ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organiser : Fundacja Maratony Górskie
Date : 2022-01-22
Place : Karłów
Distance : 21 km
Registered : 582
Started : 431
Not finished : 7
Finished : 424
On the track : 7
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | 7km | 14km | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Classification by czasu netto. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
Penalty/
bonus
Net
time
21km
GapPace
min/km
Pace
km/h
          
1JUREK Michał 196RMT TEAM PROWROCŁAWM-301M 1NIE2022-01-22 09:16:2700:43:1001:26:0902:05:40.35 5:5910,0
2GORZELAŃCZYK Jakub 142MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM-302M 2NIE2022-01-22 09:01:0100:43:3201:27:1202:07:43.15+00:02:026:049,9
3KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 229SPELOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-303M 3TAK2022-01-22 09:01:0700:47:5501:35:2202:17:56.15+00:12:156:349,1
4RUTKOWSKI Dawid 431GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM-401M 4TAK2022-01-22 09:01:0500:45:5501:35:2202:18:14.60+00:12:346:349,1
5BORZYSTOWSKI Patryk 54#ZALINIAMETYTEAMNOWA SÓLM-304M 5TAK2022-01-22 09:23:5600:48:4201:37:3002:20:11.45+00:14:316:409,0
6GRZESIEK Góral 154HEEJ HEJ GURALUKRAKÓW SWOSZOWICEM-305M 6NIE2022-01-22 09:01:0300:50:0101:37:5302:21:03.65+00:15:236:438,9
7ZIOBER Zbigniew 571EX TEAMWROCŁAWM-306M 7NIE2022-01-22 09:01:0200:48:3101:36:5502:23:04.55+00:17:246:488,8
8WŁODARCZYK Jarosław 541KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-402M 8NIE2022-01-22 09:11:3100:48:5101:38:2202:23:10.70+00:17:306:498,8
9ROSKOSZ Bartosz 425JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEM-307M 9TAK2022-01-22 09:15:3600:49:2901:38:3502:25:37.00+00:19:566:568,7
10POCIECHA Patryk 401WROCŁAWM-308M 10NIE2022-01-22 09:01:5000:49:5701:39:0902:26:06.90+00:20:266:578,6
11MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-309M 11NIE2022-01-22 09:12:1500:49:1801:40:4502:26:20.80+00:20:406:588,6
12GRUND Marek 150MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-3010M 12NIE2022-01-22 09:01:0100:49:2801:40:2002:27:41.75+00:22:017:018,5
13PIĄTEK Karolina 388KRAKÓWK-301K 1NIE2022-01-22 09:01:0200:50:5401:41:2402:30:08.20+00:24:277:088,4
14ŁOPATYŃSKI Irek 291REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-501M 13NIE2022-01-22 09:23:2800:50:1801:41:3102:30:41.00+00:25:007:108,4
15DYDA Paweł 113VEGE KACAPKAMIENNA GÓRAM-403M 14NIE2022-01-22 09:01:0800:49:3301:39:4102:31:15.95+00:25:357:128,3
16TOKARSKI Joachim 501KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-404M 15NIE2022-01-22 09:02:3501:14:5002:33:51.25+00:28:107:198,2
17GEZELA Mariusz 134EUFORIA BIEGACZA TEAMPOZNAŃM-405M 16NIE2022-01-22 09:01:0200:51:0601:44:1902:34:12.35+00:28:327:208,2
18WRZESIŃSKI Michał 550KSG DIRETA/SKLEP GÓRSKI TATERNIKGNIEZNOM-3011M 17TAK2022-01-22 09:23:2400:54:0701:46:5302:35:14.50+00:29:347:238,1
19JABŁOŃSKI Paweł 170KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-406M 18NIE2022-01-22 09:01:0400:54:0401:46:5902:36:06.95+00:30:267:268,1
20SAJDUDA Adam 436WROCŁAWM-201M 19NIE2022-01-22 09:25:5900:51:4501:45:5502:36:22.60+00:30:427:268,1
21FRANKIEWICZ Artur 127GLIWICEM-3012M 20TAK2022-01-22 09:21:3000:56:1401:49:4102:37:21.10+00:31:407:298,0
22PŁONOWSKI Maciej 400PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM-3013M 21NIE2022-01-22 09:15:5800:54:3401:48:4602:37:42.80+00:32:027:308,0
23BIAŁEK Beata 30KB HERMESŻARCZYNK-401K 2NIE2022-01-22 09:07:0601:47:1702:37:53.25+00:32:127:318,0
24KRAJEWSKI Wojtek 238KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-502M 22NIE2022-01-22 09:01:1500:55:3601:49:2702:38:11.50+00:32:317:318,0
25BAŁYS Katarzyna 17HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-302K 3NO2022-01-22 09:24:0100:52:4901:46:2002:38:11.70+00:32:317:318,0
26NOWACKI Mateusz 352PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM-3014M 23NIE2022-01-22 09:01:0100:50:2801:42:4302:38:42.15+00:33:017:337,9
27DUCZMAL Dominika 109140 MinutJELENIA GÓRAK-201K 4NIE2022-01-22 09:01:0000:54:1301:48:1802:38:44.70+00:33:047:337,9
28MIŚTAK Jola 330OŁAWAK-303K 5NIE2022-01-22 09:20:2300:57:5501:50:4702:39:12.65+00:33:327:347,9
29ŁUKASIK Marcin 293BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-407M 24NIE2022-01-22 09:18:0700:55:5001:48:4002:39:24.85+00:33:447:357,9
30BERNAT Katarzyna 28BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAK-501K 6NIE2022-01-22 09:01:0300:54:2701:48:5302:39:27.65+00:33:477:357,9
31BOSAKIEWICZ Tomasz 55OLAWSZŁOTORYJAM-3015M 25NIE2022-01-22 09:09:0700:54:2301:50:0802:41:17.95+00:35:377:407,8
32KUŹMIŃSKI Piotr 271AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM-408M 26NIE2022-01-22 09:01:1800:55:5901:51:2202:41:55.10+00:36:147:427,8
33KRAWCZYK Adriana 242CHOCIANOWK-304K 7NIE2022-01-22 09:23:4700:55:1301:50:5702:42:19.65+00:36:397:437,8
34MICHALSKI Piotr 324WROCŁAWM-3016M 27NIE2022-01-22 09:18:0500:56:1301:50:3402:42:37.70+00:36:577:447,7
35ŚNIERZYŃSKI Robert 493SADKÓWM-3017M 28NIE2022-01-22 09:10:2000:59:4601:54:3602:42:45.60+00:37:057:457,7
36ORACZ Mateusz 370BEZ LITOŚCIZALASEWOM-3018M 29NIE2022-01-22 09:04:1000:56:2501:53:4902:43:19.85+00:37:397:467,7
37SANKOWSKI Paweł 438PLACKI TEAMWOJCIECHOWICEM-3019M 30NIE2022-01-22 09:16:5800:56:4401:52:3802:43:31.70+00:37:517:477,7
38HARĘŻLAK Krzysztof 159KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ & AGB TORFYŁÓDŹM-409M 31NIE2022-01-22 09:01:1500:56:4301:51:2902:44:26.05+00:38:457:497,7
39MAJCHRZAK Bartosz 300PKO BANK POLSKIPOZNAŃM-3020M 32NIE2022-01-22 09:19:4100:56:4201:53:5202:45:02.50+00:39:227:517,6
40ZERZUT Jarosław 565FARTY PUSZCZYSZCZECINM-503M 33NIE2022-01-22 09:22:4000:57:3401:54:4202:45:04.00+00:39:237:517,6
41CIĘŻKI Konrad 89EVERRUNŁÓDŹM-3021M 34NIE2022-01-22 09:11:2300:58:2201:54:5202:45:24.40+00:39:447:527,6
42MATUSZEWSKI Marek 317RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-504M 35NIE2022-01-22 09:07:1700:55:3101:52:5202:45:40.70+00:40:007:537,6
43AUGUST Kajetan 9CZELADŹM-202M 36NIE2022-01-22 09:01:0100:56:3901:53:2702:46:22.30+00:40:417:557,6
44HAJDA Justyna 158MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-202K 8NIE2022-01-22 09:01:0300:58:1101:56:4402:46:24.15+00:40:437:557,6
45ŁUKOMSKI Maciej 294ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹM-4010M 37TAK2022-01-22 09:08:2300:56:5901:54:2602:46:24.80+00:40:447:557,6
46GULCZYŃSKI Tomasz 156ZIELONKAM-3022M 38NIE2022-01-22 09:24:2500:56:3201:53:4702:46:26.15+00:40:457:557,6
47LEŚNIAK Karolina 276FUNTRIWROCŁAWK-305K 9NIE2022-01-22 09:04:0800:58:0801:55:2802:46:27.20+00:40:467:557,6
48RÓŻALSKI Ireneusz 427BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-505M 39NIE2022-01-22 09:18:1200:00:3701:51:5202:46:39.35+00:40:597:567,6
49ŁAŹNIOWSKI Dawid 288KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-3023M 40NIE2022-01-22 09:01:0300:55:1001:53:1802:46:46.90+00:41:067:567,6
50LUBAŃSKI Mateusz 283KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM-3024M 41NIE2022-01-22 09:01:4600:57:0101:54:2202:46:47.70+00:41:077:567,6
51MICHAŁKIEWICZ Wojciech 325WROCŁAWM-506M 42NIE2022-01-22 09:15:0400:57:1001:53:2702:47:31.30+00:41:507:587,5
52SKALSKI Radosław 447KB AKTYWNI KONINKONINM-507M 43NIE2022-01-22 09:18:0900:55:2801:50:4302:47:44.60+00:42:047:597,5
53TOŚ Sebastian 503CHRZĄSTAWA WIELKAM-4011M 44NIE2022-01-22 09:07:1500:58:1401:56:1402:47:57.00+00:42:167:597,5
54PERZ Emilia 584BUKOWIECK-306K 102022-01-22 09:12:4601:06:4202:00:1502:47:57.10+00:42:167:597,5
55KRUPA Marcin 246AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4012M 45NIE2022-01-22 09:01:0100:53:1401:52:5902:48:34.90+00:42:548:017,5
56SŁYSZ Szymon 453NSK RUNSWAŁBRZYCHM-4013M 46NIE2022-01-22 09:25:1400:53:5701:51:3302:48:56.50+00:43:168:027,5
57CZERNIK Judyta 9442K PRO TEAMZABRZEK-307K 11NIE2022-01-22 09:01:0100:57:1201:55:2602:49:04.15+00:43:238:037,5
58WINTER Piotr 538NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-3025M 47NIE2022-01-22 09:03:1100:59:0001:56:1102:49:05.05+00:43:248:037,5
59KOZAK Robert 235RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-4014M 48NIE2022-01-22 09:19:0000:47:3101:34:5500:30:0002:49:21.45+00:43:416:389,0
60TYŚ Radek 515NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-3026M 49NIE2022-01-22 09:22:0800:56:3901:53:3602:49:35.80+00:43:558:047,4
61SZCZĘŚNIAK Piotr 479GVTSTRZELINM-4015M 50NIE2022-01-22 09:06:1700:48:3101:40:1700:20:0002:49:41.20+00:44:007:078,4
62KRUŻOŁEK Monika 249TURBOPTYSIERADKÓWK-308K 12NIE2022-01-22 09:12:3200:59:4201:57:2302:49:47.65+00:44:078:057,4
63SZALA Krzysztof 47680DNI.PLŁAZISKA GÓRNEM-3027M 51NIE2022-01-22 09:03:3201:00:2101:58:2102:50:16.65+00:44:368:067,4
64KRAWCZYK Karolina 243INOV-8 TEAMWARSZAWAK-309K 13NIE2022-01-22 09:01:0300:58:1701:56:3802:50:32.75+00:44:528:077,4
65TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 507INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-508M 52TAK2022-01-22 09:03:0700:53:4101:49:1200:10:0002:50:36.25+00:44:557:387,8
66WEINERT Artur 529RUNNER'S POWERŚREMM-4016M 53NIE2022-01-22 09:07:1700:59:1101:57:0102:50:47.95+00:45:078:077,4
67KOLANKO Sylwia 215NYSA BIEGANYSAK-3010K 14NIE2022-01-22 09:25:5300:58:1601:56:1702:50:52.25+00:45:118:087,4
68SZOPA Marek 484TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-4017M 54NIE2022-01-22 09:01:4501:01:4802:00:0502:51:48.85+00:46:088:107,3
69JOŃCA Michał 192WROCŁAWM-203M 55NIE2022-01-22 09:29:2701:03:2002:01:2702:51:58.05+00:46:178:117,3
70MAJEWSKA Agata 304WROCŁAWK-402K 15NIE2022-01-22 09:01:1000:58:4101:56:3602:52:26.05+00:46:458:127,3
71ANTOSIAK Tomasz 7FUNTRIWROCŁAWM-4018M 56NIE2022-01-22 09:08:4101:02:3802:01:5402:52:27.05+00:46:468:127,3
72STANUCHIEWICZ Oskar 463CZĘSTOCHOWAM-4019M 57NIE2022-01-22 09:01:0700:56:1801:54:4802:52:30.40+00:46:508:127,3
73ZAWOJAK Aleksander 561RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-3028M 58NIE2022-01-22 09:19:0000:59:5401:54:1502:52:51.35+00:47:118:137,3
74KRYM Katarzyna 250HERCOGRUNNINGTEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-403K 16NIE2022-01-22 09:17:5801:00:5202:52:57.20+00:47:168:147,3
75CHOJNACKA Marta 77LUBINK-3011K 17NIE2022-01-22 09:24:3001:01:5402:01:2702:53:10.95+00:47:308:147,3
76ZIMNY Tomasz 570FARTY PUSZCZYSZCZECINM-601M 59NIE2022-01-22 09:22:5001:01:3602:00:2202:53:13.85+00:47:338:147,3
77WICHA Małgorzata 535WKS WAWELKRAKÓWK-3012K 18NIE2022-01-22 09:25:3000:59:4301:58:5302:53:21.35+00:47:418:157,3
78KARASIAK Piotr 204WROCŁAWM-3029M 60NIE2022-01-22 09:01:1400:55:5401:57:0602:53:22.45+00:47:428:157,3
79ZARODA Zbigniew 558ALOHA DZIKU!KONINM-509M 61NIE2022-01-22 09:02:2601:01:0302:00:2502:53:50.05+00:48:098:167,2
80FERENC-SZMUC Edyta 119KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-3013K 19NIE2022-01-22 09:01:0800:58:5301:59:5802:54:08.95+00:48:288:177,2
81TUNDAK Zuzanna 510POZNAŃK-3014K 20NIE2022-01-22 09:03:5500:59:4301:58:1702:54:40.40+00:49:008:197,2
82ROŚLICKI Jarosław 426UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-4020M 62NIE2022-01-22 09:27:5000:55:2701:53:1002:54:55.95+00:49:158:197,2
83ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 581PIASECZNOK-3015K 21NIE2022-01-22 09:25:0701:01:3102:00:5202:55:17.85+00:49:378:207,2
84MACIEJEWSKI Karol 297FUNTRINADOLICE WIELKIEM-4021M 63NIE2022-01-22 09:04:0700:59:2001:58:3502:55:27.05+00:49:468:217,2
85GNITECKA Katarzyna 139KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-3016K 22NIE2022-01-22 09:01:0801:00:5702:00:2802:55:34.05+00:49:538:217,2
86SZYMBORSKA Monika 489WARSZAWAK-404K 23NIE2022-01-22 09:01:0300:58:3001:59:2402:55:36.85+00:49:568:217,2
87GRZESIAK Grzegorz 153BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3030M 64NIE2022-01-22 09:18:0700:57:1201:59:0602:55:37.80+00:49:578:217,2
88FEICHTINGER Marek 118ŻORYM-4022M 65TAK2022-01-22 09:08:3501:01:0302:00:5902:55:54.20+00:50:138:227,2
89FOLCIK Ziemowit 126WROCŁAWM-4023M 66NIE2022-01-22 09:11:2101:02:0402:02:4102:55:57.85+00:50:178:227,2
90LACHOWSKI Robert 272ROSSMANNŁÓDŹM-3031M 67NIE2022-01-22 09:14:1301:01:2702:01:3002:56:34.30+00:50:538:247,1
91MÓLL Mateusz 335#SOBASTEAMWROCŁAWM-3032M 68NIE2022-01-22 09:01:0100:55:0301:56:3402:56:41.85+00:51:018:247,1
92MRÓZ Marcin 339DZIKIE BOBRYZALASEWOM-4024M 69NIE2022-01-22 09:01:0901:00:4302:02:4002:57:28.15+00:51:478:277,1
93SZYMCZYSZYN Tomasz 491WROCŁAWM-4025M 70NIE2022-01-22 09:09:4401:05:3102:03:3402:57:33.25+00:51:528:277,1
94HOSS Jan 166WARSZAWAM-4026M 712022-01-22 09:23:4801:03:4602:05:5702:58:05.65+00:52:258:287,1
95URBAŃSKI Michał 517WROCŁAWM-3033M 72NIE2022-01-22 09:26:5501:00:3802:01:5402:58:06.80+00:52:268:287,1
96KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 255BOLESŁAWIECM-4027M 73NIE2022-01-22 09:25:1300:59:5502:00:4902:58:24.20+00:52:438:297,1
97SZYMAŃSKI Marcin 487BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEM-4028M 74NIE2022-01-22 09:18:1201:00:5702:05:2102:58:45.00+00:53:048:307,0
98GAWRON Tomasz 131LUBSKOM-4029M 75TAK2022-01-22 09:11:2701:04:0302:06:2202:59:04.60+00:53:248:317,0
99DZIAŁDOWSKI Damian 114AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-204M 76NIE2022-01-22 09:27:4200:59:4902:59:29.85+00:53:498:327,0
100BERNAT Arkadiusz 29BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-5010M 77NIE2022-01-22 09:01:1301:02:1002:05:2102:59:37.95+00:53:578:337,0
101LESZCZYŃSKI Michał 274SHTDESZCZNOM-4030M 78NIE2022-01-22 09:18:5201:02:3602:07:2802:59:50.40+00:54:108:337,0
102JAKUS Michał 176OTM.BNYSAM-3034M 79NIE2022-01-22 09:25:5500:59:5102:00:2403:01:05.90+00:55:258:377,0
103BUDYCH Arek 62WRONKIM-4031M 80NIE2022-01-22 09:16:0601:03:4202:06:2003:01:11.50+00:55:318:377,0
104BIEŃ Magdalena 37POZNAŃK-405K 242022-01-22 09:01:0301:01:3002:04:3003:01:15.80+00:55:358:377,0
105BIECUSZEK Tomasz 32AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4032M 81NIE2022-01-22 09:01:0400:59:5202:03:1303:01:40.65+00:56:008:396,9
106CHMIELEWSKI Grzegorz 75FUNTRISUCHY DWÓR/K WROCŁAWIAM-4033M 822022-01-22 09:08:3801:05:1602:05:1603:01:52.70+00:56:128:396,9
107HETMAŃCZYK Jakub 160XIN CHAOKATOWICEM-3035M 83TAK2022-01-22 09:12:1701:00:1202:03:0603:02:07.55+00:56:278:406,9
108RATAJCZAK Łukasz 415NIGHT RUNNERSMOSINAM-4034M 84YES2022-01-22 09:04:4901:04:0002:04:5203:02:15.40+00:56:358:406,9
109GÓRNY Robert 148TIM JEST TIMOZIMEKM-4035M 85NIE2022-01-22 09:19:4600:59:1102:01:0203:02:33.45+00:56:538:416,9
110PIECUCH Karolina 391KRAKÓWK-3017K 25NIE2022-01-22 09:15:1401:03:2202:06:0803:02:34.35+00:56:548:416,9
111PALACZ Marcin 376BRZEGM-4036M 86NIE2022-01-22 09:21:1701:01:3402:05:5103:03:02.85+00:57:228:426,9
112PAWLAK Maciej 3813 TEAM KONIN/MPEC - KONINKONINM-5011M 87NIE2022-01-22 09:01:0601:01:1602:05:5603:03:04.50+00:57:248:436,9
113MÓLL Kacper 337WROCŁAWM-205M 88NIE2022-01-22 09:01:0301:00:4302:06:0303:03:26.70+00:57:468:446,9
114NOWAK Marcin 354TIMJESTTIMKRASIEJÓWM-3036M 89NIE2022-01-22 09:25:3201:04:2402:06:4603:03:48.25+00:58:078:456,9
115KALINOWSKI Grzegorz 583GUTMISZNA MAŁAM-4037M 902022-01-22 09:01:4601:02:5102:04:4603:03:51.35+00:58:118:456,9
116MOREVA Daria 334TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWK-3018K 26NO 2022-01-22 09:08:3401:04:3002:08:1203:03:55.85+00:58:158:456,9
117MARZEC Karolina 314DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-406K 27NIE2022-01-22 09:01:4501:01:4601:59:5500:10:0003:03:56.80+00:58:168:167,2
118PIETRZYK Tomasz 392140MINUT.PLŚWIDNICAM-4038M 91NIE2022-01-22 09:19:0201:01:4802:03:3803:04:01.15+00:58:208:456,8
119RELIGA Andrzej 417HECZNAROWICEM-4039M 92NO 2022-01-22 09:01:1400:59:1602:03:4003:04:12.10+00:58:318:466,8
120PANZ Krzysztof 379KLESZCZÓWM-3037M 93TAK2022-01-22 09:21:3001:01:0802:04:3103:04:12.95+00:58:328:466,8
121POŁCZYŃSKI Paweł 407STALOWA ŁYDACEREKWICAM-3038M 94NIE2022-01-22 09:09:2501:01:2202:04:3603:04:19.15+00:58:388:466,8
122MICHALAK Piotr 322POZNAŃM-4040M 95NIE2022-01-22 09:14:1901:03:3502:04:1603:04:20.75+00:58:408:466,8
123HOJAN Lukasz 164CHOMECICEM-3039M 96NIE2022-01-22 09:04:4801:05:0802:08:1203:04:47.75+00:59:078:476,8
124MADERA Michał 298LECIMY TUTAJWROCŁAWM-3040M 97NIE2022-01-22 09:09:0400:59:5402:04:4303:04:49.20+00:59:088:486,8
125ZIELIŃSKI Dominik 568ŚREMM-3041M 98NIE2022-01-22 09:23:2601:03:5602:08:0103:04:51.05+00:59:108:486,8
126TURLEJ Dariusz 513WARSZAWAM-602M 99NIE2022-01-22 09:05:5001:04:5002:08:5603:04:59.40+00:59:198:486,8
127BARAN Zenon 18HOMOKOMANDOWARSZAWAM-603M 100NIE2022-01-22 09:06:4701:10:4702:10:5103:05:09.55+00:59:298:496,8
128ZAŁUSTOWICZ Maciej Załustowicz 556WROCŁAWM-4041M 101NIE2022-01-22 09:02:5001:02:3302:06:1403:06:12.95+01:00:328:526,8
129OLEJNIK Marcin 367CSIR AGATSUŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4042M 102NIE2022-01-22 09:20:2201:03:4602:06:2403:06:15.35+01:00:358:526,8
130KŁACZYŃSKA Danuta 211FARTY PUSZCZYSZCZECINK-407K 28NIE2022-01-22 09:22:4101:01:4402:01:3300:10:0003:06:15.85+01:00:358:237,1
131ZATOŃ Adrian 559WROCŁAWM-4043M 103YES2022-01-22 09:26:2101:08:1202:11:4503:07:06.50+01:01:268:546,7
132DATA Marek 100KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚLĄSKIEM-3042M 104NIE2022-01-22 09:10:2701:01:1402:07:3903:07:13.60+01:01:338:546,7
133STACHURSKA Ilona 460KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWK-3019K 29NIE2022-01-22 09:10:2601:01:1602:07:4003:07:13.75+01:01:338:546,7
134WARMUŁA Piotr 525FUNTRIPEŁCZYCEM-4044M 105NIE2022-01-22 09:08:4001:04:3202:06:3603:07:16.20+01:01:358:556,7
135WEYNA Rafał 533BIAŁY DOMEK BIEGAKICINM-4045M 106TAK2022-01-22 09:06:1001:02:5902:07:1803:07:23.55+01:01:438:556,7
136ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita 290KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-408K 30NIE2022-01-22 09:01:0901:02:4402:07:0203:07:36.95+01:01:568:566,7
137KRYSIŃSKI Maciej 251DABROWAM-3043M 107NIE2022-01-22 09:25:0901:02:2802:07:1503:07:49.00+01:02:088:566,7
138KACZMAREK Karol 199ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-4046M 108NIE2022-01-22 09:04:3801:05:4702:09:5503:08:35.25+01:02:548:586,7
139LUBIK Adam 285POZNAŃM-3044M 109TAK2022-01-22 09:26:2501:05:4202:12:2103:09:02.30+01:03:219:006,7
140BIAŁEK Paweł 31KB HERMES GRYFINOSZCZECINM-3045M 110TAK2022-01-22 09:01:4001:07:0502:12:5203:09:05.65+01:03:259:006,7
141DĄBKIEWICZ Dominika 101NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-409K 31NIE2022-01-22 09:27:1901:05:4902:08:2903:09:09.30+01:03:289:006,7
142PAPROCKI Michał 380CZELADŹM-3046M 111NIE2022-01-22 09:01:0100:58:1602:01:5803:09:26.75+01:03:469:016,7
143ŁAMPIKA Kinga 287NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-4010K 32NIE2022-01-22 09:17:5801:05:2602:11:2403:09:34.55+01:03:549:016,6
144PODEJMA Grzegorz 403SWARZĘDZM-4047M 112NIE2022-01-22 09:01:0901:04:1102:08:4903:09:34.85+01:03:549:016,6
145GALIŃSKI Kamil 130KRĘPICEM-3047M 113NIE2022-01-22 09:08:0101:04:3602:09:5103:09:35.25+01:03:549:016,6
146SAMBORSKI Bartosz 437WARSZAWAM-4048M 114NIE2022-01-22 09:01:5101:03:3502:04:5000:10:0003:09:37.05+01:03:568:337,0
147ODOLCZYK Jerzy 362WARSZAWAM-604M 115NIE2022-01-22 09:27:3701:07:1202:11:4803:09:49.45+01:04:099:026,6
148PURCZYŃSKI Grzegorz 412ZIELONA GÓRAM-4049M 116NIE2022-01-22 09:02:3901:04:2302:11:0903:10:18.75+01:04:389:036,6
149BOHAREWICZ Paweł 44BOHAR PALETYZIELONA GÓRAM-4050M 117NIE2022-01-22 09:02:3901:07:5302:11:0703:10:34.20+01:04:539:046,6
150GÓRNISIEWICZ Roland 147TEAM LIVERGDÓWM-206M 118NIE2022-01-22 09:01:0300:58:2602:03:0903:10:52.70+01:05:129:056,6
151BIEL Łukasz 35WARSZAWAM-3048M 119NIE2022-01-22 09:17:5001:11:0202:15:5803:11:49.00+01:06:089:086,6
152FLASZEWSKI Adam 125SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-3049M 120NIE2022-01-22 09:08:2501:02:1802:03:3600:10:0003:11:54.30+01:06:138:396,9
153TWARDOWSKI Krzysztof 514AMATORWROCLAWM-5012M 121NIE2022-01-22 09:22:4301:08:2402:13:1503:12:01.35+01:06:219:086,6
154ANDROS Agata 4BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3020K 33NIE2022-01-22 09:15:5001:08:0602:15:2503:12:04.60+01:06:249:086,6
155BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 67BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-3021K 34NIE2022-01-22 09:15:4201:08:2902:15:3703:12:13.05+01:06:329:096,6
156SZNAJDER Paweł 483BUBBA@GUMPWAŁBRZYCHM-4051M 122NIE2022-01-22 09:25:1401:01:0802:06:2803:12:16.40+01:06:369:096,6
157GINTER Grzegorz 137AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3050M 123NIE2022-01-22 09:27:3001:06:2002:11:4603:12:27.70+01:06:479:096,5
158BUSZ Rafał 70BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4052M 124NIE2022-01-22 09:15:4401:08:1302:15:3303:12:34.25+01:06:539:106,5
159KORYTEK Piotr 228ATRWITKOWOM-4053M 125NIE2022-01-22 09:01:1601:02:1802:09:2403:12:53.30+01:07:129:116,5
160SPŁAWSKI Michał 457MSERWIS.PLWROCŁAWM-4054M 126NIE2022-01-22 09:08:2701:04:2802:13:1103:13:02.70+01:07:229:116,5
161JELONEK Piotr 188FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4055M 127NIE2022-01-22 09:08:3901:07:4102:13:4503:14:16.05+01:08:359:156,5
162SIKORA Michał 444PUŁAWYM-4056M 128NIE2022-01-22 09:04:3201:09:3102:15:4503:14:16.20+01:08:359:156,5
163BYLINA Bartosz 72POZNANM-5013M 129NIE2022-01-22 09:01:0601:04:1102:10:2503:14:32.95+01:08:529:156,5
164MÓLL Janusz 336WROCŁAWM-5014M 130NIE2022-01-22 09:01:0201:01:4102:11:0303:14:52.85+01:09:129:166,5
165KUCZKOWSKA Marta 261EXTEAMWROCŁAWK-203K 35NIE2022-01-22 09:01:0201:04:2302:12:5003:14:53.05+01:09:129:166,5
166WITEK Tomasz 539KROTOSZYNM-3051M 131NIE2022-01-22 09:07:5901:09:3302:17:3203:15:21.55+01:09:419:186,4
167PONIATOWSKI Seweryn 409TROPEM ULTRAWROCŁAWM-3052M 132NIE2022-01-22 09:01:1701:04:0402:12:4703:15:26.30+01:09:459:186,4
168ROJEWSKI Paweł 421EVERRUNŁÓDŹM-3053M 133NIE2022-01-22 09:14:1001:04:4402:12:5303:15:38.10+01:09:579:186,4
169BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 12RADKÓWK-3022K 36NIE2022-01-22 09:01:0401:00:2702:11:1103:15:49.20+01:10:089:196,4
170GOZDUR Michał 145POZNAŃM-4057M 134NIE2022-01-22 09:01:2801:05:1202:14:2103:15:49.25+01:10:089:196,4
171KURZYNIEC Łukasz 269WROCŁAWM-3054M 135TAK2022-01-22 09:04:1901:10:2902:18:5703:16:03.65+01:10:239:206,4
172KRAKOWSKI Krzysztof 239PIŁAM-4058M 136NIE2022-01-22 09:01:1401:04:0402:13:5503:16:20.10+01:10:399:206,4
173CZUBIEL Konrad 96POZNAŃM-4059M 137NIE2022-01-22 09:14:2001:04:3502:11:5703:16:46.80+01:11:069:226,4
174TRZPIOLA Tycjan 509WROCŁAWM-3055M 1382022-01-22 09:14:5601:06:5102:14:3003:17:06.85+01:11:269:236,4
175KRZESIMOWSKI Damian 253ROSSMANNKIELCEM-4060M 139NIE2022-01-22 09:14:1301:05:1302:12:5103:18:12.00+01:12:319:266,4
176KUKLA Sebastian 264WROCŁAWM-4061M 140NIE2022-01-22 09:03:5401:09:4102:17:5103:18:36.20+01:12:559:276,3
177MAJCHRZYCKI Sławomir 302TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.M-3056M 141NIE2022-01-22 09:01:1901:08:0402:16:0603:18:40.65+01:13:009:276,3
178HACUŚ Jacek 157DUSZNIKI ZDRÓJM-3057M 142NIE2022-01-22 09:05:5601:06:1702:16:0803:18:44.80+01:13:049:276,3
179BOCHNIARZ Anna 43BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-4011K 37NIE2022-01-22 09:15:4001:09:4302:18:4003:18:57.15+01:13:169:286,3
180WESOŁEK Paula 530POZNAŃK-3023K 38NIE2022-01-22 09:12:3401:12:4302:18:1003:19:08.85+01:13:289:286,3
181TRZECIAKIEWICZ Marek 506MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-207M 1432022-01-22 09:02:2201:05:3602:14:2503:19:18.25+01:13:379:296,3
182DUNAJ Paweł 112GT RATWROCŁAWM-4062M 144TAK2022-01-22 09:02:2301:05:0802:14:3303:19:19.10+01:13:389:296,3
183ANTECKI Jacek 6ŁÓDŹM-4063M 145NIE2022-01-22 09:09:5001:05:2802:15:0003:19:19.35+01:13:399:296,3
184CHUDY Tobiasz 83RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-3058M 146NIE2022-01-22 09:29:4401:09:2202:21:2603:19:19.40+01:13:399:296,3
185PILARSKI Jacek 394AKTYWNI KONINKONINM-5015M 147NIE2022-01-22 09:02:2701:08:4402:18:3003:19:59.65+01:14:199:316,3
186GRZEGORCZYK Wojciech 152KONDYCJAWARSZAWAM-5016M 148NIE2022-01-22 09:01:1601:09:4702:18:0403:20:08.10+01:14:279:316,3
187ZDUŃCZYK Paulina 563ŁÓDŹK-3024K 39NIE2022-01-22 09:11:2201:11:1302:18:4803:21:22.35+01:15:429:356,3
188PAKULSKA-TOMZA Dorota 375SUCHY LASK-4012K 40NIE2022-01-22 09:12:3401:09:4702:18:0703:21:51.65+01:16:119:366,2
189NAPIERAŁA Katarzyna 343SUCHY LASK-4013K 41NIE2022-01-22 09:12:3401:13:2802:20:5703:21:51.80+01:16:119:366,2
190SOKOŁOWSKI Marcin 454OPOLEM-3059M 149NIE2022-01-22 09:29:2201:08:2102:23:2003:21:54.40+01:16:149:366,2
191SIEJAK Wojciech 441MIECZEWOM-208M 150NIE2022-01-22 09:25:4301:07:0702:14:4803:21:54.70+01:16:149:366,2
192ŻAK Piotr 573FARTY PUSZCZYSZCZECINM-3060M 151NIE2022-01-22 09:22:3501:13:3902:20:4803:21:57.40+01:16:179:376,2
193ŚWIĄTEK Łukasz 496GVTWYSOKAM-3061M 152NIE2022-01-22 09:01:4501:11:0602:22:3903:22:03.10+01:16:229:376,2
194KOCJAN Paweł 214KIDS RUNPOZNAŃM-4064M 153NIE2022-01-22 09:04:5001:07:3302:21:3203:22:10.65+01:16:309:376,2
195KOWANSKI Jacek 232PLESZEWM-3062M 154NIE2022-01-22 09:01:5101:07:3202:15:3103:22:16.20+01:16:359:376,2
196ADACH Dariusz 1ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-4065M 155NIE2022-01-22 09:18:2801:06:3502:14:5203:23:07.00+01:17:269:406,2
197JADACH Grzegorz 171NOAWROCŁAWM-4066M 156NIE2022-01-22 09:01:1001:08:4502:20:2103:23:15.25+01:17:349:406,2
198PAWLAK Mateusz 382BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3063M 157NIE2022-01-22 09:15:4501:10:0502:18:3603:23:20.65+01:17:409:406,2
199DUDEK Dawid 110STRONIE ŚLĄSKIEM-209M 158NIE2022-01-22 09:21:1701:05:0402:19:1003:24:01.35+01:18:219:426,2
200WESOŁEK Daniel 531POZNAŃM-3064M 159NIE2022-01-22 09:01:5401:02:2502:14:3603:24:28.60+01:18:489:446,2
201WINCZURA Leszek 537GDAŃSKM-4067M 160NIE2022-01-22 09:04:0201:11:3702:21:3503:24:33.25+01:18:529:446,2
202STEC Adam 468FCMISIENIECHCEWYSOKAM-4068M 161NIE2022-01-22 09:28:0401:07:4802:19:2803:24:40.45+01:19:009:446,2
203GUJSKI Marcin 155TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM-4069M 162NIE2022-01-22 09:06:2801:13:0302:23:0003:24:43.25+01:19:029:446,2
204STASZEWSKI Dariusz 4667.BKPOWTOMASZÓW MAZOWIECKIM-3065M 163NIE2022-01-22 09:09:3801:09:3202:20:2503:24:44.00+01:19:039:446,2
205ŚWIATOWIEC Anna 495KRAKÓWK-502K 42NIE2022-01-22 09:02:0401:09:4002:22:1603:24:48.15+01:19:079:456,2
206JASIŃSKA Magdalena 182RĄCZE RACICZKIWARSZAWAK-4014K 43NIE2022-01-22 09:06:5101:10:5102:20:4203:24:58.65+01:19:189:456,1
207PRZYBYSZ Artur 411BIEGAJ PO ENDORFINYKAMIONKIM-2010M 164NIE2022-01-22 09:04:1001:10:2102:20:3003:25:07.45+01:19:279:466,1
208LUBELCZYK Grzegorz 284SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-5017M 165TAK2022-01-22 09:22:3201:10:0102:22:2903:25:08.50+01:19:289:466,1
209ŻYLAK Marek 576WROCŁAWM-3066M 166NO 2022-01-22 09:03:5401:09:3102:17:3203:25:16.15+01:19:359:466,1
210FILIPIAK Sebastian 122EKIPA LIPALIPAM-4070M 167NIE2022-01-22 09:13:3701:12:5302:25:1703:25:33.95+01:19:539:476,1
211SZYSZKO Stanisław 49212 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM-3067M 168NIE2022-01-22 09:10:3301:10:3502:24:5803:25:34.00+01:19:539:476,1
212SOWIŃSKI Robert 456GVTBORÓWM-4071M 169NIE2022-01-22 09:01:4501:10:2602:22:4103:26:07.95+01:20:279:486,1
213POCIĘGIEL Michał 402SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-4072M 170NIE2022-01-22 09:02:2401:13:2902:22:1103:26:12.65+01:20:329:496,1
214DREAS Jakub 108WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-3068M 171NIE2022-01-22 09:05:2901:13:4102:25:5903:26:15.10+01:20:349:496,1
215KOMADA Wojciech 218ŚWIDNICAM-4073M 172NIE2022-01-22 09:04:3301:12:1502:25:3503:26:50.50+01:21:109:506,1
216SIWEK Grzegorz 446LANRUNSLANCKORONAM-4074M 173NIE2022-01-22 09:05:5301:11:1902:21:1903:26:51.25+01:21:109:516,1
217SKOKOWSKI Jacek 448FARTY PUSZCZYSZCZECINM-5018M 174NIE2022-01-22 09:22:4501:11:4702:23:4203:27:04.25+01:21:239:516,1
218KARATKÓW Ewa 205RADKÓWK-4015K 44NIE2022-01-22 09:01:0401:08:5902:22:2103:27:10.20+01:21:299:516,1
219BAJZERT Filip 13PRZYKONAM-4075M 175NIE2022-01-22 09:09:4101:10:1002:24:3903:27:19.85+01:21:399:526,1
220DIUWE Marzena 103PASTERKA PANYŚWIDNICAK-3025K 45NIE2022-01-22 09:04:3101:13:2602:24:1503:27:34.45+01:21:549:536,1
221ODOLCZYK Joanna 363WARSZAWAK-503K 46NIE2022-01-22 09:06:5301:13:3002:23:2103:27:50.15+01:22:099:536,1
222JANOWICZ Wojtek 179KŁODZKOM-3069M 176NIE2022-01-22 09:25:2601:09:5402:20:3103:27:51.00+01:22:109:536,1
223JAGODZIŃSKI Paweł 172VIKMED 3TEAM KONINKONINM-4076M 177NIE2022-01-22 09:01:0601:09:0402:25:5003:28:04.40+01:22:249:546,1
224KOZŁOWSKI Wojciech 236LISOWICEM-5019M 178NIE2022-01-22 09:09:1901:09:4302:21:1303:28:05.60+01:22:259:546,1
225ORTYL Ewelina 371LISOWICEK-4016K 47NIE2022-01-22 09:09:1801:09:4702:21:1803:28:06.80+01:22:269:546,1
226PERZ Marzenna 387BUKOWIECK-504K 48NIE2022-01-22 09:12:4601:16:5602:27:5403:28:11.15+01:22:309:546,1
227ROZNER Artur 582PIASECZNOM-4077M 179NIE2022-01-22 09:25:0601:09:5802:22:0503:28:31.20+01:22:509:556,0
228BIEL Tomasz 36KATOWICEM-4078M 180NIE2022-01-22 09:17:4901:10:4602:21:4303:28:36.45+01:22:569:566,0
229ŻAK Dominika 572FARTY PUSZCZYSZCZECINK-3026K 49NIE2022-01-22 09:22:2901:13:3402:24:4303:29:04.60+01:23:249:576,0
230WOSZCZAK Zbigniew 547STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-5020M 181NIE2022-01-22 09:01:0701:16:0102:28:1303:29:38.85+01:23:589:586,0
231ROBAKOWSKA Joanna 419NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-3027K 50NIE2022-01-22 09:27:1801:13:4302:29:2503:29:44.50+01:24:049:596,0
232ZIELENKIEWICZ Marcin 567FUNTRIWROCŁAWM-4079M 182NIE2022-01-22 09:08:3701:10:1202:22:1603:29:47.10+01:24:069:596,0
233KUBICKA Magdalena 256FLORENTYNÓWK-4017K 51NIE2022-01-22 09:01:1501:11:2002:23:3903:29:53.50+01:24:139:596,0
234SYPNIEWSKI Krystian 474POZNAŃM-4080M 1832022-01-22 09:01:0401:09:0102:25:0903:30:06.05+01:24:2510:006,0
235JANOWSKI Michał 180POZNAŃM-3070M 184NIE2022-01-22 09:08:2501:02:4102:16:2203:30:25.20+01:24:4410:016,0
236CHUDY Ariel 84RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-3071M 185NIE2022-01-22 09:29:4201:09:2602:21:3303:30:53.25+01:25:1210:026,0
237WOLFF Maria 546SUCHY LASK-3028K 52NIE2022-01-22 09:17:2001:10:1002:25:5003:30:56.25+01:25:1510:026,0
238MŁYNARCZYK Krzysztof 331WARSZAWAM-4081M 186NIE2022-01-22 09:23:2101:11:1402:24:0603:31:05.90+01:25:2510:036,0
239TRZEPACZ Dorota 508KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-4018K 53NIE2022-01-22 09:01:1101:09:1502:25:5403:31:13.20+01:25:3210:036,0
240NOWAK Jarosław 356ŁOMNICAM-5021M 187NIE2022-01-22 09:10:3201:11:4302:24:5503:31:28.45+01:25:4810:046,0
241KACZMAREK Mirosław 200RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-3072M 188NIE2022-01-22 09:07:1801:14:0502:27:0103:31:55.55+01:26:1510:055,9
242MATUSZEWSKI Małgorzata 318RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-4019K 54NIE2022-01-22 09:07:1701:14:0402:27:0103:31:56.00+01:26:1510:055,9
243ŁĘKAWA Sebastian 289140MINUT.PLWROCŁAWM-4082M 189NO2022-01-22 09:04:3001:13:0602:25:4203:32:16.85+01:26:3610:065,9
244ROLIŃSKI Radosław 422OLEŚNICAM-5022M 190NIE2022-01-22 09:08:0201:13:0802:25:4203:32:45.60+01:27:0510:075,9
245GERUS Anna 133WARSZAWAK-204K 55NIE2022-01-22 09:24:3401:11:1602:30:3203:32:59.40+01:27:1910:085,9
246WOSZCZAK Jolanta 548STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-505K 56NIE2022-01-22 09:01:0801:17:3902:28:2303:33:13.55+01:27:3310:095,9
247ŻYCHSKA Anna 575POZNAŃK-3029K 57NIE2022-01-22 09:10:3201:12:0902:25:0003:33:29.25+01:27:4810:095,9
248POMIANOWSKI Szymon 408KURACJUSZEWROCŁAWM-3073M 191NIE2022-01-22 09:17:4501:08:3502:30:2703:33:30.15+01:27:4910:105,9
249PILZ-JEDRZEJCZYK Dominika 395ZIELONA GORAK-3030K 58NIE2022-01-22 09:07:0201:13:3902:27:0703:33:47.00+01:28:0610:105,9
250CHRZANOWSKA Agnieszka 79SZCZECINK-4020K 59NIE2022-01-22 09:22:3401:16:4502:31:1903:34:58.75+01:29:1810:145,9
251ANDRYSZCZAK Łukasz 5BMW KLUB POZNAŃPIĘCZKOWOM-3074M 192NIE2022-01-22 09:02:2501:14:4602:30:5803:35:01.55+01:29:2110:145,9
252KRUSZEWSKI Jacek 247MARKOWI BIEGACZEMARKIM-4083M 193NO 2022-01-22 09:01:0601:12:3502:27:5103:35:06.60+01:29:2610:145,9
253FIGUŁA Sławomir 120KRZĘCINM-4084M 194NIE2022-01-22 09:23:2301:11:1002:25:5903:36:13.10+01:30:3210:175,8
254KACZOREK Robert 201WARSZAWAM-4085M 195TAK2022-01-22 09:01:0501:08:1702:24:5103:36:23.05+01:30:4210:185,8
255TAMULONEK Grzegorz 498FARTY PUSZCZYSZCZECINM-4086M 196NIE2022-01-22 09:22:4201:17:2502:35:0903:36:37.15+01:30:5610:185,8
256SZAL Małgorzata 475TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJK-3031K 60NIE2022-01-22 09:04:1901:13:1402:35:4203:36:56.20+01:31:1510:195,8
257TARNOWSKI Maciej 499NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3075M 197NIE2022-01-22 09:25:4701:16:5702:33:1103:37:21.85+01:31:4110:215,8
258JĘDRZEJCZYK Łukasz 191ZIELONA GORAM-3076M 198NIE2022-01-22 09:07:0101:12:2902:27:0803:37:35.95+01:31:5510:215,8
259JAMROZ Bartosz 177CHOJNÓWM-3077M 199NIE2022-01-22 09:03:1001:12:0702:27:5403:37:37.25+01:31:5610:215,8
260GAJDA Sebastian 129SZCZECINM-4087M 200NIE2022-01-22 09:01:1201:18:1602:32:2603:37:54.90+01:32:1410:225,8
261NOWAK Dorota 357SZCZECINK-3032K 61NIE2022-01-22 09:01:1101:18:1502:32:2503:37:55.25+01:32:1410:225,8
262KAWA Krzysztof 206POZNAŃM-3078M 201NIE2022-01-22 09:07:5701:11:0902:26:1603:38:29.20+01:32:4810:245,8
263ZDYB Grzegorz 56444 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-4088M 202NIE2022-01-22 09:02:4401:17:2502:30:5603:38:35.65+01:32:5510:245,8
264KRAWCZYK Anna 244NIGHT RUNNERSGORZYCE WIELKIEK-4021K 62NIE2022-01-22 09:27:1901:13:4502:29:1703:38:55.20+01:33:1410:255,8
265KAMIŃSKI Paweł 203MUROWANIECM-5023M 203NIE2022-01-22 09:04:0001:13:3002:28:2503:39:01.00+01:33:2010:255,8
266GRUSZKA Katarzyna 151POZNAŃK-3033K 63NIE2022-01-22 09:24:0001:11:2802:33:2403:39:09.80+01:33:2910:265,7
267ŚWIĄTEK Julia 497IMMABEE / KS GVTCHYBYK-4022K 64NIE2022-01-22 09:24:0001:11:2602:33:2303:39:10.70+01:33:3010:265,7
268CHRAPLEWSKA Karolina 78CHATABIEGACZA K34POZNAŃK-4023K 652022-01-22 09:03:5601:13:3902:24:0800:10:0003:39:29.05+01:33:489:586,0
269BUSS Jakub 68KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-5024M 204NIE2022-01-22 09:02:3301:18:2402:40:3803:39:43.05+01:34:0210:275,7
270KRUZEL Rafał 248LEGNICAM-4089M 205NIE2022-01-22 09:16:1201:17:2602:36:1503:40:32.55+01:34:5210:305,7
271FRĄCZEK Iwona 128FUNTRIWROCŁAWK-4024K 66NIE2022-01-22 09:16:1901:15:4802:32:1003:41:13.10+01:35:3210:325,7
272NOWAK Katarzyna 355TIM JEST TIMOZIMEKK-3034K 67NIE2022-01-22 09:29:4901:18:2602:40:2603:41:20.45+01:35:4010:325,7
273NIEDOBA Barbara 347TIM JEST TIMOZIMEKK-4025K 68NIE2022-01-22 09:29:5701:18:1902:40:1903:41:46.85+01:36:0610:335,7
274STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 462TIM JEST TIMOZIMEKK-4026K 69NIE2022-01-22 09:29:5401:18:0002:40:2003:41:49.50+01:36:0910:335,7
275KOPKA Tomasz 227AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAM-5025M 206NIE2022-01-22 09:02:1701:19:1602:34:4803:42:14.25+01:36:3310:345,7
276JANOTA Michał 178BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-4090M 207NIE2022-01-22 09:15:4401:14:1002:30:3503:42:18.20+01:36:3710:355,7
277KOPKA Elżbieta 226AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAK-4027K 70NIE2022-01-22 09:02:1201:19:5102:34:5703:42:18.25+01:36:3710:355,7
278RYZNER Natalia 434BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEK-3035K 71NIE2022-01-22 09:15:4101:14:1402:30:3703:42:21.05+01:36:4010:355,7
279SKORUPA Tomasz 450AGB TORFYŁÓDŹM-4091M 208NIE2022-01-22 09:14:5401:19:1702:33:0603:42:35.75+01:36:5510:355,7
280SZULECKA Kamila 485ŁÓDŹK-4028K 72NIE2022-01-22 09:14:5401:19:1702:33:0803:42:35.95+01:36:5510:355,7
281BIEDZIAK-ŁUCZAK Urszula 33RUN4ENERGYPLEWISKAK-3036K 73NIE2022-01-22 09:08:1001:15:3802:34:4503:42:40.15+01:36:5910:365,7
282ŁUCZAK Marcin 292RUN4ENERGYPLEWISKAM-4092M 209NIE2022-01-22 09:08:1001:15:3602:34:4703:42:41.40+01:37:0110:365,7
283STRUSIŃSKA Katarzyna 471MIŃSK MAZOWIECKIK-4029K 74NIE2022-01-22 09:06:2701:18:3902:35:1203:43:25.00+01:37:4410:385,6
284SZCZUKA Joanna 481WIRYK-205K 75NIE2022-01-22 09:15:1901:16:4702:33:1903:43:26.60+01:37:4610:385,6
285WALIGÓRA Aleksandra 520NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEK-3037K 76NIE2022-01-22 09:12:1101:20:4502:40:0003:43:58.20+01:38:1710:395,6
286MATYLA Roman 319FUNTRIWROCŁAWM-3079M 210NIE2022-01-22 09:04:1801:10:4502:28:2703:44:13.90+01:38:3310:405,6
287KOLEJ Monika 217DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .K-4030K 77NIE2022-01-22 09:01:4201:17:1702:37:1003:45:56.90+01:40:1610:455,6
288MROZIK Mariusz 338SZCZECINEKM-4093M 211NIE2022-01-22 09:01:4201:17:0202:37:1203:45:57.30+01:40:1610:455,6
289BARAN Paulina 19NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-3038K 78NIE2022-01-22 09:06:5001:21:4402:38:0203:46:02.10+01:40:2110:455,6
290KULAS Katarzyna 266POZNAŃK-3039K 79NIE2022-01-22 09:03:5501:16:5002:34:0503:46:30.20+01:40:4910:475,6
291POŁCZYŃSKI Maciej 406STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-4094M 212NIE2022-01-22 09:09:2501:15:4402:34:2003:46:46.35+01:41:0610:475,6
292KOŃ Aleksandra 224EKIPA LIPALIPAK-4031K 80NIE2022-01-22 09:13:3601:13:4002:34:5603:46:54.20+01:41:1310:485,6
293WĘŻYK Kamila 534BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYK-3040K 81NIE2022-01-22 09:02:4701:21:4202:40:1403:47:02.70+01:41:2210:485,5
294CZECH Dorota 92ASICS FRONTRUNNER POLANDWROCŁAWK-4032K 82NIE2022-01-22 09:05:5401:19:0902:36:5203:47:03.00+01:41:2210:485,5
295MICHAŁKIEWICZ Marek 326POZNAŃM-4095M 213NIE2022-01-22 09:07:1801:17:5302:38:3503:47:10.95+01:41:3010:495,5
296KOLAŚNIEWSKI Marek 216POZNAŃM-4096M 214TAK2022-01-22 09:07:1501:16:5502:38:2303:47:13.90+01:41:3310:495,5
297SZATAN Jowita 478KOTWICA BRZEGBRZEGK-3041K 83NIE2022-01-22 09:14:5601:17:5202:39:0503:47:44.45+01:42:0410:505,5
298SZYMAŃSKI Robert 488GORZÓW WIELKOPOLSKIM-4097M 215NIE2022-01-22 09:01:2601:13:2302:35:5603:48:21.45+01:42:4110:525,5
299CHOŁUJ Małgorzata 76SZCZODREK-506K 84NIE2022-01-22 09:05:5401:18:5102:37:0503:48:32.10+01:42:5110:525,5
300PIECUCH Małgorzata 390PRZEWORSKK-601K 85NIE2022-01-22 09:10:5201:21:1202:39:2303:48:47.00+01:43:0610:535,5
301KONOPACKI Grzegorz 222RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-4098M 216NIE2022-01-22 09:02:1601:15:1302:32:3603:49:48.95+01:44:0810:565,5
302WARA-WĄSOWSKI Maciej 523ŁÓDŹM-5026M 217NIE2022-01-22 09:02:4001:17:0302:35:5603:49:51.80+01:44:1110:565,5
303JAROSŁAWSKI Mariusz 181BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5027M 218TAK2022-01-22 09:15:4701:14:0502:37:1203:50:27.05+01:44:4610:585,5
304CZERNIK Rafał 93ZABRZEM-4099M 219NIE2022-01-22 09:22:3201:22:0202:41:3403:51:08.10+01:45:2711:005,5
305DATA Iza 99KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚL.K-507K 86NIE2022-01-22 09:18:5701:18:0902:37:2803:51:17.25+01:45:3611:005,4
306DATA Dariusz 98KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOM-5028M 220TAK2022-01-22 09:18:5701:18:1202:37:2703:51:17.40+01:45:3711:005,4
307BARANOWSKI Szymon 20POZNAŃM-3080M 221TAK2022-01-22 09:04:3201:20:2602:39:1803:51:25.95+01:45:4511:015,4
308ROGUT Katarzyna 420AGB TORFYRĄBIEŃ ABK-508K 87NIE2022-01-22 09:02:1201:20:0002:41:0103:51:28.40+01:45:4811:015,4
309BIEL Mariusz 34WARSZAWAM-40100M 222NIE2022-01-22 09:17:5001:14:5602:37:2003:51:30.00+01:45:4911:015,4
310MATUSIAK Mateusz 316ZIELONA GÓRAM-2011M 223NIE01:23:0803:51:35.00+01:45:5411:015,4
311SZCZOTKA Katarzyna 480POZNAŃK-206K 88TAK2022-01-22 09:04:3301:20:3502:39:1603:51:36.45+01:45:5611:015,4
312MORAWSKI Marcin 333RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40101M 224NIE2022-01-22 09:01:2301:18:2202:40:2203:51:47.80+01:46:0711:025,4
313CHRZĄSZCZ Mariusz 81MIROSZOWICEM-40102M 225NIE2022-01-22 09:27:0701:29:2502:46:2203:51:55.50+01:46:1511:025,4
314CHRZĄSZCZ Damian 80VEGE RUNNERSLUBINM-40103M 226NIE2022-01-22 09:27:0601:29:2802:45:3703:51:55.95+01:46:1511:025,4
315ŻYLIŃSKA Urszula 578WARSZAWAK-4033K 89NIE2022-01-22 09:17:5001:23:2202:41:3003:52:20.35+01:46:4011:035,4
316FARION Marzena 115STRZEGOMK-4034K 90NIE2022-01-22 09:17:5001:12:0102:35:5203:52:29.25+01:46:4811:045,4
317RADECKI Adam 413STRZEGOMM-40104M 227NIE2022-01-22 09:17:4901:11:5802:35:5203:52:30.70+01:46:5011:045,4
318ZIMINSKA Joanna 569HAPPYRUNNERSŁÓDŹK-509K 91NIE2022-01-22 09:02:1201:20:0602:41:0303:53:20.20+01:47:3911:065,4
319GÓRCZYŃSKI Rafał 146PRZYŁĘKM-40105M 228NIE2022-01-22 09:07:4601:19:2802:40:4603:54:01.60+01:48:2111:085,4
320KRAJEWSKA Magdalena 237AGBKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-5010K 92NIE2022-01-22 09:02:2501:20:1402:41:0403:54:36.50+01:48:5611:105,4
321MUSIAL Radoslaw Musial 340WROCLAWM-40106M 229NO 2022-01-22 09:01:1501:20:1202:39:1103:55:03.60+01:49:2311:115,4
322STAMM Tomasz 461POZNAŃM-5029M 230NIE2022-01-22 09:01:5001:19:3402:41:0003:55:13.15+01:49:3211:125,4
323MAKOWSKI Tomasz 306NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-3081M 231NIE2022-01-22 09:04:4801:19:0202:34:1303:55:46.30+01:50:0511:135,3
324KURZAWIAK Wojciech 268ZGORMYSYNYKARŁÓWM-40107M 232TAK2022-01-22 09:01:3801:20:3902:42:1603:56:21.60+01:50:4111:155,3
325DŁUGOSZ Marek 104KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-5030M 233NIE2022-01-22 09:21:2301:21:0102:46:4903:56:34.15+01:50:5311:155,3
326AUGUSTOWSKA Izabela 10KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-4035K 93NIE2022-01-22 09:21:2301:21:1602:46:4803:56:34.55+01:50:5411:155,3
327JURASZ Aleksandra 194KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-3042K 94NIE2022-01-22 09:04:1901:18:5202:38:5803:56:58.45+01:51:1811:175,3
328PAŁUCKA Marta 378PROJEKT ULTRAZALASEWOK-3043K 95NIE2022-01-22 09:04:1101:24:2002:44:5103:57:48.75+01:52:0811:195,3
329ŁACHACZ Robert 286SZCZYTNOM-40108M 234NIE2022-01-22 09:02:0701:19:1402:44:3303:58:07.10+01:52:2611:205,3
330SOROKA Monika 455PASTERKA PANYPASTERKAK-4036K 96NIE2022-01-22 09:04:3201:15:4102:37:1103:58:12.85+01:52:3211:205,3
331GIBOWSKI Lukasz 135TRZEBNICAM-40109M 235NIE2022-01-22 09:20:1801:16:2002:45:2503:58:45.70+01:53:0511:225,3
332KOT Tomasz 230WARSZAWAM-40110M 236NIE2022-01-22 09:11:0701:22:4302:45:2703:59:13.60+01:53:3311:235,3
333ROMAN Paweł 423MIŃSK MAZOWIECKIM-40111M 237NIE2022-01-22 09:06:2701:13:2702:35:1303:59:24.35+01:53:4411:245,3
334NEUMANN Beata 346CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-5011K 97NIE2022-01-22 09:08:3301:24:0602:47:5903:59:50.75+01:54:1011:255,3
335CZERWONKA Zbigniew 95ESKADRA ŁÓDŹŁÓDŹM-3082M 238NO 2022-01-22 09:23:2401:22:3202:50:4204:01:22.80+01:55:4211:295,2
336WILKIN Miroslaw 536FUNTRIŻARYM-5031M 239NIE2022-01-22 09:08:3901:22:2502:46:1304:01:42.25+01:56:0111:305,2
337LIS Mirosław 281CEREKWICAM-40112M 240NIE2022-01-22 09:20:1801:16:5202:45:3004:01:43.05+01:56:0211:305,2
338SIEPIELSKI Damian 442NOWA WOLAM-3083M 241NIE2022-01-22 09:08:2301:11:2602:35:3200:20:0004:02:13.35+01:56:3310:345,7
339NOWAK Filip 359OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40113M 242NIE2022-01-22 09:27:0801:24:2902:47:4804:02:23.50+01:56:4311:325,2
340GOSK Urszula 144OPOLEK-3044K 98NIE2022-01-22 09:24:4101:22:4402:47:2904:02:42.60+01:57:0211:335,2
341CHWASTYK Ewa 85CHRZĄSZCZYCEK-3045K 99NIE2022-01-22 09:24:4101:22:4202:47:2904:02:42.70+01:57:0211:335,2
342BUSS Konrad 69KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-3084M 243NIE2022-01-22 09:02:3301:20:0602:42:5104:03:21.35+01:57:4111:355,2
343MAKOWSKI Dariusz 305KM TEAMCHOJNAM-5032M 244NIE2022-01-22 09:01:5401:18:4802:45:5904:03:38.20+01:57:5711:365,2
344KRAWIEC Piotr 245KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-40114M 245NIE2022-01-22 09:14:5501:18:0702:43:5804:04:02.35+01:58:2211:375,2
345RYPIŃSKA Magdalena 433TRZEBNICAK-4037K 100NIE2022-01-22 09:01:1701:25:0202:51:3904:04:32.40+01:58:5211:385,2
346MORAWSKA Anna 332WARSZAWAK-602K 101NIE2022-01-22 09:05:4801:21:2302:47:4204:05:42.30+02:00:0111:425,1
347FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 123FARTY PUSZCZYSZCZECINK-3046K 102NIE2022-01-22 09:22:2801:29:0902:54:4604:06:51.40+02:01:1111:455,1
348KACIUPA Agnieszka 198FARTY PUSZCZYSZCZECINK-4038K 103NIE2022-01-22 09:22:2801:27:5702:54:4904:06:51.65+02:01:1111:455,1
349BORODYN Andrzej 49FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40115M 246NIE2022-01-22 09:23:3701:23:0802:51:2904:07:09.35+02:01:2911:465,1
350JEDYNAK-DOROSZ Izabela 187KB MANIAC POZNAŃTULCEK-4039K 104NIE2022-01-22 09:17:2001:27:1102:54:0404:07:16.70+02:01:3611:465,1
351ŁUSIAK Kasia 295SMOLECK-3047K 105NIE2022-01-22 09:10:1701:25:5903:00:0604:07:41.70+02:02:0111:475,1
352MAZUR Marek 320BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5033M 247NIE01:29:1404:07:49.00+02:02:0811:485,1
353JAŚKIEWICZ Katarzyna 183SZCZECINK-4040K 106NIE2022-01-22 09:01:1201:25:5802:55:1404:08:01.00+02:02:2011:485,1
354BOROŃ Izabela 51NOWA IWICZNAK-4041K 107NIE2022-01-22 09:21:1701:27:1702:51:5604:08:15.40+02:02:3511:495,1
355BYKS Tomasz 71POZNAŃM-3085M 248NIE2022-01-22 09:18:2501:20:4402:50:2704:09:05.70+02:03:2511:515,1
356ROSA Aleksander 424RABOWICEM-40116M 249NIE2022-01-22 09:18:2701:22:2802:50:2704:09:05.80+02:03:2511:515,1
357HORBACZ-ROSA Hanna 165RABOWICEK-3048K 108NIE2022-01-22 09:18:2101:20:5702:50:3004:09:10.25+02:03:2911:515,1
358BOSY Joanna 56WROCŁAWK-3049K 109NIE2022-01-22 09:05:3101:25:4702:56:0304:09:21.40+02:03:4111:525,1
359BOROŃ Ryszard 50NOWA IWICZNAM-605M 250NIE2022-01-22 09:21:1801:27:3502:51:5904:09:39.60+02:03:5911:535,0
360KUMOR Weronika 267EVERRUNŁÓDŹK-4042K 110NIE2022-01-22 09:11:2201:27:2002:52:5804:09:42.95+02:04:0211:535,0
361ŻUROWSKI Mikołaj Żurowski 574GVTWROCŁAWM-2012M 251NO 2022-01-22 09:01:4601:23:2602:50:4304:09:46.25+02:04:0511:535,0
362KONKIEWICZ Katarzyna 221NIAGARAGRODZISK WIELKOPOLSKIK-4043K 111NIE2022-01-22 09:12:1201:32:1502:57:2504:10:23.15+02:04:4211:555,0
363CHUDAŃSKI Jakub 82KNURÓWM-3086M 252NIE2022-01-22 09:03:1501:21:5502:53:0004:10:31.55+02:04:5111:555,0
364SAWICZ Piotr 439WROCŁAWM-3087M 253NIE01:52:0803:05:0304:11:34.05+02:05:5311:585,0
365HOFFMANN Grzegorz 162KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM-40117M 254NIE2022-01-22 09:06:0301:24:1302:57:5904:11:51.85+02:06:1111:595,0
366BARTKIEWICZ Lech 22ZIELONA GÓRAM-40118M 255NIE2022-01-22 09:02:3801:21:2502:50:3704:12:03.45+02:06:2312:005,0
367NIEDZIELA Krzysztof 348GOSTYŃGOSTYŃM-40119M 256NIE2022-01-22 09:01:3401:28:1402:58:4804:12:04.90+02:06:2412:005,0
367NIEDZIELA Danuta 349GOSTYŃGOSTYŃK-4044K 112NIE2022-01-22 09:01:3401:28:1202:58:5104:12:04.90+02:06:2412:005,0
369KUCHARSKI Adam 258WARSZAWAM-40120M 257NIE2022-01-22 09:02:3201:27:1302:55:2504:12:23.75+02:06:4312:015,0
370JĘDRZEJCZAK Anna 190WARSZAWAK-5012K 113NIE2022-01-22 09:02:3101:27:1302:55:2304:12:24.20+02:06:4312:015,0
371KLUK Agnieszka 210SMOLECK-4045K 114NIE2022-01-22 09:10:1701:27:5103:00:0304:13:17.80+02:07:3712:035,0
372STASZCZUK Jarosław 465BRZEGM-5034M 258NIE2022-01-22 09:22:4701:26:0202:57:0904:13:34.70+02:07:5412:045,0
373WOJDAŁOWICZ Ewa 579SZCZECINK-4046K 115NIE2022-01-22 09:22:2901:28:0202:54:5804:13:53.75+02:08:1312:055,0
374SZYMCZAK Łukasz 490FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40121M 259NIE2022-01-22 09:23:3501:29:5502:54:1804:14:44.45+02:09:0412:074,9
375BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 26WKURW-TEAMZIELĘCICEK-4047K 116NIE2022-01-22 09:15:0301:25:4502:59:1104:14:53.20+02:09:1212:084,9
376MAJEROWSKA Magdalena 303NOWE TŁOKIK-3050K 117NIE2022-01-22 09:12:1201:29:3803:00:0704:15:19.15+02:09:3812:094,9
377JAKIMKO Monika 173EKIPA LIPALIPAK-4048K 118NIE2022-01-22 09:07:4401:24:5702:57:4404:15:21.30+02:09:4012:094,9
378JAKÓBCZYK Ewelina 175GORZÓW WLKP.K-3051K 119NIE2022-01-22 09:04:3901:23:5302:54:4704:15:36.20+02:09:5512:104,9
379PIKUŁA Sebastian 393GORZÓW WLKP.M-40122M 260NIE2022-01-22 09:04:3901:23:5302:54:4604:15:41.65+02:10:0112:104,9
380TUREK Karolina 511BIAŁY DOMEK BIEGACZERWONAKK-4049K 120NIE2022-01-22 09:05:0601:29:2503:00:3704:16:53.85+02:11:1312:134,9
381WEYNA Anna 532BIAŁY DOMEK BIEGAKICINK-4050K 121NIE2022-01-22 09:05:0501:29:2503:00:4504:16:54.50+02:11:1412:144,9
382MASALSKA Anna 315SUWAŁKIK-4051K 122NIE2022-01-22 09:01:3701:25:2402:56:0304:17:29.95+02:11:4912:154,9
383BRZEZIŃSKI Andrzej 60LANRUNSOLKUSZM-606M 261NIE2022-01-22 09:05:5201:21:1202:58:2304:17:41.25+02:12:0012:164,9
384OGÓRKIEWICZ Sylwia 364POZNAŃK-4052K 123NIE2022-01-22 09:18:4801:31:4903:00:3304:17:51.35+02:12:1112:164,9
385NATKANIEC Grazyna 345LIPAK-5013K 124NIE2022-01-22 09:07:4401:27:2103:00:5404:18:56.05+02:13:1512:194,9
386MARCINIAK Agata 310ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK-4053K 1252022-01-22 09:03:0801:36:5403:06:5604:20:06.90+02:14:2612:234,8
387SKWARNECKI Damian 451ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM-40123M 2622022-01-22 09:03:0801:36:3903:06:5704:20:07.05+02:14:2612:234,8
388MIECHOWIECKA Maja 327TORUŃK-3052K 126NIE2022-01-22 09:03:5301:25:5102:58:3004:20:40.25+02:14:5912:244,8
389STRAMEK Lukasz 470TORUNM-3088M 263NO 2022-01-22 09:03:5201:25:4802:58:2104:20:40.50+02:15:0012:244,8
390JAWORSKI Jarosław 184LOVELY MOUNTAINS WINTER RUNNINGWROCŁAWM-3089M 264NIE2022-01-22 09:25:0801:28:1203:01:2804:23:19.85+02:17:3912:324,8
391WARKOCZYŃSKI Marcin 524DLA MOJEJ PEREŁKISZCZECINM-40124M 265NIE2022-01-22 09:23:3501:28:3702:54:1804:23:40.10+02:17:5912:334,8
392WOJCIECHOWSKI Andrzej 545NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIKALISZM-40125M 266NIE2022-01-22 09:27:0801:29:0003:00:2304:23:48.65+02:18:0812:334,8
393LENERT Ksenia 273BYTOMK-3053K 127NIE2022-01-22 09:22:3201:31:3503:03:0204:24:25.10+02:18:4412:354,8
394KOWAŃSKI Tomasz 234PLESZEWM-40126M 267NIE2022-01-22 09:02:0201:32:0403:09:1704:24:38.40+02:18:5812:364,8
395SZARPAK Anna 477PLESZEWK-4054K 128NIE2022-01-22 09:01:5801:32:2503:09:2104:25:33.00+02:19:5212:384,7
396CHEŁCHOWSKA Katarzyna 74RADKÓWK-3054K 129NO 2022-01-22 09:01:1301:31:1903:04:3904:25:58.05+02:20:1712:394,7
397KOWAŃSKA Aleksandra 233PLESZEWK-4055K 130NIE2022-01-22 09:02:0201:32:5003:09:2504:28:10.70+02:22:3012:464,7
398PERKA Barbara 386PROSZKÓWK-5014K 131NIE2022-01-22 09:05:4801:32:5903:08:3704:29:31.05+02:23:5012:504,7
399STYPUŁA Michał 472TE CONNECTIVITYKRZYSZTOFORZYCEM-3090M 268NIE2022-01-22 09:12:0701:33:3103:12:5704:29:33.60+02:23:5312:504,7
400ADAMSKI Adam 3BIERUTÓWM-607M 269NIE01:16:5503:10:3304:31:33.55+02:25:5312:554,6
401MALINOWSKI Przemek 308RYBNIKM-5035M 270NIE2022-01-22 09:01:0401:29:0803:08:5504:33:09.50+02:27:2913:004,6
402KRZYWAK Anna 254GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4056K 132NIE2022-01-22 09:08:5101:30:1403:13:3604:33:43.65+02:28:0313:024,6
403TOKARZ Robert 502TARNÓWM-5036M 271NO 2022-01-22 09:29:3601:35:4803:09:3004:35:17.70+02:29:3713:064,6
404PAWŁOWSKA Basia 383GDYNIAK-3055K 133NIE2022-01-22 09:18:4701:34:1703:15:1004:37:02.45+02:31:2213:114,5
405NORKOWSKA Aleksandra 351ORANGE POLSKAWARSZAWAK-4057K 134NIE2022-01-22 09:12:5201:39:5803:19:5104:40:02.70+02:34:2213:204,5
406TURKIEWICZ Dawid 512WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-3091M 272NIE2022-01-22 09:17:3401:31:5603:12:0204:40:15.30+02:34:3413:204,5
407ARMATYS Grzegorz 8ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM-5037M 2732022-01-22 09:13:0401:39:5703:19:4204:41:02.70+02:35:2213:224,5
408KALBARCZYK Beata 202ORANGE POLSKAOTWOCKK-5015K 135NIE2022-01-22 09:12:5701:40:0203:19:4604:41:08.80+02:35:2813:234,5
409GINTER Katarzyna 138KRAKÓWK-3056K 136NIE2022-01-22 09:02:2401:37:4903:19:0804:43:12.70+02:37:3213:294,4
410WYSOCKI Grzegorz 553KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWM-40127M 274NIE2022-01-22 09:09:4201:44:1603:26:4304:43:23.85+02:37:4313:294,4
411WAWRZYNIUK Małgorzata 528TUREKK-5016K 137NIE2022-01-22 09:09:4101:43:2003:24:0404:45:22.95+02:39:4213:354,4
412PEPŁOWSKA Sylwia 385WARSAWK-4058K 138NO 2022-01-22 09:21:1701:43:0403:23:2704:46:43.10+02:41:0213:394,4
413CISŁAK Anna 91STARA IWICZNAK-3057K 139NIE2022-01-22 09:21:1701:43:0103:23:2904:46:44.15+02:41:0313:394,4
414ZAJĄC Andrzej 555DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-40128M 275NIE2022-01-22 09:06:0601:34:1703:24:3204:47:58.70+02:42:1813:424,4
415ZAJĄC Krzysztof 554BEZULTRADZIKI/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40129M 276NIE2022-01-22 09:06:0501:34:1403:24:3004:47:59.40+02:42:1913:424,4
416BAJZERT Magdalena 14PRZYKONAK-4059K 140NIE2022-01-22 09:09:4101:42:2003:24:0304:49:25.55+02:43:4513:464,4
417OLEK-WYSOCKA Monika 368KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWK-4060K 141NIE2022-01-22 09:09:4201:45:2803:27:1104:50:58.80+02:45:1813:514,3
418FĄFARA Agnieszka 116BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹK-4061K 142NIE2022-01-22 09:01:2601:37:2603:21:3504:51:18.40+02:45:3813:524,3
419OCHOCKA Ewa 361ŁÓDŹK-4062K 143NIE2022-01-22 09:01:2601:37:3703:21:3604:51:18.70+02:45:3813:524,3
420KUDEŁKA Janusz 262PRĄDOCINM-5038M 277NIE2022-01-22 09:10:2101:42:4703:23:4804:52:46.50+02:47:0613:564,3
421BABIŃSKA Malwina 11RADKÓWK-3058K 144NIE2022-01-22 09:01:1301:41:5103:29:0604:57:58.40+02:52:1814:114,2
422BOROŃ-KOSIK Magda 52KIEŁCZÓWK-4063K 145NIE2022-01-22 09:11:1801:39:5103:23:3305:01:22.75+02:55:4214:214,2
423KĘPSKI Grzegorz 207WROCŁAWM-3092M 278NIE2022-01-22 09:06:5501:54:1903:40:5605:08:26.05+03:02:4514:414,1
424MYSZYWODA Monika 342WROCŁAWK-3059K 146NIE2022-01-22 09:06:5501:54:5903:40:0805:13:39.15+03:07:5814:564,0
425LEŚNA Monika 275RAWICZK-3060K 147NIE2022-01-22 09:12:0601:52:3203:38:31+02:12:2215:363,8
426WŁODARCZYK Małgorzata 542COLOR TREND ORZECHOWOORZECHOWOK-4064K 148NIE2022-01-22 09:02:2401:48:4103:43:23+02:17:1415:573,8
427WŁODARCZYK Michał 543BMWPLEWISKAM-2013M 279NIE2022-01-22 09:02:2301:48:4303:43:26+02:17:1715:573,8
428BAKA Elzbieta 15LADIESLOSTGĄSBAGĄSWARSZAWAK-4065K 149NIE00:58:12+8:187,2
429BARTOSIK Kamila 23NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-4066K 150NO 00:59:51+8:337,0
430WLODARCZYK Krzysztof 5403TEAM MPEC KONINKONINM-40130M 280NIE01:14:57+10:425,6
431UPTAS Tomasz 516CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-40131M 281NIE01:25:01+12:084,9
Total 431 results.