ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1MISIAK Bartosz 520Alpin Sport HOKA One One TeamSTRONIE-ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:0200:37:29
2BRÝDL Pavel 2Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVM-40NIE00:00:0100:38:14
3NORBERT Michał 30KB SobótkaŚWIDNICAM-30NIE00:00:0700:38:17
4DUTKOWSKI Mikołaj 250UKS Arkady RaszkówRASZKÓWM-20NIE00:00:0200:39:08
5GUSTAW Łukasz 290Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-20NIE00:00:0400:39:37
6MIŚ Zbyszek 373ZAGORZYCEM-30NIE00:00:0900:40:12
7ANTOSIAK Tomasz 502ANTONTEAMKĘDZIERZYN KOŹLEM-40NIE00:00:0300:40:17
8RUTKOWSKI Dawid 310GrizzlyTeamLUBINM-30TAK00:00:0200:40:49
9FIRLET Daniel 152Sudecki Klub Wysokogórski & HosnetBOGATYNIAM-40TAK00:00:0200:40:52
10KMIECIK Tomasz 58ŁĘŻYCEM-40TAK00:00:0300:41:13
11SWOBODA Marek 388GŁUSZYCAM-30NIE00:00:1500:41:56
12BALCAR Michał 525Červený KostelecČERVENÝ KOSTEC‚ KRÁLOVEHRADECKÝM-30NIE00:00:0800:42:49
13SOCHA Seweryn 360Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0900:42:53
14ZATOŃ Cezary 286Triactiv RidleyWROCŁAWM-30TAK00:00:0700:42:56
15GRUND Marek 47Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-30NIE00:00:0300:42:58
16KROSNY Sebastian 457STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-30NIE00:00:0300:43:02
17RUPIŃSKI Krzysztof 431Training LabKONSTANCIN-JEZIORNAM-20NIE00:00:0800:44:14
18MAJCHRZAK Maciej 31WROCŁAWM-30TAK00:00:1200:44:29
19LULIS Dawid 522WROCŁAWM-30NIE00:00:0600:44:43
20SZUKAŁA Piotr 168POZNAŃM-30NIE00:00:0400:44:45
21NIEPALA Jacek 147OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0500:44:46
22OLKIS Rafał 123Śnieżny RateMyTrail.comWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:44:59
23HEWELT Maciej 508Sklep Turystyczny e-horyzont.plGDYNIAM-30NIE00:00:0300:45:07
24GAWLEWICZ Tomasz 243Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40TAK00:00:0900:45:18
25TOMASIAK Natalia 1Salomon Suunto Team/ KW ZakopaneKRYNICA ZDRÓJK-30TAK00:00:0300:45:26
26LACHOWSKI Robert 41ŁÓDŹM-30NIE00:00:0800:45:29
27GORCZYŃSKI Norbert 21Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-20NIE00:00:0500:45:30
28ŁYJAK Błażej 512Chata Biegacza K34WROCŁAWM-40NO00:00:0000:45:31
29KOZANECKI Przemysław 270Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEM-20NO00:00:1100:45:42
30KRUPA Marcin 206AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA 4M-40NIE00:00:0300:45:50
31PODGÓRSKI Bogusz 352placki ziemniaczane z cukrem są spokoPOZNAŃM-30NIE00:00:0300:46:07
32SZCZĘŚNIAK Piotr 469GVTSTRZELINM-40NIE00:00:0500:46:08
33MIKA Andrzej 231WROCŁAWM-30NIE00:00:0600:46:18
34ŁAGOŻNY Łukasz 348Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-30TAK00:00:0300:46:46
35KOZIEŁ Tomasz 547Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:00:0400:46:50
36HOŁYST Andrzej 18GT RATNOWA RUDAM-30NIE00:00:0500:47:06
37OLSZAK Dariusz 367Msport teamLUBINM-30NIE00:00:0500:47:19
38GOŁĄB Mateusz 534Jurne KnuryPOZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:42
39DUNAJ Paweł 411GT RATWROCŁAWM-30NIE00:00:0300:47:54
40OPAŁKA Damian 351MyRaceWARSZAWAM-30NIE00:00:0600:48:04
41ZAWOJAK Aleksander 423Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:0600:48:12
42DAMEC Aleksander 177OchajoRun&FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:1000:48:30
43ŚRODA Michał 283TMTeamTRZEBNICAM-30NO00:00:2100:48:31
44ŁAŹNIOWSKI Dawid 202Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0400:48:36
45MYŚLIWIEC Przemysłąw 504Neurochirurgie Univ. Klinikum DresdenPOLANICA ZDRÓJM-30NIE00:00:0800:48:40
46KULIK Iwona 539Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK-20NIE00:00:0400:48:41
47TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 363MLKS RadkówMYSŁOWICEM-50NIE00:00:0200:48:54
48SŁYSZ Szymon 23NSK RUNSWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:2300:49:02
49JĘCEK Maciek 233ŁÓDŹM-30NIE00:00:1900:49:09
50MICHALSKI Piotr 100WROCŁAWM-30NO00:00:0800:49:11
51CIRKO Arkadiusz 424KGHM ZG RUNLUBINM-40NIE00:00:0500:49:12
52MOCZULSKI Rafał 537Kudowianka Cyklon Proal TeamLEGNICAM-30NIE00:00:0400:49:25
53WYRODEK Jakub 252TurboptysieNOWA RUDAM-30NIE00:00:4800:49:26
54GRYSZKIEWICZ Paweł 490GVTWROCŁAWM-30NIE00:00:0500:49:32
55MÓLL Mateusz 267WROCŁAWM-20NIE00:00:1500:49:35
56BAŁYS Katarzyna 371STRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0700:49:42
57BIHUN Natalia 486GTRATSIECHNICEK-30NIE00:00:0000:49:46
58GOŁĄB Janusz 3GLIWICEM-50TAK00:00:0900:49:51
59NIEZGÓDKA Tomasz 483Załoga GórskaWROCŁAWM-50NIE00:00:0700:49:52
60MAZIK Wojciech 399KW KrakowTARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:1000:49:52
61BRONISZEWSKI Jaroslaw 132MiekowoMIEKOWOM-40NIE00:00:0200:49:54
62KRAJEWSKI Wojtek 463KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-40NIE00:00:1100:50:00
63SANKOWSKI Paweł 477KŁODZKOM-30NIE00:00:1100:50:04
64BOSAKIEWICZ Tomasz 259OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0900:50:20
65LESIAK Tomasz 376ŁÓDŹM-30NO00:00:0700:50:23
66GILEWSKI Artur 412KudowiankaCyklonProalTeamKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:0500:50:26
67ŁĄK Tomasz 272NOAWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:50:26
68LULEK Paweł 105Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-30TAK00:00:1300:50:32
69WIDZIAK Piotr 146RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:1200:50:55
70NOWAK Łukasz 343NOA / CS RUNNING TEAMWROCŁAWM-30NIE00:00:3500:50:57
71BONIKOWSKI Tomasz 193GRODZISKI MAZM-40NIE00:00:0700:51:03
72ŁUKOMSKI Maciej 238ŁKW / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM-40TAK00:00:0800:51:07
GAWLEWICZ Krystyna 234Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIEDNF00:51:20 DNF
74KASZYŃSKI Tomek 82LUBOŃM-40NIE00:00:1600:51:22
75WOLOSZYN Konrad 268SZCZECINM-40NIE00:00:3000:51:37
76SAJDUDA Adam 213pokazeciswiatWROCŁAWM-20NIE00:00:1700:51:52
77DROPEK Sławomir 416PIWNICZNA ZDRÓJM-30NIE00:00:0500:52:01
78RODRIGUEZ ESTEVEZ Jesus 462GT RATWROCLAWM-30NO00:00:0200:52:03
79KOŁODZIEJSKI Jarek 546Sage FoundationPOZNAŃM-40NIE00:00:0600:52:04
80STANKIEWICZ Tomasz 279Srebrnogórska Ekipa BiegowaSREBRNA GÓRAM-30NIE00:00:1300:52:16
81RATYŃSKI Marek 315Otwocki tuptaczOTWOCKM-40NIE00:00:0400:52:18
82KRAWCZYK Jakub 59KRAKÓWM-20NIE00:00:1200:52:21
83WYSOCKI Łukasz 191POZNAŃM-40NO00:00:1600:52:27
84TOŚ Sebastian 498CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:52:32
85BUCHLA Marcin 377WROCŁAWM-40NIE00:00:0900:52:40
86ŁUCZYŃSKI Maciej 212GAWRAKŁODAWAM-40TAK00:00:1000:52:41
87PALACZ Marcin 266BRZEGM-40NIE00:00:2200:52:45
88STEC Piotr 99WARSZAWAM-40NIE00:00:0400:52:52
89FOLCIK Ziemowit 405Night Runners WrocławWROCŁAWM-40NIE00:00:0900:52:52
90SAK Tomasz 197Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-40TAK00:00:1800:52:52
91FERENC-SZMUC Edyta 211Kudowianka RunLEWIN KŁODZKIK-30NIE00:00:0500:52:58
92PURCZYŃSKI Grzegorz 524ZIELONA GÓRAM-40NIE00:00:1500:53:07
93BŁASZKIEWICZ Bogusz 383Dzikie Bobry/STR PoznanLUSOWOM-30NIE00:00:1000:53:08
94ANDRZEJEWSKI Drogosz 409RunAttackLUBINM-30NIE00:00:0100:53:15
95STANUCHIEWCZ Oskar 289CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1000:53:19
96KRAWCZYK Adriana 418CHOCIANÓWK-30NIE00:00:0300:53:23
97KRAKOWSKI Krzysztof 78PIŁAM-30NIE00:00:0700:53:29
98REJMAN Grzegorz 183#biegamgrzegorzrejmanWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:0800:53:38
99PODOLUK Marek 394WROCŁAWM-40NIE00:00:1600:53:41
100CIURASZKIEWICZ Andrzej 294WROCŁAWM-40NIE00:00:2200:53:41
101LESZCZYŃSKI Michał 400Syberian Husky TeamDESZCZNOM-40NIE00:00:0800:53:43
102KOWALCZYK Paweł 436KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:53
103NICPOŃ Sebastian 81Falstart RudnikiKRZEPICEM-20NIE00:00:1300:54:02
104CISKI Piotr 442WARSZAWAM-40NIE00:00:0600:54:07
105ORACZ Mateusz 299Bez LitościZALASEWOM-30NIE00:00:0700:54:09
106BEŚKA Sławomir 135OchajoRun & FriendsRYBNIKM-50NIE00:00:1000:54:10
107SKUDLARSKI Jakub 305Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1900:54:11
108KARWACKI Grzegorz 136Kat Cross/GlobusWAŁBRZYCHM-40NIE00:00:1000:54:12
109KRAŚNIEWSKI Jakub 493PTB TRANZYTCHYBYM-40NIE00:00:1400:54:12
110KURZAWIAK Grzegorz 195Grupa Biegowa KAYSERKARŁÓWM-30NIE00:00:1400:54:17
111FEICHTINGER Marek 438ŻORYM-40NIE00:00:1000:54:22
112FERET Hubert 66DERBYM-30TAK00:00:3400:54:24
113CHRZANOWSKI Paweł 160LĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:26
114LACKOWSKI Andrzej 404Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0500:54:29
115ŁUCZAK Marcin 419PLEWISKAM-30NIE00:00:1800:54:29
116URBANIAK Hubert 214ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-30NIE00:00:2000:54:29
117KRYM Katarzyna 95Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:0600:54:42
118BRODA Dominik 54WROCŁAWM-30NIE00:00:2200:54:46
119KONOPNIAK Krzysztof 519Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:1800:54:48
120ZARODA Zbyszek 107WQURW TEAMKONINM-50NIE00:00:1000:54:56
121URBAŃSKI Krzysztof 37Marmel ToruńTORUŃM-40NIE00:00:1200:55:00
122CHOROSTKOWSKI Bartosz 227Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-30NIE00:00:2300:55:05
123ROŚLICKI Jarosław 461Ubezpieczenia dla Aktywnych/OborygeniOZOROWICEM-40NIE00:00:1600:55:13
124GOS Piotr 452Naramowice BiegająPOZNAŃM-40NIE00:00:0900:55:19
125GREGUŁA Maciej 453SZCZECINM-30NIE00:00:2400:55:31
126KĄCKI Paweł 311Rącze RaciczkiWARSZAWAM-40NIE00:00:2400:55:45
127MALIK Agnieszka 555Aga Malik TeamKŁODZKOK-40NIE00:00:4300:55:48
128NOWACKA Marlena 428JAN-MAR.PLPIASKIK-40NIE00:00:0400:55:50
129KRUCZEK Mirosław 245KW OpoleLEWIN BRZESKIM-50TAK00:00:4300:55:53
130MARZEC Karolina 384DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE00:00:0900:55:54
131ŚWIDERSKI Krzysztof 85POZNAŃM-30NIE00:00:1000:55:55
132KLABISZ Dawid 179BEDZINM-30NIE00:00:1900:55:57
133PIECUCH Marcin 92Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1800:56:02
134LEWKOWSKI Aleksander 244WARSZAWAM-30NIE00:00:2100:56:02
135FRĄCKOWIAK Dariusz 375POZNAŃM-30NIE00:00:0800:56:03
TEKIELI Kacper 4Polar sport / KW TrójmiastoGDAŃSKM-30TAKDNF00:56:03 DNF
137JANAS Dariusz 45Janas teamWROCŁAWM-30NIE00:00:0900:56:04
138TYŚ Radek 335Nowa Ruda BiegaNOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:56:07
139MILER Marcin 15006 KleofasŁAZISKA GÓRNEM-40NIE00:00:2100:56:11
140KACZOR Marcin 510ŚWIĘCIECHOWAM-40TAK00:00:2600:56:14
141ŚMIGIELSKA Agnieszka 249ORCHOWOK-30NIE00:00:0800:56:21
142SZNAJDER Paweł 187BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-30NIE00:00:2400:56:23
143DUDEK Krzysztof 157Strzegomska DwunastkaUDANINM-40NIE00:00:3000:56:23
144KRYSIŃSKI Maciej 482DĄBROWAM-30NIE00:00:0300:56:24
145KRUŻOŁEK Monika 246TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2500:56:33
146HOSS Jan 402WARSZAWAM-40NIE00:00:0600:56:49
147WÓJCIK Radosław 325WROCŁAWM-30NIE00:00:1400:57:01
148GALIŃSKI Kamil 221Kotwica BrzegWROCŁAWM-30NIE00:00:3600:57:27
149GULCZYŃSKI Tomasz 208SPUCHLAKI TEAMMUROWANA GOŚLINAM-30NIE00:00:2000:57:30
150KADŁUBOWSKI Piotr 112KOTWICA BRZEG / SRC TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2900:57:31
151OLSZEWSKI Artur 543parkrun KatowiceDĄBROWA GÓRNICZAM-30NIE00:00:3600:57:36
152DURKIEWICZ Tomasz 129DOM KULTURY JOGIDĘBNOM-40NIE00:00:1900:57:57
153ROJEWSKI Paweł 337EVErRUNŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:05
154PELIKAN Artur 22NGB Kłobuck/Wkurw_TeamKŁOBUCKM-20NIE00:00:0500:58:13
155ZIMNY Tomasz 323śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-60NIE00:00:1400:58:15
156JARUS Andrzej 421Wkurw_teamGALLSPACHM-40NIE00:00:3200:58:16
157BEDNARZ Sebastian 148OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:1900:58:17
158PONIATOWSKI Seweryn 46WROCŁAWM-30NIE00:00:3300:58:17
159MARTEKLAS Jan 44Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:1400:58:33
160DZIUBA Piotr 324WROCLAWM-40NIE00:00:2000:58:33
161HORAK Roland 440Kęckie HarpaganyKĘTYM-30NIE00:00:3900:58:33
162MATUSIAK Mateusz 159ZIELONA GÓRAM-20NIE00:00:3400:58:34
163WOŹNIAK Paweł 62Crossfit Leszno/Endorfina WschowaWSCHOWAM-40NIE00:00:1400:58:37
164DREAS Jakub 83WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-30NIE00:00:1000:58:47
165ZIEWIEC Marcin 538GROBLICEM-30NIE00:00:4200:58:47
166JURCZAK Szymon 8POZNAŃM-30NIE00:00:0400:58:48
167JANOWSKI Michał 387POZNAŃM-30NIE00:00:2500:58:52
168LEŚNIAK Karolina 338TMTeamWROCŁAWK-30NIE00:00:3500:58:52
169ZERZUT Jarosław 61śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-50NIE00:00:1800:58:53
170WERNO Bartłomiej 385RAWICZM-30NIE00:00:5100:58:53
171VONDRÁČKOVÁ Markéta 511TRUTNOVK-40NIE00:00:0800:58:57
172KURZYŃSKI Michał 69Efekt GombaoWROCŁAWM-30NIE00:00:0800:59:07
173DUDEK Mariusz 29RUDA ŚLĄSKAM-40NIE00:00:3200:59:07
174DŁUGOSZ Marek 232KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0800:59:08
175ŁYSIAK Sylwia 141ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:1100:59:09
176CWOJDZIŃSKI Piotr 84Night Runners/ No Probllama TeamPOZNAŃM-40NIE00:00:4300:59:12
177CHORZĘPA Adam 72Kudowianka RunKŁODZKOM-50NIE00:00:0900:59:14
178RYMDEJKO Agnieszka 342UltraKaya TeamPOZNAŃK-20NIE00:00:0800:59:17
179MIKRUT Paweł 313WROCŁAWM-30NIE00:00:4100:59:17
180LEŚNIEWSKA Justyna 158Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-30NIE00:00:0400:59:19
181PIECUCH Karolina 161Lacho TeamPRZEWORSKK-30NIE00:00:1700:59:24
182BEDNARZ Małgorzata 451OTM.bOTMUCHÓWK-40NIE00:00:1900:59:30
183ADAMCZEWSKI Jakub 300Night Runners/ NBR TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:4700:59:30
184CYNIAK Marek 480EVERRUNŁÓDŹM-50NIE00:00:1500:59:31
185DELONG Sebastian 430Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-40NIE00:00:1300:59:43
186BIEŃ Magdalena 503chatabiegacza k34POZNAŃK-40NIE00:00:0500:59:47
187KOTECKI Paweł 116Expansja Advertising/ King Runner UltraPOZNAŃM-20NIE00:00:2200:59:54
188ANTECKI Jacek 397ŁÓDŹM-40NIE00:00:2101:00:00
189AUGUST Kajetan 130CZELADŹM-20NIE00:00:1801:00:01
190MUCHA Piotr 122Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-40NIE00:00:1501:00:02
191FRIDRICH Marcin 403Training LabWARSZAWAM-30NIE00:00:5301:00:03
192SZYMCZYSZYN Tomasz 111WROCŁAWM-30NIE00:00:0701:00:05
193FRYBEL Damian 33Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAM-40NIE00:00:2001:00:05
194GRZESIAK Wojciech 120SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-30NIE00:00:2301:00:06
195MARKOWSKA Karolina 345Europa Ubezpieczenia/NOAWROCŁAWK-30NIE00:00:2501:00:07
196RESSEL Joanna 489Bukowy ParkPOLANICA ZDRÓJK-30NIE00:00:1501:00:08
197GRABOŚ Nina 320WARSZAWAK-40NIE00:00:1301:00:21
198BRYNIARSKI Bartosz 544JELENIA GÓRAM-40NIE00:00:2701:00:27
199KOCEMBA Kamil 426Kęckie HarpaganyKOBIERNICEM-30NIE00:00:4701:00:31
200KAMIŃSKI Wiesław 557M-5000:00:1801:00:32
201MICHAŁEK Marian 175KOMORNIKIM-40NIE00:00:1601:00:42
202ROGÓRZ Andrzej 185WROCLAWM-40NIE00:00:2101:00:43
203GAJDOWSKI Przemysław 14WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:00:59
204BUKAŁA Janusz 443OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:2301:01:00
205SZAJEK Arkadiusz 372POZNAŃM-30NIE00:00:5101:01:02
206SZNAJDER Joanna 540GŁUCHOŁAZYK-40NIE00:00:1901:01:09
207ANTOSIAK Tomasz 445TmTeamWROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:19
208IZYDORSKI Marcin 57WROCŁAWM-30NIE00:00:2901:01:30
209PRZYBYSZ Artur 332Biegaj po endorfinyPOZNAŃM-20NIE00:00:2101:01:33
210BIAŁOBŁOCKA Alicja 467WROCŁAWK-30NIE00:00:1401:01:36
211BOĆKO Ewa 551WATAHATRZEBNICAK-30NIE00:00:1301:01:39
212TOL Kamil 527Mafia Team LubliniecTANINAM-30NIE00:00:3601:01:42
213DOBROCHOWSKI Marek 153Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:3101:01:43
214GŁÓWKA Paweł 169Europa Ubezpieczenia/ TMTeamŻARYM-20NIE00:00:3601:01:50
215IGNACIUK Paweł 11SŁUPSKM-30NIE00:00:2201:01:51
216GÓRNY Aleksander 155Zaks ToruńTORUŃM-40NIE00:00:1301:01:52
217MACIEJEWSKI Dariusz 475BBL PleszewPLESZEWM-20NIE00:00:4601:01:54
218BUKOWCZYK Paulina 133Bez BalastuRADWANICEK-30NIE00:00:0601:02:00
219MICHNIEWICZ Mariusz 307Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-40TAK00:00:1901:02:01
220MARZEC Dominik 186WROCŁAWM-30NIE00:00:5001:02:12
221SOŁTYSIAK Marta 303ŁÓDŹK-30TAK00:00:2301:02:15
222SIERŻANT Paweł 470Przedsiębiorstwo Komunalne PleszewPLESZEWM-30NIE00:00:4601:02:21
223POPIELA Sebastian 163Bartkowiak Optyk TeamLESZNOM-30NIE00:00:1401:02:25
224SUDUŁ Jarosław 484klub Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2901:02:25
225DIERING Tomasz 242RMSKÓRZEWOM-30NIE00:00:3001:02:32
226LUBIK Adam 104POZNAŃM-30TAK00:00:2201:02:37
227BONIKOWSKI Mateusz 441GRODZISK MAZOWIECKIM-30NIE00:00:1701:02:40
228PIOTROWICZ Kamila 200DERBYK-20NIE00:00:3301:02:53
229DUDA Monika 531RAZ SzczecinSZCZECINK-40NIE00:00:1601:02:54
230MAĆKOWIAK Damian 262POBIEDZISKAM-30NO00:00:1701:02:54
231KUCHARSKI Piotr 190Amator - niezrzeszony‚ czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!GLINIK GM. DESZCZNOM-50NIE00:00:1601:02:59
232SKOKOWSKI Jacek 106śRUNdunia SzczecinSZCZECINM-50NIE00:00:1801:03:01
233ŁOPOKA Przemysław 314Aby Do MetyZIĘBICEM-20NIE00:00:0901:03:16
234KOZŁOWSKI Wojciech 51LISOWICEM-50NIE00:00:1701:03:23
235PILARSKA Magdalena 391WKTJ PoznanPOZNANK-30TAK00:00:1901:03:26
236KUBIAK Karolina 165excaliburWEJHEROWOK-40NIE00:00:4501:03:27
237KURKOWIAK Krzysztof 295wkurw_teamWROCŁAWM-30NIE00:00:1701:03:33
238PILARSKI Jacek 194Aktywni KoninKONINM-50NIE00:00:2001:03:37
239GINTER Grzegorz 523AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:1101:03:42
240POSADOWSKI Cyprian 552ZŁOTORYJAM-30NIE00:00:5601:03:48
241MŁYNARCZYK Krzysztof 140BielawaWARSZAWAM-40NIE00:00:1201:03:55
242FRANKIEWICZ Jakub 43Aniołki CharliegoKRAKÓWM-40NIE00:00:4201:04:07
243STAWIŃSKI Michał 237WROCŁAWM-30NO00:00:2701:04:08
244MUSIELAK Piotr 281PGB Sportowa Paczka UP. P-Ń 56POZNAŃM-50NIE00:00:2001:04:10
245WESOŁEK Daniel 517POZNAŃM-30NIE00:00:1001:04:14
246KRZESIMOWSKI Damian 282KIELCEM-30NIE00:00:1301:04:19
247MACHTAŁOWICZ Szymon 89ŁÓDŹM-30TAK00:00:2201:04:21
248BAKA Marcin 334GTSGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:1401:04:22
249ŚWIATOWIEC Anna 108KRAKOWK-40NIE00:00:3001:04:22
250SIKORSKI Dariusz 110InsERT TEAMDZIERŻONIÓWM-30TAK00:00:2701:04:25
251PAWIŃSKI Artur 533Adidas Runners WarsawWARSZAWAM-40NIE00:00:5501:04:26
252GAZDA Michał 269ConstraviaPOZNAŃM-20NIE00:00:1501:04:28
253TURLEJ Dariusz 196KondycjaWARSZAWAM-60NIE00:00:4401:04:28
254KONOPKA-LULEK Agnieszka 137RUN is FUNPOZNAŃK-40TAK00:00:2301:04:33
255ŁUKASZEWICZ Bartosz 492PTB TRANZYT running‚ cycling‚ yachting TEAMCHYBYM-20NIE00:00:1501:04:39
256PIETRZOK Wojciech 128Night RunnersZABRZEM-30NIE00:00:3601:04:39
257BARAŃSKI Piotr 317WARSZAWAM-30NIE00:00:3701:04:42
258ZYCHOWICZ Paweł 330OTM.bOTMUCHÓWM-40NIE00:00:2601:04:43
259ĆWIKLIŃSKI Maciej 496KONINKOM-40NIE00:00:2801:04:47
260ŁABĘDZKI Mariusz 53Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-40NIE00:00:4401:04:50
261JAKUBOWSKI Wojciech 296KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:2501:04:56
262WALA Patryk 7Bieg Opolski / Załoga GórskaZABKOWICE SLASKIEM-20NIE00:00:1801:04:58
263FIGUŁA Sławomir 256KRZĘCINM-30NIE00:00:1401:05:05
264GAJEWSKI Sebastian 379Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM-30NIE00:00:4401:05:25
265KASPERSKA Barbara 93BBL GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE00:00:3301:05:42
266ŻERKO Klaudia 225POZNAŃK-30NIE00:00:4801:05:48
267KOLIBABSKI Radosław 265Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:52
268KARAWACKI Grzegorz 119Kęckie HarpaganyKĘTYM-30NIE00:00:3801:05:53
269JAŹWIŃSKI Krzysztof 114Rozbiegani ŻychlinŻYCHLINM-40NIE00:00:2301:05:55
270ROLICZ Tomasz 530JUGÓWM-40NIE00:00:4201:05:55
271MIKOŁAJEC Piotr 374WROCŁAWM-30NIE00:00:5701:05:55
272NOWAK Marcin 455Tim jest TimOZIMEKM-30NIE00:00:4101:05:57
273FARION Marzena 297The FarionsSTRZEGOMK-30NIE00:00:5101:06:00
274ZABŁOTNY Paweł 328ZŁOTORYJAM-40NIE00:00:5501:06:01
275PIOTROWSKA Agnieszka 38GDAŃSKK-30NIE00:00:1501:06:07
276WSZĘDYBYŁ Dorota 497KONINKOK-30NIE00:00:2501:06:07
277PIDANTY Grzegorz 50ZHR StrzegomSTRZEGOMM-40NIE00:00:3101:06:08
278SWIATEK Julia 494CHYBYK-30NIE00:00:2701:06:09
279GRUNDKOWSKI Oskar 449SOLEC KUJAWSKIM-20NIE00:00:2301:06:12
280KIELEK Jakub 322Zawiani KołobrzegPOZNAŃM-20NIE00:00:1601:06:17
281ANDRZEJCZAK Paweł 19KALISZM-40NIE00:00:1701:06:17
282ZATOŃ Adrian 276Grube paruwyWROCŁAWM-40YES00:00:3201:06:18
283WIJAS Robert 466Training LabWARSZAWAM-40NIE00:00:4201:06:21
284JANOWSKI Michał 474Training LabWARSZAWAM-20NIE00:00:5401:06:35
285KRÓL-PIDANTY Marzena 134STRZEGOMK-40NIE00:00:3201:06:40
286MUSIAŁ Ewa 42EBIEGI.PLKŁODZKOK-40NIE00:00:0701:06:42
287FIGAS Joanna 407Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK-30NIE00:00:4101:06:48
288OLSCHIMKE MARMUROWICZ Barbara 34Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK-40NIE00:00:3001:06:50
289CHOJNACKA Marta 156LUBINK-30NIE00:00:2101:06:53
290WRZESIŃSKI Piotr 488GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:2201:06:53
291KRAWIEC Piotr 349Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-30NIE00:00:3201:06:53
292SKRZYPIŃSKA Olga 13Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-30NIE00:00:2401:06:56
293DOLSKA Sara 528PLEWISKAK-30NIE00:00:2701:06:56
294BARAN Paulina 124Rącze RaciczkiPIASECZNOK-30NIE00:00:2701:06:57
295MNICH Tomasz 67GLIWICEM-40NIE00:00:4401:06:58
296NEUMANN Jacek 476Centrum Łąkowa 1RADKÓWM-50NIE00:00:5001:07:02
297SZKUDŁO Oskar 500Bez BalastuRADWANICEM-40NIE00:00:0701:07:07
298KACZMAREK Karol 178ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE00:00:1801:07:14
299ZDYB Grzegorz 115BOHAR PALETY RunnersLEŚNIÓW WIELKIM-40NIE00:00:4901:07:15
300SIEPIELSKI Damian 398NOWA WOLAM-30NIE00:00:2601:07:20
301OCHMAŃSKI Adam 472AGB TorfyŁÓDŹM-40NIE00:00:1701:07:24
302RZEŹNIK Mariusz 199ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-40NIE00:00:2001:07:27
303EMILIANÓW Agnieszka 293ZIELONA GÓRAK-30NIE00:00:2201:07:31
304WALUŚKIEWICZ Artur 224BoanergesWROCŁAWM-50NIE00:00:4001:07:50
305CZERWONKA Zbigniew 149Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NO00:00:1201:07:55
306FURGAŁ Dorota 17Elliterunnersclub.plOLEŚNICAK-40NIE00:00:1501:07:57
307SOBKOWIAK Marcin 127CrossFatPoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:5301:08:21
308RUKS Jaroslaw 182POZNANM-30NO00:00:5001:08:25
309WOJCIECHOWSKI Aleksander 260RMWRZEŚNIAM-30NIE00:00:3101:08:33
310BŁACHNO Marcin 277KRAKÓWM-40NIE00:00:4301:08:35
BOROWIECKI Krzysztof 184GT RATGORZÓW WLKP.M-30NIEDNF01:08:40 DNF
312POCIĘGIEL Michał 16Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:00:3101:08:41
313RABSZTYN Andrzej 353TMTeamWROCŁAWM-40NIE00:00:4601:08:45
314NETOLICKÝ Martin 548BRNOM-30NIE00:00:5701:08:50
315WYSOCKI Tomasz 36OchajoRun&FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:1601:08:57
316ŻMUDKA Bartek 142RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:1601:09:03
317JASICKI Krzysztof 240Niedzielni BiegaczeTYCHYM-40NIE00:00:2701:09:03
318PISOWŁODZKA Dagmara 487DĄBROWA GÓRNICZAK-40NIE00:00:2001:09:07
319JELENIEWSKA Barbara 389GORZÓW WLKP.K-30NIE00:00:2601:09:11
320GOLABIOWSKI Jarek 464Biegacze Swinoujscie/W_kurw TeamSWINOUJSCIEM-50NIE00:00:2101:09:20
321SKRZEK Marcin 173Pro-Run WrocławWROCŁAWM-40NIE00:00:2801:09:25
322LITWINOWICZ Karolina 75BEDZINK-30NIE00:00:2001:09:29
323KOLAŚNIEWSKI Marek 499POZNAŃM-40TAK00:00:2401:09:34
324MARMUROWICZ Krystian 170Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM-40NIE00:00:2801:09:52
325PŁUCIENNICZAK Bartosz 386KOŁOM-30NIE00:00:2601:09:59
326FEDOROWICZ Jovita 180KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE00:00:3601:10:02
327KULA Piotr 71ZdezorientowaniWARSZAWAM-40NIE00:00:3301:10:06
328STEFANIAK Marcin 460STR PoznańDĄBRÓWKAM-40NIE00:00:1201:10:11
329WNUK Dominik 308Zawiani KołobrzegKOŁOBRZEGM-20NIE00:00:1701:10:12
330PLOK Krzysztof 434Team PlokPOLKOWICEM-50TAK00:00:3901:10:33
331WILK Magdalena 138Team ZabieganeDniWARSZAWAK-40NIE00:00:4501:10:42
332URBAŃSKA Paulina 417Training LabWARSZAWAK-30NIE00:00:5401:10:46
333FRONCZKOWSKA Barbara 447Akademicki Klub GórskiŁÓDŹK-30NIE00:00:3301:10:48
334SOBAŁA Łukasz 518Morsy PoznańPOZNAŃM-30NIE00:00:4001:10:50
335TURNIAK Miłosz 309HireRight Running TeamGLIWICEM-30NO00:00:4601:10:52
336TRZECIAK Przemysław 507Biegadębiec-PoznańPOZNAŃM-50NIE00:00:4501:10:53
337SERWATKIEWICZ Grzegorz 395TŁUMACZÓWM-30NIE00:00:2401:10:54
338JANKOWSKI Maciej 35POZNAŃM-40NIE00:00:4801:11:13
339BIS Marcin 339Bbl Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:3001:11:20
340RUSIN Szymon 26IWINYM-30TAK00:00:2701:11:24
341PAKULSKA-TOMZA Dorota 226SUCHY LASK-40NIE00:00:3501:11:33
342CIESIELSKA Nikola 15KRAKÓWK-30NIE00:00:1601:11:38
343GRUDZIEN Malgorzata 255ZĄBKOWICE ŚL.K-30NIE00:00:4901:11:45
344LEDNICKI Michał 513SKÓRZEWOM-30TAK00:00:5201:11:45
345GAŁOSZ Łukasz 550OLEŚNICAM-20NIE00:00:5201:11:51
346GULINSKI Artur 218218CREWPOZNAŃM-40NO00:00:5201:11:52
347OLEJNIK Marcin 545ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-30NIE00:00:5201:11:54
348CZAPRAN Magdalena 333HireRight Running TeamPYSKOWICEK-30NO00:00:4801:11:55
349BUSS Konrad 9Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:4801:11:57
350PACZKOWSKI Bartosz 145218 CREWSZAMOTUŁYM-40NIE00:00:5101:11:57
351KRUSZEWSKI Jacek 336Mukainada Running TeamWARSZAWAM-40NO00:00:3801:11:58
352SYGNAT Marcin 49POLKOWICEM-30NIE00:00:3101:12:04
353KOCHMAŃSKA Marta 514BOŻKÓWK-30NIE00:00:2501:12:08
354BUSS Jakub 52KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE00:00:4801:12:09
355BIECHOŃSKI Jarosław 102POZNAŃM-40NIE00:00:5101:12:12
356LESZCZYŃSKA Weronika 415Syberian Husky TeamDESZCZNOK-30NIE00:00:2601:12:14
357ODOLCZYK Joanna 236Rącze RaciczkiWARSZAWAK-50NIE00:00:4301:12:15
358PRYSZCZ Mirosław 79RUDA ŚLĄSKAM-40NIE00:00:2201:12:20
359URBANOWICZ Cezary 39POZNAŃM-30NIE00:00:5101:12:24
360GOSTEVS Filips 251SKAWINAM-40NIE00:00:4101:12:30
361KOLEJ Monika 406Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPK-40NIE00:00:2801:12:33
362CHRZUSZCZ Anna 263GORZÓW WIELKOPOLSKIK-30NIE00:00:3301:12:36
363WIŚNIEWSKA Dorota 553Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAK-40NIE00:00:3401:12:43
364WYSOCKI Grzegorz 117WŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:2601:12:48
365SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 427Gazele na starcieWARSZAWAK-30TAK00:00:4801:12:49
366SUROWIEC Robert 501GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:3401:12:59
367SZYMCZAK Tomasz 357Pratt & Whitney KaliszKALISZM-40NIE00:00:4701:12:59
368CZERNYSZ Grzegorz 257SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAM-40NIE00:00:5601:12:59
369SZUKAŁA Izabela 154POZNAŃK-30NO00:00:3401:13:01
370GĘBICKA Agata 126Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDK-30NIE00:00:4501:13:07
371HOREGLAD Maria 558NOAWARSZAWAK-3000:00:3001:13:08
372BARAN Zenon 216Rącze RaciczkiWARSZAWAM-60NIE00:00:3901:13:10
373MIERZEJEWSKA Aleksandra 471TRAINING LABWARSZAWAK-20NIE00:00:5301:13:11
374PETANOVÁ Jana 248Nitro NáchodPROVODOV - ŠONOVK-40NIE00:00:0401:13:35
375KOWALSKA Małgorzata 401TORUŃK-30NIE00:00:1201:13:37
376HRUBÁ Hana 223Nitro NáchodNACHODK-40NIE00:00:0401:13:40
377GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 361Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:4201:13:52
378DUDEK Agnieszka 101RUDA ŚLĄSKAK-30NIE00:00:3401:13:55
379ZAUCHA Marta 217KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIEKŁODZKOK-30NIE00:00:2901:14:22
380WILANOWSKI Tomasz 366WROCŁAWM-50NIE00:00:4601:14:41
381SIWEK Jagoda 288PRZYGÓRZEK-20NIE00:00:4301:14:44
382JELINSKI Sebastian 369NOAWROCŁAWM-40NIE00:00:3001:14:45
383JARACZ-PATEREK Alina 306NOAWROCŁAWK-40NIE00:00:4601:14:47
384MAKLES Wioletta 280NOAWROCŁAWK-40NIE00:00:4701:14:47
385DĄBROWSKI Michał 97Team ZabieganeDniWARSZAWAM-40NIE00:00:4501:14:51
386NAPIERAŁA Katarzyna 70SUCHY LASK-40NIE00:00:3701:14:52
387HOMA Marta 370Kłodzko przy Twierdza BieganieKŁODZKOK-40NIE00:00:2901:14:57
388KRUZEL Rafał 506Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:3801:14:57
389NIESPODZIANA Anna 241Rogoziński Klub BiegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:3301:15:02
390PAWŁOWSKI Sławek 312Kalenji by DecathlonŻNINM-20NIE00:00:3801:15:18
391MIGDAŁ Adrian 425KRAKÓWM-40NIE00:00:4401:16:53
392PASZKE Agnieszka Regina 549BYTÓWK-20NIE00:00:1101:16:54
393STANKOWSKI Przemysław 458POZNAŃM-40NIE00:00:2901:17:13
394HETMANCZYK Maciej 258CZELADZM-30YES00:00:4901:17:23
395FLORCZAK Monika 408WROCŁAWK-30NIE00:00:3601:17:28
396GRĘDA Elżbieta 473Tim jest TimOZIMEKK-40NIE00:00:4201:17:30
397SZYMCZAK Katarzyna 354KALISZK-50NIE00:00:4401:17:31
398STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 209Tim jest TimOZIMEKK-40NIE00:00:3901:17:34
399DOJS Aleksandra 189Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4001:17:42
400JANUS Katarzyna 292BRZEGK-40NIE00:00:3401:17:45
401KORNAŚ Marcin 378Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40NIE00:00:4301:17:49
402BALWIERCZAK Piotr 73Night Runners Wrocław / RMT TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:3601:17:50
403SWIATEK Jarek 495CHYBYM-30NIE00:00:2701:18:14
404POWAŁA Janusz 65JiLLUBINM-60NIE00:00:4101:18:38
405AUGUSTOWSKA Izabela 222KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:1101:18:50
406BŁASZCZYK Rafał 144Sieradzbiega.plSIERADZM-50NIE00:00:5301:18:57
407ZARABSKA Kamila 420WROCŁAWK-30NIE00:00:3101:18:59
407MARCIA Oliwia 444UKAWARSZAWAK-30TAK00:00:3101:19:09
409ŻAK Dominika 329Pierdy PuszczySZCZECINK-30NIE00:00:2801:19:15
410SKONECZNY Artur 20TOMASZÓW MAZ.M-40NIE00:00:3401:19:16
411FEDYSZYN Anna 285śRUNdunia SzczecinSZCZECINK-30NIE00:00:2801:19:17
412BARTNICKI Jędrzej 68Sieradzbiega.plSIERADZM-20NIE00:00:5301:19:19
413FRĄCZEK Iwona 365WROCŁAWK-30NIE00:00:4701:19:22
414KARWAT Dawid 340ŚWIEBODZICEM-30NIE00:00:4601:19:28
415JEDYNAK-DOROSZ Izabela 465KB MANIAC POZNAŃTULCEK-40NIE00:00:4001:19:36
416KURZAWIAK Wojciech 77ZgórmysynyKARŁÓWM-40TAK00:00:2701:19:51
417PIECUCH Małgorzata 96PRZEWORSKK-50NIE00:00:3201:19:51
418WAŚCIŃSKI Roman 151Pędzi - ParaBOJANOWOM-50NIE00:00:5401:19:54
419BOREK Mateusz 56WROCŁAWM-20NIE00:00:5001:19:56
420CZOCHARA Robert 201AmatorOPOLEM-40NIE00:00:4501:20:03
421MALINOWSKI Przemyslaw 219RYBNIKM-40NIE00:00:1401:20:06
422BUJALSKI Szymon 381POZNAŃM-40NIE00:00:3501:20:08
423MASZEWSKA Agata 382WARSZAWAK-30NIE00:00:3501:20:11
424SZCZUKA Joanna 344Politechnika PoznańskaWIRYK-20NIE00:00:4701:20:14
425DAMM Beata 220DammTeamRunnersBRZEGK-30NIE00:00:3701:20:21
426POŁCZYŃSKI Maciej 341Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:00:4901:20:22
427MARCINKIEWICZ Marta 113MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-50NIE00:00:3301:20:39
428PRZYBYŁ Tomasz 541Night Runners Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:5501:20:47
429BORKOWSKA Patrycja 350BRZEGK-40NIE00:00:3701:21:02
430ŁAMPIKA Kinga 139Night Runners WroclawSMOLECK-40NIE00:00:3501:21:05
431BARTOSIK Kamila 121Night Runners Wrocław/#SobasTeamSMOLECK-40NIE00:00:3601:21:08
432MACHTAŁOWICZ Beata 166ŁÓDŹK-30TAK00:00:2101:21:19
433MALISZAK Agnieszka 347LEGNICAK-30NIE00:00:3301:21:20
434MAŚLAK Jacek 321Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40NIE00:00:2901:21:28
435SOWIŃSKA Anetta 302BBLGORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE00:00:2601:21:32
436MAŚLAK Marzena 319Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIE00:00:2901:21:49
437KACIUPA Agnieszka 327Wierzbicki Running ProjectSZCZECINK-40NIE00:00:4101:21:54
438OLECHOWSKI Marcin 554Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAM-40NIE00:00:3701:22:03
439GIBAS Wojciech 275KATOWICEM-30YES00:00:4901:22:54
440KOPACKA Edyta 433Adrian Danilewicz GroupWROCŁAWK-30NIE00:00:0001:22:59
441BEDNARSKA-ZKOZIOŁ Danuta 273Wkurw_teamZIELĘCICEK-40NIE00:00:3901:23:11
442PŁATEK Katarzyna 456Wkurw_teamWROCŁAWK-30NIE00:00:1101:23:16
443PAŁUCKA Marta 287Projekt UltraZALASEWOK-30NIE00:00:3901:23:27
444RUSIN Jakub 10IWINYM-30NIE00:00:3301:23:28
445BULKOWSKA Asia 509BRZEGK-40NIE00:00:3701:23:30
446FLACZYŃSKI Michał 63iMenelIWINYM-30NO00:00:3201:23:38
447DUDEK Mariola 205Strzegomska DwunastkaUDANINK-40NIE00:00:3101:23:41
448MORAWSKA Anna 98WARSZAWAK-60NIE00:00:4301:23:58
449NIEDOBA Barbara 532OZIMEKK-30NIE00:00:4001:24:14
450NOWAK Katarzyna 446Tim jest TimOZIMEKK-30NIE00:00:3701:24:16
451WARA- WĄSOWSKI Maciej 109ŁÓDŹM-50NIE00:00:4901:24:37
452BAGIŃSKA Paula 516POZNAŃK-20NIE00:00:3001:24:41
453CISŁAK Anna 239STARA IWICZNAK-30NIE00:00:4501:24:48
454KOTECKA-CYZA Małgorzata 207Kotwica BrzegBRZEGK-30NIE00:00:3501:25:01
455GINTER Katarzyna 210Eskadra KrakówKRAKÓWK-30NIE00:00:3201:25:04
456MICHALSKA Agnieszka 362Kłodzko przyTwierdza BieganieKROSNOWICEK-40NIE00:00:2601:25:21
457SOKOŁOWSKI Artur 64Team ZabieganeDniOTWOCKM-40NIE00:00:5101:25:28
458WOŁCZEK Małgorzata 215SULECHÓWK-30NIE00:00:4801:25:37
459PEPLOWSKA Sylwia 91WARSZAWAK-40NIE00:00:4201:25:46
460CICHOMSKA Marzena 228Biegam bo muszę inaczej się uduszęKĘTRZYNK-30NIE00:00:3801:25:48
461WAŚCIŃSKA Edyta 74Pędzi - ParaBOJANOWOK-50NIE00:00:5401:25:58
462KOSZYKA Weronika 261Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEK-20NO00:00:3801:26:17
463KWAPIŃSKA Anna 60świętuję urodziny DorotkiTRZEBNICAK-30NIE00:00:4101:26:50
463CZECH Dorota 87Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWK-40NIE00:00:4001:26:51
465ADAMIAK Marta 556ZŁOTY STOKK-3000:00:5301:27:20
466PISINGAS Mariusz 188Bieganie to mój trzeźwy wybórGLIWICEM-40NIE00:00:2001:27:40
466SZOŁTYSEK Beata 235Ochajo&RunOCHOJECK-40NIE00:00:1801:28:13
468SZYMAŃSKI Jacek 27SKÓRKAM-50NIE00:00:4601:28:13
469ZEMŁA Krzysztof 393MALINOWICEM-50NIE00:00:4401:28:14
470TATARATA Paweł 435Training LabWARSZAWAM-30NIE00:00:5201:28:22
471PIELICHATA Magdalena 253KŁODZKOK-30NIE00:00:5301:28:43
472SZYMAŃSKA Hanna 24Daj Radość NiepełnosprawnymSKÓRKAK-40NO00:00:4501:28:45
FRĄCZEK Marcin 358TMTeamWROCŁAWM-40NIEDNF01:28:50 DNF
474SZCZYPEK Ola 278SZCZECINK-30NIE00:00:3001:28:54
475NASTAWSKA Monika 40KALISZK-40NIE00:00:4101:29:07
476KUCOWSKA Anna 481TRAINING LABWARSZAWAK-30NIE00:00:5401:29:40
477CZOCHARA Marta 164AmatorkaOPOLEK-40NIE00:00:4401:29:57
478PISKORSKA Katarzyna Ewa 542OLSZANKAK-40NIE00:00:3901:31:42
479FURMAN Michał 76OchajoRun & FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:32:02
480FURMAN Agnieszka 6OchajoRun & FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:2501:32:04
481KOHUT Rafał 560GORZÓW WIELKOPOLSKIM-5000:00:5801:32:40
482ZAJĄC Krzysztof 171POZNAŃM-40NIE00:00:5601:32:46
483BASZCZYŃSKA Barbara 318Wkurw_teamBRZEGK-50NIE00:00:3701:33:39
484ŁAGOŻNY Jolanta 355Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-30NIE00:00:2901:36:50
485WIŚNIEWSKA Ewelina 174HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAK-30NIE00:00:2301:40:14
486BARAŃSKI Damian 5Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M-20NIE00:00:5201:46:38
487BARAŃSKA Marta 32Gorzów BIEGAGORZÓW WLKPK-20NIE00:00:5201:46:38
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
488PODSIADŁY Robert 192Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-60NIE00:00:5001:50:49
489ZGARDA Jacek 48TMTeamWROCŁAWM-40NIE00:00:00
490KIEŁBASA Paweł 254GT RATSTRZEGOMM-40NIE00:00:00
BONIEC Radosław 515ŻARYM-20NIEDNF DNF
Znaleziono 491 wynik(ów)