ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MISIAK Bartosz 520Alpin Sport HOKA One One TeamSTRONIE-ŚLĄSKIEM-301M 2TAK00:00:0200:37:2901:07:3801:42:41.2001:42:43.65 4:5312.3
2RUTKOWSKI Dawid 310GrizzlyTeamLUBINM-303M 7TAK00:00:0200:40:4901:14:4201:55:33.3001:55:36.20+00:12:525:3010.9
3FIRLET Daniel 152Sudecki Klub Wysokogórski & HosnetBOGATYNIAM-403M 13TAK00:00:0200:40:5201:15:4401:59:48.7001:59:50.95+00:17:075:4210.5
4ZATOŃ Cezary 286Triactiv RidleyWROCŁAWM-309M 15TAK00:00:0700:42:5601:19:0502:02:34.2002:02:41.65+00:19:585:5010.3
5KMIECIK Tomasz 58ŁĘŻYCEM-404M 16TAK00:00:0300:41:1301:16:2402:03:02.2002:03:06.15+00:20:225:5110.2
6GAWLEWICZ Tomasz 243Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-407M 27TAK00:00:0900:45:1801:22:3502:07:48.8502:07:58.45+00:25:146:059.9
7ŁAGOŻNY Łukasz 348Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-3019M 30TAK00:00:0300:46:4601:25:0002:08:51.4502:08:54.95+00:26:116:089.8
8MAJCHRZAK Maciej 31WROCŁAWM-3020M 31TAK00:00:1200:44:2901:22:2702:08:49.8502:09:02.65+00:26:196:089.8
9ŁUKOMSKI Maciej 238ŁKW / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM-4012M 46TAK00:00:0800:51:0701:30:5102:15:45.4502:15:54.20+00:33:106:279.3
10MAZIK Wojciech 399KW KrakowTARNOWSKIE GORYM-208M 64TAK00:00:1000:49:5201:31:4002:22:07.5502:22:17.90+00:39:346:468.9
11GOŁĄB Janusz 3GLIWICEM-503M 70TAK00:00:0900:49:5101:30:4802:23:30.6502:23:39.85+00:40:566:508.8
12ŁUCZYŃSKI Maciej 212GAWRAKŁODAWAM-4022M 71TAK00:00:1000:52:4101:34:3302:23:54.5002:24:05.00+00:41:216:518.8
13LULEK Paweł 105Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-3040M 76TAK00:00:1300:50:3201:32:4802:24:38.8502:24:52.25+00:42:086:538.7
14SAK Tomasz 197Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4025M 79TAK00:00:1800:52:5201:34:2902:24:58.9502:25:17.70+00:42:346:548.7
15KACZOR Marcin 510ŚWIĘCIECHOWAM-4044M 119TAK00:00:2600:56:1401:40:0602:35:49.2002:36:15.60+00:53:317:258.1
16KRUCZEK Mirosław 245KW OpoleLEWIN BRZESKIM-507M 128TAK00:00:4300:55:5301:40:4402:37:49.9002:38:32.95+00:55:497:308
17FERET Hubert 66DERBYM-3085M 173TAK00:00:3400:54:2401:37:1402:48:32.0002:49:06.10+01:06:228:017.5
18LUBIK Adam 104POZNAŃM-3091M 189TAK00:00:2201:02:3701:51:2602:52:12.6502:52:34.65+01:09:518:127.3
19MACHTAŁOWICZ Szymon 89ŁÓDŹM-30101M 209TAK00:00:2201:04:2101:56:3102:57:35.7502:57:58.05+01:15:148:277.1
20SIKORSKI Dariusz 110InsERT TEAMDZIERŻONIÓWM-30105M 219TAK00:00:2701:04:2501:51:4002:58:28.8002:58:56.60+01:16:128:297.1
21MICHNIEWICZ Mariusz 307Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4083M 243TAK00:00:1901:02:0101:54:3003:05:50.5503:06:09.95+01:23:268:506.8
22KOLAŚNIEWSKI Marek 499POZNAŃM-4088M 254TAK00:00:2401:09:3402:00:3303:08:41.7003:09:05.85+01:26:228:596.7
23LEDNICKI Michał 513SKÓRZEWOM-30129M 276TAK00:00:5201:11:4502:05:3303:16:52.4003:17:44.90+01:35:019:226.4
24PLOK Krzysztof 434Team PlokPOLKOWICEM-5021M 278TAK00:00:3901:10:3302:07:3103:17:50.8003:18:30.55+01:35:469:256.4
25RUSIN Szymon 26IWINYM-30136M 294TAK00:00:2701:11:2402:06:3603:25:25.4003:25:53.35+01:43:099:466.1
26KURZAWIAK Wojciech 77ZgórmysynyKARŁÓWM-40117M 309TAK00:00:2701:19:5102:20:4403:35:47.8003:36:15.15+01:53:3110:165.8
TEKIELI Kacper 4Polar sport / KW TrójmiastoGDAŃSKM-30TAKDNF00:56:03 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 27 wynik(ów)