ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WŁODARKIEWICZ Dominik 511DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM-401M 4NIE00:42:1901:26:5902:19:10.4002:19:12.45 6:379.1
2SZOPA Marek 431TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-402M 16NIE00:49:1201:37:5802:35:08.2502:35:14.35+00:16:017:238.1
3LINKOWSKI Michał 46ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-403M 18NIE00:49:3401:38:4202:35:41.8702:35:47.90+00:16:357:248.1
4KRUPA Marcin 102AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-404M 22NIE00:48:1301:39:0102:39:02.4902:39:12.50+00:20:007:347.9
5PISAREK Maciej 338ŁOZINAM-405M 25NIE00:47:2801:37:4402:40:30.3702:40:43.45+00:21:317:387.9
6UGOREK Jarosław 60TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-406M 31NIE00:48:5801:41:3202:47:07.8602:47:13.95+00:28:017:577.5
7KOZIEŁ Tomasz 105#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-407M 32NIE00:49:0201:41:4002:47:31.6402:47:34.65+00:28:227:587.5
8MILER Marcin 6106 KLEOFASŁAZISKA GÓRNEM-408M 34NIE00:52:4101:46:2702:48:09.6402:48:15.65+00:29:038:007.5
9THIER Dominik 514KANDAHARWARSZAWAM-409M 36TAK00:54:4601:48:2302:48:49.4902:49:06.50+00:29:548:027.5
10NIEZGÓDKA Tomasz 216FAKTORINGEKSPERT.PLWROCŁAWM-4010M 38NIE00:51:0901:46:2302:50:43.0902:50:48.10+00:31:358:077.4
11IGNACZAK Marcin 203IFB BROKERZYCHLINM-4011M 39NIE00:51:0801:46:1202:51:47.8502:51:50.85+00:32:388:107.3
12GEZELA Robert 310EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-4012M 40NIE00:52:1901:47:0502:51:52.7402:51:56.75+00:32:448:117.3
13KRAJEWSKI Wojtek 478KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4013M 41NIE00:53:5101:49:2402:51:51.7402:51:56.75+00:32:448:117.3
14PIASECKI Mariusz 372GODZIKOWICEM-4014M 45NIE00:56:3301:49:3602:53:39.2402:53:55.25+00:34:428:167.3
15ŻOŁDAK Przemysław 144PIĄTKOWO NA BIEGOWOWITKOWOM-4015M 50NIE00:52:4101:49:4302:55:17.5502:55:20.60+00:36:088:207.2
16JABŁOŃSKI Paweł 48KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJM-4016M 51NIE00:54:1601:52:0902:55:48.5302:55:52.55+00:36:408:227.2
17LANGE Mariusz 561KW KATOWICETYCHY M-4017M 5200:56:3002:58:11.7502:58:11.75+00:38:598:297.1
18KOŁODZIEJSKI Jarek 38PNBPOZNAŃM-4018M 53NIE00:54:3801:51:4102:58:10.5202:58:12.55+00:39:008:297.1
19STANUCHIEWICZ Oskar 456CZĘSTOCHOWAM-4019M 57NIE00:52:2001:49:4203:00:05.9803:00:13.00+00:41:008:347
20TOŚ Sebastian 238CHRZĄSTAWA WIELKAM-4020M 58NIE00:52:1401:51:1503:00:39.1503:00:44.15+00:41:318:367
21PIWOŃSKI Arkadiusz 530PODGÓRZ TORUŃTORUŃM-4021M 59NIE00:49:4801:48:2503:00:52.2103:00:55.25+00:41:428:367
22JUDA Witold 274JELENIA GÓRAM-4022M 61NIE01:02:0401:57:0203:00:00.7003:01:08.80+00:41:568:347
23WAHL Daniel 155T.S. AKS CHORZÓWKOŚCIELISKOM-4023M 63TAK00:56:5801:57:2203:02:13.5403:02:17.55+00:43:058:406.9
24DAMEC Aleksander 63OCHAJO RUN&FRENDSRYBNIKM-4024M 64NIE00:53:5501:51:3503:02:33.3403:02:36.35+00:43:238:416.9
25LASOCKI Marcin 397PIG-PIBWARSZAWAM-4025M 66NIE00:56:4901:53:1803:02:20.4903:02:37.50+00:43:258:406.9
26WOLOSZYN Konrad 127SZCZECINM-4026M 71NIE00:55:5001:49:3403:02:42.3603:03:05.45+00:43:538:426.9
27KORZENIEWSKI Jarosław 474GORZÓW WLKP.M-4027M 74NIE00:58:4001:56:1603:04:40.4603:05:00.50+00:45:488:476.8
28RUPIETA Maksym 50WUEF TRI TEAMPOZNAŃM-4028M 76NIE00:58:3402:01:0303:06:02.5503:06:09.60+00:46:578:516.8
29ŁUKOMSKI Maciej 192GANG CHÓDEGOŁÓDŹM-4029M 77NIE00:56:3201:57:3203:06:03.5903:06:09.65+00:46:578:516.8
30MRÓZ Marcin 209DZIKIE BOBRY / STR POZNAŃZALASEWOM-4030M 78NIE00:56:3901:57:2403:06:36.8803:06:44.95+00:47:328:536.8
31KRÓL Marcin 94OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4031M 80NIE00:53:1301:52:1203:07:16.7103:07:23.75+00:48:118:556.7
32CHODAKOWSKI Marcel 525KB GEOTERMIA UNIEJÓWPODDĘBICEM-4032M 81NIE00:57:0201:56:2603:07:19.9603:07:25.00+00:48:128:556.7
33PURCZYŃSKI Grzegorz 480ZIELONA GÓRAM-4033M 82NIE00:51:2401:51:2503:07:38.9403:07:45.95+00:48:338:566.7
34ZERZÁN Dominik 183NITRO NÁCHODNÁCHODM-4034M 85NIE00:54:5701:56:2603:09:14.4303:09:17.45+00:50:059:006.7
35NIESPODZIANY Maciej 493EXTREME OUTDOORROGOŹNOM-4035M 86NIE00:58:0501:58:1403:09:19.8403:09:30.85+00:50:189:006.7
36BONIKOWSKI Tomasz 320GRODZISK MAZM-4036M 97NIE00:56:3801:58:4203:12:19.5703:12:26.65+00:53:149:096.6
37DUBIEL Piotr 198SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/WILD DOGS TEAMJELENIA GÓRAM-4037M 98TAK00:54:3001:57:5403:13:09.1203:13:16.15+00:54:039:116.5
38STEC Piotr 126WARSZAWAM-4038M 99NIE00:54:5001:57:2203:13:51.5503:13:51.55+00:54:399:136.5
39BASZAK Tomasz 560SOBÓTKAM-4039M 10401:03:4602:04:2103:14:17.8103:14:45.85+00:55:339:156.5
40PAWŁOWSKI Janusz 85AGROTURYSTYKA POGRANICZNAGŁUSZYCA GÓRNAM-4040M 105TAK00:58:4802:00:3503:14:58.7403:15:08.75+00:55:569:176.5
41WIDZIAK Piotr 95RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4041M 110NIE00:59:2202:00:2703:15:46.4103:16:00.45+00:56:489:196.4
42HETMAŃSKI Filip 450KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-4042M 113NIE01:01:1402:01:4903:16:19.4803:16:34.50+00:57:229:206.4
43ZALEWSKI Bartłomiej 549BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM-4043M 115NIE01:01:2402:02:0603:16:29.5403:16:39.55+00:57:279:216.4
44SKALSKI Radosław 132KB AKTYWNI KONINKONINM-4044M 118NIE01:01:0502:02:2203:17:14.6503:17:30.75+00:58:189:236.4
45KOWALCZYK Paweł 212KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4045M 120NIE00:57:0102:01:5503:17:51.7003:17:53.70+00:58:419:256.4
46FEICHTINGER Marek 285ŻORYM-4046M 121NIE00:59:2902:02:1903:17:36.9003:17:55.00+00:58:429:246.4
47ZGARDA Jacek 99TMTEAMWROCLAWM-4047M 126NIE00:59:2102:01:4703:18:39.4403:18:55.45+00:59:439:276.3
48BEŚKA Sławomir 110OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-4048M 127NIE01:03:0002:05:5903:19:20.9003:19:32.95+01:00:209:296.3
49ŁĄK Tomasz 319WROCŁAWM-4049M 129NIE00:59:1702:03:0903:19:46.6803:20:00.75+01:00:489:306.3
50GILENSKI Artur 562M-4050M 13000:59:5003:20:17.5003:20:17.50+01:01:059:326.3
51NOGAJ Janusz 90OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEM-4051M 136NIE01:03:4302:07:4403:23:06.1403:23:17.15+01:04:049:406.2
52CIURASZKIEWICZ Andrzej 213WROCŁAWM-4052M 142NIE01:04:4702:08:2403:23:11.0303:23:40.05+01:04:279:406.2
53PAŚ Tomek 267PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-4053M 144NIE01:03:4702:09:0203:23:49.4903:24:13.50+01:05:019:426.2
54PAZERA Karol 420KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJKUDOWA-ZDRÓJM-4054M 152NIE00:58:2902:07:2503:26:29.7003:26:29.70+01:07:179:496.1
55ROSZYK Przemek 245PARKRUN POZNAŃKOZIEGŁOWYM-4055M 155NIE00:58:4502:05:0703:26:52.2903:27:08.30+01:07:559:516.1
56KOŁODZIEJ Mariusz 263TMTEAMLEGNICAM-4056M 157NIE01:03:4502:09:4503:27:15.6903:27:29.70+01:08:179:526.1
57BIERNACIK Piotr 362LEWIN KŁODZKIM-4057M 158TAK01:03:0202:09:0703:28:21.2003:28:29.25+01:09:169:556
58PAWŁOWSKI Tomasz 403NIEZRZESZONYŻORYM-4058M 164NIE01:07:3202:13:5403:29:40.1203:30:00.20+01:10:479:596
59ZARODA Zbyszek 112BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQURWIAKONINM-4059M 165NIE01:03:4702:10:5403:29:55.8903:30:15.90+01:11:039:596
60MUCHA Piotr 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4060M 166NIE00:59:5902:08:0803:30:31.1203:30:44.20+01:11:3110:016
61DUDA Bartosz 131FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4061M 167TAK01:01:3602:08:1303:30:31.1003:30:44.20+01:11:3110:016
62WÓJCIK Marcin 516KOWARYM-4062M 169TAK00:58:2302:05:4403:31:12.7403:31:21.75+01:12:0910:036
63JANUSZ Tomasz 145WROCŁAWM-4063M 181NIE01:07:0002:15:0203:36:44.9103:37:14.00+01:18:0110:195.8
64ZIEMBA Damian 251ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4064M 188NIE01:03:4502:16:1603:39:25.1003:39:33.15+01:20:2010:265.7
65MŁYNARCZYK Krzysztof 156BIELAWAWARSZAWAM-4065M 190NIE01:04:1402:15:2803:39:48.3503:39:48.35+01:20:3510:285.7
66SZAREK Rafał 288KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-4066M 193NIE01:08:1102:17:1303:40:16.4003:40:39.50+01:21:2710:295.7
67OPOWICZ Rafał 41FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4067M 195NIE01:03:2902:09:3403:41:13.5603:41:28.65+01:22:1610:325.7
68JAROSŁAWSKI Mariusz 271TERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAM-4068M 196TAK01:05:4902:18:2603:41:17.8903:41:29.95+01:22:1710:325.7
69CISKI Piotr 446WARSZAWAM-4069M 197NIE01:09:5902:16:3103:40:57.3203:41:30.35+01:22:1710:315.7
70MATLAG Michał 177KB MANIACPOZNAŃM-4070M 199TAK01:11:5702:19:1503:41:22.7403:42:13.75+01:23:0110:325.7
71WYSOCKI Tomasz 43OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-4071M 203NIE01:06:4702:18:5903:44:29.2903:44:41.30+01:25:2810:415.6
72ŻMUDKA Bartek 83RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4072M 204NIE01:06:1102:18:4703:44:30.1503:44:42.25+01:25:2910:415.6
73KANECKI Mirosław 357KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-4073M 205NIE01:08:5902:21:0903:44:54.9903:45:18.00+01:26:0510:425.6
74MNICH Tomasz 402GLIWICEM-4074M 207NIE01:12:1002:22:4403:44:56.9903:45:32.00+01:26:1910:425.6
75SOKOŁOWSKI Marcin 236KW OPOLELUBOSZYCEM-4075M 211TAK01:10:4202:24:3003:47:31.6003:47:49.65+01:28:3710:505.5
76FRANEK Sebastian 389MUAY RUNNING TEAMLUBOŃM-4076M 214NIE01:05:1202:20:5203:48:42.0903:48:53.10+01:29:4010:535.5
77KUJDA Arkadiusz 4951 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4077M 225NIE01:04:1802:16:4003:54:09.9903:54:26.00+01:35:1311:095.4
78MUSIELAK Piotr 425PGB SPOTROWA PACZKA UP P-Ń 56POZNAŃM-4078M 227NIE01:07:3102:23:3003:54:42.5803:54:50.65+01:35:3811:105.4
79KADŁUBOWSKI Piotr 409KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERTRUNNERS TEAMBRZEGM-4079M 231NIE01:14:3502:27:2703:55:27.8803:56:02.90+01:36:5011:125.4
80KRZECZKOWSKI Roman 340BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4080M 232NIE01:13:2602:29:0603:55:38.1903:56:08.20+01:36:5511:135.3
81KIEŁBASA Paweł 302GT RATSTRZEGOMM-4081M 236NIE01:15:5302:29:0903:56:03.1103:56:53.20+01:37:4011:145.3
82STEFANOWSKI Marcin 37ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-4082M 237NIE01:08:0402:22:3703:57:13.0803:57:37.15+01:38:2411:175.3
83HANCZAR Paweł 537TMTEAMWROCŁAWM-4083M 238NIE01:16:0302:28:5003:56:55.2403:57:38.25+01:38:2511:165.3
84JAŻOWNIK Jacek 278WRZEŚNIAM-4084M 242NO01:15:3402:29:0003:57:11.4903:57:58.50+01:38:4611:175.3
85KONIECZNY Bartosz 207GNIEZNOM-4085M 243NIE01:16:0102:29:2603:57:55.9103:58:30.95+01:39:1811:195.3
86JAKUB Buss 437KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-4086M 247NIE01:14:1202:29:0903:59:05.7303:59:42.75+01:40:3011:235.3
87BŁACHNO Marcin 221KRAKÓWM-4087M 248NIE01:14:2302:31:2503:59:49.9004:00:43.90+01:41:3111:255.3
88KOMADA Wojciech 316ŚWIDNICAM-4088M 249NO01:17:5502:35:1703:59:57.1404:00:45.15+01:41:3211:255.3
89BANKIEWICZ Damian 67ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM-4089M 256NIE01:15:5202:29:5104:02:19.0404:02:58.10+01:43:4511:325.2
90MIGDAŁ Adrian 189KŁAJM-4090M 257TAK01:14:2102:31:2804:02:17.0404:03:11.05+01:43:5811:325.2
91PAPROCKI Krzysztof 55POLKOWICEM-4091M 258NIE01:14:1602:32:2304:04:30.4804:05:01.55+01:45:4911:385.2
92ANDRZEJCZAK Paweł 74KALISZM-4092M 259NIE01:10:4502:29:0204:04:37.4404:05:03.45+01:45:5111:385.2
93NARECKI Jarosław 166KRUSZYNM-4093M 260NIE01:18:1002:34:0304:04:48.3404:05:20.35+01:46:0711:395.1
94JAŹWIŃSKI Krzysztof 325ROZBIEGANI-ŻYCHLINŻYCHLINM-4094M 262NIE01:14:3402:31:3104:05:32.4004:05:50.50+01:46:3811:415.1
95RABSZTYN Andrzej 243TMTEAMWROCŁAWM-4095M 263NIE01:15:4102:34:0204:05:15.1204:05:54.15+01:46:4111:405.1
96BIEŁUŃSKI Sebastian 361WROCŁAWM-4096M 268NIE01:16:3102:35:2104:08:12.8904:08:54.90+01:49:4211:495.1
97GRZESIAK Rafał 193GŁOGÓWM-4097M 270NIE01:13:4302:32:1004:09:45.1404:10:20.15+01:51:0711:535
98BARANOWSKI Filip 21POZNAŃM-4098M 274NIE01:15:5402:33:5104:11:42.5604:12:14.60+01:53:0211:595
99WYSOCKI Grzegorz 358MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-4099M 278NIE01:16:1702:35:4604:12:34.1904:13:05.20+01:53:5212:015
100MARMUROWICZ Krystian 222KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEM-40100M 282NIE01:26:2402:40:2504:12:42.1404:13:32.15+01:54:1912:025
101SZKUDŁO Oskar 515BEZ BALASTURADWANICEM-40101M 284NIE01:12:0502:26:3404:14:20.5004:14:20.50+01:55:0812:065
102KOMEJKO Dariusz 399WYSOKAM-40102M 286NIE01:14:5602:38:3204:14:27.3904:14:35.40+01:55:2212:075
103JASIŃSKI Marcin 363ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40103M 287NIE01:19:1702:40:2004:13:48.7904:14:36.80+01:55:2412:055
104WILANOWSKI Tomasz 546WROCŁAWM-40104M 288NIE01:07:3402:30:3704:15:48.4504:15:48.45+01:56:3612:104.9
105WRZESIŃSKI Piotr 491GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40105M 290NIE01:13:1502:40:2704:16:24.2904:16:44.30+01:57:3112:124.9
106PŁAZA Artur 248WROCŁAWM-40106M 291NIE01:23:3502:40:0304:15:53.0804:16:46.15+01:57:3312:114.9
107KOLAŚNIEWSKI Marek 76POZNAŃM-40107M 294TAK01:29:2302:49:0504:18:26.5204:19:07.55+01:59:5512:184.9
108SIEMIERNIK Dariusz 220TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄM-40108M 295NIE01:14:1102:38:2704:19:15.1304:19:36.20+02:00:2312:204.9
109PIDANTY Grzegorz 148STRZEGOMM-40109M 296NIE01:17:0902:40:1404:19:07.3904:19:37.40+02:00:2412:204.9
110RZEŹNIK Mariusz 553ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40110M 297NIE01:22:0702:40:3604:18:45.3804:19:38.45+02:00:2612:194.9
111JAKUBOWSKI Wojciech 365KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40111M 299NIE01:05:5402:26:5904:20:21.3904:20:51.40+02:01:3812:234.8
112BINKOWSKI Marcin 359MOSINAM-40112M 300NIE01:26:0502:47:2104:20:25.4304:21:11.45+02:01:5912:244.8
113MASŁO Andrzej 499BYSTRZYCAM-40113M 301NIE01:16:3202:43:0504:21:37.3904:22:08.40+02:02:5512:274.8
114SZEWCZYK Jarosław 287NOWY BEDOŃM-40114M 302NIE01:28:4002:50:3204:21:49.4504:22:33.55+02:03:2112:284.8
115BIENIEK Rafał 162TULCEM-40115M 304NIE01:29:2302:51:2604:23:07.7404:23:47.75+02:04:3512:314.8
116KACZOREK Robert 289WARSZAWAM-40116M 306NIE01:27:4002:48:4004:24:18.5704:25:08.65+02:05:5612:354.8
117FILIPIAK Sebastian 78LZS LIPALIPAM-40117M 307NIE01:29:4002:47:3304:24:15.2504:25:10.30+02:05:5712:354.8
118FRYDRYCKI Dariusz 411LEGNICAM-40118M 308NIE01:20:2902:43:4504:24:27.1804:25:15.20+02:06:0212:354.8
119ROGÓRZ Andrzej 116WROCŁAWM-40119M 310NIE01:12:0802:38:0004:26:21.6904:26:41.70+02:07:2912:414.7
120KRAHL Radek 26YOLOBYDGOSZCZM-40120M 312NO01:24:3402:47:0804:26:25.6904:27:14.75+02:08:0212:414.7
121JUCHACZ Michał 44DZIKI Z BALCZEWAINOOWROCŁAWM-40121M 314NIE01:23:0102:48:2604:26:46.5704:27:23.60+02:08:1112:424.7
122CZACHOWSKI Michał 184ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZASAM-40122M 315NIE01:28:5402:57:1504:30:59.2204:31:38.25+02:12:2512:544.6
123CUKROWSKI Andrzej 304ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-40123M 316NIE01:28:4302:54:4804:31:43.9404:32:35.95+02:13:2312:564.6
124WASIAK Grzegorz 171WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM-40124M 319NIE01:22:1402:51:3304:34:44.8904:34:59.90+02:15:4713:044.6
125DOROŻAŁA Lechosław 520ŁÓDŹM-40125M 321NIE01:29:0902:55:0404:37:08.5004:37:50.50+02:18:3813:114.5
126KUCHARSKI Piotr 277JANOWOM-40126M 323NIE01:29:3402:59:1204:37:34.8004:38:31.80+02:19:1913:134.5
127WĄSOWSKI Łukasz 114DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM-40127M 326NIE01:22:4902:50:3004:39:14.1104:39:51.20+02:20:3813:174.5
128CIPORA Maciej 466FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWM-40128M 327NIE01:31:3903:02:1804:39:45.1904:40:39.20+02:21:2613:194.5
129BĄCZYK Adam 228MONIA GYMSZCZECINM-40129M 329NIE01:23:5802:52:0304:41:10.4404:41:36.45+02:22:2413:234.5
130STRZYŻEWSKI Paweł 39WARSZAWAM-40130M 332NO01:31:3803:04:5704:43:45.6404:44:44.70+02:25:3213:304.4
131BRYSIAK Ziemowit 404TMTEAMWROCŁAWM-40131M 334NIE01:28:0203:02:2504:44:37.1204:45:18.20+02:26:0513:334.4
132MUCHAJER Dawid 423POZNAŃM-40132M 338NIE03:07:2804:49:54.3504:49:54.35+02:30:4113:484.3
133DUDEK Krzysztof 211STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40133M 341NIE01:33:2303:12:0104:57:40.5504:58:24.60+02:39:1214:104.2
134LOSOR Andrzej 282PRÓSZKÓWM-40134M 342NIE01:19:4403:01:4504:58:26.9004:58:46.90+02:39:3414:124.2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
135ZAJĄC Krzysztof 482DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40135M 344NIE01:32:2803:08:4505:00:19.5405:01:02.55+02:41:5014:184.2
136MALINOWSKI Przemyslaw 107RYBNIKM-40136M 346NIE01:32:2203:08:1805:04:03.6905:04:21.75+02:45:0914:284.1
137MAŚLANIK Piotr 433WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40137M 350NIE01:40:0603:26:1405:19:09.7205:20:07.75+03:00:5515:113.9
138STANKOWSKI Przemysław 394POZNAŃM-40138M 351NIE01:56:5203:50:1605:54:41.9205:55:26.00+03:36:1316:533.6
Znaleziono 138 wynik(ów)