ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BONIEC Radosław 508ŻARYM-201M 2NIE00:42:1301:25:5802:17:59.6702:18:01.70 6:349.1
2MAZIK Wojciech 442KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-202M 28TAK00:49:5601:42:1302:45:47.7402:45:51.75+00:27:507:537.6
3SKUDLARSKI Jakub 464PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-203M 33NIE00:54:4801:47:0102:47:51.7902:48:05.85+00:30:047:597.5
4GUSTAW Łukasz 371SOBASTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-204M 35NIE00:49:1801:44:2402:48:25.5602:48:28.65+00:30:268:017.5
5BALWIERCZAK Piotr 202HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM-205M 46NIE00:49:5101:46:2202:53:54.5602:53:56.65+00:35:548:167.2
6KRAWCZYK Artur 430ZAŁOGA GÓRSKAJELENIA GÓRAM-206M 62TAK00:49:5901:44:3003:01:20.9203:01:25.00+00:43:238:386.9
7KRĘZEL Krzysztof 506NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-207M 68NIE00:48:2001:50:2303:03:00.1503:03:02.20+00:45:008:426.9
8MĘŻYŃSKI Szymon 418KUDOWA-ZDRÓJM-208M 72NIE00:54:4901:53:3303:04:08.9803:04:12.05+00:46:108:466.8
9PELIKAN Artur 82NGB KŁOBUCK/WKURW_TEAMKŁOBUCKM-209M 83NIE00:57:0902:00:2303:08:13.5403:08:16.55+00:50:148:576.7
10OLSZYNA Jakub 504POZNAŃM-2010M 84NIE00:58:5401:58:2403:08:42.3403:08:57.35+00:50:558:596.7
11ZAWOJAK Aleksander 290RONAL POLSA RUNWAŁBRZYCHM-2011M 90NIE00:54:5201:57:1303:10:03.7503:10:15.85+00:52:149:036.6
12WIKTOR Wojciech 351DECATHLON TEAMPOZNAŃM-2012M 91NIE00:56:2001:58:2303:10:34.9803:10:43.00+00:52:419:046.6
13SAJEWICZ Dominik 255WROCŁAWM-2013M 93NIE00:59:0201:58:3403:10:44.6403:11:04.65+00:53:029:046.6
14CZYŻ Paweł 42AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-2014M 95TAK00:58:2801:58:1303:11:08.4903:11:24.50+00:53:229:066.6
15PIEC Michał 556WŁODOWICEM-2015M 106NIE00:58:1901:55:3403:14:46.2703:15:14.30+00:57:129:166.5
16MARTEKLAS Jan 400NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-2016M 122NIE01:01:0502:04:2503:18:09.4903:18:21.50+01:00:199:266.4
17GŁÓWKA Paweł 323EUROPA UBEZPIECZENIA / TMTEAMŻARYM-2017M 123NIE01:03:2302:06:0203:18:05.0503:18:22.10+01:00:209:256.4
18SAJDUDA Adam 489WROCŁAWM-2018M 132NIE00:58:4902:02:3003:21:25.0603:21:38.10+01:03:369:356.3
19MIKOŁAJCZYK Piotr 341KALENJI BY DECATHLONBIAŁYSTOKM-2019M 135NIE00:58:4002:01:4103:22:27.7703:22:39.85+01:04:389:386.2
20PRZYBYSZ Artur 293BIEGAJ PO ENDORFINYPOZNAŃM-2020M 148NIE01:03:3602:08:2003:25:15.2703:25:36.30+01:07:349:466.1
21KOSTRUBIEC Maciej 421MROWINOM-2021M 174NIE01:00:0702:08:0503:34:20.5803:34:27.60+01:16:2510:125.9
22JĘDRUCH Marcin 539FIREEAGLESMIELECM-2022M 177NIE01:07:1402:12:3003:35:03.1303:35:31.15+01:17:2910:145.9
23OLSZAK Maksymilian 443DRUŻYNA SZPIKUPOZNANM-2023M 182NIE01:04:5102:13:5003:36:51.8403:37:14.85+01:19:1310:195.8
24SAWICKI Bartosz 18DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM-2024M 183NIE01:05:5702:15:0003:37:20.1503:37:41.25+01:19:3910:205.8
25SZYCHTA Rafał 559JAKDOJADEPOZNAŃM-2025M 21001:11:5802:23:0603:46:20.1903:47:09.20+01:29:0710:465.6
26HETMAŃSKI Jakub 91SOŚNIEM-2026M 212NIE01:15:3102:25:1303:47:11.1403:47:55.15+01:29:5310:495.5
27PANEK Damian 158ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-2027M 221NO01:07:2802:23:4103:53:04.3403:53:15.35+01:35:1311:055.4
28DROPEK Sławomir 503OGNIWO PIWNICZNA - ZDRÓJPIWNICZNA - ZDRÓJM-2028M 224NIE00:59:5302:07:2303:53:59.6803:54:21.70+01:36:2011:085.4
29SŁOMKOWSKI Mateusz 542BTA KOMPASGDAŃSKM-2029M 229NIE01:05:3602:23:2203:55:24.4903:55:38.50+01:37:3611:125.4
30BARANOWSKI Szymon 140KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-2030M 241NIE01:10:1602:28:1603:57:34.9903:57:56.00+01:39:5411:185.3
31BARTNICKI Bartosz 88SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCAM-2031M 251NIE01:16:2502:32:0504:00:16.0904:01:12.10+01:43:1011:265.2
32PAWŁOWSKI Radosław 249KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMSWARZĘDZM-2032M 254NIE01:03:4102:13:2704:01:59.8404:02:19.85+01:44:1811:315.2
33PAWŁOWSKI Sławomir 382DO PRZODU/KALENJI BY DECATHLONŻNINM-2033M 289NIE01:16:1102:38:2604:16:08.9904:16:38.00+01:58:3612:114.9
34GRZESICZEK Piotr 292HIRERIGHT RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2034M 328NIE01:33:2603:03:5304:40:42.7404:41:30.75+02:23:2913:224.5
35BOREK Mateusz 115WROCŁAWM-2035M 340NIE01:29:2503:07:3604:55:50.0404:56:36.05+02:38:3414:054.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
36BARAŃSKI Damian 154GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.M-2036M 343NIE01:28:4403:05:2104:59:37.9505:00:30.00+02:42:2814:164.2
37GĄCIARSKI Krystian 84FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-2037M 345NIE01:29:3603:15:2905:01:34.9905:01:52.00+02:43:5014:214.2
38KRÓLAK Krystian 35#TEAMKRÓLAKSTRZELNOM-2038M 349NIE01:41:4103:23:3505:14:23.1405:15:11.15+02:57:0914:584
OMIELJANIUK Konrad 300WROCŁAWM-20NIE00:58:22 DNF02:05:39 DNF DNF DNF--
Znaleziono 39 wynik(ów)