ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: K-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DROŹDZIK Magdalena 317WKB META LUBLINIECNYSAK-401K 5NIE00:58:3102:00:4103:13:22.4903:13:33.50 9:126.5
2ZALEWSKA Anna 550BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK-402K 7NIE01:03:2402:06:0403:17:22.6903:17:31.70+00:03:589:236.4
3GRABOŚ Nina 273WARSZAWAK-403K 8NIE01:02:3602:06:0703:18:30.7403:18:45.75+00:05:129:276.3
4BIEŃ Magdalena 134SKLEPBIEGACZAPOZNAŃK-404K 10NIE01:00:2502:06:0003:20:27.2903:20:33.30+00:06:599:326.3
5KRYM Katarzyna 57NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-405K 12NIE01:03:1802:07:2503:22:16.5203:22:38.60+00:09:059:376.2
6MALIK Agnieszka 524ZUMBA BIEGAKŁODZKOK-406K 15NIE01:02:4102:07:4803:26:44.7403:27:14.75+00:13:419:506.1
7SZCZOTKA Katarzyna 58PSZCZYNAK-407K 17NIE01:08:4502:16:4803:31:47.4403:32:14.45+00:18:4010:055.9
8KONDZIELNIK Magdalena 24PSZCZYNAK-408K 20NIE01:08:4902:17:1603:34:12.8903:34:39.90+00:21:0610:125.9
9RAKOWSKA Magdalena 224DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-409K 22NIE01:07:4202:17:2603:37:37.9403:37:53.95+00:24:2010:215.8
10PIERZCHAŁA Anna 410KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4010K 28NIE01:08:5902:18:4403:42:55.3403:43:14.35+00:29:4010:365.7
11OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 199KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEK-4011K 31NIE01:15:5002:26:2103:44:49.4403:45:33.50+00:32:0010:425.6
12KUBIAK Karolina 502WEJHEROWOK-4012K 36NIE01:10:3802:23:2803:46:10.5403:46:36.55+00:33:0310:465.6
13MARZEC Karolina 270DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-4013K 38NIE01:04:0402:15:2303:54:12.9403:54:18.95+00:40:4511:095.4
14HRUBÁ Hana 219NITRO NÁCHODNÁCHODK-4014K 41NIE01:10:0402:25:4903:55:09.4003:55:12.45+00:41:3811:115.4
15ONAK Izabela 16OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-4015K 43NIE01:16:3202:32:0003:55:21.0903:55:47.10+00:42:1311:125.4
16ZŁOTNICKA Olga 364ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4016K 44NIE01:15:5402:29:3903:55:38.4403:56:07.45+00:42:3311:135.3
17SIENNICA Joanna 360ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4017K 45NIE01:15:4502:29:3903:55:38.5403:56:07.55+00:42:3411:135.3
18SZPILAREWICZ Barbara 492ABY DO METY/RADIO WROCŁAWZIĘBICEK-4018K 50NIE01:13:0202:31:0703:57:04.4503:57:39.50+00:44:0611:175.3
19HAREMZA Kinga 130NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-4019K 54NIE01:12:3102:31:3403:59:24.7403:59:35.75+00:46:0211:245.3
20AUGUSTOWSKA Izabela 374KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4020K 56NIE01:13:2802:32:1004:02:47.8004:03:00.85+00:49:2711:335.2
21PAPROCKA Natalia 122POLKOWICEK-4021K 57NIE01:14:1502:32:2604:04:30.7404:05:01.75+00:51:2811:385.2
22KOZINOGA Gabriela 13ZIELONA GÓRAK-4022K 61NIE01:16:3302:34:2904:09:57.9404:10:36.95+00:57:0311:545
23KRÓL-PIDANTY Marzena 124STRZEGOMK-4023K 62NIE01:17:0902:38:3804:10:41.4404:11:10.45+00:57:3611:565
24STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 101TIM JEST TIMOZIMEKK-4024K 63NIE01:17:1402:38:4304:11:19.0404:11:51.05+00:58:1711:585
25BUDKA Agata 416KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4025K 67NIE01:15:5302:38:1504:13:00.4404:13:17.45+00:59:4312:025
26DOBROCHOWSKA Ilona 308STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4026K 68NIE01:13:5402:33:3404:13:53.8404:14:33.85+01:01:0012:055
27TARCZYŃSKA Halina 529WARSZAWAK-4027K 69NIE01:17:5002:38:3804:13:56.4404:14:36.45+01:01:0212:055
28GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 254ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-4028K 74NO01:19:1402:41:1204:16:30.4204:17:04.45+01:03:3012:124.9
29KOLEJ Monika 485DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4029K 77NIE01:16:1402:40:0704:17:17.5404:17:38.55+01:04:0512:154.9
30WĘGRZYNOWSKA Ewa 118EBIEGI.PLKŁODZKOK-4030K 82NIE01:15:1602:41:1204:19:18.0204:19:28.05+01:05:5412:204.9
31OSTACH Daria 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4031K 89NIE01:26:5302:48:3504:25:08.5604:25:59.60+01:12:2612:374.8
32PISOWŁODZKA Dagmara 490DĄBROWA GÓRNICZAK-4032K 92NIE01:21:2502:50:3504:26:44.9304:27:03.95+01:13:3012:424.7
33MACIEJEC Dorota 513WARSZAWAK-4033K 93TAK01:25:3302:50:5004:26:48.1004:27:13.20+01:13:3912:424.7
34JAWOROWSKA Aneta 280ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-4034K 98NIE01:29:0302:54:4404:31:43.1404:32:34.20+01:19:0012:564.6
35MICHALSKA Agnieszka 276KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKROSNOWICEK-4035K 101NIE01:25:2302:50:5804:33:27.9904:34:05.00+01:20:3113:014.6
36KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 6DĄBROWA GÓRNICZAK-4036K 104TAK01:30:0202:55:1504:34:26.0904:34:58.10+01:21:2413:044.6
37CZOPEK Agnieszka 72KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4037K 105NIE01:25:0102:54:4904:34:43.9904:34:59.00+01:21:2513:044.6
38KOWALCZY-GROCHLA Agata 186KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4038K 106NIE01:24:0502:54:2904:34:43.1404:34:59.15+01:21:2513:044.6
39KUŚ Gabriela 408KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4039K 107NIE01:27:2402:54:4304:34:36.3004:35:00.40+01:21:2613:044.6
40JĘDRZEJCZAK Anna 407KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4040K 108NIE01:27:4602:54:5004:34:39.0904:35:01.15+01:21:2713:044.6
41ROSZYK Sylwia 256PARKRUN POZNAŃ/ ALBIONEKOZIEGŁOWYK-4041K 112NIE01:23:4602:54:0904:36:55.9904:37:24.00+01:23:5013:114.5
42MARCINIAK Agata 518RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-4042K 113NIE01:28:3502:54:4204:37:05.9204:37:50.00+01:24:1613:114.5
43CIOZDA Katarzyna 187ZŁOTÓWK-4043K 115NIE01:29:5903:02:2204:37:38.7204:38:08.75+01:24:3513:134.5
44CIPORA Katarzyna 468FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWK-4044K 116NIE01:31:4003:01:5404:39:45.3904:40:39.40+01:27:0513:194.5
45BĄCZYK Monika 237MONIA GYMSZCZECINK-4045K 117NIE01:23:5902:52:3604:41:09.5304:41:36.55+01:28:0313:234.5
46ZIEMKOWSKA Monika 93ŻARÓWK-4046K 119NIE01:27:4003:00:5604:43:01.9404:43:22.95+01:29:4913:284.5
47SŁOTA Małgorzata 405TMTEAMBIELSKO-BIAŁAK-4047K 121NIE01:27:4703:02:2304:44:34.9604:45:16.05+01:31:4213:334.4
48SIKORA Agnieszka 414MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK-4048K 123NIE01:30:3703:07:5704:44:28.2304:45:21.25+01:31:4713:324.4
49PRUCHNIEWSKA Agnieszka 422ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-4049K 126NIE03:07:4304:49:53.6504:49:53.65+01:36:2013:484.3
50FEDYCZKOWSKA Justyna 454STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4050K 130NIE01:32:3503:12:0004:57:40.2904:58:23.30+01:44:4914:104.2
51DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAIDANINK-4051K 131NIE01:33:2803:12:0604:57:40.7804:58:23.85+01:44:5014:104.2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
52LOSOR Agnieszka 486PRÓSZKÓWK-4052K 132NIE01:26:3003:14:3005:04:17.0105:04:36.05+01:51:0214:294.1
53BAKA Elżbieta 336FLY MEYSIWARSZAWAK-4053K 133NIE01:39:2303:20:5905:09:32.8705:10:14.95+01:56:4114:444.1
54JĘDZURA Agnieszka 373GLIWICEK-4054K 136NIE01:43:2003:25:5105:18:05.7705:18:31.85+02:04:5815:084
55KUCHARSKA Aneta 264JANOWOK-4055K 137NIE01:38:5503:28:0805:22:02.0405:22:58.05+02:09:2415:203.9
56STANKOWSKA Dorota 401POZNAŃK-4056K 139NIE01:56:5203:50:1605:54:44.9005:55:28.00+02:41:5416:533.6
57PAWŁOWSKA Danuta 458WARSZAWAK-4057K 140NIE01:49:4703:48:59+01:48:4416:213.7
Znaleziono 57 wynik(ów)