ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KRATOCHVÍL Miloš 287INOV-8 OCR TEAMPARDUBICEM-401M 2NO00:00:0100:51:1001:43:1702:35:54.0002:35:55.45 7:258,1
2NASKRĘT Sławomir 422sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-402M 5NIE00:00:0100:54:0701:51:0902:48:22.3002:48:23.70+00:12:288:017,5
3SAWICZ Robert 277peyotlZARYM-403M 14TAK00:00:2101:06:1402:03:3703:02:45.6503:03:06.90+00:27:118:426,9
4SODOWSKI Tomasz 365CHORZÓWM-404M 19NIE00:00:0901:08:4002:06:1503:05:39.1503:05:48.15+00:29:528:506,8
5JUDA Witold 512JELENIA GÓRAM-405M 22NIE00:00:0501:08:4302:09:1603:08:39.1003:08:44.45+00:32:498:596,7
6IGNACZAK Marcin 150IFB BROKERŻYCHLINM-406M 23NIE00:00:0401:07:4902:07:4003:08:50.9503:08:55.50+00:33:008:596,7
7KRAJEWSKI Wojtek 82KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-407M 29NIE00:00:0001:07:4702:08:4603:14:14.3503:14:14.35+00:38:189:146,5
8KITA Michał 129pędzący w miejscuWROCŁAWM-408M 32TAK00:00:0300:57:3702:11:5603:16:35.4503:16:39.40+00:40:439:216,4
9WAHL Daniel 86T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-409M 35TAK00:00:0601:13:5702:12:5503:17:31.1503:17:37.45+00:41:429:246,4
10NIEZGÓDKA Tomasz 367Faktoring EkspertWROCŁAWM-4010M 43NIE00:00:0601:09:2702:13:0003:22:00.1503:22:06.80+00:46:119:376,2
11BUCHLA Marcin 242GT RATWROCŁAWM-4011M 46NIE00:00:0401:11:3302:14:3903:22:50.4503:22:54.60+00:46:599:396,2
12SKRABA Michał 494Hercog Running TeamWROCŁAWM-4012M 51NIE00:00:2401:10:2202:13:0503:23:21.5003:23:46.30+00:47:509:416,2
13DZIWOKI Marek 304RYBNIKM-4013M 55NIE00:00:0001:14:0602:17:3703:24:09.9503:24:09.95+00:48:149:436,2
14CIURASZKIEWICZ Andrzej 57WROCŁAWM-4014M 56NIE00:00:1201:14:0602:14:2303:24:10.2503:24:22.70+00:48:279:436,2
15LINKOWSKI Michał 71UA Trail TeamSUCHY LASM-4015M 57NIE00:00:1701:12:5802:14:0703:24:50.2003:25:07.35+00:49:119:456,2
16MIŁUCH Tomasz 119SOWIE TEAMWAŁBRZYCHM-4016M 62NIE00:00:0401:07:1302:14:4903:26:56.2003:27:00.95+00:51:059:516,1
17STEPAK Włodzimierz 230KB Aktywni KoninRUDZICAM-4017M 69NO00:00:0601:16:0302:18:4803:29:16.6503:29:23.30+00:53:279:576,0
18TOŚ Sebastian 87CHRZĄSTAWA WIELKAM-4018M 75NIE00:00:1401:16:3402:19:1103:31:52.4003:32:06.95+00:56:1110:055,9
19NIEDBAŁA Mateusz 483Volkswagen Samochody Użytkowe MTB teamMUROWANA GOŚLINAM-4019M 78NIE00:00:0100:56:5202:14:1803:35:31.8503:35:33.30+00:59:3710:155,8
20HALADYN Łukasz 257auratreeaktywny ostrzeszówOSTRZESZÓWM-4020M 81TAK00:00:0401:08:2902:17:3003:37:19.4003:37:23.60+01:01:2810:205,8
21WALENDA Arkadiusz 528Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-4021M 82NIE00:00:0401:05:5802:18:4903:37:36.1003:37:40.15+01:01:4410:215,8
22PAWŁOWSKI Janusz 495----GŁSUZYCA GÓRNAM-4022M 83TAK00:00:0001:12:2702:18:4603:37:49.8003:37:49.80+01:01:5410:225,8
23SZWARCZYŃSKI Łukasz 551POZNAŃM-4023M 84TAK00:00:1501:08:3702:17:4003:37:35.3503:37:50.55+01:01:5510:215,8
24RADECKI Wojciech 534Niepołomice BiegająWIELICZKAM-4024M 85NIE00:00:0201:09:2102:15:5803:38:21.6003:38:24.50+01:02:2910:235,8
25SOSINSKI Grzegorz 392GDANSKM-4025M 87TAK00:00:1001:18:3402:24:3103:39:34.4003:39:44.95+01:03:4910:275,7
26DARMOCHWAŁ Leszek 154Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃM-4026M 100TAK00:00:0301:05:5502:20:1103:44:05.1003:44:08.45+01:08:1310:405,6
27ŁUCZAK Paweł 227ŁÓDŹM-4027M 107NIE00:00:0501:18:3402:25:5203:44:16.8003:44:22.25+01:08:2610:405,6
28NOWAK Leszek 478rzeczyProsteWARSZAWAM-4028M 108NIE00:01:0401:15:0002:22:2103:44:05.0003:45:09.05+01:09:1310:405,6
29STANUCHIEWICZ Oskar 387HERCOG RUNNING TEAMCZĘSTOCHOWAM-4029M 109NIE00:00:2301:08:2502:24:0503:44:50.7503:45:14.50+01:09:1910:425,6
30MAZUREK Michał 456KŁODZKOM-4030M 119NIE00:00:0701:15:4502:25:3303:49:09.3003:49:16.30+01:13:2010:545,5
31WAJDA Robert 261OPOLEM-4031M 121TAK00:00:1001:16:3402:26:4103:49:21.3503:49:31.40+01:13:3510:555,5
32MAŚLAK Radomił 553Stare Babice BiegająKWIRYNÓWM-4032M 123NIE00:00:2301:17:5702:26:5203:49:26.8503:49:49.95+01:13:5410:555,5
33NOWAK Adam 465GLIWICEM-4033M 124TAK00:00:1701:26:2203:49:34.4003:49:51.55+01:13:5610:555,5
34ZARODA Zbyszek 136KB Aktywni KoninKONINM-4034M 126NIE00:00:0601:14:0802:18:0803:50:12.8503:50:19.20+01:14:2310:575,5
35STEC Piotr 27WARSZAWAM-4035M 129NIE00:00:0801:15:0502:29:4603:50:15.9503:50:24.70+01:14:2910:575,5
36KRECZMANSKI Robert 363Ramy DadeZALESIE GÓRNEM-4036M 133NIE00:00:0501:18:2002:30:0403:51:12.8503:51:18.80+01:15:2311:005,4
37PRZYPOLSKI Paweł 63Im-Possible TeamPUŁAWYM-4037M 135NIE00:00:2001:18:0702:29:4503:51:26.8503:51:47.60+01:15:5211:015,4
38KOWALSKI Bogusław 12Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-4038M 136TAK00:00:0801:19:2102:27:4803:51:39.9503:51:48.15+01:15:5211:015,4
39CZYŻ Grzegorz 525CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4039M 137NIE00:00:1101:18:5002:28:1103:52:12.3503:52:23.50+01:16:2811:035,4
40STACHURSKI Daniel 359WARSZAWAM-4040M 141NIE00:00:0501:17:4903:53:51.3003:53:56.95+01:18:0111:085,4
41HARĘŻLAK Krzysztof 2454 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹM-4041M 143NIE00:00:2601:15:4002:33:1503:54:04.9503:54:31.70+01:18:3611:085,4
42FLORCZAK Marek 161LZS TARCHALANKARADKÓWM-4042M 150NIE00:00:0601:19:2802:32:3103:56:37.6503:56:44.25+01:20:4811:165,3
43STEC Wojciech 64BRZEG DOLNYM-4043M 156NO00:00:0901:14:2002:29:4303:58:42.0503:58:51.20+01:22:5511:225,3
44BOCIAN Ryszard 338Klub Wysokogórski w ToruniuOSIEM-4044M 160TAK00:00:2901:27:1402:34:2103:58:57.8503:59:27.65+01:23:3211:225,3
45PALACZ Marcin 41Optima CardioBRZEGM-4045M 166NIE00:00:0601:22:2602:37:5104:02:48.2504:02:54.55+01:26:5911:335,2
46BONIKOWSKI Tomasz 368GRODZISK MAZM-4046M 173NIE00:00:4701:33:2502:42:1904:03:44.3504:04:31.50+01:28:3611:365,2
47JANUSZ Tomasz 399WROCŁAWM-4047M 174NIE00:00:1301:22:0102:37:3904:04:18.2504:04:31.95+01:28:3611:385,2
48KACZKAN Marcin 15PHZ im Artura HajzeraNIDZICAM-4048M 175TAK00:00:3401:28:4802:38:4104:04:08.3504:04:42.75+01:28:4711:375,2
49ŁUKOMSKI Maciej 198ŁÓDŹM-4049M 177NIE00:00:1101:22:0002:38:5104:04:51.7504:05:03.35+01:29:0711:395,1
50MŁODOŻENIEC Jacek 549REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM-4050M 180NIE00:00:1601:27:5602:39:1604:05:17.9504:05:34.00+01:29:3811:405,1
51KOŁODZIEJ Mariusz 156Triathlon Mietków TeamLEGNICAM-4051M 181NIE00:00:0901:22:1202:39:5104:05:33.8004:05:42.95+01:29:4711:415,1
52KOWALEWSKI Grzegorz 518KRZEPTÓWM-4052M 183NIE00:00:1801:27:0902:38:3404:05:26.6504:05:45.00+01:29:4911:415,1
53MICHALSKI Roman 271KB CarascoPOZNAŃM-4053M 188NIE00:00:1401:21:4702:37:5404:06:32.5004:06:46.60+01:30:5111:445,1
54KRUZEL Rafał 217Biegowe MisieLEGNICAM-4054M 189NIE00:00:1501:27:0202:42:1504:06:32.0004:06:47.35+01:30:5111:445,1
55MANEL Mariusz 127Netbox Biega - LeszNo LimitsKĄKOLEWOM-4055M 191NIE00:00:1401:26:5602:40:2904:06:36.3504:06:50.85+01:30:5511:445,1
56BALCERZAK Robert 321PAJĘCZNOM-4056M 196NIE00:00:4401:23:5502:39:5004:07:07.0004:07:51.50+01:31:5611:465,1
57MROZEK Grzegorz 336GASZOWICEM-4057M 200TAK00:00:2001:25:2902:40:4304:08:56.6004:09:16.95+01:33:2111:515,1
58KANDEFER Robert 340GŁUSZYCAM-4058M 203NIE00:00:0301:23:5702:37:4604:10:14.5004:10:17.80+01:34:2211:545,0
59MŁYNARCZYK Krzysztof 24WARSZAWAM-4059M 205NIE00:00:1501:29:3202:42:5504:10:14.6004:10:30.45+01:34:3511:555,0
60KAMIŃSKI Paweł 570MUROWANIECM-4060M 207NIE00:00:4001:22:5302:39:2804:10:04.3004:10:44.50+01:34:4911:545,0
61IWAN Robert 487iron balls runners clubWROCŁAWM-4061M 208NIE00:00:3501:29:2502:43:3704:10:12.2504:10:48.05+01:34:5211:545,0
62FLORCZAK Maciej 215MTB4FunGORZÓW WLKP.M-4062M 209NIE00:00:3401:29:2302:43:4004:10:14.2504:10:48.50+01:34:5311:545,0
63MUTRYNOWSKI Piotr 500WARSZAWAM-4063M 211NIE00:00:5001:40:2602:52:2504:10:24.2504:11:14.55+01:35:1911:555,0
64PILARSKI Jacek 506Aktywni KoninKONINM-4064M 215NIE00:00:0701:24:4802:42:4104:12:43.9504:12:51.75+01:36:5612:025,0
65WÓJCIK Marcin 516flowerpowerunKOWARYM-4065M 219TAK00:00:3801:35:0202:48:4304:14:02.9504:14:41.35+01:38:4512:055,0
66ZIELIŃSKI Rafał 105Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM-4066M 223NIE00:00:2901:36:0502:54:2304:14:59.6004:15:28.70+01:39:3312:084,9
67MNICH Tomasz 219GLIWICEM-4067M 225NIE00:00:4101:28:1702:43:4904:15:33.6504:16:15.50+01:40:2012:104,9
68GRABIŃŚKI Waldemar 440Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOM-4068M 227NIE00:00:2601:36:0102:54:2804:16:18.5504:16:44.80+01:40:4912:124,9
69POLIMIRSKI Łukasz 586POKRZYWNICAM-4069M 23000:00:1501:30:1402:44:0604:16:41.6004:16:56.75+01:41:0112:134,9
70WILMAŃSKI Arkadiusz 66POZNAŃM-4070M 235NIE00:00:0601:28:1102:43:2304:17:34.9004:17:41.80+01:41:4612:154,9
71KLOSKOWSKI Dariusz 546Night Runners SłupskSŁUPSKM-4071M 238TAK00:00:3001:31:4802:49:0904:17:18.8004:17:49.65+01:41:5412:154,9
72AUGUSTYNOWICZ Andrzej 170MoveOneKUNICEM-4072M 239NIE00:01:1501:37:0302:50:3604:16:43.7004:17:59.55+01:42:0412:134,9
73POLIT Ernest 369R-TEAM ŁowiczDOMANIEWICEM-4073M 241NIE00:00:1501:24:3102:45:4504:18:17.2004:18:32.45+01:42:3712:174,9
74LIPIŃSKI Marcin 176MoveOnTeamKOMORNIKIM-4074M 244TAK00:01:1401:32:4102:50:4204:17:37.4004:18:52.05+01:42:5612:164,9
75KAMIŃSKI Wojciech 484WARSZAWAM-4075M 246NIE00:00:4101:32:2602:48:3604:18:37.2504:19:18.40+01:43:2212:184,9
76SZACH Andrzej 445GILÓWM-4076M 247NIE00:00:2301:28:1702:49:1304:18:56.4504:19:19.70+01:43:2412:194,9
77SOBOTA Paweł 88Kamiennogórska Grupa BiegowaKAMIENNA GÓRAM-4077M 250NO00:00:1801:24:4802:44:3804:19:07.6004:19:25.70+01:43:3012:204,9
78GUCWA Mirosław 312Tymczasem.inOPOLEM-4078M 253NIE00:00:2001:30:3402:49:3304:19:21.5504:19:42.30+01:43:4612:214,9
79GRZĘDZIELSKI Jacek 573KRAKÓWM-4079M 255NIE00:00:0301:28:2502:50:0204:19:50.4504:19:53.75+01:43:5812:224,8
80RODAK Jarosław 560WAŁBRZYCHM-4080M 258NIE00:00:4701:37:3302:53:0404:19:12.5004:19:59.75+01:44:0412:204,9
81JAŃSKI Tomasz 477NAMYSŁÓWM-4081M 260NIE00:00:1801:39:2402:56:3504:19:54.0004:20:12.20+01:44:1612:224,8
82PANEK Krzysztof 54Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-4082M 263NIE00:01:0101:39:5402:56:0904:20:36.4004:21:37.70+01:45:4212:244,8
83MOSZUMAŃSKI Patryk 582TORWROCŁAWM-4083M 27000:00:1701:29:5402:49:2404:23:31.5004:23:48.50+01:47:5312:324,8
84TOMCZAK Mariusz 303MOSINAM-4084M 272NIE00:00:1601:33:1302:52:4604:24:09.1504:24:25.20+01:48:2912:344,8
85BINKOWSKI Marcin 174pajączekMOSINAM-4085M 273NIE00:00:1001:38:1302:53:2404:24:16.3004:24:26.85+01:48:3112:354,8
86BOGUCKI Wojciech 315OPOLEM-4086M 274NIE00:00:2201:34:3602:52:4604:24:17.4504:24:40.05+01:48:4412:354,8
87GALEWSKI Piotr 583Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-4087M 27600:00:1601:32:5802:54:5104:24:49.1504:25:05.35+01:49:0912:364,8
88KOŁODZIEJ Paweł 282CZERNICAM-4088M 280NIE00:00:4001:41:2502:55:0904:25:06.4004:25:46.50+01:49:5112:374,8
89JAROSŁAWSKI Mariusz 253Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAM-4089M 281TAK00:01:0101:39:2802:56:4304:24:48.6004:25:50.25+01:49:5412:364,8
90WITASZEWSKI Marek 542WARSZAWAM-4090M 282NIE00:00:1201:26:1602:50:2204:26:04.1504:26:16.85+01:50:2112:404,7
91KOZIELEWSKI Antoni 52Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃM-4091M 287NIE00:01:0001:40:0202:56:1104:26:00.1504:27:00.25+01:51:0412:404,7
92KLEIST Tomek 443KŁODAWAM-4092M 288NIE00:00:5501:35:1302:57:4904:26:06.3504:27:01.85+01:51:0612:404,7
93WLADYKA Marcin 561WARSZAWAM-4093M 294NIE00:00:1901:36:2202:56:0604:29:49.4004:30:08.40+01:54:1212:504,7
94KOLAŚNIEWSKI Marek 153POZNAŃM-4094M 295NIE00:00:3601:36:4102:56:0304:29:43.3504:30:19.65+01:54:2412:504,7
95ŻUREK Mariusz 377RAWICZM-4095M 299NIE00:00:1901:33:4102:53:3804:33:03.0504:33:22.60+01:57:2713:004,6
96SZCZEPANIAK Karol 550Cross Straceńców TeamGŁOGÓWM-4096M 302NIE00:00:2401:32:5702:58:0704:33:58.2004:34:22.55+01:58:2713:024,6
97NADOLSKI Piotr 375WARSZAWAM-4097M 303NIE00:00:5402:00:0803:10:0704:33:29.7504:34:24.20+01:58:2813:014,6
98KANECKI Mirek 237Kowary BiegająKOWARYM-4098M 306NIE00:00:3601:38:5103:03:5504:35:09.4504:35:46.00+01:59:5013:064,6
99GRUDZIEŃ Mariusz 585PHZMIĘDZYGÓRZEM-4099M 30700:00:3301:43:1803:08:5104:35:17.0004:35:50.05+01:59:5413:064,6
100KANIOWSKI Wojciech 382CZĘSTOCHOWAM-40100M 309NIE00:00:2601:31:5803:02:2304:36:33.5504:36:59.70+02:01:0413:104,6
101KRZECZKOWSKI Roman 248trener biegania. plŚWIDNICAM-40101M 312NIE00:00:3101:34:3702:55:5204:36:43.4004:37:15.35+02:01:1913:104,6
102WINCZURA Leszek 173GDAŃSKM-40102M 314NIE00:00:4101:44:1203:07:4304:36:51.7004:37:33.35+02:01:3713:114,6
103CZUBIEL Konrad 292POZNAŃM-40103M 319NIE00:00:5001:33:1203:00:4904:39:13.1504:40:03.45+02:04:0813:174,5
104MŁYNARCZYK Krzysztof 533Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40104M 320NIE00:00:3801:34:4703:02:1304:39:40.0504:40:18.45+02:04:2313:194,5
105KULA Rafał 343WROCŁAWM-40105M 322NIE00:00:4201:41:2303:03:5204:39:53.2504:40:35.30+02:04:3913:194,5
106STEFANOWSKI Marcin 416ŻARÓWM-40106M 323NIE00:00:3001:37:5103:00:2304:40:24.8504:40:55.35+02:04:5913:214,5
107REJEK Kuba 565VEGG TeamPOZNAŃM-40107M 325NIE00:00:3301:33:4903:06:1404:41:51.4504:42:25.05+02:06:2913:254,5
108FRANKIEWICZ Jakub 79KRAKÓWM-40108M 328NIE00:00:3901:44:2003:07:1804:42:29.1004:43:08.10+02:07:1213:274,5
109ZAJĄC Krzysztof 221ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40109M 329NIE00:00:4701:43:0203:13:2204:43:58.5004:44:46.05+02:08:5013:314,4
110SEDLAK Robert 158LUBSKOM-40110M 334NIE00:00:1001:34:0903:05:2704:47:04.9504:47:15.10+02:11:1913:404,4
111WÓJTOWICZ Zbigniew 80NOWA WIEŚM-40111M 337NIE00:00:4401:37:4003:08:1004:47:06.2504:47:50.30+02:11:5413:404,4
112KUPIEC Dariusz 135MKB DREPTAKMIŃSKA MAZOWIECKIM-40112M 352NIE00:00:2701:46:4003:17:5604:57:23.7504:57:51.55+02:21:5614:094,2
113SZYMAŃSKI Mariusz 77Mkb DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-40113M 353NIE00:00:2701:46:4203:17:5404:57:23.9004:57:51.65+02:21:5614:094,2
114DOBROSIELSKI Marcin 442TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃM-40114M 354NIE00:01:0301:42:0303:19:0104:56:48.1004:57:52.00+02:21:5614:084,2
115TACIAK Sebastian 178Antoninek PoznańPOZNAŃM-40115M 355NIE00:00:4601:38:0803:08:5204:57:07.2004:57:53.35+02:21:5714:084,2
116KOZAK Piotr 576SOSNOWIECM-40116M 358NIE00:00:3201:40:5203:14:2004:58:00.9004:58:33.55+02:22:3814:114,2
117SMYK Robert 577OTK RZEŹNIKM-40117M 36400:00:3401:34:4803:07:1104:59:32.6505:00:06.95+02:24:1114:154,2
118MAJKOWSKI Tomasz 555DŁUGOŁĘKAM-40118M 368NIE00:00:5001:51:1303:24:5005:05:56.3505:06:47.00+02:30:5114:344,1
119FURS Daniel 531HanysyPANIÓWKIM-40119M 369NIE00:00:2901:43:0803:16:4705:06:42.8005:07:12.15+02:31:1614:364,1
120VOOK Rafał 532HanysyHENRYKÓW UROCZEM-40120M 370NIE00:00:3001:43:0403:15:5905:06:42.6505:07:13.20+02:31:1714:364,1
121BRYSIAK Ziemowit 25MZ Running TeamWROCŁAWM-40121M 372NIE00:00:4201:52:1903:26:2805:06:39.0505:07:21.20+02:31:2514:364,1
122KUGLARZ Szymon 323Motointegrator running teamWODZISŁAW ŚL.M-40122M 373NIE00:00:2901:46:2403:24:2005:07:39.8005:08:09.40+02:32:1314:394,1
123MAJEWSKI Tomasz 168GRÓJECM-40123M 374NIE00:00:2801:46:4103:26:1405:07:52.0505:08:20.95+02:32:2514:394,1
124MICHALAK Piotr 72KOŚCIANM-40124M 375NIE00:00:5101:49:5603:23:2005:08:31.3005:09:22.70+02:33:2714:414,1
125KAMIŃSKI Tomasz 407POZNAŃM-40125M 383NIE00:00:5501:50:2003:42:2305:31:27.3505:32:22.85+02:56:2715:473,8
126SKALSKI Radosław 296KB AKTYWNI KONINKONINM-40126M 384NIE00:00:0601:14:0202:17:50+00:34:389:506,1
Niesklasyfikowani
DQKOSTERKIEWICZ Marcin 196Rybak Personal Trainer - PTC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-40NIEDQ00:56:15 DQ DQ02:03:26.60 DQ DQ--
WRÓBLEWSKI Robert 580GRODZISK MAZOWIECKIM-40DNF02:09:19 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 128 wynik(ów)