ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2019

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-01-19
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
561
Wystartowało:
493
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
490
Na trasie:
1

Klasyfikacja: OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinista7km14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRYDL Pavel 12TRUTNOVM-301M 1NIE00:40:4601:24:1802:16:31.3102:16:32.35 6:309.2
2BONIEC Radosław 508ŻARYM-201M 2NIE00:42:1301:25:5802:17:59.6702:18:01.70+00:01:296:349.1
3PIEKARZ Mariusz 315UKS LUDWIKOWICEJUGÓWM-302M 3NIE00:41:0001:25:4002:18:37.1302:18:39.20+00:02:066:369.1
4WŁODARKIEWICZ Dominik 511DYNAFIT POLSKAPOZNAŃM-401M 4NIE00:42:1901:26:5902:19:10.4002:19:12.45+00:02:406:379.1
5KOZIOŁ Damian 558MARCIN ŚWIERC TEAMM-303M 500:43:1001:29:2502:21:39.5002:21:41.50+00:05:096:448.9
6DOSTAL Jan 540VELLA NACHODNÁCHODM-304M 6NIE00:42:0701:28:2402:22:07.7502:22:10.75+00:05:386:468.9
7MIEDZIEJEWSKI Andrzej 386WPRUNNINGPRUSZKÓWM-305M 7NIE00:44:4801:30:4502:26:01.4902:26:08.50+00:09:366:578.6
8GEZELA Mariusz 296TJ EUFORIABIEGACZA.PLPOZNAŃM-306M 8NIE00:44:3201:32:1002:26:53.1902:26:58.20+00:10:256:598.6
9GONCZARENKO Jarek 497ŻYWIECM-307M 9NIE00:44:4501:32:4602:28:12.7802:28:15.85+00:11:437:038.5
10MIŚ Zbigniew 541POZNAŃM-308M 10NIE00:48:0001:35:5702:29:05.3402:29:15.35+00:12:437:058.5
11ORZEL Michal 47ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-309M 11NIE00:45:4301:34:1002:29:44.7602:29:46.85+00:13:147:078.4
12TOMASIAK Natalia 9SALOMON SUUNTO TEAM / KW ZAKOPANEKRYNICA ZDRÓJK-301K 1TAK00:46:0002:30:42.2802:30:45.30+00:14:127:108.4
13SARNOWSKI Paweł 383ULTRASARNYOSTRZESZÓWM-3010M 12TAK00:45:4401:34:5902:32:25.8002:32:28.85+00:15:567:158.3
14GRUND Marek 29MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-3011M 13NIE00:46:3201:36:0502:32:41.4102:32:43.50+00:16:117:168.3
15WOLBACH Tomasz 337WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3012M 14NO00:49:3901:37:5102:33:18.6402:33:28.65+00:16:567:188.2
16MILKOWSKI Rafał 51DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE / OTK RZEŹNIKRYBNIKM-3013M 15NIE00:47:4801:37:0002:34:09.2802:34:14.30+00:17:417:208.2
17SZOPA Marek 431TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-402M 16NIE00:49:1201:37:5802:35:08.2502:35:14.35+00:18:427:238.1
18DURKOWSKI Marcin 185SKLEP 'W FORMIE' / OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3014M 17NIE00:47:4901:36:4602:35:36.7902:35:40.80+00:19:087:248.1
19LINKOWSKI Michał 46ILOVEZIEMEKSUCHY LASM-403M 18NIE00:49:3401:38:4202:35:41.8702:35:47.90+00:19:157:248.1
20MAZURKIEWICZ Jerzy 92NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3015M 19NIE00:47:3301:37:5002:35:50.1402:35:59.15+00:19:267:258.1
21ZATOŃ Cezary 69TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-3016M 20TAK00:47:3701:38:0002:37:33.6902:37:36.70+00:21:047:308
22ŻARECKI Łukasz 392SIECHNICEM-3017M 21NIE00:49:5701:39:2102:38:50.5402:38:59.55+00:22:277:337.9
23KRUPA Marcin 102AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-404M 22NIE00:48:1301:39:0102:39:02.4902:39:12.50+00:22:407:347.9
24MYSZCZYSZYN Łukasz 98KUDOWA BIEGAKUDOWA ZDRÓJM-3018M 23NIE00:51:3001:44:1802:39:39.0402:39:43.05+00:23:107:367.9
25PODGÓRSKI Bogusz 307EMITT RACE TEAMZALASEWOM-3019M 24NIE00:48:0301:38:4802:39:41.2702:39:47.35+00:23:157:367.9
26PISAREK Maciej 338ŁOZINAM-405M 25NIE00:47:2801:37:4402:40:30.3702:40:43.45+00:24:117:387.9
27NIEPALA Jacek 64OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3020M 26NIE00:50:4101:42:3402:42:40.4902:42:45.50+00:26:137:447.7
28KAMMER Krzysztof 226PRO366POZNAŃM-3021M 27NIE00:48:5201:41:3702:45:08.4902:45:10.55+00:28:387:517.6
29MAZIK Wojciech 442KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-202M 28TAK00:49:5601:42:1302:45:47.7402:45:51.75+00:29:197:537.6
30TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 447MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-501M 29NIE00:51:1301:42:5502:45:56.2902:46:00.30+00:29:277:547.6
31KUŁAK Piotr 483PASSION LIFE JOYKAMIEŃSKM-3022M 30NIE00:46:1401:37:3902:46:29.6902:46:31.75+00:29:597:557.6
32UGOREK Jarosław 60TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIM-406M 31NIE00:48:5801:41:3202:47:07.8602:47:13.95+00:30:417:577.5
33KOZIEŁ Tomasz 105#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-407M 32NIE00:49:0201:41:4002:47:31.6402:47:34.65+00:31:027:587.5
34SKUDLARSKI Jakub 464PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-203M 33NIE00:54:4801:47:0102:47:51.7902:48:05.85+00:31:337:597.5
35MILER Marcin 6106 KLEOFASŁAZISKA GÓRNEM-408M 34NIE00:52:4101:46:2702:48:09.6402:48:15.65+00:31:438:007.5
36GUSTAW Łukasz 371SOBASTEAMKUDOWA-ZDRÓJM-204M 35NIE00:49:1801:44:2402:48:25.5602:48:28.65+00:31:568:017.5
37THIER Dominik 514KANDAHARWARSZAWAM-409M 36TAK00:54:4601:48:2302:48:49.4902:49:06.50+00:32:348:027.5
38OLKIS Rafał 66PRZEBIEGA.PLWROCŁAWM-3023M 37NIE00:50:2401:45:4502:50:35.2602:50:43.30+00:34:108:077.4
39NIEZGÓDKA Tomasz 216FAKTORINGEKSPERT.PLWROCŁAWM-4010M 38NIE00:51:0901:46:2302:50:43.0902:50:48.10+00:34:158:077.4
40IGNACZAK Marcin 203IFB BROKERZYCHLINM-4011M 39NIE00:51:0801:46:1202:51:47.8502:51:50.85+00:35:188:107.3
41GEZELA Robert 310EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-4012M 40NIE00:52:1901:47:0502:51:52.7402:51:56.75+00:35:248:117.3
42KRAJEWSKI Wojtek 478KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4013M 41NIE00:53:5101:49:2402:51:51.7402:51:56.75+00:35:248:117.3
43SZCZESZEK Robert 438RANOPOZNAŃM-3024M 42NIE00:51:0801:45:5002:52:03.4802:52:10.50+00:35:388:117.3
44TEKIELI Kacper 8KW TRÓJMIASTOGDAŃSKM-3025M 43TAK00:49:5101:45:5802:52:17.0002:52:18.05+00:35:458:127.3
45KWIATKOWSKA Kinga 498ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWK-302K 2NIE00:54:4901:49:5102:53:29.9902:53:34.00+00:37:018:157.3
46SMOLIS Ivo 449OPOLEM-3026M 44NIE00:56:4301:51:1902:53:18.3902:53:39.40+00:37:078:157.3
47PIASECKI Mariusz 372GODZIKOWICEM-4014M 45NIE00:56:3301:49:3602:53:39.2402:53:55.25+00:37:228:167.3
48BALWIERCZAK Piotr 202HERCOG RUNNING TEAMWROCŁAWM-205M 46NIE00:49:5101:46:2202:53:54.5602:53:56.65+00:37:248:167.2
49ŁĄTKA Piotr 459OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3027M 47NIE00:54:4601:49:1202:53:43.7502:53:56.85+00:37:248:167.3
50ORACZ Mateusz 188BEZ LITOŚCI/KALENJI BY DECATHLONPLEWISKAM-3028M 48NIE00:53:5101:51:3202:54:39.6402:54:46.70+00:38:148:197.2
51DUNAJ Paweł 494LITWIN TRIATHLON TEAMRADKÓWM-3029M 49NIE00:55:2201:48:2502:55:12.6802:55:18.75+00:38:468:207.2
52ŻOŁDAK Przemysław 144PIĄTKOWO NA BIEGOWOWITKOWOM-4015M 50NIE00:52:4101:49:4302:55:17.5502:55:20.60+00:38:488:207.2
53JABŁOŃSKI Paweł 48KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJM-4016M 51NIE00:54:1601:52:0902:55:48.5302:55:52.55+00:39:208:227.2
54LANGE Mariusz 561KW KATOWICETYCHY M-4017M 5200:56:3002:58:11.7502:58:11.75+00:41:398:297.1
55KOŁODZIEJSKI Jarek 38PNBPOZNAŃM-4018M 53NIE00:54:3801:51:4102:58:10.5202:58:12.55+00:41:408:297.1
56ŁAŹNIOWSKI Dawid 173EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJM-3030M 54NIE00:53:5901:52:1102:58:40.0502:58:40.05+00:42:078:307.1
57ROWIŃSKI Michał 432LUBAWAM-3031M 55NIE00:54:5301:54:0702:59:43.3502:59:52.45+00:43:208:337
58MAJCHRZAK Maciej 104WROCŁAWM-3032M 56TAK00:51:2601:48:4602:59:58.2803:00:07.35+00:43:358:347
59STANUCHIEWICZ Oskar 456CZĘSTOCHOWAM-4019M 57NIE00:52:2001:49:4203:00:05.9803:00:13.00+00:43:408:347
60TOŚ Sebastian 238CHRZĄSTAWA WIELKAM-4020M 58NIE00:52:1401:51:1503:00:39.1503:00:44.15+00:44:118:367
61PIWOŃSKI Arkadiusz 530PODGÓRZ TORUŃTORUŃM-4021M 59NIE00:49:4801:48:2503:00:52.2103:00:55.25+00:44:228:367
62FRANKIEWICZ Artur 426GLIWICEM-3033M 60TAK00:56:1001:55:0603:00:56.9603:01:00.00+00:44:278:377
63JUDA Witold 274JELENIA GÓRAM-4022M 61NIE01:02:0401:57:0203:00:00.7003:01:08.80+00:44:368:347
64KRAWCZYK Artur 430ZAŁOGA GÓRSKAJELENIA GÓRAM-206M 62TAK00:49:5901:44:3003:01:20.9203:01:25.00+00:44:528:386.9
65WAHL Daniel 155T.S. AKS CHORZÓWKOŚCIELISKOM-4023M 63TAK00:56:5801:57:2203:02:13.5403:02:17.55+00:45:458:406.9
66DAMEC Aleksander 63OCHAJO RUN&FRENDSRYBNIKM-4024M 64NIE00:53:5501:51:3503:02:33.3403:02:36.35+00:46:048:416.9
67ZIMKOWSKI Marcin 31KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-3034M 65NIE00:54:4201:51:0703:02:25.2703:02:37.35+00:46:058:416.9
68LASOCKI Marcin 397PIG-PIBWARSZAWAM-4025M 66NIE00:56:4901:53:1803:02:20.4903:02:37.50+00:46:058:406.9
69ANTOSIAK Tomasz 77ZŁOTORYJAM-3035M 67NIE00:58:2601:57:1403:02:36.6903:02:50.70+00:46:188:416.9
70KRĘZEL Krzysztof 506NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-207M 68NIE00:48:2001:50:2303:03:00.1503:03:02.20+00:46:298:426.9
71MAZUR Andrzej 108MARTOMBIKEPOZNANM-3036M 69NIE00:56:2801:55:1603:02:49.1403:03:03.15+00:46:308:426.9
72LULEK Paweł 501WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-3037M 70TAK00:55:3401:55:2603:02:56.9803:03:04.05+00:46:318:426.9
73WOLOSZYN Konrad 127SZCZECINM-4026M 71NIE00:55:5001:49:3403:02:42.3603:03:05.45+00:46:338:426.9
74MĘŻYŃSKI Szymon 418KUDOWA-ZDRÓJM-208M 72NIE00:54:4901:53:3303:04:08.9803:04:12.05+00:47:398:466.8
75OPAŁKA Damian 391MYRACEWARSZAWAM-3038M 73NIE00:51:0401:49:1303:04:40.9903:04:50.00+00:48:178:476.8
76KORZENIEWSKI Jarosław 474GORZÓW WLKP.M-4027M 74NIE00:58:4001:56:1603:04:40.4603:05:00.50+00:48:288:476.8
77SANKOWSKI Paweł 445PLACKI TEAMWROCŁAWM-3039M 75NIE00:56:5401:56:2703:05:37.3803:05:49.45+00:49:178:506.8
78RUPIETA Maksym 50WUEF TRI TEAMPOZNAŃM-4028M 76NIE00:58:3402:01:0303:06:02.5503:06:09.60+00:49:378:516.8
79ŁUKOMSKI Maciej 192GANG CHÓDEGOŁÓDŹM-4029M 77NIE00:56:3201:57:3203:06:03.5903:06:09.65+00:49:378:516.8
80MRÓZ Marcin 209DZIKIE BOBRY / STR POZNAŃZALASEWOM-4030M 78NIE00:56:3901:57:2403:06:36.8803:06:44.95+00:50:128:536.8
81KURZAWIAK Grzegorz 80GRUPA BIEGOWA KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMKARŁOWM-3040M 79NIE00:56:3601:57:2903:06:50.5403:07:00.55+00:50:288:536.7
82KRÓL Marcin 94OŚ RACING TEAMOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4031M 80NIE00:53:1301:52:1203:07:16.7103:07:23.75+00:50:518:556.7
83CHODAKOWSKI Marcel 525KB GEOTERMIA UNIEJÓWPODDĘBICEM-4032M 81NIE00:57:0201:56:2603:07:19.9603:07:25.00+00:50:528:556.7
84PURCZYŃSKI Grzegorz 480ZIELONA GÓRAM-4033M 82NIE00:51:2401:51:2503:07:38.9403:07:45.95+00:51:138:566.7
85PELIKAN Artur 82NGB KŁOBUCK/WKURW_TEAMKŁOBUCKM-209M 83NIE00:57:0902:00:2303:08:13.5403:08:16.55+00:51:448:576.7
86OLSZYNA Jakub 504POZNAŃM-2010M 84NIE00:58:5401:58:2403:08:42.3403:08:57.35+00:52:258:596.7
87ZERZÁN Dominik 183NITRO NÁCHODNÁCHODM-4034M 85NIE00:54:5701:56:2603:09:14.4303:09:17.45+00:52:459:006.7
88NIESPODZIANY Maciej 493EXTREME OUTDOORROGOŹNOM-4035M 86NIE00:58:0501:58:1403:09:19.8403:09:30.85+00:52:589:006.7
89CHODOROWSKI Krzysztof 89PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-3041M 87NIE00:53:1201:56:2203:09:44.6203:09:49.70+00:53:179:026.6
90STACHOWIAK Łukasz 40STR POZNAŃ / DZIKIE BOBRYPOZNAŃM-3042M 88NIE00:56:3003:09:50.6003:09:57.65+00:53:259:026.6
91PIECUCH Marcin 232LACHO TEAMKRAKÓWM-3043M 89NIE00:59:1402:00:2203:09:58.7903:10:14.80+00:53:429:026.6
92ZAWOJAK Aleksander 290RONAL POLSA RUNWAŁBRZYCHM-2011M 90NIE00:54:5201:57:1303:10:03.7503:10:15.85+00:53:439:036.6
93WIKTOR Wojciech 351DECATHLON TEAMPOZNAŃM-2012M 91NIE00:56:2001:58:2303:10:34.9803:10:43.00+00:54:109:046.6
94BOSAKIEWICZ Tomasz 465MAGBOSZŁOTORYJAM-3044M 92NIE00:56:5501:57:5703:10:45.3403:10:55.35+00:54:239:056.6
95SAJEWICZ Dominik 255WROCŁAWM-2013M 93NIE00:59:0201:58:3403:10:44.6403:11:04.65+00:54:329:046.6
96JAKUBOWSKI Marcin 377GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM-3045M 94TAK01:00:5102:00:5403:10:38.7503:11:05.85+00:54:339:046.6
97SULIK Agnieszka 461WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK-303K 3NIE03:11:08.3003:11:08.30+00:54:359:066.6
98CZYŻ Paweł 42AKG ŁÓDŹŁÓDŹM-2014M 95TAK00:58:2801:58:1303:11:08.4903:11:24.50+00:54:529:066.6
99STANISŁAWSKI Karol 160RUNNER.PLLEGNICAM-3046M 96NIE00:58:2601:58:2303:11:15.8903:11:28.90+00:54:569:066.6
100BONIKOWSKI Tomasz 320GRODZISK MAZM-4036M 97NIE00:56:3801:58:4203:12:19.5703:12:26.65+00:55:549:096.6
101DUBIEL Piotr 198SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI/WILD DOGS TEAMJELENIA GÓRAM-4037M 98TAK00:54:3001:57:5403:13:09.1203:13:16.15+00:56:439:116.5
102TAMBORSKA Agata 533DZIK KOMANDOŁÓDŹK-304K 4NIE01:01:0602:02:0303:13:09.9503:13:17.05+00:56:449:116.5
103DROŹDZIK Magdalena 317WKB META LUBLINIECNYSAK-401K 5NIE00:58:3102:00:4103:13:22.4903:13:33.50+00:57:019:126.5
104STEC Piotr 126WARSZAWAM-4038M 99NIE00:54:5001:57:2203:13:51.5503:13:51.55+00:57:199:136.5
105MICHALSKI Piotr 314WROCŁAWM-3047M 100NIE01:01:2302:01:4203:13:40.3903:14:04.40+00:57:329:136.5
106BŁASZKIEWICZ Bogusz 151STR POZNANLUSOWOM-3048M 101NIE00:56:2901:59:4003:14:22.9503:14:31.00+00:57:589:156.5
107KRYSIŃSKI Maciej 240DĄBROWAM-3049M 102NIE00:56:0201:58:1103:14:21.1403:14:33.15+00:58:009:156.5
108WÓJCIK Robert 376NOAWROCŁAWM-3050M 103NIE00:58:5601:59:0503:14:23.1403:14:40.15+00:58:079:156.5
109BASZAK Tomasz 560SOBÓTKAM-4039M 10401:03:4602:04:2103:14:17.8103:14:45.85+00:58:139:156.5
110PAWŁOWSKI Janusz 85AGROTURYSTYKA POGRANICZNAGŁUSZYCA GÓRNAM-4040M 105TAK00:58:4802:00:3503:14:58.7403:15:08.75+00:58:369:176.5
111PIEC Michał 556WŁODOWICEM-2015M 106NIE00:58:1901:55:3403:14:46.2703:15:14.30+00:58:419:166.5
112ZIMNY Tomasz 332SZCZECINM-601M 107NIE00:59:1602:02:4203:15:45.3403:15:50.35+00:59:189:196.4
113JACH Paweł 543WROCŁAWM-502M 108TAK00:58:3102:00:5803:15:46.3203:15:52.40+00:59:209:196.4
114ROJEWSKI Paweł 242EVERRUNŁÓDŹM-3051M 109NIE00:58:2602:00:4803:15:36.8203:15:56.90+00:59:249:186.4
115KRAWCZYK Adriana 142CHOCIANÓWK-305K 6NIE00:55:5902:00:2903:15:52.6903:15:57.70+00:59:259:196.4
116WIDZIAK Piotr 95RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4041M 110NIE00:59:2202:00:2703:15:46.4103:16:00.45+00:59:289:196.4
117HOŁYST Andrzej 25AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-3052M 111NIE00:58:2602:00:5403:15:48.2903:16:01.35+00:59:299:196.4
118MAJEWICZ Filip 435JAKDOJADEPOZNANM-3053M 112NIE00:59:0102:01:2703:15:36.0803:16:03.15+00:59:309:186.4
119HETMAŃSKI Filip 450KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-4042M 113NIE01:01:1402:01:4903:16:19.4803:16:34.50+01:00:029:206.4
120PAWELEC Mariusz 451KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-3054M 114NIE00:56:2202:01:5603:16:29.7803:16:34.80+01:00:029:216.4
121ZALEWSKI Bartłomiej 549BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAM-4043M 115NIE01:01:2402:02:0603:16:29.5403:16:39.55+01:00:079:216.4
122SZOPA Krzysztof 117SISU-OWB TEAMINOWROCŁAWM-3055M 116NIE01:00:5102:02:5103:16:18.8003:16:41.90+01:00:099:206.4
123KOCEMBA Kamil 106KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICEM-3056M 117NIE01:03:4702:03:0803:17:12.5603:17:30.60+01:00:589:236.4
124SKALSKI Radosław 132KB AKTYWNI KONINKONINM-4044M 118NIE01:01:0502:02:2203:17:14.6503:17:30.75+01:00:589:236.4
125ZALEWSKA Anna 550BBL ZDUŃSKA WOLAZDUŃSKA WOLAK-402K 7NIE01:03:2402:06:0403:17:22.6903:17:31.70+01:00:599:236.4
126RUSIN Jakub 45IWINYM-3057M 119NIE00:59:3202:03:4303:17:27.2903:17:32.30+01:00:599:246.4
127KOWALCZYK Paweł 212KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4045M 120NIE00:57:0102:01:5503:17:51.7003:17:53.70+01:01:219:256.4
128FEICHTINGER Marek 285ŻORYM-4046M 121NIE00:59:2902:02:1903:17:36.9003:17:55.00+01:01:229:246.4
129MARTEKLAS Jan 400NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-2016M 122NIE01:01:0502:04:2503:18:09.4903:18:21.50+01:01:499:266.4
130GŁÓWKA Paweł 323EUROPA UBEZPIECZENIA / TMTEAMŻARYM-2017M 123NIE01:03:2302:06:0203:18:05.0503:18:22.10+01:01:499:256.4
131HORAK Roland 283KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-3058M 124NIE01:02:5202:04:5003:18:19.9903:18:36.00+01:02:039:266.4
132GRABOŚ Nina 273WARSZAWAK-403K 8NIE01:02:3602:06:0703:18:30.7403:18:45.75+01:02:139:276.3
133MADOŃ Rafał 257POZNAŃM-3059M 125NIE01:03:1502:05:4403:18:24.2603:18:48.30+01:02:159:266.4
134ZGARDA Jacek 99TMTEAMWROCLAWM-4047M 126NIE00:59:2102:01:4703:18:39.4403:18:55.45+01:02:239:276.3
135BEŚKA Sławomir 110OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-4048M 127NIE01:03:0002:05:5903:19:20.9003:19:32.95+01:03:009:296.3
136HOŁOWNIA Tomasz 536GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-3060M 128NIE01:02:2402:05:4203:19:23.6403:19:37.65+01:03:059:296.3
137ŁĄK Tomasz 319WROCŁAWM-4049M 129NIE00:59:1702:03:0903:19:46.6803:20:00.75+01:03:289:306.3
138FERENC-SZMUC Edyta 381LEWIN KŁODZKIK-306K 9NIE00:59:0802:02:2603:20:07.7403:20:16.75+01:03:449:316.3
139GILENSKI Artur 562M-4050M 13000:59:5003:20:17.5003:20:17.50+01:03:459:326.3
140BIEŃ Magdalena 134SKLEPBIEGACZAPOZNAŃK-404K 10NIE01:00:2502:06:0003:20:27.2903:20:33.30+01:04:009:326.3
141PIECUCH Karolina 218LACHO TEAMPRZEWORSKK-307K 11NIE01:01:1902:07:3303:20:19.5403:20:35.55+01:04:039:326.3
142PRUCIAK Krzysztof 327LECYMY DURŚOŁAWAM-3061M 131NIE00:54:1002:02:2603:20:49.2303:20:54.25+01:04:219:336.3
143SAJDUDA Adam 489WROCŁAWM-2018M 132NIE00:58:4902:02:3003:21:25.0603:21:38.10+01:05:059:356.3
144FLORCZAK Maciej 557MUMIE MTB TEAMGORZÓWM-503M 13301:02:1702:05:5503:21:28.3403:21:48.35+01:05:169:356.3
145ZERZUT Jarosław 388PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM-504M 134NIE01:03:5502:07:3903:22:05.0403:22:19.05+01:05:469:376.2
146KRYM Katarzyna 57NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-405K 12NIE01:03:1802:07:2503:22:16.5203:22:38.60+01:06:069:376.2
147MIKOŁAJCZYK Piotr 341KALENJI BY DECATHLONBIAŁYSTOKM-2019M 135NIE00:58:4002:01:4103:22:27.7703:22:39.85+01:06:079:386.2
148NOGAJ Janusz 90OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEM-4051M 136NIE01:03:4302:07:4403:23:06.1403:23:17.15+01:06:449:406.2
149REJMAN Grzegorz 81DREAM RUNWAŁBRZYCHM-3062M 137NIE01:01:3202:05:5503:23:23.2503:23:23.25+01:06:509:416.2
150MASEWICZ Grzegorz 214KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.GORZÓW WIELKOPOLSKIM-3063M 138NIE01:07:1002:08:4603:22:53.2903:23:24.30+01:06:519:396.2
151KUCHARSKI Piotr 65AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...!DESZCZNOM-505M 139NIE00:58:2702:04:3603:23:25.4903:23:31.50+01:06:599:416.2
152FEDER Marcin 354WARSZAWAM-3064M 140NIE00:56:4201:57:5403:23:23.8403:23:33.85+01:07:019:416.2
153SZMIDT Karol 133SZMIDT I SYNSLESINM-3065M 141NIE01:01:2102:07:2203:23:32.5403:23:38.55+01:07:069:416.2
154CIURASZKIEWICZ Andrzej 213WROCŁAWM-4052M 142NIE01:04:4702:08:2403:23:11.0303:23:40.05+01:07:079:406.2
155MARKIEWICZ Artur 172PODDĘBICKI KB ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM-3066M 143NIE00:59:2102:06:3903:23:49.0403:23:55.05+01:07:229:426.2
156PAŚ Tomek 267PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-4053M 144NIE01:03:4702:09:0203:23:49.4903:24:13.50+01:07:419:426.2
157HAWRYLISZYN Jan 311ŁOZINAM-3067M 145NIE00:59:0202:04:4103:24:18.0903:24:24.10+01:07:519:436.2
158GULCZYŃSKI Tomasz 181KSE ON-SIGHTMUROWANA GOŚLINAM-3068M 146NIE01:01:3902:05:4803:25:04.1603:25:21.25+01:08:489:456.1
159SZPINEK Marcin 419TUTU TEAMNYSAM-3069M 147NIE01:03:3902:08:2703:24:58.4403:25:22.50+01:08:509:456.1
160PRZYBYSZ Artur 293BIEGAJ PO ENDORFINYPOZNAŃM-2020M 148NIE01:03:3602:08:2003:25:15.2703:25:36.30+01:09:039:466.1
161CHORZĘPA Adam 453SZCZYTNAM-506M 149NIE01:02:2802:09:0703:25:34.4903:25:40.50+01:09:089:476.1
162SZNAJDER Marcin 496POZNAŃM-3070M 150NIE01:03:2602:09:2603:25:25.9103:25:41.95+01:09:099:466.1
163MIKODA Igor 205KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-3071M 151NIE01:01:2102:05:5403:26:07.3203:26:28.35+01:09:569:486.1
164PAZERA Karol 420KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJKUDOWA-ZDRÓJM-4054M 152NIE00:58:2902:07:2503:26:29.7003:26:29.70+01:09:579:496.1
165DYSARZ Przemysław 136ALIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃM-3072M 153NIE01:05:2902:09:0403:25:57.8603:26:30.95+01:09:589:486.1
166HOSS Jan 417WARSZAWAM-3073M 154NIE00:59:1002:07:4703:26:27.6403:26:31.65+01:09:599:496.1
167MARKOWSKA Karolina 413EUROPA UBEZPIECZENIA/NOAWROCŁAWK-308K 13NIE01:03:3202:10:2303:26:53.3403:27:07.35+01:10:359:516.1
168ROSZYK Przemek 245PARKRUN POZNAŃKOZIEGŁOWYM-4055M 155NIE00:58:4502:05:0703:26:52.2903:27:08.30+01:10:359:516.1
169BAŁYS Katarzyna 147HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-309K 14NO01:03:1302:09:5103:27:02.6403:27:09.65+01:10:379:516.1
170MALIK Agnieszka 524ZUMBA BIEGAKŁODZKOK-406K 15NIE01:02:4102:07:4803:26:44.7403:27:14.75+01:10:429:506.1
171KAMIŃSKI Cezary 68POZNAŃM-3074M 156NIE01:05:2202:09:0703:26:42.7503:27:15.85+01:10:439:506.1
172KOŁODZIEJ Mariusz 263TMTEAMLEGNICAM-4056M 157NIE01:03:4502:09:4503:27:15.6903:27:29.70+01:10:579:526.1
173LEBDA Małgorzata 7ŻELEŹNIKOWA WIELKAK-3010K 16TAK01:03:5002:09:1203:27:10.8903:27:37.90+01:11:059:516.1
174BIERNACIK Piotr 362LEWIN KŁODZKIM-4057M 158TAK01:03:0202:09:0703:28:21.2003:28:29.25+01:11:569:556
175KOWALSKI Andrzej 375WROCŁAWM-507M 159NIE01:04:5902:08:3003:28:04.5103:28:32.60+01:12:009:546.1
176ZATOŃ Adrian 479WROCŁAWM-3075M 160TAK01:01:3802:08:5903:28:25.3403:28:33.35+01:12:019:556
177HETMANCZYK Jakub 109XIN CHAO RIDERSKATOWICEM-3076M 161TAK01:05:5102:11:5303:27:54.1603:28:34.20+01:12:019:546.1
178SMOTER Damian 52WROCŁAWM-3077M 162NIE01:04:1802:09:2503:28:43.0403:29:03.05+01:12:309:566
179SZOTA Robert 178SMT SZCZECINSZCZECINM-3078M 163NIE01:01:3402:08:1503:29:08.5903:29:31.60+01:12:599:576
180PAWŁOWSKI Tomasz 403NIEZRZESZONYŻORYM-4058M 164NIE01:07:3202:13:5403:29:40.1203:30:00.20+01:13:279:596
181ZARODA Zbyszek 112BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQURWIAKONINM-4059M 165NIE01:03:4702:10:5403:29:55.8903:30:15.90+01:13:439:596
182MUCHA Piotr 100FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4060M 166NIE00:59:5902:08:0803:30:31.1203:30:44.20+01:14:1110:016
183DUDA Bartosz 131FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4061M 167TAK01:01:3602:08:1303:30:31.1003:30:44.20+01:14:1110:016
184BIELNIK Maciej 342MOTURYSTYKA.PLKATOWICEM-3079M 168NIE01:08:3602:13:0403:30:25.9903:31:14.00+01:14:4110:016
185WÓJCIK Marcin 516KOWARYM-4062M 169TAK00:58:2302:05:4403:31:12.7403:31:21.75+01:14:4910:036
186PROKOPIUK Jarosław 295PROCAR GDYNIAGDYNIAM-508M 170NIE01:03:1502:11:0403:31:12.8203:31:25.85+01:14:5310:036
187ŁUKASZCZUK Grzegorz 14DAREZTRI TEAMROKIETNICAM-3080M 171NIE00:58:2702:07:1303:31:59.3403:32:09.35+01:15:3710:055.9
188SIOMA Konrad 339ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM-3081M 172NIE01:03:4102:11:4703:31:52.4403:32:10.45+01:15:3810:055.9
189SZCZOTKA Katarzyna 58PSZCZYNAK-407K 17NIE01:08:4502:16:4803:31:47.4403:32:14.45+01:15:4210:055.9
190HENECZKOWSKA Anna 552ENDŻI Z KALENJI/KALENJI BY DECATHLONKAMIONKIK-201K 18NIE01:03:3502:08:2703:33:01.5403:33:21.55+01:16:4910:085.9
191RODAK Zbigniew 334GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMM-3082M 173NIE01:02:2202:10:2103:34:00.3903:34:14.40+01:17:4210:115.9
192KOSTRUBIEC Maciej 421MROWINOM-2021M 174NIE01:00:0702:08:0503:34:20.5803:34:27.60+01:17:5510:125.9
193HOTAŁA Sylwia 28KUDOWA-ZDRÓJK-3011K 19NIE01:01:3002:12:2503:34:26.7403:34:32.75+01:18:0010:125.9
194KONDZIELNIK Magdalena 24PSZCZYNAK-408K 20NIE01:08:4902:17:1603:34:12.8903:34:39.90+01:18:0710:125.9
195BONIKOWSKI Mateusz 335GRODZISK MAZOWIECKIM-3083M 175NIE01:01:0602:10:5903:34:59.1903:35:08.20+01:18:3510:145.9
196LEŚNIEWSKA Justyna 349AKTYWNA NOWA RUDARADKÓWK-3012K 21NIE01:03:4402:13:3903:35:06.5403:35:17.55+01:18:4510:145.9
197BOCHNAK Paweł 87WROCŁAWM-3084M 176NIE01:14:2302:17:1503:34:48.6403:35:19.65+01:18:4710:135.9
198JĘDRUCH Marcin 539FIREEAGLESMIELECM-2022M 177NIE01:07:1402:12:3003:35:03.1303:35:31.15+01:18:5810:145.9
199KOPCZYŃSKI Łukasz 269K-TEAMWROCŁAWM-3085M 178NIE01:03:1902:13:1003:35:06.9803:35:45.05+01:19:1210:145.9
200DUDEK Mariusz 262NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAM-3086M 179NIE01:09:5202:18:5403:34:59.1903:35:45.20+01:19:1210:145.9
201STRAŚ Jarosław 355KATOWICEM-3087M 180TAK01:14:2602:20:3903:35:03.8903:35:50.90+01:19:1810:145.9
202JANUSZ Tomasz 145WROCŁAWM-4063M 181NIE01:07:0002:15:0203:36:44.9103:37:14.00+01:20:4110:195.8
203OLSZAK Maksymilian 443DRUŻYNA SZPIKUPOZNANM-2023M 182NIE01:04:5102:13:5003:36:51.8403:37:14.85+01:20:4210:195.8
204SAWICKI Bartosz 18DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIM-2024M 183NIE01:05:5702:15:0003:37:20.1503:37:41.25+01:21:0810:205.8
205RAKOWSKA Magdalena 224DRUŻYNA TVNWARSZAWAK-409K 22NIE01:07:4202:17:2603:37:37.9403:37:53.95+01:21:2110:215.8
206WOJCIECHOWICZ Leszek 547POZNAŃM-3088M 184NIE01:01:5202:12:4903:37:51.9803:37:59.00+01:21:2610:225.8
207WESOŁEK Daniel 393POZNAŃM-3089M 185NIE01:07:4302:14:4403:37:58.1403:38:40.15+01:22:0710:225.8
208GNITECKA Katarzyna 328EBIEGIKUDOWA ZDRÓJK-202K 23NIE01:03:4102:15:1303:38:47.4403:38:53.45+01:22:2110:255.8
209LUBIK Adam 128KSE ON-SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-3090M 186TAK01:05:3702:16:3803:39:02.0003:39:24.10+01:22:5110:255.8
210DŁUGOSZ Marek 379KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-509M 187NIE01:04:0002:15:1003:39:17.4303:39:30.50+01:22:5810:265.7
211ZIEMBA Damian 251ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4064M 188NIE01:03:4502:16:1603:39:25.1003:39:33.15+01:23:0010:265.7
212DREAS Jakub 196DZIKIE BOBRY/WĘDZIKOWSKITEAMRYBITWYM-3091M 189NIE01:02:5302:15:1303:39:22.7403:39:33.75+01:23:0110:265.7
213MŁYNARCZYK Krzysztof 156BIELAWAWARSZAWAM-4065M 190NIE01:04:1402:15:2803:39:48.3503:39:48.35+01:23:1610:285.7
214BIELNIK Dariusz 233BB RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-3092M 191NIE01:10:1102:17:5703:39:02.5903:39:50.60+01:23:1810:255.8
215GAŁECKA-PIGUŁA Anna 353BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-3013K 24NIE01:08:5002:17:3503:40:10.5003:40:37.55+01:24:0510:295.7
216PIGUŁA Sebastian 291BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAM-3093M 192NIE01:08:3802:17:3603:40:11.2403:40:38.25+01:24:0510:295.7
217SZAREK Rafał 288KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM-4066M 193NIE01:08:1102:17:1303:40:16.4003:40:39.50+01:24:0710:295.7
218POTOCZNY Łukasz 535EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM-3094M 194NIE01:09:4902:18:3503:40:22.9903:40:44.00+01:24:1110:295.7
219ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 79PIASECZNOK-3014K 25NO01:10:2802:21:2303:41:06.1003:41:06.10+01:24:3310:315.7
220KWIATEK Agnieszka 505ORZESZEK-203K 26NIE01:03:5902:16:4503:41:18.3303:41:27.35+01:24:5510:325.7
221OPOWICZ Rafał 41FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-4067M 195NIE01:03:2902:09:3403:41:13.5603:41:28.65+01:24:5610:325.7
222JAROSŁAWSKI Mariusz 271TERMY JAKUBA OŁAWSKI PARK WODNYOŁAWAM-4068M 196TAK01:05:4902:18:2603:41:17.8903:41:29.95+01:24:5710:325.7
223CISKI Piotr 446WARSZAWAM-4069M 197NIE01:09:5902:16:3103:40:57.3203:41:30.35+01:24:5810:315.7
224KRAKOWSKI Krzysztof 49PIŁAM-3095M 198NIE01:01:3702:13:1503:41:23.9303:41:41.95+01:25:0910:325.7
225WYTYKOWSKA Joanna 164RYSIEŁÓDŹK-3015K 27TAK01:14:2902:22:3003:41:15.9403:42:02.95+01:25:3010:325.7
226MATLAG Michał 177KB MANIACPOZNAŃM-4070M 199TAK01:11:5702:19:1503:41:22.7403:42:13.75+01:25:4110:325.7
227BUREK Bartosz 427JAKDOJADEPOZNANM-3096M 200NIE01:09:5902:17:2403:41:54.1803:42:43.25+01:26:1010:345.7
228CZARNIECKI Daniel 27TIEPOLANICA-ZDRÓJM-3097M 201NIE01:00:0002:12:1803:42:54.7403:43:05.75+01:26:3310:365.7
229PIERZCHAŁA Anna 410KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4010K 28NIE01:08:5902:18:4403:42:55.3403:43:14.35+01:26:4210:365.7
230LEWANDOWSKI Paweł 343LUBOŃM-3098M 202NIE01:10:1202:22:0403:43:22.6803:43:44.70+01:27:1210:385.6
231NOGA Angelika 244KĘCKIE HARPAGANYKOZYK-204K 29NIE01:06:5802:16:3903:43:40.6403:43:59.65+01:27:2710:395.6
232NIERADKA Anna 444JAKDOJADEPOZNAŃK-3016K 30NIE01:10:2502:20:4903:43:18.4003:44:07.50+01:27:3510:385.6
233WYSOCKI Tomasz 43OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-4071M 203NIE01:06:4702:18:5903:44:29.2903:44:41.30+01:28:0810:415.6
234ŻMUDKA Bartek 83RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4072M 204NIE01:06:1102:18:4703:44:30.1503:44:42.25+01:28:0910:415.6
235KANECKI Mirosław 357KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-4073M 205NIE01:08:5902:21:0903:44:54.9903:45:18.00+01:28:4510:425.6
236DENEKO Paweł 318PNBPOZNAŃM-3099M 206NIE01:08:3902:21:2003:45:29.2703:45:31.30+01:28:5810:445.6
237MNICH Tomasz 402GLIWICEM-4074M 207NIE01:12:1002:22:4403:44:56.9903:45:32.00+01:28:5910:425.6
238OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 199KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEK-4011K 31NIE01:15:5002:26:2103:44:49.4403:45:33.50+01:29:0110:425.6
239PILARSKA Magdalena 441POZNANK-3017K 32NIE01:15:5402:23:2303:44:57.2603:45:35.35+01:29:0310:425.6
240BUKOWCZYK Paulina 534BEZ BALASTURADWANICEK-3018K 33NIE01:12:3702:23:0503:45:07.4003:45:44.45+01:29:1210:435.6
241RUKS Jarosław 141POZNAŃM-30100M 208NO01:09:4902:20:5103:45:18.6303:45:52.65+01:29:2010:435.6
242CHRAPLEWSKA Karolina 312PRO366POZNAŃK-3019K 34NIE01:10:0902:23:5003:46:01.7203:46:13.75+01:29:4110:455.6
243ROZDZYNSKA Patrycja 321POZNAŃK-205K 35NIE01:10:4602:22:4803:46:08.5003:46:35.60+01:30:0310:465.6
244KUBIAK Karolina 502WEJHEROWOK-4012K 36NIE01:10:3802:23:2803:46:10.5403:46:36.55+01:30:0410:465.6
245KOZŁOWSKI Wojciech 352SUDETY MTB CHALLENGELISOWICEM-5010M 209NIE01:08:0502:19:2803:46:40.6103:47:07.65+01:30:3510:475.6
246SZYCHTA Rafał 559JAKDOJADEPOZNAŃM-2025M 21001:11:5802:23:0603:46:20.1903:47:09.20+01:30:3610:465.6
247NOWAKOWSKA Angelina 19SISU OWB TEAMINOWROCŁAWK-3020K 37NIE01:08:3502:22:3103:46:46.5903:47:10.60+01:30:3810:475.6
248SOKOŁOWSKI Marcin 236KW OPOLELUBOSZYCEM-4075M 211TAK01:10:4202:24:3003:47:31.6003:47:49.65+01:31:1710:505.5
249HETMAŃSKI Jakub 91SOŚNIEM-2026M 212NIE01:15:3102:25:1303:47:11.1403:47:55.15+01:31:2210:495.5
250SKRZYPIEC Karol 299ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-30101M 213NIE01:10:1602:22:4503:48:06.4603:48:29.50+01:31:5710:515.5
251FRANEK Sebastian 389MUAY RUNNING TEAMLUBOŃM-4076M 214NIE01:05:1202:20:5203:48:42.0903:48:53.10+01:32:2010:535.5
252KOPEĆ Dariusz 455KUDOWA-ZDRÓJM-5011M 215NIE01:08:0602:22:5503:48:49.1303:49:00.15+01:32:2710:535.5
253JEDRUSZEK Damian 344KUDOWSCY MILOSNOCY BIEGANIAKUDOWA ZDROJM-30102M 216NO00:59:2602:12:1403:48:59.1403:49:08.15+01:32:3510:545.5
254KRZESIMOWSKI Damian 201KIELCEM-30103M 217NIE01:10:0102:23:2703:49:30.4403:49:53.45+01:33:2110:555.5
255NEUMANN Jacek 129CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-5012M 218NIE01:09:5202:21:3603:49:44.7103:50:17.75+01:33:4510:565.5
256SKOKOWSKI Jacek 138AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINM-5013M 219NIE01:08:5802:23:1203:51:39.6603:52:07.70+01:35:3511:015.4
257NATKAŃSKI Jerzy 3PHZPOLANICA ZDRÓJM-602M 220TAK01:10:4102:23:5003:52:13.3003:52:39.35+01:36:0711:035.4
258PANEK Damian 158ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-2027M 221NO01:07:2802:23:4103:53:04.3403:53:15.35+01:36:4311:055.4
259SRODKA Bartlomiej 463TRZEBNICAM-30104M 222NIE01:10:1202:22:3803:53:36.7403:54:08.75+01:37:3611:075.4
260GOŁĄB Janusz 4GLIWICEM-5014M 223TAK01:16:0702:28:3903:53:35.8603:54:09.90+01:37:3711:075.4
261MARZEC Karolina 270DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-4013K 38NIE01:04:0402:15:2303:54:12.9403:54:18.95+01:37:4611:095.4
262DROPEK Sławomir 503OGNIWO PIWNICZNA - ZDRÓJPIWNICZNA - ZDRÓJM-2028M 224NIE00:59:5302:07:2303:53:59.6803:54:21.70+01:37:4911:085.4
263KUJDA Arkadiusz 4951 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4077M 225NIE01:04:1802:16:4003:54:09.9903:54:26.00+01:37:5311:095.4
264CZEKALSKA Maria 139POZNAŃK-3021K 39NIE01:12:1802:28:4403:54:06.9903:54:32.00+01:37:5911:085.4
265WOLFF Maria 387SUCHY LASK-3022K 40NIE01:07:4702:24:5203:54:16.2803:54:35.30+01:38:0211:095.4
266WIŚNIEWSKI Artur 303ŁÓDŹM-30105M 226NIE01:09:5902:22:4103:54:17.3903:54:39.40+01:38:0711:095.4
267MUSIELAK Piotr 425PGB SPOTROWA PACZKA UP P-Ń 56POZNAŃM-4078M 227NIE01:07:3102:23:3003:54:42.5803:54:50.65+01:38:1811:105.4
268HRUBÁ Hana 219NITRO NÁCHODNÁCHODK-4014K 41NIE01:10:0402:25:4903:55:09.4003:55:12.45+01:38:4011:115.4
269BURANT Agnieszka 23POZNAŃK-3023K 42NIE01:12:0102:28:4603:54:57.3003:55:22.30+01:38:4911:115.4
270CZERWONKA Zbigniew 206ESKADRA WROCLAWWROCLAWM-30106M 228NIE01:14:4602:29:2103:55:06.3403:55:34.35+01:39:0211:115.4
271SŁOMKOWSKI Mateusz 542BTA KOMPASGDAŃSKM-2029M 229NIE01:05:3602:23:2203:55:24.4903:55:38.50+01:39:0611:125.4
272ONAK Izabela 16OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEK-4015K 43NIE01:16:3202:32:0003:55:21.0903:55:47.10+01:39:1411:125.4
273KOCZEWSKI Paweł 434MALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOZNAŃM-5015M 230NIE01:11:2002:27:2303:55:27.5903:55:58.60+01:39:2611:125.4
274KADŁUBOWSKI Piotr 409KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERTRUNNERS TEAMBRZEGM-4079M 231NIE01:14:3502:27:2703:55:27.8803:56:02.90+01:39:3011:125.4
275ZŁOTNICKA Olga 364ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4016K 44NIE01:15:5402:29:3903:55:38.4403:56:07.45+01:39:3511:135.3
276SIENNICA Joanna 360ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAK-4017K 45NIE01:15:4502:29:3903:55:38.5403:56:07.55+01:39:3511:135.3
277KRZECZKOWSKI Roman 340BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4080M 232NIE01:13:2602:29:0603:55:38.1903:56:08.20+01:39:3511:135.3
278RUSIN Szymon 210IWINYM-30107M 233TAK01:11:4502:26:1503:55:42.8903:56:09.90+01:39:3711:135.3
279SUCHY Łukasz 229HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30108M 234NIE01:14:0902:28:0303:55:32.7103:56:11.75+01:39:3911:125.3
280BABIŃSKA Ewelina 53RADKÓWK-3024K 46NIE01:09:3902:25:2103:55:49.8103:56:18.85+01:39:4611:135.3
281PASTECKI Marcin 330KATOWICEM-30109M 235NO01:16:2102:27:2403:55:24.3503:56:19.40+01:39:4711:125.4
282KIEŁBASA Paweł 302GT RATSTRZEGOMM-4081M 236NIE01:15:5302:29:0903:56:03.1103:56:53.20+01:40:2011:145.3
283STAJER Edyta 429DZIKIE BOBRYPOZNAŃK-3025K 47NIE01:16:1302:29:2603:56:48.9903:57:14.00+01:40:4111:165.3
284LITWINOWICZ Karolina 378PARA NIE DO PARYBĘDZINK-3026K 48NIE01:10:0702:26:5503:57:22.3303:57:30.35+01:40:5811:185.3
285BARAŃSKA Aleksandra 554WROCŁAWK-206K 49NIE01:16:3802:28:5203:56:34.3403:57:35.35+01:41:0311:155.3
286STEFANOWSKI Marcin 37ŻARÓW BIEGAŻARÓWM-4082M 237NIE01:08:0402:22:3703:57:13.0803:57:37.15+01:41:0411:175.3
287HANCZAR Paweł 537TMTEAMWROCŁAWM-4083M 238NIE01:16:0302:28:5003:56:55.2403:57:38.25+01:41:0511:165.3
288SZPILAREWICZ Barbara 492ABY DO METY/RADIO WROCŁAWZIĘBICEK-4018K 50NIE01:13:0202:31:0703:57:04.4503:57:39.50+01:41:0711:175.3
289PONIATOWSKI Seweryn 152PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-30110M 239NIE01:14:1902:29:2503:57:10.6903:57:41.70+01:41:0911:175.3
290PAAKKINEN Laura 17KRAKÓWK-3027K 51NO01:17:5402:34:0003:56:52.7803:57:42.85+01:41:1011:165.3
291TOL Kamil 125MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30111M 240NIE01:10:3802:26:3303:57:36.2403:57:55.25+01:41:2211:185.3
292BARANOWSKI Szymon 140KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-2030M 241NIE01:10:1602:28:1603:57:34.9903:57:56.00+01:41:2311:185.3
293JAŻOWNIK Jacek 278WRZEŚNIAM-4084M 242NO01:15:3402:29:0003:57:11.4903:57:58.50+01:41:2611:175.3
294GRUDZIEN Malgorzata 481ZABKOWICE SLK-3028K 52NO01:17:1502:32:1703:57:29.1903:58:12.20+01:41:3911:185.3
295KONIECZNY Bartosz 207GNIEZNOM-4085M 243NIE01:16:0102:29:2603:57:55.9103:58:30.95+01:41:5811:195.3
296POŁCZYŃSKI Paweł 331STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30112M 244NIE01:09:1202:28:5303:58:37.9403:58:49.95+01:42:1711:215.3
297SZYMCZYSZYN Tomasz 470WROCŁAWM-30113M 245NO01:16:4402:31:5903:58:30.1903:58:55.20+01:42:2211:215.3
298SZMANIA Jakub 241HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30114M 246NIE01:16:0202:31:2503:58:47.5703:59:23.60+01:42:5111:225.3
299LENKOWSKA Adrianna 436RANOPOZNAŃK-207K 53NIE01:12:3402:29:3403:59:14.6903:59:24.70+01:42:5211:235.3
300HAREMZA Kinga 130NIGHT RUNNERSPOZNAŃK-4019K 54NIE01:12:3102:31:3403:59:24.7403:59:35.75+01:43:0311:245.3
301JAKUB Buss 437KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-4086M 247NIE01:14:1202:29:0903:59:05.7303:59:42.75+01:43:1011:235.3
302BŁACHNO Marcin 221KRAKÓWM-4087M 248NIE01:14:2302:31:2503:59:49.9004:00:43.90+01:44:1111:255.3
303KOMADA Wojciech 316ŚWIDNICAM-4088M 249NO01:17:5502:35:1703:59:57.1404:00:45.15+01:44:1211:255.3
304RYMDEJKO Agnieszka 324EMITT RACE TEAMMIELĘCINK-208K 55NIE01:15:4102:29:0004:00:31.2504:01:10.25+01:44:3711:275.2
305STOKŁOSA Michał 265ŻYWIECM-30115M 250NIE01:16:4802:32:0804:00:15.0904:01:11.10+01:44:3811:265.2
306BARTNICKI Bartosz 88SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCAM-2031M 251NIE01:16:2502:32:0504:00:16.0904:01:12.10+01:44:3911:265.2
307SÓWKA Waldemar 149WUEF CLUBLUBASZM-5016M 252NIE01:09:0702:23:0504:02:10.3404:02:19.35+01:45:4711:315.2
308BIEDRZYŃSKI Michał 266SWARZĘDZM-30116M 253NO01:15:4802:31:5104:01:43.5404:02:19.55+01:45:4711:305.2
309PAWŁOWSKI Radosław 249KSE-ON SIGHT, SPUCHLAKI TEAMSWARZĘDZM-2032M 254NIE01:03:4102:13:2704:01:59.8404:02:19.85+01:45:4711:315.2
310WYBIERAŁA Andrzej 457ROZBIEGANY RAWICZARAWICZM-5017M 255NIE01:08:3802:22:0804:02:06.1604:02:56.20+01:46:2311:315.2
311BANKIEWICZ Damian 67ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAM-4089M 256NIE01:15:5202:29:5104:02:19.0404:02:58.10+01:46:2511:325.2
312AUGUSTOWSKA Izabela 374KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4020K 56NIE01:13:2802:32:1004:02:47.8004:03:00.85+01:46:2811:335.2
313MIGDAŁ Adrian 189KŁAJM-4090M 257TAK01:14:2102:31:2804:02:17.0404:03:11.05+01:46:3811:325.2
314PAPROCKI Krzysztof 55POLKOWICEM-4091M 258NIE01:14:1602:32:2304:04:30.4804:05:01.55+01:48:2911:385.2
315PAPROCKA Natalia 122POLKOWICEK-4021K 57NIE01:14:1502:32:2604:04:30.7404:05:01.75+01:48:2911:385.2
316ANDRZEJCZAK Paweł 74KALISZM-4092M 259NIE01:10:4502:29:0204:04:37.4404:05:03.45+01:48:3111:385.2
317NARECKI Jarosław 166KRUSZYNM-4093M 260NIE01:18:1002:34:0304:04:48.3404:05:20.35+01:48:4811:395.1
318MACHTAŁOWICZ Szymon 305ŁÓDŹM-30117M 261NIE01:14:3102:31:3504:05:29.3404:05:48.35+01:49:1611:415.1
319JAŹWIŃSKI Krzysztof 325ROZBIEGANI-ŻYCHLINŻYCHLINM-4094M 262NIE01:14:3402:31:3104:05:32.4004:05:50.50+01:49:1811:415.1
320RABSZTYN Andrzej 243TMTEAMWROCŁAWM-4095M 263NIE01:15:4102:34:0204:05:15.1204:05:54.15+01:49:2111:405.1
321MIREK Waldemar 146EASYRUNKUŹNIA RACIBORSKAM-5018M 264NIE01:16:1502:34:1804:06:43.9404:07:13.95+01:50:4111:445.1
322MAJKA Tomasz 477JAWORZNOM-30118M 265NIE01:15:3402:36:3304:07:11.3204:07:29.40+01:50:5711:465.1
323DOLSKA Sara 191MARTOMBIKEPOZNANK-3029K 58NIE01:17:5002:38:3304:07:14.3804:07:30.45+01:50:5811:465.1
324KOCHMAŃSKA Marta 469NOWA RUDAK-3030K 59NIE01:14:1602:31:1304:07:06.2904:07:51.30+01:51:1811:465.1
325GWOZDECKI Tomasz 252WROCŁAWM-30119M 266NIE01:14:1502:30:2504:07:29.7504:08:07.85+01:51:3511:475.1
326GINTER Grzegorz 279AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30120M 267NIE01:13:5502:35:5704:08:31.4504:08:31.45+01:51:5911:505.1
327BIEŁUŃSKI Sebastian 361WROCŁAWM-4096M 268NIE01:16:3102:35:2104:08:12.8904:08:54.90+01:52:2211:495.1
328BARAN Zenon 439BUTALIONYWARSZAWAM-5019M 269NIE01:23:2802:37:5704:07:58.3904:09:01.40+01:52:2911:485.1
329GRZESIAK Rafał 193GŁOGÓWM-4097M 270NIE01:13:4302:32:1004:09:45.1404:10:20.15+01:53:4711:535
330SŁUŻENKO Agata 170GŁOGÓWK-3031K 60NIE01:16:3702:34:3204:09:57.7404:10:36.75+01:54:0411:545
331KOZINOGA Gabriela 13ZIELONA GÓRAK-4022K 61NIE01:16:3302:34:2904:09:57.9404:10:36.95+01:54:0411:545
332TURNIAK Miłosz 32HIRERIGHT RUNNING TEAMGLIWICEM-30121M 271NIE01:14:3102:32:1404:10:31.0904:11:09.10+01:54:3611:555
333KRÓL-PIDANTY Marzena 124STRZEGOMK-4023K 62NIE01:17:0902:38:3804:10:41.4404:11:10.45+01:54:3811:565
334FIJAŁKOWSKI Wojciech 398MONAR-GRACZEWROCŁAWM-5020M 272NIE01:16:5002:38:0504:11:18.8004:11:48.85+01:55:1611:585
335SYGNAT Marcin 75POLKOWICEM-30122M 273NIE01:22:5902:40:0904:11:09.8404:11:49.85+01:55:1711:575
336STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 101TIM JEST TIMOZIMEKK-4024K 63NIE01:17:1402:38:4304:11:19.0404:11:51.05+01:55:1811:585
337NOWAK Katarzyna 346TIM JEST TIMOZIMEKK-3032K 64NIE01:18:0602:38:4004:11:19.2904:11:51.30+01:55:1811:585
338BARANOWSKI Filip 21POZNAŃM-4098M 274NIE01:15:5402:33:5104:11:42.5604:12:14.60+01:55:4211:595
339KOBYŁECKI Rafał 123RYSIEŁÓDŹM-30123M 275NIE01:21:5302:38:1004:11:34.7904:12:21.80+01:55:4911:585
340ROZNER Artur 153PIASECZNOM-30124M 276NO01:15:4502:40:2404:12:07.6404:12:34.65+01:56:0212:005
341WLAZŁOWSKI Michał 111CHOJNICEM-30125M 277NIE01:19:2502:37:2904:11:27.8404:12:34.85+01:56:0211:585
342DUDEK Agnieszka 258NIGHT RUNNERSRUDA SLASKAK-3033K 65NIE01:18:2902:40:2704:11:51.2604:12:36.30+01:56:0311:595
343CHOJNACKA Marta 369LUBINK-3034K 66NIE01:29:0002:47:2804:12:03.7904:12:54.80+01:56:2212:005
344WYSOCKI Grzegorz 358MORSY TUREKWŁADYSŁAWÓWM-4099M 278NIE01:16:1702:35:4604:12:34.1904:13:05.20+01:56:3212:015
345STEC Adam 70WYSOKAM-30126M 279NIE01:16:4002:37:1204:12:36.0304:13:10.10+01:56:3712:015
346BUDKA Agata 416KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4025K 67NIE01:15:5302:38:1504:13:00.4404:13:17.45+01:56:4512:025
347GERLICH Bartłomiej 467WARSZAWAM-30127M 280NIE01:12:5402:30:5204:12:24.2504:13:19.35+01:56:4712:015
348BAKA Marcin 103GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-5021M 281NIE01:10:3702:32:1104:13:22.1904:13:31.20+01:56:5812:035
349MARMUROWICZ Krystian 222KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEM-40100M 282NIE01:26:2402:40:2504:12:42.1404:13:32.15+01:56:5912:025
350MARZEC Dominik 272WROCŁAWM-30128M 283NIE01:28:4302:47:1104:12:48.9404:13:34.95+01:57:0212:025
351SZKUDŁO Oskar 515BEZ BALASTURADWANICEM-40101M 284NIE01:12:0502:26:3404:14:20.5004:14:20.50+01:57:4812:065
352DOBROCHOWSKI Marek 297STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-30129M 285NIE01:13:5502:33:2404:13:52.6404:14:33.65+01:58:0112:055
353DOBROCHOWSKA Ilona 308STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4026K 68NIE01:13:5402:33:3404:13:53.8404:14:33.85+01:58:0112:055
354KOMEJKO Dariusz 399WYSOKAM-40102M 286NIE01:14:5602:38:3204:14:27.3904:14:35.40+01:58:0312:075
355TARCZYŃSKA Halina 529WARSZAWAK-4027K 69NIE01:17:5002:38:3804:13:56.4404:14:36.45+01:58:0412:055
356JASIŃSKI Marcin 363ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-40103M 287NIE01:19:1702:40:2004:13:48.7904:14:36.80+01:58:0412:055
357KEMPA Ewelina 548ASICS FRONTRUNNER POLANDKRAKÓWK-209K 70NIE01:16:0402:39:2704:15:10.3904:15:35.40+01:59:0312:094.9
358WILANOWSKI Tomasz 546WROCŁAWM-40104M 288NIE01:07:3402:30:3704:15:48.4504:15:48.45+01:59:1612:104.9
359SZUKAŁA Izabela 475POZNAŃK-3035K 71NIE01:26:1402:42:5204:15:04.9404:16:01.95+01:59:2912:084.9
360DĘBSKA Klaudyna 476POZNAŃK-3036K 72NIE01:16:4302:38:1804:15:48.3404:16:13.35+01:59:4112:104.9
361PAWŁOWSKI Sławomir 382DO PRZODU/KALENJI BY DECATHLONŻNINM-2033M 289NIE01:16:1102:38:2604:16:08.9904:16:38.00+02:00:0512:114.9
362HAREMZA Joanna 472POZNAŃK-3037K 73TAK01:26:1502:42:5504:15:45.9204:16:43.00+02:00:1012:104.9
363WRZESIŃSKI Piotr 491GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-40105M 290NIE01:13:1502:40:2704:16:24.2904:16:44.30+02:00:1112:124.9
364PŁAZA Artur 248WROCŁAWM-40106M 291NIE01:23:3502:40:0304:15:53.0804:16:46.15+02:00:1312:114.9
365PŁAZA Bartosz 275PŁAZA TEAMWROCŁAWM-30130M 292NIE01:23:3602:40:0204:15:55.0504:16:48.10+02:00:1512:114.9
366GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 254ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-4028K 74NO01:19:1402:41:1204:16:30.4204:17:04.45+02:00:3212:124.9
367MILKOWSKA Justyna 121DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-3038K 75NIE01:15:5602:38:3604:17:05.4104:17:22.50+02:00:5012:144.9
368JANKIEWICZ Katarzyna 163RYSIEKIELCEK-3039K 76NIE01:22:4002:40:0304:16:50.8304:17:37.90+02:01:0512:134.9
369JANKIEWICZ Michał 180RYSIEKIELCEM-30131M 293NIE01:22:5102:39:2004:16:52.1504:17:38.20+02:01:0512:134.9
370KOLEJ Monika 485DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4029K 77NIE01:16:1402:40:0704:17:17.5404:17:38.55+02:01:0612:154.9
371BARAN Paulina 448BUTALIONYPIASECZNOK-2010K 78NIE01:20:0902:40:2204:17:32.0404:18:07.05+02:01:3412:154.9
372BAGIŃSKA Paula 390POZNAŃK-2011K 79NIE01:26:0002:44:4704:17:42.3104:18:25.35+02:01:5312:164.9
373PASŁAWSKA Olga 137PRZEBIEGA.PLWROCŁAWK-3040K 80NIE01:16:2202:37:0804:18:01.6104:18:26.70+02:01:5412:174.9
374PIECUCH Małgorzata 174PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKK-501K 81NIE01:20:5402:45:1104:18:09.0204:18:27.10+02:01:5412:174.9
375KOLAŚNIEWSKI Marek 76POZNAŃM-40107M 294TAK01:29:2302:49:0504:18:26.5204:19:07.55+02:02:3512:184.9
376WĘGRZYNOWSKA Ewa 118EBIEGI.PLKŁODZKOK-4030K 82NIE01:15:1602:41:1204:19:18.0204:19:28.05+02:02:5512:204.9
377SIEMIERNIK Dariusz 220TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄM-40108M 295NIE01:14:1102:38:2704:19:15.1304:19:36.20+02:03:0312:204.9
378PIDANTY Grzegorz 148STRZEGOMM-40109M 296NIE01:17:0902:40:1404:19:07.3904:19:37.40+02:03:0512:204.9
379RZEŹNIK Mariusz 553ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40110M 297NIE01:22:0702:40:3604:18:45.3804:19:38.45+02:03:0612:194.9
380FRĄCZEK Iwona 215WROCŁAWK-3041K 83NIE01:22:5602:43:0704:19:11.1504:19:51.20+02:03:1812:204.9
381FIGUŁA Sławomir 412KRZĘCINM-30132M 298NIE01:27:4102:43:4104:19:05.8904:19:51.90+02:03:1912:204.9
382JAKUBOWSKI Wojciech 365KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-40111M 299NIE01:05:5402:26:5904:20:21.3904:20:51.40+02:04:1912:234.8
383BINKOWSKI Marcin 359MOSINAM-40112M 300NIE01:26:0502:47:2104:20:25.4304:21:11.45+02:04:3912:244.8
384BURDAJEWICZ Magdalena 348MOSINAK-3042K 84NIE01:26:2402:47:3204:20:26.4904:21:11.55+02:04:3912:244.8
385MASŁO Andrzej 499BYSTRZYCAM-40113M 301NIE01:16:3202:43:0504:21:37.3904:22:08.40+02:05:3612:274.8
386SZULECKA Kamila 20ŁÓDŹK-3043K 85NIE01:28:4002:50:3604:21:48.3404:22:31.35+02:05:5912:284.8
387SZEWCZYK Jarosław 287NOWY BEDOŃM-40114M 302NIE01:28:4002:50:3204:21:49.4504:22:33.55+02:06:0112:284.8
388CZAPRAN Magdalena 231HIRERIGHT RUNNING TEAMPYSKOWICEK-3044K 86NIE01:18:1902:46:5304:21:58.0404:22:36.05+02:06:0312:284.8
389TURKIEWICZ Dawid 538WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30133M 303NIE01:19:3702:39:5204:21:56.9204:22:51.00+02:06:1812:284.8
390BIENIEK Rafał 162TULCEM-40115M 304NIE01:29:2302:51:2604:23:07.7404:23:47.75+02:07:1512:314.8
391ZAUCHA Marta 86KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3045K 87NIE01:24:4402:47:1704:23:36.7304:24:13.75+02:07:4112:334.8
392KACZMARCZYK Wojciech 367RACIBÓRZM-5022M 305NIE01:29:0402:45:0204:24:14.9404:25:06.95+02:08:3412:344.8
393KACZOREK Robert 289WARSZAWAM-40116M 306NIE01:27:4002:48:4004:24:18.5704:25:08.65+02:08:3612:354.8
394FILIPIAK Sebastian 78LZS LIPALIPAM-40117M 307NIE01:29:4002:47:3304:24:15.2504:25:10.30+02:08:3712:354.8
395FRYDRYCKI Dariusz 411LEGNICAM-40118M 308NIE01:20:2902:43:4504:24:27.1804:25:15.20+02:08:4212:354.8
396SARNOWSKA Joanna 385ULTRASARNYPOZNAŃK-2012K 88NIE01:26:2602:51:1804:24:54.3904:25:35.45+02:09:0312:364.8
397STAWIŃSKI Michał 484WROCŁAWM-30134M 309NO01:19:4502:43:2704:25:02.5604:25:47.60+02:09:1512:374.8
398OSTACH Daria 15OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-4031K 89NIE01:26:5302:48:3504:25:08.5604:25:59.60+02:09:2712:374.8
399PRUSIEWICZ Beata 59ANTONTEAMOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-502K 90NIE01:27:1402:48:4304:25:08.5904:25:59.60+02:09:2712:374.8
400FEDOROWICZ Jowita 415KOTWICA BRZEGBRZEGK-3046K 91NIE01:26:3704:25:54.3404:26:30.40+02:09:5812:394.7
401ROGÓRZ Andrzej 116WROCŁAWM-40119M 310NIE01:12:0802:38:0004:26:21.6904:26:41.70+02:10:0912:414.7
402PISOWŁODZKA Dagmara 490DĄBROWA GÓRNICZAK-4032K 92NIE01:21:2502:50:3504:26:44.9304:27:03.95+02:10:3112:424.7
403KAWAŁKO Ryszard 551ZBYT WOLNY RYŚLEGNICAM-5023M 311NIE01:27:1202:54:1004:26:01.0404:27:11.05+02:10:3812:404.7
404MACIEJEC Dorota 513WARSZAWAK-4033K 93TAK01:25:3302:50:5004:26:48.1004:27:13.20+02:10:4012:424.7
405KRAHL Radek 26YOLOBYDGOSZCZM-40120M 312NO01:24:3402:47:0804:26:25.6904:27:14.75+02:10:4212:414.7
406SZCZYPEK Ola 165SMT SZCZECINSZCZECINK-3047K 94NIE01:23:5002:51:0304:26:43.6704:27:20.75+02:10:4812:424.7
407WELCHOWSKI Rafał 34INOWROCŁAWM-30135M 313NIE01:22:2302:48:2604:26:47.5304:27:23.60+02:10:5112:424.7
408JUCHACZ Michał 44DZIKI Z BALCZEWAINOOWROCŁAWM-40121M 314NIE01:23:0102:48:2604:26:46.5704:27:23.60+02:10:5112:424.7
409KUBÓW Agnieszka 284ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-3048K 95NIE01:29:0002:54:1004:29:33.8404:30:28.85+02:13:5612:504.7
410PASZKE Agnieszka 326BYTÓWK-2013K 96NIE01:29:1502:55:3904:29:48.9204:30:41.00+02:14:0812:504.7
411GĄSIOROWSKA Dorota 347MPK WYBIEGANIE / ŚNIĘTY SUMWARSZAWAK-503K 97NIE01:32:2202:56:1504:30:42.1004:31:24.20+02:14:5112:534.7
412CZACHOWSKI Michał 184ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZASAM-40122M 315NIE01:28:5402:57:1504:30:59.2204:31:38.25+02:15:0512:544.6
413JAWOROWSKA Aneta 280ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK-4034K 98NIE01:29:0302:54:4404:31:43.1404:32:34.20+02:16:0112:564.6
414CUKROWSKI Andrzej 304ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-40123M 316NIE01:28:4302:54:4804:31:43.9404:32:35.95+02:16:0312:564.6
415WALISZEWSKA Zofia 309POZNAŃK-3049K 99NIE01:29:0202:56:1904:31:46.7404:32:36.80+02:16:0412:564.6
416GINTER Katarzyna 268KRAKOWK-3050K 100NIE01:29:2002:55:3204:33:15.9404:34:01.95+02:17:2913:004.6
417MICHALSKA Agnieszka 276KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEKROSNOWICEK-4035K 101NIE01:25:2302:50:5804:33:27.9904:34:05.00+02:17:3213:014.6
418POŁCZYŃSKI Maciej 333STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-30136M 317NIE01:31:4302:55:3104:33:10.0404:34:08.05+02:17:3513:004.6
419NEUMANN Beata 71CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-504K 102NIE01:29:1402:55:2304:34:11.5804:34:56.65+02:18:2413:034.6
420WICHER Romuald 260SWARZĘDZM-603M 318NIE01:24:4502:53:5604:34:33.2704:34:57.35+02:18:2513:044.6
421CZEKALSKA Elżbieta 182POBIEDZISKAK-505K 103NIE01:24:5902:54:0804:34:34.2604:34:57.35+02:18:2513:044.6
422KARWECKA-WIELICKA Katarzyna 6DĄBROWA GÓRNICZAK-4036K 104TAK01:30:0202:55:1504:34:26.0904:34:58.10+02:18:2513:044.6
423CZOPEK Agnieszka 72KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4037K 105NIE01:25:0102:54:4904:34:43.9904:34:59.00+02:18:2613:044.6
424KOWALCZY-GROCHLA Agata 186KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4038K 106NIE01:24:0502:54:2904:34:43.1404:34:59.15+02:18:2613:044.6
425WASIAK Grzegorz 171WWW.BIEGAM-I-MYSLE.PLZIELONA GÓRAM-40124M 319NIE01:22:1402:51:3304:34:44.8904:34:59.90+02:18:2713:044.6
426KUŚ Gabriela 408KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4039K 107NIE01:27:2402:54:4304:34:36.3004:35:00.40+02:18:2813:044.6
427JĘDRZEJCZAK Anna 407KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOK-4040K 108NIE01:27:4602:54:5004:34:39.0904:35:01.15+02:18:2813:044.6
428KROENKE Barbara 150OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK-601K 109NIE01:28:2702:56:4404:36:05.1404:36:40.15+02:20:0713:084.6
429SITEK Anna 157LZS LIPALIPAK-3051K 110NIE01:29:3902:54:0804:36:23.7104:37:17.80+02:20:4513:094.6
430NATKANIEC Grażyna 190LZS LIPALIPAK-506K 111NIE01:29:4002:54:0704:36:23.9504:37:18.05+02:20:4513:094.6
431ROSZYK Sylwia 256PARKRUN POZNAŃ/ ALBIONEKOZIEGŁOWYK-4041K 112NIE01:23:4602:54:0904:36:55.9904:37:24.00+02:20:5113:114.5
432MARCINIAK Agata 518RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-4042K 113NIE01:28:3502:54:4204:37:05.9204:37:50.00+02:21:1713:114.5
433SKWARNECKI Damian 517RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-30137M 320NIE01:28:2802:54:4304:37:05.1304:37:50.15+02:21:1713:114.5
434DOROŻAŁA Natalia 519ŁÓDŹK-3052K 114NIE01:29:0902:55:0304:37:09.3204:37:50.40+02:21:1813:114.5
435DOROŻAŁA Lechosław 520ŁÓDŹM-40125M 321NIE01:29:0902:55:0404:37:08.5004:37:50.50+02:21:1813:114.5
436CIOZDA Katarzyna 187ZŁOTÓWK-4043K 115NIE01:29:5903:02:2204:37:38.7204:38:08.75+02:21:3613:134.5
437NAGLIK Dominik 380WROCŁAWM-30138M 322TAK01:26:2602:53:2704:37:46.8404:38:28.85+02:21:5613:134.5
438KUCHARSKI Piotr 277JANOWOM-40126M 323NIE01:29:3402:59:1204:37:34.8004:38:31.80+02:21:5913:134.5
439GAWENDA Michał 509KRAKÓWM-30139M 324NIE01:19:5502:45:5104:38:01.4604:38:35.55+02:22:0313:144.5
440PUSTELNIK Piotr 2SOUTH POLE EXPEDITIONSTRONIE ŚLĄSKIEM-604M 325TAK01:29:3202:55:4904:38:36.6804:39:36.70+02:23:0413:164.5
441WĄSOWSKI Łukasz 114DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM-40127M 326NIE01:22:4902:50:3004:39:14.1104:39:51.20+02:23:1813:174.5
442CIPORA Maciej 466FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWM-40128M 327NIE01:31:3903:02:1804:39:45.1904:40:39.20+02:24:0613:194.5
443CIPORA Katarzyna 468FOUR RUNNERS GROUPWROCŁAWK-4044K 116NIE01:31:4003:01:5404:39:45.3904:40:39.40+02:24:0713:194.5
444GRZESICZEK Piotr 292HIRERIGHT RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2034M 328NIE01:33:2603:03:5304:40:42.7404:41:30.75+02:24:5813:224.5
445BĄCZYK Adam 228MONIA GYMSZCZECINM-40129M 329NIE01:23:5802:52:0304:41:10.4404:41:36.45+02:25:0413:234.5
446BĄCZYK Monika 237MONIA GYMSZCZECINK-4045K 117NIE01:23:5902:52:3604:41:09.5304:41:36.55+02:25:0413:234.5
447FIT Olga 235HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEK-3053K 118NIE01:33:2903:04:0304:40:48.2504:41:37.25+02:25:0413:224.5
448WIELICKI Krzysztof 1DĄBROWA GÓRNICZAM-605M 330TAK01:30:5903:02:1404:41:15.2704:41:48.35+02:25:1613:234.5
449GAJDOWSKI Przemysław 384WROCŁAWM-30140M 331NIE01:29:1702:59:0004:42:05.1804:43:00.20+02:26:2713:254.5
450ZIEMKOWSKA Monika 93ŻARÓWK-4046K 119NIE01:27:4003:00:5604:43:01.9404:43:22.95+02:26:5013:284.5
451FEDYSZYN Anna 208AKTYWNE PRAWOBRZEŻE SZCZECINSZCZECINK-3054K 120NIE01:29:3903:01:5404:42:52.4904:43:43.50+02:27:1113:284.5
452STRZYŻEWSKI Paweł 39WARSZAWAM-40130M 332NO01:31:3803:04:5704:43:45.6404:44:44.70+02:28:1213:304.4
453BARAŃSKI Grzegorz 531BYDGOSZCZM-606M 333NIE01:33:5703:02:0604:43:51.1704:44:56.20+02:28:2313:314.4
454SŁOTA Małgorzata 405TMTEAMBIELSKO-BIAŁAK-4047K 121NIE01:27:4703:02:2304:44:34.9604:45:16.05+02:28:4313:334.4
455BRYSIAK Ziemowit 404TMTEAMWROCŁAWM-40131M 334NIE01:28:0203:02:2504:44:37.1204:45:18.20+02:28:4513:334.4
456GIBAS Wojciech 168HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEM-30141M 335NO01:30:4503:01:5404:44:30.9804:45:20.05+02:28:4713:324.4
457MARCINKIEWICZ Marta 406MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-507K 122NIE01:29:3503:06:3704:44:27.9404:45:20.95+02:28:4813:324.4
458SIKORA Agnieszka 414MATNER RUNNING TEAMKARWIANYK-4048K 123NIE01:30:3703:07:5704:44:28.2304:45:21.25+02:28:4813:324.4
459FRĄCZEK Marcin 179TMTEAMWROCŁAWM-30142M 336NIE01:28:4903:02:2604:47:02.7904:47:44.80+02:31:1213:404.4
460MATCZUK-PISAREK Marta 161WROCŁAWK-3055K 124NIE01:28:4003:01:4604:47:22.0904:47:58.10+02:31:2513:414.4
461HANGIEL Urszula 167ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK-3056K 125NIE01:29:4103:06:3804:47:23.1404:48:01.15+02:31:2813:414.4
462KUDEŁKA Janusz 113PRĄDOCINM-5024M 337NIE01:34:2703:06:3704:49:01.3504:49:37.45+02:33:0513:454.4
463PRUCHNIEWSKA Agnieszka 422ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK-4049K 126NIE03:07:4304:49:53.6504:49:53.65+02:33:2113:484.3
464MUCHAJER Dawid 423POZNAŃM-40132M 338NIE03:07:2804:49:54.3504:49:54.35+02:33:2213:484.3
465KACZMARCZYK Anna 366RACIBÓRZK-2014K 127NIE01:35:0003:08:0004:49:25.3004:50:17.35+02:33:4513:464.4
466KURIATA Andżelika 33WILKSZYNK-3057K 128TAK03:08:0804:50:45.9004:50:45.90+02:34:1313:504.3
467BIADAŁA Paulina 526POZNAŃK-3058K 129NIE01:23:5403:00:0604:51:01.1504:51:25.25+02:34:5213:514.3
468KAMIŃSKI Tomasz 528POZNAŃM-5025M 339NIE01:22:3503:00:0904:51:02.2904:51:25.35+02:34:5313:514.3
469BOREK Mateusz 115WROCŁAWM-2035M 340NIE01:29:2503:07:3604:55:50.0404:56:36.05+02:40:0314:054.3
470FEDYCZKOWSKA Justyna 454STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4050K 130NIE01:32:3503:12:0004:57:40.2904:58:23.30+02:41:5014:104.2
471DUDEK Mariola 176STRZEGOMSKA DWUNASTKAIDANINK-4051K 131NIE01:33:2803:12:0604:57:40.7804:58:23.85+02:41:5114:104.2
472DUDEK Krzysztof 211STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40133M 341NIE01:33:2303:12:0104:57:40.5504:58:24.60+02:41:5214:104.2
473LOSOR Andrzej 282PRÓSZKÓWM-40134M 342NIE01:19:4403:01:4504:58:26.9004:58:46.90+02:42:1414:124.2
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
474BARAŃSKI Damian 154GORZÓW BIEGAGORZÓW WLKP.M-2036M 343NIE01:28:4403:05:2104:59:37.9505:00:30.00+02:43:5714:164.2
475ZAJĄC Krzysztof 482DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BEZULTRADZIKIPOZNAŃM-40135M 344NIE01:32:2803:08:4505:00:19.5405:01:02.55+02:44:3014:184.2
476GĄCIARSKI Krystian 84FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-2037M 345NIE01:29:3603:15:2905:01:34.9905:01:52.00+02:45:1914:214.2
477MALINOWSKI Przemyslaw 107RYBNIKM-40136M 346NIE01:32:2203:08:1805:04:03.6905:04:21.75+02:47:4914:284.1
478HETMANCZYK Maciej 223XIN CHAO RIDERSCZELADZM-30143M 347NO01:30:4303:10:5805:03:37.7205:04:27.75+02:47:5514:274.1
479LOSOR Agnieszka 486PRÓSZKÓWK-4052K 132NIE01:26:3003:14:3005:04:17.0105:04:36.05+02:48:0314:294.1
480PODSIADŁY Robert 119CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWM-607M 348NIE01:42:4203:26:1605:08:22.3905:09:22.45+02:52:5014:414.1
481BAKA Elżbieta 336FLY MEYSIWARSZAWAK-4053K 133NIE01:39:2303:20:5905:09:32.8705:10:14.95+02:53:4214:444.1
482KOWALCZYK Anita 30TEAMKRÓLAKJEMIELNOK-2015K 134NIE01:41:4203:23:3305:14:21.8805:15:09.90+02:58:3714:584
483KRÓLAK Krystian 35#TEAMKRÓLAKSTRZELNOM-2038M 349NIE01:41:4103:23:3505:14:23.1405:15:11.15+02:58:3814:584
484BĄDZIUL Dorota 36RZESZÓWK-3059K 135NIE01:42:2103:25:5205:15:34.3405:16:23.35+02:59:5115:014
485JĘDZURA Agnieszka 373GLIWICEK-4054K 136NIE01:43:2003:25:5105:18:05.7705:18:31.85+03:01:5915:084
486MAŚLANIK Piotr 433WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-40137M 350NIE01:40:0603:26:1405:19:09.7205:20:07.75+03:03:3515:113.9
487KUCHARSKA Aneta 264JANOWOK-4055K 137NIE01:38:5503:28:0805:22:02.0405:22:58.05+03:06:2515:203.9
488TWARDOWSKA Ewa 368KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWK-3060K 138NIE01:39:2503:27:4605:24:29.9205:24:59.00+03:08:2615:273.9
489STANKOWSKI Przemysław 394POZNAŃM-40138M 351NIE01:56:5203:50:1605:54:41.9205:55:26.00+03:38:5316:533.6
490STANKOWSKA Dorota 401POZNAŃK-4056K 139NIE01:56:5203:50:1605:54:44.9005:55:28.00+03:38:5516:533.6
491PAWŁOWSKA Danuta 458WARSZAWAK-4057K 140NIE01:49:4703:48:59+02:25:1716:213.7
OMIELJANIUK Konrad 300WROCŁAWM-20NIE00:58:22 DNF02:05:39 DNF DNF DNF--
DZIEKONSKI Jacek 253KONSTANCIN JEZIORNAM-60NIE DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 493 wynik(ów)