ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2017
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-01-21
Miejsce : Pasterka
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 586
Wystartowało : 503
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 492
Na trasie : 4
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LAJN Daria 354UKS Azymut Pabianice/ Sopocki Klub TaternictwaJaskiniowegoGDAŃSKK-201K 1TAK00:00:0301:01:1501:59:5002:55:56.7002:56:00.25 8:227,2
2DEREZIŃSKA-OSIECKA Magdalena 5Tatra Running TeamKRAKÓWK-301K 2TAK00:00:0201:03:3002:03:1003:03:28.7003:03:31.00+00:07:308:446,9
3FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 578AR TeamK-302K 300:00:0001:00:3701:59:3403:03:54.9503:03:54.95+00:07:548:456,9
4KIK Iwona 474KW KrakówKRAKÓWK-303K 4TAK00:00:0301:04:4702:05:1803:04:27.5503:04:31.20+00:08:308:476,8
5WINIARSKA Katarzyna 19Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK-304K 5NIE00:00:0201:03:5102:06:0403:12:57.8003:13:00.40+00:17:009:116,5
6KORPAL Agnieszka 18Poco Loco AdventurePOZNAŃK-305K 6NIE00:00:0301:09:5402:14:1603:23:58.8003:24:02.00+00:28:019:426,2
7KANTOR Martyna 17Salco Sport TeamKRAKÓWK-202K 7NIE00:00:0201:00:1902:14:0003:28:24.2503:28:26.90+00:32:269:556,0
8KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK Katarzyna 423sklepbiegacza.plPOTASZEK-401K 8NIE00:00:0201:15:0402:20:0903:36:05.3003:36:07.50+00:40:0710:175,8
9KRUCZEK Monika 108KW Kraków/Lacho TeamKRAKÓWK-306K 9TAK00:00:1001:18:1002:24:0803:37:09.0003:37:19.05+00:41:1810:205,8
10JAROSZ Anna 32KLODZKOK-203K 10NIE00:00:1801:15:0302:23:1803:37:25.8003:37:44.20+00:41:4310:215,8
11BANAŚ Zuzanna 310WKWWROCŁAWK-204K 11TAK00:00:1501:21:5602:31:5703:54:15.1003:54:30.45+00:58:3011:095,4
12RYBARSKA Marta 409Rajsport ActiveDOLSKK-205K 12NIE00:00:1101:24:5302:37:2203:56:53.9003:57:05.15+01:01:0411:165,3
13GWIZDAŁA Anna 339OSIEK-307K 13NIE00:00:3001:27:1402:34:1703:58:57.0003:59:27.40+01:03:2711:225,3
14OGŁAZA Magdalena 286Kowary BiegająKOWARYK-308K 14NIE00:00:0501:17:2202:31:1604:00:17.6004:00:23.35+01:04:2311:265,2
15BAŁYS Katarzyna 22STRONIE ŚLĄSKIEK-309K 15NIE00:00:1501:25:2902:37:4904:01:56.8504:02:12.10+01:06:1111:315,2
16JURA Dorota 485BIELSKO-BIALAK-3010K 16NIE00:00:5501:28:5102:38:1904:01:18.8504:02:14.25+01:06:1411:295,2
17RYCHCIK-ZYGADŁO Edyta 529OLEŚNICA SPALICEK-402K 17TAK00:00:0801:24:4002:37:5404:03:49.9504:03:58.20+01:07:5711:365,2
18GORNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 139OBORNIKI ŚLĄSKIEK-3011K 18NIE00:00:0401:21:2702:37:3804:06:01.4504:06:05.90+01:10:0511:425,1
19ROMAŃCZUK Monika 511JELENIA GÓRAK-3012K 19NIE00:00:2001:27:0002:42:5204:07:29.9004:07:50.55+01:11:5011:475,1
20MACIEJASZ Aleksandra 115DUSZNIKI ZDRÓJK-3013K 20NIE00:00:0701:24:0302:41:2104:08:27.9004:08:35.70+01:12:3511:495,1
21PILARSKA Magdalena 246STR Poznań/ WKTJPOZNAŃK-3014K 21TAK00:00:1401:30:1102:43:1704:13:34.3004:13:49.05+01:17:4812:045,0
22STACHECKA Marta 490POZNANK-206K 22NIE00:00:2201:30:1002:47:4604:13:54.0004:14:16.35+01:18:1612:055,0
23NADOLNA Ewa 50Rzyć chyża gżegżółki i czyżaPOZNAŃK-3015K 23NIE00:01:0101:39:5002:53:2804:13:57.2004:14:58.70+01:18:5812:055,0
24CZERNIAK Wioleta 396Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturyPODGÓRZYNK-3016K 24NIE00:00:1801:32:3002:46:1804:15:05.6504:15:23.85+01:19:2312:084,9
25GAŁECKA-PIGUŁA Anna 213BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-207K 25NIE00:00:4301:35:4102:49:0004:14:44.8504:15:27.90+01:19:2712:074,9
26FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 165Los BieganerosWROCŁAWK-3017K 26NIE00:00:2301:32:4602:49:5904:16:36.2504:17:00.10+01:20:5912:134,9
27KOWALCZYK Joanna 177Bieganizm / DynafitPLKRAKÓWK-3018K 27NIE00:00:0201:28:4402:49:1704:19:50.1504:19:52.80+01:23:5212:224,8
28MANDYCZ Magdalena 182RACIBÓRZK-3019K 28NIE00:00:4401:29:0302:47:3504:19:13.6004:19:57.90+01:23:5712:204,9
29KACZMAREK Karolina 410SBRT Warszawa PowiśleWARSZAWAK-3020K 29NIE00:00:3901:38:4302:54:2304:19:19.5004:19:59.30+01:23:5912:204,9
30DOPIERAŁA Kinga 322#SobasTeam / Skalnik.plWROCŁAWK-208K 30NIE00:00:2801:29:4702:51:0104:22:20.8004:22:48.95+01:26:4812:294,8
31KILKOWSKA Paulina 92Kilkowski Pompy CiepłaMOSINAK-3021K 31NIE00:00:1901:37:4202:52:3504:22:34.2504:22:53.50+01:26:5312:304,8
32WIELICZKO Anna 95WROCŁAWK-3022K 32NIE00:00:2501:36:4202:56:0204:22:27.9004:22:53.80+01:26:5312:294,8
33KURZAWA Iwona 527WARSAWK-3023K 33NIE00:00:5601:37:3202:55:3004:25:21.4504:26:18.35+01:30:1812:384,7
34BORKOWSKA Aneta 117Srultra TeamSTOCZEKK-209K 34NIE00:00:2501:40:1102:56:4604:26:05.1004:26:30.10+01:30:2912:404,7
35WIECZOREK Katarzyna 433Iron Triathlon PleszewPLESZEWK-2010K 35NIE00:00:3301:34:2502:52:4404:27:15.3004:27:48.80+01:31:4812:434,7
36BERNAT Jolanta 167Stowarzyszenie Tenis Centrum AsSZCZYTNAK-3024K 36NIE00:00:1201:34:1802:54:5204:28:52.7504:29:04.90+01:33:0412:484,7
37STRZELCZYK Marlena 295KOSTRZYNK-2011K 37NIE00:00:2601:37:2502:59:1804:29:14.1004:29:41.00+01:33:4012:494,7
38MAZURCZAK Anna 94KW WarszawaWARSZAWAK-3025K 38TAK00:00:2601:36:3402:56:2004:29:58.2504:30:24.90+01:34:2412:514,7
39BORYCZKA Katarzyna 403KLUB BIEGACZA SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAK-2012K 39NIE00:00:2101:34:0703:02:1204:30:42.6504:31:04.50+01:35:0412:534,7
40SOCHA Ewa 381Concordia Runners TeamPOZNAŃK-3026K 40NIE00:00:2401:35:1502:56:4604:31:35.7504:31:59.75+01:35:5912:554,6
41KWIATKOWSKA Zuzanna 298SZCZYTNAK-403K 41NIE00:00:1301:34:4602:56:1704:32:40.4004:32:54.30+01:36:5412:594,6
42MRUGALSKA Liliana 45Netbox BiegaGOSTYŃK-2013K 42NIE00:00:1001:39:1002:57:2104:33:38.9004:33:49.55+01:37:4913:014,6
43NIESPODZIANA Ania 441Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-3027K 43NIE00:00:2501:36:0202:56:5704:33:32.4504:33:58.40+01:37:5813:014,6
44JACHOWICZ Aleksandra 437WIELUNK-2014K 44NO00:00:5201:40:0202:59:5204:33:32.9504:34:25.00+01:38:2413:014,6
45BURANT Agnieszka 256POZNAŃK-3028K 45NIE00:00:5001:40:1703:02:0704:33:56.8504:34:47.30+01:38:4713:024,6
46CZEKALSKA Maria 255POZNAŃK-3029K 46NIE00:00:4901:40:1603:02:0704:33:57.6004:34:47.45+01:38:4713:024,6
47JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 425PKO Bank PolskiGLIWICEK-404K 47NIE00:00:3301:34:5402:57:0604:34:29.3504:35:02.35+01:39:0213:044,6
48MAJEWSKA Kinga 162GRÓJECK-3030K 48NIE00:00:2801:37:4803:00:1704:34:36.7004:35:04.80+01:39:0413:044,6
49BARAŃSKA Celestyna 575AccentureWARSZAWAK-3031K 49NIE00:00:4201:41:3503:03:5404:34:32.5004:35:15.45+01:39:1513:044,6
50MATYJEWICZ Luiza 450RÓŻYNIECK-405K 50NIE00:00:1201:38:4403:03:4104:35:11.5504:35:23.65+01:39:2313:064,6
51WALCZAK NOWAK Karolina 48KOŚCIANK-3032K 51NIE00:00:1401:34:4902:57:4504:35:29.5504:35:43.55+01:39:4313:074,6
52KANECKA Mariola 236Kowary BiegająKOWARYK-406K 52NIE00:00:3501:38:4303:03:5304:35:09.6504:35:44.85+01:39:4413:064,6
53GRZEŚ Małgorzata 293KOSTRZYNK-2015K 53NIE00:00:2701:37:4803:02:0804:35:22.1504:35:49.35+01:39:4913:064,6
54MAJOCH Anna 155GVTWROCŁAWK-407K 54NIE00:00:0001:47:2503:06:3604:35:50.6504:35:50.65+01:39:5013:084,6
55STAWIARSKA Katarzyna 418Kowary BiegająKOWARYK-3033K 55NIE00:00:3501:38:4203:03:5404:36:18.9504:36:54.15+01:40:5313:094,6
56NOWAK Justyna 53OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3034K 56NIE00:00:2501:35:3503:00:0504:37:32.9004:37:58.65+01:41:5813:134,5
57KRAUSE Ania 69POZNAŃK-3035K 57NIE00:00:4601:39:0903:03:0904:37:22.5504:38:08.95+01:42:0813:124,5
58BURDAJEWICZ Magdalena 172pajączekMOSINAK-3036K 58NIE00:00:1901:40:3403:04:2304:38:17.0004:38:36.95+01:42:3613:154,5
59ŁAPCZYŃSKA Magdalena 229Karpacz SportJELENIA GÓRAK-408K 59NIE00:00:0801:32:3702:58:0804:39:27.3004:39:35.60+01:43:3513:184,5
60PAJĄCZEK Dominika 28TYCHYK-3037K 60NIE00:00:2001:44:4703:08:3904:39:40.2004:40:00.60+01:44:0013:194,5
61BUDNICKA Anna 148UltraSrultraWARSZAWAK-3038K 61NIE00:00:2301:40:1303:04:3304:40:28.2504:40:51.70+01:44:5113:214,5
62WICHERKIEWICZ Ilona 480rzeczyProsteWARSZAWAK-3039K 62NIE00:00:3901:37:4803:04:3604:41:43.4504:42:22.50+01:46:2213:244,5
63SIEJA Katarzyna 258Krakowski Klub Taternictwa JaskiniowegoŻAGAŃK-2016K 63TAK00:00:2501:36:1203:09:2004:45:39.8504:46:05.40+01:50:0513:364,4
64MARCINKIEWICZ Marta 51Matner Running TeamWROCŁAWK-409K 64NIE00:00:4801:50:0603:13:5004:45:47.8504:46:36.50+01:50:3613:364,4
65BOGUCKA Zuzanna 202POZNAŃK-2017K 65NIE00:00:3301:44:4803:09:2604:47:03.2504:47:37.20+01:51:3613:404,4
66WIADERNA Nina 482SBRT PowiśleWARSZAWAK-3040K 66NIE00:00:2201:40:0003:10:3804:47:42.4004:48:04.60+01:52:0413:424,4
67KITA Ewa 142biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-501K 67NIE00:00:2601:43:0703:10:4504:47:40.5504:48:07.30+01:52:0713:414,4
68ZABŁOCKA Magdalena 100660847252POZNAŃK-3041K 68NIE00:00:4701:42:5603:12:0904:47:20.5004:48:07.75+01:52:0713:404,4
69KUCNER Monika 536Alberts sp z o.o.KĄKOLEWOK-4010K 69TAK00:00:1301:43:0403:09:1704:48:55.3004:49:08.30+01:53:0813:454,4
70GALEWSKA Julia 395POZNAŃK-2018K 70NIE00:00:4501:38:2303:09:5304:48:30.1504:49:15.15+01:53:1413:444,4
71WOLFF-STEFANIAK Maria 208POZNAŃK-2019K 71NIE00:00:1101:35:4303:11:5904:49:13.4504:49:24.95+01:53:2413:464,4
72PAGIEŁA Agnieszka 124BIELSKO BIAŁAK-2020K 72NIE00:00:4301:45:1803:18:3804:48:57.9004:49:41.15+01:53:4013:454,4
73PANEK Aleksandra 266DĘBOGÓRAK-4011K 73NO00:00:3901:48:5703:16:0904:49:22.7004:50:02.50+01:54:0213:464,4
74NASTAWSKA Monika 189KALISZK-4012K 74NIE00:00:1901:44:3303:13:4504:49:55.2004:50:14.35+01:54:1413:484,3
75HARĘŻLAK Dorota 2444 Łapy Psa ŁódźŁÓDŹK-3042K 75NIE00:00:2701:49:0103:16:0804:51:10.3504:51:38.05+01:55:3713:514,3
76SYPNIEWSKA Hanna 193Spartanie Dzieciom/ Golden TeamGDYNIAK-601K 76NIE00:00:3601:51:3003:18:3504:53:17.5004:53:54.40+01:57:5413:584,3
77CZERWONKA Katarzyna 131KRAKOWK-3043K 77NIE00:00:5001:45:1003:14:5604:54:07.1004:54:57.55+01:58:5714:004,3
78KACZMARCZYK Urszula 318Pro - Run WrocławWROCŁAWK-3044K 78NIE00:00:4001:50:2003:20:1804:54:47.9004:55:28.75+01:59:2814:024,3
79KACZMARCZYK Anna 106RACIBÓRZK-2021K 79NIE00:00:4201:45:1903:18:4004:55:34.6004:56:17.55+02:00:1714:044,3
80LUBAŃSKA Alicja 492BUKOWICEK-4013K 80NIE00:00:3601:43:4003:12:0804:57:09.4504:57:46.00+02:01:4514:094,2
81KUPKA Martyna 130SWAT TEAMPOZNANK-3045K 81NIE00:00:0002:02:1103:32:2904:57:49.4504:57:49.45+02:01:4914:104,2
82SUJAK Małgorzata 333MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIK-502K 82NIE00:00:2801:47:2403:18:0104:57:22.5004:57:50.90+02:01:5014:094,2
83BARTKOWIAK Alina 159Dzikie bobry śniegu się nie bojąPOZNAŃK-3046K 83NO00:00:1401:43:5103:18:3904:57:38.8004:57:53.65+02:01:5314:104,2
84GRABARCZYK Magdalena 496ZŁOTORYJAK-2022K 84TAK00:00:4801:48:3803:31:5304:57:06.7004:57:55.50+02:01:5514:084,2
85GOKIERT-SKRENTNA Justyna 206ZŁOTÓWK-4014K 85NIE00:00:3001:44:1903:19:5304:59:21.3004:59:52.05+02:03:5114:154,2
86SZKUDLARSKA Joanna 164przed siebieZIELONA GÓRAK-4015K 86NIE00:00:1401:47:1103:17:3005:04:18.4505:04:32.75+02:08:3214:294,1
87ZAUCHA Marta 391KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3047K 87NIE00:00:1101:47:2903:21:1705:04:48.7505:05:00.30+02:09:0014:304,1
88DZIEWIATOWSKA Agnieszka 362ZŁOTÓWK-4016K 88NIE00:00:3101:44:2003:19:5405:04:29.5505:05:01.10+02:09:0014:304,1
89BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 317Pro-run WrocławWROCŁAWK-3048K 89NIE00:00:4001:50:2003:21:3505:05:46.7005:06:27.65+02:10:2714:334,1
90SŁOTA Małgorzata 30MZ Running TeamDĄBRÓWKAK-3049K 90NIE00:00:4101:52:2003:26:2705:06:40.1005:07:21.55+02:11:2114:364,1
91MICHALAK Joanna 371POZNAŃK-4017K 91NIE00:00:5101:49:5803:23:1405:08:31.3505:09:22.85+02:13:2214:414,1
92PEPŁOWSKA Sylwia 98WARSZAWAK-3050K 92NIE00:00:1901:47:1703:23:4405:10:38.2505:10:57.75+02:14:5714:474,1
93BOROŃ Izabela 47NOWA IWICZNAK-4018K 93NIE00:00:4901:49:5903:22:5905:10:08.5505:10:58.45+02:14:5814:464,1
94ZIEMKOWSKA Monika 415ŻARÓWK-4019K 94NIE00:00:2701:56:4503:29:2505:11:59.7005:12:26.75+02:16:2614:514,0
95OLEJNIK Anna 285WROCŁAWK-2023K 95NIE00:00:0002:02:2603:32:3205:14:04.3505:14:04.35+02:18:0414:574,0
96KACEJKO Małgorzata 313WROCŁAWK-2024K 96NIE00:00:3801:54:1903:31:1905:15:38.6505:16:17.05+02:20:1615:014,0
97CISŁAK Anna 116STARA IWICZNAK-3051K 97NIE00:00:5101:54:1503:35:5505:19:33.0005:20:24.85+02:24:2415:133,9
98ŚWIEŻEWSKA Klementyna 297WARSZAWAK-3052K 98NIE00:00:5101:54:1703:30:5205:21:28.4505:22:19.70+02:26:1915:183,9
99LITWIN Anna 539WROCŁAWK-3053K 99NIE00:00:4801:48:3803:31:5705:21:50.7505:22:39.40+02:26:3915:193,9
100BIADAŁA Paulina 406POZNAŃK-3054K 100NIE00:00:5401:56:4903:42:2505:24:26.8005:25:21.45+02:29:2115:273,9
101WŁODARCZYK Kasia 157Smashing PąpkinsPOZNAŃK-3055K 101NIE00:00:4502:02:0103:42:2005:30:47.4005:31:33.15+02:35:3215:453,8
102SKOREK-BILCZYŃSKA Patrycja 472SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3056K 102NIE00:01:0402:00:4103:46:3905:31:11.1005:32:15.25+02:36:1515:463,8
103WICIAK Katarzyna 408POZNAŃK-2025K 103NIE00:00:4502:02:0503:46:5705:39:39.5505:40:24.65+02:44:2416:103,7
Niesklasyfikowani
TUCHOŁKA Marta 361POCO LOCO ATKROBIAK-30NODNF DNF DNF DNF DNF--
NADOLSKA Ania 374WARSZAWAK-40NIEDNF DNF DNF DNF DNF--
MAĆKOWIAK Magda 65WROCŁAWK-20TAKDNF01:44:56 DNF DNF DNF DNF--
KORDAŚ Katarzyna 458KRAKÓWK-30NODNF01:54:19 DNF DNF DNF DNF--
SLEZAK Aneta 574WARSZAWAK-30NIEDNF02:09:04 DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKA Danuta 275OTREBUSYK-40NIEDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 109 wynik(ów)