ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-501M 47NIE00:00:0501:11:3302:11:5203:22:58.1003:23:03.45 9:396,2
2SUJAK Mirosław 209MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM-502M 90NIE00:00:0701:16:1102:23:4503:41:03.1003:41:10.35+00:18:0610:315,7
3CISZYŃSKI Marek 247START KatowiceKATOWICEM-503M 114NIE00:00:2401:24:1302:30:0603:46:53.9503:47:18.85+00:24:1510:485,6
4SIEJA Marcin 430Speleoklub Bobry ŻagańŻAGAŃM-504M 161TAK00:00:2401:22:0102:30:5903:59:06.9003:59:31.85+00:36:2811:235,3
5GERUS Wiesław 439Pro-Run WrocławWROCŁAWM-505M 167NIE00:00:1901:29:0102:39:4304:03:07.1004:03:26.55+00:40:2311:345,2
6SKUDLARSKI Kamil 278Pro-Run Wrocław, WKWWROCŁAWM-506M 171TAK00:00:3101:31:3702:42:3804:03:28.2004:03:59.85+00:40:5611:355,2
7KASIŃSKI Wojciech 349PSZCZYNAM-507M 204NIE00:00:1601:34:4302:47:1104:10:03.3504:10:20.00+00:47:1611:545,0
8ZAŁUSKI Darek 3Polski Himalaizm Zimowy im. Artura HajzeraWARSZAWAM-508M 216TAK00:00:0001:36:3602:46:4404:13:17.6504:13:17.65+00:50:1412:035,0
9WOLSKI Piotr 461AKG ŁÓDŹMILANÓWEKM-509M 220TAK00:00:1001:32:0602:44:5804:14:48.9004:14:58.90+00:51:5512:084,9
10MICHALCZYK Artur 342BOCHNIAM-5010M 231NIE00:00:1801:33:0702:50:1804:16:41.9004:17:00.10+00:53:5612:134,9
11JABŁCZYŃSKI Paweł 345WŁOCŁAWEKM-5011M 242TAK00:00:0901:26:0602:48:0404:18:38.8004:18:48.45+00:55:4512:194,9
12FURTAK Krzysztof 335KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM-5012M 243NIE00:00:0801:34:2902:49:4804:18:43.3004:18:51.45+00:55:4812:194,9
13KOPEĆ Dariusz 151KUDOWA ZDRÓJM-5013M 248TAK00:00:2501:26:3302:48:4504:18:57.4004:19:23.35+00:56:1912:194,9
14MICHAJLUK Bogdan 530Służba CelnaSADKÓWM-5014M 264NIE00:00:3901:32:2802:51:0804:21:15.2004:21:55.10+00:58:5112:264,8
15BEDNARCZYK Bogusław 444Pro-Run WrocławWROCŁAWM-5015M 265NIE00:00:4201:39:4702:52:3604:21:41.8004:22:24.60+00:59:2112:274,8
16KUBOWICZ Zbigniew 514OLAWAM-5016M 268NIE00:00:4001:36:0202:51:1304:22:42.0504:23:22.25+01:00:1812:304,8
17BRODZIK Przemysław 91Przed SiebieZIELONA GÓRAM-5017M 269NIE00:00:1101:31:0402:51:0204:23:12.0004:23:23.90+01:00:2012:324,8
18NEUMANN Jacek 169RADKÓWM-5018M 286NIE00:00:4501:38:1202:55:1904:26:13.4004:26:59.25+01:03:5512:404,7
19CHORZĘPA Adam 143WOLANYM-5019M 289TAK00:00:0701:25:2602:50:5404:27:33.0504:27:40.60+01:04:3712:444,7
20JUSZCZAK Zbigniew 75niezrzeszonyOPATÓWEKM-5020M 290NIE00:00:1701:31:3402:52:3804:28:45.9504:29:03.40+01:05:5912:474,7
21WARZOCHA Ryszard 479Iron Balls Runners ClubWARSZAWAM-5021M 296NIE00:00:4101:29:3802:54:3704:29:41.8504:30:22.85+01:07:1912:504,7
22SZYDŁOWSKI Wiesław 270ŻARÓWM-5022M 297NIE00:00:3301:26:5702:51:3204:30:54.5504:31:27.75+01:08:2412:544,7
23BULKOWSKI Waldemar 504BRZEGM-5023M 313NIE00:00:4401:41:1603:03:2104:36:32.9004:37:17.70+01:14:1413:104,6
24BAKA Marcin 180GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-5024M 332NIE00:00:4601:44:0703:08:0504:45:54.9504:46:41.10+01:23:3713:364,4
25WODECKI Krzysztof 260BOJANOWOM-5025M 340NIE00:00:4701:39:5803:10:3104:48:53.2004:49:40.65+01:26:3713:454,4
26BŁOŃSKI Zbigniew 521Polskie Stowaryszenie Sportu po TransplantacjiWODZISŁAW ŚLĄSKIM-5026M 341NIE00:00:3201:40:5603:16:0904:51:18.5504:51:50.65+01:28:4713:524,3
27BIERNACIK Jacek 510KUDOWA-ZDRÓJM-5027M 356NIE00:00:5801:51:2503:20:3304:56:55.4504:57:54.40+01:34:5014:084,2
28MIROSŁAW Ropel 567Kis TransportWEJHEROWOM-5028M 359NIE00:00:4701:47:2803:19:1304:57:52.5004:58:40.15+01:35:3614:114,2
29PODSIADŁY Robert 112Chata Biegacza K34WROCŁAWM-5029M 361NIE00:00:5401:46:0403:19:3404:58:49.0004:59:43.10+01:36:3914:134,2
30BOROŃ Ryszard 44NOWA IWICZNAM-5030M 366NIE00:00:5201:49:4703:19:2805:04:23.0505:05:15.55+01:42:1214:294,1
31SZCZĘSNY Marek 103Przed SiebieZIELONA GÓRAM-5031M 367NIE00:00:1501:47:2503:19:2005:06:10.0005:06:25.90+01:43:2214:344,1
32KACZMARCZYK Wojciech 113RACIBÓRZM-5032M 376NIE00:00:4201:32:5803:07:3305:13:20.6005:14:03.25+01:50:5914:554,0
33KOTLIŃSKI Jarosław 523KOWARYM-5033M 378NIE00:00:3601:45:2803:24:0205:14:26.5005:15:02.95+01:51:5914:584,0
Znaleziono 33 wynik(ów)