ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2018-01-20
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
569
Wystartowało:
509
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
507
Na trasie:
2

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 7,0 km

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinista7km
   
1DYBEK Paweł 9SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECM-40NIE00:43:01
2NASKRĘT Sławomir 555SKLEPBIEGACZA.PLGRZEBIENISKOM-40NIE00:43:42
3KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:45:18
4KITA Michał 252PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-40TAK00:45:27
5PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:46:52
6KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:48:27
7GEZELA Robert 312EUFORIABIEGACZA.PLGÓRAM-40NIE00:48:43
8SZOPA Marek 176TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:49:38
9PRYSTASZ Krzysztof 551OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE00:49:49
10NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:50:36
11PIĄTKOWSKI Przemysław 212TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:51:24
12THIER Dominik 422KS KANDAHARWARSZAWAM-40TAK00:51:28
13IGNACZAK Marcin 78FILLCO - IFB BROKERŻYCHLINM-40NIE00:51:42
14JARMOLIŃSKI Piotr 468WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:51:48
15HALADYN Łukasz 94AURATREEOSTRZESZÓWM-40TAK00:51:50
16SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:52:10
17PRZYPOLSKI Paweł 40IM-POSSIBLE TEAMWARSZAWAM-40NIE00:52:45
18STAWIARSKI Tomasz 317KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEM-40NIE00:52:48
19UGOREK Jarosław 42TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:53:02
20KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:53:22
21WALENDA Arkadiusz 409VEGE ULTRA RUNNERSLESZNOWOLAM-40NIE00:53:24
22JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:53:42
23WAHL Daniel 330T.S. AKS CHORZÓWCHORZÓWM-40TAK00:53:43
24LINKOWSKI Michał 427KB ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-40NIE00:53:53
25SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:54:12
26STANKIEWICZ Paweł 557CZERWONAK BIEGAPOTASZEM-40NIE00:54:23
27FRĄCKOWIAK Michał 558CZERWONAK BIEGAKOZIEGŁOWYM-40NIE00:54:27
28DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:54:44
29BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:55:02
30KOZŁOWSKI Gabriel 292BÓBR TŁUSZCZTŁUSZCZM-40NIE00:55:30
31TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:55:38
32JABŁOŃSKI Paweł 379KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:55:46
33ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:55:46
34ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:56:11
35PALACZ Marcin 37OPTIMA CARDIOBRZEGM-40NIE00:56:23
36WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KOWARYBKOWARYM-40TAK00:56:25
37NOWAK Adam 525TAB2GLIWICEM-40TAK00:56:27
38BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:56:52
39DARMOCHWAL Leszek 20DZIKIE BOBRYPOZNANM-40NO00:57:07
40BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:57:33
41ZGARDA Jacek 26TMTEAMWROCŁAWM-40NO00:57:47
42STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:58:04
43STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:58:10
44ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:58:15
45BOCIAN Ryszard 283KW TORUŃOSIEM-40TAK00:58:17
46LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:58:20
47BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:58:25
48MRÓZ Marcin 147DZIKIE BOBRYZALASEWOM-40NIE00:58:45
49ZERZÁN Dominik 202NÁCHODNÁCHODM-40NIE00:58:56
50SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:59:14
51DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:59:17
52KOCIK Marcin 532FATBOY SPRINTWROCŁAWM-40NIE00:59:18
53URBAŃSKI Krzysztof 89KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE00:59:37
54STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE01:00:11
55STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE01:00:16
56OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE01:00:16
57BALCERZAK Robert 31KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-40NIE01:00:21
58SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE01:00:24
59BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE01:00:30
60MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE01:00:32
61KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE01:00:32
62KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE01:00:34
63PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE01:00:35
64KRAWCZYK Krzysztof 97KB MARATON TUREKMALANÓWM-40NIE01:00:37
65STACHURSKI Daniel 353EMERYCI I RENCIŚCIWARSZAWAM-40NIE01:00:38
66OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE01:00:39
67KACZMAREK Karol 173ROZBIEGANYRAWICZRAWICZM-40NIE01:00:40
68KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE01:00:49
69MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE01:01:20
70KONOPNIAK Krzysztof 297ROZBIEGANY RAWICZRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE01:01:36
71SALACH Radosław 346MOCNI NA STARCIELUBSKOM-40NIE01:01:38
72KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE01:01:43
73KOWALSKI Bogusław 216KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM-40TAK01:01:48
74KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE01:01:49
75JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:01:49
76PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE01:01:51
77KWOLIK Daniel 1WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCYDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE01:01:52
78GRABIŃSKI Waldemar 354ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40NIE01:01:58
79KARWACKI Grzegorz 471GLOBUSWAŁBRZYCHM-40TAK01:02:05
80PRZYBYŁ Tomasz 243NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE01:02:22
81SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE01:02:40
82SIERZPUTOWSKI Robert 260NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM-40NIE01:02:46
83ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE01:03:15
84WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE01:03:26
85GÓRNY Aleksander 151KROK ZA GROSZTORUŃM-40NIE01:03:44
86SURMACZ Rafał 519CARDIORUNNERSPRZEŹMIEROWOM-40NIE01:04:02
87JASTRZĘBSKI Leszek 196PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-40NIE01:04:20
88PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE01:04:41
89SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE01:04:42
90KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE01:04:49
91KOSMALA Piotr 458GÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PLCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE01:04:56
92WYSOCKI Tomasz 131OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:05:04
93SKRZYPCZAK Mirosław 513BALANSTEAM KATOWICECHORZÓWM-40TAK01:05:19
94SZOŁTYSEK Wojciech 128CHAJORUN & FRIENDSRYNIKM-40NIE01:05:29
95TYRALSKI Dominik 543POLSAT BIEGAWARSZAWAM-40NIE01:05:45
96MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE01:06:00
97GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE01:06:04
98CZAJA Maciej 14MINICLASSIC.PLWROCŁAWM-40NIE01:06:09
99STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE01:06:11
100BISOWSKI Mariusz 323KOZY W UCHUKOBYŁKAM-40NIE01:06:34
101DUDEK Krzysztof 182STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE01:06:38
102WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE01:06:46
103ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE01:07:02
104FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:07:47
105JAROSŁAWSKI Mariusz 72TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY...WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOŁAWAM-40TAK01:07:54
106WAWRZYNIAK Rafał 529RELAX KONINKONINM-40NIE01:07:54
107JAŻOWNIK Jacek 36WKURW_TEAMWRZEŚNIAM-40NO01:08:07
108SZYMAŃSKI Marcin 444OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAM-40NIE01:09:05
109KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE01:09:18
110RZEŹNIK Mariusz 229ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE01:09:20
111ROSTEK Mariusz 230KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE01:09:26
112LESZKO Jacek 326LESZTEK SKALAK TEAMRYBNICA LEŚNAM-40NIE01:09:36
113BIAŁY Sebastian 526POLICZMYSIE.PLWARSZAWAM-40NO01:09:55
114SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE01:09:56
115BIECHOŃSKI Jarosław 61FUNDACJA LAFPOZNAŃM-40NIE01:10:10
116DURKIEWICZ Tomasz 177DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM-40NIE01:10:25
117BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE01:10:42
118SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OPOLELUBOSZYCEM-40TAK01:10:47
119ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE01:10:59
120HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE01:11:01
121FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE01:11:24
122NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE01:12:52
123BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE01:13:03
124ICIEK Mariusz 477AKTYWNI KAMIEŃSKGOMUNICEM-40NIE01:14:25
125FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE01:14:28
126MILER Tomasz 403BIEGAM BO KRZYCZYWARSZAWAM-40NIE01:14:42
127ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE01:14:44
128KUCHARSKI Piotr 514DESZCZNO WARRIORSGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE01:14:47
129WYSOCKI Grzegorz 497MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40NIE01:14:55
130KRUZEL Rafał 200BIEGOWE MISIELEGNICAM-40NIE01:15:00
131KANECKI Mirosław 159KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE01:15:05
132CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE01:15:29
133KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK01:15:36
134KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE01:15:36
135FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE01:15:57
136POPIOŁEK Grzegorz 246DELTA RUNTORUŃM-40NIE01:16:06
137HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE01:16:43
138KORZENIOWSKI Krzysztof 343MARATON LESZNOLESZNOM-40NIE01:16:53
139SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE01:18:22
140RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE01:18:30
141RUPNIK Janusz 114KB MARATON TUREKGRABIENIECM-40NIE01:18:46
142DĄBROWSKI Ireneusz 88RAJSPORTACTIVEOPOLEM-40NIE01:19:20
143NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE01:19:31
144ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE01:20:50
145WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE01:23:24
146WAJTRYT Krzysztof 235CORACLUB.EUWARSZAWAM-40NIE01:23:26
147CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE01:24:11
148ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40NIE01:24:35
149BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE01:25:21
150MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE01:25:32
151MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE01:27:13
152GRZELCZYK Piotr 415BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-40NIE01:29:38
153JAKUBOWSKI Wojciech 407KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40NIE
154GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE
155CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE
156GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE
Znaleziono 156 wynik(ów)