ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 14,0 km

Pełne wyniki dla 14km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinista7km14km
    
1BRYDL Pavel 12TRUTNOVM-30NIE00:40:4601:24:18
2PIEKARZ Mariusz 315UKS LUDWIKOWICEJUGÓWM-30NIE00:41:0001:25:40
3BONIEC Radosław 508ŻARYM-20NIE00:42:1301:25:58
4WŁODARKIEWICZ Dominik 511DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM-40NIE00:42:1901:26:59
5DOSTAL Jan 540VELLA NACHODNÁCHODM-30NIE00:42:0701:28:24
6KOZIOŁ Damian 558MARCIN ŚWIERC TEAMM-3000:43:1001:29:25
7MIEDZIEJEWSKI Andrzej 386WPRUNNINGPRUSZKÓWM-30NIE00:44:4801:30:45
8GEZELA Mariusz 296TJ EUFORIABIEGACZA.PLPOZNAŃM-30NIE00:44:3201:32:10
9GONCZARENKO Jarek 497ŻYWIECM-30NIE00:44:4501:32:46
10ORZEL Michal 47ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-30NIE00:45:4301:34:10
11SARNOWSKI Paweł 383ULTRASARNYOSTRZESZÓWM-30TAK00:45:4401:34:59
12MIŚ Zbigniew 541POZNAŃM-30NIE00:48:0001:35:57
13GRUND Marek 29MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30NIE00:46:3201:36:05
14DURKOWSKI Marcin 185SKLEP 'W FORMIE' / OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:47:4901:36:46
15MILKOWSKI Rafał 51DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE / OTK RZEŹNIKRYBNIKM-30NIE00:47:4801:37:00
16KUŁAK Piotr 483PASSION LIFE JOYKAMIEŃSKM-30NIE00:46:1401:37:39
17PISAREK Maciej 338ŁOZINAM-40NIE00:47:2801:37:44
18MAZURKIEWICZ Jerzy 92NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE00:47:3301:37:50
19WOLBACH Tomasz 337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-30NO00:49:3901:37:51
20SZOPA Marek 431TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE00:49:1201:37:58
21ZATOŃ Cezary 69TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-30TAK00:47:3701:38:00
22LINKOWSKI Michał 46ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-40NIE00:49:3401:38:42
23PODGÓRSKI Bogusz 307EMITT RACE TEAMZALASEWOM-30NIE00:48:0301:38:48
24KRUPA Marcin 102AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE00:48:1301:39:01
25ŻARECKI Łukasz 392SIECHNICEM-30NIE00:49:5701:39:21
26UGOREK Jarosław 60TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:48:5801:41:32
27KAMMER Krzysztof 226PRO366POZNAŃM-30NIE00:48:5201:41:37
28KOZIEŁ Tomasz 105#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:49:0201:41:40
29MAZIK Wojciech 442KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-20TAK00:49:5601:42:13
30NIEPALA Jacek 64OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:50:4101:42:34
31TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 447MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-50NIE00:51:1301:42:55
32MYSZCZYSZYN Łukasz 98KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:51:3001:44:18
33GUSTAW Łukasz 371SOBASTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:49:1801:44:24
34KRAWCZYK Artur 430ZAŁOGA GÓRSKAJELENIA GÓRAM-20TAK00:49:5901:44:30
35OLKIS Rafał 66PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-30NIE00:50:2401:45:45
36SZCZESZEK Robert 438RANOPOZNAŃM-30NIE00:51:0801:45:50
37TEKIELI Kacper 8KW TRÓJMIASTOGDAŃSKM-30TAK00:49:5101:45:58
38IGNACZAK Marcin 203IFB BROKERZYCHLINM-40NIE00:51:0801:46:12
39BALWIERCZAK Piotr 202HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM-20NIE00:49:5101:46:22
40NIEZGÓDKA Tomasz 216FAKTORINGEKSPERT.PLWROCŁAWM-40NIE00:51:0901:46:23
41MILER Marcin 6106 KLEOFASŁAZISKA GÓRNEM-40NIE00:52:4101:46:27
42SKUDLARSKI Jakub 464PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:54:4801:47:01
43GEZELA Robert 310EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-40NIE00:52:1901:47:05
44THIER Dominik 514KANDAHARWARSZAWAM-40TAK00:54:4601:48:23
45PIWOŃSKI Arkadiusz 530PODGÓRZ TORUŃTORUŃM-40NIE00:49:4801:48:25
46DUNAJ Paweł 494LITWIN TRIATHLON TEAMRADKÓWM-30NIE00:55:2201:48:25
47MAJCHRZAK Maciej 104WROCŁAWM-30TAK00:51:2601:48:46
48ŁĄTKA Piotr 459OBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:54:4601:49:12
49OPAŁKA Damian 391MYRACEWARSZAWAM-30NIE00:51:0401:49:13
50KRAJEWSKI Wojtek 478KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:53:5101:49:24
51WOLOSZYN Konrad 127SZCZECINM-40NIE00:55:5001:49:34
52PIASECKI Mariusz 372GODZIKOWICEM-40NIE00:56:3301:49:36
53STANUCHIEWICZ Oskar 456CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:52:2001:49:42
54ŻOŁDAK Przemysław 144PIĄTKOWO NA BIEGOWOWITKOWOM-40NIE00:52:4101:49:43
55KWIATKOWSKA Kinga 498ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK-30NIE00:54:4901:49:51
56KRĘZEL Krzysztof 506NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE00:48:2001:50:23
57ZIMKOWSKI Marcin 31KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-30NIE00:54:4201:51:07
58TOŚ Sebastian 238CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:52:1401:51:15
59SMOLIS Ivo 449OPOLEM-30NIE00:56:4301:51:19
60PURCZYŃSKI Grzegorz 480ZIELONA GÓRAM-40NIE00:51:2401:51:25
61ORACZ Mateusz 188BEZ LITOŚCI/KALENJI BY DECATHLONPLEWISKAM-30NIE00:53:5101:51:32
62DAMEC Aleksander 63OCHAJO RUN&FRENDSRYBNIKM-40NIE00:53:5501:51:35
63KOŁODZIEJSKI Jarek 38PNBPOZNAŃM-40NIE00:54:3801:51:41
64JABŁOŃSKI Paweł 48KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:54:1601:52:09
65ŁAŹNIOWSKI Dawid 173EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:53:5901:52:11
66KRÓL Marcin 94OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE00:53:1301:52:12
67LASOCKI Marcin 397PIG-PIBWARSZAWAM-40NIE00:56:4901:53:18
68MĘŻYŃSKI Szymon 418KUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:54:4901:53:33
69ROWIŃSKI Michał 432LUBAWAM-30NIE00:54:5301:54:07
70FRANKIEWICZ Artur 426GLIWICEM-30TAK00:56:1001:55:06
71MAZUR Andrzej 108MARTOMBIKEPOZNANM-30NIE00:56:2801:55:16
72LULEK Paweł 501WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-30TAK00:55:3401:55:26
73PIEC Michał 556WŁODOWICEM-20NIE00:58:1901:55:34
74KORZENIEWSKI Jarosław 474GORZÓW WLKP.M-40NIE00:58:4001:56:16
75CHODOROWSKI Krzysztof 89PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30NIE00:53:1201:56:22
76ZERZÁN Dominik 183NITRO NÁCHODNÁCHODM-40NIE00:54:5701:56:26
77CHODAKOWSKI Marcel 525KB GEOTERMIA UNIEJÓWPODDĘBICEM-40NIE00:57:0201:56:26
78SANKOWSKI Paweł 445PLACKI TEAMWROCŁAWM-30NIE00:56:5401:56:27
79JUDA Witold 274JELENIA GÓRAM-40NIE01:02:0401:57:02
80ZAWOJAK Aleksander 290RONAL POLSA RUNWAŁBRZYCHM-20NIE00:54:5201:57:13
81ANTOSIAK Tomasz 77ZŁOTORYJAM-30NIE00:58:2601:57:14
82STEC Piotr 126WARSZAWAM-40NIE00:54:5001:57:22
83WAHL Daniel 155T.S. AKS CHORZÓWKOŚCIELISKOM-40TAK00:56:5801:57:22
84MRÓZ Marcin 209DZIKIE BOBRY / STR POZNAŃZALASEWOM-40NIE00:56:3901:57:24
85KURZAWIAK Grzegorz 80GRUPA BIEGOWA KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMKARŁOWM-30NIE00:56:3601:57:29
86ŁUKOMSKI Maciej 192GANG CHÓDEGOŁÓDŹM-40NIE00:56:3201:57:32
87DUBIEL Piotr 198SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/WILD DOGS TEAMJELENIA GÓRAM-40TAK00:54:3001:57:54
88FEDER Marcin 354WARSZAWAM-30NIE00:56:4201:57:54
89BOSAKIEWICZ Tomasz 465MAGBOSZŁOTORYJAM-30NIE00:56:5501:57:57
90KRYSIŃSKI Maciej 240DĄBROWAM-30NIE00:56:0201:58:11
91CZYŻ Paweł 42AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-20TAK00:58:2801:58:13
92NIESPODZIANY Maciej 493EXTREME OUTDOORROGOŹNOM-40NIE00:58:0501:58:14
93WIKTOR Wojciech 351DECATHLON TEAMPOZNAŃM-20NIE00:56:2001:58:23
94STANISŁAWSKI Karol 160RUNNER.PLLEGNICAM-30NIE00:58:2601:58:23
95OLSZYNA Jakub 504POZNAŃM-20NIE00:58:5401:58:24
96SAJEWICZ Dominik 255WROCŁAWM-20NIE00:59:0201:58:34
97BONIKOWSKI Tomasz 320GRODZISK MAZM-40NIE00:56:3801:58:42
98WÓJCIK Robert 376NOAWROCŁAWM-30NIE00:58:5601:59:05
99BŁASZKIEWICZ Bogusz 151STR POZNANLUSOWOM-30NIE00:56:2901:59:40
100PIECUCH Marcin 232LACHO TEAMKRAKÓWM-30NIE00:59:1402:00:22
101PELIKAN Artur 82NGB KŁOBUCK/WKURW_TEAMKŁOBUCKM-20NIE00:57:0902:00:23
102WIDZIAK Piotr 95RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:59:2202:00:27
103KRAWCZYK Adriana 142CHOCIANÓWK-30NIE00:55:5902:00:29
104PAWŁOWSKI Janusz 85AGROTURYSTYKA POGRANICZNAGŁUSZYCA GÓRNAM-40TAK00:58:4802:00:35
105DROŹDZIK Magdalena 317WKB META LUBLINIECNYSAK-40NIE00:58:3102:00:41
106ROJEWSKI Paweł 242EVERRUNŁÓDŹM-30NIE00:58:2602:00:48
107HOŁYST Andrzej 25AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-30NIE00:58:2602:00:54
108JAKUBOWSKI Marcin 377GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM-30TAK01:00:5102:00:54
109JACH Paweł 543WROCŁAWM-50TAK00:58:3102:00:58
110RUPIETA Maksym 50WUEF TRI TEAMPOZNAŃM-40NIE00:58:3402:01:03
111MAJEWICZ Filip 435JAKDOJADEPOZNANM-30NIE00:59:0102:01:27
112MIKOŁAJCZYK Piotr 341KALENJI BY DECATHLONBIAŁYSTOKM-20NIE00:58:4002:01:41
113MICHALSKI Piotr 314WROCŁAWM-30NIE01:01:2302:01:42
114ZGARDA Jacek 99TMTEAMWROCLAWM-40NIE00:59:2102:01:47
115HETMAŃSKI Filip 450KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE01:01:1402:01:49
116KOWALCZYK Paweł 212KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:57:0102:01:55
117PAWELEC Mariusz 451KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:56:2202:01:56
118TAMBORSKA Agata 533DZIK KOMANDOŁÓDŹK-30NIE01:01:0602:02:03
119ZALEWSKI Bartłomiej 549BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM-40NIE01:01:2402:02:06
120FEICHTINGER Marek 285ŻORYM-40NIE00:59:2902:02:19
121SKALSKI Radosław 132KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE01:01:0502:02:22
122PRUCIAK Krzysztof 327LECYMY DURŚOŁAWAM-30NIE00:54:1002:02:26
123FERENC-SZMUC Edyta 381LEWIN KŁODZKIK-30NIE00:59:0802:02:26
124SAJDUDA Adam 489WROCŁAWM-20NIE00:58:4902:02:30
125ZIMNY Tomasz 332SZCZECINM-60NIE00:59:1602:02:42
126SZOPA Krzysztof 117SISU-OWB TEAMINOWROCŁAWM-30NIE01:00:5102:02:51
127KOCEMBA Kamil 106KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-30NIE01:03:4702:03:08
128ŁĄK Tomasz 319WROCŁAWM-40NIE00:59:1702:03:09
129RUSIN Jakub 45IWINYM-30NIE00:59:3202:03:43
130BASZAK Tomasz 560SOBÓTKAM-4001:03:4602:04:21
131MARTEKLAS Jan 400NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-20NIE01:01:0502:04:25
132KUCHARSKI Piotr 65AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!DESZCZNOM-50NIE00:58:2702:04:36
133HAWRYLISZYN Jan 311ŁOZINAM-30NIE00:59:0202:04:41
134HORAK Roland 283KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-30NIE01:02:5202:04:50
135ROSZYK Przemek 245PARKRUN POZNAŃKOZIEGŁOWYM-40NIE00:58:4502:05:07
OMIELJANIUK Konrad 300WROCŁAWM-20NIE00:58:22 DNF02:05:39 DNF
137HOŁOWNIA Tomasz 536GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-30NIE01:02:2402:05:42
138WÓJCIK Marcin 516KOWARYM-40TAK00:58:2302:05:44
139MADOŃ Rafał 257POZNAŃM-30NIE01:03:1502:05:44
140GULCZYŃSKI Tomasz 181KSE ON-SIGHTMUROWANA GOŚLINAM-30NIE01:01:3902:05:48
141MIKODA Igor 205KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE01:01:2102:05:54
142REJMAN Grzegorz 81DREAM RUNWAŁBRZYCHM-30NIE01:01:3202:05:55
143FLORCZAK Maciej 557MUMIE MTB TEAMGORZÓWM-5001:02:1702:05:55
144BEŚKA Sławomir 110OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:03:0002:05:59
145BIEŃ Magdalena 134SKLEPBIEGACZAPOZNAŃK-40NIE01:00:2502:06:00
146GŁÓWKA Paweł 323EUROPA UBEZPIECZENIA / TMTEAMŻARYM-20NIE01:03:2302:06:02
147ZALEWSKA Anna 550BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK-40NIE01:03:2402:06:04
148GRABOŚ Nina 273WARSZAWAK-40NIE01:02:3602:06:07
149MARKIEWICZ Artur 172PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM-30NIE00:59:2102:06:39
150ŁUKASZCZUK Grzegorz 14DAREZTRI TEAMROKIETNICAM-30NIE00:58:2702:07:13
151SZMIDT Karol 133SZMIDT I SYNSLESINM-30NIE01:01:2102:07:22
152DROPEK Sławomir 503OGNIWO PIWNICZNA - ZDRÓJPIWNICZNA - ZDRÓJM-20NIE00:59:5302:07:23
153PAZERA Karol 420KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:58:2902:07:25
154KRYM Katarzyna 57NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE01:03:1802:07:25
155PIECUCH Karolina 218LACHO TEAMPRZEWORSKK-30NIE01:01:1902:07:33
156ZERZUT Jarosław 388PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-50NIE01:03:5502:07:39
157NOGAJ Janusz 90OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEM-40NIE01:03:4302:07:44
158HOSS Jan 417WARSZAWAM-30NIE00:59:1002:07:47
159MALIK Agnieszka 524ZUMBA BIEGAKŁODZKOK-40NIE01:02:4102:07:48
160KOSTRUBIEC Maciej 421MROWINOM-20NIE01:00:0702:08:05
161MUCHA Piotr 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40NIE00:59:5902:08:08
162DUDA Bartosz 131FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40TAK01:01:3602:08:13
163SZOTA Robert 178SMT SZCZECINSZCZECINM-30NIE01:01:3402:08:15
164PRZYBYSZ Artur 293BIEGAJ PO ENDORFINYPOZNAŃM-20NIE01:03:3602:08:20
165CIURASZKIEWICZ Andrzej 213WROCŁAWM-40NIE01:04:4702:08:24
166HENECZKOWSKA Anna 552ENDŻI Z KALENJI/KALENJI BY DECATHLONKAMIONKIK-20NIE01:03:3502:08:27
167SZPINEK Marcin 419TUTU TEAMNYSAM-30NIE01:03:3902:08:27
168KOWALSKI Andrzej 375WROCŁAWM-50NIE01:04:5902:08:30
169MASEWICZ Grzegorz 214KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE01:07:1002:08:46
170ZATOŃ Adrian 479WROCŁAWM-30TAK01:01:3802:08:59
171PAŚ Tomek 267PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-40NIE01:03:4702:09:02
172DYSARZ Przemysław 136ALIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM-30NIE01:05:2902:09:04
173CHORZĘPA Adam 453SZCZYTNAM-50NIE01:02:2802:09:07
174BIERNACIK Piotr 362LEWIN KŁODZKIM-40TAK01:03:0202:09:07
175KAMIŃSKI Cezary 68POZNAŃM-30NIE01:05:2202:09:07
176LEBDA Małgorzata 7ŻELEŹNIKOWA WIELKAK-30TAK01:03:5002:09:12
177SMOTER Damian 52WROCŁAWM-30NIE01:04:1802:09:25
178SZNAJDER Marcin 496POZNAŃM-30NIE01:03:2602:09:26
179OPOWICZ Rafał 41FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-40NIE01:03:2902:09:34
180KOŁODZIEJ Mariusz 263TMTEAMLEGNICAM-40NIE01:03:4502:09:45
181BAŁYS Katarzyna 147HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NO01:03:1302:09:51
182RODAK Zbigniew 334GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-30NIE01:02:2202:10:21
183MARKOWSKA Karolina 413EUROPA UBEZPIECZENIA/NOAWROCŁAWK-30NIE01:03:3202:10:23
184ZARODA Zbyszek 112BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQURWIAKONINM-40NIE01:03:4702:10:54
185BONIKOWSKI Mateusz 335GRODZISK MAZOWIECKIM-30NIE01:01:0602:10:59
186PROKOPIUK Jarosław 295PROCAR GDYNIAGDYNIAM-50NIE01:03:1502:11:04
187SIOMA Konrad 339ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-30NIE01:03:4102:11:47
188HETMANCZYK Jakub 109XIN CHAO RIDERSKATOWICEM-30TAK01:05:5102:11:53
189JEDRUSZEK Damian 344KUDOWSCY MILOSNOCY BIEGANIAKUDOWA ZDROJM-30NO00:59:2602:12:14
190CZARNIECKI Daniel 27TIEPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE01:00:0002:12:18
191HOTAŁA Sylwia 28KUDOWA-ZDRÓJK-30NIE01:01:3002:12:25
192JĘDRUCH Marcin 539FIREEAGLESMIELECM-20NIE01:07:1402:12:30
193WOJCIECHOWICZ Leszek 547POZNAŃM-30NIE01:01:5202:12:49
194BIELNIK Maciej 342MOTURYSTYKA.PLKATOWICEM-30NIE01:08:3602:13:04
195KOPCZYŃSKI Łukasz 269K-TEAMWROCŁAWM-30NIE01:03:1902:13:10
196KRAKOWSKI Krzysztof 49PIŁAM-30NIE01:01:3702:13:15
197PAWŁOWSKI Radosław 249KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMSWARZĘDZM-20NIE01:03:4102:13:27
198LEŚNIEWSKA Justyna 349AKTYWNA NOWA RUDARADKÓWK-30NIE01:03:4402:13:39
199OLSZAK Maksymilian 443DRUŻYNA SZPIKUPOZNANM-20NIE01:04:5102:13:50
200PAWŁOWSKI Tomasz 403NIEZRZESZONYŻORYM-40NIE01:07:3202:13:54
201WESOŁEK Daniel 393POZNAŃM-30NIE01:07:4302:14:44
202SAWICKI Bartosz 18DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM-20NIE01:05:5702:15:00
203JANUSZ Tomasz 145WROCŁAWM-40NIE01:07:0002:15:02
204DŁUGOSZ Marek 379KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE01:04:0002:15:10
205GNITECKA Katarzyna 328EBIEGIKUDOWA ZDRÓJK-20NIE01:03:4102:15:13
206DREAS Jakub 196DZIKIE BOBRY/WĘDZIKOWSKITEAMRYBITWYM-30NIE01:02:5302:15:13
207MARZEC Karolina 270DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE01:04:0402:15:23
208MŁYNARCZYK Krzysztof 156BIELAWAWARSZAWAM-40NIE01:04:1402:15:28
209ZIEMBA Damian 251ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-40NIE01:03:4502:16:16
210CISKI Piotr 446WARSZAWAM-40NIE01:09:5902:16:31
211LUBIK Adam 128KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30TAK01:05:3702:16:38
212NOGA Angelika 244KĘCKIE HARPAGANYKOZYK-20NIE01:06:5802:16:39
213KUJDA Arkadiusz 4951 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-40NIE01:04:1802:16:40
214KWIATEK Agnieszka 505ORZESZEK-20NIE01:03:5902:16:45
215SZCZOTKA Katarzyna 58PSZCZYNAK-40NIE01:08:4502:16:48
216SZAREK Rafał 288KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-40NIE01:08:1102:17:13
217BOCHNAK Paweł 87WROCŁAWM-30NIE01:14:2302:17:15
218KONDZIELNIK Magdalena 24PSZCZYNAK-40NIE01:08:4902:17:16
219BUREK Bartosz 427JAKDOJADEPOZNANM-30NIE01:09:5902:17:24
220RAKOWSKA Magdalena 224DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-40NIE01:07:4202:17:26
221GAŁECKA-PIGUŁA Anna 353BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-30NIE01:08:5002:17:35
222PIGUŁA Sebastian 291BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAM-30NIE01:08:3802:17:36
223BIELNIK Dariusz 233BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-30NIE01:10:1102:17:57
224JAROSŁAWSKI Mariusz 271TERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAM-40TAK01:05:4902:18:26
225POTOCZNY Łukasz 535EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-30NIE01:09:4902:18:35
226PIERZCHAŁA Anna 410KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:08:5902:18:44
227ŻMUDKA Bartek 83RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE01:06:1102:18:47
228DUDEK Mariusz 262NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAM-30NIE01:09:5202:18:54
229WYSOCKI Tomasz 43OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-40NIE01:06:4702:18:59
230MATLAG Michał 177KB MANIACPOZNAŃM-40TAK01:11:5702:19:15
231KOZŁOWSKI Wojciech 352SUDETY MTB CHALLENGELISOWICEM-50NIE01:08:0502:19:28
232STRAŚ Jarosław 355KATOWICEM-30TAK01:14:2602:20:39
233NIERADKA Anna 444JAKDOJADEPOZNAŃK-30NIE01:10:2502:20:49
234RUKS Jarosław 141POZNAŃM-30NO01:09:4902:20:51
235FRANEK Sebastian 389MUAY RUNNING TEAMLUBOŃM-40NIE01:05:1202:20:52
236KANECKI Mirosław 357KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-40NIE01:08:5902:21:09
237DENEKO Paweł 318PNBPOZNAŃM-30NIE01:08:3902:21:20
238ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 79PIASECZNOK-30NO01:10:2802:21:23
239NEUMANN Jacek 129CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-50NIE01:09:5202:21:36
240LEWANDOWSKI Paweł 343LUBOŃM-30NIE01:10:1202:22:04
241WYBIERAŁA Andrzej 457ROZBIEGANY RAWICZARAWICZM-50NIE01:08:3802:22:08
242WYTYKOWSKA Joanna 164RYSIEŁÓDŹK-30TAK01:14:2902:22:30
243NOWAKOWSKA Angelina 19SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK-30NIE01:08:3502:22:31
244STEFANOWSKI Marcin 37ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-40NIE01:08:0402:22:37
245SRODKA Bartlomiej 463TRZEBNICAM-30NIE01:10:1202:22:38
246WIŚNIEWSKI Artur 303ŁÓDŹM-30NIE01:09:5902:22:41
247MNICH Tomasz 402GLIWICEM-40NIE01:12:1002:22:44
248SKRZYPIEC Karol 299ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30NIE01:10:1602:22:45
249ROZDZYNSKA Patrycja 321POZNAŃK-20NIE01:10:4602:22:48
250KOPEĆ Dariusz 455KUDOWA-ZDRÓJM-50NIE01:08:0602:22:55
251SÓWKA Waldemar 149WUEF CLUBLUBASZM-50NIE01:09:0702:23:05
252BUKOWCZYK Paulina 534BEZ BALASTURADWANICEK-30NIE01:12:3702:23:05
253SZYCHTA Rafał 559JAKDOJADEPOZNAŃM-2001:11:5802:23:06
254SKOKOWSKI Jacek 138AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINM-50NIE01:08:5802:23:12
255SŁOMKOWSKI Mateusz 542BTA KOMPASGDAŃSKM-20NIE01:05:3602:23:22
256PILARSKA Magdalena 441POZNANK-30NIE01:15:5402:23:23
257KRZESIMOWSKI Damian 201KIELCEM-30NIE01:10:0102:23:27
258KUBIAK Karolina 502WEJHEROWOK-40NIE01:10:3802:23:28
259MUSIELAK Piotr 425PGB SPOTROWA PACZKA UP P-Ń 56POZNAŃM-40NIE01:07:3102:23:30
260PANEK Damian 158ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-20NO01:07:2802:23:41
261CHRAPLEWSKA Karolina 312PRO366POZNAŃK-30NIE01:10:0902:23:50
262NATKAŃSKI Jerzy 3PHZPOLANICA ZDRÓJM-60TAK01:10:4102:23:50
263SOKOŁOWSKI Marcin 236KW OPOLELUBOSZYCEM-40TAK01:10:4202:24:30
264WOLFF Maria 387SUCHY LASK-30NIE01:07:4702:24:52
265HETMAŃSKI Jakub 91SOŚNIEM-20NIE01:15:3102:25:13
266BABIŃSKA Ewelina 53RADKÓWK-30NIE01:09:3902:25:21
267HRUBÁ Hana 219NITRO NÁCHODNÁCHODK-40NIE01:10:0402:25:49
268RUSIN Szymon 210IWINYM-30TAK01:11:4502:26:15
269OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 199KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEK-40NIE01:15:5002:26:21
270TOL Kamil 125MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30NIE01:10:3802:26:33
271SZKUDŁO Oskar 515BEZ BALASTURADWANICEM-40NIE01:12:0502:26:34
272LITWINOWICZ Karolina 378PARA NIE DO PARYBĘDZINK-30NIE01:10:0702:26:55
273JAKUBOWSKI Wojciech 365KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40NIE01:05:5402:26:59
274KOCZEWSKI Paweł 434MALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOZNAŃM-50NIE01:11:2002:27:23
275PASTECKI Marcin 330KATOWICEM-30NO01:16:2102:27:24
276KADŁUBOWSKI Piotr 409KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERTRUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE01:14:3502:27:27
277SUCHY Łukasz 229HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30NIE01:14:0902:28:03
278BARANOWSKI Szymon 140KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-20NIE01:10:1602:28:16
279GOŁĄB Janusz 4GLIWICEM-50TAK01:16:0702:28:39
280CZEKALSKA Maria 139POZNAŃK-30NIE01:12:1802:28:44
281BURANT Agnieszka 23POZNAŃK-30NIE01:12:0102:28:46
282HANCZAR Paweł 537TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:16:0302:28:50
283BARAŃSKA Aleksandra 554WROCŁAWK-20NIE01:16:3802:28:52
284POŁCZYŃSKI Paweł 331STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:09:1202:28:53
285RYMDEJKO Agnieszka 324EMITT RACE TEAMMIELĘCINK-20NIE01:15:4102:29:00
286JAŻOWNIK Jacek 278WRZEŚNIAM-40NO01:15:3402:29:00
287ANDRZEJCZAK Paweł 74KALISZM-40NIE01:10:4502:29:02
288KRZECZKOWSKI Roman 340BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-40NIE01:13:2602:29:06
289JAKUB Buss 437KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-40NIE01:14:1202:29:09
290KIEŁBASA Paweł 302GT RATSTRZEGOMM-40NIE01:15:5302:29:09
291CZERWONKA Zbigniew 206ESKADRA WROCLAWWROCLAWM-30NIE01:14:4602:29:21
292PONIATOWSKI Seweryn 152PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30NIE01:14:1902:29:25
293STAJER Edyta 429DZIKIE BOBRYPOZNAŃK-30NIE01:16:1302:29:26
294KONIECZNY Bartosz 207GNIEZNOM-40NIE01:16:0102:29:26
295LENKOWSKA Adrianna 436RANOPOZNAŃK-20NIE01:12:3402:29:34
296SIENNICA Joanna 360ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-40NIE01:15:4502:29:39
297ZŁOTNICKA Olga 364ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-40NIE01:15:5402:29:39
298BANKIEWICZ Damian 67ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM-40NIE01:15:5202:29:51
299GWOZDECKI Tomasz 252WROCŁAWM-30NIE01:14:1502:30:25
300WILANOWSKI Tomasz 546WROCŁAWM-40NIE01:07:3402:30:37
301GERLICH Bartłomiej 467WARSZAWAM-30NIE01:12:5402:30:52
302SZPILAREWICZ Barbara 492ABY DO METY/RADIO WROCŁAWZIĘBICEK-40NIE01:13:0202:31:07
303KOCHMAŃSKA Marta 469NOWA RUDAK-30NIE01:14:1602:31:13
304SZMANIA Jakub 241HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE01:16:0202:31:25
305BŁACHNO Marcin 221KRAKÓWM-40NIE01:14:2302:31:25
306MIGDAŁ Adrian 189KŁAJM-40TAK01:14:2102:31:28
307JAŹWIŃSKI Krzysztof 325ROZBIEGANI-ŻYCHLINŻYCHLINM-40NIE01:14:3402:31:31
308HAREMZA Kinga 130NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-40NIE01:12:3102:31:34
309MACHTAŁOWICZ Szymon 305ŁÓDŹM-30NIE01:14:3102:31:35
310BIEDRZYŃSKI Michał 266SWARZĘDZM-30NO01:15:4802:31:51
311SZYMCZYSZYN Tomasz 470WROCŁAWM-30NO01:16:4402:31:59
312ONAK Izabela 16OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-40NIE01:16:3202:32:00
313BARTNICKI Bartosz 88SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCAM-20NIE01:16:2502:32:05
314STOKŁOSA Michał 265ŻYWIECM-30NIE01:16:4802:32:08
315AUGUSTOWSKA Izabela 374KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE01:13:2802:32:10
316GRZESIAK Rafał 193GŁOGÓWM-40NIE01:13:4302:32:10
317BAKA Marcin 103GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE01:10:3702:32:11
318TURNIAK Miłosz 32HIRERIGHT RUNNING TEAMGLIWICEM-30NIE01:14:3102:32:14
319GRUDZIEN Malgorzata 481ZABKOWICE SLK-30NO01:17:1502:32:17
320PAPROCKI Krzysztof 55POLKOWICEM-40NIE01:14:1602:32:23
321PAPROCKA Natalia 122POLKOWICEK-40NIE01:14:1502:32:26
322DOBROCHOWSKI Marek 297STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30NIE01:13:5502:33:24
323DOBROCHOWSKA Ilona 308STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:13:5402:33:34
324BARANOWSKI Filip 21POZNAŃM-40NIE01:15:5402:33:51
325PAAKKINEN Laura 17KRAKÓWK-30NO01:17:5402:34:00
326RABSZTYN Andrzej 243TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:15:4102:34:02
327NARECKI Jarosław 166KRUSZYNM-40NIE01:18:1002:34:03
328MIREK Waldemar 146EASYRUNKUŹNIA RACIBORSKAM-50NIE01:16:1502:34:18
329KOZINOGA Gabriela 13ZIELONA GÓRAK-40NIE01:16:3302:34:29
330SŁUŻENKO Agata 170GŁOGÓWK-30NIE01:16:3702:34:32
331KOMADA Wojciech 316ŚWIDNICAM-40NO01:17:5502:35:17
332BIEŁUŃSKI Sebastian 361WROCŁAWM-40NIE01:16:3102:35:21
333WYSOCKI Grzegorz 358MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-40NIE01:16:1702:35:46
334GINTER Grzegorz 279AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE01:13:5502:35:57
335MAJKA Tomasz 477JAWORZNOM-30NIE01:15:3402:36:33
336PASŁAWSKA Olga 137PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-30NIE01:16:2202:37:08
337STEC Adam 70WYSOKAM-30NIE01:16:4002:37:12
338WLAZŁOWSKI Michał 111CHOJNICEM-30NIE01:19:2502:37:29
339BARAN Zenon 439BUTALIONYWARSZAWAM-50NIE01:23:2802:37:57
340ROGÓRZ Andrzej 116WROCŁAWM-40NIE01:12:0802:38:00
341FIJAŁKOWSKI Wojciech 398MONAR-GRACZEWROCŁAWM-50NIE01:16:5002:38:05
342KOBYŁECKI Rafał 123RYSIEŁÓDŹM-30NIE01:21:5302:38:10
343BUDKA Agata 416KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:15:5302:38:15
344DĘBSKA Klaudyna 476POZNAŃK-30NIE01:16:4302:38:18
345PAWŁOWSKI Sławomir 382DO PRZODU/KALENJI BY DECATHLONŻNINM-20NIE01:16:1102:38:26
346SIEMIERNIK Dariusz 220TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄM-40NIE01:14:1102:38:27
347KOMEJKO Dariusz 399WYSOKAM-40NIE01:14:5602:38:32
348DOLSKA Sara 191MARTOMBIKEPOZNANK-30NIE01:17:5002:38:33
349MILKOWSKA Justyna 121DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-30NIE01:15:5602:38:36
350KRÓL-PIDANTY Marzena 124STRZEGOMK-40NIE01:17:0902:38:38
351TARCZYŃSKA Halina 529WARSZAWAK-40NIE01:17:5002:38:38
352NOWAK Katarzyna 346TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE01:18:0602:38:40
353STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 101TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE01:17:1402:38:43
354JANKIEWICZ Michał 180RYSIEKIELCEM-30NIE01:22:5102:39:20
355KEMPA Ewelina 548ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWK-20NIE01:16:0402:39:27
356TURKIEWICZ Dawid 538WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30NIE01:19:3702:39:52
357PŁAZA Bartosz 275PŁAZA TEAMWROCŁAWM-30NIE01:23:3602:40:02
358JANKIEWICZ Katarzyna 163RYSIEKIELCEK-30NIE01:22:4002:40:03
359PŁAZA Artur 248WROCŁAWM-40NIE01:23:3502:40:03
360KOLEJ Monika 485DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE01:16:1402:40:07
361SYGNAT Marcin 75POLKOWICEM-30NIE01:22:5902:40:09
362PIDANTY Grzegorz 148STRZEGOMM-40NIE01:17:0902:40:14
363JASIŃSKI Marcin 363ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40NIE01:19:1702:40:20
364BARAN Paulina 448BUTALIONYPIASECZNOK-20NIE01:20:0902:40:22
365ROZNER Artur 153PIASECZNOM-30NO01:15:4502:40:24
366MARMUROWICZ Krystian 222KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEM-40NIE01:26:2402:40:25
367WRZESIŃSKI Piotr 491GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40NIE01:13:1502:40:27
368DUDEK Agnieszka 258NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAK-30NIE01:18:2902:40:27
369RZEŹNIK Mariusz 553ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE01:22:0702:40:36
370WĘGRZYNOWSKA Ewa 118EBIEGI.PLKŁODZKOK-40NIE01:15:1602:41:12
371GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 254ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-40NO01:19:1402:41:12
372SZUKAŁA Izabela 475POZNAŃK-30NIE01:26:1402:42:52
373HAREMZA Joanna 472POZNAŃK-30TAK01:26:1502:42:55
374MASŁO Andrzej 499BYSTRZYCAM-40NIE01:16:3202:43:05
375FRĄCZEK Iwona 215WROCŁAWK-30NIE01:22:5602:43:07
376STAWIŃSKI Michał 484WROCŁAWM-30NO01:19:4502:43:27
377FIGUŁA Sławomir 412KRZĘCINM-30NIE01:27:4102:43:41
378FRYDRYCKI Dariusz 411LEGNICAM-40NIE01:20:2902:43:45
379BAGIŃSKA Paula 390POZNAŃK-20NIE01:26:0002:44:47
380KACZMARCZYK Wojciech 367RACIBÓRZM-50NIE01:29:0402:45:02
381PIECUCH Małgorzata 174PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKK-50NIE01:20:5402:45:11
382GAWENDA Michał 509KRAKÓWM-30NIE01:19:5502:45:51
383CZAPRAN Magdalena 231HIRERIGHT RUNNING TEAMPYSKOWICEK-30NIE01:18:1902:46:53
384KRAHL Radek 26YOLOBYDGOSZCZM-40NO01:24:3402:47:08
385MARZEC Dominik 272WROCŁAWM-30NIE01:28:4302:47:11
386ZAUCHA Marta 86KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE01:24:4402:47:17
387BINKOWSKI Marcin 359MOSINAM-40NIE01:26:0502:47:21
388CHOJNACKA Marta 369LUBINK-30NIE01:29:0002:47:28
389BURDAJEWICZ Magdalena 348MOSINAK-30NIE01:26:2402:47:32
390FILIPIAK Sebastian 78LZS LIPALIPAM-40NIE01:29:4002:47:33
391WELCHOWSKI Rafał 34INOWROCŁAWM-30NIE01:22:2302:48:26
392JUCHACZ Michał 44DZIKI Z BALCZEWAINOOWROCŁAWM-40NIE01:23:0102:48:26
393OSTACH Daria 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE01:26:5302:48:35
394KACZOREK Robert 289WARSZAWAM-40NIE01:27:4002:48:40
395PRUSIEWICZ Beata 59ANTONTEAMOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-50NIE01:27:1402:48:43
396KOLAŚNIEWSKI Marek 76POZNAŃM-40TAK01:29:2302:49:05
397WĄSOWSKI Łukasz 114DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM-40NIE01:22:4902:50:30
398SZEWCZYK Jarosław 287NOWY BEDOŃM-40NIE01:28:4002:50:32
399PISOWŁODZKA Dagmara 490DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE01:21:2502:50:35
400SZULECKA Kamila 20ŁÓDŹK-30NIE01:28:4002:50:36
401MACIEJEC Dorota 513WARSZAWAK-40TAK01:25:3302:50:50
402MICHALSKA Agnieszka 276KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKROSNOWICEK-40NIE01:25:2302:50:58
403SZCZYPEK Ola 165SMT SZCZECINSZCZECINK-30NIE01:23:5002:51:03
404SARNOWSKA Joanna 385ULTRASARNYPOZNAŃK-20NIE01:26:2602:51:18
405BIENIEK Rafał 162TULCEM-40NIE01:29:2302:51:26
406WASIAK Grzegorz 171WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM-40NIE01:22:1402:51:33
407BĄCZYK Adam 228MONIA GYMSZCZECINM-40NIE01:23:5802:52:03
408BĄCZYK Monika 237MONIA GYMSZCZECINK-40NIE01:23:5902:52:36
409NAGLIK Dominik 380WROCŁAWM-30TAK01:26:2602:53:27
410WICHER Romuald 260SWARZĘDZM-60NIE01:24:4502:53:56
411NATKANIEC Grażyna 190LZS LIPALIPAK-50NIE01:29:4002:54:07
412CZEKALSKA Elżbieta 182POBIEDZISKAK-50NIE01:24:5902:54:08
413SITEK Anna 157LZS LIPALIPAK-30NIE01:29:3902:54:08
414ROSZYK Sylwia 256PARKRUN POZNAŃ/ ALBIONEKOZIEGŁOWYK-40NIE01:23:4602:54:09
415KUBÓW Agnieszka 284ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-30NIE01:29:0002:54:10
416KAWAŁKO Ryszard 551ZBYT WOLNY RYŚLEGNICAM-50NIE01:27:1202:54:10
417KOWALCZY-GROCHLA Agata 186KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:24:0502:54:29
418MARCINIAK Agata 518RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-40NIE01:28:3502:54:42
419KUŚ Gabriela 408KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:27:2402:54:43
420SKWARNECKI Damian 517RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-30NIE01:28:2802:54:43
421JAWOROWSKA Aneta 280ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-40NIE01:29:0302:54:44
422CUKROWSKI Andrzej 304ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-40NIE01:28:4302:54:48
423CZOPEK Agnieszka 72KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:25:0102:54:49
424JĘDRZEJCZAK Anna 407KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-40NIE01:27:4602:54:50
425DOROŻAŁA Natalia 519ŁÓDŹK-30NIE01:29:0902:55:03
426DOROŻAŁA Lechosław 520ŁÓDŹM-40NIE01:29:0902:55:04
427KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 6DĄBROWA GÓRNICZAK-40TAK01:30:0202:55:15
428NEUMANN Beata 71CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-50NIE01:29:1402:55:23
429POŁCZYŃSKI Maciej 333STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30NIE01:31:4302:55:31
430GINTER Katarzyna 268KRAKOWK-30NIE01:29:2002:55:32
431PASZKE Agnieszka 326BYTÓWK-20NIE01:29:1502:55:39
432PUSTELNIK Piotr 2SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK01:29:3202:55:49
433GĄSIOROWSKA Dorota 347MPK WYBIEGANIE / ŚNIĘTY SUMWARSZAWAK-50NIE01:32:2202:56:15
434WALISZEWSKA Zofia 309POZNAŃK-30NIE01:29:0202:56:19
435KROENKE Barbara 150OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK-60NIE01:28:2702:56:44
436CZACHOWSKI Michał 184ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZASAM-40NIE01:28:5402:57:15
437GAJDOWSKI Przemysław 384WROCŁAWM-30NIE01:29:1702:59:00
438KUCHARSKI Piotr 277JANOWOM-40NIE01:29:3402:59:12
439BIADAŁA Paulina 526POZNAŃK-30NIE01:23:5403:00:06
440KAMIŃSKI Tomasz 528POZNAŃM-50NIE01:22:3503:00:09
441ZIEMKOWSKA Monika 93ŻARÓWK-40NIE01:27:4003:00:56
442LOSOR Andrzej 282PRÓSZKÓWM-40NIE01:19:4403:01:45
443MATCZUK-PISAREK Marta 161WROCŁAWK-30NIE01:28:4003:01:46
444GIBAS Wojciech 168HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30NO01:30:4503:01:54
445FEDYSZYN Anna 208AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK-30NIE01:29:3903:01:54
446CIPORA Katarzyna 468FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWK-40NIE01:31:4003:01:54
447BARAŃSKI Grzegorz 531BYDGOSZCZM-60NIE01:33:5703:02:06
448WIELICKI Krzysztof 1DĄBROWA GÓRNICZAM-60TAK01:30:5903:02:14
449CIPORA Maciej 466FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWM-40NIE01:31:3903:02:18
450CIOZDA Katarzyna 187ZŁOTÓWK-40NIE01:29:5903:02:22
451SŁOTA Małgorzata 405TMTEAMBIELSKO-BIAŁAK-40NIE01:27:4703:02:23
452BRYSIAK Ziemowit 404TMTEAMWROCŁAWM-40NIE01:28:0203:02:25
453FRĄCZEK Marcin 179TMTEAMWROCŁAWM-30NIE01:28:4903:02:26
454GRZESICZEK Piotr 292HIRERIGHT RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-20NIE01:33:2603:03:53
455FIT Olga 235HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEK-30NIE01:33:2903:04:03
456STRZYŻEWSKI Paweł 39WARSZAWAM-40NO01:31:3803:04:57
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
457BARAŃSKI Damian 154GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.M-20NIE01:28:4403:05:21
458KUDEŁKA Janusz 113PRĄDOCINM-50NIE01:34:2703:06:37
459MARCINKIEWICZ Marta 406MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-50NIE01:29:3503:06:37
460HANGIEL Urszula 167ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK-30NIE01:29:4103:06:38
461MUCHAJER Dawid 423POZNAŃM-40NIE03:07:28
462BOREK Mateusz 115WROCŁAWM-20NIE01:29:2503:07:36
463PRUCHNIEWSKA Agnieszka 422ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-40NIE03:07:43
464SIKORA Agnieszka 414MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK-40NIE01:30:3703:07:57
465KACZMARCZYK Anna 366RACIBÓRZK-20NIE01:35:0003:08:00
466KURIATA Andżelika 33WILKSZYNK-30TAK03:08:08
467MALINOWSKI Przemyslaw 107RYBNIKM-40NIE01:32:2203:08:18
468ZAJĄC Krzysztof 482DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40NIE01:32:2803:08:45
469HETMANCZYK Maciej 223XIN CHAO RIDERSCZELADZM-30NO01:30:4303:10:58
470FEDYCZKOWSKA Justyna 454STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-40NIE01:32:3503:12:00
471DUDEK Krzysztof 211STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40NIE01:33:2303:12:01
472DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAIDANINK-40NIE01:33:2803:12:06
473LOSOR Agnieszka 486PRÓSZKÓWK-40NIE01:26:3003:14:30
474GĄCIARSKI Krystian 84FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-20NIE01:29:3603:15:29
475BAKA Elżbieta 336FLY MEYSIWARSZAWAK-40NIE01:39:2303:20:59
476KOWALCZYK Anita 30TEAMKRÓLAKJEMIELNOK-20NIE01:41:4203:23:33
477KRÓLAK Krystian 35#TEAMKRÓLAKSTRZELNOM-20NIE01:41:4103:23:35
478JĘDZURA Agnieszka 373GLIWICEK-40NIE01:43:2003:25:51
479BĄDZIUL Dorota 36RZESZÓWK-30NIE01:42:2103:25:52
480MAŚLANIK Piotr 433WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40NIE01:40:0603:26:14
481PODSIADŁY Robert 119CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-60NIE01:42:4203:26:16
482TWARDOWSKA Ewa 368KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWK-30NIE01:39:2503:27:46
483KUCHARSKA Aneta 264JANOWOK-40NIE01:38:5503:28:08
484PAWŁOWSKA Danuta 458WARSZAWAK-40NIE01:49:4703:48:59
485STANKOWSKA Dorota 401POZNAŃK-40NIE01:56:5203:50:16
486STANKOWSKI Przemysław 394POZNAŃM-40NIE01:56:5203:50:16
487SULIK Agnieszka 461WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK-30NIE
488LANGE Mariusz 561KW KATOWICETYCHY M-4000:56:30
489GILENSKI Artur 562M-4000:59:50
490TOMASIAK Natalia 9SALOMON SUUNTO TEAM / KW ZAKOPANEKRYNICA ZDRÓJK-30TAK00:46:00
491STACHOWIAK Łukasz 40STR POZNAŃ / DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-30NIE00:56:30
492FEDOROWICZ Jowita 415KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE01:26:37
DZIEKONSKI Jacek 253KONSTANCIN JEZIORNAM-60NIE DNF DNF
Znaleziono 493 wynik(ów)