ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: OPEN KOBIET

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TOMASIAK Natalia 9SALOMON SUUNTO TEAM / KW ZAKOPANEKRYNICA ZDRÓJK-301K 1TAK00:46:0002:30:42.2802:30:45.30 7:108.4
2KWIATKOWSKA Kinga 498ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK-302K 2NIE00:54:4901:49:5102:53:29.9902:53:34.00+00:22:488:157.3
3SULIK Agnieszka 461WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK-303K 3NIE03:11:08.3003:11:08.30+00:40:239:066.6
4TAMBORSKA Agata 533DZIK KOMANDOŁÓDŹK-304K 4NIE01:01:0602:02:0303:13:09.9503:13:17.05+00:42:319:116.5
5DROŹDZIK Magdalena 317WKB META LUBLINIECNYSAK-401K 5NIE00:58:3102:00:4103:13:22.4903:13:33.50+00:42:489:126.5
6KRAWCZYK Adriana 142CHOCIANÓWK-305K 6NIE00:55:5902:00:2903:15:52.6903:15:57.70+00:45:129:196.4
7ZALEWSKA Anna 550BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK-402K 7NIE01:03:2402:06:0403:17:22.6903:17:31.70+00:46:469:236.4
8GRABOŚ Nina 273WARSZAWAK-403K 8NIE01:02:3602:06:0703:18:30.7403:18:45.75+00:48:009:276.3
9FERENC-SZMUC Edyta 381LEWIN KŁODZKIK-306K 9NIE00:59:0802:02:2603:20:07.7403:20:16.75+00:49:319:316.3
10BIEŃ Magdalena 134SKLEPBIEGACZAPOZNAŃK-404K 10NIE01:00:2502:06:0003:20:27.2903:20:33.30+00:49:489:326.3
11PIECUCH Karolina 218LACHO TEAMPRZEWORSKK-307K 11NIE01:01:1902:07:3303:20:19.5403:20:35.55+00:49:509:326.3
12KRYM Katarzyna 57NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-405K 12NIE01:03:1802:07:2503:22:16.5203:22:38.60+00:51:539:376.2
13MARKOWSKA Karolina 413EUROPA UBEZPIECZENIA/NOAWROCŁAWK-308K 13NIE01:03:3202:10:2303:26:53.3403:27:07.35+00:56:229:516.1
14BAŁYS Katarzyna 147HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-309K 14NO01:03:1302:09:5103:27:02.6403:27:09.65+00:56:249:516.1
15MALIK Agnieszka 524ZUMBA BIEGAKŁODZKOK-406K 15NIE01:02:4102:07:4803:26:44.7403:27:14.75+00:56:299:506.1
16LEBDA Małgorzata 7ŻELEŹNIKOWA WIELKAK-3010K 16TAK01:03:5002:09:1203:27:10.8903:27:37.90+00:56:529:516.1
17SZCZOTKA Katarzyna 58PSZCZYNAK-407K 17NIE01:08:4502:16:4803:31:47.4403:32:14.45+01:01:2910:055.9
18HENECZKOWSKA Anna 552ENDŻI Z KALENJI/KALENJI BY DECATHLONKAMIONKIK-201K 18NIE01:03:3502:08:2703:33:01.5403:33:21.55+01:02:3610:085.9
19HOTAŁA Sylwia 28KUDOWA-ZDRÓJK-3011K 19NIE01:01:3002:12:2503:34:26.7403:34:32.75+01:03:4710:125.9
20KONDZIELNIK Magdalena 24PSZCZYNAK-408K 20NIE01:08:4902:17:1603:34:12.8903:34:39.90+01:03:5410:125.9
21LEŚNIEWSKA Justyna 349AKTYWNA NOWA RUDARADKÓWK-3012K 21NIE01:03:4402:13:3903:35:06.5403:35:17.55+01:04:3210:145.9
22RAKOWSKA Magdalena 224DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-409K 22NIE01:07:4202:17:2603:37:37.9403:37:53.95+01:07:0810:215.8
23GNITECKA Katarzyna 328EBIEGIKUDOWA ZDRÓJK-202K 23NIE01:03:4102:15:1303:38:47.4403:38:53.45+01:08:0810:255.8
24GAŁECKA-PIGUŁA Anna 353BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-3013K 24NIE01:08:5002:17:3503:40:10.5003:40:37.55+01:09:5210:295.7
25ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 79PIASECZNOK-3014K 25NO01:10:2802:21:2303:41:06.1003:41:06.10+01:10:2010:315.7
26KWIATEK Agnieszka 505ORZESZEK-203K 26NIE01:03:5902:16:4503:41:18.3303:41:27.35+01:10:4210:325.7
27WYTYKOWSKA Joanna 164RYSIEŁÓDŹK-3015K 27TAK01:14:2902:22:3003:41:15.9403:42:02.95+01:11:1710:325.7
28PIERZCHAŁA Anna 410KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4010K 28NIE01:08:5902:18:4403:42:55.3403:43:14.35+01:12:2910:365.7
29NOGA Angelika 244KĘCKIE HARPAGANYKOZYK-204K 29NIE01:06:5802:16:3903:43:40.6403:43:59.65+01:13:1410:395.6
30NIERADKA Anna 444JAKDOJADEPOZNAŃK-3016K 30NIE01:10:2502:20:4903:43:18.4003:44:07.50+01:13:2210:385.6
31OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 199KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEK-4011K 31NIE01:15:5002:26:2103:44:49.4403:45:33.50+01:14:4810:425.6
32PILARSKA Magdalena 441POZNANK-3017K 32NIE01:15:5402:23:2303:44:57.2603:45:35.35+01:14:5010:425.6
33BUKOWCZYK Paulina 534BEZ BALASTURADWANICEK-3018K 33NIE01:12:3702:23:0503:45:07.4003:45:44.45+01:14:5910:435.6
34CHRAPLEWSKA Karolina 312PRO366POZNAŃK-3019K 34NIE01:10:0902:23:5003:46:01.7203:46:13.75+01:15:2810:455.6
35ROZDZYNSKA Patrycja 321POZNAŃK-205K 35NIE01:10:4602:22:4803:46:08.5003:46:35.60+01:15:5010:465.6
36KUBIAK Karolina 502WEJHEROWOK-4012K 36NIE01:10:3802:23:2803:46:10.5403:46:36.55+01:15:5110:465.6
37NOWAKOWSKA Angelina 19SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK-3020K 37NIE01:08:3502:22:3103:46:46.5903:47:10.60+01:16:2510:475.6
38MARZEC Karolina 270DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-4013K 38NIE01:04:0402:15:2303:54:12.9403:54:18.95+01:23:3311:095.4
39CZEKALSKA Maria 139POZNAŃK-3021K 39NIE01:12:1802:28:4403:54:06.9903:54:32.00+01:23:4611:085.4
40WOLFF Maria 387SUCHY LASK-3022K 40NIE01:07:4702:24:5203:54:16.2803:54:35.30+01:23:5011:095.4
41HRUBÁ Hana 219NITRO NÁCHODNÁCHODK-4014K 41NIE01:10:0402:25:4903:55:09.4003:55:12.45+01:24:2711:115.4
42BURANT Agnieszka 23POZNAŃK-3023K 42NIE01:12:0102:28:4603:54:57.3003:55:22.30+01:24:3711:115.4
43ONAK Izabela 16OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-4015K 43NIE01:16:3202:32:0003:55:21.0903:55:47.10+01:25:0111:125.4
44ZŁOTNICKA Olga 364ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4016K 44NIE01:15:5402:29:3903:55:38.4403:56:07.45+01:25:2211:135.3
45SIENNICA Joanna 360ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4017K 45NIE01:15:4502:29:3903:55:38.5403:56:07.55+01:25:2211:135.3
46BABIŃSKA Ewelina 53RADKÓWK-3024K 46NIE01:09:3902:25:2103:55:49.8103:56:18.85+01:25:3311:135.3
47STAJER Edyta 429DZIKIE BOBRYPOZNAŃK-3025K 47NIE01:16:1302:29:2603:56:48.9903:57:14.00+01:26:2811:165.3
48LITWINOWICZ Karolina 378PARA NIE DO PARYBĘDZINK-3026K 48NIE01:10:0702:26:5503:57:22.3303:57:30.35+01:26:4511:185.3
49BARAŃSKA Aleksandra 554WROCŁAWK-206K 49NIE01:16:3802:28:5203:56:34.3403:57:35.35+01:26:5011:155.3
50SZPILAREWICZ Barbara 492ABY DO METY/RADIO WROCŁAWZIĘBICEK-4018K 50NIE01:13:0202:31:0703:57:04.4503:57:39.50+01:26:5411:175.3
51PAAKKINEN Laura 17KRAKÓWK-3027K 51NO01:17:5402:34:0003:56:52.7803:57:42.85+01:26:5711:165.3
52GRUDZIEN Malgorzata 481ZABKOWICE SLK-3028K 52NO01:17:1502:32:1703:57:29.1903:58:12.20+01:27:2611:185.3
53LENKOWSKA Adrianna 436RANOPOZNAŃK-207K 53NIE01:12:3402:29:3403:59:14.6903:59:24.70+01:28:3911:235.3
54HAREMZA Kinga 130NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-4019K 54NIE01:12:3102:31:3403:59:24.7403:59:35.75+01:28:5011:245.3
55RYMDEJKO Agnieszka 324EMITT RACE TEAMMIELĘCINK-208K 55NIE01:15:4102:29:0004:00:31.2504:01:10.25+01:30:2411:275.2
56AUGUSTOWSKA Izabela 374KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4020K 56NIE01:13:2802:32:1004:02:47.8004:03:00.85+01:32:1511:335.2
57PAPROCKA Natalia 122POLKOWICEK-4021K 57NIE01:14:1502:32:2604:04:30.7404:05:01.75+01:34:1611:385.2
58DOLSKA Sara 191MARTOMBIKEPOZNANK-3029K 58NIE01:17:5002:38:3304:07:14.3804:07:30.45+01:36:4511:465.1
59KOCHMAŃSKA Marta 469NOWA RUDAK-3030K 59NIE01:14:1602:31:1304:07:06.2904:07:51.30+01:37:0611:465.1
60SŁUŻENKO Agata 170GŁOGÓWK-3031K 60NIE01:16:3702:34:3204:09:57.7404:10:36.75+01:39:5111:545
61KOZINOGA Gabriela 13ZIELONA GÓRAK-4022K 61NIE01:16:3302:34:2904:09:57.9404:10:36.95+01:39:5111:545
62KRÓL-PIDANTY Marzena 124STRZEGOMK-4023K 62NIE01:17:0902:38:3804:10:41.4404:11:10.45+01:40:2511:565
63STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 101TIM JEST TIMOZIMEKK-4024K 63NIE01:17:1402:38:4304:11:19.0404:11:51.05+01:41:0511:585
64NOWAK Katarzyna 346TIM JEST TIMOZIMEKK-3032K 64NIE01:18:0602:38:4004:11:19.2904:11:51.30+01:41:0611:585
65DUDEK Agnieszka 258NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAK-3033K 65NIE01:18:2902:40:2704:11:51.2604:12:36.30+01:41:5111:595
66CHOJNACKA Marta 369LUBINK-3034K 66NIE01:29:0002:47:2804:12:03.7904:12:54.80+01:42:0912:005
67BUDKA Agata 416KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4025K 67NIE01:15:5302:38:1504:13:00.4404:13:17.45+01:42:3212:025
68DOBROCHOWSKA Ilona 308STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4026K 68NIE01:13:5402:33:3404:13:53.8404:14:33.85+01:43:4812:055
69TARCZYŃSKA Halina 529WARSZAWAK-4027K 69NIE01:17:5002:38:3804:13:56.4404:14:36.45+01:43:5112:055
70KEMPA Ewelina 548ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWK-209K 70NIE01:16:0402:39:2704:15:10.3904:15:35.40+01:44:5012:094.9
71SZUKAŁA Izabela 475POZNAŃK-3035K 71NIE01:26:1402:42:5204:15:04.9404:16:01.95+01:45:1612:084.9
72DĘBSKA Klaudyna 476POZNAŃK-3036K 72NIE01:16:4302:38:1804:15:48.3404:16:13.35+01:45:2812:104.9
73HAREMZA Joanna 472POZNAŃK-3037K 73TAK01:26:1502:42:5504:15:45.9204:16:43.00+01:45:5712:104.9
74GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 254ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-4028K 74NO01:19:1402:41:1204:16:30.4204:17:04.45+01:46:1912:124.9
75MILKOWSKA Justyna 121DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-3038K 75NIE01:15:5602:38:3604:17:05.4104:17:22.50+01:46:3712:144.9
76JANKIEWICZ Katarzyna 163RYSIEKIELCEK-3039K 76NIE01:22:4002:40:0304:16:50.8304:17:37.90+01:46:5212:134.9
77KOLEJ Monika 485DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4029K 77NIE01:16:1402:40:0704:17:17.5404:17:38.55+01:46:5312:154.9
78BARAN Paulina 448BUTALIONYPIASECZNOK-2010K 78NIE01:20:0902:40:2204:17:32.0404:18:07.05+01:47:2112:154.9
79BAGIŃSKA Paula 390POZNAŃK-2011K 79NIE01:26:0002:44:4704:17:42.3104:18:25.35+01:47:4012:164.9
80PASŁAWSKA Olga 137PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-3040K 80NIE01:16:2202:37:0804:18:01.6104:18:26.70+01:47:4112:174.9
81PIECUCH Małgorzata 174PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKK-501K 81NIE01:20:5402:45:1104:18:09.0204:18:27.10+01:47:4112:174.9
82WĘGRZYNOWSKA Ewa 118EBIEGI.PLKŁODZKOK-4030K 82NIE01:15:1602:41:1204:19:18.0204:19:28.05+01:48:4212:204.9
83FRĄCZEK Iwona 215WROCŁAWK-3041K 83NIE01:22:5602:43:0704:19:11.1504:19:51.20+01:49:0512:204.9
84BURDAJEWICZ Magdalena 348MOSINAK-3042K 84NIE01:26:2402:47:3204:20:26.4904:21:11.55+01:50:2612:244.8
85SZULECKA Kamila 20ŁÓDŹK-3043K 85NIE01:28:4002:50:3604:21:48.3404:22:31.35+01:51:4612:284.8
86CZAPRAN Magdalena 231HIRERIGHT RUNNING TEAMPYSKOWICEK-3044K 86NIE01:18:1902:46:5304:21:58.0404:22:36.05+01:51:5012:284.8
87ZAUCHA Marta 86KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3045K 87NIE01:24:4402:47:1704:23:36.7304:24:13.75+01:53:2812:334.8
88SARNOWSKA Joanna 385ULTRASARNYPOZNAŃK-2012K 88NIE01:26:2602:51:1804:24:54.3904:25:35.45+01:54:5012:364.8
89OSTACH Daria 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4031K 89NIE01:26:5302:48:3504:25:08.5604:25:59.60+01:55:1412:374.8
90PRUSIEWICZ Beata 59ANTONTEAMOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-502K 90NIE01:27:1402:48:4304:25:08.5904:25:59.60+01:55:1412:374.8
91FEDOROWICZ Jowita 415KOTWICA BRZEGBRZEGK-3046K 91NIE01:26:3704:25:54.3404:26:30.40+01:55:4512:394.7
92PISOWŁODZKA Dagmara 490DĄBROWA GÓRNICZAK-4032K 92NIE01:21:2502:50:3504:26:44.9304:27:03.95+01:56:1812:424.7
93MACIEJEC Dorota 513WARSZAWAK-4033K 93TAK01:25:3302:50:5004:26:48.1004:27:13.20+01:56:2712:424.7
94SZCZYPEK Ola 165SMT SZCZECINSZCZECINK-3047K 94NIE01:23:5002:51:0304:26:43.6704:27:20.75+01:56:3512:424.7
95KUBÓW Agnieszka 284ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-3048K 95NIE01:29:0002:54:1004:29:33.8404:30:28.85+01:59:4312:504.7
96PASZKE Agnieszka 326BYTÓWK-2013K 96NIE01:29:1502:55:3904:29:48.9204:30:41.00+01:59:5512:504.7
97GĄSIOROWSKA Dorota 347MPK WYBIEGANIE / ŚNIĘTY SUMWARSZAWAK-503K 97NIE01:32:2202:56:1504:30:42.1004:31:24.20+02:00:3812:534.7
98JAWOROWSKA Aneta 280ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-4034K 98NIE01:29:0302:54:4404:31:43.1404:32:34.20+02:01:4812:564.6
99WALISZEWSKA Zofia 309POZNAŃK-3049K 99NIE01:29:0202:56:1904:31:46.7404:32:36.80+02:01:5112:564.6
100GINTER Katarzyna 268KRAKOWK-3050K 100NIE01:29:2002:55:3204:33:15.9404:34:01.95+02:03:1613:004.6
101MICHALSKA Agnieszka 276KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKROSNOWICEK-4035K 101NIE01:25:2302:50:5804:33:27.9904:34:05.00+02:03:1913:014.6
102NEUMANN Beata 71CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-504K 102NIE01:29:1402:55:2304:34:11.5804:34:56.65+02:04:1113:034.6
103CZEKALSKA Elżbieta 182POBIEDZISKAK-505K 103NIE01:24:5902:54:0804:34:34.2604:34:57.35+02:04:1213:044.6
104KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 6DĄBROWA GÓRNICZAK-4036K 104TAK01:30:0202:55:1504:34:26.0904:34:58.10+02:04:1213:044.6
105CZOPEK Agnieszka 72KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4037K 105NIE01:25:0102:54:4904:34:43.9904:34:59.00+02:04:1313:044.6
106KOWALCZY-GROCHLA Agata 186KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4038K 106NIE01:24:0502:54:2904:34:43.1404:34:59.15+02:04:1313:044.6
107KUŚ Gabriela 408KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4039K 107NIE01:27:2402:54:4304:34:36.3004:35:00.40+02:04:1513:044.6
108JĘDRZEJCZAK Anna 407KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4040K 108NIE01:27:4602:54:5004:34:39.0904:35:01.15+02:04:1513:044.6
109KROENKE Barbara 150OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK-601K 109NIE01:28:2702:56:4404:36:05.1404:36:40.15+02:05:5413:084.6
110SITEK Anna 157LZS LIPALIPAK-3051K 110NIE01:29:3902:54:0804:36:23.7104:37:17.80+02:06:3213:094.6
111NATKANIEC Grażyna 190LZS LIPALIPAK-506K 111NIE01:29:4002:54:0704:36:23.9504:37:18.05+02:06:3213:094.6
112ROSZYK Sylwia 256PARKRUN POZNAŃ/ ALBIONEKOZIEGŁOWYK-4041K 112NIE01:23:4602:54:0904:36:55.9904:37:24.00+02:06:3813:114.5
113MARCINIAK Agata 518RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-4042K 113NIE01:28:3502:54:4204:37:05.9204:37:50.00+02:07:0413:114.5
114DOROŻAŁA Natalia 519ŁÓDŹK-3052K 114NIE01:29:0902:55:0304:37:09.3204:37:50.40+02:07:0513:114.5
115CIOZDA Katarzyna 187ZŁOTÓWK-4043K 115NIE01:29:5903:02:2204:37:38.7204:38:08.75+02:07:2313:134.5
116CIPORA Katarzyna 468FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWK-4044K 116NIE01:31:4003:01:5404:39:45.3904:40:39.40+02:09:5413:194.5
117BĄCZYK Monika 237MONIA GYMSZCZECINK-4045K 117NIE01:23:5902:52:3604:41:09.5304:41:36.55+02:10:5113:234.5
118FIT Olga 235HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEK-3053K 118NIE01:33:2903:04:0304:40:48.2504:41:37.25+02:10:5113:224.5
119ZIEMKOWSKA Monika 93ŻARÓWK-4046K 119NIE01:27:4003:00:5604:43:01.9404:43:22.95+02:12:3713:284.5
120FEDYSZYN Anna 208AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK-3054K 120NIE01:29:3903:01:5404:42:52.4904:43:43.50+02:12:5813:284.5
121SŁOTA Małgorzata 405TMTEAMBIELSKO-BIAŁAK-4047K 121NIE01:27:4703:02:2304:44:34.9604:45:16.05+02:14:3013:334.4
122MARCINKIEWICZ Marta 406MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-507K 122NIE01:29:3503:06:3704:44:27.9404:45:20.95+02:14:3513:324.4
123SIKORA Agnieszka 414MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK-4048K 123NIE01:30:3703:07:5704:44:28.2304:45:21.25+02:14:3513:324.4
124MATCZUK-PISAREK Marta 161WROCŁAWK-3055K 124NIE01:28:4003:01:4604:47:22.0904:47:58.10+02:17:1213:414.4
125HANGIEL Urszula 167ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK-3056K 125NIE01:29:4103:06:3804:47:23.1404:48:01.15+02:17:1513:414.4
126PRUCHNIEWSKA Agnieszka 422ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-4049K 126NIE03:07:4304:49:53.6504:49:53.65+02:19:0813:484.3
127KACZMARCZYK Anna 366RACIBÓRZK-2014K 127NIE01:35:0003:08:0004:49:25.3004:50:17.35+02:19:3213:464.4
128KURIATA Andżelika 33WILKSZYNK-3057K 128TAK03:08:0804:50:45.9004:50:45.90+02:20:0013:504.3
129BIADAŁA Paulina 526POZNAŃK-3058K 129NIE01:23:5403:00:0604:51:01.1504:51:25.25+02:20:3913:514.3
130FEDYCZKOWSKA Justyna 454STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4050K 130NIE01:32:3503:12:0004:57:40.2904:58:23.30+02:27:3814:104.2
131DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAIDANINK-4051K 131NIE01:33:2803:12:0604:57:40.7804:58:23.85+02:27:3814:104.2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
132LOSOR Agnieszka 486PRÓSZKÓWK-4052K 132NIE01:26:3003:14:3005:04:17.0105:04:36.05+02:33:5014:294.1
133BAKA Elżbieta 336FLY MEYSIWARSZAWAK-4053K 133NIE01:39:2303:20:5905:09:32.8705:10:14.95+02:39:2914:444.1
134KOWALCZYK Anita 30TEAMKRÓLAKJEMIELNOK-2015K 134NIE01:41:4203:23:3305:14:21.8805:15:09.90+02:44:2414:584
135BĄDZIUL Dorota 36RZESZÓWK-3059K 135NIE01:42:2103:25:5205:15:34.3405:16:23.35+02:45:3815:014
136JĘDZURA Agnieszka 373GLIWICEK-4054K 136NIE01:43:2003:25:5105:18:05.7705:18:31.85+02:47:4615:084
137KUCHARSKA Aneta 264JANOWOK-4055K 137NIE01:38:5503:28:0805:22:02.0405:22:58.05+02:52:1215:203.9
138TWARDOWSKA Ewa 368KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWK-3060K 138NIE01:39:2503:27:4605:24:29.9205:24:59.00+02:54:1315:273.9
139STANKOWSKA Dorota 401POZNAŃK-4056K 139NIE01:56:5203:50:1605:54:44.9005:55:28.00+03:24:4216:533.6
140PAWŁOWSKA Danuta 458WARSZAWAK-4057K 140NIE01:49:4703:48:59 16:213.7
Znaleziono 140 wynik(ów)