ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-301M 2NIE00:39:3501:18:2901:59:37.9501:59:40.30 5:4110.5
2PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-302M 6NIE00:46:4501:31:0402:15:21.1002:15:24.95+00:15:446:269.3
3SWOBODA Marek 378CRANBERRY TEAMGŁUSZYCAM-303M 7NIE00:45:5001:29:5402:15:32.7002:15:49.25+00:16:086:279.3
4KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-304M 9NIE00:47:1701:31:1202:16:41.8502:16:45.40+00:17:056:309.2
5BADOWSKI Aleksander 406MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM-305M 10NIE00:45:2001:31:2202:17:37.1002:17:40.65+00:18:006:339.2
6BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-306M 11NIE00:45:1201:30:5802:17:40.9502:17:48.45+00:18:086:339.2
7URBAŃCZYK Grzegorz 465FOR RUN TEAM & ADRUNALINAPOZNAŃM-307M 12NIE00:46:0401:30:5802:18:04.0002:18:04.00+00:18:236:349.1
8BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-308M 13NIE00:46:4701:31:4002:18:27.5502:18:31.40+00:18:516:359.1
9MYSZCZYSZYN Łukasz 310ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJM-309M 15NIE00:46:4801:32:1002:19:00.3002:19:06.55+00:19:266:379.1
10DURKOWSKI Marcin 41OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3010M 17NIE00:46:5301:32:2902:19:25.6502:19:29.60+00:19:496:389
11PAZDAN Piotr 127KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-3011M 18NIE00:47:0001:32:3102:19:56.0502:19:56.05+00:20:156:399
12WILK Maciej 154RAMBO 3BYTOMM-3012M 20NIE00:45:0701:30:3002:21:56.4002:22:11.95+00:22:316:458.9
13RUTKOWSKI Dawid 502GRIZZLYTEAMLUBINM-3013M 23NIE00:46:1301:33:3702:23:46.0002:23:49.20+00:24:086:508.8
14MAZURKIEWICZ Jerzy 49NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3014M 25NIE00:50:5201:37:4402:24:29.8502:24:37.40+00:24:576:528.7
15GRYCZKA Mateusz 122NBR TEAMLESZNOM-3015M 26NIE00:47:3901:35:4502:24:58.2002:25:07.80+00:25:276:548.7
16OLKIS Rafał 294PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-3016M 30NIE00:51:1301:36:4902:25:53.0002:26:11.45+00:26:316:568.6
17WOLBACH Tomasz 179WOLNE ŚLIMAKIPOZNANM-3017M 31NIE00:51:2601:38:1102:26:15.4002:26:24.40+00:26:446:578.6
18GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-3018M 32NIE00:48:0501:36:0902:26:38.5002:26:42.00+00:27:016:598.6
19BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-3019M 35TAK00:49:1401:36:1802:28:22.9002:28:40.05+00:28:597:038.5
20WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-3020M 39NIE00:49:4301:36:3002:29:31.1502:29:37.75+00:29:577:078.4
21NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-3021M 42NIE00:52:0201:39:3702:29:46.8002:29:54.60+00:30:147:078.4
22KOSTASZ Mariusz 138KB FAURECIA STOORRAWICZM-3022M 43NIE00:50:3601:39:0302:30:10.8502:30:13.40+00:30:337:098.4
23SOCHA Seweryn 63DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-3023M 46NO00:49:5101:39:1802:31:57.9002:32:06.10+00:32:257:148.3
24STASZELIS Krzysztof 566POCOLOCO ATPOZNAŃM-3024M 48NIE00:52:5601:41:3202:31:50.2502:32:10.10+00:32:297:138.3
25MIŚ Zbigniew 441PŁOMIEŃ ZAGORZYCEPOZNAŃM-3025M 50NIE00:46:2501:36:5102:32:32.8002:32:40.90+00:33:007:158.3
26TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-3026M 61TAK00:48:4501:38:1702:35:07.1002:35:09.65+00:35:297:238.1
27GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-3027M 63NIE00:53:4201:42:0502:34:46.0502:35:17.50+00:35:377:228.1
28ORACZ Mateusz 311BEZ LITOŚCI / KALENJI TEAM POLANDPLEWISKAM-3028M 65NIE00:53:4101:44:4402:34:56.1002:35:19.05+00:35:387:228.1
29MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-3029M 68NIE00:55:5401:45:0002:36:30.9502:36:46.80+00:37:067:278.1
30GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-3030M 74NIE00:55:4601:44:5402:37:27.6002:37:42.40+00:38:027:298
31ŁAŹNIOWSKI Dawid 133KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3031M 75NIE00:54:2201:44:3302:38:14.3002:38:26.80+00:38:467:328
32URBANIAK Hubert 126ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-3032M 77NIE00:52:0501:42:1602:38:26.6002:38:44.00+00:39:037:328
33PURCZYŃSKI Grzegorz 429DRZONKOWIANKAZIELONA GÓRAM-3033M 78NIE00:51:5001:43:3402:39:14.3502:39:19.40+00:39:397:347.9
34KOWALIK Mariusz 111NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM-3034M 79TAK00:54:4001:46:0802:39:24.6002:39:38.40+00:39:587:357.9
35MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-3035M 81NIE00:59:2701:47:4702:39:00.9002:39:40.20+00:39:597:347.9
36KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-3036M 84NO00:55:5901:44:3702:40:02.9002:40:26.70+00:40:467:377.9
37STACHURSKI Piotr 172IM-POSSIBLE TEAMJEDLNIA-LETNISKOM-3037M 85NIE00:48:0501:37:4302:40:36.2502:40:36.25+00:40:557:387.8
38SZOTA Robert 556SZCZECINM-3038M 86NIE00:56:0501:47:1902:40:16.1502:40:36.80+00:40:567:377.9
39DUBIEL Piotr 359WILD DOGS TEAM / SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIJELENIA GÓRAM-3039M 88TAK00:56:1101:46:2602:40:30.9002:40:39.80+00:40:597:387.8
40WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-3040M 89NIE00:52:4801:43:1902:40:35.4502:40:39.85+00:40:597:387.8
41FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-3041M 90TAK00:56:4801:47:0002:40:22.1502:40:40.05+00:40:597:387.9
42PIECUCH Marcin 149LACHO TEAMKRAKÓWM-3042M 91NIE00:56:2901:47:2302:40:32.7502:40:43.30+00:41:037:387.8
43NIEPALA Jacek 161OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3043M 92NO00:54:2701:44:3902:40:45.1002:40:53.50+00:41:137:397.8
44KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3044M 95NIE00:55:0001:45:4702:41:01.6002:41:15.25+00:41:347:407.8
45SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-3045M 96TAK00:57:5501:47:1902:41:00.7002:41:16.75+00:41:367:407.8
46ANTOSIAK Tomasz 74TRIATHLON MIETKÓW TEAMZŁOTORYJAM-3046M 97NIE00:56:1501:47:5702:41:40.9502:41:45.65+00:42:057:417.8
47DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-3047M 100NIE00:56:1701:45:5102:42:03.5502:42:16.00+00:42:357:437.8
48WIŚNIEWSKI Paweł 553RUN@BALANCEJELENIA GÓRAM-3048M 103NIE00:50:5501:42:0102:42:22.4502:42:29.80+00:42:497:437.8
49SANKOWSKI Pawel 467PLACKI TEAMWROCŁAWM-3049M 104NIE00:56:1301:46:5802:42:27.5502:42:45.25+00:43:047:447.8
50DĄBROWSKI Jacek 302DĄBROWSKI BROTHERSWILCZYCEM-3050M 105NIE00:56:1101:47:0602:42:54.1502:43:01.90+00:43:217:457.7
51KRÓL Marcin 446OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3051M 107NIE00:56:1801:47:4702:43:02.4002:43:12.10+00:43:317:457.7
52ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-3052M 111NIE00:58:1601:50:4802:43:48.9002:44:10.90+00:44:307:487.7
53ŁUCZAK Marcin 533RUN4ENERGYPLEWISKAM-3053M 114NIE00:56:0801:48:2202:45:15.1502:45:19.70+00:45:397:527.6
54FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-3054M 117NIE00:57:3301:49:0702:45:09.9502:45:26.00+00:45:457:517.6
55VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-3055M 119NIE00:56:2501:48:3602:45:51.4502:46:09.65+00:46:297:537.6
56LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-3056M 121NIE00:58:2901:50:2102:46:04.5002:46:16.85+00:46:367:547.6
57KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192ROCKY BALBOA RUNNING CLUBBYTOMM-3057M 122NIE00:55:1301:46:0402:46:07.4502:46:47.55+00:47:077:547.6
58FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-3058M 123NIE00:57:5401:49:2602:46:37.0502:46:53.10+00:47:127:567.6
59URBAŃSKI Michał 442FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJM-3059M 127NIE00:58:3501:50:2502:47:39.8002:47:53.15+00:48:127:597.5
60BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-3060M 128NIE00:55:3701:49:3602:47:54.6002:48:04.10+00:48:237:597.5
61KOPROWSKI Tomasz 64ZHP HUFIEC POZNAŃ NOWEPOZNANM-3061M 129NIE00:58:4401:50:0002:47:25.0002:48:12.10+00:48:317:587.5
62KLICHOWSKI Marek 51IFON.PL KOLARZ KLUBŁÓDŹM-3062M 130NIE00:59:2201:52:0302:48:12.4502:48:40.40+00:49:008:007.5
63RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-3063M 145NIE01:01:5101:53:3302:49:25.1502:50:18.30+00:50:388:047.4
64NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-3064M 147TAK01:00:5901:52:5802:49:48.8502:50:22.15+00:50:418:057.4
65CZARNIECKI Daniel 33THIS IS ENGLISHPOLANICA-ZDRÓJM-3065M 148NIE00:58:4701:52:0002:50:14.8502:50:30.30+00:50:508:067.4
66HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-3066M 150NIE01:02:3801:56:3002:50:40.5002:51:00.10+00:51:198:077.4
67PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-3067M 151NIE01:01:4901:54:4802:50:29.3002:51:05.30+00:51:258:077.4
68JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-3068M 152NIE00:57:3201:49:4802:51:52.7502:52:08.65+00:52:288:117.3
69KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-3069M 153NIE00:57:2301:51:0402:51:56.3002:52:10.55+00:52:308:117.3
70ŁUCZAK Tomasz 121KB MARATON TUREKTUREKM-3070M 157NIE00:59:4001:52:5402:52:37.5002:53:02.50+00:53:228:137.3
71LEŚNIOWSKI Andrzej 483FOR RUN TEAMPOZNAŃM-3071M 161NIE00:58:3501:51:0002:53:11.6002:53:16.75+00:53:368:147.3
72SZPINEK Marcin 437TUTU TEAMNYSAM-3072M 163NIE00:58:5301:52:4902:53:07.4002:53:19.90+00:53:398:147.3
73TOL Kamil 434MAFIA TEAM LUBLINIECLISÓWM-3073M 164NIE00:58:2501:52:1602:53:08.0502:53:20.75+00:53:408:147.3
74TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-3074M 166NIE01:00:4801:54:3802:53:17.9502:53:34.65+00:53:548:157.3
75MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-3075M 167NIE01:10:5402:01:2202:52:36.1502:53:39.70+00:53:598:137.3
76ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-3076M 170NIE00:56:0801:50:1702:54:27.9002:54:41.20+00:55:008:187.2
77LACKOWSKI Andrzej 56AIKIDO UMK TORUNNOWA WIEŚM-3077M 172NIE00:54:4201:49:0402:55:31.6502:55:41.25+00:56:008:217.2
78NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-3078M 173NIE01:02:3701:56:2502:55:14.8002:55:42.05+00:56:018:207.2
79KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-3079M 175NIE01:06:3601:59:2402:55:16.8002:56:17.20+00:56:368:207.2
80MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-3080M 177NIE01:02:3401:56:2502:56:11.9502:56:37.95+00:56:578:237.2
81DIERING Tomasz 549ROWERY MAŁGOŚKASKÓRZEWOM-3081M 181NIE01:02:1701:56:2702:56:45.8502:57:03.15+00:57:228:257.1
82BACA Łukasz 191RAMBO 3BYTOMM-3082M 183NIE01:02:3501:59:5202:57:41.8502:57:41.85+00:58:018:277.1
83KURZAWIAK Grzegorz 365KARŁÓWKARŁÓWM-3083M 184NIE01:01:4701:55:5002:56:53.2002:57:42.90+00:58:028:257.1
84DĄBROWSKI Damian 367MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMWARSZAWAM-3084M 185NIE01:00:3201:55:0902:57:51.8002:57:58.65+00:58:188:287.1
85HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-3085M 186NIE01:04:3402:00:0102:57:18.7502:58:00.65+00:58:208:267.1
86TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-3086M 188NIE01:01:4501:56:3502:58:36.7502:59:05.15+00:59:248:307.1
87NIESPODZIANY Maciej 450EXTREM OUTDOORROGOZNOM-3087M 189NO01:08:0602:01:4502:58:38.6502:59:28.40+00:59:488:307.1
88POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-3088M 195NIE01:06:0702:01:0002:59:29.3003:00:09.20+01:00:288:327
89TRZEPIZUR Dominik 130NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKAM-3089M 196NIE01:04:4302:01:5903:00:00.5003:00:11.85+01:00:318:347
90PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-3090M 201NIE00:58:3301:55:0603:00:17.8503:00:35.00+01:00:548:357
91SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-3091M 206NIE01:08:1202:02:0003:01:04.0003:01:35.00+01:01:548:377
92ORZECHOWSKI Daniel 171I-SPORTWARSZAWAM-3092M 215NIE01:05:2002:02:2003:02:23.7503:02:47.75+01:03:078:416.9
93MUCHA Piotr 115FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3093M 216NO01:02:2001:59:4903:02:20.1003:02:51.00+01:03:108:416.9
94RUTKOWSKI Krzysztof 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3094M 217NIE01:02:1901:59:5803:02:18.3003:02:52.45+01:03:128:406.9
95SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-3095M 218TAK01:10:5602:07:0603:02:24.4003:02:57.45+01:03:178:416.9
96KRASOWSKI Jakub 90ATAK KRETAWARSZAWAM-3096M 219NIE00:59:5301:58:3203:02:46.8003:03:01.00+01:03:208:426.9
97STANEK Bartosz 412ŚMIGIELŚMIGIELM-3097M 220NIE00:58:4301:56:1703:03:09.0503:03:32.50+01:03:528:436.9
98LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-3098M 221NIE01:11:0702:07:2003:03:36.6003:03:36.60+01:03:568:446.9
99MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-3099M 224NIE01:11:3402:06:3603:03:25.1503:04:11.85+01:04:318:446.9
100PISZCZEK Krzysztof 148KOCHAMTOROBICKATOWICEM-30100M 231NIE01:06:3602:04:5503:05:47.0503:06:27.85+01:06:478:506.8
101OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30101M 232NIE01:05:1902:03:2603:06:34.1003:06:48.00+01:07:078:536.8
102KROPISZ Łukasz 92HRMAX ŻORYŻORYM-30102M 234NIE01:04:3702:01:1103:06:29.6003:07:07.65+01:07:278:526.8
103KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30103M 235NIE01:08:2002:06:0703:07:24.7003:07:50.30+01:08:108:556.7
104ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30104M 239NIE01:00:3901:59:4003:07:49.2503:08:17.65+01:08:378:566.7
105GAWROŃSKI Roman 104WKURW_TEAMZALASEWOM-30105M 243NIE01:09:1002:06:0703:08:14.8503:09:00.00+01:09:198:576.7
106GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30106M 245NIE01:07:4902:05:2603:08:39.0003:09:37.00+01:09:568:596.7
107PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30107M 248TAK01:02:0402:00:0103:09:28.9503:09:46.80+01:10:069:016.6
108ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30108M 253NIE01:10:5202:07:2603:09:42.6503:10:43.30+01:11:039:026.6
109KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30109M 255NIE01:02:3702:06:0303:10:57.4503:11:03.85+01:11:239:056.6
110TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30110M 257NIE01:06:3802:05:2203:11:04.3503:11:45.75+01:12:059:056.6
111SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30111M 258NIE01:11:4502:10:3803:11:55.9003:12:24.50+01:12:449:086.6
112SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30112M 259NIE01:08:1702:10:4303:12:25.1003:12:32.75+01:12:529:096.5
113KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30113M 266NIE01:17:3802:10:4303:11:54.5003:12:57.95+01:13:179:086.6
114RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30114M 270NIE01:07:1602:07:2503:13:03.3503:13:15.25+01:13:349:116.5
115SKRZYPIEC Karol 515ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30115M 271NIE01:06:2702:05:2703:12:54.8503:13:27.85+01:13:479:116.5
116JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30116M 273NO01:10:4902:08:3803:13:09.1503:13:31.65+01:13:519:116.5
117GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30117M 274NIE01:05:5602:07:4503:13:30.2503:13:51.00+01:14:109:126.5
118POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30118M 276NIE01:11:1602:10:4603:13:22.7503:13:53.15+01:14:129:126.5
119ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30119M 277NIE01:09:5702:08:5803:13:07.4503:13:54.05+01:14:139:116.5
120WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30120M 279NIE01:16:1902:14:3403:13:43.3503:14:34.25+01:14:539:136.5
121ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30121M 282NIE01:11:1602:10:3203:14:22.8503:15:07.95+01:15:279:156.5
122DOBROCHOWSKI Marek 44STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30122M 283NIE01:09:3102:08:1703:14:14.2503:15:08.65+01:15:289:146.5
123TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30123M 284NIE01:10:0602:10:4603:14:27.5503:15:08.95+01:15:289:156.5
124KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30124M 285NIE01:10:2102:06:4803:15:33.5503:16:21.10+01:16:409:186.4
125MARCINEK Łukasz 93NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30125M 286NIE01:04:3102:04:0703:15:54.7503:16:21.30+01:16:419:196.4
126KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30126M 288NIE01:00:2402:04:1903:17:37.1503:17:48.60+01:18:089:246.4
127KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30127M 292NIE01:12:5602:10:3803:18:12.1503:19:05.05+01:19:249:266.4
128JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30128M 293NO01:12:5502:10:3603:18:13.2003:19:08.35+01:19:289:266.4
129KOSOWSKI Damian 273DELTA RUNSTRONIE ŚLĄSKIEM-30129M 295TAK01:08:5102:08:1103:18:55.3503:19:43.50+01:20:039:286.3
130GINTER Grzegorz 432AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30130M 299NIE01:15:2602:16:0003:19:56.4003:20:21.45+01:20:419:316.3
131SULEJA Karol 38KB MARATON TUREKTUREKM-30131M 301NIE01:09:2602:10:2803:20:24.5003:20:49.10+01:21:089:326.3
132POCIĘGIEL Michał 449SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-30132M 303NIE01:19:0302:17:2803:20:14.2003:21:15.20+01:21:349:326.3
133GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30133M 304TAK01:08:1302:13:4903:21:33.6503:21:44.55+01:22:049:356.3
134CZERWONKA Zbigniew 411ESKADRA WROCŁAWWROCŁAWM-30134M 305NIE01:08:1602:14:2303:21:41.5003:22:05.30+01:22:259:366.2
135BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30135M 309NIE01:16:2702:17:2703:22:18.8003:22:58.25+01:23:179:386.2
136STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30136M 313NO01:10:2302:11:5203:22:55.3003:23:34.05+01:23:539:396.2
137WOŹNIAK Sebastian 194MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMŁÓDŹM-30137M 317NO01:09:0302:14:1503:25:51.0503:26:19.00+01:26:389:486.1
138SZCZYGIEŁ Damian 213KOCHAMTOROBIĆKATOWICEM-30138M 318NIE01:11:3002:14:1503:26:01.0003:26:43.05+01:27:029:486.1
139BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30139M 321NIE01:18:5802:22:2303:26:46.1503:27:11.15+01:27:309:506.1
140RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30140M 323NIE02:18:5503:28:06.4503:28:06.45+01:28:269:546.1
141BYKS Tomasz 57POZNANM-30141M 324NO01:07:5902:14:3903:27:58.1503:28:07.35+01:28:279:546.1
142MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30142M 329NO01:16:1802:17:2803:28:39.7503:29:39.35+01:29:599:566
143WOJCIECHOWSKI Aleksander 548ROWERY MAŁGOŚKAWRZEŚNIAM-30143M 330NIE01:10:1802:18:0903:29:52.2503:30:09.40+01:30:299:596
144RUSIN Szymon 463IWINYM-30144M 332TAK01:10:3302:14:5103:29:58.4003:30:27.95+01:30:479:596
145PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30145M 337NIE03:31:57.6003:31:57.60+01:32:1710:055.9
146NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30146M 339NIE01:10:1902:14:3803:32:40.2003:32:57.45+01:33:1710:075.9
147GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30147M 340NIE01:16:4602:20:4603:32:46.4003:33:01.50+01:33:2110:075.9
148WOLSZCZAK Konrad 536KLUB RUGBY MIEDZIOWI LUBINLUBINM-30148M 343NIE01:16:5002:21:5503:33:23.3503:33:57.30+01:34:1710:095.9
149STEC Adam 439WYSOKAM-30149M 345NIE01:12:5502:17:1003:33:48.6003:34:30.30+01:34:5010:105.9
150BRACH Jakub 39POZNANM-30150M 346NIE01:20:5902:24:4303:33:46.8003:34:34.10+01:34:5310:105.9
151WASZEK Sławomir 65KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWM-30151M 348NIE01:18:4702:28:2503:34:57.9503:35:25.05+01:35:4410:145.9
152LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30152M 349NIE01:15:0602:20:1003:34:53.0503:35:42.90+01:36:0210:135.9
153FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30153M 350NIE01:20:4302:24:2403:35:01.0503:36:01.40+01:36:2110:145.9
154POŁCZYŃSKI Maciej 298STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30154M 352NIE01:21:0402:31:2503:35:10.2003:36:12.10+01:36:3110:145.9
155KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30155M 353NIE01:16:3802:23:2903:36:30.3503:37:21.95+01:37:4110:185.8
156KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30156M 356NIE01:16:4302:23:2803:37:33.5003:38:24.80+01:38:4410:215.8
157ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30157M 359TAK01:12:5602:21:3003:40:02.9503:40:38.25+01:40:5710:285.7
158ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30158M 361TAK01:12:5502:21:3003:40:10.7503:40:45.45+01:41:0510:295.7
159PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30159M 363NIE01:18:2702:29:4003:45:25.7003:46:03.50+01:46:2310:445.6
160JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30160M 365NIE01:17:2002:28:5603:46:57.6503:47:35.10+01:47:5410:485.6
161JERMAK Kamil 227PLOTYM-30161M 366NO01:18:5202:29:1303:46:41.9503:47:37.95+01:47:5710:475.6
162JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30162M 367NIE01:19:0902:29:1403:46:42.3503:47:38.55+01:47:5810:475.6
163MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30163M 369NIE01:21:0902:29:3303:48:00.3503:48:49.45+01:49:0910:515.5
164ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30164M 371NIE01:19:2402:29:3803:49:15.3503:49:54.15+01:50:1310:555.5
165KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30165M 373NIE01:19:3202:32:2203:52:03.7003:52:45.75+01:53:0511:035.4
166KASPRZAK Bartłomiej 244BEARD TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-30166M 378NIE01:20:3602:29:4203:55:14.4003:56:09.70+01:56:2911:125.4
167SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30167M 383NIE01:21:0402:35:5803:57:31.9003:58:25.25+01:58:4411:185.3
168SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30168M 384NIE01:21:0302:36:0403:57:35.6503:58:27.95+01:58:4711:185.3
169FURMAN Michał 34OCHAJO RUN&FRIENDSKRAKÓWM-30169M 395NIE01:37:2503:00:1004:34:52.2504:35:34.15+02:35:5313:054.6
Znaleziono 169 wynik(ów)