ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2018-01-20
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
569
Wystartowało:
509
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
507
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-201M 1NIE00:00:0300:38:4901:17:2201:57:36.0501:57:39.30 5:3610.7
2BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-301M 2NIE00:00:0200:39:3501:18:2901:59:37.9501:59:40.30+00:02:015:4110.5
3DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-401M 3NIE00:00:0200:43:0101:27:5002:11:33.5002:11:35.65+00:13:566:159.6
4PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-202M 4NO00:00:1700:45:1801:29:3402:14:46.5502:15:04.25+00:17:246:259.3
5BONIEC Radosław 440ŻARYM-203M 5NIE00:00:0300:45:0401:29:4602:15:14.9502:15:17.95+00:17:386:269.3
6PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-302M 6NIE00:00:0300:46:4501:31:0402:15:21.1002:15:24.95+00:17:456:269.3
7SWOBODA Marek 378Cranberry teamGŁUSZYCAM-303M 7NIE00:00:1600:45:5001:29:5402:15:32.7002:15:49.25+00:18:096:279.3
8NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-402M 8NIE00:00:0200:43:4201:29:2302:16:31.2502:16:33.65+00:18:546:309.2
9KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-304M 9NIE00:00:0300:47:1701:31:1202:16:41.8502:16:45.40+00:19:066:309.2
10BADOWSKI Aleksander 406Marcin Świerc TEAMWARSZAWAM-305M 10NIE00:00:0300:45:2001:31:2202:17:37.1002:17:40.65+00:20:016:339.2
11BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-306M 11NIE00:00:0700:45:1201:30:5802:17:40.9502:17:48.45+00:20:096:339.2
12URBAŃCZYK Grzegorz 465For Run Team & AdRunaLinaPOZNAŃM-307M 12NIE00:00:0000:46:0401:30:5802:18:04.0002:18:04.00+00:20:246:349.1
13ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-401K 1NIE00:00:0300:45:4901:31:3802:18:17.1502:18:20.35+00:20:416:359.1
14BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-308M 13NIE00:00:0300:46:4701:31:4002:18:27.5502:18:31.40+00:20:526:359.1
15KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-403M 14NIE00:00:0300:45:1801:31:1902:18:37.0002:18:40.55+00:21:016:369.1
16MYSZCZYSZYN Łukasz 310AntracytKUDOWA ZDRÓJM-309M 15NIE00:00:0600:46:4801:32:1002:19:00.3002:19:06.55+00:21:276:379.1
17KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-404M 16TAK00:00:0400:45:2701:31:2402:19:09.3002:19:13.40+00:21:346:379.1
18DURKOWSKI Marcin 41OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3010M 17NIE00:00:0300:46:5301:32:2902:19:25.6502:19:29.60+00:21:506:389
19PAZDAN Piotr 127Kowary BiegająKOWARYM-3011M 18NIE00:00:0000:47:0001:32:3102:19:56.0502:19:56.05+00:22:166:399
20TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-301K 2TAK00:00:0400:46:2801:32:2602:20:16.7502:20:21.00+00:22:416:409
21SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-405M 19NIE00:00:0500:49:3801:35:0502:22:02.5502:22:08.30+00:24:296:458.9
22WILK Maciej 154Rambo 3BYTOMM-3012M 20NIE00:00:1500:45:0701:30:3002:21:56.4002:22:11.95+00:24:326:458.9
23PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-406M 21NIE00:00:0300:46:5201:32:5902:22:59.3502:23:03.05+00:25:236:488.8
24GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-204M 22NIE00:00:0600:47:4401:34:3702:23:07.6002:23:14.15+00:25:346:488.8
25RUTKOWSKI Dawid 502GrizzlyTeamLUBINM-3013M 23NIE00:00:0300:46:1301:33:3702:23:46.0002:23:49.20+00:26:096:508.8
26SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-205M 24NIE00:00:1100:50:5801:36:5902:23:44.9002:23:56.10+00:26:166:508.8
27MAZURKIEWICZ Jerzy 49Night Runners WrocławWROCŁAWM-3014M 25NIE00:00:0700:50:5201:37:4402:24:29.8502:24:37.40+00:26:586:528.7
28GRYCZKA Mateusz 122NBR TeamLESZNOM-3015M 26NIE00:00:0900:47:3901:35:4502:24:58.2002:25:07.80+00:27:286:548.7
29SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-206M 27NIE00:00:0500:49:4101:36:1502:25:20.2502:25:25.60+00:27:466:558.7
30PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-207M 28NIE00:00:1000:52:0201:37:3902:25:42.4502:25:52.80+00:28:136:568.6
31NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-208M 2900:00:1400:51:3401:37:3602:25:38.7002:25:52.90+00:28:136:568.7
32OLKIS Rafał 294przebiega.plWROCŁAWM-3016M 30NIE00:00:1800:51:1301:36:4902:25:53.0002:26:11.45+00:28:326:568.6
33WOLBACH Tomasz 179Wolne ŚlimakiPOZNANM-3017M 31NIE00:00:0900:51:2601:38:1102:26:15.4002:26:24.40+00:28:456:578.6
34GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-3018M 32NIE00:00:0300:48:0501:36:0902:26:38.5002:26:42.00+00:29:026:598.6
35MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-209M 33TAK00:00:0800:49:5101:37:0002:27:04.1502:27:12.60+00:29:337:008.6
36KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-407M 34NIE00:00:0700:48:2701:37:3702:28:13.7502:28:20.90+00:30:417:038.5
37BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3019M 35TAK00:00:1700:49:1401:36:1802:28:22.9002:28:40.05+00:31:007:038.5
38IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-408M 36NIE00:00:0300:51:4201:38:4602:28:48.9002:28:52.30+00:31:137:058.5
39PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-409M 37NIE00:00:0400:49:4901:37:4402:29:00.8002:29:05.50+00:31:267:058.5
40CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-2010M 38TAK00:00:0600:47:4601:35:5202:29:21.9002:29:28.50+00:31:497:068.4
41WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-3020M 39NIE00:00:0600:49:4301:36:3002:29:31.1502:29:37.75+00:31:587:078.4
42GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-4010M 40NIE00:00:0200:48:4301:38:0002:29:39.9002:29:42.85+00:32:037:078.4
43GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-2011M 41NIE00:00:2400:51:5601:39:3002:29:22.0502:29:46.10+00:32:067:068.4
44NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-3021M 42NIE00:00:0700:52:0201:39:3702:29:46.8002:29:54.60+00:32:157:078.4
45KOSTASZ Mariusz 138KB Faurecia StoorRAWICZM-3022M 43NIE00:00:0200:50:3601:39:0302:30:10.8502:30:13.40+00:32:347:098.4
46NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-4011M 44NIE00:00:0600:50:3601:38:5302:30:09.9002:30:16.15+00:32:367:098.4
47KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-4012M 45NIE00:00:1000:55:3001:43:1502:30:10.9002:30:21.55+00:32:427:098.4
48SOCHA Seweryn 63Dzikie BobryPOZNAŃM-3023M 46NO00:00:0800:49:5101:39:1802:31:57.9002:32:06.10+00:34:267:148.3
49GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-2012M 47NIE00:00:0000:51:4701:39:4302:32:07.2502:32:07.25+00:34:277:148.3
50STASZELIS Krzysztof 566PocoLoco ATPOZNAŃM-3024M 48NIE00:00:1900:52:5601:41:3202:31:50.2502:32:10.10+00:34:307:138.3
51PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-4013M 49NIE00:00:0400:51:2401:41:2402:32:26.1002:32:30.20+00:34:507:158.3
52MIŚ Zbigniew 441Płomień ZagorzycePOZNAŃM-3025M 50NIE00:00:0800:46:2501:36:5102:32:32.8002:32:40.90+00:35:017:158.3
53LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-501M 51NIE00:00:0500:51:0301:39:1902:33:01.7002:33:07.10+00:35:277:178.2
54URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-2013M 52NIE00:00:1900:51:5701:40:4302:33:11.8502:33:31.15+00:35:517:178.2
55LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-2014M 53TAK00:00:1200:51:2101:40:4902:33:18.7502:33:31.25+00:35:517:188.2
56JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-4014M 54NIE00:00:0500:51:4801:41:4002:33:33.1502:33:38.85+00:35:597:188.2
57ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-2015M 55NIE00:00:1100:52:4201:41:3602:33:46.4502:33:57.45+00:36:187:198.2
58WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-4015M 56TAK00:00:0400:53:4301:43:1202:34:21.2502:34:25.80+00:36:467:218.2
59BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-4016M 57NIE00:00:0700:55:0201:43:5602:34:26.1002:34:33.15+00:36:537:218.2
60OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-2016M 58NIE00:00:0500:49:4301:38:0802:34:35.7002:34:41.35+00:37:027:218.2
61SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-4017M 59NIE00:00:0500:52:1001:42:0702:34:41.4002:34:47.35+00:37:087:228.1
62HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-4018M 60TAK00:00:0500:51:5001:40:5002:34:47.5002:34:52.85+00:37:137:228.1
63TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-3026M 61TAK00:00:0200:48:4501:38:1702:35:07.1002:35:09.65+00:37:307:238.1
64JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-4019M 62NIE00:00:1200:53:4201:42:3802:35:01.7502:35:14.55+00:37:357:228.1
65GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-3027M 63NIE00:00:3100:53:4201:42:0502:34:46.0502:35:17.50+00:37:387:228.1
66BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-2017M 64NIE00:00:0600:51:1801:41:4402:35:12.4002:35:18.65+00:37:397:238.1
67ORACZ Mateusz 311Bez Litości / Kalenji Team PolandPLEWISKAM-3028M 65NIE00:00:2200:53:4101:44:4402:34:56.1002:35:19.05+00:37:397:228.1
68LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-2018M 66NIE00:00:0600:52:0401:41:1002:36:04.4002:36:10.95+00:38:317:258.1
69STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-4020M 67NIE00:00:0600:52:4801:43:1802:36:17.6002:36:24.30+00:38:457:268.1
70LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-302K 3NIE00:00:0600:52:0201:42:3602:36:32.7502:36:39.15+00:38:597:278
71MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-3029M 68NIE00:00:1500:55:5401:45:0002:36:30.9502:36:46.80+00:39:077:278.1
72SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-4021M 69NIE00:00:0000:54:1201:43:2802:36:47.0502:36:47.05+00:39:077:278
73EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-2019M 70NIE00:00:2700:55:1401:42:2702:36:30.2002:36:58.05+00:39:187:278.1
74LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-4022M 71NIE00:00:0400:53:5301:44:5902:37:10.2002:37:14.70+00:39:357:298
75MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-2020M 72NIE00:00:2700:56:1501:44:4202:37:03.1002:37:30.60+00:39:517:288
76THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-4023M 73TAK00:00:0400:51:2801:42:2202:37:34.6502:37:39.35+00:40:007:308
77GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-3030M 74NIE00:00:1400:55:4601:44:5402:37:27.6002:37:42.40+00:40:037:298
78ŁAŹNIOWSKI Dawid 133Kudowscy miłośnicy bieganiaKUDOWA ZDRÓJM-3031M 75NIE00:00:1200:54:2201:44:3302:38:14.3002:38:26.80+00:40:477:328
79UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4024M 76NIE00:00:0000:53:0201:43:2702:38:43.5502:38:43.55+00:41:047:337.9
80URBANIAK Hubert 126RozbieganyRawiczRAWICZM-3032M 77NIE00:00:1700:52:0501:42:1602:38:26.6002:38:44.00+00:41:047:328
81PURCZYŃSKI Grzegorz 429DrzonkowiankaZIELONA GÓRAM-3033M 78NIE00:00:0500:51:5001:43:3402:39:14.3502:39:19.40+00:41:407:347.9
82KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-3034M 79TAK00:00:1300:54:4001:46:0802:39:24.6002:39:38.40+00:41:597:357.9
83JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4025M 80NIE00:00:1300:55:4601:45:4902:39:25.7502:39:39.40+00:42:007:357.9
84MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-3035M 81NIE00:00:3900:59:2701:47:4702:39:00.9002:39:40.20+00:42:007:347.9
85WALASIK Damian 531STRUGAM-2021M 82NIE00:00:3101:00:2501:49:3402:39:14.4002:39:45.75+00:42:067:347.9
86WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-4026M 83NIE00:00:0700:53:2401:44:0302:40:15.6502:40:23.60+00:42:447:377.9
87KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-3036M 84NO00:00:2300:55:5901:44:3702:40:02.9002:40:26.70+00:42:477:377.9
88STACHURSKI Piotr 172Im-Possible TeamJEDLNIA-LETNISKOM-3037M 85NIE00:00:0000:48:0501:37:4302:40:36.2502:40:36.25+00:42:567:387.8
89SZOTA Robert 556SZCZECINM-3038M 86NIE00:00:2000:56:0501:47:1902:40:16.1502:40:36.80+00:42:577:377.9
90MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-2022M 87NIE00:00:0601:01:4501:51:1702:40:32.3502:40:38.90+00:42:597:387.8
91DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-3039M 88TAK00:00:0800:56:1101:46:2602:40:30.9002:40:39.80+00:43:007:387.8
92WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-3040M 89NIE00:00:0400:52:4801:43:1902:40:35.4502:40:39.85+00:43:007:387.8
93FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-3041M 90TAK00:00:1700:56:4801:47:0002:40:22.1502:40:40.05+00:43:007:387.9
94PIECUCH Marcin 149Lacho TeamKRAKÓWM-3042M 91NIE00:00:1000:56:2901:47:2302:40:32.7502:40:43.30+00:43:047:387.8
95NIEPALA Jacek 161OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3043M 92NO00:00:0800:54:2701:44:3902:40:45.1002:40:53.50+00:43:147:397.8
96FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-4027M 93NIE00:00:0600:54:2701:46:4402:40:53.8002:41:00.65+00:43:217:397.8
97STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-4028M 94NIE00:00:0700:54:2301:46:4502:40:53.5002:41:00.95+00:43:217:397.8
98KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3044M 95NIE00:00:1300:55:0001:45:4702:41:01.6002:41:15.25+00:43:357:407.8
99SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-3045M 96TAK00:00:1600:57:5501:47:1902:41:00.7002:41:16.75+00:43:377:407.8
100ANTOSIAK Tomasz 74Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-3046M 97NIE00:00:0400:56:1501:47:5702:41:40.9502:41:45.65+00:44:067:417.8
101ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-4029M 98TAK00:00:2800:58:1501:48:5802:41:23.5502:41:51.95+00:44:127:417.8
102DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-4030M 99NIE00:00:0700:54:4401:45:5102:42:06.8002:42:14.70+00:44:357:437.8
103DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-3047M 100NIE00:00:1200:56:1701:45:5102:42:03.5502:42:16.00+00:44:367:437.8
104ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-601M 101NIE00:00:0500:57:0001:48:2602:42:20.4002:42:25.80+00:44:467:437.8
105SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-4031M 102NIE00:00:1800:59:1401:49:1702:42:10.0502:42:28.35+00:44:497:437.8
106WIŚNIEWSKI Paweł 553Run@BalanceJELENIA GÓRAM-3048M 103NIE00:00:0700:50:5501:42:0102:42:22.4502:42:29.80+00:44:507:437.8
107SANKOWSKI Pawel 467Placki TeamWROCŁAWM-3049M 104NIE00:00:1700:56:1301:46:5802:42:27.5502:42:45.25+00:45:057:447.8
108DĄBROWSKI Jacek 302Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-3050M 105NIE00:00:0700:56:1101:47:0602:42:54.1502:43:01.90+00:45:227:457.7
109KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4032M 106NIE00:00:0200:53:2201:45:3102:43:05.8002:43:08.70+00:45:297:467.7
110KRÓL Marcin 446OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3051M 107NIE00:00:0900:56:1801:47:4702:43:02.4002:43:12.10+00:45:327:457.7
111PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-4033M 108NIE00:00:0700:52:4501:45:0402:43:07.8002:43:15.25+00:45:357:467.7
112DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-4034M 109NO00:00:0000:57:0701:48:1502:43:45.8502:43:45.85+00:46:067:477.7
113ZARODA Zbyszek 145KONINM-4035M 110NIE00:00:0300:56:1101:48:0602:43:59.2002:44:02.50+00:46:237:487.7
114BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-303K 4NIE00:00:0800:56:2101:47:4402:43:56.6002:44:05.20+00:46:257:487.7
115ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-3052M 111NIE00:00:2200:58:1601:50:4802:43:48.9002:44:10.90+00:46:317:487.7
116DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-4036M 112NIE00:00:1600:59:1701:49:3102:44:20.1502:44:37.10+00:46:577:497.7
117KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-4037M 113NIE00:00:3500:59:1801:49:2902:44:20.3502:44:55.65+00:47:167:497.7
118ŁUCZAK Marcin 533run4energyPLEWISKAM-3053M 114NIE00:00:0400:56:0801:48:2202:45:15.1502:45:19.70+00:47:407:527.6
119STEC Piotr 361WARSZAWAM-4038M 115NIE00:00:3500:58:1001:47:5002:44:49.9502:45:25.35+00:47:467:507.6
120SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-4039M 116NIE00:00:5601:02:4601:52:3802:44:29.1502:45:25.75+00:47:467:497.7
121FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-3054M 117NIE00:00:1600:57:3301:49:0702:45:09.9502:45:26.00+00:47:467:517.6
122STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-4040M 118NIE00:00:1300:58:0401:50:5302:45:48.3502:46:01.70+00:48:227:537.6
123VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-3055M 119NIE00:00:1800:56:2501:48:3602:45:51.4502:46:09.65+00:48:307:537.6
124NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-4041M 120TAK00:00:1800:56:2701:48:5902:45:56.0502:46:14.25+00:48:347:547.6
125KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-402K 5NIE00:00:3201:01:2601:53:0202:45:43.7502:46:16.45+00:48:377:537.6
126LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-3056M 121NIE00:00:1200:58:2901:50:2102:46:04.5002:46:16.85+00:48:377:547.6
127KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3057M 122NIE00:00:4000:55:1301:46:0402:46:07.4502:46:47.55+00:49:087:547.6
128FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-3058M 123NIE00:00:1600:57:5401:49:2602:46:37.0502:46:53.10+00:49:137:567.6
129PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-304K 6NIE00:00:0900:58:4501:51:0602:46:49.6502:46:59.15+00:49:197:567.6
130PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-4042M 124NIE00:00:2600:56:2301:49:0202:46:43.4002:47:09.85+00:49:307:567.6
131BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-4043M 125NIE00:00:1500:57:3301:49:0702:47:14.9002:47:30.65+00:49:517:577.5
132TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-4044M 126NIE00:00:0600:55:3801:49:3402:47:31.9002:47:38.00+00:49:587:587.5
133URBAŃSKI Michał 442Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM-3059M 127NIE00:00:1300:58:3501:50:2502:47:39.8002:47:53.15+00:50:137:597.5
134BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-3060M 128NIE00:00:0900:55:3701:49:3602:47:54.6002:48:04.10+00:50:247:597.5
135KOPROWSKI Tomasz 64ZHP Hufiec Poznań NowePOZNANM-3061M 129NIE00:00:4700:58:4401:50:0002:47:25.0002:48:12.10+00:50:327:587.5
136KLICHOWSKI Marek 51iFON.pl Kolarz KlubŁÓDŹM-3062M 130NIE00:00:2700:59:2201:52:0302:48:12.4502:48:40.40+00:51:018:007.5
137OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-4045M 131NIE00:00:4501:00:1601:51:4602:48:13.7002:48:59.60+00:51:208:007.5
138STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-4046M 132NIE00:00:3101:00:1101:50:2202:48:44.1502:49:15.50+00:51:368:027.5
139BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-4047M 133NIE00:00:2000:56:5201:50:0302:49:09.7002:49:30.50+00:51:518:037.4
140ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-4048M 134NIE00:00:3700:55:4601:48:5402:48:59.1502:49:36.30+00:51:578:027.5
141PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-4049M 135NIE00:00:1501:00:3501:52:1402:49:20.9502:49:36.50+00:51:578:037.4
142ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-201K 7NIE00:00:1600:59:3201:52:4702:49:20.9502:49:37.10+00:51:578:037.4
143KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-4050M 136TAK00:00:2101:02:0501:54:0302:49:16.2002:49:38.05+00:51:588:037.4
144STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-4051M 137NIE00:00:3201:00:1601:50:1102:49:06.4502:49:38.45+00:51:598:037.5
145GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-403K 8NIE00:00:1100:57:2601:50:5702:49:29.4002:49:40.60+00:52:018:047.4
146WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-4052M 138TAK00:00:1600:56:2501:49:4002:49:26.3002:49:42.50+00:52:038:047.4
147BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-4053M 139TAK00:00:1100:58:1701:52:0502:49:45.5002:49:56.80+00:52:178:057.4
148DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-305K 9NIE00:00:5001:05:4201:57:1902:49:07.5502:49:58.15+00:52:188:037.4
149URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-4054M 140NIE00:00:1300:59:3701:52:5202:49:45.1502:49:58.95+00:52:198:057.4
150BARAN Jacek 198KB WartkoGOLINAM-502M 141NIE00:00:2201:03:5201:56:3102:49:39.8002:50:02.75+00:52:238:047.4
151KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-503M 142NIE00:00:2900:59:1201:51:5702:49:35.3502:50:04.85+00:52:258:047.4
152SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-4055M 143NIE00:00:3101:00:2401:52:3902:49:33.4002:50:05.05+00:52:258:047.4
153KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-4056M 144NIE00:00:3401:00:3201:53:2102:49:31.2502:50:05.40+00:52:268:047.4
154RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DwunastkaSTRZEGOMM-3063M 145NIE00:00:5301:01:5101:53:3302:49:25.1502:50:18.30+00:52:398:047.4
155OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-2023M 146NIE00:00:3000:59:1501:52:0302:49:49.4002:50:19.50+00:52:408:057.4
156NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-3064M 147TAK00:00:3301:00:5901:52:5802:49:48.8502:50:22.15+00:52:428:057.4
157CZARNIECKI Daniel 33This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-3065M 148NIE00:00:1500:58:4701:52:0002:50:14.8502:50:30.30+00:52:518:067.4
158SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-4057M 149NIE00:00:3201:01:3801:52:4502:50:15.3502:50:47.60+00:53:088:067.4
159HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-3066M 150NIE00:00:1901:02:3801:56:3002:50:40.5002:51:00.10+00:53:208:077.4
160PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-3067M 151NIE00:00:3601:01:4901:54:4802:50:29.3002:51:05.30+00:53:268:077.4
161JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-3068M 152NIE00:00:1500:57:3201:49:4802:51:52.7502:52:08.65+00:54:298:117.3
162KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-3069M 153NIE00:00:1400:57:2301:51:0402:51:56.3002:52:10.55+00:54:318:117.3
163PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-4058M 154NIE00:00:3301:01:5101:55:1902:51:45.8002:52:19.15+00:54:398:107.3
164JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-4059M 155NIE00:00:2001:01:4901:55:3702:52:41.4002:53:02.10+00:55:228:137.3
165KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-4060M 156NIE00:00:1901:01:4901:55:4302:52:42.5002:53:02.40+00:55:238:137.3
166ŁUCZAK Tomasz 121KB Maraton TurekTUREKM-3070M 157NIE00:00:2500:59:4001:52:5402:52:37.5002:53:02.50+00:55:238:137.3
167KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-4061M 158NIE00:00:2201:00:3701:54:0102:52:39.8002:53:02.70+00:55:238:137.3
168MNICH Tomasz 376GLIWICEM-4062M 159NIE00:00:2101:01:2001:55:2402:52:41.9502:53:03.05+00:55:238:137.3
169OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-4063M 160NIE00:00:3201:00:3901:52:4302:52:41.7002:53:14.60+00:55:358:137.3
170LEŚNIOWSKI Andrzej 483For Run TeamPOZNAŃM-3071M 161NIE00:00:0500:58:3501:51:0002:53:11.6002:53:16.75+00:55:378:147.3
171STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-4064M 162NIE00:00:2801:00:3801:53:5202:52:48.7002:53:17.55+00:55:388:137.3
172SZPINEK Marcin 437TUTU TeamNYSAM-3072M 163NIE00:00:1200:58:5301:52:4902:53:07.4002:53:19.90+00:55:408:147.3
173TOL Kamil 434Mafia Team LubliniecLISÓWM-3073M 164NIE00:00:1200:58:2501:52:1602:53:08.0502:53:20.75+00:55:418:147.3
174ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-4065M 165NO00:00:0500:57:4701:53:0902:53:26.6002:53:31.95+00:55:528:157.3
175TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-3074M 166NIE00:00:1601:00:4801:54:3802:53:17.9502:53:34.65+00:55:558:157.3
176MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-3075M 167NIE00:01:0301:10:5402:01:2202:52:36.1502:53:39.70+00:56:008:137.3
177JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-4066M 168NIE00:00:4001:04:2001:56:5502:53:15.4002:53:55.60+00:56:168:157.3
178MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-4067M 169NIE00:00:1000:58:4501:54:5202:54:17.0502:54:27.40+00:56:488:177.2
179ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-3076M 170NIE00:00:1300:56:0801:50:1702:54:27.9002:54:41.20+00:57:018:187.2
180ORUBA Dawid 144WIRYM-2024M 171NIE00:00:4101:00:0601:55:0102:54:00.3502:54:42.05+00:57:028:177.2
181WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-306K 10NIE00:00:1400:59:1401:56:3402:55:26.5502:55:41.05+00:58:018:217.2
182LACKOWSKI Andrzej 56Aikido UMK TorunNOWA WIEŚM-3077M 172NIE00:00:0900:54:4201:49:0402:55:31.6502:55:41.25+00:58:018:217.2
183NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-3078M 173NIE00:00:2701:02:3701:56:2502:55:14.8002:55:42.05+00:58:028:207.2
184GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-4068M 174NIE00:00:5701:01:5801:55:4102:55:19.3002:56:16.60+00:58:378:207.2
185KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-3079M 175NIE00:01:0001:06:3601:59:2402:55:16.8002:56:17.20+00:58:378:207.2
186KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-4069M 176NIE00:00:2201:00:4001:53:5202:56:15.0002:56:37.65+00:58:588:237.1
187MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-3080M 177NIE00:00:2601:02:3401:56:2502:56:11.9502:56:37.95+00:58:588:237.2
188BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-4070M 178NIE00:00:4301:06:3402:00:0702:55:55.2502:56:38.95+00:58:598:227.2
189ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-404K 11NIE00:00:2001:02:3201:57:5702:56:18.4002:56:39.35+00:59:008:237.1
190KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-307K 12NIE00:00:1801:01:2101:56:1702:56:21.8502:56:40.75+00:59:018:237.1
191GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-405K 13NIE00:00:1601:02:0901:57:5302:56:24.5502:56:41.05+00:59:018:247.1
192LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-4071M 179NIE00:00:2100:58:2001:51:5102:56:21.4002:56:42.45+00:59:038:237.1
193GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-308K 14NIE00:00:2001:03:2601:58:0902:56:22.8502:56:43.30+00:59:048:237.1
194BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-4072M 180NIE00:00:2101:00:2101:55:1802:56:36.5502:56:57.90+00:59:188:247.1
195DIERING Tomasz 549Rowery MałgośkaSKÓRZEWOM-3081M 181NIE00:00:1701:02:1701:56:2702:56:45.8502:57:03.15+00:59:238:257.1
196HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-309K 15NIE00:00:2601:02:2501:57:4902:56:51.2502:57:18.00+00:59:388:257.1
197ZERZUT Jarosław 306Puszczyk BukowySZCZECINM-504M 182NIE00:00:3901:06:5301:58:3002:56:41.1502:57:21.05+00:59:418:247.1
198BACA Łukasz 191Rambo 3BYTOMM-3082M 183NIE00:00:0001:02:3501:59:5202:57:41.8502:57:41.85+01:00:028:277.1
199KURZAWIAK Grzegorz 365KarłówKARŁÓWM-3083M 184NIE00:00:4901:01:4701:55:5002:56:53.2002:57:42.90+01:00:038:257.1
200DĄBROWSKI Damian 367Motointegrator Running TeamWARSZAWAM-3084M 185NIE00:00:0601:00:3201:55:0902:57:51.8002:57:58.65+01:00:198:287.1
201HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-3085M 186NIE00:00:4101:04:3402:00:0102:57:18.7502:58:00.65+01:00:218:267.1
202MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-4073M 187NIE00:00:1901:00:3201:56:2602:57:41.2502:58:01.15+01:00:218:277.1
203TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-3086M 188NIE00:00:2801:01:4501:56:3502:58:36.7502:59:05.15+01:01:258:307.1
204NIESPODZIANY Maciej 450eXtrem OutdoorROGOZNOM-3087M 189NO00:00:4901:08:0602:01:4502:58:38.6502:59:28.40+01:01:498:307.1
205BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-4074M 190NIE00:00:1100:58:2501:56:1502:59:22.9002:59:34.35+01:01:558:327
206TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-505M 191NIE00:00:3801:04:1502:00:0202:59:07.0502:59:45.25+01:02:058:317
207ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-3010K 16NIE00:00:4601:06:1101:59:3502:58:59.8502:59:45.85+01:02:068:317
208BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-2025M 192NIE00:00:4701:06:1001:59:3502:58:59.0002:59:46.00+01:02:068:317
209SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-4075M 193NIE00:00:1901:02:4002:00:1902:59:35.9002:59:55.75+01:02:168:337
210STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-3011K 17NIE00:00:5401:07:3302:01:4902:59:03.5002:59:57.75+01:02:188:317
211KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-4076M 194TAK00:00:0001:01:4801:58:0702:59:59.2002:59:59.20+01:02:198:347
212POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-3088M 195NIE00:00:3901:06:0702:01:0002:59:29.3003:00:09.20+01:02:298:327
213TRZEPIZUR Dominik 130NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKAM-3089M 196NIE00:00:1101:04:4302:01:5903:00:00.5003:00:11.85+01:02:328:347
214PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4077M 197NIE00:00:2601:02:2201:58:4202:59:53.7003:00:19.95+01:02:408:337
215KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-4078M 198NIE00:00:1001:01:4302:00:0503:00:12.0003:00:22.05+01:02:428:347
216BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-4079M 199NIE00:00:0901:00:3001:58:0403:00:22.9003:00:32.50+01:02:538:357
217TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-4080M 200NIE00:00:2801:05:4502:00:1903:00:05.1003:00:34.05+01:02:548:347
218PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-3090M 201NIE00:00:1700:58:3301:55:0603:00:17.8503:00:35.00+01:02:558:357
219LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-4081M 202NIE00:00:0001:09:3603:00:45.6503:00:45.65+01:03:068:367
220KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-4082M 203NIE00:00:5801:01:5201:57:0702:59:52.4503:00:51.15+01:03:118:337
221KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-2026M 204NIE00:00:2901:02:1801:58:2703:00:33.1003:01:02.40+01:03:238:357
222KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-4083M 205NIE00:00:0501:00:4901:58:2103:01:28.2003:01:33.25+01:03:538:386.9
223PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-3012K 18NIE00:00:3301:05:4302:01:3503:01:01.1503:01:34.20+01:03:548:377
224SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-3091M 206NIE00:00:3101:08:1202:02:0003:01:04.0003:01:35.00+01:03:558:377
225CHORZĘPA Adam 428Szczytna BiegaSZCZYTNAM-506M 207NIE00:00:1101:04:0102:01:4403:01:24.9003:01:36.05+01:03:568:386.9
226STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-4084M 208NIE00:00:3201:06:1102:02:1603:01:04.2503:01:37.00+01:03:578:377
227ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4085M 209NIE00:00:0901:03:1502:02:0503:01:51.8503:02:01.75+01:04:228:396.9
228PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-2027M 210NIE00:00:5501:06:0402:01:3403:01:10.4003:02:05.85+01:04:268:377
229SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-4086M 211NIE00:00:1401:04:0202:00:0603:01:58.5503:02:12.80+01:04:338:396.9
230WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-4087M 212NIE00:00:0801:05:0402:02:0503:02:06.7003:02:15.50+01:04:368:406.9
231KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-3013K 19NIE00:00:2801:06:3302:03:1103:01:48.8503:02:17.60+01:04:388:396.9
232WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-4088M 213NIE00:00:4301:06:4602:01:2003:01:35.9503:02:19.40+01:04:408:386.9
233RANGL Jowita 360KOWARYK-406K 20NIE00:00:3301:08:3402:04:0303:01:52.4003:02:25.70+01:04:468:396.9
234GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-4089M 214NIE00:00:0001:03:4402:00:3403:02:27.5503:02:27.55+01:04:488:416.9
235ORZECHOWSKI Daniel 171i-SportWARSZAWAM-3092M 215NIE00:00:2401:05:2002:02:2003:02:23.7503:02:47.75+01:05:088:416.9
236LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-202K 21NIE00:00:3201:02:0501:59:5803:02:17.9003:02:50.15+01:05:108:406.9
237MUCHA Piotr 115Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-3093M 216NO00:00:3001:02:2001:59:4903:02:20.1003:02:51.00+01:05:118:416.9
238RUTKOWSKI Krzysztof 100Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-3094M 217NIE00:00:3401:02:1901:59:5803:02:18.3003:02:52.45+01:05:138:406.9
239SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-3095M 218TAK00:00:3301:10:5602:07:0603:02:24.4003:02:57.45+01:05:188:416.9
240KRASOWSKI Jakub 90Atak KretaWARSZAWAM-3096M 219NIE00:00:1400:59:5301:58:3203:02:46.8003:03:01.00+01:05:218:426.9
241PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-3014K 22TAK00:00:3001:08:2002:02:4703:02:41.6503:03:11.85+01:05:328:416.9
242FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-3015K 23NIE00:00:1601:07:1102:04:1903:03:02.7003:03:19.35+01:05:408:436.9
243STANEK Bartosz 412ŚmigielŚMIGIELM-3097M 220NIE00:00:2300:58:4301:56:1703:03:09.0503:03:32.50+01:05:538:436.9
244LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-3098M 221NIE00:00:0001:11:0702:07:2003:03:36.6003:03:36.60+01:05:578:446.9
245WYBIERAŁA Andrzej 284Rozbiegany RawiczRAWICZM-507M 222NIE00:00:2201:03:2101:59:5203:03:21.1003:03:43.25+01:06:038:436.9
246FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-4090M 223NIE00:00:5701:07:4702:01:2703:02:53.2003:03:51.15+01:06:118:426.9
247MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-3099M 224NIE00:00:4601:11:3402:06:3603:03:25.1503:04:11.85+01:06:328:446.9
248BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2028M 225TAK00:00:5701:10:3602:06:2303:03:23.8003:04:21.10+01:06:418:446.9
249CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-4091M 226NIE00:00:3801:06:0902:01:0803:03:59.5503:04:37.75+01:06:588:456.8
250CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-407K 24NIE00:00:3801:04:5202:01:0703:03:59.0503:04:38.00+01:06:588:456.8
251SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-4092M 227NIE00:00:0801:05:2902:02:0803:04:30.6503:04:38.85+01:06:598:476.8
252JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-4093M 228NO00:00:4401:08:0702:02:3003:04:13.7003:04:58.15+01:07:188:466.8
253BAKA Marcin 263GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-508M 229NIE00:00:2001:03:2102:02:0803:05:00.8503:05:20.85+01:07:418:486.8
254STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-3016K 25NIE00:00:3001:07:3702:05:5903:05:35.5003:06:06.05+01:08:268:506.8
255GUTOWSKI Dariusz 32NGB KłobuckKŁOBUCKM-509M 230NIE00:00:1301:04:5302:03:4303:06:12.0003:06:25.15+01:08:458:526.8
256PISZCZEK Krzysztof 148KochamToRobicKATOWICEM-30100M 231NIE00:00:4001:06:3602:04:5503:05:47.0503:06:27.85+01:08:488:506.8
257OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30101M 232NIE00:00:1301:05:1902:03:2603:06:34.1003:06:48.00+01:09:088:536.8
258ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-4094M 233NIE00:00:0400:58:5601:58:2703:06:45.8003:06:50.50+01:09:118:536.7
259MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-408K 26NIE00:00:1901:06:1202:06:0803:06:31.3003:06:51.00+01:09:118:526.8
260KROPISZ Łukasz 92HRmax ŻoryŻORYM-30102M 234NIE00:00:3801:04:3702:01:1103:06:29.6003:07:07.65+01:09:288:526.8
261KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30103M 235NIE00:00:2501:08:2002:06:0703:07:24.7003:07:50.30+01:10:118:556.7
262KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-4095M 236NIE00:00:2201:01:3601:59:5003:07:28.8003:07:51.10+01:10:118:556.7
263SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-2029M 237NIE00:00:4401:11:2102:07:0903:07:07.2503:07:51.90+01:10:128:546.7
264WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4096M 238NIE00:00:1301:03:2602:01:5303:07:46.3503:07:59.95+01:10:208:566.7
265ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30104M 239NIE00:00:2801:00:3901:59:4003:07:49.2503:08:17.65+01:10:388:566.7
266HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-203K 27NIE00:00:5901:11:0202:02:4903:07:21.4003:08:21.15+01:10:418:556.7
267CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-3017K 28NIE00:00:3501:06:2602:05:5003:07:47.8003:08:23.00+01:10:438:566.7
268KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-4097M 240NIE00:00:1101:00:3401:58:1103:08:18.2003:08:29.95+01:10:508:586.7
269SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-4098M 241NIE00:00:2501:04:4202:05:2203:08:18.3003:08:43.80+01:11:048:586.7
270RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-2030M 242NIE00:00:3201:09:2902:07:0803:08:16.7003:08:48.70+01:11:098:576.7
271GAWROŃSKI Roman 104Wkurw_TeamZALASEWOM-30105M 243NIE00:00:4501:09:1002:06:0703:08:14.8503:09:00.00+01:11:208:576.7
272DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-4099M 244NIE00:00:5201:06:3802:03:1303:08:20.0503:09:12.25+01:11:328:586.7
273GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30106M 245NIE00:00:5801:07:4902:05:2603:08:39.0003:09:37.00+01:11:578:596.7
274MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-2031M 246NIE00:00:4601:10:3402:07:2703:08:51.3003:09:37.60+01:11:588:596.7
275SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40100M 247TAK00:00:5601:10:4702:07:0503:08:50.0503:09:46.20+01:12:068:596.7
276PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30107M 248TAK00:00:1701:02:0402:00:0103:09:28.9503:09:46.80+01:12:079:016.6
277SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40101M 249NIE00:00:5501:09:0502:05:3903:08:54.9003:09:49.95+01:12:108:596.7
278ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-409K 29NIE00:00:5301:09:0602:05:4203:09:00.3503:09:54.15+01:12:149:006.7
279PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-3018K 30NIE00:00:5601:12:3302:08:4103:09:01.4003:09:57.85+01:12:189:006.7
280SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-5010M 250TAK00:00:3701:08:2202:06:3403:09:21.9003:09:59.05+01:12:199:016.7
281KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40102M 251NIE00:00:2101:04:4902:02:1903:10:10.3503:10:32.05+01:12:529:036.6
282CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40103M 252NIE00:00:0003:10:33.5503:10:33.55+01:12:549:046.6
283ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30108M 253NIE00:01:0001:10:5202:07:2603:09:42.6503:10:43.30+01:13:049:026.6
284KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-3019K 31TAK00:00:0801:05:1002:06:5403:10:45.2003:10:53.90+01:13:149:056.6
285ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-4010K 32NIE00:00:3101:10:2702:07:5703:10:24.4003:10:55.55+01:13:169:046.6
286ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40104M 254NIE00:00:5401:14:2502:10:1903:10:02.5003:10:56.65+01:13:179:026.6
287KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30109M 255NIE00:00:0601:02:3702:06:0303:10:57.4503:11:03.85+01:13:249:056.6
288GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40105M 256NIE00:00:3501:06:0402:05:4503:10:29.4503:11:04.75+01:13:259:046.6
289GIEC Anna 132SZCZECINK-4011K 33NIE00:00:3901:10:3102:10:2203:10:55.3503:11:35.00+01:13:559:056.6
290TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30110M 257NIE00:00:4101:06:3802:05:2203:11:04.3503:11:45.75+01:14:069:056.6
291WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-3020K 34TAK00:00:2501:07:4002:08:3703:11:37.4003:12:03.00+01:14:239:076.6
292SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30111M 258NIE00:00:2801:11:4502:10:3803:11:55.9003:12:24.50+01:14:459:086.6
293SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30112M 259NIE00:00:0701:08:1702:10:4303:12:25.1003:12:32.75+01:14:539:096.5
294SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40106M 260TAK00:00:1501:05:1902:05:3003:12:36.7003:12:52.00+01:15:129:106.5
295GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-3021K 35TAK00:00:1501:05:2402:05:2803:12:37.0503:12:52.15+01:15:129:106.5
296TURLEJ Dariusz 222KondycjaWARSZAWAM-602M 261NIE00:00:3401:10:4402:12:0103:12:18.5503:12:53.15+01:15:139:096.6
297JASICKI Henryk 546Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-5011M 262NIE00:00:5401:10:3302:07:1803:11:59.6003:12:54.30+01:15:159:086.6
298DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40107M 263NIE00:00:4101:10:2502:10:1503:12:13.9503:12:55.15+01:15:159:096.6
299MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40108M 264NIE00:00:3401:06:0002:05:4903:12:21.3503:12:56.15+01:15:169:096.5
300MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-4012K 36NIE00:00:2401:11:1902:10:4003:12:32.4503:12:56.75+01:15:179:106.5
301BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-3022K 37NIE00:00:3401:05:0102:07:0403:12:22.1003:12:56.90+01:15:179:096.5
302ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40109M 265NIE00:00:2301:07:0202:07:1103:12:34.4503:12:57.55+01:15:189:106.5
303KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30113M 266NIE00:01:0301:17:3802:10:4303:11:54.5003:12:57.95+01:15:189:086.6
304BEDNARCZYK Bogdan 387pro-runWROCŁAWM-5012M 267NIE00:00:4601:15:0602:10:4803:12:12.8003:12:58.95+01:15:199:096.6
305KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40110M 268NIE00:00:5001:14:4702:10:5403:12:08.8503:12:59.15+01:15:199:096.6
306ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-2032M 269NIE00:00:5001:12:5002:10:1903:12:09.6003:12:59.95+01:15:209:096.6
307RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30114M 270NIE00:00:1101:07:1602:07:2503:13:03.3503:13:15.25+01:15:359:116.5
308MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-3023K 38NIE00:00:1101:05:5402:08:1503:13:13.4003:13:24.40+01:15:459:126.5
309SKRZYPIEC Karol 515Żarów BiegaŻARÓWM-30115M 271NIE00:00:3301:06:2702:05:2703:12:54.8503:13:27.85+01:15:489:116.5
310JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-2033M 272NIE00:00:2901:05:1102:02:4203:13:00.0503:13:29.30+01:15:509:116.5
311JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30116M 273NO00:00:2201:10:4902:08:3803:13:09.1503:13:31.65+01:15:529:116.5
312GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30117M 274NIE00:00:2001:05:5602:07:4503:13:30.2503:13:51.00+01:16:119:126.5
313KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-2034M 275NIE00:00:2601:02:1502:02:4603:13:26.4003:13:52.55+01:16:139:126.5
314POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30118M 276NIE00:00:3001:11:1602:10:4603:13:22.7503:13:53.15+01:16:139:126.5
315ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30119M 277NIE00:00:4601:09:5702:08:5803:13:07.4503:13:54.05+01:16:149:116.5
316SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-3024K 39NIE00:00:2101:15:1302:12:3503:13:44.3503:14:06.05+01:16:269:136.5
317SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-2035M 278NIE00:00:0601:04:1702:01:4203:14:16.5503:14:22.80+01:16:439:156.5
318CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-3025K 40NIE00:00:4401:13:0002:13:2803:13:48.0503:14:32.25+01:16:529:136.5
319WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30120M 279NIE00:00:5001:16:1902:14:3403:13:43.3503:14:34.25+01:16:549:136.5
320TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-4013K 41NIE00:00:1601:08:0902:10:4303:14:17.7003:14:34.55+01:16:559:156.5
321HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40111M 280NIE00:00:5901:11:0102:06:2003:13:40.4503:14:39.65+01:17:009:136.5
322JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40112M 281TAK00:00:1001:07:5402:08:3303:14:50.8503:15:01.40+01:17:229:166.5
323BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-204K 42NIE00:00:1101:07:5502:08:3203:14:49.7003:15:01.50+01:17:229:166.5
324ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30121M 282NIE00:00:4501:11:1602:10:3203:14:22.8503:15:07.95+01:17:289:156.5
325DOBROCHOWSKI Marek 44Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30122M 283NIE00:00:5401:09:3102:08:1703:14:14.2503:15:08.65+01:17:299:146.5
326TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30123M 284NIE00:00:4101:10:0602:10:4603:14:27.5503:15:08.95+01:17:299:156.5
327STACHECKA Marta 547POZNAŃK-205K 43NIE00:00:5801:14:2902:14:2403:14:11.4003:15:10.00+01:17:309:146.5
328KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30124M 285NIE00:00:4701:10:2102:06:4803:15:33.5503:16:21.10+01:18:419:186.4
329MARCINEK Łukasz 93Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30125M 286NIE00:00:2601:04:3102:04:0703:15:54.7503:16:21.30+01:18:429:196.4
330NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-5013M 287NIE00:00:4201:11:1402:10:4303:15:40.7003:16:23.65+01:18:449:196.4
331KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30126M 288NIE00:00:1101:00:2402:04:1903:17:37.1503:17:48.60+01:20:099:246.4
332DŁUGOSZ Marek 383KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-5014M 289NIE00:00:0001:08:4602:10:1003:17:49.9003:17:49.90+01:20:109:256.4
333KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40113M 290NIE00:00:3001:09:1802:10:1903:17:52.5503:18:23.15+01:20:439:256.4
334BISKUP Rafał 472Dziad Not DeadWARSZAWAM-5015M 291NIE00:00:3601:08:1702:10:4703:18:20.6003:18:56.60+01:21:179:266.4
335KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30127M 292NIE00:00:5201:12:5602:10:3803:18:12.1503:19:05.05+01:21:259:266.4
336JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30128M 293NO00:00:5501:12:5502:10:3603:18:13.2003:19:08.35+01:21:299:266.4
337CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40114M 294NIE00:00:4801:15:2902:15:0803:18:20.2003:19:09.15+01:21:299:266.4
338KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30129M 295TAK00:00:4801:08:5102:08:1103:18:55.3503:19:43.50+01:22:049:286.3
339WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-3026K 44NIE00:00:5801:15:2002:16:5103:18:47.1503:19:45.75+01:22:069:276.3
340CZARNY Jan 30LEGNICAM-2036M 296NIE00:00:4001:06:3902:07:5603:19:18.3003:19:59.25+01:22:199:296.3
341FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40115M 297NIE00:00:5301:14:2802:14:2803:19:06.6003:20:00.30+01:22:219:286.3
342FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40116M 298NIE00:00:5401:11:2402:11:5503:19:07.8503:20:02.55+01:22:239:286.3
343GINTER Grzegorz 432AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30130M 299NIE00:00:2501:15:2602:16:0003:19:56.4003:20:21.45+01:22:429:316.3
344ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-3027K 45TAK00:00:2701:11:2202:14:0003:19:57.9503:20:25.05+01:22:459:316.3
345GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-501K 46TAK00:00:2101:11:0402:14:5303:20:06.7003:20:28.10+01:22:489:316.3
346ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40117M 300NIE00:00:2601:09:2602:10:2903:20:20.6003:20:47.40+01:23:089:326.3
347SULEJA Karol 38KB Maraton TurekTUREKM-30131M 301NIE00:00:2401:09:2602:10:2803:20:24.5003:20:49.10+01:23:099:326.3
348KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-4014K 47NIE00:00:5901:15:0602:15:3203:19:53.3003:20:53.20+01:23:139:316.3
349KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40118M 302NIE00:01:0101:15:0502:15:3503:19:52.2503:20:53.25+01:23:139:316.3
350HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-4015K 48NIE00:00:4401:14:5202:15:1103:20:24.2503:21:08.75+01:23:299:326.3
351POCIĘGIEL Michał 449Skawina BiegaRADZISZÓWM-30132M 303NIE00:01:0101:19:0302:17:2803:20:14.2003:21:15.20+01:23:359:326.3
352GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30133M 304TAK00:00:1001:08:1302:13:4903:21:33.6503:21:44.55+01:24:059:356.3
353ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-4016K 49NIE00:00:1901:14:4702:17:3203:21:34.7503:21:54.45+01:24:159:356.3
354KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-3028K 50NIE00:00:5001:16:3502:17:2103:21:04.5003:21:55.00+01:24:159:346.3
355CZERWONKA Zbigniew 411Eskadra WrocławWROCŁAWM-30134M 305NIE00:00:2301:08:1602:14:2303:21:41.5003:22:05.30+01:24:269:366.2
356PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-206K 51NO00:00:5601:16:0702:17:1903:21:12.2003:22:09.05+01:24:299:346.3
357ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40119M 306NIE00:00:1801:14:4402:17:3803:21:50.6503:22:09.35+01:24:309:366.2
358BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40120M 307NIE00:00:5301:13:0302:15:2003:21:39.7003:22:32.75+01:24:539:366.2
359PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-4017K 52TAK00:00:2101:10:5602:15:2403:22:12.1003:22:33.15+01:24:539:376.2
360ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40121M 308NIE00:00:2401:10:5902:14:0103:22:19.4503:22:44.05+01:25:049:386.2
361KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-3029K 53NIE00:00:3601:15:0702:15:5203:22:19.5503:22:56.50+01:25:179:386.2
362WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-3030K 54NIE00:00:3801:16:2902:17:2703:22:19.2503:22:57.90+01:25:189:386.2
363BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30135M 309NIE00:00:3901:16:2702:17:2703:22:18.8003:22:58.25+01:25:189:386.2
364STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-3031K 55NIE00:01:0001:15:5202:15:3503:21:59.8503:23:00.65+01:25:219:376.2
365WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40122M 310NIE00:00:2701:07:5402:13:4403:22:59.7503:23:27.00+01:25:479:406.2
366WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-4018K 56NIE00:00:1201:08:2602:13:5803:23:14.6003:23:27.25+01:25:479:406.2
367KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40123M 311NIE00:00:4201:15:0002:17:0403:22:49.5503:23:32.50+01:25:539:396.2
368KASIŃSKI Wojciech 401UltraplessPSZCZYNAM-5016M 312NIE00:00:4401:14:4802:17:0303:22:48.4003:23:32.65+01:25:539:396.2
369STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30136M 313NO00:00:3801:10:2302:11:5203:22:55.3003:23:34.05+01:25:549:396.2
370WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40124M 314NIE00:00:3301:14:5502:16:3203:23:02.5503:23:36.00+01:25:569:406.2
371KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40125M 315TAK00:00:2301:15:3602:17:1003:23:30.6003:23:54.50+01:26:159:416.2
372ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-4019K 57NIE00:00:2201:13:3302:17:1003:23:32.7003:23:55.05+01:26:159:416.2
373NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-3032K 58NIE00:00:2801:10:5102:14:5003:24:02.0003:24:30.10+01:26:509:426.2
374GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-4020K 59NIE00:00:3601:15:4402:17:3103:24:04.8503:24:41.20+01:27:019:436.2
375KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40126M 316NIE00:00:1701:04:5602:11:4103:24:29.1003:24:46.40+01:27:079:446.2
376MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-4021K 60NIE00:00:2101:11:4902:16:4303:24:28.3503:24:49.90+01:27:109:446.2
377WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-3033K 61NIE00:00:1501:10:2602:15:5903:24:39.5003:24:54.50+01:27:159:446.2
378WOŹNIAK Sebastian 194Motointegrator Running TeamŁÓDŹM-30137M 317NO00:00:2701:09:0302:14:1503:25:51.0503:26:19.00+01:28:399:486.1
379MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-4022K 62NIE00:00:4801:18:5102:21:5103:25:50.1503:26:38.45+01:28:599:486.1
380SZCZYGIEŁ Damian 213KochamToRobićKATOWICEM-30138M 318NIE00:00:4201:11:3002:14:1503:26:01.0003:26:43.05+01:29:039:486.1
381LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-502K 63NIE00:00:1901:09:2602:14:0503:26:38.1503:26:57.85+01:29:189:506.1
382HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40127M 319NIE00:00:5301:16:4302:18:1003:26:09.7003:27:03.35+01:29:249:496.1
383JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-3034K 64NIE00:00:2401:19:1202:22:2303:26:42.4503:27:07.35+01:29:289:506.1
384RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40128M 320NIE00:00:4301:18:3002:20:1303:26:25.0003:27:08.70+01:29:299:496.1
385BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30139M 321NIE00:00:2501:18:5802:22:2303:26:46.1503:27:11.15+01:29:319:506.1
386NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-603M 322TAK00:00:2101:11:1002:17:5703:27:34.9503:27:56.65+01:30:179:536.1
387RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30140M 323NIE00:00:0002:18:5503:28:06.4503:28:06.45+01:30:279:546.1
388BYKS Tomasz 57POZNANM-30141M 324NO00:00:0901:07:5902:14:3903:27:58.1503:28:07.35+01:30:289:546.1
389GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40129M 325NIE00:00:0002:20:0003:28:09.7003:28:09.70+01:30:309:546.1
390GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40130M 326NIE00:00:0002:10:4503:28:47.9003:28:47.90+01:31:089:566
391JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-5017M 327NIE00:00:5801:16:4402:21:1203:27:49.7003:28:48.30+01:31:099:536.1
392RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40131M 328NIE00:00:2601:09:2002:15:0803:28:23.8503:28:49.85+01:31:109:556
393KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-3035K 65NIE00:00:1101:08:0602:15:0103:29:16.6503:29:28.45+01:31:499:576
394MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30142M 329NO00:00:5901:16:1802:17:2803:28:39.7503:29:39.35+01:32:009:566
395WOJCIECHOWSKI Aleksander 548Rowery MałgośkaWRZEŚNIAM-30143M 330NIE00:00:1701:10:1802:18:0903:29:52.2503:30:09.40+01:32:309:596
396NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40132M 331NIE00:00:1501:19:3102:23:4203:29:56.8503:30:12.70+01:32:339:596
397KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-3036K 66NIE00:01:0101:15:0702:16:5303:29:19.5003:30:21.20+01:32:419:586
398RUSIN Szymon 463IWINYM-30144M 332TAK00:00:2901:10:3302:14:5103:29:58.4003:30:27.95+01:32:489:596
399ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-5018M 333NIE00:00:2501:18:3702:24:3203:30:04.9503:30:30.25+01:32:5010:006
400RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40133M 334NIE00:00:2101:18:4602:24:3803:30:08.6003:30:30.35+01:32:5110:006
401KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-4023K 67NIE00:00:4201:16:4902:22:2103:30:05.0503:30:47.80+01:33:0810:006
402PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40134M 335NIE00:00:1001:04:4102:13:3803:30:38.7503:30:49.30+01:33:1010:016
403NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-3037K 68NIE00:00:4601:12:4702:19:2003:30:05.2503:30:51.45+01:33:1210:006
404BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40135M 336NIE00:00:5601:10:4202:13:4003:30:02.0003:30:58.85+01:33:1910:006
405AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-4024K 69NIE00:00:2501:14:4902:19:2603:30:59.0503:31:24.75+01:33:4510:026
406PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30145M 337NIE00:00:0003:31:57.6003:31:57.60+01:34:1810:055.9
407SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40136M 338NIE00:00:4601:18:2202:23:3503:31:43.5003:32:30.20+01:34:5010:046
408GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-4025K 70NIE00:00:5901:18:1602:21:0803:31:47.9003:32:47.05+01:35:0710:055.9
409NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30146M 339NIE00:00:1701:10:1902:14:3803:32:40.2003:32:57.45+01:35:1810:075.9
410GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30147M 340NIE00:00:1501:16:4602:20:4603:32:46.4003:33:01.50+01:35:2210:075.9
411NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40137M 341NIE00:00:3201:12:5202:20:1903:32:57.8503:33:29.85+01:35:5010:085.9
412FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40138M 342NIE00:00:4201:15:5702:19:5203:33:13.0003:33:55.95+01:36:1610:095.9
413WOLSZCZAK Konrad 536Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINM-30148M 343NIE00:00:3301:16:5002:21:5503:33:23.3503:33:57.30+01:36:1810:095.9
414MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-2037M 344NO00:00:1001:13:2902:19:2203:33:48.9503:33:59.50+01:36:2010:105.9
415STEC Adam 439WYSOKAM-30149M 345NIE00:00:4101:12:5502:17:1003:33:48.6003:34:30.30+01:36:5110:105.9
416BRACH Jakub 39POZNANM-30150M 346NIE00:00:4701:20:5902:24:4303:33:46.8003:34:34.10+01:36:5410:105.9
417SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40139M 347NIE00:00:1101:09:5602:20:0103:34:45.6503:34:57.55+01:37:1810:135.9
418CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-3038K 71NIE00:00:2701:21:1302:29:0903:34:56.9503:35:24.90+01:37:4510:145.9
419SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-3039K 72NO00:00:2701:19:3102:27:1003:34:57.7003:35:25.05+01:37:4510:145.9
419WASZEK Sławomir 65Karkonosz Running TeamWROCŁAWM-30151M 348NIE00:00:2701:18:4702:28:2503:34:57.9503:35:25.05+01:37:4510:145.9
421LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30152M 349NIE00:00:4901:15:0602:20:1003:34:53.0503:35:42.90+01:38:0310:135.9
422FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30153M 350NIE00:01:0001:20:4302:24:2403:35:01.0503:36:01.40+01:38:2210:145.9
423KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40140M 351NIE00:00:4701:15:3602:23:0103:35:15.5503:36:03.45+01:38:2410:155.9
424POŁCZYŃSKI Maciej 298Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30154M 352NIE00:01:0101:21:0402:31:2503:35:10.2003:36:12.10+01:38:3210:145.9
425KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30155M 353NIE00:00:5101:16:3802:23:2903:36:30.3503:37:21.95+01:39:4210:185.8
426ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-4026K 73NIE00:00:3801:22:4502:30:1203:37:02.1003:37:40.15+01:40:0010:205.8
427BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-3040K 74NIE00:00:1201:15:0502:25:0803:37:41.9503:37:54.05+01:40:1410:225.8
428MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40141M 354NIE00:00:1801:14:4202:24:0003:37:41.9503:38:00.85+01:40:2110:225.8
429KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40142M 355NIE00:00:4501:16:5302:23:2903:37:17.4503:38:02.85+01:40:2310:205.8
430KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30156M 356NIE00:00:5101:16:4302:23:2803:37:33.5003:38:24.80+01:40:4510:215.8
431ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-5019M 357NIE00:00:3501:15:4102:21:5103:37:53.8003:38:29.70+01:40:5010:225.8
432CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-3041K 75NIE00:00:4901:18:5302:25:5603:37:40.9503:38:30.75+01:40:5110:215.8
433BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40143M 358NIE00:00:2701:10:1002:16:3003:39:12.3003:39:40.15+01:42:0010:265.7
434BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-3042K 76NIE00:00:4601:22:0902:25:5303:39:33.8503:40:20.25+01:42:4010:275.7
435ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30157M 359TAK00:00:3501:12:5602:21:3003:40:02.9503:40:38.25+01:42:5810:285.7
436BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-2038M 360NIE00:00:5801:21:0702:35:2103:39:40.0503:40:38.90+01:42:5910:275.7
437ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30158M 361TAK00:00:3401:12:5502:21:3003:40:10.7503:40:45.45+01:43:0610:295.7
438SIP Mirosław 329ŚLESINM-5020M 362NIE00:00:2401:12:2102:22:1003:41:28.7003:41:53.00+01:44:1310:325.7
439MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-601K 77NIE00:00:3301:18:4502:26:4803:42:12.3003:42:45.95+01:45:0610:345.7
440DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-3043K 78NIE00:00:1201:17:0902:25:5203:42:58.1003:43:10.85+01:45:3110:375.7
441WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-3044K 79NIE00:00:4501:24:3302:30:4703:42:44.9503:43:30.25+01:45:5010:365.7
442KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-503K 80NIE00:00:3001:20:5902:32:0403:44:14.7503:44:44.95+01:47:0510:405.6
443PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-3045K 81NIE00:00:3901:18:2602:29:4103:45:22.5003:46:01.50+01:48:2210:435.6
444PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30159M 363NIE00:00:3701:18:2702:29:4003:45:25.7003:46:03.50+01:48:2410:445.6
445PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-3046K 82NIE00:00:1901:22:0702:30:1003:45:49.3503:46:08.95+01:48:2910:455.6
446BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40144M 364NO00:00:1501:09:5502:25:2103:46:08.1003:46:23.35+01:48:4410:465.6
447JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30160M 365NIE00:00:3701:17:2002:28:5603:46:57.6503:47:35.10+01:49:5510:485.6
448PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-3047K 83NO00:00:5401:18:5302:29:1403:46:41.8503:47:36.75+01:49:5710:475.6
449GMAJ Karolina 335GRÓJECK-3048K 84NIE00:00:5501:18:5602:29:0803:46:41.8503:47:37.20+01:49:5710:475.6
450JERMAK Kamil 227PLOTYM-30161M 366NO00:00:5601:18:5202:29:1303:46:41.9503:47:37.95+01:49:5810:475.6
451JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30162M 367NIE00:00:5601:19:0902:29:1403:46:42.3503:47:38.55+01:49:5910:475.6
452MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-3049K 85NIE00:00:5701:18:1402:28:3803:46:44.0003:47:41.80+01:50:0210:475.6
453JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-3050K 86NIE00:00:5101:24:4402:32:2003:46:53.4003:47:44.70+01:50:0510:485.6
454CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-3051K 87NIE00:01:0001:24:4502:32:0803:47:46.2503:48:46.50+01:51:0710:505.5
455KRĘCISZ Zbigniew 381Raciborska Grupa OutdoorowaRACIBÓRZM-604M 368NIE00:00:5201:25:1802:32:2303:47:56.7503:48:49.05+01:51:0910:515.5
456MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30163M 369NIE00:00:4901:21:0902:29:3303:48:00.3503:48:49.45+01:51:1010:515.5
457DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40145M 370NIE00:00:5101:19:2002:30:0703:48:15.5503:49:07.20+01:51:2710:525.5
458PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-207K 88NIE00:01:0101:24:4402:35:2303:48:07.9503:49:09.60+01:51:3010:515.5
459ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30164M 371NIE00:00:3801:19:2402:29:3803:49:15.3503:49:54.15+01:52:1410:555.5
460HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-3052K 89NIE00:00:2501:23:3202:34:3003:49:28.7003:49:54.65+01:52:1510:555.5
461CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-504K 90NIE00:00:3401:20:5402:32:3803:49:21.5003:49:56.00+01:52:1610:555.5
462BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-2039M 372NIE00:00:4901:22:1002:29:3503:50:27.5503:51:16.60+01:53:3710:585.5
463KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30165M 373NIE00:00:4201:19:3202:32:2203:52:03.7003:52:45.75+01:55:0611:035.4
464KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-4027K 91NIE00:00:5801:23:0202:34:0303:52:00.9003:52:58.95+01:55:1911:025.4
465ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-208K 92NIE00:00:5901:23:2702:36:4403:52:01.0503:53:00.50+01:55:2111:025.4
466ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-4028K 93NIE00:00:3101:21:4802:36:2703:52:32.8003:53:04.55+01:55:2511:045.4
467WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-2040M 374NIE00:01:0101:24:4702:35:2503:53:34.8503:54:36.45+01:56:5711:075.4
468KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-5021M 375NIE00:00:1401:17:5802:32:0803:54:26.1503:54:40.95+01:57:0111:095.4
469ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40146M 376NIE00:00:5701:20:5002:33:5303:53:49.7503:54:47.40+01:57:0811:085.4
470NASTAWSKA Monika 451KALISZK-4029K 94NIE00:00:5701:20:5302:33:4403:53:50.5503:54:47.55+01:57:0811:085.4
471NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3053K 95NIE00:00:3901:16:0702:28:2603:54:11.7503:54:51.65+01:57:1211:095.4
472SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-3054K 96NIE00:00:4301:24:4502:37:3703:54:11.3503:54:55.10+01:57:1511:095.4
473BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40147M 377NIE00:00:4401:25:2102:37:0803:54:12.7503:54:57.55+01:57:1811:095.4
474KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-4030K 97NIE00:00:5301:25:2002:38:0203:54:21.4003:55:15.35+01:57:3611:095.4
475KASPRZAK Bartłomiej 244Beard Team WrocławWROCŁAWM-30166M 378NIE00:00:5501:20:3602:29:4203:55:14.4003:56:09.70+01:58:3011:125.4
476WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-3055K 98NIE00:00:5801:24:5602:37:2803:55:22.3503:56:21.05+01:58:4111:125.4
477WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40148M 379NIE00:01:0301:23:2602:36:1803:55:20.2503:56:24.00+01:58:4411:125.4
478POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40149M 380NIE00:00:4801:16:0602:28:4303:56:41.5503:57:29.70+01:59:5011:165.3
479MUSUR Adam 518kb szerszen olesnicaOLESNICAM-605M 381NIE00:00:0002:35:4303:57:52.0003:57:52.00+02:00:1211:195.3
480ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40150M 382NIE00:01:0201:24:3502:36:2203:56:58.1003:58:01.05+02:00:2111:175.3
481SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30167M 383NIE00:00:5301:21:0402:35:5803:57:31.9003:58:25.25+02:00:4511:185.3
482SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30168M 384NIE00:00:5201:21:0302:36:0403:57:35.6503:58:27.95+02:00:4811:185.3
483PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-606M 385TAK00:01:0201:24:3702:40:5003:57:26.9003:58:29.70+02:00:5011:185.3
484NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-209K 99NIE00:00:3601:25:3802:39:4403:59:43.5004:00:19.85+02:02:4011:245.3
485KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-3056K 100NIE00:00:3601:29:3702:42:3103:59:50.5504:00:26.75+02:02:4711:255.3
486GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40151M 386NIE00:00:3601:29:3802:42:3503:59:50.6004:00:27.15+02:02:4711:255.3
487MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40152M 387NIE00:00:5601:25:3202:40:5904:02:38.3004:03:34.45+02:05:5511:335.2
488CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40153M 388NIE00:00:5201:24:1102:43:0304:02:57.7004:03:49.95+02:06:1011:345.2
489KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-2041M 389NIE00:00:1801:24:1602:43:2204:03:38.3504:03:56.40+02:06:1711:365.2
490KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-3057K 101NIE00:00:1901:25:3402:43:2204:03:37.4004:03:56.50+02:06:1711:365.2
491BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-2042M 390NIE00:00:1901:25:3202:43:2504:03:37.6004:03:57.00+02:06:1711:365.2
492PODSIADŁY Robert 189Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-5022M 391NIE00:01:0501:24:3902:39:5304:06:06.4004:07:11.65+02:09:3211:435.1
493DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-4031K 102NIE00:00:3701:26:2502:42:4204:06:43.7504:07:21.50+02:09:4211:445.1
494SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-4032K 103NIE00:00:3801:23:3202:42:4904:07:06.5004:07:45.25+02:10:0511:465.1
495MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40154M 392NIE00:00:4801:27:1302:44:3404:09:00.2004:09:49.00+02:12:0911:515.1
496TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-505K 104NIE00:00:3701:26:2302:42:4104:09:26.2504:10:03.85+02:12:2411:525.1
497PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3058K 105NIE00:00:4001:26:2902:43:1104:10:50.3004:11:30.90+02:13:5111:565
498LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-4033K 106NIE00:00:0001:29:2002:46:2704:13:45.8504:13:45.85+02:16:0612:055
499SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-3059K 107NIE00:00:3901:28:4902:45:3604:13:07.0004:13:46.25+02:16:0612:035
500WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40155M 393NIE00:00:4901:23:2402:42:4304:14:50.7004:15:40.65+02:18:0112:084.9
501KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-5023M 394NIE00:00:5601:29:5502:53:5504:23:31.9504:24:27.95+02:26:4812:324.8
502SZELER Joanna 564WARSZAWAK-4034K 108NIE00:00:0001:40:2402:59:0304:25:20.1004:25:20.10+02:27:4012:384.7
503FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-3060K 109NIE00:00:4101:37:2603:00:1204:34:48.9504:35:29.95+02:37:5013:054.6
504FURMAN Michał 34Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM-30169M 395NIE00:00:4101:37:2503:00:1004:34:52.2504:35:34.15+02:37:5413:054.6
505SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-3061K 110NIE00:00:5901:39:2903:04:1404:37:44.8504:38:44.65+02:41:0513:134.5
506ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-5024M 396NIE00:00:2301:35:2403:03:5404:41:59.5504:42:22.75+02:44:4313:254.5
507MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-506K 111NIE00:00:5101:44:2503:18:5704:53:47.7504:54:39.15+02:56:5913:594.3
508JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40156M 397NIE00:00:0002:22:40+01:05:1510:115.9
509HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-2043M 398NIE00:00:14   
Znaleziono 509 wynik(ów)