ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
     
1ŁYJAK Błażej 512Chata Biegacza K34WROCŁAWM-40NO00:00:0000:45:3101:22:45
2ZGARDA Jacek 48TMTeamWROCŁAWM-40NIE00:00:0001:49:39
3KIEŁBASA Paweł 254GT RATSTRZEGOMM-40NIE00:00:0001:45:37
4KOPACKA Edyta 433Adrian Danilewicz GroupWROCŁAWK-30NIE00:00:0001:22:5902:23:15
5BIHUN Natalia 486GTRATSIECHNICEK-30NIE00:00:0000:49:4601:28:50
6ANDRZEJEWSKI Drogosz 409RunAttackLUBINM-30NIE00:00:0100:53:1501:39:54
7BRÝDL Pavel 2Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVM-40NIE00:00:0100:38:1401:07:20
8FIRLET Daniel 152Sudecki Klub Wysokogórski & HosnetBOGATYNIAM-40TAK00:00:0200:40:5201:15:44
9DUTKOWSKI Mikołaj 250UKS Arkady RaszkówRASZKÓWM-20NIE00:00:0200:39:0801:11:37
10TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 363MLKS RadkówMYSŁOWICEM-50NIE00:00:0200:48:5401:30:13
11KOWALCZYK Paweł 436KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:5301:38:48
12RODRIGUEZ ESTEVEZ Jesus 462GT RATWROCLAWM-30NO00:00:0200:52:0301:33:34
13BRONISZEWSKI Jaroslaw 132MiekowoMIEKOWOM-40NIE00:00:0200:49:5401:29:36
14RUTKOWSKI Dawid 310GrizzlyTeamLUBINM-30TAK00:00:0200:40:4901:14:42
15MISIAK Bartosz 520Alpin Sport HOKA One One TeamSTRONIE-ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:0200:37:2901:07:38
16KRUPA Marcin 206AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA 4M-40NIE00:00:0300:45:5001:24:37
17DUNAJ Paweł 411GT RATWROCŁAWM-30NIE00:00:0300:47:5401:26:29
18KROSNY Sebastian 457STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-30NIE00:00:0300:43:0201:17:41
19ANTOSIAK Tomasz 502ANTONTEAMKĘDZIERZYN KOŹLEM-40NIE00:00:0300:40:1701:12:27
20GRUND Marek 47Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-30NIE00:00:0300:42:5801:17:16
21KMIECIK Tomasz 58ŁĘŻYCEM-40TAK00:00:0300:41:1301:16:24
22ŁAGOŻNY Łukasz 348Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-30TAK00:00:0300:46:4601:25:00
23PODGÓRSKI Bogusz 352placki ziemniaczane z cukrem są spokoPOZNAŃM-30NIE00:00:0300:46:0701:21:47
24KRAWCZYK Adriana 418CHOCIANÓWK-30NIE00:00:0300:53:2301:39:11
25KRYSIŃSKI Maciej 482DĄBROWAM-30NIE00:00:0300:56:2401:41:55
26HEWELT Maciej 508Sklep Turystyczny e-horyzont.plGDYNIAM-30NIE00:00:0300:45:0701:24:00
27GOŁĄB Mateusz 534Jurne KnuryPOZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:4201:27:20
28TOMASIAK Natalia 1Salomon Suunto Team/ KW ZakopaneKRYNICA ZDRÓJK-30TAK00:00:0300:45:2601:21:53
29JURCZAK Szymon 8POZNAŃM-30NIE00:00:0400:58:4801:48:34
30RATYŃSKI Marek 315Otwocki tuptaczOTWOCKM-40NIE00:00:0400:52:1801:33:40
31NOWACKA Marlena 428JAN-MAR.PLPIASKIK-40NIE00:00:0400:55:5001:38:47
32MOCZULSKI Rafał 537Kudowianka Cyklon Proal TeamLEGNICAM-30NIE00:00:0400:49:2501:29:02
33KULIK Iwona 539Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK-20NIE00:00:0400:48:4101:26:41
34KOZIEŁ Tomasz 547Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:00:0400:46:5001:26:21
35STEC Piotr 99WARSZAWAM-40NIE00:00:0400:52:5201:33:53
36LEŚNIEWSKA Justyna 158Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-30NIE00:00:0400:59:1901:47:33
37SZUKAŁA Piotr 168POZNAŃM-30NIE00:00:0400:44:4501:21:05
38ŁAŹNIOWSKI Dawid 202Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0400:48:3601:28:24
39HRUBÁ Hana 223Nitro NáchodNACHODK-40NIE00:00:0401:13:4002:13:29
40PETANOVÁ Jana 248Nitro NáchodPROVODOV - ŠONOVK-40NIE00:00:0401:13:3502:14:59
41GUSTAW Łukasz 290Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:00:0400:39:3701:12:25
42GORCZYŃSKI Norbert 21Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-20NIE00:00:0500:45:3001:22:43
43PELIKAN Artur 22NGB Kłobuck/Wkurw_TeamKŁOBUCKM-20NIE00:00:0500:58:1301:43:16
44LACKOWSKI Andrzej 404Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0500:54:2901:41:15
45DROPEK Sławomir 416PIWNICZNA ZDRÓJM-30NIE00:00:0500:52:0101:36:20
46SZCZĘŚNIAK Piotr 469GVTSTRZELINM-40NIE00:00:0500:46:0801:22:52
47BIEŃ Magdalena 503chatabiegacza k34POZNAŃK-40NIE00:00:0500:59:4701:43:31
48HOŁYST Andrzej 18GT RATNOWA RUDAM-30NIE00:00:0500:47:0601:25:00
49NIEPALA Jacek 147OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0500:44:4601:21:06
50FERENC-SZMUC Edyta 211Kudowianka RunLEWIN KŁODZKIK-30NIE00:00:0500:52:5801:36:27
51OLSZAK Dariusz 367Msport teamLUBINM-30NIE00:00:0500:47:1901:26:04
52GILEWSKI Artur 412KudowiankaCyklonProalTeamKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:0500:50:2601:30:07
53CIRKO Arkadiusz 424KGHM ZG RUNLUBINM-40NIE00:00:0500:49:1201:28:11
54GRYSZKIEWICZ Paweł 490GVTWROCŁAWM-30NIE00:00:0500:49:3201:29:25
55KRYM Katarzyna 95Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:0600:54:4201:36:13
56BUKOWCZYK Paulina 133Bez BalastuRADWANICEK-30NIE00:00:0601:02:0001:49:57
57HOSS Jan 402WARSZAWAM-40NIE00:00:0600:56:4901:41:15
58CISKI Piotr 442WARSZAWAM-40NIE00:00:0600:54:0701:37:14
59LULIS Dawid 522WROCŁAWM-30NIE00:00:0600:44:4301:21:06
60KOŁODZIEJSKI Jarek 546Sage FoundationPOZNAŃM-40NIE00:00:0600:52:0401:34:16
61MIKA Andrzej 231WROCŁAWM-30NIE00:00:0600:46:1801:22:46
62OPAŁKA Damian 351MyRaceWARSZAWAM-30NIE00:00:0600:48:0401:29:29
63ZAWOJAK Aleksander 423Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:0600:48:1201:28:29
64TOŚ Sebastian 498CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:52:3201:35:41
65KRAKOWSKI Krzysztof 78PIŁAM-30NIE00:00:0700:53:2901:36:01
66BONIKOWSKI Tomasz 193GRODZISKI MAZM-40NIE00:00:0700:51:0301:33:35
67ZATOŃ Cezary 286Triactiv RidleyWROCŁAWM-30TAK00:00:0700:42:5601:19:05
68TYŚ Radek 335Nowa Ruda BiegaNOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:56:0701:42:43
69BAŁYS Katarzyna 371STRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0700:49:4201:28:48
70NORBERT Michał 30KB SobótkaŚWIDNICAM-30NIE00:00:0700:38:1701:09:57
71MUSIAŁ Ewa 42EBIEGI.PLKŁODZKOK-40NIE00:00:0701:06:4201:59:32
72SZYMCZYSZYN Tomasz 111WROCŁAWM-30NIE00:00:0701:00:0501:47:56
73OLKIS Rafał 123Śnieżny RateMyTrail.comWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:44:5901:22:00
74ŁĄK Tomasz 272NOAWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:50:2601:34:23
75ORACZ Mateusz 299Bez LitościZALASEWOM-30NIE00:00:0700:54:0901:37:14
76LESIAK Tomasz 376ŁÓDŹM-30NO00:00:0700:50:2301:32:30
77NIEZGÓDKA Tomasz 483Załoga GórskaWROCŁAWM-50NIE00:00:0700:49:5201:28:42
78SZKUDŁO Oskar 500Bez BalastuRADWANICEM-40NIE00:00:0701:07:0701:57:06
79REJMAN Grzegorz 183#biegamgrzegorzrejmanWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:0800:53:3801:36:01
80RUPIŃSKI Krzysztof 431Training LabKONSTANCIN-JEZIORNAM-20NIE00:00:0800:44:1401:20:19
81MYŚLIWIEC Przemysłąw 504Neurochirurgie Univ. Klinikum DresdenPOLANICA ZDRÓJM-30NIE00:00:0800:48:4001:29:30
82LACHOWSKI Robert 41ŁÓDŹM-30NIE00:00:0800:45:2901:22:46
83KURZYŃSKI Michał 69Efekt GombaoWROCŁAWM-30NIE00:00:0800:59:0701:50:42
84MICHALSKI Piotr 100WROCŁAWM-30NO00:00:0800:49:1101:27:53
85DŁUGOSZ Marek 232KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0800:59:0801:50:17
86ŁUKOMSKI Maciej 238ŁKW / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM-40TAK00:00:0800:51:0701:30:51
87ŚMIGIELSKA Agnieszka 249ORCHOWOK-30NIE00:00:0800:56:2101:38:55
88RYMDEJKO Agnieszka 342UltraKaya TeamPOZNAŃK-20NIE00:00:0800:59:1701:46:01
89FRĄCKOWIAK Dariusz 375POZNAŃM-30NIE00:00:0800:56:0301:38:48
90LESZCZYŃSKI Michał 400Syberian Husky TeamDESZCZNOM-40NIE00:00:0800:53:4301:38:17
91VONDRÁČKOVÁ Markéta 511TRUTNOVK-40NIE00:00:0800:58:5701:44:35
92BALCAR Michał 525Červený KostelecČERVENÝ KOSTEC‚ KRÁLOVEHRADECKÝM-30NIE00:00:0800:42:4901:18:41
93GAWLEWICZ Tomasz 243Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40TAK00:00:0900:45:1801:22:35
94ŁOPOKA Przemysław 314Aby Do MetyZIĘBICEM-20NIE00:00:0901:03:1601:54:38
95MIŚ Zbyszek 373ZAGORZYCEM-30NIE00:00:0900:40:1201:14:39
96MARZEC Karolina 384DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE00:00:0900:55:5401:38:44
97JANAS Dariusz 45Janas teamWROCŁAWM-30NIE00:00:0900:56:0401:42:17
98CHORZĘPA Adam 72Kudowianka RunKŁODZKOM-50NIE00:00:0900:59:1401:45:20
99BOSAKIEWICZ Tomasz 259OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0900:50:2001:29:35
100SOCHA Seweryn 360Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0900:42:5301:18:13
101BUCHLA Marcin 377WROCŁAWM-40NIE00:00:0900:52:4001:33:14
102FOLCIK Ziemowit 405Night Runners WrocławWROCŁAWM-40NIE00:00:0900:52:5201:33:46
103GOS Piotr 452Naramowice BiegająPOZNAŃM-40NIE00:00:0900:55:1901:37:08
104GOŁĄB Janusz 3GLIWICEM-50TAK00:00:0900:49:5101:30:48
105ZARODA Zbyszek 107WQURW TEAMKONINM-50NIE00:00:1000:54:5601:37:46
106BEŚKA Sławomir 135OchajoRun & FriendsRYBNIKM-50NIE00:00:1000:54:1001:35:51
107KARWACKI Grzegorz 136Kat Cross/GlobusWAŁBRZYCHM-40NIE00:00:1000:54:1201:35:20
108FEICHTINGER Marek 438ŻORYM-40NIE00:00:1000:54:2201:37:15
109DREAS Jakub 83WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-30NIE00:00:1000:58:4701:48:45
110ŚWIDERSKI Krzysztof 85POZNAŃM-30NIE00:00:1000:55:5501:40:53
111DAMEC Aleksander 177OchajoRun&FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:1000:48:3001:26:58
112ŁUCZYŃSKI Maciej 212GAWRAKŁODAWAM-40TAK00:00:1000:52:4101:34:33
113STANUCHIEWCZ Oskar 289CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1000:53:1901:36:39
114BŁASZKIEWICZ Bogusz 383Dzikie Bobry/STR PoznanLUSOWOM-30NIE00:00:1000:53:0801:34:28
115MAZIK Wojciech 399KW KrakowTARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:1000:49:5201:31:40
116WESOŁEK Daniel 517POZNAŃM-30NIE00:00:1001:04:1401:55:40
117KOZANECKI Przemysław 270Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEM-20NO00:00:1100:45:4201:22:13
118PŁATEK Katarzyna 456Wkurw_teamWROCŁAWK-30NIE00:00:1101:23:1602:26:15
119KRAJEWSKI Wojtek 463KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:00:1100:50:0001:30:23
120GINTER Grzegorz 523AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:1101:03:4201:53:45
121PASZKE Agnieszka Regina 549BYTÓWK-20NIE00:00:1101:16:5402:19:38
122ŁYSIAK Sylwia 141ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:1100:59:0901:45:53
123AUGUSTOWSKA Izabela 222KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:1101:18:5002:18:14
124SANKOWSKI Paweł 477KŁODZKOM-30NIE00:00:1100:50:0401:30:58
125URBAŃSKI Krzysztof 37Marmel ToruńTORUŃM-40NIE00:00:1200:55:0001:36:22
126WIDZIAK Piotr 146RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:1200:50:5501:31:17
127ROJEWSKI Paweł 337EVErRUNŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:0501:42:27
128STEFANIAK Marcin 460STR PoznańDĄBRÓWKAM-40NIE00:00:1201:10:1102:05:33
129MAJCHRZAK Maciej 31WROCŁAWM-30TAK00:00:1200:44:2901:22:27
130KRAWCZYK Jakub 59KRAKÓWM-20NIE00:00:1200:52:2101:33:04
131MŁYNARCZYK Krzysztof 140BielawaWARSZAWAM-40NIE00:00:1201:03:5501:52:35
132CZERWONKA Zbigniew 149Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NO00:00:1201:07:5502:02:38
133CHRZANOWSKI Paweł 160LĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:2601:38:48
134KOWALSKA Małgorzata 401TORUŃK-30NIE00:00:1201:13:3702:15:43
135NICPOŃ Sebastian 81Falstart RudnikiKRZEPICEM-20NIE00:00:1300:54:0201:37:55
136LULEK Paweł 105Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-30TAK00:00:1300:50:3201:32:48
137STANKIEWICZ Tomasz 279Srebrnogórska Ekipa BiegowaSREBRNA GÓRAM-30NIE00:00:1300:52:1601:34:22
138GRABOŚ Nina 320WARSZAWAK-40NIE00:00:1301:00:2101:45:13
139DELONG Sebastian 430Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-40NIE00:00:1300:59:4301:47:18
140GÓRNY Aleksander 155Zaks ToruńTORUŃM-40NIE00:00:1301:01:5201:49:34
141KRZESIMOWSKI Damian 282KIELCEM-30NIE00:00:1301:04:1901:56:20
142BOĆKO Ewa 551WATAHATRZEBNICAK-30NIE00:00:1301:01:3901:50:06
143POPIELA Sebastian 163Bartkowiak Optyk TeamLESZNOM-30NIE00:00:1401:02:2501:52:59
144MALINOWSKI Przemyslaw 219RYBNIKM-40NIE00:00:1401:20:0602:22:23
145KRAŚNIEWSKI Jakub 493PTB TRANZYTCHYBYM-40NIE00:00:1400:54:1201:42:37
146MARTEKLAS Jan 44Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:1400:58:3301:44:17
147WOŹNIAK Paweł 62Crossfit Leszno/Endorfina WschowaWSCHOWAM-40NIE00:00:1400:58:3701:46:30
148KURZAWIAK Grzegorz 195Grupa Biegowa KAYSERKARŁÓWM-30NIE00:00:1400:54:1701:40:35
149FIGUŁA Sławomir 256KRZĘCINM-30NIE00:00:1401:05:0501:56:21
150ZIMNY Tomasz 323śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-60NIE00:00:1400:58:1501:42:17
151WÓJCIK Radosław 325WROCŁAWM-30NIE00:00:1400:57:0101:46:13
152BAKA Marcin 334GTSGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:1401:04:2201:55:13
153BIAŁOBŁOCKA Alicja 467WROCŁAWK-30NIE00:00:1401:01:3601:50:04
154PIOTROWSKA Agnieszka 38GDAŃSKK-30NIE00:00:1501:06:0702:06:05
155GAZDA Michał 269ConstraviaPOZNAŃM-20NIE00:00:1501:04:2801:55:14
156CYNIAK Marek 480EVERRUNŁÓDŹM-50NIE00:00:1500:59:3101:49:46
157ŁUKASZEWICZ Bartosz 492PTB TRANZYT running‚ cycling‚ yachting TEAMCHYBYM-20NIE00:00:1501:04:3901:55:06
158PURCZYŃSKI Grzegorz 524ZIELONA GÓRAM-40NIE00:00:1500:53:0701:37:32
159FURGAŁ Dorota 17Elliterunnersclub.plOLEŚNICAK-40NIE00:00:1501:07:5701:59:45
160MUCHA Piotr 122Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40NIE00:00:1501:00:0201:50:05
161MÓLL Mateusz 267WROCŁAWM-20NIE00:00:1500:49:3501:29:44
162SWOBODA Marek 388GŁUSZYCAM-30NIE00:00:1500:41:5601:16:50
163RESSEL Joanna 489Bukowy ParkPOLANICA ZDRÓJK-30NIE00:00:1501:00:0801:45:27
164WYSOCKI Tomasz 36OchajoRun&FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:1601:08:5702:04:44
165KASZYŃSKI Tomek 82LUBOŃM-40NIE00:00:1600:51:2201:29:40
166KUCHARSKI Piotr 190Amator - niezrzeszony‚ czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!GLINIK GM. DESZCZNOM-50NIE00:00:1601:02:5901:52:53
167WYSOCKI Łukasz 191POZNAŃM-40NO00:00:1600:52:2701:34:24
168PODOLUK Marek 394WROCŁAWM-40NIE00:00:1600:53:4101:37:24
169ROŚLICKI Jarosław 461Ubezpieczenia dla Aktywnych/OborygeniOZOROWICEM-40NIE00:00:1600:55:1301:40:05
170DUDA Monika 531RAZ SzczecinSZCZECINK-40NIE00:00:1601:02:5401:50:11
171CIESIELSKA Nikola 15KRAKÓWK-30NIE00:00:1601:11:3802:11:11
172ŻMUDKA Bartek 142RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:1601:09:0302:04:36
173MICHAŁEK Marian 175KOMORNIKIM-40NIE00:00:1601:00:4201:49:10
174KIELEK Jakub 322Zawiani KołobrzegPOZNAŃM-20NIE00:00:1601:06:1701:53:13
175KOZŁOWSKI Wojciech 51LISOWICEM-50NIE00:00:1701:03:2301:52:29
176PIECUCH Karolina 161Lacho TeamPRZEWORSKK-30NIE00:00:1700:59:2401:45:03
177MAĆKOWIAK Damian 262POBIEDZISKAM-30NO00:00:1701:02:5401:54:50
178KURKOWIAK Krzysztof 295wkurw_teamWROCŁAWM-30NIE00:00:1701:03:3301:50:38
179BONIKOWSKI Mateusz 441GRODZISK MAZOWIECKIM-30NIE00:00:1701:02:4001:52:19
180OCHMAŃSKI Adam 472AGB TorfyŁÓDŹM-40NIE00:00:1701:07:2402:05:26
181ANDRZEJCZAK Paweł 19KALISZM-40NIE00:00:1701:06:1702:04:48
182SAJDUDA Adam 213pokazeciswiatWROCŁAWM-20NIE00:00:1700:51:5201:33:11
183WNUK Dominik 308Zawiani KołobrzegKOŁOBRZEGM-20NIE00:00:1701:10:1202:09:26
184WALA Patryk 7Bieg Opolski / Załoga GórskaZABKOWICE SLASKIEM-20NIE00:00:1801:04:5801:55:08
185PIECUCH Marcin 92Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1800:56:0201:37:53
186SKOKOWSKI Jacek 106śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-50NIE00:00:1801:03:0101:52:35
187AUGUST Kajetan 130CZELADŹM-20NIE00:00:1801:00:0101:45:49
188SZOŁTYSEK Beata 235Ochajo&RunOCHOJECK-40NIE00:00:1801:28:1302:37:56
189ŁUCZAK Marcin 419PLEWISKAM-30NIE00:00:1800:54:2901:36:47
190KAMIŃSKI Wiesław 557M-5000:00:1801:00:3201:44:52
191ZERZUT Jarosław 61śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-50NIE00:00:1800:58:5301:43:34
192KACZMAREK Karol 178ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE00:00:1801:07:1402:00:33
193SAK Tomasz 197Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-40TAK00:00:1800:52:5201:34:29
194KONOPNIAK Krzysztof 519Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:1800:54:4801:38:43
195DURKIEWICZ Tomasz 129DOM KULTURY JOGIDĘBNOM-40NIE00:00:1900:57:5701:44:33
196JĘCEK Maciek 233ŁÓDŹM-30NIE00:00:1900:49:0901:27:17
197SKUDLARSKI Jakub 305Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1900:54:1101:34:06
198MICHNIEWICZ Mariusz 307Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-40TAK00:00:1901:02:0101:54:30
199SZNAJDER Joanna 540GŁUCHOŁAZYK-40NIE00:00:1901:01:0901:50:04
200BEDNARZ Sebastian 148OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:1900:58:1701:44:35
201KLABISZ Dawid 179BEDZINM-30NIE00:00:1900:55:5701:37:55
202PILARSKA Magdalena 391WKTJ PoznanPOZNANK-30TAK00:00:1901:03:2601:50:36
203BEDNARZ Małgorzata 451OTM.bOTMUCHÓWK-40NIE00:00:1900:59:3001:44:35
204RZEŹNIK Mariusz 199ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE00:00:2001:07:2702:00:36
205GULCZYŃSKI Tomasz 208SPUCHLAKI TEAMMUROWANA GOŚLINAM-30NIE00:00:2000:57:3001:45:24
206FRYBEL Damian 33Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAM-40NIE00:00:2001:00:0501:44:37
207LITWINOWICZ Karolina 75BEDZINK-30NIE00:00:2001:09:2902:04:05
208PISINGAS Mariusz 188Bieganie to mój trzeźwy wybórGLIWICEM-40NIE00:00:2001:27:4002:37:54
209PILARSKI Jacek 194Aktywni KoninKONINM-50NIE00:00:2001:03:3701:52:50
210URBANIAK Hubert 214ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-30NIE00:00:2000:54:2901:35:39
211MUSIELAK Piotr 281PGB Sportowa Paczka UP. P-Ń 56POZNAŃM-50NIE00:00:2001:04:1001:51:36
212DZIUBA Piotr 324WROCLAWM-40NIE00:00:2000:58:3301:43:13
213PISOWŁODZKA Dagmara 487DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE00:00:2001:09:0702:02:34
214LEWKOWSKI Aleksander 244WARSZAWAM-30NIE00:00:2100:56:0201:38:46
215ANTECKI Jacek 397ŁÓDŹM-40NIE00:00:2101:00:0001:48:58
216MILER Marcin 15006 KleofasŁAZISKA GÓRNEM-40NIE00:00:2100:56:1101:39:06
217CHOJNACKA Marta 156LUBINK-30NIE00:00:2101:06:5301:56:15
218MACHTAŁOWICZ Beata 166ŁÓDŹK-30TAK00:00:2101:21:1902:24:11
219ROGÓRZ Andrzej 185WROCLAWM-40NIE00:00:2101:00:4301:50:55
220ŚRODA Michał 283TMTeamTRZEBNICAM-30NO00:00:2100:48:3101:26:03
221PRZYBYSZ Artur 332Biegaj po endorfinyPOZNAŃM-20NIE00:00:2101:01:3301:46:08
222GOLABIOWSKI Jarek 464Biegacze Swinoujscie/W_kurw TeamSWINOUJSCIEM-50NIE00:00:2101:09:2002:05:54
223IGNACIUK Paweł 11SŁUPSKM-30NIE00:00:2201:01:5101:48:11
224BRODA Dominik 54WROCŁAWM-30NIE00:00:2200:54:4601:37:13
225PRYSZCZ Mirosław 79RUDA ŚLĄSKAM-40NIE00:00:2201:12:2002:08:40
226CIURASZKIEWICZ Andrzej 294WROCŁAWM-40NIE00:00:2200:53:4101:33:37
227MACHTAŁOWICZ Szymon 89ŁÓDŹM-30TAK00:00:2201:04:2101:56:31
228LUBIK Adam 104POZNAŃM-30TAK00:00:2201:02:3701:51:26
229KOTECKI Paweł 116Expansja Advertising/ King Runner UltraPOZNAŃM-20NIE00:00:2200:59:5401:48:27
230PALACZ Marcin 266BRZEGM-40NIE00:00:2200:52:4501:33:00
231EMILIANÓW Agnieszka 293ZIELONA GÓRAK-30NIE00:00:2201:07:3102:01:08
232WRZESIŃSKI Piotr 488GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2201:06:5301:56:50
233SŁYSZ Szymon 23NSK RUNSWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:2300:49:0201:28:59
234GRZESIAK Wojciech 120SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30NIE00:00:2301:00:0601:48:03
235WIŚNIEWSKA Ewelina 174HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAK-30NIE00:00:2301:40:1403:04:41
236CHOROSTKOWSKI Bartosz 227Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-30NIE00:00:2300:55:0501:36:55
237BUKAŁA Janusz 443OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:2301:01:0001:46:10
238GRUNDKOWSKI Oskar 449SOLEC KUJAWSKIM-20NIE00:00:2301:06:1201:57:16
239JAŹWIŃSKI Krzysztof 114Rozbiegani ŻychlinŻYCHLINM-40NIE00:00:2301:05:5501:56:28
240KONOPKA-LULEK Agnieszka 137RUN is FUNPOZNAŃK-40TAK00:00:2301:04:3301:54:22
241SOŁTYSIAK Marta 303ŁÓDŹK-30TAK00:00:2301:02:1501:50:06
242KĄCKI Paweł 311Rącze RaciczkiWARSZAWAM-40NIE00:00:2400:55:4501:36:59
243SERWATKIEWICZ Grzegorz 395TŁUMACZÓWM-30NIE00:00:2401:10:5402:05:58
244SKRZYPIŃSKA Olga 13Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-30NIE00:00:2401:06:5601:57:12
245SZNAJDER Paweł 187BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:2400:56:2301:40:50
246KOLIBABSKI Radosław 265Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:5201:53:11
247GREGUŁA Maciej 453SZCZECINM-30NIE00:00:2400:55:3101:38:03
248KOLAŚNIEWSKI Marek 499POZNAŃM-40TAK00:00:2401:09:3402:00:33
249FURMAN Agnieszka 6OchajoRun & FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:2501:32:0402:47:47
250FURMAN Michał 76OchajoRun & FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:32:0202:47:50
251JAKUBOWSKI Wojciech 296KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:2501:04:5601:58:20
252MARKOWSKA Karolina 345Europa Ubezpieczenia/NOAWROCŁAWK-30NIE00:00:2501:00:0701:48:17
253JANOWSKI Michał 387POZNAŃM-30NIE00:00:2500:58:5201:48:15
254KOCHMAŃSKA Marta 514BOŻKÓWK-30NIE00:00:2501:12:0802:09:17
255KRUŻOŁEK Monika 246TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2500:56:3301:39:25
256WSZĘDYBYŁ Dorota 497KONINKOK-30NIE00:00:2501:06:0701:55:05
257ZYCHOWICZ Paweł 330OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:2601:04:4301:53:41
258MICHALSKA Agnieszka 362Kłodzko przyTwierdza BieganieKROSNOWICEK-40NIE00:00:2601:25:2102:32:06
259PŁUCIENNICZAK Bartosz 386KOŁOM-30NIE00:00:2601:09:5902:02:19
260SIEPIELSKI Damian 398NOWA WOLAM-30NIE00:00:2601:07:2001:58:58
261LESZCZYŃSKA Weronika 415Syberian Husky TeamDESZCZNOK-30NIE00:00:2601:12:1402:09:08
262GAJDOWSKI Przemysław 14WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:00:5901:49:40
263WYSOCKI Grzegorz 117WŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:2601:12:4802:18:02
264SOWIŃSKA Anetta 302BBLGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE00:00:2601:21:3202:26:48
265JELENIEWSKA Barbara 389GORZÓW WLKP.K-30NIE00:00:2601:09:1101:57:33
266KACZOR Marcin 510ŚWIĘCIECHOWAM-40TAK00:00:2600:56:1401:40:06
267RUSIN Szymon 26IWINYM-30TAK00:00:2701:11:2402:06:36
268KURZAWIAK Wojciech 77ZgórmysynyKARŁÓWM-40TAK00:00:2701:19:5102:20:44
269SIKORSKI Dariusz 110InsERT TEAMDZIERŻONIÓWM-30TAK00:00:2701:04:2501:51:40
270SWIATEK Julia 494CHYBYK-30NIE00:00:2701:06:0901:49:59
271SWIATEK Jarek 495CHYBYM-30NIE00:00:2701:18:1402:09:21
272BARAN Paulina 124Rącze RaciczkiPIASECZNOK-30NIE00:00:2701:06:5701:57:12
273STAWIŃSKI Michał 237WROCŁAWM-30NO00:00:2701:04:0801:54:03
274JASICKI Krzysztof 240Niedzielni BiegaczeTYCHYM-40NIE00:00:2701:09:0302:00:44
275DOLSKA Sara 528PLEWISKAK-30NIE00:00:2701:06:5601:56:11
276BRYNIARSKI Bartosz 544JELENIA GÓRAM-40NIE00:00:2701:00:2701:49:42
277SKRZEK Marcin 173Pro-Run WrocławWROCŁAWM-40NIE00:00:2801:09:2502:00:21
278FEDYSZYN Anna 285śRUNdunia SzczecinSZCZECINK-30NIE00:00:2801:19:1702:16:52
279ŻAK Dominika 329Pierdy PuszczySZCZECINK-30NIE00:00:2801:19:1502:16:49
280MARMUROWICZ Krystian 170Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM-40NIE00:00:2801:09:5202:02:23
281KOLEJ Monika 406Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPK-40NIE00:00:2801:12:3302:09:43
282ĆWIKLIŃSKI Maciej 496KONINKOM-40NIE00:00:2801:04:4701:55:03
283ZAUCHA Marta 217KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE00:00:2901:14:2202:11:48
284MAŚLAK Marzena 319Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIE00:00:2901:21:4902:14:02
285MAŚLAK Jacek 321Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40NIE00:00:2901:21:2802:13:58
286ŁAGOŻNY Jolanta 355Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-30NIE00:00:2901:36:5002:50:47
287HOMA Marta 370Kłodzko przy Twierdza BieganieKŁODZKOK-40NIE00:00:2901:14:5702:13:18
288STANKOWSKI Przemysław 458POZNAŃM-40NIE00:00:2901:17:1302:15:25
289SUDUŁ Jarosław 484klub Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2901:02:2501:46:42
290IZYDORSKI Marcin 57WROCŁAWM-30NIE00:00:2901:01:3001:47:26
291KADŁUBOWSKI Piotr 112KOTWICA BRZEG / SRC TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2900:57:3101:44:22
292OLSCHIMKE MARMUROWICZ Barbara 34Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK-40NIE00:00:3001:06:5001:56:06
293ŚWIATOWIEC Anna 108KRAKOWK-40NIE00:00:3001:04:2201:52:56
294DIERING Tomasz 242RMSKÓRZEWOM-30NIE00:00:3001:02:3201:47:54
295WOLOSZYN Konrad 268SZCZECINM-40NIE00:00:3000:51:3701:33:03
296SZCZYPEK Ola 278SZCZECINK-30NIE00:00:3001:28:5402:43:13
297HOREGLAD Maria 558NOAWARSZAWAK-3000:00:3001:13:0802:09:48
298DUDEK Krzysztof 157Strzegomska DwunastkaUDANINM-40NIE00:00:3000:56:2301:38:39
299BIS Marcin 339Bbl Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:3001:11:2002:08:14
300JELINSKI Sebastian 369NOAWROCŁAWM-40NIE00:00:3001:14:4502:10:56
301BAGIŃSKA Paula 516POZNAŃK-20NIE00:00:3001:24:4102:26:05
302SYGNAT Marcin 49POLKOWICEM-30NIE00:00:3101:12:0402:02:08
303PIDANTY Grzegorz 50ZHR StrzegomSTRZEGOMM-40NIE00:00:3101:06:0801:59:18
304DOBROCHOWSKI Marek 153Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:3101:01:4301:51:55
305WOJCIECHOWSKI Aleksander 260RMWRZEŚNIAM-30NIE00:00:3101:08:3302:03:22
306ZARABSKA Kamila 420WROCŁAWK-30NIE00:00:3101:18:5902:21:45
306MARCIA Oliwia 444UKAWARSZAWAK-30TAK00:00:3101:19:0902:22:18
308POCIĘGIEL Michał 16Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:00:3101:08:4101:57:39
309DUDEK Mariola 205Strzegomska DwunastkaUDANINK-40NIE00:00:3101:23:4102:28:47
310FLACZYŃSKI Michał 63iMenelIWINYM-30NO00:00:3201:23:3802:30:28
311KRÓL-PIDANTY Marzena 134STRZEGOMK-40NIE00:00:3201:06:4001:59:20
312JARUS Andrzej 421Wkurw_teamGALLSPACHM-40NIE00:00:3200:58:1601:42:41
313DUDEK Mariusz 29RUDA ŚLĄSKAM-40NIE00:00:3200:59:0701:44:03
314PIECUCH Małgorzata 96PRZEWORSKK-50NIE00:00:3201:19:5102:18:44
315GINTER Katarzyna 210Eskadra KrakówKRAKÓWK-30NIE00:00:3201:25:0402:33:40
316ZATOŃ Adrian 276Grube paruwyWROCŁAWM-40YES00:00:3201:06:1801:55:20
317KRAWIEC Piotr 349Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-30NIE00:00:3201:06:5301:59:16
318RUSIN Jakub 10IWINYM-30NIE00:00:3301:23:2802:30:05
319KASPERSKA Barbara 93BBL GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE00:00:3301:05:4201:54:51
320PIOTROWICZ Kamila 200DERBYK-20NIE00:00:3301:02:5301:51:17
321CHRZUSZCZ Anna 263GORZÓW WIELKOPOLSKIK-30NIE00:00:3301:12:3602:08:26
322MALISZAK Agnieszka 347LEGNICAK-30NIE00:00:3301:21:2002:30:54
323FRONCZKOWSKA Barbara 447Akademicki Klub GórskiŁÓDŹK-30NIE00:00:3301:10:4802:02:17
324PONIATOWSKI Seweryn 46WROCŁAWM-30NIE00:00:3300:58:1701:44:55
325KULA Piotr 71ZdezorientowaniWARSZAWAM-40NIE00:00:3301:10:0602:07:12
326MARCINKIEWICZ Marta 113MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-50NIE00:00:3301:20:3902:24:55
327NIESPODZIANA Anna 241Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:3301:15:0202:13:50
328SKONECZNY Artur 20TOMASZÓW MAZ.M-40NIE00:00:3401:19:1602:20:51
329FERET Hubert 66DERBYM-30TAK00:00:3400:54:2401:37:14
330SZUKAŁA Izabela 154POZNAŃK-30NO00:00:3401:13:0102:10:30
331WIŚNIEWSKA Dorota 553Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAK-40NIE00:00:3401:12:4302:05:45
332DUDEK Agnieszka 101RUDA ŚLĄSKAK-30NIE00:00:3401:13:5502:13:10
333MATUSIAK Mateusz 159ZIELONA GÓRAM-20NIE00:00:3400:58:3401:44:47
334JANUS Katarzyna 292BRZEGK-40NIE00:00:3401:17:4502:13:56
335SUROWIEC Robert 501GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:3401:12:5902:07:53
336KOTECKA-CYZA Małgorzata 207Kotwica BrzegBRZEGK-30NIE00:00:3501:25:0102:25:49
337PAKULSKA-TOMZA Dorota 226SUCHY LASK-40NIE00:00:3501:11:3302:05:57
338LEŚNIAK Karolina 338TMTeamWROCŁAWK-30NIE00:00:3500:58:5201:41:08
339ŁAMPIKA Kinga 139Night Runners WroclawSMOLECK-40NIE00:00:3501:21:0502:23:59
340NOWAK Łukasz 343NOA / CS RUNNING TEAMWROCŁAWM-30NIE00:00:3500:50:5701:29:08
341BUJALSKI Szymon 381POZNAŃM-40NIE00:00:3501:20:0802:18:36
342MASZEWSKA Agata 382WARSZAWAK-30NIE00:00:3501:20:1102:18:45
343BARTOSIK Kamila 121Night Runners Wrocław/#SobasTeamSMOLECK-40NIE00:00:3601:21:0802:24:00
344PIETRZOK Wojciech 128Night RunnersZABRZEM-30NIE00:00:3601:04:3901:52:19
345FEDOROWICZ Jovita 180KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE00:00:3601:10:0202:03:52
346BALWIERCZAK Piotr 73Night Runners Wrocław / RMT TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:3601:17:5002:19:47
347GŁÓWKA Paweł 169Europa Ubezpieczenia/ TMTeamŻARYM-20NIE00:00:3601:01:5001:48:50
348GALIŃSKI Kamil 221Kotwica BrzegWROCŁAWM-30NIE00:00:3600:57:2701:44:15
349FLORCZAK Monika 408WROCŁAWK-30NIE00:00:3601:17:2802:18:21
350ANTOSIAK Tomasz 445TmTeamWROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:1901:48:21
351TOL Kamil 527Mafia Team LubliniecTANINAM-30NIE00:00:3601:01:4201:49:29
352OLSZEWSKI Artur 543parkrun KatowiceDĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:3600:57:3601:41:15
353BASZCZYŃSKA Barbara 318Wkurw_teamBRZEGK-50NIE00:00:3701:33:3902:50:31
354NOWAK Katarzyna 446Tim jest TimOZIMEKK-30NIE00:00:3701:24:1602:25:05
355OLECHOWSKI Marcin 554Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAM-40NIE00:00:3701:22:0302:28:39
356NAPIERAŁA Katarzyna 70SUCHY LASK-40NIE00:00:3701:14:5202:09:28
357DAMM Beata 220DammTeamRunnersBRZEGK-30NIE00:00:3701:20:2102:18:42
358BARAŃSKI Piotr 317WARSZAWAM-30NIE00:00:3701:04:4201:52:01
359BORKOWSKA Patrycja 350BRZEGK-40NIE00:00:3701:21:0202:23:55
360BULKOWSKA Asia 509BRZEGK-40NIE00:00:3701:23:3002:35:29
361KARAWACKI Grzegorz 119Kęckie HarpaganyKĘTYM-30NIE00:00:3801:05:5301:55:40
362CICHOMSKA Marzena 228Biegam bo muszę inaczej się uduszęKĘTRZYNK-30NIE00:00:3801:25:4802:31:49
363KOSZYKA Weronika 261Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEK-20NO00:00:3801:26:1702:30:42
364PAWŁOWSKI Sławek 312Kalenji by DecathlonŻNINM-20NIE00:00:3801:15:1802:13:32
365KRUSZEWSKI Jacek 336Mukainada Running TeamWARSZAWAM-40NO00:00:3801:11:5802:08:44
366KRUZEL Rafał 506Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:3801:14:5702:13:43
367STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 209Tim jest TimOZIMEKK-40NIE00:00:3901:17:3402:19:25
368BARAN Zenon 216Rącze RaciczkiWARSZAWAM-60NIE00:00:3901:13:1002:05:08
369PAŁUCKA Marta 287Projekt UltraZALASEWOK-30NIE00:00:3901:23:2702:31:40
370HORAK Roland 440Kęckie HarpaganyKĘTYM-30NIE00:00:3900:58:3301:41:27
371BEDNARSKA-ZKOZIOŁ Danuta 273Wkurw_teamZIELĘCICEK-40NIE00:00:3901:23:1102:34:38
372PLOK Krzysztof 434Team PlokPOLKOWICEM-50TAK00:00:3901:10:3302:07:31
373PISKORSKA Katarzyna Ewa 542OLSZANKAK-40NIE00:00:3901:31:4202:39:16
374NIEDOBA Barbara 532OZIMEKK-30NIE00:00:4001:24:1402:25:02
375CZECH Dorota 87Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWK-40NIE00:00:4001:26:5102:36:19
376DOJS Aleksandra 189Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4001:17:4202:17:29
377WALUŚKIEWICZ Artur 224BoanergesWROCŁAWM-50NIE00:00:4001:07:5001:52:50
378JEDYNAK-DOROSZ Izabela 465KB MANIAC POZNAŃTULCEK-40NIE00:00:4001:19:3602:19:19
379SOBAŁA Łukasz 518Morsy PoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:4001:10:5002:04:28
380POWAŁA Janusz 65JiLLUBINM-60NIE00:00:4101:18:3802:21:29
381GOSTEVS Filips 251SKAWINAM-40NIE00:00:4101:12:3002:11:43
382MIKRUT Paweł 313WROCŁAWM-30NIE00:00:4100:59:1701:44:15
383KACIUPA Agnieszka 327Wierzbicki Running ProjectSZCZECINK-40NIE00:00:4101:21:5402:24:25
384NOWAK Marcin 455Tim jest TimOZIMEKM-30NIE00:00:4101:05:5701:54:12
385NASTAWSKA Monika 40KALISZK-40NIE00:00:4101:29:0702:42:32
386KWAPIŃSKA Anna 60świętuję urodziny DorotkiTRZEBNICAK-30NIE00:00:4101:26:5002:36:18
387FIGAS Joanna 407Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK-30NIE00:00:4101:06:4801:55:26
388PEPLOWSKA Sylwia 91WARSZAWAK-40NIE00:00:4201:25:4602:35:55
389GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 361Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:4201:13:5202:11:44
390ZIEWIEC Marcin 538GROBLICEM-30NIE00:00:4200:58:4701:43:24
391FRANKIEWICZ Jakub 43Aniołki CharliegoKRAKÓWM-40NIE00:00:4201:04:0701:53:07
392WIJAS Robert 466Training LabWARSZAWAM-40NIE00:00:4201:06:2101:59:15
393GRĘDA Elżbieta 473Tim jest TimOZIMEKK-40NIE00:00:4201:17:3002:19:28
394ROLICZ Tomasz 530JUGÓWM-40NIE00:00:4201:05:5501:55:50
395ODOLCZYK Joanna 236Rącze RaciczkiWARSZAWAK-50NIE00:00:4301:12:1502:05:09
396KRUCZEK Mirosław 245KW OpoleLEWIN BRZESKIM-50TAK00:00:4300:55:5301:40:44
397BŁACHNO Marcin 277KRAKÓWM-40NIE00:00:4301:08:3502:04:21
398KORNAŚ Marcin 378Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40NIE00:00:4301:17:4902:18:22
399MALIK Agnieszka 555Aga Malik TeamKŁODZKOK-40NIE00:00:4300:55:4801:39:37
400CWOJDZIŃSKI Piotr 84Night Runners/ No Probllama TeamPOZNAŃM-40NIE00:00:4300:59:1201:48:05
401MORAWSKA Anna 98WARSZAWAK-60NIE00:00:4301:23:5802:29:48
402SIWEK Jagoda 288PRZYGÓRZEK-20NIE00:00:4301:14:4402:06:24
403ŁABĘDZKI Mariusz 53Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-40NIE00:00:4401:04:5001:54:06
404MNICH Tomasz 67GLIWICEM-40NIE00:00:4401:06:5802:01:30
405CZOCHARA Marta 164AmatorkaOPOLEK-40NIE00:00:4401:29:5702:43:44
406SZYMCZAK Katarzyna 354KALISZK-50NIE00:00:4401:17:3102:15:12
407GAJEWSKI Sebastian 379Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM-30NIE00:00:4401:05:2501:55:28
408ZEMŁA Krzysztof 393MALINOWICEM-50NIE00:00:4401:28:1402:38:43
409TURLEJ Dariusz 196KondycjaWARSZAWAM-60NIE00:00:4401:04:2801:52:37
410MIGDAŁ Adrian 425KRAKÓWM-40NIE00:00:4401:16:5302:14:29
411SZYMAŃSKA Hanna 24Daj Radość NiepełnosprawnymSKÓRKAK-40NO00:00:4501:28:4502:36:52
412CZOCHARA Robert 201AmatorOPOLEM-40NIE00:00:4501:20:0302:15:28
413DĄBROWSKI Michał 97Team ZabieganeDniWARSZAWAM-40NIE00:00:4501:14:5102:18:41
414GĘBICKA Agata 126Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-30NIE00:00:4501:13:0702:09:00
415WILK Magdalena 138Team ZabieganeDniWARSZAWAK-40NIE00:00:4501:10:4202:18:41
416KUBIAK Karolina 165excaliburWEJHEROWOK-40NIE00:00:4501:03:2701:54:01
417CISŁAK Anna 239STARA IWICZNAK-30NIE00:00:4501:24:4802:35:46
418TRZECIAK Przemysław 507Biegadębiec-PoznańPOZNAŃM-50NIE00:00:4501:10:5302:02:24
419JARACZ-PATEREK Alina 306NOAWROCŁAWK-40NIE00:00:4601:14:4702:19:54
420RABSZTYN Andrzej 353TMTeamWROCŁAWM-40NIE00:00:4601:08:4502:00:09
421SIERŻANT Paweł 470Przedsiębiorstwo Komunalne PleszewPLESZEWM-30NIE00:00:4601:02:2101:45:49
422SZYMAŃSKI Jacek 27SKÓRKAM-50NIE00:00:4601:28:1302:36:56
423TURNIAK Miłosz 309HireRight Running TeamGLIWICEM-30NO00:00:4601:10:5202:04:46
424KARWAT Dawid 340ŚWIEBODZICEM-30NIE00:00:4601:19:2802:19:16
425WILANOWSKI Tomasz 366WROCŁAWM-50NIE00:00:4601:14:4102:09:07
426MACIEJEWSKI Dariusz 475BBL PleszewPLESZEWM-20NIE00:00:4601:01:5401:45:49
427MAKLES Wioletta 280NOAWROCŁAWK-40NIE00:00:4701:14:4702:18:26
428SZCZUKA Joanna 344Politechnika PoznańskaWIRYK-20NIE00:00:4701:20:1402:15:24
429ADAMCZEWSKI Jakub 300Night Runners/ NBR TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:4700:59:3001:47:22
430SZYMCZAK Tomasz 357Pratt & Whitney KaliszKALISZM-40NIE00:00:4701:12:5902:06:17
431FRĄCZEK Iwona 365WROCŁAWK-30NIE00:00:4701:19:2202:20:02
432KOCEMBA Kamil 426Kęckie HarpaganyKOBIERNICEM-30NIE00:00:4701:00:3101:45:28
433BUSS Konrad 9Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:4801:11:5702:03:42
434JANKOWSKI Maciej 35POZNAŃM-40NIE00:00:4801:11:1302:04:56
435BUSS Jakub 52KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:00:4801:12:0902:03:42
436WOŁCZEK Małgorzata 215SULECHÓWK-30NIE00:00:4801:25:3702:32:25
437ŻERKO Klaudia 225POZNAŃK-30NIE00:00:4801:05:4802:00:14
438WYRODEK Jakub 252TurboptysieNOWA RUDAM-30NIE00:00:4800:49:2601:25:28
439SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 427Gazele na starcieWARSZAWAK-30TAK00:00:4801:12:4902:05:38
440CZAPRAN Magdalena 333HireRight Running TeamPYSKOWICEK-30NO00:00:4801:11:5502:04:45
441WARA- WĄSOWSKI Maciej 109ŁÓDŹM-50NIE00:00:4901:24:3702:32:32
442ZDYB Grzegorz 115BOHAR PALETY RunnersLEŚNIÓW WIELKIM-40NIE00:00:4901:07:1501:59:36
443GRUDZIEN Malgorzata 255ZĄBKOWICE ŚL.K-30NIE00:00:4901:11:4502:04:01
444HETMANCZYK Maciej 258CZELADZM-30YES00:00:4901:17:2302:16:40
445GIBAS Wojciech 275KATOWICEM-30YES00:00:4901:22:5402:22:27
446POŁCZYŃSKI Maciej 341Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:00:4901:20:2202:15:20
447RUKS Jaroslaw 182POZNANM-30NO00:00:5001:08:2502:02:26
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
448PODSIADŁY Robert 192Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-60NIE00:00:5001:50:49
449BOREK Mateusz 56WROCŁAWM-20NIE00:00:5001:19:5602:23:47
450MARZEC Dominik 186WROCŁAWM-30NIE00:00:5001:02:1201:48:01
451NEUMANN Jacek 476Centrum Łąkowa 1RADKÓWM-50NIE00:00:5001:07:0201:57:58
452URBANOWICZ Cezary 39POZNAŃM-30NIE00:00:5101:12:2402:02:10
453SOKOŁOWSKI Artur 64Team ZabieganeDniOTWOCKM-40NIE00:00:5101:25:2802:31:15
454PACZKOWSKI Bartosz 145218 CREWSZAMOTUŁYM-40NIE00:00:5101:11:5702:06:59
455FARION Marzena 297The FarionsSTRZEGOMK-30NIE00:00:5101:06:0001:54:56
456SZAJEK Arkadiusz 372POZNAŃM-30NIE00:00:5101:01:0201:45:12
457WERNO Bartłomiej 385RAWICZM-30NIE00:00:5100:58:5301:43:13
458BIECHOŃSKI Jarosław 102POZNAŃM-40NIE00:00:5101:12:1202:02:08
459BARAŃSKI Damian 5Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M-20NIE00:00:5201:46:3803:06:26
460TATARATA Paweł 435Training LabWARSZAWAM-30NIE00:00:5201:28:2202:52:19
461LEDNICKI Michał 513SKÓRZEWOM-30TAK00:00:5201:11:4502:05:33
462GAŁOSZ Łukasz 550OLEŚNICAM-20NIE00:00:5201:11:5102:09:52
463BARAŃSKA Marta 32Gorzów BIEGAGORZÓW WLKPK-20NIE00:00:5201:46:3803:06:26
464GULINSKI Artur 218218CREWPOZNAŃM-40NO00:00:5201:11:5202:06:14
465OLEJNIK Marcin 545ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-30NIE00:00:5201:11:5402:09:52
466BARTNICKI Jędrzej 68Sieradzbiega.plSIERADZM-20NIE00:00:5301:19:1902:17:20
467SOBKOWIAK Marcin 127CrossFatPoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:5301:08:2101:58:31
468BŁASZCZYK Rafał 144Sieradzbiega.plSIERADZM-50NIE00:00:5301:18:5702:17:17
469PIELICHATA Magdalena 253KŁODZKOK-30NIE00:00:5301:28:4302:42:04
470FRIDRICH Marcin 403Training LabWARSZAWAM-30NIE00:00:5301:00:0301:45:13
471MIERZEJEWSKA Aleksandra 471TRAINING LABWARSZAWAK-20NIE00:00:5301:13:1102:10:28
472ADAMIAK Marta 556ZŁOTY STOKK-3000:00:5301:27:2002:42:03
473WAŚCIŃSKI Roman 151Pędzi - ParaBOJANOWOM-50NIE00:00:5401:19:5402:22:47
474URBAŃSKA Paulina 417Training LabWARSZAWAK-30NIE00:00:5401:10:4602:03:33
475KUCOWSKA Anna 481TRAINING LABWARSZAWAK-30NIE00:00:5401:29:4002:43:53
476WAŚCIŃSKA Edyta 74Pędzi - ParaBOJANOWOK-50NIE00:00:5401:25:5802:23:56
477JANOWSKI Michał 474Training LabWARSZAWAM-20NIE00:00:5401:06:3502:02:48
478ZABŁOTNY Paweł 328ZŁOTORYJAM-40NIE00:00:5501:06:0101:55:45
479PAWIŃSKI Artur 533Adidas Runners WarsawWARSZAWAM-40NIE00:00:5501:04:2601:49:41
480PRZYBYŁ Tomasz 541Night Runners Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:5501:20:4702:21:50
481ZAJĄC Krzysztof 171POZNAŃM-40NIE00:00:5601:32:4602:50:14
482CZERNYSZ Grzegorz 257SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAM-40NIE00:00:5601:12:5902:05:47
483POSADOWSKI Cyprian 552ZŁOTORYJAM-30NIE00:00:5601:03:4801:50:45
484MIKOŁAJEC Piotr 374WROCŁAWM-30NIE00:00:5701:05:5501:55:48
485NETOLICKÝ Martin 548BRNOM-30NIE00:00:5701:08:5002:00:13
486KOHUT Rafał 560GORZÓW WIELKOPOLSKIM-5000:00:5801:32:4002:44:46
GAWLEWICZ Krystyna 234Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIEDNF00:51:20 DNF01:31:44 DNF
BONIEC Radosław 515ŻARYM-20NIEDNF DNF DNF
BOROWIECKI Krzysztof 184GT RATGORZÓW WLKP.M-30NIEDNF01:08:40 DNF DNF
FRĄCZEK Marcin 358TMTeamWROCŁAWM-40NIEDNF01:28:50 DNF DNF
TEKIELI Kacper 4Polar sport / KW TrójmiastoGDAŃSKM-30TAKDNF00:56:03 DNF DNF
Znaleziono 491 wynik(ów)