ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DYBEK Paweł 9SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECM-401M 3NIE00:43:0101:27:5002:11:33.5002:11:35.65 6:159.6
2NASKRĘT Sławomir 555SKLEPBIEGACZA.PLGRZEBIENISKOM-402M 8NIE00:43:4201:29:2302:16:31.2502:16:33.65+00:04:586:309.2
3KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-403M 14NIE00:45:1801:31:1902:18:37.0002:18:40.55+00:07:046:369.1
4KITA Michał 252PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-404M 16TAK00:45:2701:31:2402:19:09.3002:19:13.40+00:07:376:379.1
5SZOPA Marek 176TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-405M 19NIE00:49:3801:35:0502:22:02.5502:22:08.30+00:10:326:458.9
6PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-406M 21NIE00:46:5201:32:5902:22:59.3502:23:03.05+00:11:276:488.8
7KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-407M 34NIE00:48:2701:37:3702:28:13.7502:28:20.90+00:16:457:038.5
8IGNACZAK Marcin 78FILLCO - IFB BROKERŻYCHLINM-408M 36NIE00:51:4201:38:4602:28:48.9002:28:52.30+00:17:167:058.5
9PRYSTASZ Krzysztof 551OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-409M 37NIE00:49:4901:37:4402:29:00.8002:29:05.50+00:17:297:058.5
10GEZELA Robert 312EUFORIABIEGACZA.PLGÓRAM-4010M 40NIE00:48:4301:38:0002:29:39.9002:29:42.85+00:18:077:078.4
11NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-4011M 44NIE00:50:3601:38:5302:30:09.9002:30:16.15+00:18:407:098.4
12KOZŁOWSKI Gabriel 292BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM-4012M 45NIE00:55:3001:43:1502:30:10.9002:30:21.55+00:18:457:098.4
13PIĄTKOWSKI Przemysław 212TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-4013M 49NIE00:51:2401:41:2402:32:26.1002:32:30.20+00:20:547:158.3
14JARMOLIŃSKI Piotr 468WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM-4014M 54NIE00:51:4801:41:4002:33:33.1502:33:38.85+00:22:037:188.2
15WAHL Daniel 330T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-4015M 56TAK00:53:4301:43:1202:34:21.2502:34:25.80+00:22:507:218.2
16BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-4016M 57NIE00:55:0201:43:5602:34:26.1002:34:33.15+00:22:577:218.2
17SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-4017M 59NIE00:52:1001:42:0702:34:41.4002:34:47.35+00:23:117:228.1
18HALADYN Łukasz 94AURATREEOSTRZESZÓWM-4018M 60TAK00:51:5001:40:5002:34:47.5002:34:52.85+00:23:177:228.1
19JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-4019M 62NIE00:53:4201:42:3802:35:01.7502:35:14.55+00:23:387:228.1
20STAWIARSKI Tomasz 317KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEM-4020M 67NIE00:52:4801:43:1802:36:17.6002:36:24.30+00:24:487:268.1
21SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-4021M 69NIE00:54:1201:43:2802:36:47.0502:36:47.05+00:25:117:278
22LINKOWSKI Michał 427KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-4022M 71NIE00:53:5301:44:5902:37:10.2002:37:14.70+00:25:397:298
23THIER Dominik 422KS KANDAHARWARSZAWAM-4023M 73TAK00:51:2801:42:2202:37:34.6502:37:39.35+00:26:037:308
24UGOREK Jarosław 42TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4024M 76NIE00:53:0201:43:2702:38:43.5502:38:43.55+00:27:077:337.9
25JABŁOŃSKI Paweł 379KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-4025M 80NIE00:55:4601:45:4902:39:25.7502:39:39.40+00:28:037:357.9
26WALENDA Arkadiusz 409VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM-4026M 83NIE00:53:2401:44:0302:40:15.6502:40:23.60+00:28:477:377.9
27FRĄCKOWIAK Michał 558CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM-4027M 93NIE00:54:2701:46:4402:40:53.8002:41:00.65+00:29:257:397.8
28STANKIEWICZ Paweł 557CZERWONAK BIEGAPOTASZEM-4028M 94NIE00:54:2301:46:4502:40:53.5002:41:00.95+00:29:257:397.8
29ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-4029M 98TAK00:58:1501:48:5802:41:23.5502:41:51.95+00:30:167:417.8
30DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-4030M 99NIE00:54:4401:45:5102:42:06.8002:42:14.70+00:30:397:437.8
31SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-4031M 102NIE00:59:1401:49:1702:42:10.0502:42:28.35+00:30:527:437.8
32KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4032M 106NIE00:53:2201:45:3102:43:05.8002:43:08.70+00:31:337:467.7
33PRZYPOLSKI Paweł 40IM-POSSIBLE TEAMWARSZAWAM-4033M 108NIE00:52:4501:45:0402:43:07.8002:43:15.25+00:31:397:467.7
34DARMOCHWAL Leszek 20DZIKIE BOBRYPOZNANM-4034M 109NO00:57:0701:48:1502:43:45.8502:43:45.85+00:32:107:477.7
35ZARODA Zbyszek 145KONINM-4035M 110NIE00:56:1101:48:0602:43:59.2002:44:02.50+00:32:267:487.7
36DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-4036M 112NIE00:59:1701:49:3102:44:20.1502:44:37.10+00:33:017:497.7
37KOCIK Marcin 532FATBOY SPRINTWROCŁAWM-4037M 113NIE00:59:1801:49:2902:44:20.3502:44:55.65+00:33:207:497.7
38STEC Piotr 361WARSZAWAM-4038M 115NIE00:58:1001:47:5002:44:49.9502:45:25.35+00:33:497:507.6
39SIERZPUTOWSKI Robert 260NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM-4039M 116NIE01:02:4601:52:3802:44:29.1502:45:25.75+00:33:507:497.7
40STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-4040M 118NIE00:58:0401:50:5302:45:48.3502:46:01.70+00:34:267:537.6
41NOWAK Adam 525TAB2GLIWICEM-4041M 120TAK00:56:2701:48:5902:45:56.0502:46:14.25+00:34:387:547.6
42PALACZ Marcin 37OPTIMA CARDIOBRZEGM-4042M 124NIE00:56:2301:49:0202:46:43.4002:47:09.85+00:35:347:567.6
43BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-4043M 125NIE00:57:3301:49:0702:47:14.9002:47:30.65+00:35:557:577.5
44TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-4044M 126NIE00:55:3801:49:3402:47:31.9002:47:38.00+00:36:027:587.5
45OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-4045M 131NIE01:00:1601:51:4602:48:13.7002:48:59.60+00:37:238:007.5
46STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-4046M 132NIE01:00:1101:50:2202:48:44.1502:49:15.50+00:37:398:027.5
47BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-4047M 133NIE00:56:5201:50:0302:49:09.7002:49:30.50+00:37:548:037.4
48ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-4048M 134NIE00:55:4601:48:5402:48:59.1502:49:36.30+00:38:008:027.5
49PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-4049M 135NIE01:00:3501:52:1402:49:20.9502:49:36.50+00:38:008:037.4
50KARWACKI Grzegorz 471GLOBUSWAŁBRZYCHM-4050M 136TAK01:02:0501:54:0302:49:16.2002:49:38.05+00:38:028:037.4
51STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-4051M 137NIE01:00:1601:50:1102:49:06.4502:49:38.45+00:38:028:037.5
52WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KOWARYBKOWARYM-4052M 138TAK00:56:2501:49:4002:49:26.3002:49:42.50+00:38:068:047.4
53BOCIAN Ryszard 283KW TORUŃOSIEM-4053M 139TAK00:58:1701:52:0502:49:45.5002:49:56.80+00:38:218:057.4
54URBAŃSKI Krzysztof 89KROK ZA GROSZTORUŃM-4054M 140NIE00:59:3701:52:5202:49:45.1502:49:58.95+00:38:238:057.4
55SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-4055M 143NIE01:00:2401:52:3902:49:33.4002:50:05.05+00:38:298:047.4
56KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-4056M 144NIE01:00:3201:53:2102:49:31.2502:50:05.40+00:38:298:047.4
57SALACH Radosław 346MOCNI NA STARCIELUBSKOM-4057M 149NIE01:01:3801:52:4502:50:15.3502:50:47.60+00:39:118:067.4
58PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-4058M 154NIE01:01:5101:55:1902:51:45.8002:52:19.15+00:40:438:107.3
59JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-4059M 155NIE01:01:4901:55:3702:52:41.4002:53:02.10+00:41:268:137.3
60KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-4060M 156NIE01:01:4901:55:4302:52:42.5002:53:02.40+00:41:268:137.3
61KRAWCZYK Krzysztof 97KB MARATON TUREKMALANÓWM-4061M 158NIE01:00:3701:54:0102:52:39.8002:53:02.70+00:41:278:137.3
62MNICH Tomasz 376GLIWICEM-4062M 159NIE01:01:2001:55:2402:52:41.9502:53:03.05+00:41:278:137.3
63OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-4063M 160NIE01:00:3901:52:4302:52:41.7002:53:14.60+00:41:388:137.3
64STACHURSKI Daniel 353EMERYCI I RENCIŚCIWARSZAWAM-4064M 162NIE01:00:3801:53:5202:52:48.7002:53:17.55+00:41:418:137.3
65ZGARDA Jacek 26TMTEAMWROCŁAWM-4065M 165NO00:57:4701:53:0902:53:26.6002:53:31.95+00:41:568:157.3
66JASTRZĘBSKI Leszek 196PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-4066M 168NIE01:04:2001:56:5502:53:15.4002:53:55.60+00:42:198:157.3
67MRÓZ Marcin 147DZIKIE BOBRYZALASEWOM-4067M 169NIE00:58:4501:54:5202:54:17.0502:54:27.40+00:42:518:177.2
68GRABIŃSKI Waldemar 354ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-4068M 174NIE01:01:5801:55:4102:55:19.3002:56:16.60+00:44:408:207.2
69KACZMAREK Karol 173ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-4069M 176NIE01:00:4001:53:5202:56:15.0002:56:37.65+00:45:028:237.1
70BISOWSKI Mariusz 323KOZY W UCHUKOBYŁKAM-4070M 178NIE01:06:3402:00:0702:55:55.2502:56:38.95+00:45:038:227.2
71LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-4071M 179NIE00:58:2001:51:5102:56:21.4002:56:42.45+00:45:068:237.1
72BALCERZAK Robert 31KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-4072M 180NIE01:00:2101:55:1802:56:36.5502:56:57.90+00:45:228:247.1
73MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-4073M 187NIE01:00:3201:56:2602:57:41.2502:58:01.15+00:46:258:277.1
74BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-4074M 190NIE00:58:2501:56:1502:59:22.9002:59:34.35+00:47:588:327
75SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-4075M 193NIE01:02:4002:00:1902:59:35.9002:59:55.75+00:48:208:337
76KOWALSKI Bogusław 216KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-4076M 194TAK01:01:4801:58:0702:59:59.2002:59:59.20+00:48:238:347
77PRZYBYŁ Tomasz 243NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4077M 197NIE01:02:2201:58:4202:59:53.7003:00:19.95+00:48:448:337
78KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-4078M 198NIE01:01:4302:00:0503:00:12.0003:00:22.05+00:48:468:347
79BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-4079M 199NIE01:00:3001:58:0403:00:22.9003:00:32.50+00:48:568:357
80TYRALSKI Dominik 543POLSAT BIEGAWARSZAWAM-4080M 200NIE01:05:4502:00:1903:00:05.1003:00:34.05+00:48:588:347
81LESZKO Jacek 326LESZTEK SKALAK TEAMRYBNICA LEŚNAM-4081M 202NIE01:09:3603:00:45.6503:00:45.65+00:49:108:367
82KWOLIK Daniel 1WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCYDŁUGOPOLE ZDRÓJM-4082M 203NIE01:01:5201:57:0702:59:52.4503:00:51.15+00:49:158:337
83KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-4083M 205NIE01:00:4901:58:2103:01:28.2003:01:33.25+00:49:578:386.9
84STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-4084M 208NIE01:06:1102:02:1603:01:04.2503:01:37.00+00:50:018:377
85ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4085M 209NIE01:03:1502:02:0503:01:51.8503:02:01.75+00:50:268:396.9
86SURMACZ Rafał 519CARDIORUNNERSPRZEŹMIEROWOM-4086M 211NIE01:04:0202:00:0603:01:58.5503:02:12.80+00:50:378:396.9
87WYSOCKI Tomasz 131OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-4087M 212NIE01:05:0402:02:0503:02:06.7003:02:15.50+00:50:398:406.9
88WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-4088M 213NIE01:06:4602:01:2003:01:35.9503:02:19.40+00:50:438:386.9
89GÓRNY Aleksander 151KROK ZA GROSZTORUŃM-4089M 214NIE01:03:4402:00:3403:02:27.5503:02:27.55+00:50:518:416.9
90FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-4090M 223NIE01:07:4702:01:2703:02:53.2003:03:51.15+00:52:158:426.9
91CZAJA Maciej 14MINICLASSIC.PLWROCŁAWM-4091M 226NIE01:06:0902:01:0803:03:59.5503:04:37.75+00:53:028:456.8
92SZOŁTYSEK Wojciech 128CHAJORUN & FRIENDSRYNIKM-4092M 227NIE01:05:2902:02:0803:04:30.6503:04:38.85+00:53:038:476.8
93JAŻOWNIK Jacek 36WKURW_TEAMWRZEŚNIAM-4093M 228NO01:08:0702:02:3003:04:13.7003:04:58.15+00:53:228:466.8
94ZERZÁN Dominik 202NÁCHODNÁCHODM-4094M 233NIE00:58:5601:58:2703:06:45.8003:06:50.50+00:55:148:536.7
95KONOPNIAK Krzysztof 297ROZBIEGANY RAWICZRAWICZ-MASŁOWOM-4095M 236NIE01:01:3601:59:5003:07:28.8003:07:51.10+00:56:158:556.7
96WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-4096M 238NIE01:03:2602:01:5303:07:46.3503:07:59.95+00:56:248:566.7
97KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-4097M 240NIE01:00:3401:58:1103:08:18.2003:08:29.95+00:56:548:586.7
98SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-4098M 241NIE01:04:4202:05:2203:08:18.3003:08:43.80+00:57:088:586.7
99DUDEK Krzysztof 182STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-4099M 244NIE01:06:3802:03:1303:08:20.0503:09:12.25+00:57:368:586.7
100SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OPOLELUBOSZYCEM-40100M 247TAK01:10:4702:07:0503:08:50.0503:09:46.20+00:58:108:596.7
101SZYMAŃSKI Marcin 444OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40101M 249NIE01:09:0502:05:3903:08:54.9003:09:49.95+00:58:148:596.7
102KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40102M 251NIE01:04:4902:02:1903:10:10.3503:10:32.05+00:58:569:036.6
103CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40103M 252NIE03:10:33.5503:10:33.55+00:58:579:046.6
104ICIEK Mariusz 477AKTYWNI KAMIEŃSKGOMUNICEM-40104M 254NIE01:14:2502:10:1903:10:02.5003:10:56.65+00:59:219:026.6
105GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40105M 256NIE01:06:0402:05:4503:10:29.4503:11:04.75+00:59:299:046.6
106SKRZYPCZAK Mirosław 513BALANSTEAM KATOWICECHORZÓWM-40106M 260TAK01:05:1902:05:3003:12:36.7003:12:52.00+01:01:169:106.5
107DURKIEWICZ Tomasz 177DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM-40107M 263NIE01:10:2502:10:1503:12:13.9503:12:55.15+01:01:199:096.6
108MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40108M 264NIE01:06:0002:05:4903:12:21.3503:12:56.15+01:01:209:096.5
109ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40109M 265NIE01:07:0202:07:1103:12:34.4503:12:57.55+01:01:219:106.5
110KUCHARSKI Piotr 514DESZCZNO WARRIORSGLINIK GM. DESZCZNOM-40110M 268NIE01:14:4702:10:5403:12:08.8503:12:59.15+01:01:239:096.6
111HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40111M 280NIE01:11:0102:06:2003:13:40.4503:14:39.65+01:03:049:136.5
112JAROSŁAWSKI Mariusz 72TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY...WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOŁAWAM-40112M 281TAK01:07:5402:08:3303:14:50.8503:15:01.40+01:03:259:166.5
113KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40113M 290NIE01:09:1802:10:1903:17:52.5503:18:23.15+01:06:479:256.4
114CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40114M 294NIE01:15:2902:15:0803:18:20.2003:19:09.15+01:07:339:266.4
115FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40115M 297NIE01:14:2802:14:2803:19:06.6003:20:00.30+01:08:249:286.3
116FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40116M 298NIE01:11:2402:11:5503:19:07.8503:20:02.55+01:08:269:286.3
117ROSTEK Mariusz 230KB MARATON TUREKTUREKM-40117M 300NIE01:09:2602:10:2903:20:20.6003:20:47.40+01:09:119:326.3
118KANECKI Mirosław 159KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40118M 302NIE01:15:0502:15:3503:19:52.2503:20:53.25+01:09:179:316.3
119ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40119M 306NIE01:14:4402:17:3803:21:50.6503:22:09.35+01:10:339:366.2
120BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40120M 307NIE01:13:0302:15:2003:21:39.7003:22:32.75+01:10:579:366.2
121ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40121M 308NIE01:10:5902:14:0103:22:19.4503:22:44.05+01:11:089:386.2
122WAWRZYNIAK Rafał 529RELAX KONINKONINM-40122M 310NIE01:07:5402:13:4403:22:59.7503:23:27.00+01:11:519:406.2
123KRUZEL Rafał 200BIEGOWE MISIELEGNICAM-40123M 311NIE01:15:0002:17:0403:22:49.5503:23:32.50+01:11:569:396.2
124WYSOCKI Grzegorz 497MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40124M 314NIE01:14:5502:16:3203:23:02.5503:23:36.00+01:12:009:406.2
125KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40125M 315TAK01:15:3602:17:1003:23:30.6003:23:54.50+01:12:189:416.2
126KOSMALA Piotr 458GÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PLCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40126M 316NIE01:04:5602:11:4103:24:29.1003:24:46.40+01:13:109:446.2
127HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40127M 319NIE01:16:4302:18:1003:26:09.7003:27:03.35+01:15:279:496.1
128RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40128M 320NIE01:18:3002:20:1303:26:25.0003:27:08.70+01:15:339:496.1
129GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40129M 325NIE02:20:0003:28:09.7003:28:09.70+01:16:349:546.1
130GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40130M 326NIE02:10:4503:28:47.9003:28:47.90+01:17:129:566
131RZEŹNIK Mariusz 229ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40131M 328NIE01:09:2002:15:0803:28:23.8503:28:49.85+01:17:149:556
132NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40132M 331NIE01:19:3102:23:4203:29:56.8503:30:12.70+01:18:379:596
133RUPNIK Janusz 114KB MARATON TUREKGRABIENIECM-40133M 334NIE01:18:4602:24:3803:30:08.6003:30:30.35+01:18:5410:006
134PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40134M 335NIE01:04:4102:13:3803:30:38.7503:30:49.30+01:19:1310:016
135BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40135M 336NIE01:10:4202:13:4003:30:02.0003:30:58.85+01:19:2310:006
136SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40136M 338NIE01:18:2202:23:3503:31:43.5003:32:30.20+01:20:5410:046
137NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40137M 341NIE01:12:5202:20:1903:32:57.8503:33:29.85+01:21:5410:085.9
138FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40138M 342NIE01:15:5702:19:5203:33:13.0003:33:55.95+01:22:2010:095.9
139SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40139M 347NIE01:09:5602:20:0103:34:45.6503:34:57.55+01:23:2110:135.9
140KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40140M 351NIE01:15:3602:23:0103:35:15.5503:36:03.45+01:24:2710:155.9
141MILER Tomasz 403BIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAM-40141M 354NIE01:14:4202:24:0003:37:41.9503:38:00.85+01:26:2510:225.8
142KORZENIOWSKI Krzysztof 343MARATON LESZNOLESZNOM-40142M 355NIE01:16:5302:23:2903:37:17.4503:38:02.85+01:26:2710:205.8
143BIECHOŃSKI Jarosław 61FUNDACJA LAFPOZNAŃM-40143M 358NIE01:10:1002:16:3003:39:12.3003:39:40.15+01:28:0410:265.7
144BIAŁY Sebastian 526POLICZMYSIE.PLWARSZAWAM-40144M 364NO01:09:5502:25:2103:46:08.1003:46:23.35+01:34:4710:465.6
145DĄBROWSKI Ireneusz 88RAJSPORTACTIVEOPOLEM-40145M 370NIE01:19:2002:30:0703:48:15.5503:49:07.20+01:37:3110:525.5
146ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40146M 376NIE01:20:5002:33:5303:53:49.7503:54:47.40+01:43:1111:085.4
147BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40147M 377NIE01:25:2102:37:0803:54:12.7503:54:57.55+01:43:2111:095.4
148WAJTRYT Krzysztof 235CORACLUB.EUWARSZAWAM-40148M 379NIE01:23:2602:36:1803:55:20.2503:56:24.00+01:44:4811:125.4
149POPIOŁEK Grzegorz 246DELTA RUNTORUŃM-40149M 380NIE01:16:0602:28:4303:56:41.5503:57:29.70+01:45:5411:165.3
150ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40150M 382NIE01:24:3502:36:2203:56:58.1003:58:01.05+01:46:2511:175.3
151GRZELCZYK Piotr 415BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-40151M 386NIE01:29:3802:42:3503:59:50.6004:00:27.15+01:48:5111:255.3
152MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40152M 387NIE01:25:3202:40:5904:02:38.3004:03:34.45+01:51:5811:335.2
153CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40153M 388NIE01:24:1102:43:0304:02:57.7004:03:49.95+01:52:1411:345.2
154MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40154M 392NIE01:27:1302:44:3404:09:00.2004:09:49.00+01:58:1311:515.1
155WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40155M 393NIE01:23:2402:42:4304:14:50.7004:15:40.65+02:04:0512:084.9
156JAKUBOWSKI Wojciech 407KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40156M 397NIE02:22:40+00:54:4810:115.9
Znaleziono 156 wynik(ów)