ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MISIAK Bartosz 520Alpin Sport HOKA One One TeamSTRONIE-ŚLĄSKIEM-301M 2TAK00:00:0200:37:2901:07:3801:42:41.2001:42:43.65 4:5312.3
2NORBERT Michał 30KB SobótkaŚWIDNICAM-302M 4NIE00:00:0700:38:1701:09:5701:48:16.5501:48:23.85+00:05:405:0911.6
3RUTKOWSKI Dawid 310GrizzlyTeamLUBINM-303M 7TAK00:00:0200:40:4901:14:4201:55:33.3001:55:36.20+00:12:525:3010.9
4MIŚ Zbyszek 373ZAGORZYCEM-304M 8NIE00:00:0900:40:1201:14:3901:56:06.5501:56:16.45+00:13:325:3110.9
5GRUND Marek 47Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-305M 9NIE00:00:0300:42:5801:17:1601:57:16.3501:57:19.85+00:14:365:3510.7
6SWOBODA Marek 388GŁUSZYCAM-306M 10NIE00:00:1500:41:5601:16:5001:57:31.2001:57:46.75+00:15:035:3510.7
7SOCHA Seweryn 360Dzikie BobryPOZNAŃM-307M 11NO00:00:0900:42:5301:18:1301:58:20.8001:58:30.45+00:15:465:3810.6
8KROSNY Sebastian 457STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWM-308M 12NIE00:00:0300:43:0201:17:4101:58:41.0501:58:44.40+00:16:005:3910.6
9ZATOŃ Cezary 286Triactiv RidleyWROCŁAWM-309M 15TAK00:00:0700:42:5601:19:0502:02:34.2002:02:41.65+00:19:585:5010.3
10PODGÓRSKI Bogusz 352placki ziemniaczane z cukrem są spokoPOZNAŃM-3010M 17NIE00:00:0300:46:0701:21:4702:04:03.2502:04:06.45+00:21:225:5410.2
11LULIS Dawid 522WROCŁAWM-3011M 18NIE00:00:0600:44:4301:21:0602:04:13.4002:04:20.10+00:21:365:5410.1
12NIEPALA Jacek 147OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-3012M 19NIE00:00:0500:44:4601:21:0602:04:21.3502:04:27.25+00:21:435:5510.1
13SZUKAŁA Piotr 168POZNAŃM-3013M 20NIE00:00:0400:44:4501:21:0502:04:35.7502:04:39.85+00:21:565:5510.1
14BALCAR Michał 525Červený KostelecČERVENÝ KOSTEC‚ KRÁLOVEHRADECKÝM-3014M 21NIE00:00:0800:42:4901:18:4102:04:45.7002:04:53.75+00:22:105:5610.1
15MIKA Andrzej 231WROCŁAWM-3015M 24NIE00:00:0600:46:1801:22:4602:06:10.3502:06:16.40+00:23:326:0010
16LACHOWSKI Robert 41ŁÓDŹM-3016M 25NIE00:00:0800:45:2901:22:4602:06:47.1002:06:55.80+00:24:126:029.9
17OLKIS Rafał 123Śnieżny RateMyTrail.comWROCŁAWM-3017M 26NIE00:00:0700:44:5901:22:0002:07:29.2002:07:36.35+00:24:526:049.9
18HOŁYST Andrzej 18GT RATNOWA RUDAM-3018M 29NIE00:00:0500:47:0601:25:0002:08:28.4502:08:33.75+00:25:506:079.8
19ŁAGOŻNY Łukasz 348Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-3019M 30TAK00:00:0300:46:4601:25:0002:08:51.4502:08:54.95+00:26:116:089.8
20MAJCHRZAK Maciej 31WROCŁAWM-3020M 31TAK00:00:1200:44:2901:22:2702:08:49.8502:09:02.65+00:26:196:089.8
21WYRODEK Jakub 252TurboptysieNOWA RUDAM-3021M 32NIE00:00:4800:49:2601:25:2802:08:59.1502:09:47.35+00:27:036:089.8
22OLSZAK Dariusz 367Msport teamLUBINM-3022M 34NIE00:00:0500:47:1901:26:0402:10:30.2002:10:35.65+00:27:526:129.7
23ŚRODA Michał 283TMTeamTRZEBNICAM-3023M 35NO00:00:2100:48:3101:26:0302:10:56.8002:11:17.90+00:28:346:149.6
24HEWELT Maciej 508Sklep Turystyczny e-horyzont.plGDYNIAM-3024M 36NIE00:00:0300:45:0701:24:0002:12:11.0002:12:14.00+00:29:306:179.5
25DUNAJ Paweł 411GT RATWROCŁAWM-3025M 39NIE00:00:0300:47:5401:26:2902:13:44.7502:13:47.95+00:31:046:229.4
26NOWAK Łukasz 343NOA / CS RUNNING TEAMWROCŁAWM-3026M 40NIE00:00:3500:50:5701:29:0802:13:34.9002:14:10.80+00:31:276:219.4
27GOŁĄB Mateusz 534Jurne KnuryPOZNAŃM-3027M 41NIE00:00:0300:47:4201:27:2002:14:35.0502:14:38.60+00:31:546:249.4
28ZAWOJAK Aleksander 423Ronal Polska RunWAŁBRZYCHM-3028M 42NIE00:00:0600:48:1201:28:2902:15:10.0502:15:16.35+00:32:326:269.3
29JĘCEK Maciek 233ŁÓDŹM-3029M 44NIE00:00:1900:49:0901:27:1702:15:19.7002:15:38.90+00:32:556:269.3
30MICHALSKI Piotr 100WROCŁAWM-3030M 45NO00:00:0800:49:1101:27:5302:15:35.2002:15:44.05+00:33:006:279.3
31BOSAKIEWICZ Tomasz 259OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3031M 49NIE00:00:0900:50:2001:29:3502:16:31.6002:16:40.65+00:33:576:309.2
32ŁAŹNIOWSKI Dawid 202Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3032M 51NIE00:00:0400:48:3601:28:2402:17:04.3502:17:09.05+00:34:256:319.2
33MOCZULSKI Rafał 537Kudowianka Cyklon Proal TeamLEGNICAM-3033M 54NIE00:00:0400:49:2501:29:0202:18:39.1002:18:43.80+00:36:006:369.1
34GRYSZKIEWICZ Paweł 490GVTWROCŁAWM-3034M 55NIE00:00:0500:49:3201:29:2502:18:52.7002:18:57.75+00:36:146:369.1
35SANKOWSKI Paweł 477KŁODZKOM-3035M 59NIE00:00:1100:50:0401:30:5802:21:18.5502:21:29.55+00:38:456:438.9
36OPAŁKA Damian 351MyRaceWARSZAWAM-3036M 60NIE00:00:0600:48:0401:29:2902:21:25.5502:21:32.10+00:38:486:448.9
37SŁYSZ Szymon 23NSK RUNSWAŁBRZYCHM-3037M 69NIE00:00:2300:49:0201:28:5902:22:51.7002:23:15.35+00:40:316:488.8
38MYŚLIWIEC Przemysłąw 504Neurochirurgie Univ. Klinikum DresdenPOLANICA ZDRÓJM-3038M 72NIE00:00:0800:48:4001:29:3002:24:14.6002:24:22.65+00:41:396:528.7
39LESIAK Tomasz 376ŁÓDŹM-3039M 73NO00:00:0700:50:2301:32:3002:24:16.6502:24:24.45+00:41:406:528.7
40LULEK Paweł 105Wielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoPOZNAŃM-3040M 76TAK00:00:1300:50:3201:32:4802:24:38.8502:24:52.25+00:42:086:538.7
41BŁASZKIEWICZ Bogusz 383Dzikie Bobry/STR PoznanLUSOWOM-3041M 78NIE00:00:1000:53:0801:34:2802:24:56.2502:25:07.05+00:42:236:548.7
42URBANIAK Hubert 214ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-3042M 81NIE00:00:2000:54:2901:35:3902:25:11.8502:25:31.85+00:42:486:548.7
43STANKIEWICZ Tomasz 279Srebrnogórska Ekipa BiegowaSREBRNA GÓRAM-3043M 84NIE00:00:1300:52:1601:34:2202:26:13.6502:26:27.05+00:43:436:578.6
44CHOROSTKOWSKI Bartosz 227Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3044M 90NIE00:00:2300:55:0501:36:5502:27:25.6502:27:49.35+00:45:057:018.5
45ORACZ Mateusz 299Bez LitościZALASEWOM-3045M 91NIE00:00:0700:54:0901:37:1402:27:48.4502:27:55.60+00:45:117:028.5
46RODRIGUEZ ESTEVEZ Jesus 462GT RATWROCLAWM-3046M 92NO00:00:0200:52:0301:33:3402:28:22.3502:28:25.25+00:45:417:038.5
47ŁUCZAK Marcin 419PLEWISKAM-3047M 93NIE00:00:1800:54:2901:36:4702:28:17.3502:28:36.15+00:45:527:038.5
48BRODA Dominik 54WROCŁAWM-3048M 94NIE00:00:2200:54:4601:37:1302:28:22.3502:28:45.00+00:46:017:038.5
49PIECUCH Marcin 92Lacho TeamKRAKÓWM-3049M 95NIE00:00:1800:56:0201:37:5302:28:43.5502:29:02.05+00:46:187:048.5
50GREGUŁA Maciej 453SZCZECINM-3050M 103NIE00:00:2400:55:3101:38:0302:31:27.4502:31:52.25+00:49:087:128.3
51DROPEK Sławomir 416PIWNICZNA ZDRÓJM-3051M 105NIE00:00:0500:52:0101:36:2002:32:18.7502:32:24.65+00:49:417:158.3
52REJMAN Grzegorz 183#biegamgrzegorzrejmanWAŁBRZYCHM-3052M 106NIE00:00:0800:53:3801:36:0102:32:19.9002:32:27.95+00:49:447:158.3
53KRAKOWSKI Krzysztof 78PIŁAM-3053M 107NIE00:00:0700:53:2901:36:0102:32:26.6002:32:34.35+00:49:507:158.3
54KLABISZ Dawid 179BEDZINM-3054M 108NIE00:00:1900:55:5701:37:5502:32:21.8002:32:41.70+00:49:587:158.3
55FRĄCKOWIAK Dariusz 375POZNAŃM-3055M 111NIE00:00:0800:56:0301:38:4802:33:35.5002:33:43.95+00:51:007:188.2
56OLSZEWSKI Artur 543parkrun KatowiceDĄBROWA GÓRNICZAM-3056M 114NIE00:00:3600:57:3601:41:1502:34:03.2502:34:40.20+00:51:567:208.2
57CHRZANOWSKI Paweł 160LĄDEK-ZDRÓJM-3057M 115NIE00:00:1200:54:2601:38:4802:35:01.1502:35:14.00+00:52:307:228.1
58LEWKOWSKI Aleksander 244WARSZAWAM-3058M 116NIE00:00:2100:56:0201:38:4602:35:26.4502:35:47.75+00:53:047:248.1
59HORAK Roland 440Kęckie HarpaganyKĘTYM-3059M 118NIE00:00:3900:58:3301:41:2702:35:13.2502:35:52.65+00:53:097:238.1
60KURZAWIAK Grzegorz 195Grupa Biegowa KAYSERKARŁÓWM-3060M 123NIE00:00:1400:54:1701:40:3502:37:42.5502:37:56.60+00:55:127:308
61SZNAJDER Paweł 187BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-3061M 130NIE00:00:2400:56:2301:40:5002:38:38.0502:39:02.50+00:56:187:337.9
62ŚWIDERSKI Krzysztof 85POZNAŃM-3062M 131NIE00:00:1000:55:5501:40:5302:38:59.2002:39:10.15+00:56:267:347.9
63WERNO Bartłomiej 385RAWICZM-3063M 133NIE00:00:5100:58:5301:43:1302:40:02.3502:40:53.55+00:58:097:377.9
64MIKRUT Paweł 313WROCŁAWM-3064M 134NIE00:00:4100:59:1701:44:1502:40:13.3502:40:55.20+00:58:117:377.9
65FRIDRICH Marcin 403Training LabWARSZAWAM-3065M 136NIE00:00:5301:00:0301:45:1302:40:27.8002:41:21.75+00:58:387:387.9
66SIERŻANT Paweł 470Przedsiębiorstwo Komunalne PleszewPLESZEWM-3066M 138NIE00:00:4601:02:2101:45:4902:41:10.8002:41:57.40+00:59:137:407.8
67KRYSIŃSKI Maciej 482DĄBROWAM-3067M 140NIE00:00:0300:56:2401:41:5502:42:09.6502:42:13.50+00:59:297:437.8
68SZAJEK Arkadiusz 372POZNAŃM-3068M 141NIE00:00:5101:01:0201:45:1202:41:22.4002:42:14.10+00:59:307:417.8
69ZIEWIEC Marcin 538GROBLICEM-3069M 142NIE00:00:4200:58:4701:43:2402:41:37.2502:42:19.40+00:59:357:417.8
70ROJEWSKI Paweł 337EVErRUNŁÓDŹM-3070M 144NIE00:00:1200:58:0501:42:2702:42:24.0502:42:36.55+00:59:527:447.8
71SZYMCZYSZYN Tomasz 111WROCŁAWM-3071M 145NIE00:00:0701:00:0501:47:5602:42:46.5002:42:53.65+01:00:107:457.7
72MARTEKLAS Jan 44Night Runners WrocławWROCŁAWM-3072M 146NIE00:00:1400:58:3301:44:1702:42:46.2002:43:00.70+01:00:177:457.7
73LACKOWSKI Andrzej 404Aikido UMK ToruńNOWA WIEŚM-3073M 148NIE00:00:0500:54:2901:41:1502:43:16.1502:43:21.90+01:00:387:467.7
74TYŚ Radek 335Nowa Ruda BiegaNOWA RUDAM-3074M 151NIE00:00:0700:56:0701:42:4302:43:32.8502:43:40.60+01:00:567:477.7
75GALIŃSKI Kamil 221Kotwica BrzegWROCŁAWM-3075M 152NIE00:00:3600:57:2701:44:1502:43:05.7502:43:42.55+01:00:587:467.7
76JANAS Dariusz 45Janas teamWROCŁAWM-3076M 153NIE00:00:0900:56:0401:42:1702:43:57.9002:44:07.20+01:01:237:487.7
77PONIATOWSKI Seweryn 46WROCŁAWM-3077M 158NIE00:00:3300:58:1701:44:5502:45:01.2502:45:34.45+01:02:507:517.6
78GULCZYŃSKI Tomasz 208SPUCHLAKI TEAMMUROWANA GOŚLINAM-3078M 161NIE00:00:2000:57:3001:45:2402:46:30.6002:46:50.70+01:04:077:557.6
79KOCEMBA Kamil 426Kęckie HarpaganyKOBIERNICEM-3079M 163NIE00:00:4701:00:3101:45:2802:46:07.1502:46:54.25+01:04:107:547.6
80DIERING Tomasz 242RMSKÓRZEWOM-3080M 164NIE00:00:3001:02:3201:47:5402:46:24.9002:46:55.80+01:04:127:557.6
81MARZEC Dominik 186WROCŁAWM-3081M 165NIE00:00:5001:02:1201:48:0102:46:06.0002:46:56.60+01:04:127:547.6
82ANTOSIAK Tomasz 445TmTeamWROCŁAWM-3082M 167NIE00:00:3601:01:1901:48:2102:46:22.8002:46:59.45+01:04:157:557.6
83IZYDORSKI Marcin 57WROCŁAWM-3083M 170NIE00:00:2901:01:3001:47:2602:47:39.0002:48:08.15+01:05:247:597.5
84IGNACIUK Paweł 11SŁUPSKM-3084M 172NIE00:00:2201:01:5101:48:1102:48:35.9502:48:58.10+01:06:148:017.5
85FERET Hubert 66DERBYM-3085M 173TAK00:00:3400:54:2401:37:1402:48:32.0002:49:06.10+01:06:228:017.5
86JURCZAK Szymon 8POZNAŃM-3086M 174NIE00:00:0400:58:4801:48:3402:49:33.8502:49:38.15+01:06:548:047.4
87ANDRZEJEWSKI Drogosz 409RunAttackLUBINM-3087M 175NIE00:00:0100:53:1501:39:5402:49:45.3502:49:47.00+01:07:038:057.4
88DREAS Jakub 83WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-3088M 180NIE00:00:1000:58:4701:48:4502:51:01.0502:51:11.45+01:08:278:087.4
89ADAMCZEWSKI Jakub 300Night Runners/ NBR TeamPOZNAŃM-3089M 182NIE00:00:4700:59:3001:47:2202:50:25.3502:51:12.90+01:08:298:067.4
90BARAŃSKI Piotr 317WARSZAWAM-3090M 187NIE00:00:3701:04:4201:52:0102:51:32.4002:52:09.95+01:09:268:107.3
91LUBIK Adam 104POZNAŃM-3091M 189TAK00:00:2201:02:3701:51:2602:52:12.6502:52:34.65+01:09:518:127.3
92GRZESIAK Wojciech 120SPUCHLAKI TEAMPOZNAŃM-3092M 190NIE00:00:2301:00:0601:48:0302:52:12.6002:52:35.65+01:09:528:127.3
93POSADOWSKI Cyprian 552ZŁOTORYJAM-3093M 192NIE00:00:5601:03:4801:50:4502:52:46.2002:53:42.90+01:10:598:137.3
94GAJDOWSKI Przemysław 14WROCŁAWM-3094M 193NIE00:00:2601:00:5901:49:4002:53:46.5002:54:13.30+01:11:298:167.3
95WÓJCIK Radosław 325WROCŁAWM-3095M 194NIE00:00:1400:57:0101:46:1302:54:39.1002:54:53.80+01:12:108:197.2
96PIETRZOK Wojciech 128Night RunnersZABRZEM-3096M 197NIE00:00:3601:04:3901:52:1902:54:43.0002:55:19.70+01:12:368:197.2
97TOL Kamil 527Mafia Team LubliniecTANINAM-3097M 200NIE00:00:3601:01:4201:49:2902:56:18.6002:56:55.30+01:14:118:237.1
98KURKOWIAK Krzysztof 295wkurw_teamWROCŁAWM-3098M 201NIE00:00:1701:03:3301:50:3802:56:38.3002:56:55.60+01:14:118:247.1
99MIKOŁAJEC Piotr 374WROCŁAWM-3099M 206NIE00:00:5701:05:5501:55:4802:56:21.8502:57:19.05+01:14:358:237.1
100KURZYŃSKI Michał 69Efekt GombaoWROCŁAWM-30100M 207NIE00:00:0800:59:0701:50:4202:57:46.3502:57:54.45+01:15:108:277.1
101MACHTAŁOWICZ Szymon 89ŁÓDŹM-30101M 209TAK00:00:2201:04:2101:56:3102:57:35.7502:57:58.05+01:15:148:277.1
102NOWAK Marcin 455Tim jest TimOZIMEKM-30102M 210NIE00:00:4101:05:5701:54:1202:57:19.2002:58:00.90+01:15:178:267.1
103BONIKOWSKI Mateusz 441GRODZISK MAZOWIECKIM-30103M 215NIE00:00:1701:02:4001:52:1902:58:24.4502:58:41.70+01:15:588:297.1
104SOBKOWIAK Marcin 127CrossFatPoznańPOZNAŃM-30104M 217NIE00:00:5301:08:2101:58:3102:57:58.9002:58:52.40+01:16:088:287.1
105SIKORSKI Dariusz 110InsERT TEAMDZIERŻONIÓWM-30105M 219TAK00:00:2701:04:2501:51:4002:58:28.8002:58:56.60+01:16:128:297.1
106GAJEWSKI Sebastian 379Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTARGARDM-30106M 222NIE00:00:4401:05:2501:55:2802:58:38.3502:59:23.30+01:16:398:307.1
107GINTER Grzegorz 523AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30107M 223NIE00:00:1101:03:4201:53:4502:59:55.4503:00:07.00+01:17:238:347
108POPIELA Sebastian 163Bartkowiak Optyk TeamLESZNOM-30108M 224NIE00:00:1401:02:2501:52:5903:00:26.9503:00:40.95+01:17:578:357
109KOLIBABSKI Radosław 265Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAM-30109M 225NIE00:00:2401:05:5201:53:1103:00:43.5503:01:07.85+01:18:248:367
110POCIĘGIEL Michał 16Skawina BiegaRADZISZÓWM-30110M 226NIE00:00:3101:08:4101:57:3903:00:37.2003:01:08.50+01:18:248:367
111DOBROCHOWSKI Marek 153Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30111M 229NIE00:00:3101:01:4301:51:5503:01:01.3003:01:32.50+01:18:488:377
112KRZESIMOWSKI Damian 282KIELCEM-30112M 230NIE00:00:1301:04:1901:56:2003:01:40.1503:01:53.40+01:19:098:396.9
113JANOWSKI Michał 387POZNAŃM-30113M 234NIE00:00:2500:58:5201:48:1503:02:11.0003:02:36.90+01:19:538:406.9
114FIGUŁA Sławomir 256KRZĘCINM-30114M 236NIE00:00:1401:05:0501:56:2103:02:33.9003:02:48.75+01:20:058:416.9
115BUSS Konrad 9Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-30115M 237NIE00:00:4801:11:5702:03:4203:02:03.2503:02:51.40+01:20:078:406.9
116MAĆKOWIAK Damian 262POBIEDZISKAM-30116M 241NO00:00:1701:02:5401:54:5003:04:46.7003:05:04.55+01:22:208:476.8
117KRAWIEC Piotr 349Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-30117M 244NIE00:00:3201:06:5301:59:1603:05:43.3003:06:16.25+01:23:328:506.8
118NETOLICKÝ Martin 548BRNOM-30118M 246NIE00:00:5701:08:5002:00:1303:05:45.8003:06:43.10+01:23:598:506.8
119SYGNAT Marcin 49POLKOWICEM-30119M 248NIE00:00:3101:12:0402:02:0803:06:48.0503:07:19.95+01:24:368:536.7
120WESOŁEK Daniel 517POZNAŃM-30120M 249NIE00:00:1001:04:1401:55:4003:07:31.1503:07:41.35+01:24:578:556.7
121KARAWACKI Grzegorz 119Kęckie HarpaganyKĘTYM-30121M 250NIE00:00:3801:05:5301:55:4003:07:09.7003:07:47.80+01:25:048:546.7
122SIEPIELSKI Damian 398NOWA WOLAM-30122M 256NIE00:00:2601:07:2001:58:5803:09:13.8503:09:40.60+01:26:569:006.7
123URBANOWICZ Cezary 39POZNAŃM-30123M 259NIE00:00:5101:12:2402:02:1003:09:26.5003:10:17.80+01:27:349:016.7
124STAWIŃSKI Michał 237WROCŁAWM-30124M 260NO00:00:2701:04:0801:54:0303:09:57.3503:10:25.00+01:27:419:026.6
125SOBAŁA Łukasz 518Morsy PoznańPOZNAŃM-30125M 261NIE00:00:4001:10:5002:04:2803:09:51.8503:10:32.35+01:27:489:026.6
126CZERWONKA Zbigniew 149Eskadra WrocławWROCŁAWM-30126M 267NO00:00:1201:07:5502:02:3803:14:27.5003:14:39.65+01:31:569:156.5
127RUKS Jaroslaw 182POZNANM-30127M 269NO00:00:5001:08:2502:02:2603:14:08.0003:14:58.00+01:32:149:146.5
128WOJCIECHOWSKI Aleksander 260RMWRZEŚNIAM-30128M 275NIE00:00:3101:08:3302:03:2203:17:12.2003:17:43.70+01:35:009:236.4
129LEDNICKI Michał 513SKÓRZEWOM-30129M 276TAK00:00:5201:11:4502:05:3303:16:52.4003:17:44.90+01:35:019:226.4
130BALWIERCZAK Piotr 73Night Runners Wrocław / RMT TeamWROCŁAWM-30130M 279NIE00:00:3601:17:5002:19:4703:18:22.3003:18:59.10+01:36:159:266.4
131TURNIAK Miłosz 309HireRight Running TeamGLIWICEM-30131M 281NO00:00:4601:10:5202:04:4603:18:32.8003:19:18.85+01:36:359:276.3
132SWIATEK Jarek 495CHYBYM-30132M 282NIE00:00:2701:18:1402:09:2103:19:23.6503:19:51.30+01:37:079:296.3
133SERWATKIEWICZ Grzegorz 395TŁUMACZÓWM-30133M 286NIE00:00:2401:10:5402:05:5803:21:58.2003:22:22.90+01:39:399:376.2
134OLEJNIK Marcin 545ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-30134M 287NIE00:00:5201:11:5402:09:5203:22:21.2003:23:13.75+01:40:309:386.2
135BIS Marcin 339Bbl Gorzów Wlkp.GORZÓW WLKP.M-30135M 293NIE00:00:3001:11:2002:08:1403:24:43.8003:25:13.95+01:42:309:446.2
136RUSIN Szymon 26IWINYM-30136M 294TAK00:00:2701:11:2402:06:3603:25:25.4003:25:53.35+01:43:099:466.1
137PŁUCIENNICZAK Bartosz 386KOŁOM-30137M 300NIE00:00:2601:09:5902:02:1903:26:38.6503:27:05.40+01:44:219:506.1
138POŁCZYŃSKI Maciej 341Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30138M 304NIE00:00:4901:20:2202:15:2003:28:49.4003:29:38.65+01:46:559:566
139KARWAT Dawid 340ŚWIEBODZICEM-30139M 312NIE00:00:4601:19:2802:19:1603:35:55.4003:36:41.75+01:53:5810:165.8
140HETMANCZYK Maciej 258CZELADZM-30140M 315YES00:00:4901:17:2302:16:4003:38:23.5503:39:13.35+01:56:2910:245.8
141GIBAS Wojciech 275KATOWICEM-30141M 324YES00:00:4901:22:5402:22:2703:48:18.1003:49:07.75+02:06:2410:525.5
142RUSIN Jakub 10IWINYM-30142M 329NIE00:00:3301:23:2802:30:0504:04:09.3004:04:42.45+02:21:5811:375.2
143FLACZYŃSKI Michał 63iMenelIWINYM-30143M 330NO00:00:3201:23:3802:30:2804:04:10.8504:04:42.90+02:21:5911:375.2
144FURMAN Michał 76OchajoRun & FriendsKRAKÓWM-30144M 335NIE00:00:2501:32:0202:47:5004:28:16.0004:28:41.50+02:45:5712:464.7
145TATARATA Paweł 435Training LabWARSZAWAM-30145M 337NIE00:00:5201:28:2202:52:1904:35:33.4504:36:26.20+02:53:4213:074.6
TEKIELI Kacper 4Polar sport / KW TrójmiastoGDAŃSKM-30TAKDNF00:56:03 DNF DNF DNF DNF--
BOROWIECKI Krzysztof 184GT RATGORZÓW WLKP.M-30NIEDNF01:08:40 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 147 wynik(ów)