ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: K-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TOMASIAK Natalia 9SALOMON SUUNTO TEAM / KW ZAKOPANEKRYNICA ZDRÓJK-301K 1TAK00:46:0002:30:42.2802:30:45.30 7:108.4
2KWIATKOWSKA Kinga 498ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK-302K 2NIE00:54:4901:49:5102:53:29.9902:53:34.00+00:22:488:157.3
3SULIK Agnieszka 461WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK-303K 3NIE03:11:08.3003:11:08.30+00:40:239:066.6
4TAMBORSKA Agata 533DZIK KOMANDOŁÓDŹK-304K 4NIE01:01:0602:02:0303:13:09.9503:13:17.05+00:42:319:116.5
5KRAWCZYK Adriana 142CHOCIANÓWK-305K 6NIE00:55:5902:00:2903:15:52.6903:15:57.70+00:45:129:196.4
6FERENC-SZMUC Edyta 381LEWIN KŁODZKIK-306K 9NIE00:59:0802:02:2603:20:07.7403:20:16.75+00:49:319:316.3
7PIECUCH Karolina 218LACHO TEAMPRZEWORSKK-307K 11NIE01:01:1902:07:3303:20:19.5403:20:35.55+00:49:509:326.3
8MARKOWSKA Karolina 413EUROPA UBEZPIECZENIA/NOAWROCŁAWK-308K 13NIE01:03:3202:10:2303:26:53.3403:27:07.35+00:56:229:516.1
9BAŁYS Katarzyna 147HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-309K 14NO01:03:1302:09:5103:27:02.6403:27:09.65+00:56:249:516.1
10LEBDA Małgorzata 7ŻELEŹNIKOWA WIELKAK-3010K 16TAK01:03:5002:09:1203:27:10.8903:27:37.90+00:56:529:516.1
11HOTAŁA Sylwia 28KUDOWA-ZDRÓJK-3011K 19NIE01:01:3002:12:2503:34:26.7403:34:32.75+01:03:4710:125.9
12LEŚNIEWSKA Justyna 349AKTYWNA NOWA RUDARADKÓWK-3012K 21NIE01:03:4402:13:3903:35:06.5403:35:17.55+01:04:3210:145.9
13GAŁECKA-PIGUŁA Anna 353BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-3013K 24NIE01:08:5002:17:3503:40:10.5003:40:37.55+01:09:5210:295.7
14ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 79PIASECZNOK-3014K 25NO01:10:2802:21:2303:41:06.1003:41:06.10+01:10:2010:315.7
15WYTYKOWSKA Joanna 164RYSIEŁÓDŹK-3015K 27TAK01:14:2902:22:3003:41:15.9403:42:02.95+01:11:1710:325.7
16NIERADKA Anna 444JAKDOJADEPOZNAŃK-3016K 30NIE01:10:2502:20:4903:43:18.4003:44:07.50+01:13:2210:385.6
17PILARSKA Magdalena 441POZNANK-3017K 32NIE01:15:5402:23:2303:44:57.2603:45:35.35+01:14:5010:425.6
18BUKOWCZYK Paulina 534BEZ BALASTURADWANICEK-3018K 33NIE01:12:3702:23:0503:45:07.4003:45:44.45+01:14:5910:435.6
19CHRAPLEWSKA Karolina 312PRO366POZNAŃK-3019K 34NIE01:10:0902:23:5003:46:01.7203:46:13.75+01:15:2810:455.6
20NOWAKOWSKA Angelina 19SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK-3020K 37NIE01:08:3502:22:3103:46:46.5903:47:10.60+01:16:2510:475.6
21CZEKALSKA Maria 139POZNAŃK-3021K 39NIE01:12:1802:28:4403:54:06.9903:54:32.00+01:23:4611:085.4
22WOLFF Maria 387SUCHY LASK-3022K 40NIE01:07:4702:24:5203:54:16.2803:54:35.30+01:23:5011:095.4
23BURANT Agnieszka 23POZNAŃK-3023K 42NIE01:12:0102:28:4603:54:57.3003:55:22.30+01:24:3711:115.4
24BABIŃSKA Ewelina 53RADKÓWK-3024K 46NIE01:09:3902:25:2103:55:49.8103:56:18.85+01:25:3311:135.3
25STAJER Edyta 429DZIKIE BOBRYPOZNAŃK-3025K 47NIE01:16:1302:29:2603:56:48.9903:57:14.00+01:26:2811:165.3
26LITWINOWICZ Karolina 378PARA NIE DO PARYBĘDZINK-3026K 48NIE01:10:0702:26:5503:57:22.3303:57:30.35+01:26:4511:185.3
27PAAKKINEN Laura 17KRAKÓWK-3027K 51NO01:17:5402:34:0003:56:52.7803:57:42.85+01:26:5711:165.3
28GRUDZIEN Malgorzata 481ZABKOWICE SLK-3028K 52NO01:17:1502:32:1703:57:29.1903:58:12.20+01:27:2611:185.3
29DOLSKA Sara 191MARTOMBIKEPOZNANK-3029K 58NIE01:17:5002:38:3304:07:14.3804:07:30.45+01:36:4511:465.1
30KOCHMAŃSKA Marta 469NOWA RUDAK-3030K 59NIE01:14:1602:31:1304:07:06.2904:07:51.30+01:37:0611:465.1
31SŁUŻENKO Agata 170GŁOGÓWK-3031K 60NIE01:16:3702:34:3204:09:57.7404:10:36.75+01:39:5111:545
32NOWAK Katarzyna 346TIM JEST TIMOZIMEKK-3032K 64NIE01:18:0602:38:4004:11:19.2904:11:51.30+01:41:0611:585
33DUDEK Agnieszka 258NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAK-3033K 65NIE01:18:2902:40:2704:11:51.2604:12:36.30+01:41:5111:595
34CHOJNACKA Marta 369LUBINK-3034K 66NIE01:29:0002:47:2804:12:03.7904:12:54.80+01:42:0912:005
35SZUKAŁA Izabela 475POZNAŃK-3035K 71NIE01:26:1402:42:5204:15:04.9404:16:01.95+01:45:1612:084.9
36DĘBSKA Klaudyna 476POZNAŃK-3036K 72NIE01:16:4302:38:1804:15:48.3404:16:13.35+01:45:2812:104.9
37HAREMZA Joanna 472POZNAŃK-3037K 73TAK01:26:1502:42:5504:15:45.9204:16:43.00+01:45:5712:104.9
38MILKOWSKA Justyna 121DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-3038K 75NIE01:15:5602:38:3604:17:05.4104:17:22.50+01:46:3712:144.9
39JANKIEWICZ Katarzyna 163RYSIEKIELCEK-3039K 76NIE01:22:4002:40:0304:16:50.8304:17:37.90+01:46:5212:134.9
40PASŁAWSKA Olga 137PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-3040K 80NIE01:16:2202:37:0804:18:01.6104:18:26.70+01:47:4112:174.9
41FRĄCZEK Iwona 215WROCŁAWK-3041K 83NIE01:22:5602:43:0704:19:11.1504:19:51.20+01:49:0512:204.9
42BURDAJEWICZ Magdalena 348MOSINAK-3042K 84NIE01:26:2402:47:3204:20:26.4904:21:11.55+01:50:2612:244.8
43SZULECKA Kamila 20ŁÓDŹK-3043K 85NIE01:28:4002:50:3604:21:48.3404:22:31.35+01:51:4612:284.8
44CZAPRAN Magdalena 231HIRERIGHT RUNNING TEAMPYSKOWICEK-3044K 86NIE01:18:1902:46:5304:21:58.0404:22:36.05+01:51:5012:284.8
45ZAUCHA Marta 86KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3045K 87NIE01:24:4402:47:1704:23:36.7304:24:13.75+01:53:2812:334.8
46FEDOROWICZ Jowita 415KOTWICA BRZEGBRZEGK-3046K 91NIE01:26:3704:25:54.3404:26:30.40+01:55:4512:394.7
47SZCZYPEK Ola 165SMT SZCZECINSZCZECINK-3047K 94NIE01:23:5002:51:0304:26:43.6704:27:20.75+01:56:3512:424.7
48KUBÓW Agnieszka 284ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-3048K 95NIE01:29:0002:54:1004:29:33.8404:30:28.85+01:59:4312:504.7
49WALISZEWSKA Zofia 309POZNAŃK-3049K 99NIE01:29:0202:56:1904:31:46.7404:32:36.80+02:01:5112:564.6
50GINTER Katarzyna 268KRAKOWK-3050K 100NIE01:29:2002:55:3204:33:15.9404:34:01.95+02:03:1613:004.6
51SITEK Anna 157LZS LIPALIPAK-3051K 110NIE01:29:3902:54:0804:36:23.7104:37:17.80+02:06:3213:094.6
52DOROŻAŁA Natalia 519ŁÓDŹK-3052K 114NIE01:29:0902:55:0304:37:09.3204:37:50.40+02:07:0513:114.5
53FIT Olga 235HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEK-3053K 118NIE01:33:2903:04:0304:40:48.2504:41:37.25+02:10:5113:224.5
54FEDYSZYN Anna 208AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK-3054K 120NIE01:29:3903:01:5404:42:52.4904:43:43.50+02:12:5813:284.5
55MATCZUK-PISAREK Marta 161WROCŁAWK-3055K 124NIE01:28:4003:01:4604:47:22.0904:47:58.10+02:17:1213:414.4
56HANGIEL Urszula 167ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK-3056K 125NIE01:29:4103:06:3804:47:23.1404:48:01.15+02:17:1513:414.4
57KURIATA Andżelika 33WILKSZYNK-3057K 128TAK03:08:0804:50:45.9004:50:45.90+02:20:0013:504.3
58BIADAŁA Paulina 526POZNAŃK-3058K 129NIE01:23:5403:00:0604:51:01.1504:51:25.25+02:20:3913:514.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
59BĄDZIUL Dorota 36RZESZÓWK-3059K 135NIE01:42:2103:25:5205:15:34.3405:16:23.35+02:45:3815:014
60TWARDOWSKA Ewa 368KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWK-3060K 138NIE01:39:2503:27:4605:24:29.9205:24:59.00+02:54:1315:273.9
Znaleziono 60 wynik(ów)