDNF01:51:03 DNF DNF DNF DNF--
SIUDEK Robert 499KRAKÓWM-30NIEDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 164 wynik(ów)