ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryAlpinista7km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8SALOMON SUUNTO TEAM POLANDGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:38:49
2BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:39:35
3DYBEK Paweł 9SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECM-40NIE00:43:01
4NASKRĘT Sławomir 555SKLEPBIEGACZA.PLGRZEBIENISKOM-40NIE00:43:42
5BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:45:04
6WILK Maciej 154RAMBO 3BYTOMM-30NIE00:45:07
7BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:45:12
8KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:45:18
9PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:45:18
10BADOWSKI Aleksander 406MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM-30NIE00:45:20
11KITA Michał 252PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-40TAK00:45:27
12ŁĄCZAK Mgdalena 2SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECK-40NIE00:45:49
13SWOBODA Marek 378CRANBERRY TEAMGŁUSZYCAM-30NIE00:45:50
14URBAŃCZYK Grzegorz 465FOR RUN TEAM & ADRUNALINAPOZNAŃM-30NIE00:46:04
15RUTKOWSKI Dawid 502GRIZZLYTEAMLUBINM-30NIE00:46:13
16MIŚ Zbigniew 441PŁOMIEŃ ZAGORZYCEPOZNAŃM-30NIE00:46:25
17TOMASIAK Natalia 3KW ZAKOPANE // SALOMON SUUNTO TEAMKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:46:28
18PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:46:45
19BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:46:47
20MYSZCZYSZYN Łukasz 310ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:46:48
21PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:46:52
22DURKOWSKI Marcin 41OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:46:53
23PAZDAN Piotr 127KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-30NIE00:47:00
24KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:47:17
25GRYCZKA Mateusz 122NBR TEAMLESZNOM-30NIE00:47:39
26GUSTAW Łukasz 267XRUNNERSKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:47:44
27CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:47:46
28STACHURSKI Piotr 172IM-POSSIBLE TEAMJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:48:05
29GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:48:05
30KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:48:27
31GEZELA Robert 312EUFORIABIEGACZA.PLGÓRAM-40NIE00:48:43
32TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:48:45
33BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:49:14
34SZOPA Marek 176TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:49:38
35SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:49:41
36OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:49:43
37WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:49:43
38PRYSTASZ Krzysztof 551OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE00:49:49
39MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:49:51
40SOCHA Seweryn 63DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-30NO00:49:51
41KOSTASZ Mariusz 138KB FAURECIA STOORRAWICZM-30NIE00:50:36
42NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:50:36
43MAZURKIEWICZ Jerzy 49NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE00:50:52
44WIŚNIEWSKI Paweł 553RUN@BALANCEJELENIA GÓRAM-30NIE00:50:55
45SKUDLARSKI Jakub 80PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:50:58
46LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:51:03
47OLKIS Rafał 294PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-30NIE00:51:13
48BIELA Konrad 233GOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTKOWARYM-20NIE00:51:18
49LASEK Jakub 300KW OPOLEOPOLEM-20TAK00:51:21
50PIĄTKOWSKI Przemysław 212TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:51:24
51WOLBACH Tomasz 179WOLNE ŚLIMAKIPOZNANM-30NIE00:51:26
52THIER Dominik 422KS KANDAHARWARSZAWAM-40TAK00:51:28
53NICPOŃ Sebastian 568FALSTART RUDNIKISZARKIM-2000:51:34
54IGNACZAK Marcin 78FILLCO - IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:51:42
55GRUND Marek 296MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-20NIE00:51:47
56JARMOLIŃSKI Piotr 468WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:51:48
57HALADYN Łukasz 94AURATREEOSTRZESZÓWM-40TAK00:51:50
58PURCZYŃSKI Grzegorz 429DRZONKOWIANKAZIELONA GÓRAM-30NIE00:51:50
59GRABIŃSKI Wojciech 272GRUNWALD TEAM POZNAŃROGOŹNOM-20NIE00:51:56
60URBAŃSKI Leszek 264POCOLOCO ADVENTURE TEAMKROBIAM-20NIE00:51:57
61LIPNICKA Marta 554FUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYJELENIA GÓRAK-30NIE00:52:02
62NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:52:02
63PELIKAN Artur 327NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-20NIE00:52:02
64LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:52:04
65URBANIAK Hubert 126ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-30NIE00:52:05
66SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:52:10
67ZAWOJAK Aleksader 425RONAK POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:52:42
68PRZYPOLSKI Paweł 40IM-POSSIBLE TEAMWARSZAWAM-40NIE00:52:45
69WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:52:48
70STAWIARSKI Tomasz 317KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEM-40NIE00:52:48
71STASZELIS Krzysztof 566POCOLOCO ATPOZNAŃM-30NIE00:52:56
72UGOREK Jarosław 42TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:53:02
73KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:53:22
74WALENDA Arkadiusz 409VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM-40NIE00:53:24
75ORACZ Mateusz 311BEZ LITOŚCI / KALENJI TEAM POLANDPLEWISKAM-30NIE00:53:41
76JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:53:42
77GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:53:42
78WAHL Daniel 330T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-40TAK00:53:43
79LINKOWSKI Michał 427KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-40NIE00:53:53
80SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:54:12
81ŁAŹNIOWSKI Dawid 133KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:54:22
82STANKIEWICZ Paweł 557CZERWONAK BIEGAPOTASZEM-40NIE00:54:23
83FRĄCKOWIAK Michał 558CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM-40NIE00:54:27
84NIEPALA Jacek 161OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:54:27
85KOWALIK Mariusz 111NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-30TAK00:54:40
86LACKOWSKI Andrzej 56AIKIDO UMK TORUNNOWA WIEŚM-30NIE00:54:42
87DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:54:44
88KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:55:00
89BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:55:02
90KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192ROCKY BALBOA RUNNING CLUBBYTOMM-30NIE00:55:13
91EWERT Adam 508JUDO TEAM SZCZECINSZCZECINM-20NIE00:55:14
92KOZŁOWSKI Gabriel 292BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM-40NIE00:55:30
93BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:55:37
94TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:55:38
95JABŁOŃSKI Paweł 379KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:55:46
96GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:55:46
97ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:55:46
98MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:55:54
99KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:55:59
100SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:56:05
101ŁUCZAK Marcin 533RUN4ENERGYPLEWISKAM-30NIE00:56:08
102ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:56:08
103ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:56:11
104DĄBROWSKI Jacek 302DĄBROWSKI BROTHERSWILCZYCEM-30NIE00:56:11
105DUBIEL Piotr 359WILD DOGS TEAM / SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIJELENIA GÓRAM-30TAK00:56:11
106SANKOWSKI Pawel 467PLACKI TEAMWROCŁAWM-30NIE00:56:13
107ANTOSIAK Tomasz 74TRIATHLON MIETKÓW TEAMZŁOTORYJAM-30NIE00:56:15
108MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:56:15
109DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:56:17
110KRÓL Marcin 446OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:56:18
111BAŁYS Katarzyna 375HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:56:21
112PALACZ Marcin 37OPTIMA CARDIOBRZEGM-40NIE00:56:23
113WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KOWARYBKOWARYM-40TAK00:56:25
114VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:56:25
115NOWAK Adam 525TAB2GLIWICEM-40TAK00:56:27
116PIECUCH Marcin 149LACHO TEAMKRAKÓWM-30NIE00:56:29
117FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:56:48
118BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:56:52
119ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-60NIE00:57:00
120DARMOCHWAL Leszek 20DZIKIE BOBRYPOZNANM-40NO00:57:07
121KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:57:23
122GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:57:26
123JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:57:32
124BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:57:33
125FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:57:33
126ZGARDA Jacek 26TMTEAMWROCŁAWM-40NO00:57:47
127FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:57:54
128SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:57:55
129STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:58:04
130STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:58:10
131ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:58:15
132ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:58:16
133BOCIAN Ryszard 283KW TORUŃOSIEM-40TAK00:58:17
134LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:58:20
135BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:58:25
136TOL Kamil 434MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM-30NIE00:58:25
137LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:58:29
138PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:58:33
139LEŚNIOWSKI Andrzej 483FOR RUN TEAMPOZNAŃM-30NIE00:58:35
140URBAŃSKI Michał 442FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:58:35
141STANEK Bartosz 412ŚMIGIELŚMIGIELM-30NIE00:58:43
142KOPROWSKI Tomasz 64ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWEPOZNANM-30NIE00:58:44
143PIECUCH Karolina 195LACHO TEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKK-30NIE00:58:45
144MRÓZ Marcin 147DZIKIE BOBRYZALASEWOM-40NIE00:58:45
145CZARNIECKI Daniel 33THIS IS ENGLISHPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:58:47
146SZPINEK Marcin 437TUTU TEAMNYSAM-30NIE00:58:53
147ZERZÁN Dominik 202NÁCHODNÁCHODM-40NIE00:58:56
148KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:59:12
149WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:59:14
150SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:59:14
151OLSZYNA Jakub 539SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP POZNAŃPOZNAŃM-20NIE00:59:15
152DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:59:17
153KOCIK Marcin 532FATBOY SPRINTWROCŁAWM-40NIE00:59:18
154KLICHOWSKI Marek 51IFON.PL KOLARZ KLUBŁÓDŹM-30NIE00:59:22
155MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:59:27
156ŁĘCKA Agnieszka 431HERCOG RUNNING TEAMGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:59:32
157URBAŃSKI Krzysztof 89KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE00:59:37
158ŁUCZAK Tomasz 121KB MARATON TUREKTUREKM-30NIE00:59:40
159KRASOWSKI Jakub 90ATAK KRETAWARSZAWAM-30NIE00:59:53
160ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE01:00:06
161STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE01:00:11
162STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE01:00:16
163OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE01:00:16
164BALCERZAK Robert 31KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-40NIE01:00:21
165KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE01:00:24
166SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE01:00:24
167WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE01:00:25
168BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE01:00:30
169DĄBROWSKI Damian 367MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMWARSZAWAM-30NIE01:00:32
170MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE01:00:32
171KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE01:00:32
172KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE01:00:34
173PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE01:00:35
174KRAWCZYK Krzysztof 97KB MARATON TUREKMALANÓWM-40NIE01:00:37
175STACHURSKI Daniel 353EMERYCI I RENCIŚCIWARSZAWAM-40NIE01:00:38
176ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE01:00:39
177OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE01:00:39
178KACZMAREK Karol 173ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-40NIE01:00:40
179TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE01:00:48
180KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE01:00:49
181NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK01:00:59
182MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE01:01:20
183KICINSKA Dorota 43ROZBIEGANY RAWICZRAWICZK-30NIE01:01:21
184KRYM Katarzyna 29NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE01:01:26
185KONOPNIAK Krzysztof 297ROZBIEGANY RAWICZRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE01:01:36
186SALACH Radosław 346MOCNI NA STARCIELUBSKOM-40NIE01:01:38
187KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE01:01:43
188MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ / KB UE POZNAŃPOZNAŃM-20NIE01:01:45
189TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE01:01:45
190KURZAWIAK Grzegorz 365KARŁÓWKARŁÓWM-30NIE01:01:47
191KOWALSKI Bogusław 216KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-40TAK01:01:48
192KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE01:01:49
193JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:01:49
194PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE01:01:49
195PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE01:01:51
196RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:01:51
197KWOLIK Daniel 1WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCYDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE01:01:52
198GRABIŃSKI Waldemar 354ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40NIE01:01:58
199PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK01:02:04
200KARWACKI Grzegorz 471GLOBUSWAŁBRZYCHM-40TAK01:02:05
201LACKORZYŃSKA Alicja 134FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-20NIE01:02:05
202GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE01:02:09
203KOŚCIŃSKI Mateusz 542SZKOŁA ASPIRATNÓW PSP W POZNANIUKRUSZWICAM-20NIE01:02:15
204DIERING Tomasz 549ROWERY MAŁGOŚKASKÓRZEWOM-30NIE01:02:17
205KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE01:02:18
206RUTKOWSKI Krzysztof 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-30NIE01:02:19
207MUCHA Piotr 115FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-30NO01:02:20
208PRZYBYŁ Tomasz 243NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE01:02:22
209HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE01:02:25
210ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE01:02:32
211MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE01:02:34
212BACA Łukasz 191RAMBO 3BYTOMM-30NIE01:02:35
213KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE01:02:37
214NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE01:02:37
215HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE01:02:38
216SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE01:02:40
217SIERZPUTOWSKI Robert 260NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM-40NIE01:02:46
218ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE01:03:15
219BAKA Marcin 263GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE01:03:21
220WYBIERAŁA Andrzej 284ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-50NIE01:03:21
221WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE01:03:26
222GRAMZA Katarzyna 15EUFORIABIEGACZARAWICZK-30NIE01:03:26
223GÓRNY Aleksander 151KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE01:03:44
224BARAN Jacek 198KB WARTKOGOLINAM-50NIE01:03:52
225CHORZĘPA Adam 428SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAM-50NIE01:04:01
226SURMACZ Rafał 519CARDIORUNNERSPRZEŹMIEROWOM-40NIE01:04:02
227TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE01:04:15
228SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE01:04:17
229JASTRZĘBSKI Leszek 196PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-40NIE01:04:20
230MARCINEK Łukasz 93NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE01:04:31
231HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE01:04:34
232KROPISZ Łukasz 92HRMAX ŻORYŻORYM-30NIE01:04:37
233PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE01:04:41
234SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE01:04:42
235TRZEPIZUR Dominik 130NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE01:04:43
236KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE01:04:49
237CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE01:04:52
238GUTOWSKI Dariusz 32NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-50NIE01:04:53
239KOSMALA Piotr 458GÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PLCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE01:04:56
240BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE01:05:01
241WYSOCKI Tomasz 131OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:05:04
242KRAWCZYŃSKA Anna 19POMIOTY SZATANAPOZNANK-30TAK01:05:10
243JACKIEWICZ Łukasz 538SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP W POZNANIULUBAWAM-20NIE01:05:11
244OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE01:05:19
245SKRZYPCZAK Mirosław 513BALANSTEAM KATOWICECHORZÓWM-40TAK01:05:19
246ORZECHOWSKI Daniel 171I-SPORTWARSZAWAM-30NIE01:05:20
247GEMZA Anna 512BALANSTEAM KATOWICEKATOWICEK-30TAK01:05:24
248SZOŁTYSEK Wojciech 128CHAJORUN & FRIENDSRYNIKM-40NIE01:05:29
249DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE01:05:42
250PAZDAN Natalia 236KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE01:05:43
251TYRALSKI Dominik 543POLSAT BIEGAWARSZAWAM-40NIE01:05:45
252MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE01:05:54
253GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE01:05:56
254MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE01:06:00
255GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE01:06:04
256PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE01:06:04
257POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE01:06:07
258CZAJA Maciej 14MINICLASSIC.PLWROCŁAWM-40NIE01:06:09
259BALWIERCZAK Piotr 71NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE01:06:10
260STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE01:06:11
261ŁAMPIKA Kinga 96NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOKECK-30NIE01:06:11
262MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE01:06:12
263CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE01:06:26
264SKRZYPIEC Karol 515ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30NIE01:06:27
265KRUŻOŁEK Monika 242TURBOPTYSIERADKÓWK-30NIE01:06:33
266BISOWSKI Mariusz 323KOZY W UCHUKOBYŁKAM-40NIE01:06:34
267PISZCZEK Krzysztof 148KOCHAMTOROBICKATOWICEM-30NIE01:06:36
268KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE01:06:36
269TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE01:06:38
270DUDEK Krzysztof 182STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE01:06:38
271CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE01:06:39
272WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE01:06:46
273ZERZUT Jarosław 306PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-50NIE01:06:53
274ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE01:07:02
275FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99LOS BIEGANEROSWROCŁAWK-30NIE01:07:11
276RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE01:07:16
277STECZKOWSKA Anna 420OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAK-30NIE01:07:33
278STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE01:07:37
279WIADERNA Nina 350SKLEP BIEGACZA WARSZAWA POWIŚLEWARSZAWAK-30TAK01:07:40
280FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:07:47
281GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE01:07:49
282JAROSŁAWSKI Mariusz 72TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY...WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOŁAWAM-40TAK01:07:54
283WAWRZYNIAK Rafał 529RELAX KONINKONINM-40NIE01:07:54
284BULARZ Paulina 299TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAK-20NIE01:07:55
285BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO01:07:59
286KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE01:08:06
287NIESPODZIANY Maciej 450EXTREM OUTDOORROGOZNOM-30NO01:08:06
288JAŻOWNIK Jacek 36WKURW_TEAMWRZEŚNIAM-40NO01:08:07
289TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE01:08:09
290SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE01:08:12
291GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK01:08:13
292CZERWONKA Zbigniew 411ESKADRA WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE01:08:16
293SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE01:08:17
294BISKUP Rafał 472DZIAD NOT DEADWARSZAWAM-50NIE01:08:17
295KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE01:08:20
296PILARSKA Magdalena 414STR POZNAŃPOZNAŃK-30TAK01:08:20
297SKUDLARSKI Kamil 124PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-50TAK01:08:22
298WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE01:08:26
299RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE01:08:34
300DŁUGOSZ Marek 383KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE01:08:46
301KOSOWSKI Damian 273DELTA RUNSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK01:08:51
302WOŹNIAK Sebastian 194MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMŁÓDŹM-30NO01:09:03
303SZYMAŃSKI Marcin 444OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE01:09:05
304ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE01:09:06
305GAWROŃSKI Roman 104WKURW_TEAMZALASEWOM-30NIE01:09:10
306KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE01:09:18
307RZEŹNIK Mariusz 229ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE01:09:20
308LUBAŃSKA Alicja 466ZS BUKOWICEBUKOWICEK-50NIE01:09:26
309SULEJA Karol 38KB MARATON TUREKTUREKM-30NIE01:09:26
310ROSTEK Mariusz 230KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:09:26
311RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE01:09:29
312DOBROCHOWSKI Marek 44STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:09:31
313LESZKO Jacek 326LESZTEK SKALAK TEAMRYBNICA LEŚNAM-40NIE01:09:36
314BIAŁY Sebastian 526POLICZMYSIE.PLWARSZAWAM-40NO01:09:55
315SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE01:09:56
316ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE01:09:57
317TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE01:10:06
318BIECHOŃSKI Jarosław 61FUNDACJA LAFPOZNAŃM-40NIE01:10:10
319WOJCIECHOWSKI Aleksander 548ROWERY MAŁGOŚKAWRZEŚNIAM-30NIE01:10:18
320NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE01:10:19
321KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE01:10:21
322STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO01:10:23
323DURKIEWICZ Tomasz 177DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM-40NIE01:10:25
324WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE01:10:26
325ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238KARPACZ SPORTJELENIA GÓRAK-40NIE01:10:27
326GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE01:10:31
327RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK01:10:33
328JASICKI Henryk 546OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-50NIE01:10:33
329MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE01:10:34
330BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK01:10:36
331BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE01:10:42
332TURLEJ Dariusz 222KONDYCJAWARSZAWAM-60NIE01:10:44
333SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OPOLELUBOSZYCEM-40TAK01:10:47
334JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO01:10:49
335NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE01:10:51
336ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE01:10:52
337MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE01:10:54
338PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK01:10:56
339SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK01:10:56
340ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE01:10:59
341HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:11:01
342HENECZKOWSKA Anna 443KALENJI TEAM POLAND, BORN TO RUNKAMIONKIK-20NIE01:11:02
343GRACZYK Teresa 279PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-50TAK01:11:04
344LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30NIE01:11:07
345NATKAŃSKI Jurek 6POLSKI HIMALAIZM ZIMOWYHALINÓWM-60TAK01:11:10
346NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE01:11:14
347POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE01:11:16
348ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE01:11:16
349MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE01:11:19
350SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE01:11:21
351ZARZYCKA Sylwia 347KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAK-30TAK01:11:22
352FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE01:11:24
353SZCZYGIEŁ Damian 213KOCHAMTOROBIĆKATOWICEM-30NIE01:11:30
354MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE01:11:34
355SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE01:11:45
356MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE01:11:49
357SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE01:12:21
358PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE01:12:33
359NIESPODZIANA Anna 351ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-30NIE01:12:47
360ŚWISTUŃ Eugeniusz 352RAJSPORT ACTIVEKRAPKOWICEM-20NIE01:12:50
361NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE01:12:52
362ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK01:12:55
363STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE01:12:55
364JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO01:12:55
365ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK01:12:56
366KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE01:12:56
367CHRAPLEWSKA Karolina 239PRO366POZNAŃK-30NIE01:13:00
368BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE01:13:03
369MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO01:13:29
370ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-40NIE01:13:33
371ICIEK Mariusz 477AKTYWNI KAMIEŃSKGOMUNICEM-40NIE01:14:25
372FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE01:14:28
373STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE01:14:29
374MILER Tomasz 403BIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAM-40NIE01:14:42
375ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE01:14:44
376ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE01:14:47
377KUCHARSKI Piotr 514DESZCZNO WARRIORSGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE01:14:47
378KASIŃSKI Wojciech 401ULTRAPLESSPSZCZYNAM-50NIE01:14:48
379AUGUSTOWSKA Izabela 385KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE01:14:49
380HAREMZA Kinga 46NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-40NIE01:14:52
381WYSOCKI Grzegorz 497MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40NIE01:14:55
382KRUZEL Rafał 200BIEGOWE MISIELEGNICAM-40NIE01:15:00
383BERNAT Jolanta 331SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAK-30NIE01:15:05
384KANECKI Mirosław 159KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE01:15:05
385BEDNARCZYK Bogdan 387PRO-RUNWROCŁAWM-50NIE01:15:06
386LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE01:15:06
387KANECKA Mariola 136KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-40NIE01:15:06
388KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE01:15:07
389KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE01:15:07
390SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE01:15:13
391WITKOWSKA Ania 75KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEK-30NIE01:15:20
392GINTER Grzegorz 432AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE01:15:26
393CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE01:15:29
394KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK01:15:36
395KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE01:15:36
396ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE01:15:41
397GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE01:15:44
398STAWIARSKA Katarzyna 314KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEK-30NIE01:15:52
399FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE01:15:57
400POPIOŁEK Grzegorz 246DELTA RUNTORUŃM-40NIE01:16:06
401NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE01:16:07
402PAŁUCKA Marta 345KALENJI POLSKA/FITNESS24SEVENZALASEWOK-20NO01:16:07
403MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO01:16:18
404WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE01:16:19
405BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE01:16:27
406WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE01:16:29
407KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE01:16:35
408KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE01:16:38
409KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE01:16:43
410HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE01:16:43
411JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE01:16:44
412GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE01:16:46
413KUCHARCZYK Monika 285TRI TEAM WÓJTOWICZPOZNAŃK-40NIE01:16:49
414WOLSZCZAK Konrad 536KLUB RUGBY MIEDZIOWI LUBINLUBINM-30NIE01:16:50
415KORZENIOWSKI Krzysztof 343MARATON LESZNOLESZNOM-40NIE01:16:53
416DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE01:17:09
417JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE01:17:20
418KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE01:17:38
419KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE01:17:58
420MAĆKOWIAK Paulina 484DECATHLONKAMIONKIK-30NIE01:18:14
421GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓWK-40NIE01:18:16
422SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE01:18:22
423PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE01:18:26
424PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE01:18:27
425RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE01:18:30
426ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE01:18:37
427MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE01:18:45
428RUPNIK Janusz 114KB MARATON TUREKGRABIENIECM-40NIE01:18:46
429WASZEK Sławomir 65KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWM-30NIE01:18:47
430MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE01:18:51
431JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO01:18:52
432CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE01:18:53
433PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO01:18:53
434GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE01:18:56
435BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE01:18:58
436POCIĘGIEL Michał 449SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30NIE01:19:03
437JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE01:19:09
438JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE01:19:12
439DĄBROWSKI Ireneusz 88RAJSPORTACTIVEOPOLEM-40NIE01:19:20
440ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE01:19:24
441NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE01:19:31
442SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290SAMBOR TEAMWROCŁAWK-30NO01:19:31
443KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE01:19:32
444KASPRZAK Bartłomiej 244BEARD TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE01:20:36
445FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE01:20:43
446ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE01:20:50
447NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE01:20:53
448CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE01:20:54
449KITA Ewa 280BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE01:20:59
450BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE01:20:59
451SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE01:21:03
452SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE01:21:04
453POŁCZYŃSKI Maciej 298STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:21:04
454BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-20NIE01:21:07
455MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE01:21:09
456CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE01:21:13
457ZIEMKOWSKA Monika 137ŻARÓW BIEGAŻARÓWK-40NIE01:21:48
458PASŁAWSKA Olga 319PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-30NIE01:22:07
459BIELIŃSKA Monika 275PRO-RUNWROCŁAWK-30NIE01:22:09
460BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE01:22:10
461ONAK Izabela 11OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-40NIE01:22:45
462KACIUPA Agnieszka 48BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-40NIE01:23:02
463WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE01:23:24
464WAJTRYT Krzysztof 235CORACLUB.EUWARSZAWAM-40NIE01:23:26
465ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE01:23:27
466HAUTON Monika 98NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-30NIE01:23:32
467SZOŁTYSEK Beata 24OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK-40NIE01:23:32
468CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE01:24:11
469KUPKA Bazyl 254SZYBKA KUPKANOWA RUDAM-20NIE01:24:16
470WISZNIOWSKA Agata 307NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-30NIE01:24:33
471ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40NIE01:24:35
472PUSTELNIK Piotr 5SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK01:24:37
473PODSIADŁY Robert 189CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM-50NIE01:24:39
474JUSKOWIAK Alina 120GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃK-30NIE01:24:44
475PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE01:24:44
476SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE01:24:45
477CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE01:24:45
478WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE01:24:47
479WOJDAŁOWICZ Ewa 169BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-30NIE01:24:56
480KRĘCISZ Zbigniew 381RACIBORSKA GRUPA OUTDOOROWARACIBÓRZM-60NIE01:25:18
481KRÓL-PIDANTY Marzena 336STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:25:20
482BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE01:25:21
483BŁACHOWIAK Jakub 388STREFASPORTU.PL MW INVESTLESZNOM-20NIE01:25:32
484MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE01:25:32
485KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE01:25:34
486NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE01:25:38
487TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE01:26:23
488DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE01:26:25
489PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE01:26:29
490MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE01:27:13
491SZMYT Izabela 276PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-30NIE01:28:49
492LUDKA Dagmara 143PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-40NIE01:29:20
493KAWECKA Magdalena 16BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMWARSZAWAK-30NIE01:29:37
494GRZELCZYK Piotr 415BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-40NIE01:29:38
495KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE01:29:55
496ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE01:35:24
497FURMAN Michał 34OCHAJO RUN&FRIENDSKRAKÓWM-30NIE01:37:25
498FURMAN Agnieszka 18OCHAJORUN&FRIENDSKRAKÓWK-30NIE01:37:26
499SZALKOWSKA Dominika 183ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-30NIE01:39:29
500SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE01:40:24
501MOLSKA Małgorzata 445BBL GORZÓWKŁODAWAK-50NIE01:44:25
502PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE
503JAKUBOWSKI Wojciech 407KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40NIE
504GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE
505CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE
506RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE
507GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE
508MUSUR Adam 518KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM-60NIE
509HEROD Maciej 259XRUNNERSLEWIN KŁODZKIM-20NIE
Znaleziono 509 wynik(ów)