ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KRYM Katarzyna 95Night Runners WrocławSMOLECK-401K 5NIE00:00:0600:54:4201:36:1302:26:33.9502:26:40.25 6:588,6
2MARZEC Karolina 384DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-402K 6NIE00:00:0900:55:5401:38:4402:29:04.7002:29:14.10+00:02:337:058,5
3NOWACKA Marlena 428JAN-MAR.PLPIASKIK-403K 9NIE00:00:0400:55:5001:38:4702:32:09.9002:32:14.70+00:05:347:148,3
4GRABOŚ Nina 320WARSZAWAK-404K 13NIE00:00:1301:00:2101:45:1302:39:01.4502:39:14.75+00:12:347:347,9
5MALIK Agnieszka 555Aga Malik TeamKŁODZKOK-405K 14NIE00:00:4300:55:4801:39:3702:38:34.3502:39:18.25+00:12:387:337,9
6BIEŃ Magdalena 503chatabiegacza k34POZNAŃK-406K 16NIE00:00:0500:59:4701:43:3102:42:54.0002:42:59.75+00:16:197:457,7
7BEDNARZ Małgorzata 451OTM.bOTMUCHÓWK-407K 18NIE00:00:1900:59:3001:44:3502:43:14.4002:43:34.00+00:16:537:467,7
8VONDRÁČKOVÁ Markéta 511TRUTNOVK-408K 20NIE00:00:0800:58:5701:44:3502:44:21.6002:44:29.65+00:17:497:497,7
9ŁYSIAK Sylwia 141ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAK-409K 21NIE00:00:1100:59:0901:45:5302:44:23.0502:44:34.50+00:17:547:497,7
10DUDA Monika 531RAZ SzczecinSZCZECINK-4010K 23NIE00:00:1601:02:5401:50:1102:47:01.3002:47:17.65+00:20:377:577,5
11SZNAJDER Joanna 540GŁUCHOŁAZYK-4011K 29NIE00:00:1901:01:0901:50:0402:54:26.6002:54:46.50+00:28:068:187,2
12ŚWIATOWIEC Anna 108KRAKOWK-4012K 30NIE00:00:3001:04:2201:52:5602:54:17.2502:54:47.35+00:28:078:177,2
13KASPERSKA Barbara 93BBL GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4013K 31NIE00:00:3301:05:4201:54:5102:57:21.9002:57:55.85+00:31:158:267,1
14KUBIAK Karolina 165excaliburWEJHEROWOK-4014K 33NIE00:00:4501:03:2701:54:0102:58:06.5502:58:51.95+00:32:118:287,1
15KONOPKA-LULEK Agnieszka 137RUN is FUNPOZNAŃK-4015K 38TAK00:00:2301:04:3301:54:2203:01:04.8503:01:28.40+00:34:488:377,0
16OLSCHIMKE MARMUROWICZ Barbara 34Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEK-4016K 42NIE00:00:3001:06:5001:56:0603:03:07.3003:03:37.80+00:36:578:436,9
17FURGAŁ Dorota 17Elliterunnersclub.plOLEŚNICAK-4017K 45NIE00:00:1501:07:5701:59:4503:04:35.1503:04:50.85+00:38:108:476,8
18KRÓL-PIDANTY Marzena 134STRZEGOMK-4018K 46NIE00:00:3201:06:4001:59:2003:04:39.2503:05:11.55+00:38:318:476,8
19MUSIAŁ Ewa 42EBIEGI.PLKŁODZKOK-4019K 51NIE00:00:0701:06:4201:59:3203:10:07.5003:10:15.25+00:43:359:036,6
20PISOWŁODZKA Dagmara 487DĄBROWA GÓRNICZAK-4020K 52NIE00:00:2001:09:0702:02:3403:09:58.5503:10:19.45+00:43:399:026,6
21PAKULSKA-TOMZA Dorota 226SUCHY LASK-4021K 57NIE00:00:3501:11:3302:05:5703:13:05.1003:13:40.70+00:47:009:116,5
22WIŚNIEWSKA Dorota 553Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAK-4022K 62NIE00:00:3401:12:4302:05:4503:18:17.5503:18:51.70+00:52:119:266,4
23GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 361Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-4023K 68NIE00:00:4201:13:5202:11:4403:21:44.6003:22:27.10+00:55:469:366,2
24KOLEJ Monika 406Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WLKPK-4024K 69NIE00:00:2801:12:3302:09:4303:23:03.1003:23:31.50+00:56:519:406,2
25NAPIERAŁA Katarzyna 70SUCHY LASK-4025K 71NIE00:00:3701:14:5202:09:2803:23:01.9503:23:38.95+00:56:589:406,2
26HOMA Marta 370Kłodzko przy Twierdza BieganieKŁODZKOK-4026K 74NIE00:00:2901:14:5702:13:1803:25:46.6503:26:16.00+00:59:359:476,1
27DOJS Aleksandra 189Night RunnersPOZNAŃK-4027K 77NIE00:00:4001:17:4202:17:2903:26:47.2003:27:28.05+01:00:479:506,1
28MAŚLAK Marzena 319Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-4028K 78NIE00:00:2901:21:4902:14:0203:28:23.5503:28:53.30+01:02:139:556,0
29JANUS Katarzyna 292BRZEGK-4029K 81NIE00:00:3401:17:4502:13:5603:29:15.5003:29:50.15+01:03:099:576,0
30MAKLES Wioletta 280NOAWROCŁAWK-4030K 83NIE00:00:4701:14:4702:18:2603:32:28.3503:33:16.20+01:06:3510:075,9
31HRUBÁ Hana 223Nitro NáchodNACHODK-4031K 84NIE00:00:0401:13:4002:13:2903:33:24.4503:33:28.95+01:06:4810:095,9
32PETANOVÁ Jana 248Nitro NáchodPROVODOV - ŠONOVK-4032K 85NIE00:00:0401:13:3502:14:5903:33:25.0003:33:29.15+01:06:4810:095,9
33JARACZ-PATEREK Alina 306NOAWROCŁAWK-4033K 86NIE00:00:4601:14:4702:19:5403:32:44.9003:33:31.80+01:06:5110:075,9
34AUGUSTOWSKA Izabela 222KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-4034K 91NIE00:00:1101:18:5002:18:1403:36:10.4503:36:22.25+01:09:4210:175,8
35JEDYNAK-DOROSZ Izabela 465KB MANIAC POZNAŃTULCEK-4035K 93NIE00:00:4001:19:3602:19:1903:36:08.1503:36:48.40+01:10:0810:175,8
36WILK Magdalena 138Team ZabieganeDniWARSZAWAK-4036K 102NIE00:00:4501:10:4202:18:4103:43:05.4003:43:51.10+01:17:1010:375,6
37ŁAMPIKA Kinga 139Night Runners WroclawSMOLECK-4037K 103NIE00:00:3501:21:0502:23:5903:43:38.4003:44:14.35+01:17:3410:395,6
38BARTOSIK Kamila 121Night Runners Wrocław/#SobasTeamSMOLECK-4038K 104NIE00:00:3601:21:0802:24:0003:43:38.2503:44:14.45+01:17:3410:385,6
39BORKOWSKA Patrycja 350BRZEGK-4039K 107NIE00:00:3701:21:0202:23:5503:43:57.1503:44:34.35+01:17:5410:395,6
40KACIUPA Agnieszka 327Wierzbicki Running ProjectSZCZECINK-4040K 108NIE00:00:4101:21:5402:24:2503:45:59.9003:46:40.90+01:20:0010:455,6
41STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 209Tim jest TimOZIMEKK-4041K 111NIE00:00:3901:17:3402:19:2503:48:27.0003:49:06.75+01:22:2610:525,5
42GRĘDA Elżbieta 473Tim jest TimOZIMEKK-4042K 113NIE00:00:4201:17:3002:19:2803:48:38.6503:49:20.65+01:22:4010:535,5
43DUDEK Mariola 205Strzegomska DwunastkaUDANINK-4043K 120NIE00:00:3101:23:4102:28:4703:53:23.8003:53:55.70+01:27:1511:065,4
44BEDNARSKA-ZKOZIOŁ Danuta 273Wkurw_teamZIELĘCICEK-4044K 121NIE00:00:3901:23:1102:34:3803:57:26.3003:58:06.25+01:31:2611:185,3
45BULKOWSKA Asia 509BRZEGK-4045K 122NIE00:00:3701:23:3002:35:2903:58:37.0503:59:14.05+01:32:3311:215,3
46MICHALSKA Agnieszka 362Kłodzko przyTwierdza BieganieKROSNOWICEK-4046K 123NIE00:00:2601:25:2102:32:0604:00:01.3004:00:28.05+01:33:4711:255,2
47SOWIŃSKA Anetta 302BBLGORZÓW WIELKOPOLSKIK-4047K 125NIE00:00:2601:21:3202:26:4804:00:34.9504:01:01.05+01:34:2011:275,2
48CZECH Dorota 87Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWK-4048K 129NIE00:00:4001:26:5102:36:1904:02:45.9504:03:26.45+01:36:4611:335,2
49SZOŁTYSEK Beata 235Ochajo&RunOCHOJECK-4049K 131NIE00:00:1801:28:1302:37:5604:06:40.1004:06:58.65+01:40:1811:445,1
50PISKORSKA Katarzyna Ewa 542OLSZANKAK-4050K 132NIE00:00:3901:31:4202:39:1604:12:06.4004:12:45.50+01:46:0512:005,0
51SZYMAŃSKA Hanna 24Daj Radość NiepełnosprawnymSKÓRKAK-4051K 133NO00:00:4501:28:4502:36:5204:12:04.2504:12:50.05+01:46:0912:005,0
52PEPLOWSKA Sylwia 91WARSZAWAK-4052K 136NIE00:00:4201:25:4602:35:5504:12:49.3004:13:32.25+01:46:5212:025,0
53NASTAWSKA Monika 40KALISZK-4053K 137NIE00:00:4101:29:0702:42:3204:13:02.6004:13:43.75+01:47:0312:025,0
54CZOCHARA Marta 164AmatorkaOPOLEK-4054K 139NIE00:00:4401:29:5702:43:4404:20:24.7004:21:09.60+01:54:2912:244,8
GAWLEWICZ Krystyna 234Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK-40NIEDNF00:51:20 DNF01:31:44 DNF DNF DNF--
Znaleziono 55 wynik(ów)