ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 14,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 14km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryAlpinista7km14km
    
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8SALOMON SUUNTO TEAM POLANDGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:38:4901:17:22
2BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:39:3501:18:29
3DYBEK Paweł 9SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECM-40NIE00:43:0101:27:50
4NASKRĘT Sławomir 555SKLEPBIEGACZA.PLGRZEBIENISKOM-40NIE00:43:4201:29:23
5BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:45:0401:29:46
6PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:45:1801:29:34
7SWOBODA Marek 378CRANBERRY TEAMGŁUSZYCAM-30NIE00:45:5001:29:54
8WILK Maciej 154RAMBO 3BYTOMM-30NIE00:45:0701:30:30
9URBAŃCZYK Grzegorz 465FOR RUN TEAM & ADRUNALINAPOZNAŃM-30NIE00:46:0401:30:58
10BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:45:1201:30:58
11PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:46:4501:31:04
12KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:47:1701:31:12
13KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:45:1801:31:19
14BADOWSKI Aleksander 406MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM-30NIE00:45:2001:31:22
15KITA Michał 252PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-40TAK00:45:2701:31:24
16ŁĄCZAK Mgdalena 2SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECK-40NIE00:45:4901:31:38
17BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:46:4701:31:40
18MYSZCZYSZYN Łukasz 310ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:46:4801:32:10
19TOMASIAK Natalia 3KW ZAKOPANE // SALOMON SUUNTO TEAMKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:46:2801:32:26
20PAZDAN Piotr 127KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-30NIE00:47:0001:32:31
21DURKOWSKI Marcin 41OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:46:5301:32:29
22PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:46:5201:32:59
23RUTKOWSKI Dawid 502GRIZZLYTEAMLUBINM-30NIE00:46:1301:33:37
24GUSTAW Łukasz 267XRUNNERSKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:47:4401:34:37
25SZOPA Marek 176TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:49:3801:35:05
26GRYCZKA Mateusz 122NBR TEAMLESZNOM-30NIE00:47:3901:35:45
27CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:47:4601:35:52
28GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:48:0501:36:09
29SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:49:4101:36:15
30BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:49:1401:36:18
31WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:49:4301:36:30
32MIŚ Zbigniew 441PŁOMIEŃ ZAGORZYCEPOZNAŃM-30NIE00:46:2501:36:51
33OLKIS Rafał 294PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-30NIE00:51:1301:36:49
34MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:49:5101:37:00
35SKUDLARSKI Jakub 80PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:50:5801:36:59
36STACHURSKI Piotr 172IM-POSSIBLE TEAMJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:48:0501:37:43
37KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:48:2701:37:37
38PRYSTASZ Krzysztof 551OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE00:49:4901:37:44
39PELIKAN Artur 327NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-20NIE00:52:0201:37:39
40NICPOŃ Sebastian 568FALSTART RUDNIKISZARKIM-2000:51:3401:37:36
41MAZURKIEWICZ Jerzy 49NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE00:50:5201:37:44
42GEZELA Robert 312EUFORIABIEGACZA.PLGÓRAM-40NIE00:48:4301:38:00
43OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:49:4301:38:08
44TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:48:4501:38:17
45WOLBACH Tomasz 179WOLNE ŚLIMAKIPOZNANM-30NIE00:51:2601:38:11
46IGNACZAK Marcin 78FILLCO - IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:51:4201:38:46
47NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:50:3601:38:53
48KOSTASZ Mariusz 138KB FAURECIA STOORRAWICZM-30NIE00:50:3601:39:03
49LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:51:0301:39:19
50SOCHA Seweryn 63DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-30NO00:49:5101:39:18
51GRUND Marek 296MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-20NIE00:51:4701:39:43
52NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:52:0201:39:37
53GRABIŃSKI Wojciech 272GRUNWALD TEAM POZNAŃROGOŹNOM-20NIE00:51:5601:39:30
54HALADYN Łukasz 94AURATREEOSTRZESZÓWM-40TAK00:51:5001:40:50
55LASEK Jakub 300KW OPOLEOPOLEM-20TAK00:51:2101:40:49
56URBAŃSKI Leszek 264POCOLOCO ADVENTURE TEAMKROBIAM-20NIE00:51:5701:40:43
57LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:52:0401:41:10
58PIĄTKOWSKI Przemysław 212TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:51:2401:41:24
59JARMOLIŃSKI Piotr 468WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:51:4801:41:40
60ZAWOJAK Aleksader 425RONAK POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:52:4201:41:36
61BIELA Konrad 233GOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTKOWARYM-20NIE00:51:1801:41:44
62STASZELIS Krzysztof 566POCOLOCO ATPOZNAŃM-30NIE00:52:5601:41:32
63WIŚNIEWSKI Paweł 553RUN@BALANCEJELENIA GÓRAM-30NIE00:50:5501:42:01
64SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:52:1001:42:07
65THIER Dominik 422KS KANDAHARWARSZAWAM-40TAK00:51:2801:42:22
66URBANIAK Hubert 126ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-30NIE00:52:0501:42:16
67GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:53:4201:42:05
68LIPNICKA Marta 554FUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYJELENIA GÓRAK-30NIE00:52:0201:42:36
69JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:53:4201:42:38
70EWERT Adam 508JUDO TEAM SZCZECINSZCZECINM-20NIE00:55:1401:42:27
71WAHL Daniel 330T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-40TAK00:53:4301:43:12
72WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:52:4801:43:19
73STAWIARSKI Tomasz 317KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEM-40NIE00:52:4801:43:18
74KOZŁOWSKI Gabriel 292BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM-40NIE00:55:3001:43:15
75UGOREK Jarosław 42TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:53:0201:43:27
76SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:54:1201:43:28
77PURCZYŃSKI Grzegorz 429DRZONKOWIANKAZIELONA GÓRAM-30NIE00:51:5001:43:34
78BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:55:0201:43:56
79WALENDA Arkadiusz 409VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM-40NIE00:53:2401:44:03
80ŁAŹNIOWSKI Dawid 133KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:54:2201:44:33
81NIEPALA Jacek 161OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:54:2701:44:39
82KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:55:5901:44:37
83LINKOWSKI Michał 427KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-40NIE00:53:5301:44:59
84ORACZ Mateusz 311BEZ LITOŚCI / KALENJI TEAM POLANDPLEWISKAM-30NIE00:53:4101:44:44
85GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:55:4601:44:54
86MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:56:1501:44:42
87PRZYPOLSKI Paweł 40IM-POSSIBLE TEAMWARSZAWAM-40NIE00:52:4501:45:04
88MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:55:5401:45:00
89KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:53:2201:45:31
90DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:54:4401:45:51
91KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:55:0001:45:47
92JABŁOŃSKI Paweł 379KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:55:4601:45:49
93DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:56:1701:45:51
94KOWALIK Mariusz 111NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-30TAK00:54:4001:46:08
95DUBIEL Piotr 359WILD DOGS TEAM / SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIJELENIA GÓRAM-30TAK00:56:1101:46:26
96KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192ROCKY BALBOA RUNNING CLUBBYTOMM-30NIE00:55:1301:46:04
97FRĄCKOWIAK Michał 558CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM-40NIE00:54:2701:46:44
98STANKIEWICZ Paweł 557CZERWONAK BIEGAPOTASZEM-40NIE00:54:2301:46:45
99DĄBROWSKI Jacek 302DĄBROWSKI BROTHERSWILCZYCEM-30NIE00:56:1101:47:06
100SANKOWSKI Pawel 467PLACKI TEAMWROCŁAWM-30NIE00:56:1301:46:58
101FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:56:4801:47:00
102PIECUCH Marcin 149LACHO TEAMKRAKÓWM-30NIE00:56:2901:47:23
103SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:57:5501:47:19
104SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:56:0501:47:19
105BAŁYS Katarzyna 375HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:56:2101:47:44
106KRÓL Marcin 446OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:56:1801:47:47
107ANTOSIAK Tomasz 74TRIATHLON MIETKÓW TEAMZŁOTORYJAM-30NIE00:56:1501:47:57
108ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:56:1101:48:06
109DARMOCHWAL Leszek 20DZIKIE BOBRYPOZNANM-40NO00:57:0701:48:15
110STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:58:1001:47:50
111ŁUCZAK Marcin 533RUN4ENERGYPLEWISKAM-30NIE00:56:0801:48:22
112MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:59:2701:47:47
113ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-60NIE00:57:0001:48:26
114VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:56:2501:48:36
115LACKOWSKI Andrzej 56AIKIDO UMK TORUNNOWA WIEŚM-30NIE00:54:4201:49:04
116NOWAK Adam 525TAB2GLIWICEM-40TAK00:56:2701:48:59
117BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:57:3301:49:07
118FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:57:3301:49:07
119ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:58:1501:48:58
120PALACZ Marcin 37OPTIMA CARDIOBRZEGM-40NIE00:56:2301:49:02
121ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:55:4601:48:54
122SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:59:1401:49:17
123TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:55:3801:49:34
124FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:57:5401:49:26
125BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:55:3701:49:36
126DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:59:1701:49:31
127WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KOWARYBKOWARYM-40TAK00:56:2501:49:40
128JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:57:3201:49:48
129KOCIK Marcin 532FATBOY SPRINTWROCŁAWM-40NIE00:59:1801:49:29
130WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE01:00:2501:49:34
131BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:56:5201:50:03
132ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:56:0801:50:17
133LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:58:2901:50:21
134URBAŃSKI Michał 442FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:58:3501:50:25
135STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE01:00:1601:50:11
136KOPROWSKI Tomasz 64ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWEPOZNANM-30NIE00:58:4401:50:00
137STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE01:00:1101:50:22
138LEŚNIOWSKI Andrzej 483FOR RUN TEAMPOZNAŃM-30NIE00:58:3501:51:00
139STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:58:0401:50:53
140GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:57:2601:50:57
141ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:58:1601:50:48
142PIECUCH Karolina 195LACHO TEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKK-30NIE00:58:4501:51:06
143KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:57:2301:51:04
144MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ / KB UE POZNAŃPOZNAŃM-20NIE01:01:4501:51:17
145LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:58:2001:51:51
146CZARNIECKI Daniel 33THIS IS ENGLISHPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:58:4701:52:00
147BOCIAN Ryszard 283KW TORUŃOSIEM-40TAK00:58:1701:52:05
148KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:59:1201:51:57
149TOL Kamil 434MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM-30NIE00:58:2501:52:16
150PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE01:00:3501:52:14
151KLICHOWSKI Marek 51IFON.PL KOLARZ KLUBŁÓDŹM-30NIE00:59:2201:52:03
152OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE01:00:1601:51:46
153OLSZYNA Jakub 539SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP POZNAŃPOZNAŃM-20NIE00:59:1501:52:03
154SZPINEK Marcin 437TUTU TEAMNYSAM-30NIE00:58:5301:52:49
155ŁĘCKA Agnieszka 431HERCOG RUNNING TEAMGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:59:3201:52:47
156URBAŃSKI Krzysztof 89KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE00:59:3701:52:52
157SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE01:00:2401:52:39
158ZGARDA Jacek 26TMTEAMWROCŁAWM-40NO00:57:4701:53:09
159OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE01:00:3901:52:43
160SALACH Radosław 346MOCNI NA STARCIELUBSKOM-40NIE01:01:3801:52:45
161ŁUCZAK Tomasz 121KB MARATON TUREKTUREKM-30NIE00:59:4001:52:54
162NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK01:00:5901:52:58
163SIERZPUTOWSKI Robert 260NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM-40NIE01:02:4601:52:38
164KRYM Katarzyna 29NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE01:01:2601:53:02
165KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE01:00:3201:53:21
166KACZMAREK Karol 173ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-40NIE01:00:4001:53:52
167STACHURSKI Daniel 353EMERYCI I RENCIŚCIWARSZAWAM-40NIE01:00:3801:53:52
168KRAWCZYK Krzysztof 97KB MARATON TUREKMALANÓWM-40NIE01:00:3701:54:01
169KARWACKI Grzegorz 471GLOBUSWAŁBRZYCHM-40TAK01:02:0501:54:03
170RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:01:5101:53:33
171TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE01:00:4801:54:38
172MRÓZ Marcin 147DZIKIE BOBRYZALASEWOM-40NIE00:58:4501:54:52
173DĄBROWSKI Damian 367MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMWARSZAWAM-30NIE01:00:3201:55:09
174PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:58:3301:55:06
175PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE01:01:4901:54:48
176BALCERZAK Robert 31KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-40NIE01:00:2101:55:18
177ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE01:00:0601:55:01
178MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE01:01:2001:55:24
179PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE01:01:5101:55:19
180JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:01:4901:55:37
181KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE01:01:4901:55:43
182BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:58:2501:56:15
183KICINSKA Dorota 43ROZBIEGANY RAWICZRAWICZK-30NIE01:01:2101:56:17
184GRABIŃSKI Waldemar 354ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40NIE01:01:5801:55:41
185KURZAWIAK Grzegorz 365KARŁÓWKARŁÓWM-30NIE01:01:4701:55:50
186STANEK Bartosz 412ŚMIGIELŚMIGIELM-30NIE00:58:4301:56:17
187DIERING Tomasz 549ROWERY MAŁGOŚKASKÓRZEWOM-30NIE01:02:1701:56:27
188MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE01:00:3201:56:26
189WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:59:1401:56:34
190HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE01:02:3801:56:30
191MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE01:02:3401:56:25
192NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE01:02:3701:56:25
193BARAN Jacek 198KB WARTKOGOLINAM-50NIE01:03:5201:56:31
194TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE01:01:4501:56:35
195JASTRZĘBSKI Leszek 196PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-40NIE01:04:2001:56:55
196KWOLIK Daniel 1WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCYDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE01:01:5201:57:07
197KOWALSKI Bogusław 216KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-40TAK01:01:4801:58:07
198GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE01:02:0901:57:53
199DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE01:05:4201:57:19
200BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE01:00:3001:58:04
201HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE01:02:2501:57:49
202ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE01:02:3201:57:57
203KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE01:00:3401:58:11
204KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE01:00:4901:58:21
205GRAMZA Katarzyna 15EUFORIABIEGACZARAWICZK-30NIE01:03:2601:58:09
206ZERZÁN Dominik 202NÁCHODNÁCHODM-40NIE00:58:5601:58:27
207KRASOWSKI Jakub 90ATAK KRETAWARSZAWAM-30NIE00:59:5301:58:32
208KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE01:02:1801:58:27
209PRZYBYŁ Tomasz 243NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE01:02:2201:58:42
210ZERZUT Jarosław 306PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-50NIE01:06:5301:58:30
211BACA Łukasz 191RAMBO 3BYTOMM-30NIE01:02:3501:59:52
212ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE01:00:3901:59:40
213KONOPNIAK Krzysztof 297ROZBIEGANY RAWICZRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE01:01:3601:59:50
214WYBIERAŁA Andrzej 284ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-50NIE01:03:2101:59:52
215KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE01:01:4302:00:05
216PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK01:02:0402:00:01
217MUCHA Piotr 115FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-30NO01:02:2001:59:49
218SURMACZ Rafał 519CARDIORUNNERSPRZEŹMIEROWOM-40NIE01:04:0202:00:06
219ŁAMPIKA Kinga 96NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOKECK-30NIE01:06:1101:59:35
220BALWIERCZAK Piotr 71NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE01:06:1001:59:35
221KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE01:06:3601:59:24
222LACKORZYŃSKA Alicja 134FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-20NIE01:02:0501:59:58
223RUTKOWSKI Krzysztof 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-30NIE01:02:1901:59:58
224GÓRNY Aleksander 151KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE01:03:4402:00:34
225SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE01:02:4002:00:19
226TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE01:04:1502:00:02
227HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE01:04:3402:00:01
228TYRALSKI Dominik 543POLSAT BIEGAWARSZAWAM-40NIE01:05:4502:00:19
229BISOWSKI Mariusz 323KOZY W UCHUKOBYŁKAM-40NIE01:06:3402:00:07
230POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE01:06:0702:01:00
231CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE01:04:5202:01:07
232CZAJA Maciej 14MINICLASSIC.PLWROCŁAWM-40NIE01:06:0902:01:08
233SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE01:04:1702:01:42
234KROPISZ Łukasz 92HRMAX ŻORYŻORYM-30NIE01:04:3702:01:11
235CHORZĘPA Adam 428SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAM-50NIE01:04:0102:01:44
236WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE01:06:4602:01:20
237WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE01:03:2602:01:53
238PAZDAN Natalia 236KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE01:05:4302:01:35
239TRZEPIZUR Dominik 130NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE01:04:4302:01:59
240WYSOCKI Tomasz 131OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:05:0402:02:05
241ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE01:03:1502:02:05
242SZOŁTYSEK Wojciech 128CHAJORUN & FRIENDSRYNIKM-40NIE01:05:2902:02:08
243FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:07:4702:01:27
244MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE01:10:5402:01:22
245BAKA Marcin 263GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE01:03:2102:02:08
246PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE01:06:0402:01:34
247SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE01:08:1202:02:00
248NIESPODZIANY Maciej 450EXTREM OUTDOORROGOZNOM-30NO01:08:0602:01:45
249KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE01:04:4902:02:19
250STECZKOWSKA Anna 420OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAK-30NIE01:07:3302:01:49
251ORZECHOWSKI Daniel 171I-SPORTWARSZAWAM-30NIE01:05:2002:02:20
252STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE01:06:1102:02:16
253JACKIEWICZ Łukasz 538SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP W POZNANIULUBAWAM-20NIE01:05:1102:02:42
254KOŚCIŃSKI Mateusz 542SZKOŁA ASPIRATNÓW PSP W POZNANIUKRUSZWICAM-20NIE01:02:1502:02:46
255JAŻOWNIK Jacek 36WKURW_TEAMWRZEŚNIAM-40NO01:08:0702:02:30
256PILARSKA Magdalena 414STR POZNAŃPOZNAŃK-30TAK01:08:2002:02:47
257OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE01:05:1902:03:26
258KRUŻOŁEK Monika 242TURBOPTYSIERADKÓWK-30NIE01:06:3302:03:11
259HENECZKOWSKA Anna 443KALENJI TEAM POLAND, BORN TO RUNKAMIONKIK-20NIE01:11:0202:02:49
260GUTOWSKI Dariusz 32NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-50NIE01:04:5302:03:43
261DUDEK Krzysztof 182STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE01:06:3802:03:13
262KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE01:00:2402:04:19
263MARCINEK Łukasz 93NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE01:04:3102:04:07
264FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99LOS BIEGANEROSWROCŁAWK-30NIE01:07:1102:04:19
265RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE01:08:3402:04:03
266PISZCZEK Krzysztof 148KOCHAMTOROBICKATOWICEM-30NIE01:06:3602:04:55
267GEMZA Anna 512BALANSTEAM KATOWICEKATOWICEK-30TAK01:05:2402:05:28
268SKRZYPCZAK Mirosław 513BALANSTEAM KATOWICECHORZÓWM-40TAK01:05:1902:05:30
269SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE01:04:4202:05:22
270SKRZYPIEC Karol 515ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30NIE01:06:2702:05:27
271TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE01:06:3802:05:22
272KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE01:02:3702:06:03
273GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE01:06:0402:05:45
274MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE01:06:0002:05:49
275GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE01:07:4902:05:26
276CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE01:06:2602:05:50
277MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE01:06:1202:06:08
278STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE01:07:3702:05:59
279KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE01:08:2002:06:07
280SZYMAŃSKI Marcin 444OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE01:09:0502:05:39
281ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE01:09:0602:05:42
282GAWROŃSKI Roman 104WKURW_TEAMZALASEWOM-30NIE01:09:1002:06:07
283KRAWCZYŃSKA Anna 19POMIOTY SZATANAPOZNANK-30TAK01:05:1002:06:54
284SKUDLARSKI Kamil 124PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-50TAK01:08:2202:06:34
285HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:11:0102:06:20
286BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK01:10:3602:06:23
287LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30NIE01:11:0702:07:20
288MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE01:11:3402:06:36
289ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE01:07:0202:07:11
290KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE01:10:2102:06:48
291RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE01:07:1602:07:25
292BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE01:05:0102:07:04
293SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK01:10:5602:07:06
294RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE01:09:2902:07:08
295SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE01:11:2102:07:09
296SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OPOLELUBOSZYCEM-40TAK01:10:4702:07:05
297GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE01:05:5602:07:45
298JASICKI Henryk 546OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-50NIE01:10:3302:07:18
299MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE01:10:3402:07:27
300ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE01:10:5202:07:26
301MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE01:05:5402:08:15
302ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238KARPACZ SPORTJELENIA GÓRAK-40NIE01:10:2702:07:57
303CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE01:06:3902:07:56
304BULARZ Paulina 299TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAK-20NIE01:07:5502:08:32
305JAROSŁAWSKI Mariusz 72TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY...WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOŁAWAM-40TAK01:07:5402:08:33
306KOSOWSKI Damian 273DELTA RUNSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK01:08:5102:08:11
307JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO01:10:4902:08:38
308WIADERNA Nina 350SKLEP BIEGACZA WARSZAWA POWIŚLEWARSZAWAK-30TAK01:07:4002:08:37
309DOBROCHOWSKI Marek 44STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:09:3102:08:17
310PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE01:12:3302:08:41
311ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE01:09:5702:08:58
312DŁUGOSZ Marek 383KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE01:08:4602:10:10
313GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE02:10:45
314KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE01:09:1802:10:19
315SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE01:08:1702:10:43
316SULEJA Karol 38KB MARATON TUREKTUREKM-30NIE01:09:2602:10:28
317ROSTEK Mariusz 230KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:09:2602:10:29
318DURKIEWICZ Tomasz 177DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM-40NIE01:10:2502:10:15
319TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE01:08:0902:10:43
320GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE01:10:3102:10:22
321MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE01:11:1902:10:40
322SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE01:11:4502:10:38
323ŚWISTUŃ Eugeniusz 352RAJSPORT ACTIVEKRAPKOWICEM-20NIE01:12:5002:10:19
324ICIEK Mariusz 477AKTYWNI KAMIEŃSKGOMUNICEM-40NIE01:14:2502:10:19
325POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE01:11:1602:10:46
326ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE01:11:1602:10:32
327BISKUP Rafał 472DZIAD NOT DEADWARSZAWAM-50NIE01:08:1702:10:47
328NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE01:11:1402:10:43
329TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE01:10:0602:10:46
330KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE01:12:5602:10:38
331JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO01:12:5502:10:36
332BEDNARCZYK Bogdan 387PRO-RUNWROCŁAWM-50NIE01:15:0602:10:48
333KUCHARSKI Piotr 514DESZCZNO WARRIORSGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE01:14:4702:10:54
334KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE01:17:3802:10:43
335KOSMALA Piotr 458GÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PLCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE01:04:5602:11:41
336STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO01:10:2302:11:52
337TURLEJ Dariusz 222KONDYCJAWARSZAWAM-60NIE01:10:4402:12:01
338FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE01:11:2402:11:55
339SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE01:15:1302:12:35
340PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE01:04:4102:13:38
341GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK01:08:1302:13:49
342WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE01:08:2602:13:58
343WAWRZYNIAK Rafał 529RELAX KONINKONINM-40NIE01:07:5402:13:44
344CHRAPLEWSKA Karolina 239PRO366POZNAŃK-30NIE01:13:0002:13:28
345LUBAŃSKA Alicja 466ZS BUKOWICEBUKOWICEK-50NIE01:09:2602:14:05
346ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE01:10:5902:14:01
347ZARZYCKA Sylwia 347KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAK-30TAK01:11:2202:14:00
348BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE01:10:4202:13:40
349WOŹNIAK Sebastian 194MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMŁÓDŹM-30NO01:09:0302:14:15
350CZERWONKA Zbigniew 411ESKADRA WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE01:08:1602:14:23
351BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO01:07:5902:14:39
352NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE01:10:1902:14:38
353SZCZYGIEŁ Damian 213KOCHAMTOROBIĆKATOWICEM-30NIE01:11:3002:14:15
354KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE01:08:0602:15:01
355GRACZYK Teresa 279PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-50TAK01:11:0402:14:53
356NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE01:10:5102:14:50
357RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK01:10:3302:14:51
358FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE01:14:2802:14:28
359STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE01:14:2902:14:24
360WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE01:16:1902:14:34
361RZEŹNIK Mariusz 229ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE01:09:2002:15:08
362PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK01:10:5602:15:24
363HAREMZA Kinga 46NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-40NIE01:14:5202:15:11
364CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE01:15:2902:15:08
365BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE01:13:0302:15:20
366WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE01:10:2602:15:59
367GINTER Grzegorz 432AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE01:15:2602:16:00
368KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE01:15:0702:15:52
369KANECKA Mariola 136KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-40NIE01:15:0602:15:32
370STAWIARSKA Katarzyna 314KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEK-30NIE01:15:5202:15:35
371KANECKI Mirosław 159KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE01:15:0502:15:35
372BIECHOŃSKI Jarosław 61FUNDACJA LAFPOZNAŃM-40NIE01:10:1002:16:30
373MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE01:11:4902:16:43
374WYSOCKI Grzegorz 497MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40NIE01:14:5502:16:32
375ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-40NIE01:13:3302:17:10
376KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK01:15:3602:17:10
377KRUZEL Rafał 200BIEGOWE MISIELEGNICAM-40NIE01:15:0002:17:04
378KASIŃSKI Wojciech 401ULTRAPLESSPSZCZYNAM-50NIE01:14:4802:17:03
379WITKOWSKA Ania 75KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEK-30NIE01:15:2002:16:51
380STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE01:12:5502:17:10
381ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE01:14:4702:17:32
382KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-30NIE01:15:0702:16:53
383ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE01:14:4402:17:38
384WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE01:16:2902:17:27
385BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE01:16:2702:17:27
386GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE01:15:4402:17:31
387KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE01:16:3502:17:21
388PAŁUCKA Marta 345KALENJI POLSKA/FITNESS24SEVENZALASEWOK-20NO01:16:0702:17:19
389NATKAŃSKI Jurek 6POLSKI HIMALAIZM ZIMOWYHALINÓWM-60TAK01:11:1002:17:57
390WOJCIECHOWSKI Aleksander 548ROWERY MAŁGOŚKAWRZEŚNIAM-30NIE01:10:1802:18:09
391MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO01:16:1802:17:28
392POCIĘGIEL Michał 449SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30NIE01:19:0302:17:28
393RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE02:18:55
394HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE01:16:4302:18:10
395MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO01:13:2902:19:22
396AUGUSTOWSKA Izabela 385KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE01:14:4902:19:26
397GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE02:20:00
398NIESPODZIANA Anna 351ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-30NIE01:12:4702:19:20
399SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE01:09:5602:20:01
400FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE01:15:5702:19:52
401NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE01:12:5202:20:19
402RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE01:18:3002:20:13
403LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE01:15:0602:20:10
404GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE01:16:4602:20:46
405ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK01:12:5502:21:30
406ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK01:12:5602:21:30
407GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓWK-40NIE01:18:1602:21:08
408JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE01:16:4402:21:12
409ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE01:15:4102:21:51
410WOLSZCZAK Konrad 536KLUB RUGBY MIEDZIOWI LUBINLUBINM-30NIE01:16:5002:21:55
411SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE01:12:2102:22:10
412MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE01:18:5102:21:51
413JAKUBOWSKI Wojciech 407KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40NIE02:22:40
414JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE01:19:1202:22:23
415BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE01:18:5802:22:23
416KUCHARCZYK Monika 285TRI TEAM WÓJTOWICZPOZNAŃK-40NIE01:16:4902:22:21
417KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE01:15:3602:23:01
418NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE01:19:3102:23:42
419KORZENIOWSKI Krzysztof 343MARATON LESZNOLESZNOM-40NIE01:16:5302:23:29
420MILER Tomasz 403BIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAM-40NIE01:14:4202:24:00
421KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE01:16:4302:23:28
422KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE01:16:3802:23:29
423SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE01:18:2202:23:35
424ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE01:18:3702:24:32
425RUPNIK Janusz 114KB MARATON TUREKGRABIENIECM-40NIE01:18:4602:24:38
426BERNAT Jolanta 331SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAK-30NIE01:15:0502:25:08
427FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE01:20:4302:24:24
428BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE01:20:5902:24:43
429BIAŁY Sebastian 526POLICZMYSIE.PLWARSZAWAM-40NO01:09:5502:25:21
430DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE01:17:0902:25:52
431BIELIŃSKA Monika 275PRO-RUNWROCŁAWK-30NIE01:22:0902:25:53
432CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE01:18:5302:25:56
433MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE01:18:4502:26:48
434SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290SAMBOR TEAMWROCŁAWK-30NO01:19:3102:27:10
435WASZEK Sławomir 65KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWM-30NIE01:18:4702:28:25
436NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE01:16:0702:28:26
437POPIOŁEK Grzegorz 246DELTA RUNTORUŃM-40NIE01:16:0602:28:43
438JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE01:17:2002:28:56
439MAĆKOWIAK Paulina 484DECATHLONKAMIONKIK-30NIE01:18:1402:28:38
440CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE01:21:1302:29:09
441GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE01:18:5602:29:08
442PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO01:18:5302:29:14
443JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO01:18:5202:29:13
444JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE01:19:0902:29:14
445ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE01:19:2402:29:38
446PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE01:18:2702:29:40
447PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE01:18:2602:29:41
448MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE01:21:0902:29:33
449BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE01:22:1002:29:35
450PASŁAWSKA Olga 319PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-30NIE01:22:0702:30:10
451KASPRZAK Bartłomiej 244BEARD TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE01:20:3602:29:42
452ONAK Izabela 11OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-40NIE01:22:4502:30:12
453DĄBROWSKI Ireneusz 88RAJSPORTACTIVEOPOLEM-40NIE01:19:2002:30:07
454WISZNIOWSKA Agata 307NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-30NIE01:24:3302:30:47
455KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE01:17:5802:32:08
456POŁCZYŃSKI Maciej 298STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:21:0402:31:25
457KITA Ewa 280BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE01:20:5902:32:04
458KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE01:19:3202:32:22
459CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE01:24:4502:32:08
460JUSKOWIAK Alina 120GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃK-30NIE01:24:4402:32:20
461CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE01:20:5402:32:38
462KRĘCISZ Zbigniew 381RACIBORSKA GRUPA OUTDOOROWARACIBÓRZM-60NIE01:25:1802:32:23
463NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE01:20:5302:33:44
464ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE01:20:5002:33:53
465HAUTON Monika 98NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-30NIE01:23:3202:34:30
466KACIUPA Agnieszka 48BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-40NIE01:23:0202:34:03
467MUSUR Adam 518KB SZERSZEN OLESNICAOLESNICAM-60NIE02:35:43
468BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-20NIE01:21:0702:35:21
469PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE01:24:4402:35:23
470WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE01:24:4702:35:25
471SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE01:21:0402:35:58
472SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE01:21:0302:36:04
473ZIEMKOWSKA Monika 137ŻARÓW BIEGAŻARÓWK-40NIE01:21:4802:36:27
474WAJTRYT Krzysztof 235CORACLUB.EUWARSZAWAM-40NIE01:23:2602:36:18
475ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40NIE01:24:3502:36:22
476ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE01:23:2702:36:44
477BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE01:25:2102:37:08
478SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE01:24:4502:37:37
479WOJDAŁOWICZ Ewa 169BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-30NIE01:24:5602:37:28
480KRÓL-PIDANTY Marzena 336STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:25:2002:38:02
481NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE01:25:3802:39:44
482PODSIADŁY Robert 189CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM-50NIE01:24:3902:39:53
483PUSTELNIK Piotr 5SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK01:24:3702:40:50
484MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE01:25:3202:40:59
485KAWECKA Magdalena 16BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMWARSZAWAK-30NIE01:29:3702:42:31
486GRZELCZYK Piotr 415BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-40NIE01:29:3802:42:35
487TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE01:26:2302:42:41
488DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE01:26:2502:42:42
489SZOŁTYSEK Beata 24OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK-40NIE01:23:3202:42:49
490WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE01:23:2402:42:43
491KUPKA Bazyl 254SZYBKA KUPKANOWA RUDAM-20NIE01:24:1602:43:22
492KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE01:25:3402:43:22
493BŁACHOWIAK Jakub 388STREFASPORTU.PL MW INVESTLESZNOM-20NIE01:25:3202:43:25
494PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE01:26:2902:43:11
495CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE01:24:1102:43:03
496MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE01:27:1302:44:34
497SZMYT Izabela 276PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-30NIE01:28:4902:45:36
498LUDKA Dagmara 143PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-40NIE01:29:2002:46:27
499KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE01:29:5502:53:55
500SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE01:40:2402:59:03
501FURMAN Michał 34OCHAJO RUN&FRIENDSKRAKÓWM-30NIE01:37:2503:00:10
502FURMAN Agnieszka 18OCHAJORUN&FRIENDSKRAKÓWK-30NIE01:37:2603:00:12
503ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE01:35:2403:03:54
504SZALKOWSKA Dominika 183ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-30NIE01:39:2903:04:14
505MOLSKA Małgorzata 445BBL GORZÓWKŁODAWAK-50NIE01:44:2503:18:57
506PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE
507CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE
508LESZKO Jacek 326LESZTEK SKALAK TEAMRYBNICA LEŚNAM-40NIE01:09:36
509HEROD Maciej 259XRUNNERSLEWIN KŁODZKIM-20NIE
Znaleziono 509 wynik(ów)