ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Alpinista - Mężczyźni

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KITA Michał 252PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-404M 16TAK00:45:2701:31:2402:19:09.3002:19:13.40 6:379.1
2MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-209M 33TAK00:49:5101:37:0002:27:04.1502:27:12.60+00:07:597:008.6
3BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3019M 35TAK00:49:1401:36:1802:28:22.9002:28:40.05+00:09:267:038.5
4CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-2010M 38TAK00:47:4601:35:5202:29:21.9002:29:28.50+00:10:157:068.4
5LASEK Jakub 300KW OPOLEOPOLEM-2014M 53TAK00:51:2101:40:4902:33:18.7502:33:31.25+00:14:177:188.2
6WAHL Daniel 330T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-4015M 56TAK00:53:4301:43:1202:34:21.2502:34:25.80+00:15:127:218.2
7HALADYN Łukasz 94AURATREEOSTRZESZÓWM-4018M 60TAK00:51:5001:40:5002:34:47.5002:34:52.85+00:15:397:228.1
8TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-3026M 61TAK00:48:4501:38:1702:35:07.1002:35:09.65+00:15:567:238.1
9THIER Dominik 422KS KANDAHARWARSZAWAM-4023M 73TAK00:51:2801:42:2202:37:34.6502:37:39.35+00:18:257:308
10KOWALIK Mariusz 111NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-3034M 79TAK00:54:4001:46:0802:39:24.6002:39:38.40+00:20:257:357.9
11DUBIEL Piotr 359WILD DOGS TEAM / SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIJELENIA GÓRAM-3039M 88TAK00:56:1101:46:2602:40:30.9002:40:39.80+00:21:267:387.8
12FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-3041M 90TAK00:56:4801:47:0002:40:22.1502:40:40.05+00:21:267:387.9
13SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-3045M 96TAK00:57:5501:47:1902:41:00.7002:41:16.75+00:22:037:407.8
14ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-4029M 98TAK00:58:1501:48:5802:41:23.5502:41:51.95+00:22:387:417.8
15NOWAK Adam 525TAB2GLIWICEM-4041M 120TAK00:56:2701:48:5902:45:56.0502:46:14.25+00:27:007:547.6
16KARWACKI Grzegorz 471GLOBUSWAŁBRZYCHM-4050M 136TAK01:02:0501:54:0302:49:16.2002:49:38.05+00:30:248:037.4
17WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KOWARYBKOWARYM-4052M 138TAK00:56:2501:49:4002:49:26.3002:49:42.50+00:30:298:047.4
18BOCIAN Ryszard 283KW TORUŃOSIEM-4053M 139TAK00:58:1701:52:0502:49:45.5002:49:56.80+00:30:438:057.4
19NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-3064M 147TAK01:00:5901:52:5802:49:48.8502:50:22.15+00:31:088:057.4
20KOWALSKI Bogusław 216KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-4076M 194TAK01:01:4801:58:0702:59:59.2002:59:59.20+00:40:458:347
21SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-3095M 218TAK01:10:5602:07:0603:02:24.4003:02:57.45+00:43:448:416.9
22BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2028M 225TAK01:10:3602:06:2303:03:23.8003:04:21.10+00:45:078:446.9
23SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OPOLELUBOSZYCEM-40100M 247TAK01:10:4702:07:0503:08:50.0503:09:46.20+00:50:328:596.7
24PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30107M 248TAK01:02:0402:00:0103:09:28.9503:09:46.80+00:50:339:016.6
25SKUDLARSKI Kamil 124PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-5010M 250TAK01:08:2202:06:3403:09:21.9003:09:59.05+00:50:459:016.7
26SKRZYPCZAK Mirosław 513BALANSTEAM KATOWICECHORZÓWM-40106M 260TAK01:05:1902:05:3003:12:36.7003:12:52.00+00:53:389:106.5
27JAROSŁAWSKI Mariusz 72TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY...WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOŁAWAM-40112M 281TAK01:07:5402:08:3303:14:50.8503:15:01.40+00:55:489:166.5
28KOSOWSKI Damian 273DELTA RUNSTRONIE ŚLĄSKIEM-30129M 295TAK01:08:5102:08:1103:18:55.3503:19:43.50+01:00:309:286.3
29GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30133M 304TAK01:08:1302:13:4903:21:33.6503:21:44.55+01:02:319:356.3
30KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40125M 315TAK01:15:3602:17:1003:23:30.6003:23:54.50+01:04:419:416.2
31NATKAŃSKI Jurek 6POLSKI HIMALAIZM ZIMOWYHALINÓWM-603M 322TAK01:11:1002:17:5703:27:34.9503:27:56.65+01:08:439:536.1
32RUSIN Szymon 463IWINYM-30144M 332TAK01:10:3302:14:5103:29:58.4003:30:27.95+01:11:149:596
33ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30157M 359TAK01:12:5602:21:3003:40:02.9503:40:38.25+01:21:2410:285.7
34ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30158M 361TAK01:12:5502:21:3003:40:10.7503:40:45.45+01:21:3210:295.7
35PUSTELNIK Piotr 5SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-606M 385TAK01:24:3702:40:5003:57:26.9003:58:29.70+01:39:1611:185.3
Znaleziono 35 wynik(ów)