ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DUTKOWSKI Mikołaj 250UKS Arkady RaszkówRASZKÓWM-201M 3NIE00:00:0200:39:0801:11:3701:48:00.9001:48:03.45 5:0811.7
2GUSTAW Łukasz 290Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-202M 6NIE00:00:0400:39:3701:12:2501:52:36.8501:52:41.75+00:04:385:2111.2
3RUPIŃSKI Krzysztof 431Training LabKONSTANCIN-JEZIORNAM-203M 14NIE00:00:0800:44:1401:20:1902:01:29.5002:01:37.85+00:13:345:4710.4
4GORCZYŃSKI Norbert 21Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-204M 28NIE00:00:0500:45:3001:22:4302:08:06.4002:08:11.85+00:20:086:069.8
5KOZANECKI Przemysław 270Wybiegać Marzenia TeamSŁUBICEM-205M 47NO00:00:1100:45:4201:22:1302:16:12.6502:16:24.40+00:28:206:299.2
6SKUDLARSKI Jakub 305Pro-Run WrocławWROCŁAWM-206M 56NIE00:00:1900:54:1101:34:0602:20:10.3002:20:30.10+00:32:266:409
7KRAWCZYK Jakub 59KRAKÓWM-207M 63NIE00:00:1200:52:2101:33:0402:21:53.6002:22:05.95+00:34:026:458.9
8MAZIK Wojciech 399KW KrakowTARNOWSKIE GORYM-208M 64TAK00:00:1000:49:5201:31:4002:22:07.5502:22:17.90+00:34:146:468.9
9MÓLL Mateusz 267WROCŁAWM-209M 68NIE00:00:1500:49:3501:29:4402:22:56.2502:23:11.95+00:35:086:488.8
10SAJDUDA Adam 213pokazeciswiatWROCŁAWM-2010M 75NIE00:00:1700:51:5201:33:1102:24:18.4002:24:36.25+00:36:326:528.7
11NICPOŃ Sebastian 81Falstart RudnikiKRZEPICEM-2011M 110NIE00:00:1300:54:0201:37:5502:33:05.5002:33:19.25+00:45:157:178.2
12PELIKAN Artur 22NGB Kłobuck/Wkurw_TeamKŁOBUCKM-2012M 135NIE00:00:0500:58:1301:43:1602:40:56.4502:41:01.75+00:52:587:397.8
13MACIEJEWSKI Dariusz 475BBL PleszewPLESZEWM-2013M 138NIE00:00:4601:01:5401:45:4902:41:10.8002:41:57.40+00:53:537:407.8
14MATUSIAK Mateusz 159ZIELONA GÓRAM-2014M 150NIE00:00:3400:58:3401:44:4702:43:03.5502:43:37.80+00:55:347:457.7
15PRZYBYSZ Artur 332Biegaj po endorfinyPOZNAŃM-2015M 157NIE00:00:2101:01:3301:46:0802:44:14.2502:44:35.35+00:56:317:497.7
16AUGUST Kajetan 130CZELADŹM-2016M 160NIE00:00:1801:00:0101:45:4902:46:04.7502:46:23.05+00:58:197:547.6
17GŁÓWKA Paweł 169Europa Ubezpieczenia/ TMTeamŻARYM-2017M 179NIE00:00:3601:01:5001:48:5002:50:34.1502:51:10.25+01:03:068:077.4
18KOTECKI Paweł 116Expansja Advertising/ King Runner UltraPOZNAŃM-2018M 186NIE00:00:2200:59:5401:48:2702:51:33.8502:51:56.50+01:03:538:107.3
19KIELEK Jakub 322Zawiani KołobrzegPOZNAŃM-2019M 188NIE00:00:1601:06:1701:53:1302:52:05.1002:52:21.85+01:04:188:117.3
20ŁOPOKA Przemysław 314Aby Do MetyZIĘBICEM-2020M 212NIE00:00:0901:03:1601:54:3802:58:27.6502:58:36.95+01:10:338:297.1
21WALA Patryk 7Bieg Opolski / Załoga GórskaZABKOWICE SLASKIEM-2021M 231NIE00:00:1801:04:5801:55:0803:01:34.9503:01:53.75+01:13:508:386.9
22ŁUKASZEWICZ Bartosz 492PTB TRANZYT running‚ cycling‚ yachting TEAMCHYBYM-2022M 239NIE00:00:1501:04:3901:55:0603:03:10.0003:03:25.30+01:15:218:436.9
23GAZDA Michał 269ConstraviaPOZNAŃM-2023M 242NIE00:00:1501:04:2801:55:1403:05:52.2503:06:08.10+01:18:048:516.8
24GRUNDKOWSKI Oskar 449SOLEC KUJAWSKIM-2024M 247NIE00:00:2301:06:1201:57:1603:06:34.1503:06:57.35+01:18:538:536.8
25JANOWSKI Michał 474Training LabWARSZAWAM-2025M 277NIE00:00:5401:06:3502:02:4803:17:09.3003:18:03.55+01:30:009:236.4
26GAŁOSZ Łukasz 550OLEŚNICAM-2026M 288NIE00:00:5201:11:5102:09:5203:22:23.0503:23:15.15+01:35:119:386.2
27WNUK Dominik 308Zawiani KołobrzegKOŁOBRZEGM-2027M 307NIE00:00:1701:10:1202:09:2603:35:20.9503:35:38.50+01:47:3510:155.9
28PAWŁOWSKI Sławek 312Kalenji by DecathlonŻNINM-2028M 308NIE00:00:3801:15:1802:13:3203:35:15.2003:35:54.15+01:47:5010:155.9
29BARTNICKI Jędrzej 68Sieradzbiega.plSIERADZM-2029M 310NIE00:00:5301:19:1902:17:2003:35:46.1503:36:39.65+01:48:3610:165.8
30BOREK Mateusz 56WROCŁAWM-2030M 321NIE00:00:5001:19:5602:23:4703:45:35.6503:46:26.55+01:58:2310:445.6
31BARAŃSKI Damian 5Gorzów BIEGAGORZÓW WLKP.M-2031M 338NIE00:00:5201:46:3803:06:2604:51:13.5004:52:05.75+03:04:0213:524.3
BONIEC Radosław 515ŻARYM-20NIEDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)