ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-01-20
Miejsce/ Place:
Karłów
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
569
Wystartowało/ Started:
509
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
507
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: OPEN KOBIET

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁĄCZAK Mgdalena 2SALOMON SUUNTO TEAM POLANDMIELECK-401K 1NIE00:45:4901:31:3802:18:17.1502:18:20.35 6:359.1
2TOMASIAK Natalia 3KW ZAKOPANE // SALOMON SUUNTO TEAMKRYNICA-ZDRÓJK-301K 2TAK00:46:2801:32:2602:20:16.7502:20:21.00+00:02:006:409
3LIPNICKA Marta 554FUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYJELENIA GÓRAK-302K 3NIE00:52:0201:42:3602:36:32.7502:36:39.15+00:18:187:278
4BAŁYS Katarzyna 375HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-303K 4NIE00:56:2101:47:4402:43:56.6002:44:05.20+00:25:447:487.7
5KRYM Katarzyna 29NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-402K 5NIE01:01:2601:53:0202:45:43.7502:46:16.45+00:27:567:537.6
6PIECUCH Karolina 195LACHO TEAM/SKLEP BIEGACZAPRZEWORSKK-304K 6NIE00:58:4501:51:0602:46:49.6502:46:59.15+00:28:387:567.6
7ŁĘCKA Agnieszka 431HERCOG RUNNING TEAMGOLUB-DOBRZYŃK-201K 7NIE00:59:3201:52:4702:49:20.9502:49:37.10+00:31:168:037.4
8GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-403K 8NIE00:57:2601:50:5702:49:29.4002:49:40.60+00:31:208:047.4
9DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-305K 9NIE01:05:4201:57:1902:49:07.5502:49:58.15+00:31:378:037.4
10WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-306K 10NIE00:59:1401:56:3402:55:26.5502:55:41.05+00:37:208:217.2
11ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-404K 11NIE01:02:3201:57:5702:56:18.4002:56:39.35+00:38:198:237.1
12KICINSKA Dorota 43ROZBIEGANY RAWICZRAWICZK-307K 12NIE01:01:2101:56:1702:56:21.8502:56:40.75+00:38:208:237.1
13GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-405K 13NIE01:02:0901:57:5302:56:24.5502:56:41.05+00:38:208:247.1
14GRAMZA Katarzyna 15EUFORIABIEGACZARAWICZK-308K 14NIE01:03:2601:58:0902:56:22.8502:56:43.30+00:38:228:237.1
15HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-309K 15NIE01:02:2501:57:4902:56:51.2502:57:18.00+00:38:578:257.1
16ŁAMPIKA Kinga 96NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOKECK-3010K 16NIE01:06:1101:59:3502:58:59.8502:59:45.85+00:41:258:317
17STECZKOWSKA Anna 420OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOŁAWAK-3011K 17NIE01:07:3302:01:4902:59:03.5002:59:57.75+00:41:378:317
18PAZDAN Natalia 236KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-3012K 18NIE01:05:4302:01:3503:01:01.1503:01:34.20+00:43:138:377
19KRUŻOŁEK Monika 242TURBOPTYSIERADKÓWK-3013K 19NIE01:06:3302:03:1103:01:48.8503:02:17.60+00:43:578:396.9
20RANGL Jowita 360KOWARYK-406K 20NIE01:08:3402:04:0303:01:52.4003:02:25.70+00:44:058:396.9
21LACKORZYŃSKA Alicja 134FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-202K 21NIE01:02:0501:59:5803:02:17.9003:02:50.15+00:44:298:406.9
22PILARSKA Magdalena 414STR POZNAŃPOZNAŃK-3014K 22TAK01:08:2002:02:4703:02:41.6503:03:11.85+00:44:518:416.9
23FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99LOS BIEGANEROSWROCŁAWK-3015K 23NIE01:07:1102:04:1903:03:02.7003:03:19.35+00:44:598:436.9
24CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-407K 24NIE01:04:5202:01:0703:03:59.0503:04:38.00+00:46:178:456.8
25STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-3016K 25NIE01:07:3702:05:5903:05:35.5003:06:06.05+00:47:458:506.8
26MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-408K 26NIE01:06:1202:06:0803:06:31.3003:06:51.00+00:48:308:526.8
27HENECZKOWSKA Anna 443KALENJI TEAM POLAND, BORN TO RUNKAMIONKIK-203K 27NIE01:11:0202:02:4903:07:21.4003:08:21.15+00:50:008:556.7
28CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-3017K 28NIE01:06:2602:05:5003:07:47.8003:08:23.00+00:50:028:566.7
29ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496OŁAWSKA GRUPA BIEGOWAMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-409K 29NIE01:09:0602:05:4203:09:00.3503:09:54.15+00:51:339:006.7
30PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-3018K 30NIE01:12:3302:08:4103:09:01.4003:09:57.85+00:51:379:006.7
31KRAWCZYŃSKA Anna 19POMIOTY SZATANAPOZNANK-3019K 31TAK01:05:1002:06:5403:10:45.2003:10:53.90+00:52:339:056.6
32ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238KARPACZ SPORTJELENIA GÓRAK-4010K 32NIE01:10:2702:07:5703:10:24.4003:10:55.55+00:52:359:046.6
33GIEC Anna 132SZCZECINK-4011K 33NIE01:10:3102:10:2203:10:55.3503:11:35.00+00:53:149:056.6
34WIADERNA Nina 350SKLEP BIEGACZA WARSZAWA POWIŚLEWARSZAWAK-3020K 34TAK01:07:4002:08:3703:11:37.4003:12:03.00+00:53:429:076.6
35GEMZA Anna 512BALANSTEAM KATOWICEKATOWICEK-3021K 35TAK01:05:2402:05:2803:12:37.0503:12:52.15+00:54:319:106.5
36MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-4012K 36NIE01:11:1902:10:4003:12:32.4503:12:56.75+00:54:369:106.5
37BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-3022K 37NIE01:05:0102:07:0403:12:22.1003:12:56.90+00:54:369:096.5
38MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-3023K 38NIE01:05:5402:08:1503:13:13.4003:13:24.40+00:55:049:126.5
39SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-3024K 39NIE01:15:1302:12:3503:13:44.3503:14:06.05+00:55:459:136.5
40CHRAPLEWSKA Karolina 239PRO366POZNAŃK-3025K 40NIE01:13:0002:13:2803:13:48.0503:14:32.25+00:56:119:136.5
41TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-4013K 41NIE01:08:0902:10:4303:14:17.7003:14:34.55+00:56:149:156.5
42BULARZ Paulina 299TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAK-204K 42NIE01:07:5502:08:3203:14:49.7003:15:01.50+00:56:419:166.5
43STACHECKA Marta 547POZNAŃK-205K 43NIE01:14:2902:14:2403:14:11.4003:15:10.00+00:56:499:146.5
44WITKOWSKA Ania 75KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEK-3026K 44NIE01:15:2002:16:5103:18:47.1503:19:45.75+01:01:259:276.3
45ZARZYCKA Sylwia 347KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWAWARSZAWAK-3027K 45TAK01:11:2202:14:0003:19:57.9503:20:25.05+01:02:049:316.3
46GRACZYK Teresa 279PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-501K 46TAK01:11:0402:14:5303:20:06.7003:20:28.10+01:02:079:316.3
47KANECKA Mariola 136KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-4014K 47NIE01:15:0602:15:3203:19:53.3003:20:53.20+01:02:329:316.3
48HAREMZA Kinga 46NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-4015K 48NIE01:14:5202:15:1103:20:24.2503:21:08.75+01:02:489:326.3
49ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-4016K 49NIE01:14:4702:17:3203:21:34.7503:21:54.45+01:03:349:356.3
50KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-3028K 50NIE01:16:3502:17:2103:21:04.5003:21:55.00+01:03:349:346.3
51PAŁUCKA Marta 345KALENJI POLSKA/FITNESS24SEVENZALASEWOK-206K 51NO01:16:0702:17:1903:21:12.2003:22:09.05+01:03:489:346.3
52PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-4017K 52TAK01:10:5602:15:2403:22:12.1003:22:33.15+01:04:129:376.2
53KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-3029K 53NIE01:15:0702:15:5203:22:19.5503:22:56.50+01:04:369:386.2
54WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-3030K 54NIE01:16:2902:17:2703:22:19.2503:22:57.90+01:04:379:386.2
55STAWIARSKA Katarzyna 314KOWARY BIEGAJĄMYSŁAKOWICEK-3031K 55NIE01:15:5202:15:3503:21:59.8503:23:00.65+01:04:409:376.2
56WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-4018K 56NIE01:08:2602:13:5803:23:14.6003:23:27.25+01:05:069:406.2
57ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-4019K 57NIE01:13:3302:17:1003:23:32.7003:23:55.05+01:05:349:416.2
58NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-3032K 58NIE01:10:5102:14:5003:24:02.0003:24:30.10+01:06:099:426.2
59GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-4020K 59NIE01:15:4402:17:3103:24:04.8503:24:41.20+01:06:209:436.2
60MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-4021K 60NIE01:11:4902:16:4303:24:28.3503:24:49.90+01:06:299:446.2
61WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-3033K 61NIE01:10:2602:15:5903:24:39.5003:24:54.50+01:06:349:446.2
62MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-4022K 62NIE01:18:5102:21:5103:25:50.1503:26:38.45+01:08:189:486.1
63LUBAŃSKA Alicja 466ZS BUKOWICEBUKOWICEK-502K 63NIE01:09:2602:14:0503:26:38.1503:26:57.85+01:08:379:506.1
64JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-3034K 64NIE01:19:1202:22:2303:26:42.4503:27:07.35+01:08:479:506.1
65KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-3035K 65NIE01:08:0602:15:0103:29:16.6503:29:28.45+01:11:089:576
66KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-3036K 66NIE01:15:0702:16:5303:29:19.5003:30:21.20+01:12:009:586
67KUCHARCZYK Monika 285TRI TEAM WÓJTOWICZPOZNAŃK-4023K 67NIE01:16:4902:22:2103:30:05.0503:30:47.80+01:12:2710:006
68NIESPODZIANA Anna 351ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOK-3037K 68NIE01:12:4702:19:2003:30:05.2503:30:51.45+01:12:3110:006
69AUGUSTOWSKA Izabela 385KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4024K 69NIE01:14:4902:19:2603:30:59.0503:31:24.75+01:13:0410:026
70GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓWK-4025K 70NIE01:18:1602:21:0803:31:47.9003:32:47.05+01:14:2610:055.9
71CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-3038K 71NIE01:21:1302:29:0903:34:56.9503:35:24.90+01:17:0410:145.9
72SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290SAMBOR TEAMWROCŁAWK-3039K 72NO01:19:3102:27:1003:34:57.7003:35:25.05+01:17:0410:145.9
73ONAK Izabela 11OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-4026K 73NIE01:22:4502:30:1203:37:02.1003:37:40.15+01:19:1910:205.8
74BERNAT Jolanta 331SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAK-3040K 74NIE01:15:0502:25:0803:37:41.9503:37:54.05+01:19:3310:225.8
75CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-3041K 75NIE01:18:5302:25:5603:37:40.9503:38:30.75+01:20:1010:215.8
76BIELIŃSKA Monika 275PRO-RUNWROCŁAWK-3042K 76NIE01:22:0902:25:5303:39:33.8503:40:20.25+01:21:5910:275.7
77MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-601K 77NIE01:18:4502:26:4803:42:12.3003:42:45.95+01:24:2510:345.7
78DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-3043K 78NIE01:17:0902:25:5203:42:58.1003:43:10.85+01:24:5010:375.7
79WISZNIOWSKA Agata 307NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3044K 79NIE01:24:3302:30:4703:42:44.9503:43:30.25+01:25:0910:365.7
80KITA Ewa 280BIEGAMDLAZDROWIA.PLKĘDZIERZYN-KOŹLEK-503K 80NIE01:20:5902:32:0403:44:14.7503:44:44.95+01:26:2410:405.6
81PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-3045K 81NIE01:18:2602:29:4103:45:22.5003:46:01.50+01:27:4110:435.6
82PASŁAWSKA Olga 319PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-3046K 82NIE01:22:0702:30:1003:45:49.3503:46:08.95+01:27:4810:455.6
83PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-3047K 83NO01:18:5302:29:1403:46:41.8503:47:36.75+01:29:1610:475.6
84GMAJ Karolina 335GRÓJECK-3048K 84NIE01:18:5602:29:0803:46:41.8503:47:37.20+01:29:1610:475.6
85MAĆKOWIAK Paulina 484DECATHLONKAMIONKIK-3049K 85NIE01:18:1402:28:3803:46:44.0003:47:41.80+01:29:2110:475.6
86JUSKOWIAK Alina 120GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃK-3050K 86NIE01:24:4402:32:2003:46:53.4003:47:44.70+01:29:2410:485.6
87CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-3051K 87NIE01:24:4502:32:0803:47:46.2503:48:46.50+01:30:2610:505.5
88PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-207K 88NIE01:24:4402:35:2303:48:07.9503:49:09.60+01:30:4910:515.5
89HAUTON Monika 98NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-3052K 89NIE01:23:3202:34:3003:49:28.7003:49:54.65+01:31:3410:555.5
90CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-504K 90NIE01:20:5402:32:3803:49:21.5003:49:56.00+01:31:3510:555.5
91KACIUPA Agnieszka 48BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-4027K 91NIE01:23:0202:34:0303:52:00.9003:52:58.95+01:34:3811:025.4
92ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-208K 92NIE01:23:2702:36:4403:52:01.0503:53:00.50+01:34:4011:025.4
93ZIEMKOWSKA Monika 137ŻARÓW BIEGAŻARÓWK-4028K 93NIE01:21:4802:36:2703:52:32.8003:53:04.55+01:34:4411:045.4
94NASTAWSKA Monika 451KALISZK-4029K 94NIE01:20:5302:33:4403:53:50.5503:54:47.55+01:36:2711:085.4
95NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-3053K 95NIE01:16:0702:28:2603:54:11.7503:54:51.65+01:36:3111:095.4
96SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-3054K 96NIE01:24:4502:37:3703:54:11.3503:54:55.10+01:36:3411:095.4
97KRÓL-PIDANTY Marzena 336STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4030K 97NIE01:25:2002:38:0203:54:21.4003:55:15.35+01:36:5511:095.4
98WOJDAŁOWICZ Ewa 169BIEGACZKI PIJACZKISZCZECINK-3055K 98NIE01:24:5602:37:2803:55:22.3503:56:21.05+01:38:0011:125.4
99NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-209K 99NIE01:25:3802:39:4403:59:43.5004:00:19.85+01:41:5911:245.3
100KAWECKA Magdalena 16BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMWARSZAWAK-3056K 100NIE01:29:3702:42:3103:59:50.5504:00:26.75+01:42:0611:255.3
101KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-3057K 101NIE01:25:3402:43:2204:03:37.4004:03:56.50+01:45:3611:365.2
102DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-4031K 102NIE01:26:2502:42:4204:06:43.7504:07:21.50+01:49:0111:445.1
103SZOŁTYSEK Beata 24OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKK-4032K 103NIE01:23:3202:42:4904:07:06.5004:07:45.25+01:49:2411:465.1
104TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-505K 104NIE01:26:2302:42:4104:09:26.2504:10:03.85+01:51:4311:525.1
105PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-3058K 105NIE01:26:2902:43:1104:10:50.3004:11:30.90+01:53:1011:565
106LUDKA Dagmara 143PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-4033K 106NIE01:29:2002:46:2704:13:45.8504:13:45.85+01:55:2512:055
107SZMYT Izabela 276PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-3059K 107NIE01:28:4902:45:3604:13:07.0004:13:46.25+01:55:2512:035
108SZELER Joanna 564WARSZAWAK-4034K 108NIE01:40:2402:59:0304:25:20.1004:25:20.10+02:06:5912:384.7
109FURMAN Agnieszka 18OCHAJORUN&FRIENDSKRAKÓWK-3060K 109NIE01:37:2603:00:1204:34:48.9504:35:29.95+02:17:0913:054.6
110SZALKOWSKA Dominika 183ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-3061K 110NIE01:39:2903:04:1404:37:44.8504:38:44.65+02:20:2413:134.5
111MOLSKA Małgorzata 445BBL GORZÓWKŁODAWAK-506K 111NIE01:44:2503:18:5704:53:47.7504:54:39.15+02:36:1813:594.3
Znaleziono 111 wynik(ów)