ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 7,0 km

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinista7km
   
1BRYDL Pavel 12TRUTNOVM-30NIE00:40:46
2PIEKARZ Mariusz 315UKS LUDWIKOWICEJUGÓWM-30NIE00:41:00
3DOSTAL Jan 540VELLA NACHODNÁCHODM-30NIE00:42:07
4BONIEC Radosław 508ŻARYM-20NIE00:42:13
5WŁODARKIEWICZ Dominik 511DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM-40NIE00:42:19
6KOZIOŁ Damian 558MARCIN ŚWIERC TEAMM-3000:43:10
7GEZELA Mariusz 296TJ EUFORIABIEGACZA.PLPOZNAŃM-30NIE00:44:32
8GONCZARENKO Jarek 497ŻYWIECM-30NIE00:44:45
9MIEDZIEJEWSKI Andrzej 386WPRUNNINGPRUSZKÓWM-30NIE00:44:48
10ORZEL Michal 47ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-30NIE00:45:43
11SARNOWSKI Paweł 383ULTRASARNYOSTRZESZÓWM-30TAK00:45:44
12TOMASIAK Natalia 9SALOMON SUUNTO TEAM / KW ZAKOPANEKRYNICA ZDRÓJK-30TAK00:46:00
13KUŁAK Piotr 483PASSION LIFE JOYKAMIEŃSKM-30NIE00:46:14
14GRUND Marek 29MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30NIE00:46:32
15PISAREK Maciej 338ŁOZINAM-40NIE00:47:28
16MAZURKIEWICZ Jerzy 92NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE00:47:33
17ZATOŃ Cezary 69TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-30TAK00:47:37
18MILKOWSKI Rafał 51DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE / OTK RZEŹNIKRYBNIKM-30NIE00:47:48
19DURKOWSKI Marcin 185SKLEP 'W FORMIE' / OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:47:49
20MIŚ Zbigniew 541POZNAŃM-30NIE00:48:00
21PODGÓRSKI Bogusz 307EMITT RACE TEAMZALASEWOM-30NIE00:48:03
22KRUPA Marcin 102AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE00:48:13
23KRĘZEL Krzysztof 506NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:48:20
24KAMMER Krzysztof 226PRO366POZNAŃM-30NIE00:48:52
25UGOREK Jarosław 60TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:48:58
26KOZIEŁ Tomasz 105#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:49:02
27SZOPA Marek 431TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:49:12
28GUSTAW Łukasz 371SOBASTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:49:18
29LINKOWSKI Michał 46ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-40NIE00:49:34
30WOLBACH Tomasz 337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-30NO00:49:39
31PIWOŃSKI Arkadiusz 530PODGÓRZ TORUŃTORUŃM-40NIE00:49:48
32TEKIELI Kacper 8KW TRÓJMIASTOGDAŃSKM-30TAK00:49:51
33BALWIERCZAK Piotr 202HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM-20NIE00:49:51
34MAZIK Wojciech 442KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-20TAK00:49:56
35ŻARECKI Łukasz 392SIECHNICEM-30NIE00:49:57
36KRAWCZYK Artur 430ZAŁOGA GÓRSKAJELENIA GÓRAM-20TAK00:49:59
37OLKIS Rafał 66PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-30NIE00:50:24
38NIEPALA Jacek 64OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:50:41
39OPAŁKA Damian 391MYRACEWARSZAWAM-30NIE00:51:04
40IGNACZAK Marcin 203IFB BROKERZYCHLINM-40NIE00:51:08
41SZCZESZEK Robert 438RANOPOZNAŃM-30NIE00:51:08
42NIEZGÓDKA Tomasz 216FAKTORINGEKSPERT.PLWROCŁAWM-40NIE00:51:09
43TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 447MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-50NIE00:51:13
44PURCZYŃSKI Grzegorz 480ZIELONA GÓRAM-40NIE00:51:24
45MAJCHRZAK Maciej 104WROCŁAWM-30TAK00:51:26
46MYSZCZYSZYN Łukasz 98KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:51:30
47TOŚ Sebastian 238CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:52:14
48GEZELA Robert 310EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-40NIE00:52:19
49STANUCHIEWICZ Oskar 456CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:52:20
50ŻOŁDAK Przemysław 144PIĄTKOWO NA BIEGOWOWITKOWOM-40NIE00:52:41
51MILER Marcin 6106 KLEOFASŁAZISKA GÓRNEM-40NIE00:52:41
52CHODOROWSKI Krzysztof 89PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30NIE00:53:12
53KRÓL Marcin 94OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE00:53:13
54KRAJEWSKI Wojtek 478KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:53:51
55ORACZ Mateusz 188BEZ LITOŚCI/KALENJI BY DECATHLONPLEWISKAM-30NIE00:53:51
56DAMEC Aleksander 63OCHAJO RUN&FRENDSRYBNIKM-40NIE00:53:55
57ŁAŹNIOWSKI Dawid 173EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:53:59
58PRUCIAK Krzysztof 327LECYMY DURŚOŁAWAM-30NIE00:54:10
59JABŁOŃSKI Paweł 48KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:54:16
60DUBIEL Piotr 198SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/WILD DOGS TEAMJELENIA GÓRAM-40TAK00:54:30
61KOŁODZIEJSKI Jarek 38PNBPOZNAŃM-40NIE00:54:38
62ZIMKOWSKI Marcin 31KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-30NIE00:54:42
63ŁĄTKA Piotr 459OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:54:46
64THIER Dominik 514KANDAHARWARSZAWAM-40TAK00:54:46
65SKUDLARSKI Jakub 464PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:54:48
66MĘŻYŃSKI Szymon 418KUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:54:49
67KWIATKOWSKA Kinga 498ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK-30NIE00:54:49
68STEC Piotr 126WARSZAWAM-40NIE00:54:50
69ZAWOJAK Aleksander 290RONAL POLSA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:54:52
70ROWIŃSKI Michał 432LUBAWAM-30NIE00:54:53
71ZERZÁN Dominik 183NITRO NÁCHODNÁCHODM-40NIE00:54:57
72DUNAJ Paweł 494LITWIN TRIATHLON TEAMRADKÓWM-30NIE00:55:22
73LULEK Paweł 501WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-30TAK00:55:34
74WOLOSZYN Konrad 127SZCZECINM-40NIE00:55:50
75KRAWCZYK Adriana 142CHOCIANÓWK-30NIE00:55:59
76KRYSIŃSKI Maciej 240DĄBROWAM-30NIE00:56:02
77FRANKIEWICZ Artur 426GLIWICEM-30TAK00:56:10
78WIKTOR Wojciech 351DECATHLON TEAMPOZNAŃM-20NIE00:56:20
79PAWELEC Mariusz 451KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:56:22
80MAZUR Andrzej 108MARTOMBIKEPOZNANM-30NIE00:56:28
81BŁASZKIEWICZ Bogusz 151STR POZNANLUSOWOM-30NIE00:56:29
82LANGE Mariusz 561KW KATOWICETYCHY M-4000:56:30
83STACHOWIAK Łukasz 40STR POZNAŃ / DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-30NIE00:56:30
84ŁUKOMSKI Maciej 192GANG CHÓDEGOŁÓDŹM-40NIE00:56:32
85PIASECKI Mariusz 372GODZIKOWICEM-40NIE00:56:33
86KURZAWIAK Grzegorz 80GRUPA BIEGOWA KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMKARŁOWM-30NIE00:56:36
87BONIKOWSKI Tomasz 320GRODZISK MAZM-40NIE00:56:38
88MRÓZ Marcin 209DZIKIE BOBRY / STR POZNAŃZALASEWOM-40NIE00:56:39
89FEDER Marcin 354WARSZAWAM-30NIE00:56:42
90SMOLIS Ivo 449OPOLEM-30NIE00:56:43
91LASOCKI Marcin 397PIG-PIBWARSZAWAM-40NIE00:56:49
92SANKOWSKI Paweł 445PLACKI TEAMWROCŁAWM-30NIE00:56:54
93BOSAKIEWICZ Tomasz 465MAGBOSZŁOTORYJAM-30NIE00:56:55
94WAHL Daniel 155T.S. AKS CHORZÓWKOŚCIELISKOM-40TAK00:56:58
95KOWALCZYK Paweł 212KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:57:01
96CHODAKOWSKI Marcel 525KB GEOTERMIA UNIEJÓWPODDĘBICEM-40NIE00:57:02
97PELIKAN Artur 82NGB KŁOBUCK/WKURW_TEAMKŁOBUCKM-20NIE00:57:09
98NIESPODZIANY Maciej 493EXTREME OUTDOORROGOŹNOM-40NIE00:58:05
99PIEC Michał 556WŁODOWICEM-20NIE00:58:19
OMIELJANIUK Konrad 300WROCŁAWM-20NIE00:58:22 DNF
101WÓJCIK Marcin 516KOWARYM-40TAK00:58:23
102HOŁYST Andrzej 25AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-30NIE00:58:26
103STANISŁAWSKI Karol 160RUNNER.PLLEGNICAM-30NIE00:58:26
104ANTOSIAK Tomasz 77ZŁOTORYJAM-30NIE00:58:26
105ROJEWSKI Paweł 242EVERRUNŁÓDŹM-30NIE00:58:26
106KUCHARSKI Piotr 65AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!DESZCZNOM-50NIE00:58:27
107ŁUKASZCZUK Grzegorz 14DAREZTRI TEAMROKIETNICAM-30NIE00:58:27
108CZYŻ Paweł 42AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-20TAK00:58:28
109PAZERA Karol 420KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:58:29
110JACH Paweł 543WROCŁAWM-50TAK00:58:31
111DROŹDZIK Magdalena 317WKB META LUBLINIECNYSAK-40NIE00:58:31
112RUPIETA Maksym 50WUEF TRI TEAMPOZNAŃM-40NIE00:58:34
113MIKOŁAJCZYK Piotr 341KALENJI BY DECATHLONBIAŁYSTOKM-20NIE00:58:40
114KORZENIEWSKI Jarosław 474GORZÓW WLKP.M-40NIE00:58:40
115ROSZYK Przemek 245PARKRUN POZNAŃKOZIEGŁOWYM-40NIE00:58:45
116PAWŁOWSKI Janusz 85AGROTURYSTYKA POGRANICZNAGŁUSZYCA GÓRNAM-40TAK00:58:48
117SAJDUDA Adam 489WROCŁAWM-20NIE00:58:49
118OLSZYNA Jakub 504POZNAŃM-20NIE00:58:54
119WÓJCIK Robert 376NOAWROCŁAWM-30NIE00:58:56
120MAJEWICZ Filip 435JAKDOJADEPOZNANM-30NIE00:59:01
121HAWRYLISZYN Jan 311ŁOZINAM-30NIE00:59:02
122SAJEWICZ Dominik 255WROCŁAWM-20NIE00:59:02
123FERENC-SZMUC Edyta 381LEWIN KŁODZKIK-30NIE00:59:08
124HOSS Jan 417WARSZAWAM-30NIE00:59:10
125PIECUCH Marcin 232LACHO TEAMKRAKÓWM-30NIE00:59:14
126ZIMNY Tomasz 332SZCZECINM-60NIE00:59:16
127ŁĄK Tomasz 319WROCŁAWM-40NIE00:59:17
128MARKIEWICZ Artur 172PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM-30NIE00:59:21
129ZGARDA Jacek 99TMTEAMWROCLAWM-40NIE00:59:21
130WIDZIAK Piotr 95RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:59:22
131JEDRUSZEK Damian 344KUDOWSCY MILOSNOCY BIEGANIAKUDOWA ZDROJM-30NO00:59:26
132FEICHTINGER Marek 285ŻORYM-40NIE00:59:29
133RUSIN Jakub 45IWINYM-30NIE00:59:32
134GILENSKI Artur 562M-4000:59:50
135DROPEK Sławomir 503OGNIWO PIWNICZNA - ZDRÓJPIWNICZNA - ZDRÓJM-20NIE00:59:53
136MUCHA Piotr 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40NIE00:59:59
137CZARNIECKI Daniel 27TIEPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE01:00:00
138KOSTRUBIEC Maciej 421MROWINOM-20NIE01:00:07
139BIEŃ Magdalena 134SKLEPBIEGACZAPOZNAŃK-40NIE01:00:25
140SZOPA Krzysztof 117SISU-OWB TEAMINOWROCŁAWM-30NIE01:00:51
141JAKUBOWSKI Marcin 377GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM-30TAK01:00:51
142MARTEKLAS Jan 400NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE01:01:05
143SKALSKI Radosław 132KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE01:01:05
144TAMBORSKA Agata 533DZIK KOMANDOŁÓDŹK-30NIE01:01:06
145BONIKOWSKI Mateusz 335GRODZISK MAZOWIECKIM-30NIE01:01:06
146HETMAŃSKI Filip 450KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE01:01:14
147PIECUCH Karolina 218LACHO TEAMPRZEWORSKK-30NIE01:01:19
148SZMIDT Karol 133SZMIDT I SYNSLESINM-30NIE01:01:21
149MIKODA Igor 205KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE01:01:21
150MICHALSKI Piotr 314WROCŁAWM-30NIE01:01:23
151ZALEWSKI Bartłomiej 549BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM-40NIE01:01:24
152HOTAŁA Sylwia 28KUDOWA-ZDRÓJK-30NIE01:01:30
153REJMAN Grzegorz 81DREAM RUNWAŁBRZYCHM-30NIE01:01:32
154SZOTA Robert 178SMT SZCZECINSZCZECINM-30NIE01:01:34
155DUDA Bartosz 131FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40TAK01:01:36
156KRAKOWSKI Krzysztof 49PIŁAM-30NIE01:01:37
157ZATOŃ Adrian 479WROCŁAWM-30TAK01:01:38
158GULCZYŃSKI Tomasz 181KSE ON-SIGHTMUROWANA GOŚLINAM-30NIE01:01:39
159WOJCIECHOWICZ Leszek 547POZNAŃM-30NIE01:01:52
160JUDA Witold 274JELENIA GÓRAM-40NIE01:02:04
161FLORCZAK Maciej 557MUMIE MTB TEAMGORZÓWM-5001:02:17
162RODAK Zbigniew 334GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-30NIE01:02:22
163HOŁOWNIA Tomasz 536GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-30NIE01:02:24
164CHORZĘPA Adam 453SZCZYTNAM-50NIE01:02:28
165GRABOŚ Nina 273WARSZAWAK-40NIE01:02:36
166MALIK Agnieszka 524ZUMBA BIEGAKŁODZKOK-40NIE01:02:41
167HORAK Roland 283KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-30NIE01:02:52
168DREAS Jakub 196DZIKIE BOBRY/WĘDZIKOWSKITEAMRYBITWYM-30NIE01:02:53
169BEŚKA Sławomir 110OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:03:00
170BIERNACIK Piotr 362LEWIN KŁODZKIM-40TAK01:03:02
171BAŁYS Katarzyna 147HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NO01:03:13
172PROKOPIUK Jarosław 295PROCAR GDYNIAGDYNIAM-50NIE01:03:15
173MADOŃ Rafał 257POZNAŃM-30NIE01:03:15
174KRYM Katarzyna 57NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE01:03:18
175KOPCZYŃSKI Łukasz 269K-TEAMWROCŁAWM-30NIE01:03:19
176GŁÓWKA Paweł 323EUROPA UBEZPIECZENIA / TMTEAMŻARYM-20NIE01:03:23
177ZALEWSKA Anna 550BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK-40NIE01:03:24
178SZNAJDER Marcin 496POZNAŃM-30NIE01:03:26
179OPOWICZ Rafał 41FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40NIE01:03:29
180MARKOWSKA Karolina 413EUROPA UBEZPIECZENIA/NOAWROCŁAWK-30NIE01:03:32
181HENECZKOWSKA Anna 552ENDŻI Z KALENJI/KALENJI BY DECATHLONKAMIONKIK-20NIE01:03:35
182PRZYBYSZ Artur 293BIEGAJ PO ENDORFINYPOZNAŃM-20NIE01:03:36
183SZPINEK Marcin 419TUTU TEAMNYSAM-30NIE01:03:39
184GNITECKA Katarzyna 328EBIEGIKUDOWA ZDRÓJK-20NIE01:03:41
185SIOMA Konrad 339ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-30NIE01:03:41
186PAWŁOWSKI Radosław 249KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMSWARZĘDZM-20NIE01:03:41
187NOGAJ Janusz 90OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEM-40NIE01:03:43
188LEŚNIEWSKA Justyna 349AKTYWNA NOWA RUDARADKÓWK-30NIE01:03:44
189ZIEMBA Damian 251ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-40NIE01:03:45
190KOŁODZIEJ Mariusz 263TMTEAMLEGNICAM-40NIE01:03:45
191BASZAK Tomasz 560SOBÓTKAM-4001:03:46
192KOCEMBA Kamil 106KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-30NIE01:03:47
193ZARODA Zbyszek 112BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQURWIAKONINM-40NIE01:03:47
194PAŚ Tomek 267PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE01:03:47
195LEBDA Małgorzata 7ŻELEŹNIKOWA WIELKAK-30TAK01:03:50
196ZERZUT Jarosław 388PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-50NIE01:03:55
197KWIATEK Agnieszka 505ORZESZEK-20NIE01:03:59
198DŁUGOSZ Marek 379KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE01:04:00
199MARZEC Karolina 270DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE01:04:04
200MŁYNARCZYK Krzysztof 156BIELAWAWARSZAWAM-40NIE01:04:14
201KUJDA Arkadiusz 4951 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-40NIE01:04:18
202SMOTER Damian 52WROCŁAWM-30NIE01:04:18
203CIURASZKIEWICZ Andrzej 213WROCŁAWM-40NIE01:04:47
204OLSZAK Maksymilian 443DRUŻYNA SZPIKUPOZNANM-20NIE01:04:51
205KOWALSKI Andrzej 375WROCŁAWM-50NIE01:04:59
206FRANEK Sebastian 389MUAY RUNNING TEAMLUBOŃM-40NIE01:05:12
207KAMIŃSKI Cezary 68POZNAŃM-30NIE01:05:22
208DYSARZ Przemysław 136ALIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM-30NIE01:05:29
209SŁOMKOWSKI Mateusz 542BTA KOMPASGDAŃSKM-20NIE01:05:36
210LUBIK Adam 128KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30TAK01:05:37
211JAROSŁAWSKI Mariusz 271TERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAM-40TAK01:05:49
212HETMANCZYK Jakub 109XIN CHAO RIDERSKATOWICEM-30TAK01:05:51
213JAKUBOWSKI Wojciech 365KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40NIE01:05:54
214SAWICKI Bartosz 18DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM-20NIE01:05:57
215ŻMUDKA Bartek 83RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE01:06:11
216WYSOCKI Tomasz 43OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:06:47
217NOGA Angelika 244KĘCKIE HARPAGANYKOZYK-20NIE01:06:58
218JANUSZ Tomasz 145WROCŁAWM-40NIE01:07:00
219MASEWICZ Grzegorz 214KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE01:07:10
220JĘDRUCH Marcin 539FIREEAGLESMIELECM-20NIE01:07:14
221PANEK Damian 158ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-20NO01:07:28
222MUSIELAK Piotr 425PGB SPOTROWA PACZKA UP P-Ń 56POZNAŃM-40NIE01:07:31
223PAWŁOWSKI Tomasz 403NIEZRZESZONYŻORYM-40NIE01:07:32
224WILANOWSKI Tomasz 546WROCŁAWM-40NIE01:07:34
225RAKOWSKA Magdalena 224DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-40NIE01:07:42
226WESOŁEK Daniel 393POZNAŃM-30NIE01:07:43
227WOLFF Maria 387SUCHY LASK-30NIE01:07:47
228STEFANOWSKI Marcin 37ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-40NIE01:08:04
229KOZŁOWSKI Wojciech 352SUDETY MTB CHALLENGELISOWICEM-50NIE01:08:05
230KOPEĆ Dariusz 455KUDOWA-ZDRÓJM-50NIE01:08:06
231SZAREK Rafał 288KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-40NIE01:08:11
232NOWAKOWSKA Angelina 19SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK-30NIE01:08:35
233BIELNIK Maciej 342MOTURYSTYKA.PLKATOWICEM-30NIE01:08:36
234PIGUŁA Sebastian 291BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAM-30NIE01:08:38
235WYBIERAŁA Andrzej 457ROZBIEGANY RAWICZARAWICZM-50NIE01:08:38
236DENEKO Paweł 318PNBPOZNAŃM-30NIE01:08:39
237SZCZOTKA Katarzyna 58PSZCZYNAK-40NIE01:08:45
238KONDZIELNIK Magdalena 24PSZCZYNAK-40NIE01:08:49
239GAŁECKA-PIGUŁA Anna 353BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-30NIE01:08:50
240SKOKOWSKI Jacek 138AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINM-50NIE01:08:58
241PIERZCHAŁA Anna 410KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:08:59
242KANECKI Mirosław 357KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE01:08:59
243SÓWKA Waldemar 149WUEF CLUBLUBASZM-50NIE01:09:07
244POŁCZYŃSKI Paweł 331STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:09:12
245BABIŃSKA Ewelina 53RADKÓWK-30NIE01:09:39
246POTOCZNY Łukasz 535EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-30NIE01:09:49
247RUKS Jarosław 141POZNAŃM-30NO01:09:49
248NEUMANN Jacek 129CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-50NIE01:09:52
249DUDEK Mariusz 262NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAM-30NIE01:09:52
250WIŚNIEWSKI Artur 303ŁÓDŹM-30NIE01:09:59
251CISKI Piotr 446WARSZAWAM-40NIE01:09:59
252BUREK Bartosz 427JAKDOJADEPOZNANM-30NIE01:09:59
253KRZESIMOWSKI Damian 201KIELCEM-30NIE01:10:01
254HRUBÁ Hana 219NITRO NÁCHODNÁCHODK-40NIE01:10:04
255LITWINOWICZ Karolina 378PARA NIE DO PARYBĘDZINK-30NIE01:10:07
256CHRAPLEWSKA Karolina 312PRO366POZNAŃK-30NIE01:10:09
257BIELNIK Dariusz 233BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-30NIE01:10:11
258LEWANDOWSKI Paweł 343LUBOŃM-30NIE01:10:12
259SRODKA Bartlomiej 463TRZEBNICAM-30NIE01:10:12
260BARANOWSKI Szymon 140KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-20NIE01:10:16
261SKRZYPIEC Karol 299ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30NIE01:10:16
262NIERADKA Anna 444JAKDOJADEPOZNAŃK-30NIE01:10:25
263ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 79PIASECZNOK-30NO01:10:28
264BAKA Marcin 103GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE01:10:37
265TOL Kamil 125MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30NIE01:10:38
266KUBIAK Karolina 502WEJHEROWOK-40NIE01:10:38
267NATKAŃSKI Jerzy 3PHZPOLANICA ZDRÓJM-60TAK01:10:41
268SOKOŁOWSKI Marcin 236KW OPOLELUBOSZYCEM-40TAK01:10:42
269ANDRZEJCZAK Paweł 74KALISZM-40NIE01:10:45
270ROZDZYNSKA Patrycja 321POZNAŃK-20NIE01:10:46
271KOCZEWSKI Paweł 434MALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOZNAŃM-50NIE01:11:20
272RUSIN Szymon 210IWINYM-30TAK01:11:45
273MATLAG Michał 177KB MANIACPOZNAŃM-40TAK01:11:57
274SZYCHTA Rafał 559JAKDOJADEPOZNAŃM-2001:11:58
275BURANT Agnieszka 23POZNAŃK-30NIE01:12:01
276SZKUDŁO Oskar 515BEZ BALASTURADWANICEM-40NIE01:12:05
277ROGÓRZ Andrzej 116WROCŁAWM-40NIE01:12:08
278MNICH Tomasz 402GLIWICEM-40NIE01:12:10
279CZEKALSKA Maria 139POZNAŃK-30NIE01:12:18
280HAREMZA Kinga 130NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-40NIE01:12:31
281LENKOWSKA Adrianna 436RANOPOZNAŃK-20NIE01:12:34
282BUKOWCZYK Paulina 534BEZ BALASTURADWANICEK-30NIE01:12:37
283GERLICH Bartłomiej 467WARSZAWAM-30NIE01:12:54
284SZPILAREWICZ Barbara 492ABY DO METY/RADIO WROCŁAWZIĘBICEK-40NIE01:13:02
285WRZESIŃSKI Piotr 491GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE01:13:15
286KRZECZKOWSKI Roman 340BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE01:13:26
287AUGUSTOWSKA Izabela 374KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE01:13:28
288GRZESIAK Rafał 193GŁOGÓWM-40NIE01:13:43
289DOBROCHOWSKA Ilona 308STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:13:54
290GINTER Grzegorz 279AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE01:13:55
291DOBROCHOWSKI Marek 297STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:13:55
292SUCHY Łukasz 229HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30NIE01:14:09
293SIEMIERNIK Dariusz 220TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄM-40NIE01:14:11
294JAKUB Buss 437KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE01:14:12
295PAPROCKA Natalia 122POLKOWICEK-40NIE01:14:15
296GWOZDECKI Tomasz 252WROCŁAWM-30NIE01:14:15
297PAPROCKI Krzysztof 55POLKOWICEM-40NIE01:14:16
298KOCHMAŃSKA Marta 469NOWA RUDAK-30NIE01:14:16
299PONIATOWSKI Seweryn 152PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30NIE01:14:19
300MIGDAŁ Adrian 189KŁAJM-40TAK01:14:21
301BOCHNAK Paweł 87WROCŁAWM-30NIE01:14:23
302BŁACHNO Marcin 221KRAKÓWM-40NIE01:14:23
303STRAŚ Jarosław 355KATOWICEM-30TAK01:14:26
304WYTYKOWSKA Joanna 164RYSIEŁÓDŹK-30TAK01:14:29
305MACHTAŁOWICZ Szymon 305ŁÓDŹM-30NIE01:14:31
306TURNIAK Miłosz 32HIRERIGHT RUNNING TEAMGLIWICEM-30NIE01:14:31
307JAŹWIŃSKI Krzysztof 325ROZBIEGANI-ŻYCHLINŻYCHLINM-40NIE01:14:34
308KADŁUBOWSKI Piotr 409KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERTRUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE01:14:35
309CZERWONKA Zbigniew 206ESKADRA WROCLAWWROCLAWM-30NIE01:14:46
310KOMEJKO Dariusz 399WYSOKAM-40NIE01:14:56
311WĘGRZYNOWSKA Ewa 118EBIEGI.PLKŁODZKOK-40NIE01:15:16
312HETMAŃSKI Jakub 91SOŚNIEM-20NIE01:15:31
313MAJKA Tomasz 477JAWORZNOM-30NIE01:15:34
314JAŻOWNIK Jacek 278WRZEŚNIAM-40NO01:15:34
315RABSZTYN Andrzej 243TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:15:41
316RYMDEJKO Agnieszka 324EMITT RACE TEAMMIELĘCINK-20NIE01:15:41
317ROZNER Artur 153PIASECZNOM-30NO01:15:45
318SIENNICA Joanna 360ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-40NIE01:15:45
319BIEDRZYŃSKI Michał 266SWARZĘDZM-30NO01:15:48
320OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 199KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEK-40NIE01:15:50
321BANKIEWICZ Damian 67ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM-40NIE01:15:52
322BUDKA Agata 416KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:15:53
323KIEŁBASA Paweł 302GT RATSTRZEGOMM-40NIE01:15:53
324ZŁOTNICKA Olga 364ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-40NIE01:15:54
325BARANOWSKI Filip 21POZNAŃM-40NIE01:15:54
326PILARSKA Magdalena 441POZNANK-30NIE01:15:54
327MILKOWSKA Justyna 121DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-30NIE01:15:56
328KONIECZNY Bartosz 207GNIEZNOM-40NIE01:16:01
329SZMANIA Jakub 241HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE01:16:02
330HANCZAR Paweł 537TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:16:03
331KEMPA Ewelina 548ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWK-20NIE01:16:04
332GOŁĄB Janusz 4GLIWICEM-50TAK01:16:07
333PAWŁOWSKI Sławomir 382DO PRZODU/KALENJI BY DECATHLONŻNINM-20NIE01:16:11
334STAJER Edyta 429DZIKIE BOBRYPOZNAŃK-30NIE01:16:13
335KOLEJ Monika 485DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE01:16:14
336MIREK Waldemar 146EASYRUNKUŹNIA RACIBORSKAM-50NIE01:16:15
337WYSOCKI Grzegorz 358MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40NIE01:16:17
338PASTECKI Marcin 330KATOWICEM-30NO01:16:21
339PASŁAWSKA Olga 137PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-30NIE01:16:22
340BARTNICKI Bartosz 88SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCAM-20NIE01:16:25
341BIEŁUŃSKI Sebastian 361WROCŁAWM-40NIE01:16:31
342ONAK Izabela 16OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-40NIE01:16:32
343MASŁO Andrzej 499BYSTRZYCAM-40NIE01:16:32
344KOZINOGA Gabriela 13ZIELONA GÓRAK-40NIE01:16:33
345SŁUŻENKO Agata 170GŁOGÓWK-30NIE01:16:37
346BARAŃSKA Aleksandra 554WROCŁAWK-20NIE01:16:38
347STEC Adam 70WYSOKAM-30NIE01:16:40
348DĘBSKA Klaudyna 476POZNAŃK-30NIE01:16:43
349SZYMCZYSZYN Tomasz 470WROCŁAWM-30NO01:16:44
350STOKŁOSA Michał 265ŻYWIECM-30NIE01:16:48
351FIJAŁKOWSKI Wojciech 398MONAR-GRACZEWROCŁAWM-50NIE01:16:50
352KRÓL-PIDANTY Marzena 124STRZEGOMK-40NIE01:17:09
353PIDANTY Grzegorz 148STRZEGOMM-40NIE01:17:09
354STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 101TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE01:17:14
355GRUDZIEN Malgorzata 481ZABKOWICE SLK-30NO01:17:15
356DOLSKA Sara 191MARTOMBIKEPOZNANK-30NIE01:17:50
357TARCZYŃSKA Halina 529WARSZAWAK-40NIE01:17:50
358PAAKKINEN Laura 17KRAKÓWK-30NO01:17:54
359KOMADA Wojciech 316ŚWIDNICAM-40NO01:17:55
360NOWAK Katarzyna 346TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE01:18:06
361NARECKI Jarosław 166KRUSZYNM-40NIE01:18:10
362CZAPRAN Magdalena 231HIRERIGHT RUNNING TEAMPYSKOWICEK-30NIE01:18:19
363DUDEK Agnieszka 258NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAK-30NIE01:18:29
364GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 254ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-40NO01:19:14
365JASIŃSKI Marcin 363ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40NIE01:19:17
366WLAZŁOWSKI Michał 111CHOJNICEM-30NIE01:19:25
367TURKIEWICZ Dawid 538WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30NIE01:19:37
368LOSOR Andrzej 282PRÓSZKÓWM-40NIE01:19:44
369STAWIŃSKI Michał 484WROCŁAWM-30NO01:19:45
370GAWENDA Michał 509KRAKÓWM-30NIE01:19:55
371BARAN Paulina 448BUTALIONYPIASECZNOK-20NIE01:20:09
372FRYDRYCKI Dariusz 411LEGNICAM-40NIE01:20:29
373PIECUCH Małgorzata 174PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKK-50NIE01:20:54
374PISOWŁODZKA Dagmara 490DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE01:21:25
375KOBYŁECKI Rafał 123RYSIEŁÓDŹM-30NIE01:21:53
376RZEŹNIK Mariusz 553ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE01:22:07
377WASIAK Grzegorz 171WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM-40NIE01:22:14
378WELCHOWSKI Rafał 34INOWROCŁAWM-30NIE01:22:23
379KAMIŃSKI Tomasz 528POZNAŃM-50NIE01:22:35
380JANKIEWICZ Katarzyna 163RYSIEKIELCEK-30NIE01:22:40
381WĄSOWSKI Łukasz 114DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM-40NIE01:22:49
382JANKIEWICZ Michał 180RYSIEKIELCEM-30NIE01:22:51
383FRĄCZEK Iwona 215WROCŁAWK-30NIE01:22:56
384SYGNAT Marcin 75POLKOWICEM-30NIE01:22:59
385JUCHACZ Michał 44DZIKI Z BALCZEWAINOOWROCŁAWM-40NIE01:23:01
386BARAN Zenon 439BUTALIONYWARSZAWAM-50NIE01:23:28
387PŁAZA Artur 248WROCŁAWM-40NIE01:23:35
388PŁAZA Bartosz 275PŁAZA TEAMWROCŁAWM-30NIE01:23:36
389ROSZYK Sylwia 256PARKRUN POZNAŃ/ ALBIONEKOZIEGŁOWYK-40NIE01:23:46
390SZCZYPEK Ola 165SMT SZCZECINSZCZECINK-30NIE01:23:50
391BIADAŁA Paulina 526POZNAŃK-30NIE01:23:54
392BĄCZYK Adam 228MONIA GYMSZCZECINM-40NIE01:23:58
393BĄCZYK Monika 237MONIA GYMSZCZECINK-40NIE01:23:59
394KOWALCZY-GROCHLA Agata 186KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:24:05
395KRAHL Radek 26YOLOBYDGOSZCZM-40NO01:24:34
396ZAUCHA Marta 86KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE01:24:44
397WICHER Romuald 260SWARZĘDZM-60NIE01:24:45
398CZEKALSKA Elżbieta 182POBIEDZISKAK-50NIE01:24:59
399CZOPEK Agnieszka 72KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:25:01
400MICHALSKA Agnieszka 276KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKROSNOWICEK-40NIE01:25:23
401MACIEJEC Dorota 513WARSZAWAK-40TAK01:25:33
402BAGIŃSKA Paula 390POZNAŃK-20NIE01:26:00
403BINKOWSKI Marcin 359MOSINAM-40NIE01:26:05
404SZUKAŁA Izabela 475POZNAŃK-30NIE01:26:14
405HAREMZA Joanna 472POZNAŃK-30TAK01:26:15
406BURDAJEWICZ Magdalena 348MOSINAK-30NIE01:26:24
407MARMUROWICZ Krystian 222KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEM-40NIE01:26:24
408SARNOWSKA Joanna 385ULTRASARNYPOZNAŃK-20NIE01:26:26
409NAGLIK Dominik 380WROCŁAWM-30TAK01:26:26
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
410LOSOR Agnieszka 486PRÓSZKÓWK-40NIE01:26:30
411FEDOROWICZ Jowita 415KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE01:26:37
412OSTACH Daria 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE01:26:53
413KAWAŁKO Ryszard 551ZBYT WOLNY RYŚLEGNICAM-50NIE01:27:12
414PRUSIEWICZ Beata 59ANTONTEAMOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-50NIE01:27:14
415KUŚ Gabriela 408KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:27:24
416ZIEMKOWSKA Monika 93ŻARÓWK-40NIE01:27:40
417KACZOREK Robert 289WARSZAWAM-40NIE01:27:40
418FIGUŁA Sławomir 412KRZĘCINM-30NIE01:27:41
419JĘDRZEJCZAK Anna 407KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:27:46
420SŁOTA Małgorzata 405TMTEAMBIELSKO-BIAŁAK-40NIE01:27:47
421BRYSIAK Ziemowit 404TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:28:02
422KROENKE Barbara 150OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK-60NIE01:28:27
423SKWARNECKI Damian 517RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-30NIE01:28:28
424MARCINIAK Agata 518RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-40NIE01:28:35
425MATCZUK-PISAREK Marta 161WROCŁAWK-30NIE01:28:40
426SZULECKA Kamila 20ŁÓDŹK-30NIE01:28:40
427SZEWCZYK Jarosław 287NOWY BEDOŃM-40NIE01:28:40
428MARZEC Dominik 272WROCŁAWM-30NIE01:28:43
429CUKROWSKI Andrzej 304ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-40NIE01:28:43
430BARAŃSKI Damian 154GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.M-20NIE01:28:44
431FRĄCZEK Marcin 179TMTEAMWROCŁAWM-30NIE01:28:49
432CZACHOWSKI Michał 184ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZASAM-40NIE01:28:54
433CHOJNACKA Marta 369LUBINK-30NIE01:29:00
434KUBÓW Agnieszka 284ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-30NIE01:29:00
435WALISZEWSKA Zofia 309POZNAŃK-30NIE01:29:02
436JAWOROWSKA Aneta 280ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-40NIE01:29:03
437KACZMARCZYK Wojciech 367RACIBÓRZM-50NIE01:29:04
438DOROŻAŁA Natalia 519ŁÓDŹK-30NIE01:29:09
439DOROŻAŁA Lechosław 520ŁÓDŹM-40NIE01:29:09
440NEUMANN Beata 71CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-50NIE01:29:14
441PASZKE Agnieszka 326BYTÓWK-20NIE01:29:15
442GAJDOWSKI Przemysław 384WROCŁAWM-30NIE01:29:17
443GINTER Katarzyna 268KRAKOWK-30NIE01:29:20
444BIENIEK Rafał 162TULCEM-40NIE01:29:23
445KOLAŚNIEWSKI Marek 76POZNAŃM-40TAK01:29:23
446BOREK Mateusz 115WROCŁAWM-20NIE01:29:25
447PUSTELNIK Piotr 2SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK01:29:32
448KUCHARSKI Piotr 277JANOWOM-40NIE01:29:34
449MARCINKIEWICZ Marta 406MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-50NIE01:29:35
450GĄCIARSKI Krystian 84FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-20NIE01:29:36
451FEDYSZYN Anna 208AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK-30NIE01:29:39
452SITEK Anna 157LZS LIPALIPAK-30NIE01:29:39
453NATKANIEC Grażyna 190LZS LIPALIPAK-50NIE01:29:40
454FILIPIAK Sebastian 78LZS LIPALIPAM-40NIE01:29:40
455HANGIEL Urszula 167ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK-30NIE01:29:41
456CIOZDA Katarzyna 187ZŁOTÓWK-40NIE01:29:59
457KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 6DĄBROWA GÓRNICZAK-40TAK01:30:02
458SIKORA Agnieszka 414MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK-40NIE01:30:37
459HETMANCZYK Maciej 223XIN CHAO RIDERSCZELADZM-30NO01:30:43
460GIBAS Wojciech 168HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30NO01:30:45
461WIELICKI Krzysztof 1DĄBROWA GÓRNICZAM-60TAK01:30:59
462STRZYŻEWSKI Paweł 39WARSZAWAM-40NO01:31:38
463CIPORA Maciej 466FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWM-40NIE01:31:39
464CIPORA Katarzyna 468FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWK-40NIE01:31:40
465POŁCZYŃSKI Maciej 333STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:31:43
466MALINOWSKI Przemyslaw 107RYBNIKM-40NIE01:32:22
467GĄSIOROWSKA Dorota 347MPK WYBIEGANIE / ŚNIĘTY SUMWARSZAWAK-50NIE01:32:22
468ZAJĄC Krzysztof 482DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40NIE01:32:28
469FEDYCZKOWSKA Justyna 454STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:32:35
470DUDEK Krzysztof 211STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE01:33:23
471GRZESICZEK Piotr 292HIRERIGHT RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-20NIE01:33:26
472DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAIDANINK-40NIE01:33:28
473FIT Olga 235HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEK-30NIE01:33:29
474BARAŃSKI Grzegorz 531BYDGOSZCZM-60NIE01:33:57
475KUDEŁKA Janusz 113PRĄDOCINM-50NIE01:34:27
476KACZMARCZYK Anna 366RACIBÓRZK-20NIE01:35:00
477KUCHARSKA Aneta 264JANOWOK-40NIE01:38:55
478BAKA Elżbieta 336FLY MEYSIWARSZAWAK-40NIE01:39:23
479TWARDOWSKA Ewa 368KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWK-30NIE01:39:25
480MAŚLANIK Piotr 433WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40NIE01:40:06
481KRÓLAK Krystian 35#TEAMKRÓLAKSTRZELNOM-20NIE01:41:41
482KOWALCZYK Anita 30TEAMKRÓLAKJEMIELNOK-20NIE01:41:42
483BĄDZIUL Dorota 36RZESZÓWK-30NIE01:42:21
484PODSIADŁY Robert 119CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-60NIE01:42:42
485JĘDZURA Agnieszka 373GLIWICEK-40NIE01:43:20
486PAWŁOWSKA Danuta 458WARSZAWAK-40NIE01:49:47
487STANKOWSKA Dorota 401POZNAŃK-40NIE01:56:52
488STANKOWSKI Przemysław 394POZNAŃM-40NIE01:56:52
489KURIATA Andżelika 33WILKSZYNK-30TAK
490PRUCHNIEWSKA Agnieszka 422ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-40NIE
491MUCHAJER Dawid 423POZNAŃM-40NIE
492SULIK Agnieszka 461WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK-30NIE
DZIEKONSKI Jacek 253KONSTANCIN JEZIORNAM-60NIE DNF
Znaleziono 493 wynik(ów)