ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: K-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁĄCZAK Mgdalena 2SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECK-401K 1NIE00:45:4901:31:3802:18:17.1502:18:20.35 6:359.1
2KRYM Katarzyna 29NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-402K 5NIE01:01:2601:53:0202:45:43.7502:46:16.45+00:27:567:537.6
3GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-403K 8NIE00:57:2601:50:5702:49:29.4002:49:40.60+00:31:208:047.4
4ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-404K 11NIE01:02:3201:57:5702:56:18.4002:56:39.35+00:38:198:237.1
5GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-405K 13NIE01:02:0901:57:5302:56:24.5502:56:41.05+00:38:208:247.1
6RANGL Jowita 360KOWARYK-406K 20NIE01:08:3402:04:0303:01:52.4003:02:25.70+00:44:058:396.9
7CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-407K 24NIE01:04:5202:01:0703:03:59.0503:04:38.00+00:46:178:456.8
8MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-408K 26NIE01:06:1202:06:0803:06:31.3003:06:51.00+00:48:308:526.8
9ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-409K 29NIE01:09:0602:05:4203:09:00.3503:09:54.15+00:51:339:006.7
10ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238KARPACZ SPORTJELENIA GÓRAK-4010K 32NIE01:10:2702:07:5703:10:24.4003:10:55.55+00:52:359:046.6
11GIEC Anna 132SZCZECINK-4011K 33NIE01:10:3102:10:2203:10:55.3503:11:35.00+00:53:149:056.6
12MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-4012K 36NIE01:11:1902:10:4003:12:32.4503:12:56.75+00:54:369:106.5
13TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-4013K 41NIE01:08:0902:10:4303:14:17.7003:14:34.55+00:56:149:156.5
14KANECKA Mariola 136KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-4014K 47NIE01:15:0602:15:3203:19:53.3003:20:53.20+01:02:329:316.3
15HAREMZA Kinga 46NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-4015K 48NIE01:14:5202:15:1103:20:24.2503:21:08.75+01:02:489:326.3
16ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-4016K 49NIE01:14:4702:17:3203:21:34.7503:21:54.45+01:03:349:356.3
17PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-4017K 52TAK01:10:5602:15:2403:22:12.1003:22:33.15+01:04:129:376.2
18WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-4018K 56NIE01:08:2602:13:5803:23:14.6003:23:27.25+01:05:069:406.2
19ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-4019K 57NIE01:13:3302:17:1003:23:32.7003:23:55.05+01:05:349:416.2
20GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-4020K 59NIE01:15:4402:17:3103:24:04.8503:24:41.20+01:06:209:436.2
21MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-4021K 60NIE01:11:4902:16:4303:24:28.3503:24:49.90+01:06:299:446.2
22MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-4022K 62NIE01:18:5102:21:5103:25:50.1503:26:38.45+01:08:189:486.1
23KUCHARCZYK Monika 285TRI TEAM WÓJTOWICZPOZNAŃK-4023K 67NIE01:16:4902:22:2103:30:05.0503:30:47.80+01:12:2710:006
24AUGUSTOWSKA Izabela 385KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4024K 69NIE01:14:4902:19:2603:30:59.0503:31:24.75+01:13:0410:026
25GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓWK-4025K 70NIE01:18:1602:21:0803:31:47.9003:32:47.05+01:14:2610:055.9
26ONAK Izabela 11OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-4026K 73NIE01:22:4502:30:1203:37:02.1003:37:40.15+01:19:1910:205.8
27KACIUPA Agnieszka 48BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-4027K 91NIE01:23:0202:34:0303:52:00.9003:52:58.95+01:34:3811:025.4
28ZIEMKOWSKA Monika 137ŻARÓW BIEGAŻARÓWK-4028K 93NIE01:21:4802:36:2703:52:32.8003:53:04.55+01:34:4411:045.4
29NASTAWSKA Monika 451KALISZK-4029K 94NIE01:20:5302:33:4403:53:50.5503:54:47.55+01:36:2711:085.4
30KRÓL-PIDANTY Marzena 336STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4030K 97NIE01:25:2002:38:0203:54:21.4003:55:15.35+01:36:5511:095.4
31DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-4031K 102NIE01:26:2502:42:4204:06:43.7504:07:21.50+01:49:0111:445.1
32SZOŁTYSEK Beata 24OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK-4032K 103NIE01:23:3202:42:4904:07:06.5004:07:45.25+01:49:2411:465.1
33LUDKA Dagmara 143PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-4033K 106NIE01:29:2002:46:2704:13:45.8504:13:45.85+01:55:2512:055
34SZELER Joanna 564WARSZAWAK-4034K 108NIE01:40:2402:59:0304:25:20.1004:25:20.10+02:06:5912:384.7
Znaleziono 34 wynik(ów)