ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BRÝDL Pavel 2Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVM-401M 1NIE00:00:0100:38:1401:07:2001:42:34.6001:42:35.95 4:5312,3
2MISIAK Bartosz 520Alpin Sport HOKA One One TeamSTRONIE-ŚLĄSKIEM-301M 2TAK00:00:0200:37:2901:07:3801:42:41.2001:42:43.65+00:00:074:5312,3
3DUTKOWSKI Mikołaj 250UKS Arkady RaszkówRASZKÓWM-201M 3NIE00:00:0200:39:0801:11:3701:48:00.9001:48:03.45+00:05:275:0811,7
4NORBERT Michał 30KB SobótkaŚWIDNICAM-302M 4NIE00:00:0700:38:1701:09:5701:48:16.5501:48:23.85+00:05:475:0911,6
5ANTOSIAK Tomasz 502ANTONTEAMKĘDZIERZYN KOŹLEM-402M 5NIE00:00:0300:40:1701:12:2701:50:53.7501:50:56.75+00:08:205:1611,4
6GUSTAW Łukasz 290Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-202M 6NIE00:00:0400:39:3701:12:2501:52:36.8501:52:41.75+00:10:055:2111,2
7RUTKOWSKI Dawid 310GrizzlyTeamLUBINM-303M 7TAK00:00:0200:40:4901:14:4201:55:33.3001:55:36.20+00:13:005:3010,9
8MIŚ Zbyszek 373ZAGORZYCEM-304M 8NIE00:00:0900:40:1201:14:3901:56:06.5501:56:16.45+00:13:405:3110,9
9GRUND Marek 47Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-305M 9NIE00:00:0300:42:5801:17:1601:57:16.3501:57:19.85+00:14:435:3510,7
10SWOBODA Marek 388GŁUSZYCAM-306M 10NIE00:00:1500:41:5601:16:5001:57:31.2001:57:46.75+00:15:105:3510,7
11SOCHA Seweryn 360Dzikie BobryPOZNAŃM-307M 11NO00:00:0900:42:5301:18:1301:58:20.8001:58:30.45+00:15:545:3810,6
12KROSNY Sebastian 457STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-308M 12NIE00:00:0300:43:0201:17:4101:58:41.0501:58:44.40+00:16:085:3910,6
13FIRLET Daniel 152Sudecki Klub Wysokogórski & HosnetBOGATYNIAM-403M 13TAK00:00:0200:40:5201:15:4401:59:48.7001:59:50.95+00:17:155:4210,5
14RUPIŃSKI Krzysztof 431Training LabKONSTANCIN-JEZIORNAM-203M 14NIE00:00:0800:44:1401:20:1902:01:29.5002:01:37.85+00:19:015:4710,4
15ZATOŃ Cezary 286Triactiv RidleyWROCŁAWM-309M 15TAK00:00:0700:42:5601:19:0502:02:34.2002:02:41.65+00:20:055:5010,3
16KMIECIK Tomasz 58ŁĘŻYCEM-404M 16TAK00:00:0300:41:1301:16:2402:03:02.2002:03:06.15+00:20:305:5110,2
17PODGÓRSKI Bogusz 352placki ziemniaczane z cukrem są spokoPOZNAŃM-3010M 17NIE00:00:0300:46:0701:21:4702:04:03.2502:04:06.45+00:21:305:5410,2
18LULIS Dawid 522WROCŁAWM-3011M 18NIE00:00:0600:44:4301:21:0602:04:13.4002:04:20.10+00:21:445:5410,1
19NIEPALA Jacek 147OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3012M 19NIE00:00:0500:44:4601:21:0602:04:21.3502:04:27.25+00:21:515:5510,1
20SZUKAŁA Piotr 168POZNAŃM-3013M 20NIE00:00:0400:44:4501:21:0502:04:35.7502:04:39.85+00:22:035:5510,1
21BALCAR Michał 525Červený KostelecČERVENÝ KOSTEC‚ KRÁLOVEHRADECKÝM-3014M 21NIE00:00:0800:42:4901:18:4102:04:45.7002:04:53.75+00:22:175:5610,1
22ŁYJAK Błażej 512Chata Biegacza K34WROCŁAWM-405M 22NO00:00:0000:45:3101:22:4502:05:47.0502:05:47.05+00:23:115:5910,0
23TOMASIAK Natalia 1Salomon Suunto Team/ KW ZakopaneKRYNICA ZDRÓJK-301K 1TAK00:00:0300:45:2601:21:5302:06:11.3502:06:15.10+00:23:396:0010,0
24SZCZĘŚNIAK Piotr 469GVTSTRZELINM-406M 23NIE00:00:0500:46:0801:22:5202:06:09.7002:06:15.45+00:23:396:0010,0
25MIKA Andrzej 231WROCŁAWM-3015M 24NIE00:00:0600:46:1801:22:4602:06:10.3502:06:16.40+00:23:406:0010,0
26LACHOWSKI Robert 41ŁÓDŹM-3016M 25NIE00:00:0800:45:2901:22:4602:06:47.1002:06:55.80+00:24:196:029,9
27OLKIS Rafał 123Śnieżny RateMyTrail.comWROCŁAWM-3017M 26NIE00:00:0700:44:5901:22:0002:07:29.2002:07:36.35+00:25:006:049,9
28GAWLEWICZ Tomasz 243Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-407M 27TAK00:00:0900:45:1801:22:3502:07:48.8502:07:58.45+00:25:226:059,9
29GORCZYŃSKI Norbert 21Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-204M 28NIE00:00:0500:45:3001:22:4302:08:06.4002:08:11.85+00:25:356:069,8
30HOŁYST Andrzej 18GT RATNOWA RUDAM-3018M 29NIE00:00:0500:47:0601:25:0002:08:28.4502:08:33.75+00:25:576:079,8
31ŁAGOŻNY Łukasz 348Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-3019M 30TAK00:00:0300:46:4601:25:0002:08:51.4502:08:54.95+00:26:196:089,8
32MAJCHRZAK Maciej 31WROCŁAWM-3020M 31TAK00:00:1200:44:2901:22:2702:08:49.8502:09:02.65+00:26:266:089,8
33WYRODEK Jakub 252TurboptysieNOWA RUDAM-3021M 32NIE00:00:4800:49:2601:25:2802:08:59.1502:09:47.35+00:27:116:089,8
34KRUPA Marcin 206AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA 4M-408M 33NIE00:00:0300:45:5001:24:3702:09:46.1002:09:49.85+00:27:136:109,7
35OLSZAK Dariusz 367Msport teamLUBINM-3022M 34NIE00:00:0500:47:1901:26:0402:10:30.2002:10:35.65+00:27:596:129,7
36ŚRODA Michał 283TMTeamTRZEBNICAM-3023M 35NO00:00:2100:48:3101:26:0302:10:56.8002:11:17.90+00:28:416:149,6
37HEWELT Maciej 508Sklep Turystyczny e-horyzont.plGDYNIAM-3024M 36NIE00:00:0300:45:0701:24:0002:12:11.0002:12:14.00+00:29:386:179,5
38KOZIEŁ Tomasz 547Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-409M 37NIE00:00:0400:46:5001:26:2102:12:41.7002:12:46.40+00:30:106:199,5
39DAMEC Aleksander 177OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4010M 38NIE00:00:1000:48:3001:26:5802:13:29.8502:13:40.05+00:31:046:219,4
40DUNAJ Paweł 411GT RATWROCŁAWM-3025M 39NIE00:00:0300:47:5401:26:2902:13:44.7502:13:47.95+00:31:126:229,4
41KULIK Iwona 539Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK-201K 2NIE00:00:0400:48:4101:26:4102:13:53.9002:13:58.65+00:31:226:229,4
42NOWAK Łukasz 343NOA / CS RUNNING TEAMWROCŁAWM-3026M 40NIE00:00:3500:50:5701:29:0802:13:34.9002:14:10.80+00:31:346:219,4
43GOŁĄB Mateusz 534Jurne KnuryPOZNAŃM-3027M 41NIE00:00:0300:47:4201:27:2002:14:35.0502:14:38.60+00:32:026:249,4
44ZAWOJAK Aleksander 423Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM-3028M 42NIE00:00:0600:48:1201:28:2902:15:10.0502:15:16.35+00:32:406:269,3
45CIRKO Arkadiusz 424KGHM ZG RUNLUBINM-4011M 43NIE00:00:0500:49:1201:28:1102:15:12.5502:15:18.15+00:32:426:269,3
46JĘCEK Maciek 233ŁÓDŹM-3029M 44NIE00:00:1900:49:0901:27:1702:15:19.7002:15:38.90+00:33:026:269,3
47MICHALSKI Piotr 100WROCŁAWM-3030M 45NO00:00:0800:49:1101:27:5302:15:35.2002:15:44.05+00:33:086:279,3
48ŁUKOMSKI Maciej 238ŁKW / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM-4012M 46TAK00:00:0800:51:0701:30:5102:15:45.4502:15:54.20+00:33:186:279,3
49KOZANECKI Przemysław 270Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEM-205M 47NO00:00:1100:45:4201:22:1302:16:12.6502:16:24.40+00:33:486:299,2
50KASZYŃSKI Tomek 82LUBOŃM-4013M 48NIE00:00:1600:51:2201:29:4002:16:08.3502:16:25.30+00:33:496:299,3
51BOSAKIEWICZ Tomasz 259OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3031M 49NIE00:00:0900:50:2001:29:3502:16:31.6002:16:40.65+00:34:046:309,2
52KRAJEWSKI Wojtek 463KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4014M 50NIE00:00:1100:50:0001:30:2302:16:36.2502:16:47.50+00:34:116:309,2
53ŁAŹNIOWSKI Dawid 202Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3032M 51NIE00:00:0400:48:3601:28:2402:17:04.3502:17:09.05+00:34:336:319,2
54NIEZGÓDKA Tomasz 483Załoga GórskaWROCŁAWM-501M 52NIE00:00:0700:49:5201:28:4202:17:05.1002:17:12.75+00:34:366:319,2
55BRONISZEWSKI Jaroslaw 132MiekowoMIEKOWOM-4015M 53NIE00:00:0200:49:5401:29:3602:17:15.8002:17:18.65+00:34:426:329,2
56BAŁYS Katarzyna 371STRONIE ŚLĄSKIEK-302K 3NIE00:00:0700:49:4201:28:4802:17:42.7002:17:50.30+00:35:146:339,1
57MOCZULSKI Rafał 537Kudowianka Cyklon Proal TeamLEGNICAM-3033M 54NIE00:00:0400:49:2501:29:0202:18:39.1002:18:43.80+00:36:076:369,1
58GRYSZKIEWICZ Paweł 490GVTWROCŁAWM-3034M 55NIE00:00:0500:49:3201:29:2502:18:52.7002:18:57.75+00:36:216:369,1
59BIHUN Natalia 486GTRATSIECHNICEK-303K 4NIE00:00:0000:49:4601:28:5002:20:15.0502:20:15.05+00:37:396:409,0
60SKUDLARSKI Jakub 305Pro-Run WrocławWROCŁAWM-206M 56NIE00:00:1900:54:1101:34:0602:20:10.3002:20:30.10+00:37:546:409,0
61CIURASZKIEWICZ Andrzej 294WROCŁAWM-4016M 57NIE00:00:2200:53:4101:33:3702:20:10.9502:20:33.10+00:37:576:409,0
62WIDZIAK Piotr 146RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4017M 58NIE00:00:1200:50:5501:31:1702:20:41.7002:20:54.35+00:38:186:429,0
63SANKOWSKI Paweł 477KŁODZKOM-3035M 59NIE00:00:1100:50:0401:30:5802:21:18.5502:21:29.55+00:38:536:438,9
64OPAŁKA Damian 351MyRaceWARSZAWAM-3036M 60NIE00:00:0600:48:0401:29:2902:21:25.5502:21:32.10+00:38:566:448,9
65TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 363MLKS RadkówMYSŁOWICEM-502M 61NIE00:00:0200:48:5401:30:1302:21:49.8002:21:52.35+00:39:166:458,9
66BUCHLA Marcin 377WROCŁAWM-4018M 62NIE00:00:0900:52:4001:33:1402:21:48.7502:21:58.05+00:39:226:458,9
67KRAWCZYK Jakub 59KRAKÓWM-207M 63NIE00:00:1200:52:2101:33:0402:21:53.6002:22:05.95+00:39:306:458,9
68MAZIK Wojciech 399KW KrakowTARNOWSKIE GORYM-208M 64TAK00:00:1000:49:5201:31:4002:22:07.5502:22:17.90+00:39:416:468,9
69WYSOCKI Łukasz 191POZNAŃM-4019M 65NO00:00:1600:52:2701:34:2402:22:08.1502:22:24.25+00:39:486:468,9
70PALACZ Marcin 266BRZEGM-4020M 66NIE00:00:2200:52:4501:33:0002:22:39.2502:23:01.70+00:40:256:478,8
71BONIKOWSKI Tomasz 193GRODZISKI MAZM-4021M 67NIE00:00:0700:51:0301:33:3502:23:04.6002:23:11.75+00:40:356:488,8
72MÓLL Mateusz 267WROCŁAWM-209M 68NIE00:00:1500:49:3501:29:4402:22:56.2502:23:11.95+00:40:366:488,8
73SŁYSZ Szymon 23NSK RUNSWAŁBRZYCHM-3037M 69NIE00:00:2300:49:0201:28:5902:22:51.7002:23:15.35+00:40:396:488,8
74GOŁĄB Janusz 3GLIWICEM-503M 70TAK00:00:0900:49:5101:30:4802:23:30.6502:23:39.85+00:41:036:508,8
75ŁUCZYŃSKI Maciej 212GAWRAKŁODAWAM-4022M 71TAK00:00:1000:52:4101:34:3302:23:54.5002:24:05.00+00:41:296:518,8
76MYŚLIWIEC Przemysłąw 504Neurochirurgie Univ. Klinikum DresdenPOLANICA ZDRÓJM-3038M 72NIE00:00:0800:48:4001:29:3002:24:14.6002:24:22.65+00:41:466:528,7
77LESIAK Tomasz 376ŁÓDŹM-3039M 73NO00:00:0700:50:2301:32:3002:24:16.6502:24:24.45+00:41:486:528,7
78STEC Piotr 99WARSZAWAM-4023M 74NIE00:00:0400:52:5201:33:5302:24:28.5502:24:32.70+00:41:566:528,7
79SAJDUDA Adam 213pokazeciswiatWROCŁAWM-2010M 75NIE00:00:1700:51:5201:33:1102:24:18.4002:24:36.25+00:42:006:528,7
80LULEK Paweł 105Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-3040M 76TAK00:00:1300:50:3201:32:4802:24:38.8502:24:52.25+00:42:166:538,7
81RATYŃSKI Marek 315Otwocki tuptaczOTWOCKM-4024M 77NIE00:00:0400:52:1801:33:4002:25:02.5502:25:06.65+00:42:306:548,7
82BŁASZKIEWICZ Bogusz 383Dzikie Bobry/STR PoznanLUSOWOM-3041M 78NIE00:00:1000:53:0801:34:2802:24:56.2502:25:07.05+00:42:316:548,7
83SAK Tomasz 197Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4025M 79TAK00:00:1800:52:5201:34:2902:24:58.9502:25:17.70+00:42:416:548,7
84FOLCIK Ziemowit 405Night Runners WrocławWROCŁAWM-4026M 80NIE00:00:0900:52:5201:33:4602:25:13.6502:25:23.55+00:42:476:548,7
85URBANIAK Hubert 214ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-3042M 81NIE00:00:2000:54:2901:35:3902:25:11.8502:25:31.85+00:42:556:548,7
86KARWACKI Grzegorz 136Kat Cross/GlobusWAŁBRZYCHM-4027M 82NIE00:00:1000:54:1201:35:2002:25:47.3502:25:58.15+00:43:226:568,6
87URBAŃSKI Krzysztof 37Marmel ToruńTORUŃM-4028M 83NIE00:00:1200:55:0001:36:2202:25:47.5002:26:00.35+00:43:246:568,6
88STANKIEWICZ Tomasz 279Srebrnogórska Ekipa BiegowaSREBRNA GÓRAM-3043M 84NIE00:00:1300:52:1601:34:2202:26:13.6502:26:27.05+00:43:516:578,6
89BEŚKA Sławomir 135OchajoRun & FriendsRYBNIKM-504M 85NIE00:00:1000:54:1001:35:5102:26:20.7502:26:30.85+00:43:546:588,6
90KOŁODZIEJSKI Jarek 546Sage FoundationPOZNAŃM-4029M 86NIE00:00:0600:52:0401:34:1602:26:29.1002:26:35.95+00:44:006:588,6
91KRYM Katarzyna 95Night Runners WrocławSMOLECK-401K 5NIE00:00:0600:54:4201:36:1302:26:33.9502:26:40.25+00:44:046:588,6
92FEICHTINGER Marek 438ŻORYM-4030M 87NIE00:00:1000:54:2201:37:1502:27:08.0502:27:19.00+00:44:437:008,6
93STANUCHIEWCZ Oskar 289CZĘSTOCHOWAM-4031M 88NIE00:00:1000:53:1901:36:3902:27:17.7502:27:28.55+00:44:527:008,6
94TOŚ Sebastian 498CHRZĄSTAWA WIELKAM-4032M 89NIE00:00:0600:52:3201:35:4102:27:39.9002:27:46.15+00:45:107:018,5
95CHOROSTKOWSKI Bartosz 227Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3044M 90NIE00:00:2300:55:0501:36:5502:27:25.6502:27:49.35+00:45:137:018,5
96ORACZ Mateusz 299Bez LitościZALASEWOM-3045M 91NIE00:00:0700:54:0901:37:1402:27:48.4502:27:55.60+00:45:197:028,5
97RODRIGUEZ ESTEVEZ Jesus 462GT RATWROCLAWM-3046M 92NO00:00:0200:52:0301:33:3402:28:22.3502:28:25.25+00:45:497:038,5
98ŁUCZAK Marcin 419PLEWISKAM-3047M 93NIE00:00:1800:54:2901:36:4702:28:17.3502:28:36.15+00:46:007:038,5
99BRODA Dominik 54WROCŁAWM-3048M 94NIE00:00:2200:54:4601:37:1302:28:22.3502:28:45.00+00:46:097:038,5
100PIECUCH Marcin 92Lacho TeamKRAKÓWM-3049M 95NIE00:00:1800:56:0201:37:5302:28:43.5502:29:02.05+00:46:267:048,5
101GOS Piotr 452Naramowice BiegająPOZNAŃM-4033M 96NIE00:00:0900:55:1901:37:0802:29:03.3002:29:13.20+00:46:377:058,5
102ZARODA Zbyszek 107WQURW TEAMKONINM-505M 97NIE00:00:1000:54:5601:37:4602:29:02.7502:29:13.25+00:46:377:058,5
103MARZEC Karolina 384DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-402K 6NIE00:00:0900:55:5401:38:4402:29:04.7002:29:14.10+00:46:387:058,5
104FERENC-SZMUC Edyta 211Kudowianka RunLEWIN KŁODZKIK-304K 7NIE00:00:0500:52:5801:36:2702:29:42.9502:29:47.95+00:47:127:078,4
105WOLOSZYN Konrad 268SZCZECINM-4034M 98NIE00:00:3000:51:3701:33:0302:29:39.2502:30:09.95+00:47:347:078,4
106PURCZYŃSKI Grzegorz 524ZIELONA GÓRAM-4035M 99NIE00:00:1500:53:0701:37:3202:30:01.8002:30:17.30+00:47:417:088,4
107ŁĄK Tomasz 272NOAWROCŁAWM-4036M 100NIE00:00:0700:50:2601:34:2302:30:59.7002:31:06.70+00:48:307:118,3
108KRUŻOŁEK Monika 246TurboptysieRADKÓWK-305K 8NIE00:00:2500:56:3301:39:2502:30:52.4502:31:18.40+00:48:427:118,4
109CISKI Piotr 442WARSZAWAM-4037M 101NIE00:00:0600:54:0701:37:1402:31:25.5002:31:31.90+00:48:557:128,3
110PODOLUK Marek 394WROCŁAWM-4038M 102NIE00:00:1600:53:4101:37:2402:31:32.6502:31:49.00+00:49:137:138,3
111GREGUŁA Maciej 453SZCZECINM-3050M 103NIE00:00:2400:55:3101:38:0302:31:27.4502:31:52.25+00:49:167:128,3
112NOWACKA Marlena 428JAN-MAR.PLPIASKIK-403K 9NIE00:00:0400:55:5001:38:4702:32:09.9002:32:14.70+00:49:387:148,3
113KĄCKI Paweł 311Rącze RaciczkiWARSZAWAM-4039M 104NIE00:00:2400:55:4501:36:5902:31:56.5502:32:20.55+00:49:447:148,3
114DROPEK Sławomir 416PIWNICZNA ZDRÓJM-3051M 105NIE00:00:0500:52:0101:36:2002:32:18.7502:32:24.65+00:49:487:158,3
115REJMAN Grzegorz 183#biegamgrzegorzrejmanWAŁBRZYCHM-3052M 106NIE00:00:0800:53:3801:36:0102:32:19.9002:32:27.95+00:49:527:158,3
116KRAKOWSKI Krzysztof 78PIŁAM-3053M 107NIE00:00:0700:53:2901:36:0102:32:26.6002:32:34.35+00:49:587:158,3
117KLABISZ Dawid 179BEDZINM-3054M 108NIE00:00:1900:55:5701:37:5502:32:21.8002:32:41.70+00:50:057:158,3
118DUDEK Krzysztof 157Strzegomska DwunastkaUDANINM-4040M 109NIE00:00:3000:56:2301:38:3902:32:32.9002:33:03.70+00:50:277:158,3
119NICPOŃ Sebastian 81Falstart RudnikiKRZEPICEM-2011M 110NIE00:00:1300:54:0201:37:5502:33:05.5002:33:19.25+00:50:437:178,2
120FRĄCKOWIAK Dariusz 375POZNAŃM-3055M 111NIE00:00:0800:56:0301:38:4802:33:35.5002:33:43.95+00:51:087:188,2
121MILER Marcin 15006 KleofasŁAZISKA GÓRNEM-4041M 112NIE00:00:2100:56:1101:39:0602:33:23.4002:33:44.75+00:51:087:188,2
122LEŚNIAK Karolina 338TMTeamWROCŁAWK-306K 10NIE00:00:3500:58:5201:41:0802:33:26.2002:34:01.70+00:51:257:188,2
123KOWALCZYK Paweł 436KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM-4042M 113NIE00:00:0200:53:5301:38:4802:34:05.3502:34:07.90+00:51:317:208,2
124OLSZEWSKI Artur 543parkrun KatowiceDĄBROWA GÓRNICZAM-3056M 114NIE00:00:3600:57:3601:41:1502:34:03.2502:34:40.20+00:52:047:208,2
125ŚMIGIELSKA Agnieszka 249ORCHOWOK-307K 11NIE00:00:0800:56:2101:38:5502:34:39.0002:34:47.65+00:52:117:218,1
126CHRZANOWSKI Paweł 160LĄDEK-ZDRÓJM-3057M 115NIE00:00:1200:54:2601:38:4802:35:01.1502:35:14.00+00:52:387:228,1
127LEWKOWSKI Aleksander 244WARSZAWAM-3058M 116NIE00:00:2100:56:0201:38:4602:35:26.4502:35:47.75+00:53:117:248,1
128KONOPNIAK Krzysztof 519Rozbiegany RawiczRAWICZM-4043M 117NIE00:00:1800:54:4801:38:4302:35:33.2502:35:51.55+00:53:157:248,1
129HORAK Roland 440Kęckie HarpaganyKĘTYM-3059M 118NIE00:00:3900:58:3301:41:2702:35:13.2502:35:52.65+00:53:167:238,1
130KACZOR Marcin 510ŚWIĘCIECHOWAM-4044M 119TAK00:00:2600:56:1401:40:0602:35:49.2002:36:15.60+00:53:397:258,1
131LESZCZYŃSKI Michał 400Syberian Husky TeamDESZCZNOM-4045M 120NIE00:00:0800:53:4301:38:1702:36:55.9502:37:04.80+00:54:287:288,0
132ZERZUT Jarosław 61śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-506M 121NIE00:00:1800:58:5301:43:3402:37:09.5502:37:28.10+00:54:527:298,0
133HOSS Jan 402WARSZAWAM-4046M 122NIE00:00:0600:56:4901:41:1502:37:39.1502:37:45.35+00:55:097:308,0
134KURZAWIAK Grzegorz 195Grupa Biegowa KAYSERKARŁÓWM-3060M 123NIE00:00:1400:54:1701:40:3502:37:42.5502:37:56.60+00:55:207:308,0
135FRYBEL Damian 33Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAM-4047M 124NIE00:00:2001:00:0501:44:3702:37:39.3502:38:00.25+00:55:247:308,0
136JARUS Andrzej 421Wkurw_teamGALLSPACHM-4048M 125NIE00:00:3200:58:1601:42:4102:37:44.9502:38:17.05+00:55:417:308,0
137ZIMNY Tomasz 323śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-601M 126NIE00:00:1400:58:1501:42:1702:38:15.2002:38:30.10+00:55:547:328,0
138DUDEK Mariusz 29RUDA ŚLĄSKAM-4049M 127NIE00:00:3200:59:0701:44:0302:37:59.5502:38:32.45+00:55:567:318,0
139KRUCZEK Mirosław 245KW OpoleLEWIN BRZESKIM-507M 128TAK00:00:4300:55:5301:40:4402:37:49.9002:38:32.95+00:55:577:308,0
140PIECUCH Karolina 161Lacho TeamPRZEWORSKK-308K 12NIE00:00:1700:59:2401:45:0302:38:43.0502:39:00.80+00:56:247:337,9
141ROŚLICKI Jarosław 461Ubezpieczenia dla Aktywnych/OborygeniOZOROWICEM-4050M 129NIE00:00:1600:55:1301:40:0502:38:45.5002:39:02.30+00:56:267:337,9
142SZNAJDER Paweł 187BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-3061M 130NIE00:00:2400:56:2301:40:5002:38:38.0502:39:02.50+00:56:267:337,9
143ŚWIDERSKI Krzysztof 85POZNAŃM-3062M 131NIE00:00:1000:55:5501:40:5302:38:59.2002:39:10.15+00:56:347:347,9
144DZIUBA Piotr 324WROCLAWM-4051M 132NIE00:00:2000:58:3301:43:1302:38:53.5502:39:13.95+00:56:387:337,9
145GRABOŚ Nina 320WARSZAWAK-404K 13NIE00:00:1301:00:2101:45:1302:39:01.4502:39:14.75+00:56:387:347,9
146MALIK Agnieszka 555Aga Malik TeamKŁODZKOK-405K 14NIE00:00:4300:55:4801:39:3702:38:34.3502:39:18.25+00:56:427:337,9
147KRAWCZYK Adriana 418CHOCIANÓWK-309K 15NIE00:00:0300:53:2301:39:1102:39:41.5502:39:45.05+00:57:097:367,9
148WERNO Bartłomiej 385RAWICZM-3063M 133NIE00:00:5100:58:5301:43:1302:40:02.3502:40:53.55+00:58:177:377,9
149MIKRUT Paweł 313WROCŁAWM-3064M 134NIE00:00:4100:59:1701:44:1502:40:13.3502:40:55.20+00:58:197:377,9
150PELIKAN Artur 22NGB Kłobuck/Wkurw_TeamKŁOBUCKM-2012M 135NIE00:00:0500:58:1301:43:1602:40:56.4502:41:01.75+00:58:257:397,8
151FRIDRICH Marcin 403Training LabWARSZAWAM-3065M 136NIE00:00:5301:00:0301:45:1302:40:27.8002:41:21.75+00:58:457:387,9
152CHORZĘPA Adam 72Kudowianka RunKŁODZKOM-508M 137NIE00:00:0900:59:1401:45:2002:41:36.2502:41:46.20+00:59:107:417,8
153SIERŻANT Paweł 470Przedsiębiorstwo Komunalne PleszewPLESZEWM-3066M 138NIE00:00:4601:02:2101:45:4902:41:10.8002:41:57.40+00:59:217:407,8
153MACIEJEWSKI Dariusz 475BBL PleszewPLESZEWM-2013M 138NIE00:00:4601:01:5401:45:4902:41:10.8002:41:57.40+00:59:217:407,8
155KRYSIŃSKI Maciej 482DĄBROWAM-3067M 140NIE00:00:0300:56:2401:41:5502:42:09.6502:42:13.50+00:59:377:437,8
156SZAJEK Arkadiusz 372POZNAŃM-3068M 141NIE00:00:5101:01:0201:45:1202:41:22.4002:42:14.10+00:59:387:417,8
157ZIEWIEC Marcin 538GROBLICEM-3069M 142NIE00:00:4200:58:4701:43:2402:41:37.2502:42:19.40+00:59:437:417,8
158DURKIEWICZ Tomasz 129DOM KULTURY JOGIDĘBNOM-4052M 143NIE00:00:1900:57:5701:44:3302:42:13.9502:42:33.05+00:59:577:437,8
159ROJEWSKI Paweł 337EVErRUNŁÓDŹM-3070M 144NIE00:00:1200:58:0501:42:2702:42:24.0502:42:36.55+01:00:007:447,8
160SZYMCZYSZYN Tomasz 111WROCŁAWM-3071M 145NIE00:00:0701:00:0501:47:5602:42:46.5002:42:53.65+01:00:177:457,7
161BIEŃ Magdalena 503chatabiegacza k34POZNAŃK-406K 16NIE00:00:0500:59:4701:43:3102:42:54.0002:42:59.75+01:00:237:457,7
162MARTEKLAS Jan 44Night Runners WrocławWROCŁAWM-3072M 146NIE00:00:1400:58:3301:44:1702:42:46.2002:43:00.70+01:00:247:457,7
163RESSEL Joanna 489Bukowy ParkPOLANICA ZDRÓJK-3010K 17NIE00:00:1501:00:0801:45:2702:42:48.2502:43:04.05+01:00:287:457,7
164KADŁUBOWSKI Piotr 112KOTWICA BRZEG / SRC TEAMBRZEGM-4053M 147NIE00:00:2900:57:3101:44:2202:42:42.5502:43:12.10+01:00:367:447,7
165LACKOWSKI Andrzej 404Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚM-3073M 148NIE00:00:0500:54:2901:41:1502:43:16.1502:43:21.90+01:00:457:467,7
166BEDNARZ Sebastian 148OTM.bOTMUCHÓWM-4054M 149NIE00:00:1900:58:1701:44:3502:43:13.7502:43:33.55+01:00:577:467,7
167BEDNARZ Małgorzata 451OTM.bOTMUCHÓWK-407K 18NIE00:00:1900:59:3001:44:3502:43:14.4002:43:34.00+01:00:587:467,7
168MATUSIAK Mateusz 159ZIELONA GÓRAM-2014M 150NIE00:00:3400:58:3401:44:4702:43:03.5502:43:37.80+01:01:017:457,7
169TYŚ Radek 335Nowa Ruda BiegaNOWA RUDAM-3074M 151NIE00:00:0700:56:0701:42:4302:43:32.8502:43:40.60+01:01:047:477,7
170SWIATEK Julia 494CHYBYK-3011K 19NIE00:00:2701:06:0901:49:5902:43:13.7002:43:41.15+01:01:057:467,7
171GALIŃSKI Kamil 221Kotwica BrzegWROCŁAWM-3075M 152NIE00:00:3600:57:2701:44:1502:43:05.7502:43:42.55+01:01:067:467,7
172JANAS Dariusz 45Janas teamWROCŁAWM-3076M 153NIE00:00:0900:56:0401:42:1702:43:57.9002:44:07.20+01:01:317:487,7
173KRAŚNIEWSKI Jakub 493PTB TRANZYTCHYBYM-4055M 154NIE00:00:1400:54:1201:42:3702:43:54.0502:44:08.55+01:01:327:487,7
174MUCHA Piotr 122Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4056M 155NIE00:00:1501:00:0201:50:0502:43:56.6502:44:12.55+01:01:367:487,7
175SUDUŁ Jarosław 484klub Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4057M 156NIE00:00:2901:02:2501:46:4202:43:56.1002:44:25.65+01:01:497:487,7
176VONDRÁČKOVÁ Markéta 511TRUTNOVK-408K 20NIE00:00:0800:58:5701:44:3502:44:21.6002:44:29.65+01:01:537:497,7
177ŁYSIAK Sylwia 141ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAK-409K 21NIE00:00:1100:59:0901:45:5302:44:23.0502:44:34.50+01:01:587:497,7
178PRZYBYSZ Artur 332Biegaj po endorfinyPOZNAŃM-2015M 157NIE00:00:2101:01:3301:46:0802:44:14.2502:44:35.35+01:01:597:497,7
179PONIATOWSKI Seweryn 46WROCŁAWM-3077M 158NIE00:00:3300:58:1701:44:5502:45:01.2502:45:34.45+01:02:587:517,6
180KIEŁBASA Paweł 254GT RATSTRZEGOMM-4058M 159NIE00:00:0001:45:3702:45:56.0002:45:56.00+01:03:207:547,6
181AUGUST Kajetan 130CZELADŹM-2016M 160NIE00:00:1801:00:0101:45:4902:46:04.7502:46:23.05+01:03:477:547,6
182GULCZYŃSKI Tomasz 208SPUCHLAKI TEAMMUROWANA GOŚLINAM-3078M 161NIE00:00:2000:57:3001:45:2402:46:30.6002:46:50.70+01:04:147:557,6
183DELONG Sebastian 430Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4059M 162NIE00:00:1300:59:4301:47:1802:46:37.6002:46:50.90+01:04:147:567,6
184KOCEMBA Kamil 426Kęckie HarpaganyKOBIERNICEM-3079M 163NIE00:00:4701:00:3101:45:2802:46:07.1502:46:54.25+01:04:187:547,6
185DIERING Tomasz 242RMSKÓRZEWOM-3080M 164NIE00:00:3001:02:3201:47:5402:46:24.9002:46:55.80+01:04:197:557,6
186LEŚNIEWSKA Justyna 158Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-3012K 22NIE00:00:0400:59:1901:47:3302:46:51.5502:46:55.95+01:04:207:567,6
187MARZEC Dominik 186WROCŁAWM-3081M 165NIE00:00:5001:02:1201:48:0102:46:06.0002:46:56.60+01:04:207:547,6
188ZGARDA Jacek 48TMTeamWROCŁAWM-4060M 166NIE00:00:0001:49:3902:46:59.1502:46:59.15+01:04:237:577,5
189ANTOSIAK Tomasz 445TmTeamWROCŁAWM-3082M 167NIE00:00:3601:01:1901:48:2102:46:22.8002:46:59.45+01:04:237:557,6
190KAMIŃSKI Wiesław 557M-509M 16800:00:1801:00:3201:44:5202:46:47.7002:47:06.30+01:04:307:567,6
191PAWIŃSKI Artur 533Adidas Runners WarsawWARSZAWAM-4061M 169NIE00:00:5501:04:2601:49:4102:46:12.2502:47:07.55+01:04:317:547,6
192DUDA Monika 531RAZ SzczecinSZCZECINK-4010K 23NIE00:00:1601:02:5401:50:1102:47:01.3002:47:17.65+01:04:417:577,5
193IZYDORSKI Marcin 57WROCŁAWM-3083M 170NIE00:00:2901:01:3001:47:2602:47:39.0002:48:08.15+01:05:327:597,5
194MICHAŁEK Marian 175KOMORNIKIM-4062M 171NIE00:00:1601:00:4201:49:1002:48:09.4002:48:26.35+01:05:508:007,5
195IGNACIUK Paweł 11SŁUPSKM-3084M 172NIE00:00:2201:01:5101:48:1102:48:35.9502:48:58.10+01:06:228:017,5
196FERET Hubert 66DERBYM-3085M 173TAK00:00:3400:54:2401:37:1402:48:32.0002:49:06.10+01:06:308:017,5
197JURCZAK Szymon 8POZNAŃM-3086M 174NIE00:00:0400:58:4801:48:3402:49:33.8502:49:38.15+01:07:028:047,4
198ANDRZEJEWSKI Drogosz 409RunAttackLUBINM-3087M 175NIE00:00:0100:53:1501:39:5402:49:45.3502:49:47.00+01:07:118:057,4
199BRYNIARSKI Bartosz 544JELENIA GÓRAM-4063M 176NIE00:00:2701:00:2701:49:4202:49:49.1502:50:16.25+01:07:408:057,4
200ANTECKI Jacek 397ŁÓDŹM-4064M 177NIE00:00:2101:00:0001:48:5802:49:56.9502:50:18.65+01:07:428:057,4
201MARKOWSKA Karolina 345Europa Ubezpieczenia/NOAWROCŁAWK-3013K 24NIE00:00:2501:00:0701:48:1702:50:13.6002:50:39.10+01:08:038:067,4
202BUKAŁA Janusz 443OTM.bOTMUCHÓWM-4065M 178NIE00:00:2301:01:0001:46:1002:50:45.3002:51:09.00+01:08:338:077,4
203GŁÓWKA Paweł 169Europa Ubezpieczenia/ TMTeamŻARYM-2017M 179NIE00:00:3601:01:5001:48:5002:50:34.1502:51:10.25+01:08:348:077,4
204DREAS Jakub 83WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-3088M 180NIE00:00:1000:58:4701:48:4502:51:01.0502:51:11.45+01:08:358:087,4
205MUSIELAK Piotr 281PGB Sportowa Paczka UP. P-Ń 56POZNAŃM-5010M 181NIE00:00:2001:04:1001:51:3602:50:51.9002:51:12.20+01:08:368:087,4
206ADAMCZEWSKI Jakub 300Night Runners/ NBR TeamPOZNAŃM-3089M 182NIE00:00:4700:59:3001:47:2202:50:25.3502:51:12.90+01:08:368:067,4
207PILARSKA Magdalena 391WKTJ PoznanPOZNANK-3014K 25TAK00:00:1901:03:2601:50:3602:51:18.2502:51:37.35+01:09:018:097,4
208WALUŚKIEWICZ Artur 224BoanergesWROCŁAWM-5011M 183NIE00:00:4001:07:5001:52:5002:51:01.9502:51:42.45+01:09:068:087,4
209WOŹNIAK Paweł 62Crossfit Leszno/Endorfina WschowaWSCHOWAM-4066M 184NIE00:00:1400:58:3701:46:3002:51:28.8502:51:43.35+01:09:078:097,3
210CWOJDZIŃSKI Piotr 84Night Runners/ No Probllama TeamPOZNAŃM-4067M 185NIE00:00:4300:59:1201:48:0502:51:02.2002:51:45.45+01:09:098:087,4
211RYMDEJKO Agnieszka 342UltraKaya TeamPOZNAŃK-202K 26NIE00:00:0800:59:1701:46:0102:51:39.7002:51:48.05+01:09:128:107,3
212KOTECKI Paweł 116Expansja Advertising/ King Runner UltraPOZNAŃM-2018M 186NIE00:00:2200:59:5401:48:2702:51:33.8502:51:56.50+01:09:208:107,3
213BARAŃSKI Piotr 317WARSZAWAM-3090M 187NIE00:00:3701:04:4201:52:0102:51:32.4002:52:09.95+01:09:348:107,3
214KIELEK Jakub 322Zawiani KołobrzegPOZNAŃM-2019M 188NIE00:00:1601:06:1701:53:1302:52:05.1002:52:21.85+01:09:458:117,3
215LUBIK Adam 104POZNAŃM-3091M 189TAK00:00:2201:02:3701:51:2602:52:12.6502:52:34.65+01:09:588:127,3
216GRZESIAK Wojciech 120SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-3092M 190NIE00:00:2301:00:0601:48:0302:52:12.6002:52:35.65+01:09:598:127,3
217GÓRNY Aleksander 155Zaks ToruńTORUŃM-4068M 191NIE00:00:1301:01:5201:49:3402:53:05.0502:53:18.65+01:10:428:147,3
218BUKOWCZYK Paulina 133Bez BalastuRADWANICEK-3015K 27NIE00:00:0601:02:0001:49:5702:53:12.1502:53:19.00+01:10:438:147,3
219POSADOWSKI Cyprian 552ZŁOTORYJAM-3093M 192NIE00:00:5601:03:4801:50:4502:52:46.2002:53:42.90+01:11:068:137,3
220SOŁTYSIAK Marta 303ŁÓDŹK-3016K 28TAK00:00:2301:02:1501:50:0602:53:27.7502:53:50.80+01:11:148:157,3
221GAJDOWSKI Przemysław 14WROCŁAWM-3094M 193NIE00:00:2601:00:5901:49:4002:53:46.5002:54:13.30+01:11:378:167,3
222SZNAJDER Joanna 540GŁUCHOŁAZYK-4011K 29NIE00:00:1901:01:0901:50:0402:54:26.6002:54:46.50+01:12:108:187,2
223ŚWIATOWIEC Anna 108KRAKOWK-4012K 30NIE00:00:3001:04:2201:52:5602:54:17.2502:54:47.35+01:12:118:177,2
224WÓJCIK Radosław 325WROCŁAWM-3095M 194NIE00:00:1400:57:0101:46:1302:54:39.1002:54:53.80+01:12:178:197,2
225SKOKOWSKI Jacek 106śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-5012M 195NIE00:00:1801:03:0101:52:3502:54:43.3002:55:01.30+01:12:258:197,2
226MŁYNARCZYK Krzysztof 140BielawaWARSZAWAM-4069M 196NIE00:00:1201:03:5501:52:3502:54:58.2002:55:10.30+01:12:348:197,2
227PIETRZOK Wojciech 128Night RunnersZABRZEM-3096M 197NIE00:00:3601:04:3901:52:1902:54:43.0002:55:19.70+01:12:438:197,2
228TURLEJ Dariusz 196KondycjaWARSZAWAM-602M 198NIE00:00:4401:04:2801:52:3702:55:46.8502:56:31.05+01:13:558:227,2
229KUCHARSKI Piotr 190Amator - niezrzeszony‚ czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!GLINIK GM. DESZCZNOM-5013M 199NIE00:00:1601:02:5901:52:5302:56:33.6502:56:50.40+01:14:148:247,1
230TOL Kamil 527Mafia Team LubliniecTANINAM-3097M 200NIE00:00:3601:01:4201:49:2902:56:18.6002:56:55.30+01:14:198:237,1
231KURKOWIAK Krzysztof 295wkurw_teamWROCŁAWM-3098M 201NIE00:00:1701:03:3301:50:3802:56:38.3002:56:55.60+01:14:198:247,1
232ROGÓRZ Andrzej 185WROCLAWM-4070M 202NIE00:00:2101:00:4301:50:5502:56:39.2002:57:00.40+01:14:248:247,1
233KOZŁOWSKI Wojciech 51LISOWICEM-5014M 203NIE00:00:1701:03:2301:52:2902:56:49.7002:57:07.25+01:14:318:257,1
234FRANKIEWICZ Jakub 43Aniołki CharliegoKRAKÓWM-4071M 204NIE00:00:4201:04:0701:53:0702:56:26.0502:57:08.35+01:14:328:247,1
235ROLICZ Tomasz 530JUGÓWM-4072M 205NIE00:00:4201:05:5501:55:5002:56:36.0502:57:18.75+01:14:428:247,1
236MIKOŁAJEC Piotr 374WROCŁAWM-3099M 206NIE00:00:5701:05:5501:55:4802:56:21.8502:57:19.05+01:14:438:237,1
237KURZYŃSKI Michał 69Efekt GombaoWROCŁAWM-30100M 207NIE00:00:0800:59:0701:50:4202:57:46.3502:57:54.45+01:15:188:277,1
238KASPERSKA Barbara 93BBL GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4013K 31NIE00:00:3301:05:4201:54:5102:57:21.9002:57:55.85+01:15:198:267,1
239ZATOŃ Adrian 276Grube paruwyWROCŁAWM-4073M 208YES00:00:3201:06:1801:55:2002:57:25.5002:57:57.75+01:15:218:267,1
240MACHTAŁOWICZ Szymon 89ŁÓDŹM-30101M 209TAK00:00:2201:04:2101:56:3102:57:35.7502:57:58.05+01:15:228:277,1
241NOWAK Marcin 455Tim jest TimOZIMEKM-30102M 210NIE00:00:4101:05:5701:54:1202:57:19.2002:58:00.90+01:15:248:267,1
242JAŹWIŃSKI Krzysztof 114Rozbiegani ŻychlinŻYCHLINM-4074M 211NIE00:00:2301:05:5501:56:2802:57:55.8002:58:18.90+01:15:428:287,1
243ŁOPOKA Przemysław 314Aby Do MetyZIĘBICEM-2020M 212NIE00:00:0901:03:1601:54:3802:58:27.6502:58:36.95+01:16:018:297,1
244CYNIAK Marek 480EVERRUNŁÓDŹM-5015M 213NIE00:00:1500:59:3101:49:4602:58:23.6002:58:39.15+01:16:038:297,1
245BAKA Marcin 334GTSGRODZISK MAZOWIECKIM-5016M 214NIE00:00:1401:04:2201:55:1302:58:27.4502:58:41.60+01:16:058:297,1
246BONIKOWSKI Mateusz 441GRODZISK MAZOWIECKIM-30103M 215NIE00:00:1701:02:4001:52:1902:58:24.4502:58:41.70+01:16:058:297,1
247PILARSKI Jacek 194Aktywni KoninKONINM-5017M 216NIE00:00:2001:03:3701:52:5002:58:27.7002:58:47.80+01:16:118:297,1
248CHOJNACKA Marta 156LUBINK-3017K 32NIE00:00:2101:06:5301:56:1502:58:27.9002:58:49.55+01:16:138:297,1
249KUBIAK Karolina 165excaliburWEJHEROWOK-4014K 33NIE00:00:4501:03:2701:54:0102:58:06.5502:58:51.95+01:16:168:287,1
250SOBKOWIAK Marcin 127CrossFatPoznańPOZNAŃM-30104M 217NIE00:00:5301:08:2101:58:3102:57:58.9002:58:52.40+01:16:168:287,1
251SZKUDŁO Oskar 500Bez BalastuRADWANICEM-4075M 218NIE00:00:0701:07:0701:57:0602:58:46.6502:58:53.65+01:16:178:307,0
252SIKORSKI Dariusz 110InsERT TEAMDZIERŻONIÓWM-30105M 219TAK00:00:2701:04:2501:51:4002:58:28.8002:58:56.60+01:16:208:297,1
253NEUMANN Jacek 476Centrum Łąkowa 1RADKÓWM-5018M 220NIE00:00:5001:07:0201:57:5802:58:06.7002:58:57.50+01:16:218:287,1
254FIGAS Joanna 407Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK-3018K 34NIE00:00:4101:06:4801:55:2602:58:35.8002:59:17.20+01:16:418:307,1
255ŁABĘDZKI Mariusz 53Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-4076M 221NIE00:00:4401:04:5001:54:0602:58:36.0502:59:20.65+01:16:448:307,1
256GAJEWSKI Sebastian 379Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM-30106M 222NIE00:00:4401:05:2501:55:2802:58:38.3502:59:23.30+01:16:478:307,1
257PIOTROWICZ Kamila 200DERBYK-203K 35NIE00:00:3301:02:5301:51:1702:58:58.1002:59:31.55+01:16:558:317,0
258GINTER Grzegorz 523AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30107M 223NIE00:00:1101:03:4201:53:4502:59:55.4503:00:07.00+01:17:318:347,0
259POPIELA Sebastian 163Bartkowiak Optyk TeamLESZNOM-30108M 224NIE00:00:1401:02:2501:52:5903:00:26.9503:00:40.95+01:18:058:357,0
260KOLIBABSKI Radosław 265Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAM-30109M 225NIE00:00:2401:05:5201:53:1103:00:43.5503:01:07.85+01:18:318:367,0
261POCIĘGIEL Michał 16Skawina BiegaRADZISZÓWM-30110M 226NIE00:00:3101:08:4101:57:3903:00:37.2003:01:08.50+01:18:328:367,0
262ZYCHOWICZ Paweł 330OTM.bOTMUCHÓWM-4077M 227NIE00:00:2601:04:4301:53:4103:00:46.6003:01:12.60+01:18:368:367,0
263DŁUGOSZ Marek 232KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-5019M 228NIE00:00:0800:59:0801:50:1703:01:11.7003:01:20.40+01:18:448:377,0
264BIAŁOBŁOCKA Alicja 467WROCŁAWK-3019K 36NIE00:00:1401:01:3601:50:0403:01:09.9503:01:24.20+01:18:488:377,0
265BOĆKO Ewa 551WATAHATRZEBNICAK-3020K 37NIE00:00:1301:01:3901:50:0603:01:12.0503:01:25.75+01:18:498:377,0
266KONOPKA-LULEK Agnieszka 137RUN is FUNPOZNAŃK-4015K 38TAK00:00:2301:04:3301:54:2203:01:04.8503:01:28.40+01:18:528:377,0
267DOBROCHOWSKI Marek 153Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30111M 229NIE00:00:3101:01:4301:51:5503:01:01.3003:01:32.50+01:18:568:377,0
268KRZESIMOWSKI Damian 282KIELCEM-30112M 230NIE00:00:1301:04:1901:56:2003:01:40.1503:01:53.40+01:19:178:396,9
269WALA Patryk 7Bieg Opolski / Załoga GórskaZABKOWICE SLASKIEM-2021M 231NIE00:00:1801:04:5801:55:0803:01:34.9503:01:53.75+01:19:178:386,9
270ĆWIKLIŃSKI Maciej 496KONINKOM-4078M 232NIE00:00:2801:04:4701:55:0303:01:34.3503:02:02.60+01:19:268:386,9
271WSZĘDYBYŁ Dorota 497KONINKOK-3021K 39NIE00:00:2501:06:0701:55:0503:01:41.0003:02:06.40+01:19:308:396,9
272DOLSKA Sara 528PLEWISKAK-3022K 40NIE00:00:2701:06:5601:56:1103:01:40.4503:02:07.65+01:19:318:396,9
273WRZESIŃSKI Piotr 488GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4079M 233NIE00:00:2201:06:5301:56:5003:02:12.2003:02:35.00+01:19:598:406,9
274JANOWSKI Michał 387POZNAŃM-30113M 234NIE00:00:2500:58:5201:48:1503:02:11.0003:02:36.90+01:20:008:406,9
275SKRZYPIŃSKA Olga 13Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-3023K 41NIE00:00:2401:06:5601:57:1203:02:14.2003:02:38.45+01:20:028:406,9
276PIDANTY Grzegorz 50ZHR StrzegomSTRZEGOMM-4080M 235NIE00:00:3101:06:0801:59:1803:02:11.0003:02:42.50+01:20:068:406,9
277FIGUŁA Sławomir 256KRZĘCINM-30114M 236NIE00:00:1401:05:0501:56:2103:02:33.9003:02:48.75+01:20:128:416,9
278BUSS Konrad 9Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-30115M 237NIE00:00:4801:11:5702:03:4203:02:03.2503:02:51.40+01:20:158:406,9
279BUSS Jakub 52KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4081M 238NIE00:00:4801:12:0902:03:4203:02:26.9503:03:14.95+01:20:398:416,9
280ŁUKASZEWICZ Bartosz 492PTB TRANZYT running‚ cycling‚ yachting TEAMCHYBYM-2022M 239NIE00:00:1501:04:3901:55:0603:03:10.0003:03:25.30+01:20:498:436,9
281OLSCHIMKE MARMUROWICZ Barbara 34Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK-4016K 42NIE00:00:3001:06:5001:56:0603:03:07.3003:03:37.80+01:21:018:436,9
282FARION Marzena 297The FarionsSTRZEGOMK-3024K 43NIE00:00:5101:06:0001:54:5603:03:14.4503:04:06.40+01:21:308:436,9
283FRONCZKOWSKA Barbara 447Akademicki Klub GórskiŁÓDŹK-3025K 44NIE00:00:3301:10:4802:02:1703:03:48.5503:04:22.30+01:21:468:456,9
284ZABŁOTNY Paweł 328ZŁOTORYJAM-4082M 240NIE00:00:5501:06:0101:55:4503:03:30.7003:04:26.35+01:21:508:446,9
285FURGAŁ Dorota 17Elliterunnersclub.plOLEŚNICAK-4017K 45NIE00:00:1501:07:5701:59:4503:04:35.1503:04:50.85+01:22:148:476,8
286MAĆKOWIAK Damian 262POBIEDZISKAM-30116M 241NO00:00:1701:02:5401:54:5003:04:46.7003:05:04.55+01:22:288:476,8
287KRÓL-PIDANTY Marzena 134STRZEGOMK-4018K 46NIE00:00:3201:06:4001:59:2003:04:39.2503:05:11.55+01:22:358:476,8
288GAZDA Michał 269ConstraviaPOZNAŃM-2023M 242NIE00:00:1501:04:2801:55:1403:05:52.2503:06:08.10+01:23:328:516,8
289MICHNIEWICZ Mariusz 307Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4083M 243TAK00:00:1901:02:0101:54:3003:05:50.5503:06:09.95+01:23:348:506,8
290KRAWIEC Piotr 349Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-30117M 244NIE00:00:3201:06:5301:59:1603:05:43.3003:06:16.25+01:23:408:506,8
291ZDYB Grzegorz 115BOHAR PALETY RunnersLEŚNIÓW WIELKIM-4084M 245NIE00:00:4901:07:1501:59:3603:05:51.5503:06:40.60+01:24:048:516,8
292NETOLICKÝ Martin 548BRNOM-30118M 246NIE00:00:5701:08:5002:00:1303:05:45.8003:06:43.10+01:24:078:506,8
293BARAN Paulina 124Rącze RaciczkiPIASECZNOK-3026K 47NIE00:00:2701:06:5701:57:1203:06:25.8503:06:53.80+01:24:178:526,8
294JELENIEWSKA Barbara 389GORZÓW WLKP.K-3027K 48NIE00:00:2601:09:1101:57:3303:06:29.2503:06:56.00+01:24:208:526,8
295GRUNDKOWSKI Oskar 449SOLEC KUJAWSKIM-2024M 247NIE00:00:2301:06:1201:57:1603:06:34.1503:06:57.35+01:24:218:536,8
296SYGNAT Marcin 49POLKOWICEM-30119M 248NIE00:00:3101:12:0402:02:0803:06:48.0503:07:19.95+01:24:448:536,7
297WESOŁEK Daniel 517POZNAŃM-30120M 249NIE00:00:1001:04:1401:55:4003:07:31.1503:07:41.35+01:25:058:556,7
298KARAWACKI Grzegorz 119Kęckie HarpaganyKĘTYM-30121M 250NIE00:00:3801:05:5301:55:4003:07:09.7003:07:47.80+01:25:118:546,7
299RABSZTYN Andrzej 353TMTeamWROCŁAWM-4085M 251NIE00:00:4601:08:4502:00:0903:07:03.3003:07:49.60+01:25:138:546,7
300SKRZEK Marcin 173Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4086M 252NIE00:00:2801:09:2502:00:2103:07:22.2003:07:51.15+01:25:158:556,7
301EMILIANÓW Agnieszka 293ZIELONA GÓRAK-3028K 49NIE00:00:2201:07:3102:01:0803:08:08.1003:08:30.90+01:25:548:576,7
302KACZMAREK Karol 178ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4087M 253NIE00:00:1801:07:1402:00:3303:08:13.1003:08:31.95+01:25:568:576,7
303KOLAŚNIEWSKI Marek 499POZNAŃM-4088M 254TAK00:00:2401:09:3402:00:3303:08:41.7003:09:05.85+01:26:298:596,7
304JASICKI Krzysztof 240Niedzielni BiegaczeTYCHYM-4089M 255NIE00:00:2701:09:0302:00:4403:08:41.6003:09:09.25+01:26:338:596,7
305ŻERKO Klaudia 225POZNAŃK-3029K 50NIE00:00:4801:05:4802:00:1403:08:49.8003:09:38.30+01:27:028:596,7
306SIEPIELSKI Damian 398NOWA WOLAM-30122M 256NIE00:00:2601:07:2001:58:5803:09:13.8503:09:40.60+01:27:049:006,7
307MUSIAŁ Ewa 42EBIEGI.PLKŁODZKOK-4019K 51NIE00:00:0701:06:4201:59:3203:10:07.5003:10:15.25+01:27:399:036,6
308BIECHOŃSKI Jarosław 102POZNAŃM-4090M 257NIE00:00:5101:12:1202:02:0803:09:24.9503:10:16.45+01:27:409:016,7
309RZEŹNIK Mariusz 199ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4091M 258NIE00:00:2001:07:2702:00:3603:09:55.8003:10:16.70+01:27:409:026,6
310URBANOWICZ Cezary 39POZNAŃM-30123M 259NIE00:00:5101:12:2402:02:1003:09:26.5003:10:17.80+01:27:419:016,7
311PISOWŁODZKA Dagmara 487DĄBROWA GÓRNICZAK-4020K 52NIE00:00:2001:09:0702:02:3403:09:58.5503:10:19.45+01:27:439:026,6
312STAWIŃSKI Michał 237WROCŁAWM-30124M 260NO00:00:2701:04:0801:54:0303:09:57.3503:10:25.00+01:27:499:026,6
313SOBAŁA Łukasz 518Morsy PoznańPOZNAŃM-30125M 261NIE00:00:4001:10:5002:04:2803:09:51.8503:10:32.35+01:27:569:026,6
314BARAN Zenon 216Rącze RaciczkiWARSZAWAM-603M 262NIE00:00:3901:13:1002:05:0803:10:22.3503:11:01.70+01:28:259:036,6
315GRUDZIEN Malgorzata 255ZĄBKOWICE ŚL.K-3030K 53NIE00:00:4901:11:4502:04:0103:11:02.5003:11:51.85+01:29:159:056,6
316FEDOROWICZ Jovita 180KOTWICA BRZEGBRZEGK-3031K 54NIE00:00:3601:10:0202:03:5203:11:57.3003:12:33.80+01:29:579:086,6
317MARMUROWICZ Krystian 170Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM-4092M 263NIE00:00:2801:09:5202:02:2303:12:05.8503:12:34.30+01:29:589:086,6
318LITWINOWICZ Karolina 75BEDZINK-3032K 55NIE00:00:2001:09:2902:04:0503:12:22.2503:12:42.85+01:30:069:096,5
319MNICH Tomasz 67GLIWICEM-4093M 264NIE00:00:4401:06:5802:01:3003:12:02.6503:12:47.00+01:30:119:086,6
320SIWEK Jagoda 288PRZYGÓRZEK-204K 56NIE00:00:4301:14:4402:06:2403:12:05.7003:12:49.25+01:30:139:086,6
321WIJAS Robert 466Training LabWARSZAWAM-4094M 265NIE00:00:4201:06:2101:59:1503:12:35.4003:13:18.05+01:30:429:106,5
322PAKULSKA-TOMZA Dorota 226SUCHY LASK-4021K 57NIE00:00:3501:11:3302:05:5703:13:05.1003:13:40.70+01:31:049:116,5
323TRZECIAK Przemysław 507Biegadębiec-PoznańPOZNAŃM-5020M 266NIE00:00:4501:10:5302:02:2403:13:18.6503:14:04.05+01:31:289:126,5
324URBAŃSKA Paulina 417Training LabWARSZAWAK-3033K 58NIE00:00:5401:10:4602:03:3303:13:14.2003:14:08.75+01:31:329:126,5
325CZERWONKA Zbigniew 149Eskadra WrocławWROCŁAWM-30126M 267NO00:00:1201:07:5502:02:3803:14:27.5003:14:39.65+01:32:039:156,5
326SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 427Gazele na starcieWARSZAWAK-3034K 59TAK00:00:4801:12:4902:05:3803:13:53.5003:14:42.15+01:32:069:146,5
327SZYMCZAK Tomasz 357Pratt & Whitney KaliszKALISZM-4095M 268NIE00:00:4701:12:5902:06:1703:14:02.5503:14:50.15+01:32:149:146,5
328RUKS Jaroslaw 182POZNANM-30127M 269NO00:00:5001:08:2502:02:2603:14:08.0003:14:58.00+01:32:229:146,5
329ŻMUDKA Bartek 142RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4096M 270NIE00:00:1601:09:0302:04:3603:15:34.1003:15:50.10+01:33:149:186,4
330WYSOCKI Tomasz 36OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4097M 271NIE00:00:1601:08:5702:04:4403:15:34.5503:15:51.00+01:33:159:186,4
331CZERNYSZ Grzegorz 257SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAM-4098M 272NIE00:00:5601:12:5902:05:4703:15:08.5503:16:05.25+01:33:299:176,5
332JANKOWSKI Maciej 35POZNAŃM-4099M 273NIE00:00:4801:11:1302:04:5603:15:32.7503:16:21.65+01:33:459:186,4
333STEFANIAK Marcin 460STR PoznańDĄBRÓWKAM-40100M 274NIE00:00:1201:10:1102:05:3303:17:27.6003:17:39.75+01:35:039:246,4
334ODOLCZYK Joanna 236Rącze RaciczkiWARSZAWAK-501K 60NIE00:00:4301:12:1502:05:0903:16:57.0003:17:40.70+01:35:049:226,4
335GĘBICKA Agata 126Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-3035K 61NIE00:00:4501:13:0702:09:0003:16:57.6503:17:42.90+01:35:069:226,4
336WOJCIECHOWSKI Aleksander 260RMWRZEŚNIAM-30128M 275NIE00:00:3101:08:3302:03:2203:17:12.2003:17:43.70+01:35:079:236,4
337LEDNICKI Michał 513SKÓRZEWOM-30129M 276TAK00:00:5201:11:4502:05:3303:16:52.4003:17:44.90+01:35:089:226,4
338JANOWSKI Michał 474Training LabWARSZAWAM-2025M 277NIE00:00:5401:06:3502:02:4803:17:09.3003:18:03.55+01:35:279:236,4
339PLOK Krzysztof 434Team PlokPOLKOWICEM-5021M 278TAK00:00:3901:10:3302:07:3103:17:50.8003:18:30.55+01:35:549:256,4
340WIŚNIEWSKA Dorota 553Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAK-4022K 62NIE00:00:3401:12:4302:05:4503:18:17.5503:18:51.70+01:36:159:266,4
341BALWIERCZAK Piotr 73Night Runners Wrocław / RMT TeamWROCŁAWM-30130M 279NIE00:00:3601:17:5002:19:4703:18:22.3003:18:59.10+01:36:239:266,4
342JAKUBOWSKI Wojciech 296KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40101M 280NIE00:00:2501:04:5601:58:2003:18:51.2503:19:16.45+01:36:409:286,3
343TURNIAK Miłosz 309HireRight Running TeamGLIWICEM-30131M 281NO00:00:4601:10:5202:04:4603:18:32.8003:19:18.85+01:36:429:276,3
344SWIATEK Jarek 495CHYBYM-30132M 282NIE00:00:2701:18:1402:09:2103:19:23.6503:19:51.30+01:37:159:296,3
345BŁACHNO Marcin 277KRAKÓWM-40102M 283NIE00:00:4301:08:3502:04:2103:19:29.4503:20:13.30+01:37:379:306,3
346LESZCZYŃSKA Weronika 415Syberian Husky TeamDESZCZNOK-3036K 63NIE00:00:2601:12:1402:09:0803:19:49.4503:20:15.65+01:37:399:306,3
347PIOTROWSKA Agnieszka 38GDAŃSKK-3037K 64NIE00:00:1501:06:0702:06:0503:20:01.9003:20:17.15+01:37:419:316,3
348CIESIELSKA Nikola 15KRAKÓWK-3038K 65NIE00:00:1601:11:3802:11:1103:20:01.4503:20:17.45+01:37:419:316,3
349CZAPRAN Magdalena 333HireRight Running TeamPYSKOWICEK-3039K 66NO00:00:4801:11:5502:04:4503:19:30.2503:20:18.50+01:37:429:306,3
350GOLABIOWSKI Jarek 464Biegacze Swinoujscie/W_kurw TeamSWINOUJSCIEM-5022M 284NIE00:00:2101:09:2002:05:5403:20:43.4503:21:05.05+01:38:299:336,3
351MIERZEJEWSKA Aleksandra 471TRAINING LABWARSZAWAK-205K 67NIE00:00:5301:13:1102:10:2803:21:18.7003:22:12.50+01:39:369:356,3
352SUROWIEC Robert 501GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40103M 285NIE00:00:3401:12:5902:07:5303:21:48.6003:22:22.85+01:39:469:366,2
353SERWATKIEWICZ Grzegorz 395TŁUMACZÓWM-30133M 286NIE00:00:2401:10:5402:05:5803:21:58.2003:22:22.90+01:39:469:376,2
354GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 361Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-4023K 68NIE00:00:4201:13:5202:11:4403:21:44.6003:22:27.10+01:39:519:366,2
355OLEJNIK Marcin 545ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-30134M 287NIE00:00:5201:11:5402:09:5203:22:21.2003:23:13.75+01:40:379:386,2
356GAŁOSZ Łukasz 550OLEŚNICAM-2026M 288NIE00:00:5201:11:5102:09:5203:22:23.0503:23:15.15+01:40:399:386,2
357OCHMAŃSKI Adam 472AGB TorfyŁÓDŹM-40104M 289NIE00:00:1701:07:2402:05:2603:23:12.2503:23:29.65+01:40:539:406,2
358KOLEJ Monika 406Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPK-4024K 69NIE00:00:2801:12:3302:09:4303:23:03.1003:23:31.50+01:40:559:406,2
359SZUKAŁA Izabela 154POZNAŃK-3040K 70NO00:00:3401:13:0102:10:3003:23:03.5003:23:38.25+01:41:029:406,2
360NAPIERAŁA Katarzyna 70SUCHY LASK-4025K 71NIE00:00:3701:14:5202:09:2803:23:01.9503:23:38.95+01:41:039:406,2
361JELINSKI Sebastian 369NOAWROCŁAWM-40105M 290NIE00:00:3001:14:4502:10:5603:23:29.9003:24:00.35+01:41:249:416,2
362NIESPODZIANA Anna 241Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-3041K 72NIE00:00:3301:15:0202:13:5003:24:07.6003:24:41.35+01:42:059:436,2
363KULA Piotr 71ZdezorientowaniWARSZAWAM-40106M 291NIE00:00:3301:10:0602:07:1203:24:26.9003:25:00.05+01:42:249:446,2
364WILANOWSKI Tomasz 366WROCŁAWM-5023M 292NIE00:00:4601:14:4102:09:0703:24:20.4503:25:06.75+01:42:309:436,2
365HOREGLAD Maria 558NOAWARSZAWAK-3042K 7300:00:3001:13:0802:09:4803:24:36.7003:25:07.40+01:42:319:446,2
366BIS Marcin 339Bbl Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.M-30135M 293NIE00:00:3001:11:2002:08:1403:24:43.8003:25:13.95+01:42:389:446,2
367RUSIN Szymon 26IWINYM-30136M 294TAK00:00:2701:11:2402:06:3603:25:25.4003:25:53.35+01:43:179:466,1
368KRUZEL Rafał 506Biegowe MisieLEGNICAM-40107M 295NIE00:00:3801:14:5702:13:4303:25:16.4503:25:54.60+01:43:189:466,1
369GULINSKI Artur 218218CREWPOZNAŃM-40108M 296NO00:00:5201:11:5202:06:1403:25:08.2003:26:00.60+01:43:249:466,1
370PACZKOWSKI Bartosz 145218 CREWSZAMOTUŁYM-40109M 297NIE00:00:5101:11:5702:06:5903:25:11.4503:26:03.10+01:43:279:466,1
371PRYSZCZ Mirosław 79RUDA ŚLĄSKAM-40110M 298NIE00:00:2201:12:2002:08:4003:25:41.8003:26:03.95+01:43:289:476,1
372KRUSZEWSKI Jacek 336Mukainada Running TeamWARSZAWAM-40111M 299NO00:00:3801:11:5802:08:4403:25:35.4003:26:13.45+01:43:379:476,1
373HOMA Marta 370Kłodzko przy Twierdza BieganieKŁODZKOK-4026K 74NIE00:00:2901:14:5702:13:1803:25:46.6503:26:16.00+01:43:409:476,1
374ZAUCHA Marta 217KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-3043K 75NIE00:00:2901:14:2202:11:4803:25:46.9503:26:16.15+01:43:409:476,1
375CHRZUSZCZ Anna 263GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3044K 76NIE00:00:3301:12:3602:08:2603:25:44.9003:26:18.55+01:43:429:476,1
376PŁUCIENNICZAK Bartosz 386KOŁOM-30137M 300NIE00:00:2601:09:5902:02:1903:26:38.6503:27:05.40+01:44:299:506,1
377DOJS Aleksandra 189Night RunnersPOZNAŃK-4027K 77NIE00:00:4001:17:4202:17:2903:26:47.2003:27:28.05+01:44:529:506,1
378CZOCHARA Robert 201AmatorOPOLEM-40112M 301NIE00:00:4501:20:0302:15:2803:27:43.6003:28:29.05+01:45:539:536,1
379GOSTEVS Filips 251SKAWINAM-40113M 302NIE00:00:4101:12:3002:11:4303:27:54.8503:28:36.15+01:46:009:546,1
380MAŚLAK Jacek 321Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40114M 303NIE00:00:2901:21:2802:13:5803:28:23.7503:28:53.05+01:46:179:556,0
381MAŚLAK Marzena 319Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-4028K 78NIE00:00:2901:21:4902:14:0203:28:23.5503:28:53.30+01:46:179:556,0
382POŁCZYŃSKI Maciej 341Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30138M 304NIE00:00:4901:20:2202:15:2003:28:49.4003:29:38.65+01:47:029:566,0
383FEDYSZYN Anna 285śRUNdunia SzczecinSZCZECINK-3045K 79NIE00:00:2801:19:1702:16:5203:29:19.0003:29:47.45+01:47:119:586,0
384ŻAK Dominika 329Pierdy PuszczySZCZECINK-3046K 80NIE00:00:2801:19:1502:16:4903:29:18.9003:29:47.75+01:47:119:586,0
385JANUS Katarzyna 292BRZEGK-4029K 81NIE00:00:3401:17:4502:13:5603:29:15.5003:29:50.15+01:47:149:576,0
386ANDRZEJCZAK Paweł 19KALISZM-40115M 305NIE00:00:1701:06:1702:04:4803:29:41.4503:29:58.50+01:47:229:596,0
387MIGDAŁ Adrian 425KRAKÓWM-40116M 306NIE00:00:4401:16:5302:14:2903:30:25.8003:31:10.75+01:48:3410:016,0
388DUDEK Agnieszka 101RUDA ŚLĄSKAK-3047K 82NIE00:00:3401:13:5502:13:1003:31:24.6003:31:59.30+01:49:2310:046,0
389MAKLES Wioletta 280NOAWROCŁAWK-4030K 83NIE00:00:4701:14:4702:18:2603:32:28.3503:33:16.20+01:50:4010:075,9
390HRUBÁ Hana 223Nitro NáchodNACHODK-4031K 84NIE00:00:0401:13:4002:13:2903:33:24.4503:33:28.95+01:50:5310:095,9
391PETANOVÁ Jana 248Nitro NáchodPROVODOV - ŠONOVK-4032K 85NIE00:00:0401:13:3502:14:5903:33:25.0003:33:29.15+01:50:5310:095,9
392JARACZ-PATEREK Alina 306NOAWROCŁAWK-4033K 86NIE00:00:4601:14:4702:19:5403:32:44.9003:33:31.80+01:50:5510:075,9
393PIECUCH Małgorzata 96PRZEWORSKK-502K 87NIE00:00:3201:19:5102:18:4403:32:59.9503:33:32.60+01:50:5610:085,9
394KOWALSKA Małgorzata 401TORUŃK-3048K 88NIE00:00:1201:13:3702:15:4303:33:58.3003:34:10.45+01:51:3410:115,9
395SZCZUKA Joanna 344Politechnika PoznańskaWIRYK-206K 89NIE00:00:4701:20:1402:15:2403:34:21.4503:35:08.80+01:52:3210:125,9
396WNUK Dominik 308Zawiani KołobrzegKOŁOBRZEGM-2027M 307NIE00:00:1701:10:1202:09:2603:35:20.9503:35:38.50+01:53:0210:155,9
397KOCHMAŃSKA Marta 514BOŻKÓWK-3049K 90NIE00:00:2501:12:0802:09:1703:35:26.6003:35:51.85+01:53:1510:155,8
398PAWŁOWSKI Sławek 312Kalenji by DecathlonŻNINM-2028M 308NIE00:00:3801:15:1802:13:3203:35:15.2003:35:54.15+01:53:1810:155,9
399KURZAWIAK Wojciech 77ZgórmysynyKARŁÓWM-40117M 309TAK00:00:2701:19:5102:20:4403:35:47.8003:36:15.15+01:53:3910:165,8
400AUGUSTOWSKA Izabela 222KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-4034K 91NIE00:00:1101:18:5002:18:1403:36:10.4503:36:22.25+01:53:4610:175,8
401SZYMCZAK Katarzyna 354KALISZK-503K 92NIE00:00:4401:17:3102:15:1203:35:38.6503:36:23.10+01:53:4710:165,8
402BARTNICKI Jędrzej 68Sieradzbiega.plSIERADZM-2029M 310NIE00:00:5301:19:1902:17:2003:35:46.1503:36:39.65+01:54:0310:165,8
403BŁASZCZYK Rafał 144Sieradzbiega.plSIERADZM-5024M 311NIE00:00:5301:18:5702:17:1703:35:46.7503:36:40.45+01:54:0410:165,8
404KARWAT Dawid 340ŚWIEBODZICEM-30139M 312NIE00:00:4601:19:2802:19:1603:35:55.4003:36:41.75+01:54:0510:165,8
405JEDYNAK-DOROSZ Izabela 465KB MANIAC POZNAŃTULCEK-4035K 93NIE00:00:4001:19:3602:19:1903:36:08.1503:36:48.40+01:54:1210:175,8
406WAŚCIŃSKA Edyta 74Pędzi - ParaBOJANOWOK-504K 94NIE00:00:5401:25:5802:23:5603:36:46.1503:37:41.10+01:55:0510:195,8
407WAŚCIŃSKI Roman 151Pędzi - ParaBOJANOWOM-5025M 313NIE00:00:5401:19:5402:22:4703:36:46.5503:37:41.15+01:55:0510:195,8
408PASZKE Agnieszka Regina 549BYTÓWK-207K 95NIE00:00:1101:16:5402:19:3803:37:30.5503:37:42.10+01:55:0610:215,8
409PRZYBYŁ Tomasz 541Night Runners Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40118M 314NIE00:00:5501:20:4702:21:5003:37:40.9503:38:36.80+01:56:0010:215,8
410HETMANCZYK Maciej 258CZELADZM-30140M 315YES00:00:4901:17:2302:16:4003:38:23.5503:39:13.35+01:56:3710:245,8
411KOPACKA Edyta 433Adrian Danilewicz GroupWROCŁAWK-3050K 96NIE00:00:0001:22:5902:23:1503:40:06.9503:40:06.95+01:57:3110:285,7
412STANKOWSKI Przemysław 458POZNAŃM-40119M 316NIE00:00:2901:17:1302:15:2503:39:42.8003:40:12.60+01:57:3610:275,7
413KORNAŚ Marcin 378Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40120M 317NIE00:00:4301:17:4902:18:2203:39:40.6503:40:24.25+01:57:4810:275,7
414DAMM Beata 220DammTeamRunnersBRZEGK-3051K 97NIE00:00:3701:20:2102:18:4203:40:16.4003:40:53.95+01:58:1810:295,7
415MARCINKIEWICZ Marta 113MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-505K 98NIE00:00:3301:20:3902:24:5503:41:09.6503:41:43.40+01:59:0710:315,7
416SKONECZNY Artur 20TOMASZÓW MAZ.M-40121M 318NIE00:00:3401:19:1602:20:5103:41:57.3003:42:31.85+01:59:5510:345,7
417FLORCZAK Monika 408WROCŁAWK-3052K 99NIE00:00:3601:17:2802:18:2103:42:25.8003:43:02.00+02:00:2610:355,7
418MASZEWSKA Agata 382WARSZAWAK-3053K 100NIE00:00:3501:20:1102:18:4503:43:12.5503:43:47.75+02:01:1110:375,6
419BUJALSKI Szymon 381POZNAŃM-40122M 319NIE00:00:3501:20:0802:18:3603:43:12.5503:43:47.85+02:01:1110:375,6
420MACHTAŁOWICZ Beata 166ŁÓDŹK-3054K 101TAK00:00:2101:21:1902:24:1103:43:27.1003:43:48.60+02:01:1210:385,6
421WILK Magdalena 138Team ZabieganeDniWARSZAWAK-4036K 102NIE00:00:4501:10:4202:18:4103:43:05.4003:43:51.10+02:01:1510:375,6
422DĄBROWSKI Michał 97Team ZabieganeDniWARSZAWAM-40123M 320NIE00:00:4501:14:5102:18:4103:43:06.1503:43:51.30+02:01:1510:375,6
423ŁAMPIKA Kinga 139Night Runners WroclawSMOLECK-4037K 103NIE00:00:3501:21:0502:23:5903:43:38.4003:44:14.35+02:01:3810:395,6
424BARTOSIK Kamila 121Night Runners Wrocław/#SobasTeamSMOLECK-4038K 104NIE00:00:3601:21:0802:24:0003:43:38.2503:44:14.45+02:01:3810:385,6
425ZARABSKA Kamila 420WROCŁAWK-3055K 105NIE00:00:3101:18:5902:21:4503:44:00.2003:44:32.00+02:01:5610:405,6
425MARCIA Oliwia 444UKAWARSZAWAK-3055K 105TAK00:00:3101:19:0902:22:1803:44:00.3003:44:32.00+02:01:5610:405,6
427BORKOWSKA Patrycja 350BRZEGK-4039K 107NIE00:00:3701:21:0202:23:5503:43:57.1503:44:34.35+02:01:5810:395,6
428BOREK Mateusz 56WROCŁAWM-2030M 321NIE00:00:5001:19:5602:23:4703:45:35.6503:46:26.55+02:03:5010:445,6
429KACIUPA Agnieszka 327Wierzbicki Running ProjectSZCZECINK-4040K 108NIE00:00:4101:21:5402:24:2503:45:59.9003:46:40.90+02:04:0410:455,6
430KOTECKA-CYZA Małgorzata 207Kotwica BrzegBRZEGK-3057K 109NIE00:00:3501:25:0102:25:4903:46:06.8503:46:42.65+02:04:0610:465,6
431WYSOCKI Grzegorz 117WŁADYSŁAWÓWM-40124M 322NIE00:00:2601:12:4802:18:0203:47:45.4003:48:11.70+02:05:3510:505,5
432BAGIŃSKA Paula 516POZNAŃK-208K 110NIE00:00:3001:24:4102:26:0503:48:19.8003:48:50.55+02:06:1410:525,5
433POWAŁA Janusz 65JiLLUBINM-604M 323NIE00:00:4101:18:3802:21:2903:48:24.9003:49:06.45+02:06:3010:525,5
434STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 209Tim jest TimOZIMEKK-4041K 111NIE00:00:3901:17:3402:19:2503:48:27.0003:49:06.75+02:06:3010:525,5
435GIBAS Wojciech 275KATOWICEM-30141M 324YES00:00:4901:22:5402:22:2703:48:18.1003:49:07.75+02:06:3110:525,5
436NOWAK Katarzyna 446Tim jest TimOZIMEKK-3058K 112NIE00:00:3701:24:1602:25:0503:48:34.2003:49:12.00+02:06:3610:535,5
437GRĘDA Elżbieta 473Tim jest TimOZIMEKK-4042K 113NIE00:00:4201:17:3002:19:2803:48:38.6503:49:20.65+02:06:4410:535,5
438PŁATEK Katarzyna 456Wkurw_teamWROCŁAWK-3059K 114NIE00:00:1101:23:1602:26:1503:50:11.8503:50:23.05+02:07:4710:575,5
439MALINOWSKI Przemyslaw 219RYBNIKM-40125M 325NIE00:00:1401:20:0602:22:2303:50:16.0003:50:30.80+02:07:5410:575,5
440NIEDOBA Barbara 532OZIMEKK-3060K 115NIE00:00:4001:24:1402:25:0203:50:22.7503:51:03.00+02:08:2710:585,5
441CICHOMSKA Marzena 228Biegam bo muszę inaczej się uduszęKĘTRZYNK-3061K 116NIE00:00:3801:25:4802:31:4903:50:25.6003:51:03.95+02:08:2810:585,5
442MALISZAK Agnieszka 347LEGNICAK-3062K 117NIE00:00:3301:21:2002:30:5403:50:43.8003:51:17.30+02:08:4110:595,5
443FRĄCZEK Iwona 365WROCŁAWK-3063K 118NIE00:00:4701:19:2202:20:0203:52:37.2503:53:24.80+02:10:4811:045,4
444OLECHOWSKI Marcin 554Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAM-40126M 326NIE00:00:3701:22:0302:28:3903:52:56.8503:53:34.70+02:10:5811:055,4
445KOSZYKA Weronika 261Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEK-209K 119NO00:00:3801:26:1702:30:4203:53:09.0503:53:47.10+02:11:1111:065,4
446DUDEK Mariola 205Strzegomska DwunastkaUDANINK-4043K 120NIE00:00:3101:23:4102:28:4703:53:23.8003:53:55.70+02:11:1911:065,4
447BEDNARSKA-ZKOZIOŁ Danuta 273Wkurw_teamZIELĘCICEK-4044K 121NIE00:00:3901:23:1102:34:3803:57:26.3003:58:06.25+02:15:3011:185,3
448BULKOWSKA Asia 509BRZEGK-4045K 122NIE00:00:3701:23:3002:35:2903:58:37.0503:59:14.05+02:16:3811:215,3
449MICHALSKA Agnieszka 362Kłodzko przyTwierdza BieganieKROSNOWICEK-4046K 123NIE00:00:2601:25:2102:32:0604:00:01.3004:00:28.05+02:17:5211:255,2
450MORAWSKA Anna 98WARSZAWAK-601K 124NIE00:00:4301:23:5802:29:4804:00:14.5004:00:57.60+02:18:2111:265,2
451SOWIŃSKA Anetta 302BBLGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4047K 125NIE00:00:2601:21:3202:26:4804:00:34.9504:01:01.05+02:18:2511:275,2
452SOKOŁOWSKI Artur 64Team ZabieganeDniOTWOCKM-40127M 327NIE00:00:5101:25:2802:31:1504:00:30.4504:01:22.25+02:18:4611:275,2
453GINTER Katarzyna 210Eskadra KrakówKRAKÓWK-3064K 126NIE00:00:3201:25:0402:33:4004:01:17.2004:01:49.85+02:19:1311:295,2
454WARA- WĄSOWSKI Maciej 109ŁÓDŹM-5026M 328NIE00:00:4901:24:3702:32:3204:01:54.3004:02:43.35+02:20:0711:315,2
455WOŁCZEK Małgorzata 215SULECHÓWK-3065K 127NIE00:00:4801:25:3702:32:2504:02:16.2004:03:05.15+02:20:2911:325,2
456PAŁUCKA Marta 287Projekt UltraZALASEWOK-3066K 128NIE00:00:3901:23:2702:31:4004:02:46.4504:03:26.35+02:20:5011:335,2
457KWAPIŃSKA Anna 60świętuję urodziny DorotkiTRZEBNICAK-3067K 129NIE00:00:4101:26:5002:36:1804:02:45.4504:03:26.45+02:20:5011:335,2
457CZECH Dorota 87Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWK-4048K 129NIE00:00:4001:26:5102:36:1904:02:45.9504:03:26.45+02:20:5011:335,2
459RUSIN Jakub 10IWINYM-30142M 329NIE00:00:3301:23:2802:30:0504:04:09.3004:04:42.45+02:22:0611:375,2
460FLACZYŃSKI Michał 63iMenelIWINYM-30143M 330NO00:00:3201:23:3802:30:2804:04:10.8504:04:42.90+02:22:0611:375,2
461SZOŁTYSEK Beata 235Ochajo&RunOCHOJECK-4049K 131NIE00:00:1801:28:1302:37:5604:06:40.1004:06:58.65+02:24:2211:445,1
461PISINGAS Mariusz 188Bieganie to mój trzeźwy wybórGLIWICEM-40128M 331NIE00:00:2001:27:4002:37:5404:06:37.7504:06:58.65+02:24:2211:445,1
463KOHUT Rafał 560GORZÓW WIELKOPOLSKIM-5027M 33200:00:5801:32:4002:44:4604:09:50.9504:10:49.35+02:28:1311:535,0
464PISKORSKA Katarzyna Ewa 542OLSZANKAK-4050K 132NIE00:00:3901:31:4202:39:1604:12:06.4004:12:45.50+02:30:0912:005,0
465SZYMAŃSKA Hanna 24Daj Radość NiepełnosprawnymSKÓRKAK-4051K 133NO00:00:4501:28:4502:36:5204:12:04.2504:12:50.05+02:30:1412:005,0
466SZYMAŃSKI Jacek 27SKÓRKAM-5028M 333NIE00:00:4601:28:1302:36:5604:12:04.1004:12:50.60+02:30:1412:005,0
467KUCOWSKA Anna 481TRAINING LABWARSZAWAK-3068K 134NIE00:00:5401:29:4002:43:5304:12:36.3004:13:30.70+02:30:5412:015,0
468CISŁAK Anna 239STARA IWICZNAK-3069K 135NIE00:00:4501:24:4802:35:4604:12:46.5504:13:32.15+02:30:5612:025,0
469PEPLOWSKA Sylwia 91WARSZAWAK-4052K 136NIE00:00:4201:25:4602:35:5504:12:49.3004:13:32.25+02:30:5612:025,0
470NASTAWSKA Monika 40KALISZK-4053K 137NIE00:00:4101:29:0702:42:3204:13:02.6004:13:43.75+02:31:0712:025,0
471ZEMŁA Krzysztof 393MALINOWICEM-5029M 334NIE00:00:4401:28:1402:38:4304:15:55.4004:16:39.40+02:34:0312:114,9
472SZCZYPEK Ola 278SZCZECINK-3070K 138NIE00:00:3001:28:5402:43:1304:17:48.1004:18:18.70+02:35:4212:164,9
473CZOCHARA Marta 164AmatorkaOPOLEK-4054K 139NIE00:00:4401:29:5702:43:4404:20:24.7004:21:09.60+02:38:3312:244,8
474PIELICHATA Magdalena 253KŁODZKOK-3071K 140NIE00:00:5301:28:4302:42:0404:26:42.6504:27:35.75+02:44:5912:424,7
475ADAMIAK Marta 556ZŁOTY STOKK-3072K 14100:00:5301:27:2002:42:0304:26:42.8004:27:35.95+02:45:0012:424,7
476FURMAN Michał 76OchajoRun & FriendsKRAKÓWM-30144M 335NIE00:00:2501:32:0202:47:5004:28:16.0004:28:41.50+02:46:0512:464,7
477FURMAN Agnieszka 6OchajoRun & FriendsKRAKÓWK-3073K 142NIE00:00:2501:32:0402:47:4704:28:16.5004:28:42.10+02:46:0612:464,7
478BASZCZYŃSKA Barbara 318Wkurw_teamBRZEGK-506K 143NIE00:00:3701:33:3902:50:3104:29:27.5504:30:05.00+02:47:2912:494,7
479ZAJĄC Krzysztof 171POZNAŃM-40129M 336NIE00:00:5601:32:4602:50:1404:29:43.1504:30:39.35+02:48:0312:504,7
480TATARATA Paweł 435Training LabWARSZAWAM-30145M 337NIE00:00:5201:28:2202:52:1904:35:33.4504:36:26.20+02:53:5013:074,6
481ŁAGOŻNY Jolanta 355Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-3074K 144NIE00:00:2901:36:5002:50:4704:39:17.5504:39:47.45+02:57:1113:184,5
482WIŚNIEWSKA Ewelina 174HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAK-3075K 145NIE00:00:2301:40:1403:04:4104:51:25.1004:51:48.85+03:09:1213:524,3
483BARAŃSKA Marta 32Gorzów BIEGAGORZÓW WLKPK-2010K 146NIE00:00:5201:46:3803:06:2604:51:13.3004:52:05.50+03:09:2913:524,3
484BARAŃSKI Damian 5Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M-2031M 338NIE00:00:5201:46:3803:06:2604:51:13.5004:52:05.75+03:09:2913:524,3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
485PODSIADŁY Robert 192Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-605M 339NIE00:00:5001:50:4905:01:28.6505:02:19.25+03:19:4314:214,2
486GILEWSKI Artur 412KudowiankaCyklonProalTeamKUDOWA ZDRÓJM-40130M 340NIE00:00:0500:50:2601:30:07+00:22:516:269,3
GAWLEWICZ Krystyna 234Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIEDNF00:51:20 DNF01:31:44 DNF DNF DNF--
TEKIELI Kacper 4Polar sport / KW TrójmiastoGDAŃSKM-30TAKDNF00:56:03 DNF DNF DNF DNF--
BOROWIECKI Krzysztof 184GT RATGORZÓW WLKP.M-30NIEDNF01:08:40 DNF DNF DNF DNF--
FRĄCZEK Marcin 358TMTeamWROCŁAWM-40NIEDNF01:28:50 DNF DNF DNF DNF--
BONIEC Radosław 515ŻARYM-20NIEDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 491 wynik(ów)