ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-13
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
434
Wystartowało:
357
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
352
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITEK Andrzej 419140MINUT.PLMIRKÓWM-201M 1NIE2021-03-13 08:00:0400:44:1701:16:1701:37:54.30 4:3912,9
2JUREK Michał 119RMT TEAM PROWROCŁAWM-301M 2NIE2021-03-13 08:28:5600:40:1201:16:2501:40:22.40+00:02:284:4612,6
3NORBERT Michał 285KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302M 3NIE2021-03-13 09:48:1900:41:0801:18:4401:44:23.40+00:06:294:5812,1
4SZPULARZ Adam 474CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIEM-303M 4NIE2021-03-13 10:58:2600:43:1501:21:1901:45:26.50+00:07:325:0112,0
5GONCZARENKO Jarek 341RUN100LOVERADKÓWM-401M 5NIE2021-03-13 08:01:5400:42:2501:20:4501:45:43.40+00:07:495:0211,9
6SARNOWSKI Paweł 145OSTRZESZOWM-304M 6TAK2021-03-13 09:43:5900:45:3101:23:3101:49:36.60+00:11:425:1311,5
7RUTKOWSKI Dawid 333140MINUT.PL / GRIZZLYTEAMLUBINM-402M 7TAK2021-03-13 08:00:1000:44:4101:23:4401:52:59.95+00:15:055:2211,2
8SOCHA Seweryn 525POZNAŃM-305M 82021-03-13 09:05:4800:45:3001:27:5301:55:01.50+00:17:075:2811,0
9ŚLĘZAK Piotr 439ŚLĘZAKTEAMSIEMIANICEM-306M 9NIE2021-03-13 09:49:2600:47:4501:27:0401:55:44.45+00:17:505:3010,9
10SKURATKO Adrian 200RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-307M 10NIE2021-03-13 12:07:4600:46:4901:28:3101:56:27.65+00:18:335:3210,8
11WASZEK Sławomir 164WROCŁAWM-403M 11NIE2021-03-13 13:30:0600:48:4001:32:2301:59:38.40+00:21:445:4110,5
12WETHACZ Dariusz 477CISNAM-308M 12NIE2021-03-13 08:48:2500:48:4901:32:0902:00:21.35+00:22:275:4310,5
13MAJCHRZAK Maciej 227WROCŁAWM-309M 13TAK2021-03-13 10:45:3000:47:4301:32:2302:00:28.45+00:22:345:4410,5
14NOWACKI Mateusz 422PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSTRONIE SLĄSKIEM-3010M 14NIE2021-03-13 09:35:4100:45:3201:30:3502:01:19.70+00:23:255:4610,4
15MICHALSKI Piotrek 286WROCŁAWM-3011M 15NO 2021-03-13 09:10:3000:47:5801:30:4102:01:37.55+00:23:435:4710,4
16GRUND Marek 239MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-3012M 16TAK2021-03-13 08:00:1700:48:0101:32:4602:02:23.60+00:24:295:4910,3
17DAMEC Aleksnder 298OCHAJORUN & FRENDSRYBNIKM-501M 17NIE2021-03-13 08:31:4500:49:3901:32:4402:02:32.15+00:24:375:5010,3
18WŁODARCZYK Jarosław 235KARKONOSZE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-404M 18NIE2021-03-13 08:52:2000:46:1301:31:3202:02:41.60+00:24:475:5010,3
19MACH Tomasz 265SPORTFUEL.PL MTB TEAMWAŁBRZYCHM-3013M 19NIE2021-03-13 11:23:3200:49:1901:34:1602:04:07.10+00:26:125:5410,2
20SŁYSZ Szymon 428NSK RUNSWAŁBRZYCHM-3014M 20NIE2021-03-13 09:26:1200:48:2701:32:4502:04:44.65+00:26:505:5610,1
21NAWROT Wojciech Nawrot 171CTSWROCLAWM-3015M 21NO 2021-03-13 09:54:0000:49:2201:34:4302:04:52.05+00:26:575:5610,1
22OGŁAZA Kamil 530SULEJÓWM-3016M 222021-03-13 08:34:3400:49:1401:33:2202:04:58.75+00:27:045:5710,1
23MÓLL Mateusz 198#SOBASTEAMWROCŁAWM-3017M 23NIE2021-03-13 08:29:0500:48:5301:34:0202:05:16.90+00:27:225:5710,1
24FRANKIEWICZ Artur 295GLIWICEM-3018M 24TAK2021-03-13 09:37:5800:49:0101:33:4402:05:45.35+00:27:515:5910,0
25ŁUKOMSKI Maciej 520ŁÓDŹM-405M 25TAK2021-03-13 09:48:3600:51:4301:37:0902:05:55.50+00:28:015:5910,0
26KRAJEWSKI Wojtek 516KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-502M 26NIE2021-03-13 08:09:1100:51:4801:37:0302:06:02.60+00:28:086:0010,0
27ŁOPATYŃSKI Irek 538Rema Sport TeamLĄDEK ZDRÓJM-406M 272021-03-13 11:10:3600:48:4901:34:5002:06:15.15+00:28:206:0010,0
28BALIŃSKI Karol 513ULTRASEK KAROLASEKDRAWSKO POMORSKIEM-3019M 28NIE2021-03-13 08:03:4000:50:2901:37:4102:06:42.35+00:28:486:029,9
29SZCZĘŚNIAK Piotr 393GVT BMCSTRZELINM-407M 29NIE2021-03-13 08:04:2800:55:2901:38:1802:06:45.30+00:28:516:029,9
30BAŁYS Katarzyna 421HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-301K 1NIE2021-03-13 08:44:2800:51:1201:36:5702:07:02.80+00:29:086:029,9
31ŻMIJEWSKI Tomasz 121WROCŁAWM-3020M 30NIE2021-03-13 08:24:1200:52:2901:38:1102:07:12.25+00:29:176:039,9
32WOJCIECH Mazik 417KW KRAKOWTARNOWSKIE GORYM-3021M 31TAK2021-03-13 10:43:2000:49:5201:35:2002:08:05.25+00:30:106:059,8
33RÓŻALSKI Ireneusz 246BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-408M 32NIE2021-03-13 09:41:4600:50:1001:37:0702:08:29.75+00:30:356:079,8
34WYROŚLAK Józef 271WROCŁAWM-3022M 33NO 2021-03-13 09:31:2900:51:5901:37:4802:08:42.70+00:30:486:079,8
35BOSAKIEWICZ Tomasz 167OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-3023M 34NIE2021-03-13 09:49:3400:51:1801:38:3702:08:48.65+00:30:546:089,8
36ROJEWSKI Paweł 168EVERRUNŁÓDŹM-3024M 35NIE2021-03-13 08:45:5000:54:0001:39:5602:08:56.15+00:31:016:089,8
37LACHOWSKI Robert 113ŁÓDŹM-3025M 36NIE2021-03-13 08:45:4400:52:4801:39:3002:09:02.25+00:31:076:089,8
38RYCERSKI Rafał 488DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM-3026M 37NIE2021-03-13 08:03:4600:50:0101:37:3402:09:22.75+00:31:286:099,7
39KRUPA Marcin 408AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-409M 38NIE2021-03-13 10:57:2200:48:2901:36:1902:09:40.20+00:31:456:109,7
40STACHOWIAK Łukasz 115STR POZNAŃ / CITY TRAIL TEAMPOZNAŃM-3027M 39NIE2021-03-13 09:05:5300:52:3801:38:5702:09:47.75+00:31:536:109,7
41KURZAWIAK Grzegorz 126KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-3028M 40NIE2021-03-13 09:10:1500:51:1601:39:1202:10:24.05+00:32:296:129,7
41SAJEWICZ Dominik 209ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHM-3028M 40TAK2021-03-13 09:14:1500:52:3001:39:1902:10:24.05+00:32:296:129,7
43NOWAK Marcin 523MOSINAM-3030M 422021-03-13 08:40:2700:52:4601:39:0302:10:52.60+00:32:586:139,6
44GOŁĄB Mateusz 283JURNE KNURYPOZNAŃM-3031M 43NIE2021-03-13 08:12:3600:53:4701:40:2602:11:43.30+00:33:496:169,6
45ROGALA Tomasz 506PIESKIM-3032M 44NIE2021-03-13 08:49:4700:54:2901:42:2502:13:17.35+00:35:236:209,5
46JANCZ Tomasz 346JELENIA GÓRAM-4010M 45NIE2021-03-13 08:04:4000:55:4901:41:5702:13:52.50+00:35:586:229,4
47SZCZOTKA Łukasz 327WROCŁAWM-3033M 46NIE2021-03-13 08:00:2200:59:3501:44:0602:13:59.35+00:36:056:229,4
48GULCZYŃSKI Tomasz 205ZIELONKAM-3034M 47NIE2021-03-13 09:26:5000:53:4501:41:4502:14:00.30+00:36:066:229,4
49KRYSIŃSKI Maciej 362DĄBROWAM-3035M 48NIE2021-03-13 12:34:2900:39:4201:34:1902:14:00.40+00:36:066:229,4
50PRĄDZYŃSKI Marcin 173AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-4011M 49NIE2021-03-13 10:13:5500:55:3901:43:1202:14:13.50+00:36:196:239,4
51ODOLAK Piotr 152SULEJÓWEKM-3036M 50NIE2021-03-13 08:29:2700:55:1901:43:1402:15:14.15+00:37:196:269,3
52CHLASTA Jacek 125SZCZECINM-3037M 51NIE2021-03-13 10:36:1800:53:2701:41:2802:15:18.70+00:37:246:269,3
53SIKORSKI Szymon 445600 968 951KIEŁCZÓWM-3038M 52NIE2021-03-13 09:45:0500:54:3601:42:5202:15:36.50+00:37:426:279,3
54LUBAŃSKI Robert 252BUKOWICEM-503M 53NIE2021-03-13 09:40:5200:55:0901:43:2602:15:50.35+00:37:566:289,3
55LASOCKI Marcin 15712TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4012M 54NIE2021-03-13 10:24:2400:52:2601:41:0302:16:06.45+00:38:126:289,3
56SAJDUDA Adam 250WROCŁAWM-202M 55NIE2021-03-13 08:06:4100:51:4001:39:4702:16:28.90+00:38:346:299,2
57ZANDECKI Maciej 416SWARZEDZM-504M 56NIE2021-03-13 08:14:1900:54:1201:43:4402:16:30.85+00:38:366:309,2
58TOŚ Sebastian 197CHRZĄSTAWA WIELKAM-4013M 57NIE2021-03-13 09:42:5200:55:4001:44:2102:16:33.15+00:38:386:309,2
59LUBAŃSKI Mateusz 244DŁUGOŁĘKAM-3039M 58NIE2021-03-13 09:40:4400:54:4801:43:2102:16:35.15+00:38:406:309,2
60RUSOŁ Tomasz 339TROPEM ULTRAWROCŁAWM-3040M 59NIE2021-03-13 08:12:3001:43:1202:16:39.00+00:38:446:309,2
61MATCZAK Patryk 149GORZÓW WIELKOPOLSKIM-203M 60NIE2021-03-13 10:31:2800:54:2801:44:1102:16:58.65+00:39:046:319,2
62ZIMNY Tomasz 388SZCZECINM-601M 61NIE2021-03-13 08:48:5500:57:0901:46:1402:17:43.15+00:39:486:339,1
63ZIELIŃSKI Dominik 153ŚREMM-3041M 62TAK2021-03-13 09:29:4900:55:2201:45:0802:17:46.10+00:39:516:339,1
64KŁACZYŃSKA Danuta 478SZCZECINK-401K 2NIE2021-03-13 08:48:3300:57:3301:46:2502:18:25.00+00:40:306:359,1
65PIERZCHALSKI Dawid 144BIAŁE BŁOTAM-4014M 63NO2021-03-13 09:20:3800:52:3501:43:2102:18:36.80+00:40:426:369,1
66PIETRZYK Tomasz 256140MINUT.PLŚWIDNICAM-4015M 64NIE2021-03-13 08:02:3500:56:2801:47:4902:19:47.70+00:41:536:399,0
67PAPROCKI Krzysztof 336POLKOWICEM-4016M 65NIE2021-03-13 08:56:2100:57:5401:47:1402:19:58.90+00:42:046:399,0
68FLORCZAK Marek 536RATNO GÓRNEM-4017M 662021-03-13 09:46:4700:55:1701:46:4802:20:03.00+00:42:086:409,0
69HAJDA Justyna 338MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-201K 3NIE2021-03-13 08:03:1100:57:2001:47:1802:20:09.80+00:42:156:409,0
70STEC Adam 123WYSOKAM-4018M 67NIE2021-03-13 10:04:4400:56:2101:46:0902:20:43.25+00:42:486:429,0
71ŁUKASIK Marcin 180BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4019M 68NIE2021-03-13 09:41:5100:58:4301:46:5702:20:46.75+00:42:526:429,0
72ANTOSIAK Tomasz 524FunTriWROCŁAWM-4020M 692021-03-13 08:46:3000:58:5101:49:0202:21:01.45+00:43:076:428,9
73KOŁODZIEJ Roman 486KOTWICA BRZEGKARŁOWICEM-4021M 70NIE2021-03-13 08:11:1600:56:3901:47:4802:21:07.85+00:43:136:438,9
74GÓRNY Robert 128TIM JEST TIMOZIMEKM-4022M 71NIE2021-03-13 08:00:5100:55:1101:45:5202:21:29.75+00:43:356:448,9
75OSICA Łukasz 204ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3042M 72NIE2021-03-13 09:36:2400:58:4801:48:2102:21:45.80+00:43:516:458,9
76KOLANKO Sylwia 472NYSA BIEGANYSAK-302K 4NIE2021-03-13 08:54:1300:57:3401:47:4202:22:05.30+00:44:116:458,9
77KASZYŃSKI Tomek 297LUBOŃM-4023M 73NIE2021-03-13 08:02:5600:58:2201:48:2702:22:33.45+00:44:396:478,8
78BIECUSZEK Tomasz 359AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4024M 74NIE2021-03-13 10:57:1800:54:3001:47:0902:22:39.30+00:44:456:478,8
79ZAGROBELNY Michał 407KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-3043M 75NIE2021-03-13 09:04:2000:54:4201:45:2902:23:00.05+00:45:056:488,8
80PANZ Krzysztof 189KLESZCZÓWM-3044M 76TAK2021-03-13 09:30:1400:55:3101:47:1702:23:23.85+00:45:296:498,8
81CIEPŁY Maciej 112WROCŁAWM-3045M 77NIE2021-03-13 09:15:4300:53:4101:46:0002:23:31.25+00:45:366:508,8
82MATYBA Anna 479POZNAŃK-202K 5NIE2021-03-13 10:10:4900:57:3701:47:1702:23:48.80+00:45:546:508,8
83BŁASZKIEWICZ Bogusz 357STR POZNAŃ/DZIKIE BOBRYLUSOWOM-4025M 78NIE2021-03-13 09:05:3300:56:2801:49:4402:25:09.40+00:47:156:548,7
84ROŚLICKI Jarosław 258UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-4026M 79NIE2021-03-13 12:29:0300:59:1501:50:3502:25:31.60+00:47:376:558,7
85BEŚKA Sławomir 192OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKM-505M 80NIE2021-03-13 08:31:5101:01:5301:52:3102:25:43.75+00:47:496:568,6
86SZNAJDER Paweł 238BUBBA&GUMPWAŁBRZYCHM-4027M 81NIE2021-03-13 09:28:3200:55:1601:47:4202:26:10.95+00:48:166:578,6
87ROSOCHACZ Krzysztof 106MIĘDZYRZECZM-4028M 82NIE2021-03-13 08:48:0100:55:2401:47:2102:26:21.00+00:48:266:588,6
88SZYMCZYSZYN Tomasz 354WROCŁAWM-3046M 83NO 2021-03-13 09:00:2901:04:0001:54:2302:26:46.50+00:48:526:598,6
89PODOLUK Marek 206WROCŁAWM-4029M 84NIE2021-03-13 08:10:3000:57:3501:49:1602:27:23.05+00:49:287:018,5
90KAŁUŻNY Wojciech 315BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4030M 85NIE2021-03-13 08:03:0200:59:0001:52:5402:27:46.80+00:49:527:028,5
91SOŁTYSIAK Marta 222ŁÓDŹK-303K 6TAK2021-03-13 09:44:2500:59:2101:53:0502:27:47.50+00:49:537:028,5
92BOŻEK Radosław 334OPOLEM-3047M 86NIE2021-03-13 08:54:2000:56:3001:51:0802:27:55.00+00:50:007:028,5
93RĘBIAŁKOWSKI Jakub 500POLANICA ZDRÓJM-3048M 87NIE2021-03-13 10:30:0800:59:3401:54:2202:29:07.05+00:51:127:068,4
94ROGUZ Łukasz 374SZCZYTNAM-3049M 88NIE2021-03-13 10:30:0200:59:2901:54:2702:29:11.50+00:51:177:068,4
95BONIEC Gabriela 397ŻARYK-203K 7NIE2021-03-13 09:41:1401:01:0901:54:2702:29:16.05+00:51:217:068,4
96KOZAK Vlad 458WROCLAWM-3050M 89NO 2021-03-13 09:54:3301:02:3501:53:4802:29:17.05+00:51:227:068,4
97BREWKA Wojciech 165GTRATPIERWOSZÓWM-4031M 90NIE2021-03-13 09:23:4600:59:4301:53:5202:29:25.50+00:51:317:068,4
98PALACZ Marcin 355BRZEGM-4032M 91NIE2021-03-13 10:09:0700:59:4801:53:0102:29:44.85+00:51:507:078,4
99JURCZAK Szymon 301POZNAŃM-3051M 92NIE2021-03-13 08:12:2400:57:5801:53:1102:30:02.65+00:52:087:088,4
100PASZKIEWICZ Józef 116MUROWANA GOŚLINAM-3052M 93NIE2021-03-13 08:31:0700:59:3501:53:4002:30:28.85+00:52:347:098,4
101KUBIAK Karolina 233WEJHEROWOK-402K 8NIE2021-03-13 09:30:0001:00:3801:54:2302:31:04.15+00:53:097:118,3
102WITEK Paweł 335KOWARY BIEGAJĄKOWARYM-4033M 94NIE2021-03-13 09:04:5700:58:1501:55:2802:31:15.40+00:53:217:128,3
103RUSIN Jakub 137IWINYM-3053M 95NIE2021-03-13 08:14:0601:00:0001:55:3102:31:25.10+00:53:307:128,3
104JĘDRZEJCZAK Wojciech 493ŁÓDŹM-506M 96NIE2021-03-13 09:48:1001:01:5601:55:0002:31:27.95+00:53:337:128,3
105KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 515BOLESŁAWIECM-4034M 97NIE2021-03-13 10:44:1800:59:5001:54:4302:31:54.10+00:53:597:148,3
106PALICKI Piotr 351SZCZECINM-4035M 98NIE2021-03-13 10:35:5501:00:0401:55:2302:31:57.30+00:54:037:148,3
107MŁYNARCZYK Krzysztof 147WARSZAWAM-4036M 99NIE2021-03-13 09:20:4100:59:5001:55:2402:32:51.15+00:54:567:168,2
108WYTYKOWSKA Joanna 454ŁKW/RYSIEŁÓDŹK-403K 9TAK2021-03-13 09:53:0101:00:5501:55:4602:33:01.95+00:55:077:178,2
109KACZOR Marcin 418ŚWIĘCIECHOWAM-4037M 100NIE2021-03-13 13:15:4101:03:1201:57:1302:33:25.60+00:55:317:188,2
110KOTRA Jacek 243LAKOWA 1SMOLNICAM-4038M 101TAK2021-03-13 08:50:4001:00:5301:56:2402:33:30.90+00:55:367:188,2
111KIEŁBASA Paweł 207GT RATSTRZEGOMM-4039M 102NIE2021-03-13 09:23:4601:00:1401:53:5602:33:31.00+00:55:367:188,2
112KADŁUBOWSKI Piotr 174KOTWICA BRZEG / RUN100LOVEBRZEGM-4040M 103NIE2021-03-13 08:11:2401:00:5001:56:5902:34:11.55+00:56:177:208,2
113NOWOSAD Artur 491WOŁÓWM-4041M 104NIE2021-03-13 08:50:4800:59:5201:54:2402:34:23.45+00:56:297:218,2
114KĄCKI Paweł 234RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-4042M 105NIE2021-03-13 09:07:4101:02:1201:58:3302:34:42.15+00:56:477:228,1
115BARAN Zenon 201RĄCZE RACICZKIWARSZAWAM-602M 106NIE2021-03-13 09:06:5401:03:2701:57:4202:34:42.85+00:56:487:228,1
116STEFANISZYN Marcin 494SZTUKA RUCHU PIOTR JACKOWIAKBRZEGM-3054M 107NIE2021-03-13 08:11:3301:01:0801:56:4402:34:52.35+00:56:587:228,1
117DUDEK Dawid 375STRONIE ŚLĄSKIEM-204M 108NIE2021-03-13 10:09:0900:59:3701:53:0202:35:16.05+00:57:217:238,1
118MIKOŁAJEC Piotr 216WROCŁAWM-3055M 109NIE2021-03-13 08:59:1501:03:0501:58:4302:35:16.85+00:57:227:238,1
119PILARSKA Magdalena 415STR POZNAN/WKTJPOZNANK-304K 10TAK2021-03-13 10:45:2101:02:4301:57:4302:36:33.70+00:58:397:278,0
120PAŁYSA Robert 508JÓZEFÓWM-205M 110NIE2021-03-13 08:29:3401:04:0601:58:2202:37:08.50+00:59:147:288,0
121FLASZEWSKI Adam 507SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-3056M 111NIE2021-03-13 08:45:0901:04:3701:59:4602:37:29.65+00:59:357:298,0
122KRZESIMOWSKI Damian 100KIELCEM-3057M 112NIE2021-03-13 09:16:5801:03:3402:01:5602:38:29.85+01:00:357:328,0
123SKOKOWSKI Jacek 211SZCZECINM-507M 113NIE2021-03-13 08:48:4901:04:0902:02:1902:38:39.60+01:00:457:337,9
124SOBKOWIAK Marcin 455POZNAŃM-3058M 114NIE2021-03-13 09:27:3701:03:3801:58:5802:38:41.45+01:00:477:337,9
125NOWAK Krzysztof 228KW LUBLINDĄBROWA GÓRNICZAM-4043M 115TAK2021-03-13 12:15:5601:03:5002:00:3202:39:54.85+01:02:007:367,9
126TAMULONEK Grzegorz 509POLICEM-4044M 116NIE2021-03-13 08:48:4201:04:3002:02:2402:40:37.95+01:02:437:387,8
127GINTER Grzegorz 497AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3059M 117NIE2021-03-13 09:24:1901:05:4202:03:0202:40:38.50+01:02:447:387,8
128DOBROCHOWSKI Marek 300STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-3060M 118NIE2021-03-13 10:18:2301:03:3202:01:2702:40:52.75+01:02:587:397,8
129HOLAK Tomasz 4601/2 PAN KRACY ENTERTIMENTOLEŚNICAM-4045M 119NIE2021-03-13 10:43:3101:03:4802:01:4302:40:58.50+01:03:047:397,8
130ZATOŃ Adrian 380WROCLAWM-4046M 120TAK2021-03-13 10:04:2501:04:3902:01:5202:41:02.90+01:03:087:407,8
131WANKIEWICZ Krzysztof 510JELCZ-LASKOWICEM-4047M 121NIE2021-03-13 09:43:5201:08:1202:04:4002:41:32.25+01:03:377:417,8
132LUBIK Adam 340KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-3061M 122TAK2021-03-13 09:26:4801:05:3802:04:4202:41:55.65+01:04:017:427,8
133DREAS Jakub 195DZIKIE BOBRY / WĘDZIKOWSKI TEAMRYBITWYM-3062M 123NIE2021-03-13 09:05:2101:02:3002:01:0302:42:00.65+01:04:067:427,8
134NARECKI Jarosław 259KRUSZYNM-508M 124NIE2021-03-13 10:44:0801:03:4402:02:3702:42:07.70+01:04:137:437,8
135PASZKIEWICZ Maciej 292DZIADEK BIEGA ULTRAMUROWANA GOŚLINAM-509M 125NO 2021-03-13 08:31:1201:05:4202:04:0402:42:15.65+01:04:217:437,8
136ŚWIATOWIEC Anna 240KRAKÓWK-501K 11NIE2021-03-13 08:06:1901:06:2402:03:2902:42:25.60+01:04:317:447,8
137NEUMANN Jacek 310CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-5010M 126NIE2021-03-13 08:51:1901:03:5902:03:1202:42:25.80+01:04:317:447,8
138GULINSKI Artur 210218CREWPOZNAŃM-4048M 127NIE2021-03-13 09:58:2601:07:3802:04:4502:42:53.50+01:04:597:457,7
139ROGÓRZ Andrzej 231LOTNIK WROCŁAWWROCŁAWM-4049M 128NIE2021-03-13 09:10:4201:01:1502:02:2702:43:34.15+01:05:397:477,7
140CHLIPAŁA Marek 461JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3063M 129NIE2021-03-13 08:01:3401:01:1202:00:4102:43:48.20+01:05:537:487,7
141BRUNKE Tomasz 277RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4050M 130NIE2021-03-13 09:20:3301:03:0302:05:3902:44:19.95+01:06:257:497,7
142MINDYKOWSKI Zbigniew 120BYDGOSZCZM-4051M 131NIE2021-03-13 09:20:3201:02:1402:00:5002:44:21.95+01:06:277:497,7
143PEŻYŃSKI Piotr 349BYDGOSZCZM-4052M 132NIE2021-03-13 09:20:3101:02:5602:00:5102:44:23.00+01:06:287:497,7
144BIECHOŃSKI Jarosław 177POZNAŃM-4053M 133NIE2021-03-13 09:47:3001:09:4302:05:3902:44:25.45+01:06:317:497,7
145WACHOWSKA Katarzyna 490SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK-305K 12NO 2021-03-13 09:08:4001:09:1102:06:0902:44:26.00+01:06:317:497,7
146PAŚ Tomasz 264PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWM-4054M 134NIE2021-03-13 08:46:5401:04:4202:04:3402:44:34.95+01:06:407:507,7
147TARNOWSKI Maciej 163NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3064M 135NIE2021-03-13 10:39:2801:03:2802:03:2602:45:16.15+01:07:217:527,6
148BREWKA Wanda 224GTRATPIERWOSZÓWK-306K 13NIE2021-03-13 09:23:4501:08:4202:05:1702:45:33.70+01:07:397:537,6
149BUSS Jakub 262KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-4055M 136NIE2021-03-13 09:23:0301:05:2502:06:4402:46:32.10+01:08:377:557,6
150ZYCHOWICZ Paweł 281OTM.BOTMUCHÓWM-4056M 137NIE2021-03-13 08:53:5401:05:5802:04:0302:46:32.30+01:08:387:557,6
151ZARODA Zbigniew 282WQURW TEAMKONINM-5011M 138NIE2021-03-13 09:23:0101:07:1302:06:4602:46:34.55+01:08:407:557,6
152BEDNARZ Małgorzata 390OTM.BOTMUCHÓWK-404K 14NIE2021-03-13 08:53:4601:05:5902:04:0802:46:35.50+01:08:417:557,6
153POCIĘGIEL Michał 143SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-3065M 139NIE2021-03-13 09:21:0101:09:5202:08:3402:46:37.35+01:08:437:567,6
154SUCHENIA Daniel 253WAŁBRZYCHM-5012M 140NIE2021-03-13 10:06:5201:06:2802:07:5002:46:51.05+01:08:567:567,6
155PŁUCIENNICZAK Bartosz 392KOŁOM-3066M 141NIE2021-03-13 08:44:5601:04:5802:03:4902:47:00.65+01:09:067:577,5
156KOŹBIELSKI Szymon 469WROCŁAWM-3067M 142NIE2021-03-13 12:04:5102:35:3502:47:43.60+01:09:497:597,5
157ŻAK Piotr 331SZCZECINM-3068M 143NIE2021-03-13 08:14:5001:08:3602:07:3302:48:18.55+01:10:248:007,5
158KONOPACKI Grzegorz 442RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-3069M 144NIE2021-03-13 08:49:0201:07:2702:07:1202:48:28.95+01:10:348:017,5
159SZKUDŁO Oskar 324BEZ BALASTURADWANICEM-4057M 145NIE2021-03-13 09:07:4901:04:4102:07:2602:48:34.05+01:10:398:017,5
160JASIŃSKI Marcin 443ROGOŹNOM-4058M 146NIE2021-03-13 10:21:3301:08:3502:06:5802:49:07.90+01:11:138:037,5
161MADETKO Arkadiusz 533KSIĄŻ WIELKIM-3070M 1472021-03-13 08:45:1801:04:3002:02:2002:49:31.45+01:11:378:047,4
162SUDÓŁ Robert 412KOTWICA BRZEGBRZEGM-4059M 148NIE2021-03-13 08:13:1101:04:5902:08:4502:49:54.20+01:11:598:057,4
163URBANOWICZ Cezary 414POZNAŃM-3071M 149NIE2021-03-13 09:47:3601:09:5002:09:3502:49:58.60+01:12:048:057,4
164JACKOWIAK Szymon 142RUNNER'S POWERŚREMM-4060M 150NIE2021-03-13 08:01:0501:12:3802:11:3002:50:35.15+01:12:408:077,4
165JACKOWIAK Agnieszka 229RUNNER'S POWERŚREMK-307K 15NIE2021-03-13 08:01:0201:12:4002:11:3602:50:38.00+01:12:438:077,4
166GRUHN Anna 379WROCŁAWK-308K 16NO 2021-03-13 11:01:0001:07:4502:09:0802:51:15.00+01:13:208:097,4
167GRUDZIEN-JURKOWSKA Malgorzata 272WROCLAWK-309K 17NIE2021-03-13 08:31:2001:08:2702:09:5002:51:53.70+01:13:598:117,3
168SZEWS Marek 260AMS BYDGOSZCZKORONOWOM-4061M 151NIE2021-03-13 10:13:4201:09:2002:11:1902:52:17.05+01:14:228:127,3
169NIKOLAJUK Robert 188OLSZTYNM-3072M 152NIE2021-03-13 08:02:1801:10:2202:15:0802:53:03.50+01:15:098:147,3
170HANGIEL Bolesław 503WROCŁAWM-3073M 153NIE2021-03-13 09:56:0201:06:3902:07:2402:53:05.75+01:15:118:147,3
171SIEPIELSKI Damian 396SOLETANCHE POLSKANOWA WOLAM-3074M 154NIE2021-03-13 08:45:0201:05:2802:09:0702:53:20.20+01:15:258:157,3
172PIDANTY Grzegorz 435ZHR STRZEGOMSTRZEGOMM-4062M 1552021-03-13 08:52:1301:11:0802:14:4102:53:40.60+01:15:468:167,3
173ZDYB Grzegorz 245LEŚNIÓW WIELKIM-4063M 156NIE2021-03-13 08:01:2901:06:3802:11:4702:53:54.75+01:16:008:167,2
174LECHOWSKI Grzegorz 111BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3075M 157NIE2021-03-13 09:42:4701:03:5902:06:5502:53:58.70+01:16:048:177,2
175RZEŹNIK Mariusz 312ROZBIEGANY RAWICZRAWICZM-4064M 158NIE2021-03-13 10:13:2401:11:3202:13:3202:54:00.55+01:16:068:177,2
176JANOTA Michał 122BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4065M 159NIE2021-03-13 09:42:4201:08:5102:13:0502:54:05.35+01:16:118:177,2
177KACZMAREK Karol 251ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-4066M 160NIE2021-03-13 10:13:1501:10:1302:13:3802:54:09.35+01:16:158:177,2
178WIANECKI Mieczysław 512NIEZRZESZONYSZCZYTNAM-5013M 161NIE2021-03-13 09:07:3001:06:1602:08:3002:54:10.85+01:16:168:177,2
179ANDROS Agata 170BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3010K 18NIE2021-03-13 09:42:3501:08:5102:13:1002:54:13.50+01:16:198:177,2
180BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 321BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3011K 19NIE2021-03-13 09:42:2201:09:5902:13:2702:54:26.45+01:16:328:187,2
181ŻAK Dominika 308SZCZECINK-3012K 20NIE2021-03-13 08:14:4001:09:2202:13:2202:55:00.35+01:17:068:207,2
182KWIATKOWSKI Przemysław 534GNIEZNOM-4067M 1622021-03-13 08:38:5501:09:2402:12:0102:55:18.15+01:17:238:207,2
183SZYGENDA Sebastian 348WRZEŚNIAM-4068M 163NIE2021-03-13 08:38:4901:09:1702:12:0702:55:23.45+01:17:298:217,2
184WRÓBLEWSKI Witek 496ZŁOTORYJAM-3076M 164NIE2021-03-13 08:18:4001:04:5302:06:0702:55:24.75+01:17:308:217,2
185KRZYSZTOFIAK Aleksandra 275KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-3013K 21NIE2021-03-13 09:04:5101:08:5202:10:1902:56:16.75+01:18:228:237,1
186SOWIŃSKI Robert 400GVTBORÓWM-4069M 165NIE2021-03-13 08:04:3301:08:1302:12:5402:56:30.30+01:18:368:247,1
187SZLUFIK Marta 294BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3014K 22NIE2021-03-13 09:41:4001:10:1402:14:0602:56:42.80+01:18:488:247,1
188BARAŃSKI Piotr 377JÓZEFOSŁAWM-4070M 166NIE2021-03-13 08:10:3601:09:2802:13:0302:57:02.65+01:19:088:257,1
189PISOWŁODZKA Dagmara 214DĄBROWA GÓRNICZAK-405K 23NIE2021-03-13 08:10:5101:11:4202:13:5502:57:25.45+01:19:318:267,1
190FEICHTINGER Marek 270ŻORYM-4071M 167NIE2021-03-13 09:02:1001:31:3302:24:2602:57:39.10+01:19:448:277,1
191DULĘBA Tomasz 269RZESZÓWM-5014M 168NIE2021-03-13 08:05:2401:12:5502:15:5602:57:41.70+01:19:478:277,1
192KACZMAREK Mirosław 358RUNNER'S POWERŚREMM-3077M 169NIE2021-03-13 08:29:2001:15:0202:18:0202:57:53.45+01:19:598:287,1
193MATUSZEWSKI Marek 532Runners POWERŚREMM-4072M 1702021-03-13 08:29:1801:15:0002:18:0102:57:57.55+01:20:038:287,1
194MATUSZEWSKA Małgorzata 131RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-406K 24NIE2021-03-13 08:29:1601:15:0402:18:0502:57:59.10+01:20:048:287,1
195DZIDECZEK Marcin 406TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4073M 171NIE2021-03-13 10:31:3501:13:2102:16:5802:58:12.70+01:20:188:297,1
196SERAFIN Robert 172RADKÓWM-5015M 172NIE2021-03-13 09:09:4501:11:0602:17:2602:59:29.00+01:21:348:327,0
197SERAFIN Ewelina 261RADKÓWK-407K 25NIE2021-03-13 09:09:3401:11:0602:17:3302:59:38.55+01:21:448:337,0
198HACUŚ Jacek 501DUSZNIKI ZDRÓJM-3078M 173NIE2021-03-13 08:57:5801:07:0302:11:3802:59:48.00+01:21:538:337,0
199WOJCIECHOWSKI Dariusz 133KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOM-4074M 174NIE2021-03-13 08:40:3401:35:0502:26:2103:00:24.05+01:22:298:357,0
200CZUBACKI Kacper 482WARSZAWAM-3079M 175TAK2021-03-13 08:02:4101:18:2402:18:1403:00:29.70+01:22:358:357,0
201MITIS Marek 220KRAKÓWM-3080M 176NO 2021-03-13 09:05:0901:13:1902:15:1903:00:39.00+01:22:448:367,0
202FARION Marzena 101THE FARIONSSTRZEGOMK-408K 26NIE2021-03-13 08:59:0401:07:0602:11:3603:00:48.95+01:22:548:367,0
203RADECKI Adam 103STRZEGOMM-4075M 177NIE2021-03-13 08:59:0301:07:0502:11:3703:00:49.80+01:22:558:367,0
204KOMADA Wojciech 179ŚWIDNICAM-4076M 178NIE2021-03-13 08:04:0101:09:4502:16:4503:00:50.15+01:22:558:367,0
205BĄKOWSKI Tomasz 424CAMP - RUNOŁAWAM-4077M 179NIE2021-03-13 09:41:3401:13:0502:15:4003:01:00.95+01:23:068:377,0
206FIGUŁA Sławomir 169KRZĘCINM-3081M 180NIE2021-03-13 09:21:0201:09:2902:14:4503:01:29.10+01:23:348:386,9
207MILAN Grzegorz 306OLSZTYNM-206M 181NIE2021-03-13 08:02:2001:12:1502:15:0203:01:36.65+01:23:428:386,9
208SZUKAŁA Piotr 203POZNANM-3082M 182NIE2021-03-13 08:12:2901:40:1002:27:5903:01:38.90+01:23:448:386,9
209TYŚ Radek 266NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-3083M 183NIE2021-03-13 09:03:0501:31:3802:24:4803:01:56.20+01:24:018:396,9
210GOŁĄBIOWSKI Jarek 466BIEGACZE SWINOUJSCIEWALENDOWM-5016M 184NIE2021-03-13 08:44:3801:14:1702:18:4403:02:16.30+01:24:228:406,9
211MICHALSKA Bogna 531GLIWICEK-3015K 272021-03-13 09:15:2301:11:4602:14:4903:02:35.75+01:24:418:416,9
212WOSZCZAK Zbigniew 480STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-5017M 185NIE2021-03-13 08:53:0701:11:4502:17:4103:02:38.25+01:24:438:416,9
213BOCHNIARZ Anna 372BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3016K 28NIE2021-03-13 09:42:2901:14:1802:20:0303:03:10.75+01:25:168:436,9
214CZACHOWSKI Michal 505WARSZAWAM-5018M 186NIE2021-03-13 10:08:5501:16:3302:18:3303:03:42.15+01:25:478:446,9
215PAWLAK Mateusz 194BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3084M 187NIE2021-03-13 09:41:5601:11:0202:17:3603:03:52.85+01:25:588:456,9
216KRAWIEC Piotr 208KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-4078M 188NIE2021-03-13 08:11:4101:13:0402:20:0703:04:05.80+01:26:118:456,8
217WOSZCZAK Jolanta 481STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-502K 29NIE2021-03-13 08:53:0201:13:3302:17:5103:04:06.65+01:26:128:466,8
218BRYNIARSKI Bartosz 383JELENIA GÓRAM-4079M 189NIE2021-03-13 12:38:2201:08:4302:18:0503:04:10.65+01:26:168:466,8
219SZCZUKA Joanna 134WIRYK-204K 30NIE2021-03-13 08:40:4301:13:3602:19:3203:04:53.45+01:26:598:486,8
220PARKITNY Aleksander 464WROCŁAWM-4080M 190NIE2021-03-13 09:57:2501:08:3602:13:5703:05:19.65+01:27:258:496,8
221GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 467LINDON TEAMZŁOTNOM-4081M 191NIE2021-03-13 09:07:1001:14:2202:20:2603:06:43.25+01:28:488:536,7
222DIUWE Marzena 237ŚWIDNICAK-3017K 31NIE2021-03-13 08:03:5301:13:3202:21:2503:07:15.05+01:29:208:556,7
223KRZECZKOWSKI Roman 219BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4082M 192NIE2021-03-13 08:02:4401:12:4902:21:2603:07:38.05+01:29:438:566,7
224KASZYŃSKA Dorota 413POZNAŃK-503K 32NIE2021-03-13 08:14:2601:17:2502:24:3703:07:40.55+01:29:468:566,7
225MORAWSKI Marcin 161RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-4083M 193NIE2021-03-13 08:39:0301:13:4202:23:1603:08:11.00+01:30:168:576,7
226RUSIN Szymon 225IWINYM-3085M 194TAK2021-03-13 08:14:1201:14:3102:20:5703:08:58.60+01:31:048:596,7
227KULA Piotr 127ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-4084M 195NIE2021-03-13 10:05:4101:11:0702:20:3403:09:06.20+01:31:119:006,7
228KASPRZAK Andrzej 519KOBIERZYCEM-3086M 196NIE2021-03-13 08:09:5001:16:2402:23:5803:09:36.75+01:31:429:016,6
229CIERCZEK Rafał 517ROGÓW SOBÓCKIM-3087M 197NIE2021-03-13 08:09:4901:16:1602:23:5503:09:38.35+01:31:449:016,6
230SKIBIŃSKI Piotr 287BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3088M 198NIE2021-03-13 09:42:0201:17:1502:26:0203:09:41.70+01:31:479:016,6
231SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 151GAZELE NA STARCIEWARSZAWAK-3018K 33NIE2021-03-13 08:45:3701:18:2402:24:1603:09:49.20+01:31:549:026,6
232SOSZYŃSKI Piotr 499GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM-4085M 199NIE2021-03-13 08:45:2801:18:1502:24:3003:09:52.25+01:31:579:026,6
233PIECUCH Małgorzata 162PRZEWORSKK-601K 34NIE2021-03-13 08:08:0401:17:4302:25:5303:10:14.90+01:32:209:036,6
234ROSOLSKI Paweł 160PAKOSŁAWM-4086M 200NIE2021-03-13 10:05:2701:10:0302:18:3503:10:21.90+01:32:279:036,6
235REMISZ Wojciech 495CANNABIS SATIVABIAŁAM-3089M 201NIE2021-03-13 10:01:5301:08:5902:16:5203:11:41.90+01:33:479:076,6
236NIMSZ Bartosz 483KOŚCIERZYCEM-4087M 202NIE2021-03-13 09:43:0001:15:0502:24:4603:12:24.75+01:34:309:096,5
237KOMENDZIŃSKI Wojciech 484GRODKÓWM-4088M 203NIE2021-03-13 09:43:0801:14:5702:24:4003:12:34.00+01:34:399:106,5
238HACHOŁ Justyna 325WROCŁAWK-409K 35NIE2021-03-13 08:15:1801:12:0902:23:0503:12:46.30+01:34:529:106,5
239SZPETECKA Marcelina 311WROCŁAWK-3019K 36NIE2021-03-13 08:15:1301:12:1302:23:2003:12:52.35+01:34:589:116,5
240CICHOMSKA Marzena 248OLSZTYNK-4010K 37NIE2021-03-13 08:10:4501:16:2802:29:2203:13:35.00+01:35:409:136,5
241KUBICKI Mariusz 429KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-4089M 2042021-03-13 08:26:3901:17:2902:24:2303:13:48.60+01:35:549:136,5
242SYPKO-KUBICKA Katarzyna 430KOZŁOWICKI CROSS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-4011K 382021-03-13 08:26:3701:17:3302:24:2603:13:50.85+01:35:569:136,5
243PIASKOWSKI Artur 489JAWORM-4090M 205NIE2021-03-13 08:02:1001:18:5902:29:1603:13:54.50+01:36:009:146,5
244DZIĘGIELEWSKA Dominika 193EKIPA LIPALIPAK-3020K 39NIE2021-03-13 08:02:0501:19:3402:29:2403:13:58.90+01:36:049:146,5
245SERWATKIEWICZ Grzegorz 159TŁUMACZÓWM-3090M 206NIE2021-03-13 08:10:2301:12:2302:23:3903:14:06.00+01:36:119:146,5
246TRZPIOLA Tycjan 110KURACJUSZEWROCŁAWM-3091M 207NIE2021-03-13 11:06:4401:15:1202:27:2303:14:20.90+01:36:269:156,5
247STEFANIAK Marcin 425STR POZNAŃ/PREFAWAABDĄBRÓWKAM-4091M 2082021-03-13 09:05:2701:16:1102:24:3603:14:27.55+01:36:339:156,5
248ODOLCZYK Joanna 378WARSZAWAK-504K 40NIE2021-03-13 09:06:4901:17:3502:25:1103:15:01.55+01:37:079:176,5
249KRÓL-PIDANTY Marzena 434STRZEGOMK-4012K 412021-03-13 08:51:5001:15:5402:24:2003:15:25.30+01:37:319:186,4
250MAJ Marek 185WROCŁAWM-4092M 209NIE2021-03-13 10:13:2901:13:4702:26:2903:15:37.55+01:37:439:186,4
251NOWAK Katarzyna 313TIM JEST TIMOZIMEKK-3021K 42NIE2021-03-13 10:02:2501:16:1102:29:0303:15:45.40+01:37:519:196,4
252STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 475TIM JEST TIMOZIMEKK-4013K 43NIE2021-03-13 10:02:1401:15:5202:29:1303:15:55.85+01:38:019:196,4
253NOWAK Marcin 319TIM JEST TIMOZIMEKM-3092M 210TAK2021-03-13 10:02:0701:16:3102:29:3303:16:04.30+01:38:109:206,4
254WALCZAK Agnieszka 399KOWARY BIEGAJĄKOWARYK-3022K 44NIE2021-03-13 09:04:2801:17:4402:26:4903:16:15.30+01:38:219:206,4
255ŻMUDKA Bartek 276RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-4093M 211NIE2021-03-13 08:32:4001:16:4302:25:3303:16:39.05+01:38:449:216,4
256BARAN Paulina 255NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-3023K 45NIE2021-03-13 09:06:4201:21:3402:33:3203:16:39.40+01:38:459:216,4
257WYSOCKI Tomasz 371OCHAJORUN & FRIENDSOCHOJECM-4094M 212NIE2021-03-13 08:32:3201:18:0602:25:4403:16:50.40+01:38:569:226,4
258KOSIOROWSKI Leszek 395TEAM BIEG PIASTÓWJELENIA GÓRAM-5019M 213NIE2021-03-13 09:04:2301:19:1902:31:1903:16:53.55+01:38:599:226,4
259MACIONCZYK Julita 135RYBNICKA GRUPA BIEGOWA "PĘDZIMY RAZEM"RYBNIKK-3024K 46NIE2021-03-13 08:32:1601:18:3702:26:0903:17:04.95+01:39:109:236,4
260WITA Mateusz 527GOSTYŃM-3093M 2142021-03-13 08:32:0801:18:1702:26:2403:17:14.75+01:39:209:236,4
261BIENIEK Beata 366KNURÓWK-3025K 47NIE2021-03-13 08:32:0001:18:1502:26:3103:17:20.60+01:39:269:236,4
262FRĄCKOWIAK Dominik 291ŚMIGIELM-3094M 215NIE2021-03-13 08:01:1001:12:3402:20:4903:17:21.25+01:39:269:236,4
263SZUKAŁA Izabela 314POZNAŃK-3026K 48NIE2021-03-13 11:48:3301:19:0702:27:5203:18:23.15+01:40:289:266,4
264HAREMZA Joanna 273WKTJ POZNAŃPOZNAŃK-3027K 49TAK2021-03-13 11:48:3301:18:5402:27:5303:18:23.95+01:40:299:266,4
265HAŁA Marta 451TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-4014K 50NIE2021-03-13 08:10:0801:22:1502:30:2103:19:39.55+01:41:459:306,3
266NYSARZ Jan 529ROKIETNICAM-3095M 2162021-03-13 08:09:5201:23:1002:30:3703:19:55.35+01:42:019:316,3
267POSADZY -PALICKA Natalia 433POZNAŃK-4015K 512021-03-13 08:39:1801:19:5302:30:5503:20:34.00+01:42:399:336,3
268ZWIERZYŃSKI Roman 485LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-603M 217NIE2021-03-13 08:33:3401:21:3902:33:2503:20:35.75+01:42:419:336,3
269ANDRZEJCZAK Paweł 105KALISZM-4095M 218NIE2021-03-13 09:30:2001:22:5902:33:3103:21:01.95+01:43:079:346,3
270GRABOWICZ Paweł 518SIEKIERKI WIELKIEM-4096M 219NIE2021-03-13 09:01:0301:44:0602:44:2003:21:36.15+01:43:419:366,3
271SOBAŃSKI Roman 140TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEM-4097M 220NIE2021-03-13 08:10:1601:22:0402:32:5603:21:37.50+01:43:439:366,2
272SOBAŃSKA Paulina 139TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK-3028K 52NIE2021-03-13 08:09:5901:22:2702:33:3203:21:54.95+01:44:009:366,2
273SZYMCZAK Łukasz 337SZCZECINM-4098M 221NIE2021-03-13 08:48:0901:17:0702:30:5703:22:43.40+01:44:499:396,2
274NEUMANN Beata 318CENTRUM ŁĄKOWARADKÓWK-505K 53NIE2021-03-13 08:46:3601:20:3002:36:2203:23:26.00+01:45:319:416,2
275WASILEWSKA-MICHALAK Agata 141AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-4016K 54NIE2021-03-13 10:00:1701:19:5802:35:5103:25:54.50+01:48:009:486,1
276STEFAŃSKA Beata 537POZNAŃK-3029K 552021-03-13 10:19:3001:25:3102:37:3503:25:57.45+01:48:039:486,1
277BRZEZIŃSKI Andrzej 436OLKUSZM-604M 2222021-03-13 08:56:1701:19:2102:31:2603:27:14.50+01:49:209:526,1
278GONERA Kazimierz 136KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-605M 223NIE2021-03-13 08:03:1801:24:0102:37:5503:27:39.30+01:49:459:536,1
279CHOŁUJ Małgorzata 368SZCZODREK-506K 56NIE2021-03-13 08:04:2101:22:3202:34:3703:28:52.95+01:50:589:566,0
280CZECH Dorota 288AFR POLANDKIEŁCZÓWK-4017K 57NIE2021-03-13 08:04:1601:22:3502:34:4103:28:58.45+01:51:049:576,0
281MAKLES Wioletta 290EUROPA UBEZPIECZENIA / NOAWROCŁAWK-4018K 58NIE2021-03-13 08:04:1001:22:1002:34:5003:29:04.45+01:51:109:576,0
282CHUDAŃSKI Jakub 528KNURÓWM-3096M 2242021-03-13 08:46:4701:15:1702:30:4603:29:32.85+01:51:389:586,0
283MAZURKIEWICZ Anna 299ZGÓRMYSYNYWAŁBRZYCHK-3030K 59NIE2021-03-13 09:14:0701:19:2302:35:1603:29:38.55+01:51:449:586,0
284KURZAWIAK Wojciech 181ZGÓRMYSYNYKARŁÓWM-4099M 225TAK2021-03-13 09:14:0701:17:1402:35:1903:29:39.25+01:51:449:596,0
285WASILEWSKA Martyna 138AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3031K 60NIE2021-03-13 10:00:0801:20:1302:36:0403:29:50.90+01:51:569:596,0
286FEDOROWICZ Jowita 456KOTWICA BRZEGBRZEGK-3032K 61NIE2021-03-13 08:11:4901:27:3402:39:2303:30:01.95+01:52:0710:006,0
287OLESZEK Magdalena 441BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-3033K 62TAK2021-03-13 09:43:4301:18:5502:37:3103:30:10.55+01:52:1610:006,0
288KUBICA Agnieszka 411KOTWICA BRZEGBRZEGK-4019K 63NIE2021-03-13 08:10:5801:28:0502:40:0203:30:52.00+01:52:5710:026,0
289PAJĄK Krzysztof 535KW GliwiceBĘDZIN M-5020M 226TAK2021-03-13 09:43:3501:19:2402:37:4503:31:09.15+01:53:1410:036,0
290ŚLADCZYK Dominik 465MKSTKUDOWA ZDRÓJM-3097M 227TAK2021-03-13 09:09:5101:01:4802:19:4103:31:33.35+01:53:3910:046,0
291STASZEWSKI Dariusz 2137.BKPOW.TOMASZÓW MAZ.M-3098M 228NIE2021-03-13 08:01:2301:20:0602:36:1403:33:11.30+01:55:1710:095,9
292TERESHCHENKO Ganna 459HUTINPUJWROCLAWK-3034K 64NO 2021-03-13 09:54:3301:21:1402:34:5403:33:22.15+01:55:2710:095,9
293KACIUPA Agnieszka 274SZCZECINK-4020K 65NIE2021-03-13 09:52:1801:29:4402:46:4003:34:52.70+01:56:5810:135,9
294FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 332SZCZECINK-3035K 66NIE2021-03-13 09:52:1801:29:4502:46:4003:34:52.85+01:56:5810:135,9
295PACZKOWSKI Bartosz 178BLACK RIDERSZAMOTUŁYM-5021M 229NIE2021-03-13 09:58:3601:25:4702:42:2503:35:55.10+01:58:0010:165,8
296WESOŁEK Daniel 447POZNAŃM-3099M 230NIE2021-03-13 10:19:4501:27:3002:39:5703:36:17.20+01:58:2210:175,8
297BAGIŃSKA Paula 386POZNAŃK-3036K 67NIE2021-03-13 10:19:4001:27:4502:40:0703:36:22.20+01:58:2710:185,8
298MORAWSKA Anna 323WARSZAWAK-602K 68NIE2021-03-13 09:00:2301:27:5202:44:4403:36:58.65+01:59:0410:195,8
299BORODYN Andrzej 402FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40100M 231NIE2021-03-13 08:48:2001:15:2702:38:3203:37:22.15+01:59:2710:215,8
300KWIT Ann 328BEZ KLUBUSIECHNICEK-4021K 69NIE2021-03-13 09:09:1401:26:0202:40:2703:37:57.95+02:00:0310:225,8
301ROZWADOWSKI Rafał 403DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-40101M 232NIE2021-03-13 10:03:3701:24:2602:41:1503:38:06.85+02:00:1210:235,8
302ROZWADOWSKI Robert 398DRUZYNA SZPIKUSUCHY LASM-40102M 233NIE2021-03-13 10:03:2901:24:4802:41:2603:38:15.05+02:00:2010:235,8
303MISIAK Anna 426TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-3037K 702021-03-13 10:27:5101:27:5802:44:2903:38:17.70+02:00:2310:235,8
304GOSK Urszula 293OPOLEK-3038K 71NIE2021-03-13 10:06:3601:24:1602:42:1003:38:35.80+02:00:4110:245,8
305CHWASTYK Ewa 150CHRZĄSZCZYCE/OPOLEK-3039K 72NIE2021-03-13 10:06:1001:24:4202:42:3603:39:01.40+02:01:0710:255,8
306ŁADOŃSKA Agata 326WROCŁAWK-3040K 73NIE2021-03-13 11:39:3301:22:0302:40:4003:39:07.95+02:01:1310:265,8
307WRÓBLEWSKI Wojciech 124WROCŁAWM-30100M 234NIE2021-03-13 11:39:3101:20:2702:40:2703:39:08.65+02:01:1410:265,7
308GOGOLA Mateusz 257BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30101M 235NIE2021-03-13 09:42:1201:21:4702:48:4203:40:51.15+02:02:5610:315,7
309MALISZAK Agnieszka 502LEGNICAK-3041K 74NIE2021-03-13 08:51:5801:24:5002:48:3403:41:15.35+02:03:2110:325,7
310ŁASKAWSKA Justyna 498WARSZAWAK-4022K 75NIE2021-03-13 08:41:2101:24:1202:41:2803:41:38.10+02:03:4310:335,7
311HANGIEL Urszula 504ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWK-3042K 76NIE2021-03-13 10:08:4701:24:0702:44:4103:41:53.75+02:03:5910:335,7
312BULARZ Mateusz 385BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-207M 236NIE2021-03-13 09:41:2601:22:4102:45:2503:42:34.90+02:04:4010:355,7
313SIKORSKA Karolina 446NOAKIEŁCZÓWK-3043K 77NIE2021-03-13 09:47:1201:24:2102:46:1903:43:45.90+02:05:5110:395,6
314BORKOWSKI Marcel 146LEGNICAM-30102M 237NIE2021-03-13 10:00:2301:29:4302:54:2303:43:46.00+02:05:5110:395,6
315SKOWRONEK Tomasz 155POZNAŃM-30103M 238NIE2021-03-13 09:05:0301:19:1402:46:2203:44:51.00+02:06:5610:425,6
316GÓRSKA Tatiana 511AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK-507K 78NIE2021-03-13 08:03:3201:27:1402:46:0903:45:01.70+02:07:0710:425,6
317KRAJEWSKA Magdalena 148ŁÓDŹK-508K 79NIE2021-03-13 08:03:2601:25:0302:46:1603:45:07.25+02:07:1210:435,6
318HOFFMANN Grzegorz 132PIOTROWO PIERWSZEM-40103M 239NIE2021-03-13 08:49:0901:19:0902:39:3603:45:29.00+02:07:3410:445,6
319SOKOŁOWSKI Artur 409TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-40104M 240NIE2021-03-13 08:41:1201:24:2102:46:0903:45:42.15+02:07:4710:445,6
320ZARZECZNY Radosław 156JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-30104M 241NIE2021-03-13 09:00:0201:49:4102:55:2003:45:45.20+02:07:5010:455,6
321BOROŃ Izabela 370NOWA IWICZNAK-4023K 80NIE2021-03-13 10:09:1101:29:5802:47:5903:47:10.50+02:09:1610:495,5
322BOROŃ Ryszard 175NOWA IWICZNAM-606M 242NIE2021-03-13 10:09:1001:23:3402:48:0803:47:10.95+02:09:1610:495,5
323CZERWONKA Zbigniew 322ŁÓDŹM-30105M 243NO 2021-03-13 09:20:4001:20:4102:45:4703:47:36.45+02:09:4210:505,5
324KRUZEL Rafał 432BIEGOWE MISIELEGNICAM-5022M 244NIE2021-03-13 10:00:5401:25:0102:51:1003:49:38.75+02:11:4410:565,5
325KRUZEL Joanna 431BIEGOWE MISIELEGNICAK-3044K 812021-03-13 10:00:4701:24:5202:51:1603:49:46.00+02:11:5110:565,5
326CZECH Marcin 384RYBNIKM-40105M 245NIE2021-03-13 08:32:5401:36:5202:54:0003:50:03.70+02:12:0910:575,5
327CZECH Bożena 389RYBNIKK-4024K 82NIE2021-03-13 08:32:4701:37:0002:54:0803:50:10.50+02:12:1610:575,5
328DUDEK Krzysztof 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINM-40106M 246NIE2021-03-13 10:16:3801:28:5502:52:1303:51:03.50+02:13:0911:005,5
329DUDEK Mariola 317STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-4025K 83NIE2021-03-13 10:16:3301:29:4402:52:3803:51:09.15+02:13:1411:005,5
330LUBAŃSKA Alicja 302BUKOWICEK-509K 84NIE2021-03-13 09:40:3801:29:5302:53:0203:52:40.60+02:14:4611:045,4
331FRĄTCZAK Ireneusz 382KWIELICEM-40107M 247NIE2021-03-13 10:47:5301:47:0602:59:5003:53:21.45+02:15:2711:065,4
332TARASZKIEWICZ Krzysztof 196DZIKDGLKWIELICEM-40108M 248NIE2021-03-13 10:47:4801:47:0302:59:5703:53:26.25+02:15:3111:065,4
333GRZESIAK Rafał 247EMERYTGŁOGÓWM-40109M 249NIE2021-03-13 10:47:4101:47:3003:00:0503:53:33.95+02:15:3911:075,4
334FURMAN Agnieszka 118OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK-3045K 85NIE2021-03-13 08:33:0301:40:2803:04:4303:55:26.70+02:17:3211:125,4
335WYRWICKA Sylwia 387PABIANICEK-4026K 86NIE2021-03-13 08:30:4401:30:4602:55:4003:55:33.50+02:17:3911:135,3
336ANTECKI Jacek 367ŁÓDŹM-40110M 250NIE2021-03-13 08:30:4401:31:1202:55:4203:55:34.30+02:17:4011:135,3
337BACHANOWSKI Pawel 191KONINM-40111M 251NIE2021-03-13 08:35:2401:33:2603:00:1104:05:49.35+02:27:5511:425,1
338JOL Monika 526Mafia Team LubliniecLUBLINIECK-3046K 872021-03-13 08:16:3702:07:1003:19:1104:05:56.00+02:28:0111:425,1
339TOL Kamil 129MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-30106M 252NIE2021-03-13 08:16:3302:07:0903:19:1004:06:02.15+02:28:0711:425,1
340ZAJĄCZKOWSKI Damian 521POZNAŃM-40112M 253NIE2021-03-13 09:29:5001:29:3003:00:2704:06:04.25+02:28:0911:435,1
341GOLEC Tomasz 470BARI TEAMGDAŃSKM-40113M 254NIE2021-03-13 09:58:0301:33:5303:07:1504:10:59.50+02:33:0511:575,0
342GOLEC Iwona 471BARI TEAMGDAŃSKK-4027K 88NIE2021-03-13 09:57:5601:39:4603:08:0604:11:04.30+02:33:1011:575,0
343JEZIERSKA Karina 28012TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-4028K 89NIE2021-03-13 10:24:1601:35:0603:10:3804:14:06.60+02:36:1212:065,0
344KOZŁOWSKA-WOYCIECHOWSKA Hanna 487WARSZAWAK-3047K 90NIE2021-03-13 10:24:1801:35:4603:10:4604:14:15.00+02:36:2012:065,0
345DOLATA Maciej 330SKÓRZEWOM-40114M 255NIE2021-03-13 09:33:4402:13:0703:23:3604:14:45.80+02:36:5112:074,9
346BLICHERT Anna 437I DON'T KURWA CAREWROCŁAWK-3048K 91NIE2021-03-13 09:15:4101:40:0103:14:3204:19:06.25+02:41:1112:204,9
347BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 217WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4029K 92NIE2021-03-13 09:15:4001:42:5003:14:3304:19:06.60+02:41:1212:204,9
348FURMAN Michał 199OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM-30107M 256NIE2021-03-13 08:33:1301:40:2403:15:5604:24:20.65+02:46:2612:354,8
349DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 316BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM-607M 257NIE2021-03-13 09:00:0901:48:5803:20:4904:27:54.60+02:50:0012:454,7
350KURCZYNA-GŁUSZCZAK Magdalena 438ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-3049K 93NIE2021-03-13 08:33:2601:42:1503:20:5404:29:26.40+02:51:3212:494,7
351PEPŁOWSKA Sylwia 361WARSZAWAK-4030K 94NO 2021-03-13 10:09:1102:05:4604:02:0805:20:59.40+03:43:0515:173,9
352CISŁAK Anna 182STARA IWICZNAK-3050K 95NIE2021-03-13 10:09:1002:05:3504:02:0605:21:00.35+03:43:0615:173,9
Niesklasyfikowani
OPAŁKA Damian 183MYRACEWARSZAWAM-30NIE2021-03-13 08:49:1700:52:39 DNF DNF DNF--
STANKOWSKA Dorota 452BIEGAJZESLAWKIEMPOZNAŃK-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:44 DNF DNF DNF--
STANKOWSKI Przemysław 176POZNAŃM-40NIE2021-03-13 10:12:3901:39:45 DNF DNF DNF--
KASPRZAK Tomasz 345RUSZOWICEM-40NIE2021-03-13 10:47:3401:47:59 DNF DNF DNF--
LIS Mirosław 364CEREKWICAM-40NIE2021-03-13 10:48:19 DNF DNF DNF--
Znaleziono 357 wynik(ów)