ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRYDL Pavel 12TRUTNOVM-301M 1NIE00:40:4601:24:1802:16:31.3102:16:32.35 6:309.2
2PIEKARZ Mariusz 315UKS LUDWIKOWICEJUGÓWM-302M 3NIE00:41:0001:25:4002:18:37.1302:18:39.20+00:02:066:369.1
3KOZIOŁ Damian 558MARCIN ŚWIERC TEAMM-303M 500:43:1001:29:2502:21:39.5002:21:41.50+00:05:096:448.9
4DOSTAL Jan 540VELLA NACHODNÁCHODM-304M 6NIE00:42:0701:28:2402:22:07.7502:22:10.75+00:05:386:468.9
5MIEDZIEJEWSKI Andrzej 386WPRUNNINGPRUSZKÓWM-305M 7NIE00:44:4801:30:4502:26:01.4902:26:08.50+00:09:366:578.6
6GEZELA Mariusz 296TJ EUFORIABIEGACZA.PLPOZNAŃM-306M 8NIE00:44:3201:32:1002:26:53.1902:26:58.20+00:10:256:598.6
7GONCZARENKO Jarek 497ŻYWIECM-307M 9NIE00:44:4501:32:4602:28:12.7802:28:15.85+00:11:437:038.5
8MIŚ Zbigniew 541POZNAŃM-308M 10NIE00:48:0001:35:5702:29:05.3402:29:15.35+00:12:437:058.5
9ORZEL Michal 47ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-309M 11NIE00:45:4301:34:1002:29:44.7602:29:46.85+00:13:147:078.4
10SARNOWSKI Paweł 383ULTRASARNYOSTRZESZÓWM-3010M 12TAK00:45:4401:34:5902:32:25.8002:32:28.85+00:15:567:158.3
11GRUND Marek 29MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-3011M 13NIE00:46:3201:36:0502:32:41.4102:32:43.50+00:16:117:168.3
12WOLBACH Tomasz 337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3012M 14NO00:49:3901:37:5102:33:18.6402:33:28.65+00:16:567:188.2
13MILKOWSKI Rafał 51DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE / OTK RZEŹNIKRYBNIKM-3013M 15NIE00:47:4801:37:0002:34:09.2802:34:14.30+00:17:417:208.2
14DURKOWSKI Marcin 185SKLEP 'W FORMIE' / OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3014M 17NIE00:47:4901:36:4602:35:36.7902:35:40.80+00:19:087:248.1
15MAZURKIEWICZ Jerzy 92NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3015M 19NIE00:47:3301:37:5002:35:50.1402:35:59.15+00:19:267:258.1
16ZATOŃ Cezary 69TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-3016M 20TAK00:47:3701:38:0002:37:33.6902:37:36.70+00:21:047:308
17ŻARECKI Łukasz 392SIECHNICEM-3017M 21NIE00:49:5701:39:2102:38:50.5402:38:59.55+00:22:277:337.9
18MYSZCZYSZYN Łukasz 98KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM-3018M 23NIE00:51:3001:44:1802:39:39.0402:39:43.05+00:23:107:367.9
19PODGÓRSKI Bogusz 307EMITT RACE TEAMZALASEWOM-3019M 24NIE00:48:0301:38:4802:39:41.2702:39:47.35+00:23:157:367.9
20NIEPALA Jacek 64OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3020M 26NIE00:50:4101:42:3402:42:40.4902:42:45.50+00:26:137:447.7
21KAMMER Krzysztof 226PRO366POZNAŃM-3021M 27NIE00:48:5201:41:3702:45:08.4902:45:10.55+00:28:387:517.6
22KUŁAK Piotr 483PASSION LIFE JOYKAMIEŃSKM-3022M 30NIE00:46:1401:37:3902:46:29.6902:46:31.75+00:29:597:557.6
23OLKIS Rafał 66PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-3023M 37NIE00:50:2401:45:4502:50:35.2602:50:43.30+00:34:108:077.4
24SZCZESZEK Robert 438RANOPOZNAŃM-3024M 42NIE00:51:0801:45:5002:52:03.4802:52:10.50+00:35:388:117.3
25TEKIELI Kacper 8KW TRÓJMIASTOGDAŃSKM-3025M 43TAK00:49:5101:45:5802:52:17.0002:52:18.05+00:35:458:127.3
26SMOLIS Ivo 449OPOLEM-3026M 44NIE00:56:4301:51:1902:53:18.3902:53:39.40+00:37:078:157.3
27ŁĄTKA Piotr 459OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3027M 47NIE00:54:4601:49:1202:53:43.7502:53:56.85+00:37:248:167.3
28ORACZ Mateusz 188BEZ LITOŚCI/KALENJI BY DECATHLONPLEWISKAM-3028M 48NIE00:53:5101:51:3202:54:39.6402:54:46.70+00:38:148:197.2
29DUNAJ Paweł 494LITWIN TRIATHLON TEAMRADKÓWM-3029M 49NIE00:55:2201:48:2502:55:12.6802:55:18.75+00:38:468:207.2
30ŁAŹNIOWSKI Dawid 173EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJM-3030M 54NIE00:53:5901:52:1102:58:40.0502:58:40.05+00:42:078:307.1
31ROWIŃSKI Michał 432LUBAWAM-3031M 55NIE00:54:5301:54:0702:59:43.3502:59:52.45+00:43:208:337
32MAJCHRZAK Maciej 104WROCŁAWM-3032M 56TAK00:51:2601:48:4602:59:58.2803:00:07.35+00:43:358:347
33FRANKIEWICZ Artur 426GLIWICEM-3033M 60TAK00:56:1001:55:0603:00:56.9603:01:00.00+00:44:278:377
34ZIMKOWSKI Marcin 31KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-3034M 65NIE00:54:4201:51:0703:02:25.2703:02:37.35+00:46:058:416.9
35ANTOSIAK Tomasz 77ZŁOTORYJAM-3035M 67NIE00:58:2601:57:1403:02:36.6903:02:50.70+00:46:188:416.9
36MAZUR Andrzej 108MARTOMBIKEPOZNANM-3036M 69NIE00:56:2801:55:1603:02:49.1403:03:03.15+00:46:308:426.9
37LULEK Paweł 501WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-3037M 70TAK00:55:3401:55:2603:02:56.9803:03:04.05+00:46:318:426.9
38OPAŁKA Damian 391MYRACEWARSZAWAM-3038M 73NIE00:51:0401:49:1303:04:40.9903:04:50.00+00:48:178:476.8
39SANKOWSKI Paweł 445PLACKI TEAMWROCŁAWM-3039M 75NIE00:56:5401:56:2703:05:37.3803:05:49.45+00:49:178:506.8
40KURZAWIAK Grzegorz 80GRUPA BIEGOWA KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMKARŁOWM-3040M 79NIE00:56:3601:57:2903:06:50.5403:07:00.55+00:50:288:536.7
41CHODOROWSKI Krzysztof 89PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-3041M 87NIE00:53:1201:56:2203:09:44.6203:09:49.70+00:53:179:026.6
42STACHOWIAK Łukasz 40STR POZNAŃ / DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-3042M 88NIE00:56:3003:09:50.6003:09:57.65+00:53:259:026.6
43PIECUCH Marcin 232LACHO TEAMKRAKÓWM-3043M 89NIE00:59:1402:00:2203:09:58.7903:10:14.80+00:53:429:026.6
44BOSAKIEWICZ Tomasz 465MAGBOSZŁOTORYJAM-3044M 92NIE00:56:5501:57:5703:10:45.3403:10:55.35+00:54:239:056.6
45JAKUBOWSKI Marcin 377GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM-3045M 94TAK01:00:5102:00:5403:10:38.7503:11:05.85+00:54:339:046.6
46STANISŁAWSKI Karol 160RUNNER.PLLEGNICAM-3046M 96NIE00:58:2601:58:2303:11:15.8903:11:28.90+00:54:569:066.6
47MICHALSKI Piotr 314WROCŁAWM-3047M 100NIE01:01:2302:01:4203:13:40.3903:14:04.40+00:57:329:136.5
48BŁASZKIEWICZ Bogusz 151STR POZNANLUSOWOM-3048M 101NIE00:56:2901:59:4003:14:22.9503:14:31.00+00:57:589:156.5
49KRYSIŃSKI Maciej 240DĄBROWAM-3049M 102NIE00:56:0201:58:1103:14:21.1403:14:33.15+00:58:009:156.5
50WÓJCIK Robert 376NOAWROCŁAWM-3050M 103NIE00:58:5601:59:0503:14:23.1403:14:40.15+00:58:079:156.5
51ROJEWSKI Paweł 242EVERRUNŁÓDŹM-3051M 109NIE00:58:2602:00:4803:15:36.8203:15:56.90+00:59:249:186.4
52HOŁYST Andrzej 25AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3052M 111NIE00:58:2602:00:5403:15:48.2903:16:01.35+00:59:299:196.4
53MAJEWICZ Filip 435JAKDOJADEPOZNANM-3053M 112NIE00:59:0102:01:2703:15:36.0803:16:03.15+00:59:309:186.4
54PAWELEC Mariusz 451KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3054M 114NIE00:56:2202:01:5603:16:29.7803:16:34.80+01:00:029:216.4
55SZOPA Krzysztof 117SISU-OWB TEAMINOWROCŁAWM-3055M 116NIE01:00:5102:02:5103:16:18.8003:16:41.90+01:00:099:206.4
56KOCEMBA Kamil 106KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-3056M 117NIE01:03:4702:03:0803:17:12.5603:17:30.60+01:00:589:236.4
57RUSIN Jakub 45IWINYM-3057M 119NIE00:59:3202:03:4303:17:27.2903:17:32.30+01:00:599:246.4
58HORAK Roland 283KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3058M 124NIE01:02:5202:04:5003:18:19.9903:18:36.00+01:02:039:266.4
59MADOŃ Rafał 257POZNAŃM-3059M 125NIE01:03:1502:05:4403:18:24.2603:18:48.30+01:02:159:266.4
60HOŁOWNIA Tomasz 536GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-3060M 128NIE01:02:2402:05:4203:19:23.6403:19:37.65+01:03:059:296.3
61PRUCIAK Krzysztof 327LECYMY DURŚOŁAWAM-3061M 131NIE00:54:1002:02:2603:20:49.2303:20:54.25+01:04:219:336.3
62REJMAN Grzegorz 81DREAM RUNWAŁBRZYCHM-3062M 137NIE01:01:3202:05:5503:23:23.2503:23:23.25+01:06:509:416.2
63MASEWICZ Grzegorz 214KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIM-3063M 138NIE01:07:1002:08:4603:22:53.2903:23:24.30+01:06:519:396.2
64FEDER Marcin 354WARSZAWAM-3064M 140NIE00:56:4201:57:5403:23:23.8403:23:33.85+01:07:019:416.2
65SZMIDT Karol 133SZMIDT I SYNSLESINM-3065M 141NIE01:01:2102:07:2203:23:32.5403:23:38.55+01:07:069:416.2
66MARKIEWICZ Artur 172PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM-3066M 143NIE00:59:2102:06:3903:23:49.0403:23:55.05+01:07:229:426.2
67HAWRYLISZYN Jan 311ŁOZINAM-3067M 145NIE00:59:0202:04:4103:24:18.0903:24:24.10+01:07:519:436.2
68GULCZYŃSKI Tomasz 181KSE ON-SIGHTMUROWANA GOŚLINAM-3068M 146NIE01:01:3902:05:4803:25:04.1603:25:21.25+01:08:489:456.1
69SZPINEK Marcin 419TUTU TEAMNYSAM-3069M 147NIE01:03:3902:08:2703:24:58.4403:25:22.50+01:08:509:456.1
70SZNAJDER Marcin 496POZNAŃM-3070M 150NIE01:03:2602:09:2603:25:25.9103:25:41.95+01:09:099:466.1
71MIKODA Igor 205KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-3071M 151NIE01:01:2102:05:5403:26:07.3203:26:28.35+01:09:569:486.1
72DYSARZ Przemysław 136ALIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM-3072M 153NIE01:05:2902:09:0403:25:57.8603:26:30.95+01:09:589:486.1
73HOSS Jan 417WARSZAWAM-3073M 154NIE00:59:1002:07:4703:26:27.6403:26:31.65+01:09:599:496.1
74KAMIŃSKI Cezary 68POZNAŃM-3074M 156NIE01:05:2202:09:0703:26:42.7503:27:15.85+01:10:439:506.1
75ZATOŃ Adrian 479WROCŁAWM-3075M 160TAK01:01:3802:08:5903:28:25.3403:28:33.35+01:12:019:556
76HETMANCZYK Jakub 109XIN CHAO RIDERSKATOWICEM-3076M 161TAK01:05:5102:11:5303:27:54.1603:28:34.20+01:12:019:546.1
77SMOTER Damian 52WROCŁAWM-3077M 162NIE01:04:1802:09:2503:28:43.0403:29:03.05+01:12:309:566
78SZOTA Robert 178SMT SZCZECINSZCZECINM-3078M 163NIE01:01:3402:08:1503:29:08.5903:29:31.60+01:12:599:576
79BIELNIK Maciej 342MOTURYSTYKA.PLKATOWICEM-3079M 168NIE01:08:3602:13:0403:30:25.9903:31:14.00+01:14:4110:016
80ŁUKASZCZUK Grzegorz 14DAREZTRI TEAMROKIETNICAM-3080M 171NIE00:58:2702:07:1303:31:59.3403:32:09.35+01:15:3710:055.9
81SIOMA Konrad 339ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-3081M 172NIE01:03:4102:11:4703:31:52.4403:32:10.45+01:15:3810:055.9
82RODAK Zbigniew 334GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-3082M 173NIE01:02:2202:10:2103:34:00.3903:34:14.40+01:17:4210:115.9
83BONIKOWSKI Mateusz 335GRODZISK MAZOWIECKIM-3083M 175NIE01:01:0602:10:5903:34:59.1903:35:08.20+01:18:3510:145.9
84BOCHNAK Paweł 87WROCŁAWM-3084M 176NIE01:14:2302:17:1503:34:48.6403:35:19.65+01:18:4710:135.9
85KOPCZYŃSKI Łukasz 269K-TEAMWROCŁAWM-3085M 178NIE01:03:1902:13:1003:35:06.9803:35:45.05+01:19:1210:145.9
86DUDEK Mariusz 262NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAM-3086M 179NIE01:09:5202:18:5403:34:59.1903:35:45.20+01:19:1210:145.9
87STRAŚ Jarosław 355KATOWICEM-3087M 180TAK01:14:2602:20:3903:35:03.8903:35:50.90+01:19:1810:145.9
88WOJCIECHOWICZ Leszek 547POZNAŃM-3088M 184NIE01:01:5202:12:4903:37:51.9803:37:59.00+01:21:2610:225.8
89WESOŁEK Daniel 393POZNAŃM-3089M 185NIE01:07:4302:14:4403:37:58.1403:38:40.15+01:22:0710:225.8
90LUBIK Adam 128KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-3090M 186TAK01:05:3702:16:3803:39:02.0003:39:24.10+01:22:5110:255.8
91DREAS Jakub 196DZIKIE BOBRY/WĘDZIKOWSKITEAMRYBITWYM-3091M 189NIE01:02:5302:15:1303:39:22.7403:39:33.75+01:23:0110:265.7
92BIELNIK Dariusz 233BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-3092M 191NIE01:10:1102:17:5703:39:02.5903:39:50.60+01:23:1810:255.8
93PIGUŁA Sebastian 291BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAM-3093M 192NIE01:08:3802:17:3603:40:11.2403:40:38.25+01:24:0510:295.7
94POTOCZNY Łukasz 535EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-3094M 194NIE01:09:4902:18:3503:40:22.9903:40:44.00+01:24:1110:295.7
95KRAKOWSKI Krzysztof 49PIŁAM-3095M 198NIE01:01:3702:13:1503:41:23.9303:41:41.95+01:25:0910:325.7
96BUREK Bartosz 427JAKDOJADEPOZNANM-3096M 200NIE01:09:5902:17:2403:41:54.1803:42:43.25+01:26:1010:345.7
97CZARNIECKI Daniel 27TIEPOLANICA-ZDRÓJM-3097M 201NIE01:00:0002:12:1803:42:54.7403:43:05.75+01:26:3310:365.7
98LEWANDOWSKI Paweł 343LUBOŃM-3098M 202NIE01:10:1202:22:0403:43:22.6803:43:44.70+01:27:1210:385.6
99DENEKO Paweł 318PNBPOZNAŃM-3099M 206NIE01:08:3902:21:2003:45:29.2703:45:31.30+01:28:5810:445.6
100RUKS Jarosław 141POZNAŃM-30100M 208NO01:09:4902:20:5103:45:18.6303:45:52.65+01:29:2010:435.6
101SKRZYPIEC Karol 299ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30101M 213NIE01:10:1602:22:4503:48:06.4603:48:29.50+01:31:5710:515.5
102JEDRUSZEK Damian 344KUDOWSCY MILOSNOCY BIEGANIAKUDOWA ZDROJM-30102M 216NO00:59:2602:12:1403:48:59.1403:49:08.15+01:32:3510:545.5
103KRZESIMOWSKI Damian 201KIELCEM-30103M 217NIE01:10:0102:23:2703:49:30.4403:49:53.45+01:33:2110:555.5
104SRODKA Bartlomiej 463TRZEBNICAM-30104M 222NIE01:10:1202:22:3803:53:36.7403:54:08.75+01:37:3611:075.4
105WIŚNIEWSKI Artur 303ŁÓDŹM-30105M 226NIE01:09:5902:22:4103:54:17.3903:54:39.40+01:38:0711:095.4
106CZERWONKA Zbigniew 206ESKADRA WROCLAWWROCLAWM-30106M 228NIE01:14:4602:29:2103:55:06.3403:55:34.35+01:39:0211:115.4
107RUSIN Szymon 210IWINYM-30107M 233TAK01:11:4502:26:1503:55:42.8903:56:09.90+01:39:3711:135.3
108SUCHY Łukasz 229HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30108M 234NIE01:14:0902:28:0303:55:32.7103:56:11.75+01:39:3911:125.3
109PASTECKI Marcin 330KATOWICEM-30109M 235NO01:16:2102:27:2403:55:24.3503:56:19.40+01:39:4711:125.4
110PONIATOWSKI Seweryn 152PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30110M 239NIE01:14:1902:29:2503:57:10.6903:57:41.70+01:41:0911:175.3
111TOL Kamil 125MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30111M 240NIE01:10:3802:26:3303:57:36.2403:57:55.25+01:41:2211:185.3
112POŁCZYŃSKI Paweł 331STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30112M 244NIE01:09:1202:28:5303:58:37.9403:58:49.95+01:42:1711:215.3
113SZYMCZYSZYN Tomasz 470WROCŁAWM-30113M 245NO01:16:4402:31:5903:58:30.1903:58:55.20+01:42:2211:215.3
114SZMANIA Jakub 241HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30114M 246NIE01:16:0202:31:2503:58:47.5703:59:23.60+01:42:5111:225.3
115STOKŁOSA Michał 265ŻYWIECM-30115M 250NIE01:16:4802:32:0804:00:15.0904:01:11.10+01:44:3811:265.2
116BIEDRZYŃSKI Michał 266SWARZĘDZM-30116M 253NO01:15:4802:31:5104:01:43.5404:02:19.55+01:45:4711:305.2
117MACHTAŁOWICZ Szymon 305ŁÓDŹM-30117M 261NIE01:14:3102:31:3504:05:29.3404:05:48.35+01:49:1611:415.1
118MAJKA Tomasz 477JAWORZNOM-30118M 265NIE01:15:3402:36:3304:07:11.3204:07:29.40+01:50:5711:465.1
119GWOZDECKI Tomasz 252WROCŁAWM-30119M 266NIE01:14:1502:30:2504:07:29.7504:08:07.85+01:51:3511:475.1
120GINTER Grzegorz 279AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30120M 267NIE01:13:5502:35:5704:08:31.4504:08:31.45+01:51:5911:505.1
121TURNIAK Miłosz 32HIRERIGHT RUNNING TEAMGLIWICEM-30121M 271NIE01:14:3102:32:1404:10:31.0904:11:09.10+01:54:3611:555
122SYGNAT Marcin 75POLKOWICEM-30122M 273NIE01:22:5902:40:0904:11:09.8404:11:49.85+01:55:1711:575
123KOBYŁECKI Rafał 123RYSIEŁÓDŹM-30123M 275NIE01:21:5302:38:1004:11:34.7904:12:21.80+01:55:4911:585
124ROZNER Artur 153PIASECZNOM-30124M 276NO01:15:4502:40:2404:12:07.6404:12:34.65+01:56:0212:005
125WLAZŁOWSKI Michał 111CHOJNICEM-30125M 277NIE01:19:2502:37:2904:11:27.8404:12:34.85+01:56:0211:585
126STEC Adam 70WYSOKAM-30126M 279NIE01:16:4002:37:1204:12:36.0304:13:10.10+01:56:3712:015
127GERLICH Bartłomiej 467WARSZAWAM-30127M 280NIE01:12:5402:30:5204:12:24.2504:13:19.35+01:56:4712:015
128MARZEC Dominik 272WROCŁAWM-30128M 283NIE01:28:4302:47:1104:12:48.9404:13:34.95+01:57:0212:025
129DOBROCHOWSKI Marek 297STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30129M 285NIE01:13:5502:33:2404:13:52.6404:14:33.65+01:58:0112:055
130PŁAZA Bartosz 275PŁAZA TEAMWROCŁAWM-30130M 292NIE01:23:3602:40:0204:15:55.0504:16:48.10+02:00:1512:114.9
131JANKIEWICZ Michał 180RYSIEKIELCEM-30131M 293NIE01:22:5102:39:2004:16:52.1504:17:38.20+02:01:0512:134.9
132FIGUŁA Sławomir 412KRZĘCINM-30132M 298NIE01:27:4102:43:4104:19:05.8904:19:51.90+02:03:1912:204.9
133TURKIEWICZ Dawid 538WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30133M 303NIE01:19:3702:39:5204:21:56.9204:22:51.00+02:06:1812:284.8
134STAWIŃSKI Michał 484WROCŁAWM-30134M 309NO01:19:4502:43:2704:25:02.5604:25:47.60+02:09:1512:374.8
135WELCHOWSKI Rafał 34INOWROCŁAWM-30135M 313NIE01:22:2302:48:2604:26:47.5304:27:23.60+02:10:5112:424.7
136POŁCZYŃSKI Maciej 333STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30136M 317NIE01:31:4302:55:3104:33:10.0404:34:08.05+02:17:3513:004.6
137SKWARNECKI Damian 517RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-30137M 320NIE01:28:2802:54:4304:37:05.1304:37:50.15+02:21:1713:114.5
138NAGLIK Dominik 380WROCŁAWM-30138M 322TAK01:26:2602:53:2704:37:46.8404:38:28.85+02:21:5613:134.5
139GAWENDA Michał 509KRAKÓWM-30139M 324NIE01:19:5502:45:5104:38:01.4604:38:35.55+02:22:0313:144.5
140GAJDOWSKI Przemysław 384WROCŁAWM-30140M 331NIE01:29:1702:59:0004:42:05.1804:43:00.20+02:26:2713:254.5
141GIBAS Wojciech 168HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30141M 335NO01:30:4503:01:5404:44:30.9804:45:20.05+02:28:4713:324.4
142FRĄCZEK Marcin 179TMTEAMWROCŁAWM-30142M 336NIE01:28:4903:02:2604:47:02.7904:47:44.80+02:31:1213:404.4
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
143HETMANCZYK Maciej 223XIN CHAO RIDERSCZELADZM-30143M 347NO01:30:4303:10:5805:03:37.7205:04:27.75+02:47:5514:274.1
Znaleziono 143 wynik(ów)