ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2020

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-01-18
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
559
Wystartowało:
491
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
485
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaCzas startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BRÝDL Pavel 2Salomon CZ/Willa SPA ScalianoTRUTNOVM-401M 1NIE00:00:0100:38:1401:07:2001:42:34.6001:42:35.95 4:5312,3
2ANTOSIAK Tomasz 502ANTONTEAMKĘDZIERZYN KOŹLEM-402M 5NIE00:00:0300:40:1701:12:2701:50:53.7501:50:56.75+00:08:205:1611,4
3FIRLET Daniel 152Sudecki Klub Wysokogórski & HosnetBOGATYNIAM-403M 13TAK00:00:0200:40:5201:15:4401:59:48.7001:59:50.95+00:17:155:4210,5
4KMIECIK Tomasz 58ŁĘŻYCEM-404M 16TAK00:00:0300:41:1301:16:2402:03:02.2002:03:06.15+00:20:305:5110,2
5ŁYJAK Błażej 512Chata Biegacza K34WROCŁAWM-405M 22NO00:00:0000:45:3101:22:4502:05:47.0502:05:47.05+00:23:115:5910,0
6SZCZĘŚNIAK Piotr 469GVTSTRZELINM-406M 23NIE00:00:0500:46:0801:22:5202:06:09.7002:06:15.45+00:23:396:0010,0
7GAWLEWICZ Tomasz 243Gawełki Team /Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-407M 27TAK00:00:0900:45:1801:22:3502:07:48.8502:07:58.45+00:25:226:059,9
8KRUPA Marcin 206AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA 4M-408M 33NIE00:00:0300:45:5001:24:3702:09:46.1002:09:49.85+00:27:136:109,7
9KOZIEŁ Tomasz 547Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-409M 37NIE00:00:0400:46:5001:26:2102:12:41.7002:12:46.40+00:30:106:199,5
10DAMEC Aleksander 177OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4010M 38NIE00:00:1000:48:3001:26:5802:13:29.8502:13:40.05+00:31:046:219,4
11CIRKO Arkadiusz 424KGHM ZG RUNLUBINM-4011M 43NIE00:00:0500:49:1201:28:1102:15:12.5502:15:18.15+00:32:426:269,3
12ŁUKOMSKI Maciej 238ŁKW / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM-4012M 46TAK00:00:0800:51:0701:30:5102:15:45.4502:15:54.20+00:33:186:279,3
13KASZYŃSKI Tomek 82LUBOŃM-4013M 48NIE00:00:1600:51:2201:29:4002:16:08.3502:16:25.30+00:33:496:299,3
14KRAJEWSKI Wojtek 463KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-4014M 50NIE00:00:1100:50:0001:30:2302:16:36.2502:16:47.50+00:34:116:309,2
15BRONISZEWSKI Jaroslaw 132MiekowoMIEKOWOM-4015M 53NIE00:00:0200:49:5401:29:3602:17:15.8002:17:18.65+00:34:426:329,2
16CIURASZKIEWICZ Andrzej 294WROCŁAWM-4016M 57NIE00:00:2200:53:4101:33:3702:20:10.9502:20:33.10+00:37:576:409,0
17WIDZIAK Piotr 146RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4017M 58NIE00:00:1200:50:5501:31:1702:20:41.7002:20:54.35+00:38:186:429,0
18BUCHLA Marcin 377WROCŁAWM-4018M 62NIE00:00:0900:52:4001:33:1402:21:48.7502:21:58.05+00:39:226:458,9
19WYSOCKI Łukasz 191POZNAŃM-4019M 65NO00:00:1600:52:2701:34:2402:22:08.1502:22:24.25+00:39:486:468,9
20PALACZ Marcin 266BRZEGM-4020M 66NIE00:00:2200:52:4501:33:0002:22:39.2502:23:01.70+00:40:256:478,8
21BONIKOWSKI Tomasz 193GRODZISKI MAZM-4021M 67NIE00:00:0700:51:0301:33:3502:23:04.6002:23:11.75+00:40:356:488,8
22ŁUCZYŃSKI Maciej 212GAWRAKŁODAWAM-4022M 71TAK00:00:1000:52:4101:34:3302:23:54.5002:24:05.00+00:41:296:518,8
23STEC Piotr 99WARSZAWAM-4023M 74NIE00:00:0400:52:5201:33:5302:24:28.5502:24:32.70+00:41:566:528,7
24RATYŃSKI Marek 315Otwocki tuptaczOTWOCKM-4024M 77NIE00:00:0400:52:1801:33:4002:25:02.5502:25:06.65+00:42:306:548,7
25SAK Tomasz 197Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4025M 79TAK00:00:1800:52:5201:34:2902:24:58.9502:25:17.70+00:42:416:548,7
26FOLCIK Ziemowit 405Night Runners WrocławWROCŁAWM-4026M 80NIE00:00:0900:52:5201:33:4602:25:13.6502:25:23.55+00:42:476:548,7
27KARWACKI Grzegorz 136Kat Cross/GlobusWAŁBRZYCHM-4027M 82NIE00:00:1000:54:1201:35:2002:25:47.3502:25:58.15+00:43:226:568,6
28URBAŃSKI Krzysztof 37Marmel ToruńTORUŃM-4028M 83NIE00:00:1200:55:0001:36:2202:25:47.5002:26:00.35+00:43:246:568,6
29KOŁODZIEJSKI Jarek 546Sage FoundationPOZNAŃM-4029M 86NIE00:00:0600:52:0401:34:1602:26:29.1002:26:35.95+00:44:006:588,6
30FEICHTINGER Marek 438ŻORYM-4030M 87NIE00:00:1000:54:2201:37:1502:27:08.0502:27:19.00+00:44:437:008,6
31STANUCHIEWCZ Oskar 289CZĘSTOCHOWAM-4031M 88NIE00:00:1000:53:1901:36:3902:27:17.7502:27:28.55+00:44:527:008,6
32TOŚ Sebastian 498CHRZĄSTAWA WIELKAM-4032M 89NIE00:00:0600:52:3201:35:4102:27:39.9002:27:46.15+00:45:107:018,5
33GOS Piotr 452Naramowice BiegająPOZNAŃM-4033M 96NIE00:00:0900:55:1901:37:0802:29:03.3002:29:13.20+00:46:377:058,5
34WOLOSZYN Konrad 268SZCZECINM-4034M 98NIE00:00:3000:51:3701:33:0302:29:39.2502:30:09.95+00:47:347:078,4
35PURCZYŃSKI Grzegorz 524ZIELONA GÓRAM-4035M 99NIE00:00:1500:53:0701:37:3202:30:01.8002:30:17.30+00:47:417:088,4
36ŁĄK Tomasz 272NOAWROCŁAWM-4036M 100NIE00:00:0700:50:2601:34:2302:30:59.7002:31:06.70+00:48:307:118,3
37CISKI Piotr 442WARSZAWAM-4037M 101NIE00:00:0600:54:0701:37:1402:31:25.5002:31:31.90+00:48:557:128,3
38PODOLUK Marek 394WROCŁAWM-4038M 102NIE00:00:1600:53:4101:37:2402:31:32.6502:31:49.00+00:49:137:138,3
39KĄCKI Paweł 311Rącze RaciczkiWARSZAWAM-4039M 104NIE00:00:2400:55:4501:36:5902:31:56.5502:32:20.55+00:49:447:148,3
40DUDEK Krzysztof 157Strzegomska DwunastkaUDANINM-4040M 109NIE00:00:3000:56:2301:38:3902:32:32.9002:33:03.70+00:50:277:158,3
41MILER Marcin 15006 KleofasŁAZISKA GÓRNEM-4041M 112NIE00:00:2100:56:1101:39:0602:33:23.4002:33:44.75+00:51:087:188,2
42KOWALCZYK Paweł 436KĘCKIEHARPAGANYKĘTYM-4042M 113NIE00:00:0200:53:5301:38:4802:34:05.3502:34:07.90+00:51:317:208,2
43KONOPNIAK Krzysztof 519Rozbiegany RawiczRAWICZM-4043M 117NIE00:00:1800:54:4801:38:4302:35:33.2502:35:51.55+00:53:157:248,1
44KACZOR Marcin 510ŚWIĘCIECHOWAM-4044M 119TAK00:00:2600:56:1401:40:0602:35:49.2002:36:15.60+00:53:397:258,1
45LESZCZYŃSKI Michał 400Syberian Husky TeamDESZCZNOM-4045M 120NIE00:00:0800:53:4301:38:1702:36:55.9502:37:04.80+00:54:287:288,0
46HOSS Jan 402WARSZAWAM-4046M 122NIE00:00:0600:56:4901:41:1502:37:39.1502:37:45.35+00:55:097:308,0
47FRYBEL Damian 33Wolsztyńska Akademia BiegowaOBRAM-4047M 124NIE00:00:2001:00:0501:44:3702:37:39.3502:38:00.25+00:55:247:308,0
48JARUS Andrzej 421Wkurw_teamGALLSPACHM-4048M 125NIE00:00:3200:58:1601:42:4102:37:44.9502:38:17.05+00:55:417:308,0
49DUDEK Mariusz 29RUDA ŚLĄSKAM-4049M 127NIE00:00:3200:59:0701:44:0302:37:59.5502:38:32.45+00:55:567:318,0
50ROŚLICKI Jarosław 461Ubezpieczenia dla Aktywnych/OborygeniOZOROWICEM-4050M 129NIE00:00:1600:55:1301:40:0502:38:45.5002:39:02.30+00:56:267:337,9
51DZIUBA Piotr 324WROCLAWM-4051M 132NIE00:00:2000:58:3301:43:1302:38:53.5502:39:13.95+00:56:387:337,9
52DURKIEWICZ Tomasz 129DOM KULTURY JOGIDĘBNOM-4052M 143NIE00:00:1900:57:5701:44:3302:42:13.9502:42:33.05+00:59:577:437,8
53KADŁUBOWSKI Piotr 112KOTWICA BRZEG / SRC TEAMBRZEGM-4053M 147NIE00:00:2900:57:3101:44:2202:42:42.5502:43:12.10+01:00:367:447,7
54BEDNARZ Sebastian 148OTM.bOTMUCHÓWM-4054M 149NIE00:00:1900:58:1701:44:3502:43:13.7502:43:33.55+01:00:577:467,7
55KRAŚNIEWSKI Jakub 493PTB TRANZYTCHYBYM-4055M 154NIE00:00:1400:54:1201:42:3702:43:54.0502:44:08.55+01:01:327:487,7
56MUCHA Piotr 122Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-4056M 155NIE00:00:1501:00:0201:50:0502:43:56.6502:44:12.55+01:01:367:487,7
57SUDUŁ Jarosław 484klub Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4057M 156NIE00:00:2901:02:2501:46:4202:43:56.1002:44:25.65+01:01:497:487,7
58KIEŁBASA Paweł 254GT RATSTRZEGOMM-4058M 159NIE00:00:0001:45:3702:45:56.0002:45:56.00+01:03:207:547,6
59DELONG Sebastian 430Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4059M 162NIE00:00:1300:59:4301:47:1802:46:37.6002:46:50.90+01:04:147:567,6
60ZGARDA Jacek 48TMTeamWROCŁAWM-4060M 166NIE00:00:0001:49:3902:46:59.1502:46:59.15+01:04:237:577,5
61PAWIŃSKI Artur 533Adidas Runners WarsawWARSZAWAM-4061M 169NIE00:00:5501:04:2601:49:4102:46:12.2502:47:07.55+01:04:317:547,6
62MICHAŁEK Marian 175KOMORNIKIM-4062M 171NIE00:00:1601:00:4201:49:1002:48:09.4002:48:26.35+01:05:508:007,5
63BRYNIARSKI Bartosz 544JELENIA GÓRAM-4063M 176NIE00:00:2701:00:2701:49:4202:49:49.1502:50:16.25+01:07:408:057,4
64ANTECKI Jacek 397ŁÓDŹM-4064M 177NIE00:00:2101:00:0001:48:5802:49:56.9502:50:18.65+01:07:428:057,4
65BUKAŁA Janusz 443OTM.bOTMUCHÓWM-4065M 178NIE00:00:2301:01:0001:46:1002:50:45.3002:51:09.00+01:08:338:077,4
66WOŹNIAK Paweł 62Crossfit Leszno/Endorfina WschowaWSCHOWAM-4066M 184NIE00:00:1400:58:3701:46:3002:51:28.8502:51:43.35+01:09:078:097,3
67CWOJDZIŃSKI Piotr 84Night Runners/ No Probllama TeamPOZNAŃM-4067M 185NIE00:00:4300:59:1201:48:0502:51:02.2002:51:45.45+01:09:098:087,4
68GÓRNY Aleksander 155Zaks ToruńTORUŃM-4068M 191NIE00:00:1301:01:5201:49:3402:53:05.0502:53:18.65+01:10:428:147,3
69MŁYNARCZYK Krzysztof 140BielawaWARSZAWAM-4069M 196NIE00:00:1201:03:5501:52:3502:54:58.2002:55:10.30+01:12:348:197,2
70ROGÓRZ Andrzej 185WROCLAWM-4070M 202NIE00:00:2101:00:4301:50:5502:56:39.2002:57:00.40+01:14:248:247,1
71FRANKIEWICZ Jakub 43Aniołki CharliegoKRAKÓWM-4071M 204NIE00:00:4201:04:0701:53:0702:56:26.0502:57:08.35+01:14:328:247,1
72ROLICZ Tomasz 530JUGÓWM-4072M 205NIE00:00:4201:05:5501:55:5002:56:36.0502:57:18.75+01:14:428:247,1
73ZATOŃ Adrian 276Grube paruwyWROCŁAWM-4073M 208YES00:00:3201:06:1801:55:2002:57:25.5002:57:57.75+01:15:218:267,1
74JAŹWIŃSKI Krzysztof 114Rozbiegani ŻychlinŻYCHLINM-4074M 211NIE00:00:2301:05:5501:56:2802:57:55.8002:58:18.90+01:15:428:287,1
75SZKUDŁO Oskar 500Bez BalastuRADWANICEM-4075M 218NIE00:00:0701:07:0701:57:0602:58:46.6502:58:53.65+01:16:178:307,0
76ŁABĘDZKI Mariusz 53Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-4076M 221NIE00:00:4401:04:5001:54:0602:58:36.0502:59:20.65+01:16:448:307,1
77ZYCHOWICZ Paweł 330OTM.bOTMUCHÓWM-4077M 227NIE00:00:2601:04:4301:53:4103:00:46.6003:01:12.60+01:18:368:367,0
78ĆWIKLIŃSKI Maciej 496KONINKOM-4078M 232NIE00:00:2801:04:4701:55:0303:01:34.3503:02:02.60+01:19:268:386,9
79WRZESIŃSKI Piotr 488GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4079M 233NIE00:00:2201:06:5301:56:5003:02:12.2003:02:35.00+01:19:598:406,9
80PIDANTY Grzegorz 50ZHR StrzegomSTRZEGOMM-4080M 235NIE00:00:3101:06:0801:59:1803:02:11.0003:02:42.50+01:20:068:406,9
81BUSS Jakub 52KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4081M 238NIE00:00:4801:12:0902:03:4203:02:26.9503:03:14.95+01:20:398:416,9
82ZABŁOTNY Paweł 328ZŁOTORYJAM-4082M 240NIE00:00:5501:06:0101:55:4503:03:30.7003:04:26.35+01:21:508:446,9
83MICHNIEWICZ Mariusz 307Alpiniści z BogatyniBOGATYNIAM-4083M 243TAK00:00:1901:02:0101:54:3003:05:50.5503:06:09.95+01:23:348:506,8
84ZDYB Grzegorz 115BOHAR PALETY RunnersLEŚNIÓW WIELKIM-4084M 245NIE00:00:4901:07:1501:59:3603:05:51.5503:06:40.60+01:24:048:516,8
85RABSZTYN Andrzej 353TMTeamWROCŁAWM-4085M 251NIE00:00:4601:08:4502:00:0903:07:03.3003:07:49.60+01:25:138:546,7
86SKRZEK Marcin 173Pro-Run WrocławWROCŁAWM-4086M 252NIE00:00:2801:09:2502:00:2103:07:22.2003:07:51.15+01:25:158:556,7
87KACZMAREK Karol 178ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4087M 253NIE00:00:1801:07:1402:00:3303:08:13.1003:08:31.95+01:25:568:576,7
88KOLAŚNIEWSKI Marek 499POZNAŃM-4088M 254TAK00:00:2401:09:3402:00:3303:08:41.7003:09:05.85+01:26:298:596,7
89JASICKI Krzysztof 240Niedzielni BiegaczeTYCHYM-4089M 255NIE00:00:2701:09:0302:00:4403:08:41.6003:09:09.25+01:26:338:596,7
90BIECHOŃSKI Jarosław 102POZNAŃM-4090M 257NIE00:00:5101:12:1202:02:0803:09:24.9503:10:16.45+01:27:409:016,7
91RZEŹNIK Mariusz 199ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4091M 258NIE00:00:2001:07:2702:00:3603:09:55.8003:10:16.70+01:27:409:026,6
92MARMUROWICZ Krystian 170Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEM-4092M 263NIE00:00:2801:09:5202:02:2303:12:05.8503:12:34.30+01:29:589:086,6
93MNICH Tomasz 67GLIWICEM-4093M 264NIE00:00:4401:06:5802:01:3003:12:02.6503:12:47.00+01:30:119:086,6
94WIJAS Robert 466Training LabWARSZAWAM-4094M 265NIE00:00:4201:06:2101:59:1503:12:35.4003:13:18.05+01:30:429:106,5
95SZYMCZAK Tomasz 357Pratt & Whitney KaliszKALISZM-4095M 268NIE00:00:4701:12:5902:06:1703:14:02.5503:14:50.15+01:32:149:146,5
96ŻMUDKA Bartek 142RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4096M 270NIE00:00:1601:09:0302:04:3603:15:34.1003:15:50.10+01:33:149:186,4
97WYSOCKI Tomasz 36OchajoRun&FriendsRYBNIKM-4097M 271NIE00:00:1601:08:5702:04:4403:15:34.5503:15:51.00+01:33:159:186,4
98CZERNYSZ Grzegorz 257SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAM-4098M 272NIE00:00:5601:12:5902:05:4703:15:08.5503:16:05.25+01:33:299:176,5
99JANKOWSKI Maciej 35POZNAŃM-4099M 273NIE00:00:4801:11:1302:04:5603:15:32.7503:16:21.65+01:33:459:186,4
100STEFANIAK Marcin 460STR PoznańDĄBRÓWKAM-40100M 274NIE00:00:1201:10:1102:05:3303:17:27.6003:17:39.75+01:35:039:246,4
101JAKUBOWSKI Wojciech 296KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40101M 280NIE00:00:2501:04:5601:58:2003:18:51.2503:19:16.45+01:36:409:286,3
102BŁACHNO Marcin 277KRAKÓWM-40102M 283NIE00:00:4301:08:3502:04:2103:19:29.4503:20:13.30+01:37:379:306,3
103SUROWIEC Robert 501GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40103M 285NIE00:00:3401:12:5902:07:5303:21:48.6003:22:22.85+01:39:469:366,2
104OCHMAŃSKI Adam 472AGB TorfyŁÓDŹM-40104M 289NIE00:00:1701:07:2402:05:2603:23:12.2503:23:29.65+01:40:539:406,2
105JELINSKI Sebastian 369NOAWROCŁAWM-40105M 290NIE00:00:3001:14:4502:10:5603:23:29.9003:24:00.35+01:41:249:416,2
106KULA Piotr 71ZdezorientowaniWARSZAWAM-40106M 291NIE00:00:3301:10:0602:07:1203:24:26.9003:25:00.05+01:42:249:446,2
107KRUZEL Rafał 506Biegowe MisieLEGNICAM-40107M 295NIE00:00:3801:14:5702:13:4303:25:16.4503:25:54.60+01:43:189:466,1
108GULINSKI Artur 218218CREWPOZNAŃM-40108M 296NO00:00:5201:11:5202:06:1403:25:08.2003:26:00.60+01:43:249:466,1
109PACZKOWSKI Bartosz 145218 CREWSZAMOTUŁYM-40109M 297NIE00:00:5101:11:5702:06:5903:25:11.4503:26:03.10+01:43:279:466,1
110PRYSZCZ Mirosław 79RUDA ŚLĄSKAM-40110M 298NIE00:00:2201:12:2002:08:4003:25:41.8003:26:03.95+01:43:289:476,1
111KRUSZEWSKI Jacek 336Mukainada Running TeamWARSZAWAM-40111M 299NO00:00:3801:11:5802:08:4403:25:35.4003:26:13.45+01:43:379:476,1
112CZOCHARA Robert 201AmatorOPOLEM-40112M 301NIE00:00:4501:20:0302:15:2803:27:43.6003:28:29.05+01:45:539:536,1
113GOSTEVS Filips 251SKAWINAM-40113M 302NIE00:00:4101:12:3002:11:4303:27:54.8503:28:36.15+01:46:009:546,1
114MAŚLAK Jacek 321Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM-40114M 303NIE00:00:2901:21:2802:13:5803:28:23.7503:28:53.05+01:46:179:556,0
115ANDRZEJCZAK Paweł 19KALISZM-40115M 305NIE00:00:1701:06:1702:04:4803:29:41.4503:29:58.50+01:47:229:596,0
116MIGDAŁ Adrian 425KRAKÓWM-40116M 306NIE00:00:4401:16:5302:14:2903:30:25.8003:31:10.75+01:48:3410:016,0
117KURZAWIAK Wojciech 77ZgórmysynyKARŁÓWM-40117M 309TAK00:00:2701:19:5102:20:4403:35:47.8003:36:15.15+01:53:3910:165,8
118PRZYBYŁ Tomasz 541Night Runners Ostrów WlkpOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40118M 314NIE00:00:5501:20:4702:21:5003:37:40.9503:38:36.80+01:56:0010:215,8
119STANKOWSKI Przemysław 458POZNAŃM-40119M 316NIE00:00:2901:17:1302:15:2503:39:42.8003:40:12.60+01:57:3610:275,7
120KORNAŚ Marcin 378Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40120M 317NIE00:00:4301:17:4902:18:2203:39:40.6503:40:24.25+01:57:4810:275,7
121SKONECZNY Artur 20TOMASZÓW MAZ.M-40121M 318NIE00:00:3401:19:1602:20:5103:41:57.3003:42:31.85+01:59:5510:345,7
122BUJALSKI Szymon 381POZNAŃM-40122M 319NIE00:00:3501:20:0802:18:3603:43:12.5503:43:47.85+02:01:1110:375,6
123DĄBROWSKI Michał 97Team ZabieganeDniWARSZAWAM-40123M 320NIE00:00:4501:14:5102:18:4103:43:06.1503:43:51.30+02:01:1510:375,6
124WYSOCKI Grzegorz 117WŁADYSŁAWÓWM-40124M 322NIE00:00:2601:12:4802:18:0203:47:45.4003:48:11.70+02:05:3510:505,5
125MALINOWSKI Przemyslaw 219RYBNIKM-40125M 325NIE00:00:1401:20:0602:22:2303:50:16.0003:50:30.80+02:07:5410:575,5
126OLECHOWSKI Marcin 554Brubeck TeamZDUŃSKA WOLAM-40126M 326NIE00:00:3701:22:0302:28:3903:52:56.8503:53:34.70+02:10:5811:055,4
127SOKOŁOWSKI Artur 64Team ZabieganeDniOTWOCKM-40127M 327NIE00:00:5101:25:2802:31:1504:00:30.4504:01:22.25+02:18:4611:275,2
128PISINGAS Mariusz 188Bieganie to mój trzeźwy wybórGLIWICEM-40128M 331NIE00:00:2001:27:4002:37:5404:06:37.7504:06:58.65+02:24:2211:445,1
129ZAJĄC Krzysztof 171POZNAŃM-40129M 336NIE00:00:5601:32:4602:50:1404:29:43.1504:30:39.35+02:48:0312:504,7
130GILEWSKI Artur 412KudowiankaCyklonProalTeamKUDOWA ZDRÓJM-40130M 340NIE00:00:0500:50:2601:30:07+00:22:516:269,3
FRĄCZEK Marcin 358TMTeamWROCŁAWM-40NIEDNF01:28:50 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 131 wynik(ów)