ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8SALOMON SUUNTO TEAM POLANDGŁUCHOŁAZYM-201M 1NIE00:38:4901:17:2201:57:36.0501:57:39.30 5:3610.7
2PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-202M 4NO00:45:1801:29:3402:14:46.5502:15:04.25+00:17:246:259.3
3BONIEC Radosław 440ŻARYM-203M 5NIE00:45:0401:29:4602:15:14.9502:15:17.95+00:17:386:269.3
4GUSTAW Łukasz 267XRUNNERSKUDOWA-ZDRÒJM-204M 22NIE00:47:4401:34:3702:23:07.6002:23:14.15+00:25:346:488.8
5SKUDLARSKI Jakub 80PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-205M 24NIE00:50:5801:36:5902:23:44.9002:23:56.10+00:26:166:508.8
6SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-206M 27NIE00:49:4101:36:1502:25:20.2502:25:25.60+00:27:466:558.7
7PELIKAN Artur 327NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-207M 28NIE00:52:0201:37:3902:25:42.4502:25:52.80+00:28:136:568.6
8NICPOŃ Sebastian 568FALSTART RUDNIKISZARKIM-208M 2900:51:3401:37:3602:25:38.7002:25:52.90+00:28:136:568.7
9MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-209M 33TAK00:49:5101:37:0002:27:04.1502:27:12.60+00:29:337:008.6
10CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-2010M 38TAK00:47:4601:35:5202:29:21.9002:29:28.50+00:31:497:068.4
11GRABIŃSKI Wojciech 272GRUNWALD TEAM POZNAŃROGOŹNOM-2011M 41NIE00:51:5601:39:3002:29:22.0502:29:46.10+00:32:067:068.4
12GRUND Marek 296MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-2012M 47NIE00:51:4701:39:4302:32:07.2502:32:07.25+00:34:277:148.3
13URBAŃSKI Leszek 264POCOLOCO ADVENTURE TEAMKROBIAM-2013M 52NIE00:51:5701:40:4302:33:11.8502:33:31.15+00:35:517:178.2
14LASEK Jakub 300KW OPOLEOPOLEM-2014M 53TAK00:51:2101:40:4902:33:18.7502:33:31.25+00:35:517:188.2
15ZAWOJAK Aleksader 425RONAK POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-2015M 55NIE00:52:4201:41:3602:33:46.4502:33:57.45+00:36:187:198.2
16OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-2016M 58NIE00:49:4301:38:0802:34:35.7002:34:41.35+00:37:027:218.2
17BIELA Konrad 233GOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTKOWARYM-2017M 64NIE00:51:1801:41:4402:35:12.4002:35:18.65+00:37:397:238.1
18LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-2018M 66NIE00:52:0401:41:1002:36:04.4002:36:10.95+00:38:317:258.1
19EWERT Adam 508JUDO TEAM SZCZECINSZCZECINM-2019M 70NIE00:55:1401:42:2702:36:30.2002:36:58.05+00:39:187:278.1
20MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-2020M 72NIE00:56:1501:44:4202:37:03.1002:37:30.60+00:39:517:288
21WALASIK Damian 531STRUGAM-2021M 82NIE01:00:2501:49:3402:39:14.4002:39:45.75+00:42:067:347.9
22MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ / KB UE POZNAŃPOZNAŃM-2022M 87NIE01:01:4501:51:1702:40:32.3502:40:38.90+00:42:597:387.8
23OLSZYNA Jakub 539SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP POZNAŃPOZNAŃM-2023M 146NIE00:59:1501:52:0302:49:49.4002:50:19.50+00:52:408:057.4
24ORUBA Dawid 144WIRYM-2024M 171NIE01:00:0601:55:0102:54:00.3502:54:42.05+00:57:028:177.2
25BALWIERCZAK Piotr 71NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-2025M 192NIE01:06:1001:59:3502:58:59.0002:59:46.00+01:02:068:317
26KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-2026M 204NIE01:02:1801:58:2703:00:33.1003:01:02.40+01:03:238:357
27PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-2027M 210NIE01:06:0402:01:3403:01:10.4003:02:05.85+01:04:268:377
28BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-2028M 225TAK01:10:3602:06:2303:03:23.8003:04:21.10+01:06:418:446.9
29SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-2029M 237NIE01:11:2102:07:0903:07:07.2503:07:51.90+01:10:128:546.7
30RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-2030M 242NIE01:09:2902:07:0803:08:16.7003:08:48.70+01:11:098:576.7
31MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-2031M 246NIE01:10:3402:07:2703:08:51.3003:09:37.60+01:11:588:596.7
32ŚWISTUŃ Eugeniusz 352RAJSPORT ACTIVEKRAPKOWICEM-2032M 269NIE01:12:5002:10:1903:12:09.6003:12:59.95+01:15:209:096.6
33JACKIEWICZ Łukasz 538SZKOŁA ASPIRANTÓW PSP W POZNANIULUBAWAM-2033M 272NIE01:05:1102:02:4203:13:00.0503:13:29.30+01:15:509:116.5
34KOŚCIŃSKI Mateusz 542SZKOŁA ASPIRATNÓW PSP W POZNANIUKRUSZWICAM-2034M 275NIE01:02:1502:02:4603:13:26.4003:13:52.55+01:16:139:126.5
35SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-2035M 278NIE01:04:1702:01:4203:14:16.5503:14:22.80+01:16:439:156.5
36CZARNY Jan 30LEGNICAM-2036M 296NIE01:06:3902:07:5603:19:18.3003:19:59.25+01:22:199:296.3
37MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-2037M 344NO01:13:2902:19:2203:33:48.9503:33:59.50+01:36:2010:105.9
38BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-2038M 360NIE01:21:0702:35:2103:39:40.0503:40:38.90+01:42:5910:275.7
39BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-2039M 372NIE01:22:1002:29:3503:50:27.5503:51:16.60+01:53:3710:585.5
40WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-2040M 374NIE01:24:4702:35:2503:53:34.8503:54:36.45+01:56:5711:075.4
41KUPKA Bazyl 254SZYBKA KUPKANOWA RUDAM-2041M 389NIE01:24:1602:43:2204:03:38.3504:03:56.40+02:06:1711:365.2
42BŁACHOWIAK Jakub 388STREFASPORTU.PL MW INVESTLESZNOM-2042M 390NIE01:25:3202:43:2504:03:37.6004:03:57.00+02:06:1711:365.2
43HEROD Maciej 259XRUNNERSLEWIN KŁODZKIM-2043M 398NIE   
Znaleziono 43 wynik(ów)