ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2021-03-14
Miejsce:
Karłów
Dystans:
31 km
Zgłoszonych:
193
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
Lisia Przełęcz
19.7km
Czas
netto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WITEK Andrzej 214140MINUT.PLMIRKÓWM-201M 12021-03-14 08:02:0500:37:5501:10:5301:47:3102:26:11.15 4:4212,7
2NICPOŃ Sebastian 108KARKONOSZ RUNNING TEAMKRZEPICEM-202M 22021-03-14 08:53:3900:46:0001:23:4602:09:1202:57:18.65+00:31:075:4310,5
3PASTUSZKA Pawel 256EX TEAMZIĘBICEM-301M 32021-03-14 11:00:3500:45:2301:25:4402:10:0303:04:20.25+00:38:095:5610,1
4BUCZEK Bartłomiej 166CHIHUAHUA TEAMWROCŁAWM-302M 42021-03-14 07:21:5200:50:2301:31:2902:16:0703:09:46.75+00:43:356:079,8
5WRÓBLEWSKI Konrad 285WARSZAWAM-401M 52021-03-14 07:23:2100:48:2501:31:4002:18:3303:15:05.90+00:48:546:179,5
6HOŁYST Andrzej 251GT RATNOWA RUDAM-402M 62021-03-14 06:57:1600:49:2501:32:1702:19:1503:15:15.35+00:49:046:179,5
7NIEZGÓDKA Tomasz 278ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-501M 72021-03-14 09:17:5800:49:1701:31:4902:18:1003:16:36.85+00:50:256:209,5
8BUŁACZ Jacek 268DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJM-403M 82021-03-14 11:24:5400:50:2801:34:1802:21:0203:19:00.80+00:52:496:259,3
9ROGÓRZ Piotr 227WROCŁAWM-404M 92021-03-14 10:19:4500:51:2901:34:0802:27:5303:19:52.10+00:53:406:269,3
10KACZMARCZYK Łukasz 266SMOLECM-303M 102021-03-14 08:51:1200:48:3501:32:2802:19:5503:21:47.90+00:55:366:309,2
11KARCZYŃSKI Dariusz 208BIEGANIE =POMAGANIE ,ULTRA FAMILI TEAMOLEŚNICAM-405M 112021-03-14 08:10:1200:49:4501:32:5002:24:3703:21:56.25+00:55:456:309,2
12KITA Michał 161PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-406M 122021-03-14 10:16:4300:53:3701:34:5802:30:1003:22:40.80+00:56:296:329,2
13KRUPA Marcin 243AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-407M 132021-03-14 09:12:0400:50:1701:34:4502:23:1703:22:44.25+00:56:336:329,2
14FORTUNA Norbert 217BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-304M 142021-03-14 09:50:1600:48:1701:31:3002:20:2903:23:37.15+00:57:266:349,1
15JAZŁOCKI Łukasz 111LLAMA IN MY LIVING ROOMWARSZAWAM-305M 152021-03-14 08:06:2400:50:2701:34:3202:23:2303:23:53.40+00:57:426:349,1
16HARASIUK Adam 277ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWM-306M 162021-03-14 11:55:2000:50:4301:34:4802:25:4403:27:20.60+01:01:096:419,0
17STASZCZAK Łukasz 231TRI TEAM LUBAŃLUBAŃM-408M 172021-03-14 07:41:2800:52:2401:36:0302:26:3803:27:53.85+01:01:426:428,9
18SKIBA Adam 250MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINM-307M 182021-03-14 06:57:4800:49:5501:36:2702:28:0803:31:58.90+01:05:476:508,8
19BEDNARZ Sebastian 219OTM.BOTMUCHÓWM-502M 192021-03-14 09:53:0600:51:3601:39:3402:29:3103:33:28.75+01:07:176:538,7
20LAZAR Damian 255BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW/NESSI ŻORYŻORYM-308M 202021-03-14 08:16:3800:53:2201:41:1502:32:1203:34:18.50+01:08:076:548,7
21KUSNIERCZAK Wiesław 284SUCHY LASM-409M 212021-03-14 11:29:4100:52:1501:38:5602:43:4203:37:41.70+01:11:307:018,5
22GRUND Marek 292STRZEBIEŃM-309M 222021-03-14 06:57:5400:52:2101:42:1002:33:3503:37:48.10+01:11:367:018,5
23PRZYBYSZEWSKI Łukasz 270BIELAWAM-3010M 232021-03-14 06:58:5300:51:2601:41:1002:32:4003:40:06.60+01:13:557:068,5
24GOSTYŃSKI Krzysztof 206RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-4010M 242021-03-14 07:31:5600:56:0801:43:4702:35:2903:42:01.25+01:15:507:098,4
25PRZYBYSZ Ryszard 123ŻORYM-503M 252021-03-14 08:16:2900:54:4101:45:1402:37:5203:44:43.75+01:18:327:148,3
26HERCHEL Arkadiusz 146GRODKÓWM-4011M 262021-03-14 09:25:4700:53:4501:42:5702:37:3203:44:49.70+01:18:387:158,3
27MUSIAŁ Szymon 234PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-3011M 272021-03-14 07:40:0200:57:1801:46:1302:37:4503:45:42.05+01:19:307:168,2
28KARPOWICZ Rafal 225WROCLAWM-4012M 282021-03-14 09:18:2200:53:3201:41:1001:55:2703:46:47.25+01:20:367:188,2
29CUPRIAK Daniel 212GRODKÓWM-4013M 292021-03-14 08:50:5000:58:3201:48:5502:42:2303:47:38.55+01:21:277:208,2
30ANISZEWSKI Bartłomiej 235ROSSMANNŁÓDŹM-3012M 302021-03-14 08:16:0100:55:2001:42:3602:36:1103:49:26.15+01:23:157:248,1
31PIETRZAK Romek 273SKS OBORNKIRAKOWNIAM-504M 312021-03-14 08:13:0200:58:3201:49:2702:43:0903:50:47.05+01:24:357:268,1
32ZIEMKIEWICZ Jarosław 2452 KROKI DO METYLUBINM-4014M 322021-03-14 09:03:4800:57:3401:48:5602:43:5203:52:35.85+01:26:247:308,0
33LUBAŃSKI Robert 153BUKOWICEM-505M 332021-03-14 07:53:3401:00:3101:50:1602:45:0803:53:12.70+01:27:017:318,0
34KACZMAREK Mateusz 138KLUKIM-3013M 342021-03-14 08:07:0300:56:5401:51:3402:49:4503:53:55.40+01:27:447:328,0
35DEINIUK Roman 113WARSZAWAM-203M 352021-03-14 07:18:3900:58:2301:49:2602:43:5503:54:00.80+01:27:497:327,9
36HOTAŁA Sylwia 290Kudowianka RUNKUDOWA ZDRÓJK-301K 12021-03-14 08:03:3701:00:2501:53:1402:47:2503:54:12.90+01:28:017:337,9
37MICHAŁKIEWICZ Wojciech 106NOAWROCŁAWM-506M 362021-03-14 08:48:0900:55:4101:45:2702:41:4803:55:13.30+01:29:027:357,9
38STANUCHIEWICZ Oskar 107CZĘSTOCHOWAM-4015M 372021-03-14 07:05:2000:53:0701:46:0702:42:3603:55:49.95+01:29:387:367,9
39FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 143WROCŁAWK-401K 22021-03-14 10:16:3601:06:1801:56:3902:50:4403:56:06.65+01:29:557:367,9
40BODEK Tomasz 229ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWM-3014M 382021-03-14 08:00:3101:00:1501:50:5302:53:4403:57:08.50+01:30:577:387,8
41LUBAŃSKI Mateusz 279DŁUGOŁĘKAM-3015M 392021-03-14 07:53:4400:58:0701:46:5302:49:4503:57:45.10+01:31:337:407,8
42WEINERT Artur 204RUNNER'S POWERŚREMM-3016M 402021-03-14 07:53:0900:58:4501:47:3102:49:3603:57:48.20+01:31:377:407,8
43ZIEMBA Damian 232HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4016M 412021-03-14 08:15:0101:00:3401:52:3302:47:5503:59:14.35+01:33:037:437,8
44DZIUBA Piotr 178WROCŁAWM-4017M 422021-03-14 07:34:4700:59:4001:53:0504:01:01.85+01:34:507:467,7
45TĘCZA Dariusz 244BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJM-507M 432021-03-14 09:26:5101:12:2202:03:4502:56:0304:05:47.65+01:39:367:557,6
46MICHALIK Joanna 185BYDGOSZCZK-402K 32021-03-14 06:59:0201:03:2601:56:4602:51:5804:06:41.50+01:40:307:577,5
47LEWKOWSKI Aleksander 154WARSZAWAM-3017M 442021-03-14 08:05:1201:00:2101:54:1402:51:5704:06:44.60+01:40:337:577,5
48RZEŹNICZEK Anna 224KOWALEWO POMORSKIEK-302K 42021-03-14 06:57:3301:02:1201:53:4202:49:2304:06:57.85+01:40:467:577,5
49ANTKOWIAK Michał 239MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-3018M 452021-03-14 06:58:4501:03:3001:57:0302:55:4504:08:47.15+01:42:368:017,5
50ANTKOWIAK Monika 238MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-303K 52021-03-14 06:58:3601:03:4801:57:1102:55:5204:08:55.05+01:42:438:017,5
51PURCZYŃSKI Grzegorz 242ZIELONA GÓRAM-4018M 462021-03-14 09:42:5500:56:4501:50:5202:51:3504:11:13.40+01:45:028:067,4
52NOWICKI Marcin 158GORZÓW WIELKOPOLSKIM-4019M 472021-03-14 08:54:2700:59:5701:51:3402:50:4604:11:40.65+01:45:298:077,4
53KORCZYŃSKI Łukasz 246BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAM-4020M 482021-03-14 08:36:4701:03:3601:55:3602:51:5304:11:54.25+01:45:438:077,4
54ZIMNY Tomasz 124SZCZECINM-601M 492021-03-14 08:58:0501:07:0901:59:2302:56:4604:12:02.55+01:45:518:077,4
55STANKOWSKI Przemysław 286#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃM-4021M 502021-03-14 08:17:1701:05:2002:00:4602:57:5904:12:52.00+01:46:408:097,4
56KACZOR Marcin 265ŚWIĘCIECHOWAM-4022M 512021-03-14 08:54:0601:03:4901:57:1902:56:4304:13:44.55+01:47:338:117,3
57ZERZÁN Dominik 163MATTONI FREE RUN NÁCHOD BĚLOVESNÁCHODM-508M 522021-03-14 08:23:1101:00:4901:55:2602:55:0004:13:50.45+01:47:398:117,3
58LITWIN Michał 260LITEWIN TEAMPASIKUROWICEM-3019M 532021-03-14 10:17:0100:56:0801:46:4902:47:3904:16:24.75+01:50:138:167,3
59PAŻUCHA Wojciech 112LUSÓWKOM-4023M 542021-03-14 08:24:0901:02:3101:56:2102:58:1104:17:55.25+01:51:448:197,2
60MAĆKOWSKI Mateusz 148NATURAL BORN COFFEE LOVERSPOZNAŃM-4024M 552021-03-14 07:10:1701:00:1701:54:4203:01:3204:18:38.35+01:52:278:207,2
61SZPAŁA Jakub 101ŻAGAŃM-204M 562021-03-14 07:11:5701:05:4702:03:1002:59:1204:19:02.40+01:52:518:217,2
62HALMANN Miroslaw 269PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM-3020M 572021-03-14 06:58:1401:53:2102:52:1804:19:27.30+01:53:168:227,2
63PLUCIŃSKI Jakub 132DRAGON RUNNERSWAWRZEŃCZYCE/ KRAKÓWM-3021M 582021-03-14 08:48:0100:59:4901:56:1302:54:3604:20:57.35+01:54:468:257,1
64CHŁAP Ireneusz 175HUSARIA SUDETYPRUDNIKM-4025M 592021-03-14 08:47:5400:59:5401:56:2002:54:4604:21:07.30+01:54:568:257,1
65TURNIAK Miłosz 117GLIWICEM-3022M 602021-03-14 08:33:1901:04:0502:00:0603:00:4604:21:24.85+01:55:138:257,1
66CZAPRAN Magdalena 114PYSKOWICEK-304K 62021-03-14 08:33:0601:04:1202:00:1703:00:5504:21:38.10+01:55:268:267,1
67CIURASZKIEWICZ Andrzej 100WROCŁAWM-4026M 612021-03-14 08:48:5301:04:4401:57:5402:57:5904:24:10.45+01:57:598:317,0
68KOWALSKI Andrzej 160WROCŁAWM-602M 622021-03-14 08:48:4401:04:5401:58:1502:58:0904:24:18.65+01:58:078:317,0
69WESOŁEK Paweł 210RUNNER'S POWER ŚREMMANIECZKIM-4027M 632021-03-14 07:53:1701:03:1301:59:5203:01:3904:26:12.15+02:00:018:357,0
70PIKUL Piotr 203WARSZAWAM-4028M 642021-03-14 06:59:3001:08:3802:07:2403:09:1304:26:32.45+02:00:218:357,0
71SMOTER Damian 105WROCŁAWM-3023M 652021-03-14 08:02:5601:03:3301:59:4903:05:2404:26:47.15+02:00:368:367,0
72SKOKOWSKI Jacek 287SZCZECINM-509M 662021-03-14 08:57:5501:08:2702:08:4603:11:2104:28:38.05+02:02:268:396,9
73RADZIWOŃ Anna 274GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-403K 72021-03-14 07:47:3401:06:5102:06:1003:10:0504:30:26.40+02:04:158:436,9
74GOSIŃSKI Sławomir 294DOBRZEŃ MAŁYM-3024M 672021-03-14 07:33:2401:04:3502:01:2603:10:0704:33:04.35+02:06:538:486,8
75KUCHARSKI Dariusz 267KRZYKÓWM-4029M 682021-03-14 09:28:3101:04:2202:03:2903:07:4304:33:06.60+02:06:558:486,8
76KUCIŃSKA Magdalena 126WARSZAWAK-305K 82021-03-14 08:06:1201:08:1002:06:0603:07:4904:33:38.05+02:07:268:496,8
77MIGDAŁ Adrian 168KŁAJM-4030M 692021-03-14 08:28:3501:09:5002:10:3703:15:5304:34:48.25+02:08:378:516,8
78QUIRINI Ewa 170NOWY TARGK-306K 92021-03-14 07:01:1801:08:5302:11:2103:14:5104:35:11.40+02:09:008:526,8
79NERLO Krzysztof 116GŁUSZYCAM-3025M 702021-03-14 09:13:3801:07:1002:09:0903:13:0004:39:23.80+02:13:129:006,7
80RYBAK Pawel 186POZNANM-4031M 712021-03-14 06:57:4101:09:1902:10:0403:14:2904:39:32.35+02:13:219:016,7
81STACHURA Rafał 156WYSOKAM-4032M 722021-03-14 09:13:3101:07:2202:09:1603:13:1104:39:33.25+02:13:229:016,7
82KOCHMAŃSKI Jakub 149SOWYBOŻKÓWM-4033M 732021-03-14 09:13:1901:07:2302:09:3003:13:2604:39:40.45+02:13:299:016,7
83AUGUSCIK Mariusz 209WARSZAWAM-5010M 742021-03-14 10:06:2301:10:4602:08:2503:15:4204:40:31.90+02:14:209:026,6
84JASICKI Krzysztof 145RUNHOGS TYCHYTYCHYM-4034M 752021-03-14 10:24:5901:07:2602:09:1104:40:53.75+02:14:429:036,6
85FRANKIEWICZ Jakub 110ANIOŁKI CHARLIEGOKRAKÓWM-4035M 762021-03-14 08:28:4101:09:4902:11:1103:15:4604:42:07.30+02:15:569:066,6
86KOZŁOWSKI Wojciech 151LISOWICEM-5011M 772021-03-14 07:48:0601:02:5102:01:3403:12:5504:43:05.25+02:16:549:076,6
87JACKOWIAK Szymon 202RUNNER'S POWERŚREMM-4036M 782021-03-14 07:53:2801:17:4702:20:5703:24:2804:44:59.35+02:18:489:116,5
88JACKOWIAK Agnieszka 201RUNNER'S POWERŚREMK-307K 102021-03-14 07:53:2301:17:5102:21:0303:24:1004:45:04.55+02:18:539:116,5
89BŁĘDKOWSKA Katarzyna 262OPOLEK-308K 112021-03-14 09:01:5001:12:2502:14:3803:20:5604:45:56.90+02:19:459:136,5
90SROKA Marcin 133ST RUNNERSPLEWISKAM-4037M 792021-03-14 08:01:5001:13:3802:13:3903:23:4604:46:06.40+02:19:559:136,5
91BARANOWSKI Filip 226POZNAŃM-4038M 802021-03-14 07:45:3901:11:3302:13:3003:20:1604:46:27.80+02:20:169:146,5
92FABISZ Rafal 248NO NAMEDOPIEWOM-4039M 812021-03-14 08:40:5301:07:2802:09:4203:15:2704:47:09.90+02:20:589:156,5
93BYLINA Bartosz 247POZNANM-4040M 822021-03-14 08:40:4601:07:5502:09:5103:15:4004:47:18.50+02:21:079:166,5
94MICHALAK Sławomir 276INŻYNIER.EU NOSI TRAILOWE BOTKIPRUSZKÓWM-5012M 832021-03-14 08:43:3501:15:2602:17:5603:23:2904:48:30.40+02:22:199:186,4
95SZYGENDA Sebastian 115TIGER TEAMWRZEŚNIAM-4041M 842021-03-14 07:50:1401:10:4702:15:4303:24:2404:48:33.00+02:22:219:186,4
96KWIATKOWSKI Przemyslaw 121PWSDGNIEZNOM-4042M 852021-03-14 07:50:0601:11:0002:15:5203:24:3604:48:42.30+02:22:319:186,4
97TOMASZEWSKI Dawid 104WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM-4043M 862021-03-14 08:01:3901:13:5002:13:5403:24:0004:49:24.30+02:23:139:206,4
98BACHURSKI Tomasz 215MIŁOSZYCEM-4044M 872021-03-14 07:50:3301:09:1102:14:0704:54:37.75+02:28:269:306,3
99WOJCIECHOWICZ Leszek 127DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-3026M 882021-03-14 08:44:5701:12:0702:16:0503:24:4504:55:19.85+02:29:089:316,3
100GINTER Grzegorz 120AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-3027M 892021-03-14 11:12:4601:14:3802:19:2103:29:0204:55:23.90+02:29:129:316,3
101FIJAŁKOWSKI Wojciech 162MONAR-GRACZEWROCŁAWM-603M 902021-03-14 08:44:4301:13:1602:16:1803:24:5004:55:32.95+02:29:219:326,3
102SZPYTMA Remigiusz 258BYSTRZYCAM-3028M 912021-03-14 07:14:2701:09:1302:11:3803:18:2404:58:23.20+02:32:129:376,2
103TRZEPACZ Dorota 240KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-404K 122021-03-14 07:08:5101:08:5502:16:1503:28:5804:58:56.60+02:32:459:386,2
104MACIEJEWSKI Adam 230WROCŁAWM-3029M 922021-03-14 08:00:1801:12:0002:12:0203:20:4504:59:08.45+02:32:579:386,2
105FILIPOWICZ Dominik 271CHOJNÓWM-3030M 932021-03-14 07:07:2701:13:3102:20:5603:30:0604:59:47.20+02:33:369:406,2
106KOSTYK Grzegorz 272CHOJNÓWM-4045M 942021-03-14 07:07:3101:13:4302:20:5803:30:0605:00:00.30+02:33:499:406,2
107MATUSZEWSKA Małgorzata 119RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-405K 132021-03-14 07:32:5601:18:0002:21:2203:30:4305:00:28.10+02:34:169:416,2
108KACZMAREK Mirosław 191RUNNER'S POWERŚREMM-3031M 952021-03-14 07:32:4701:18:1202:21:3103:30:5805:00:37.60+02:34:269:416,2
109MATUSZEWSKI Marek 291Runner's PowerM-4046M 962021-03-14 07:32:4301:18:0902:21:3603:30:5905:00:43.25+02:34:329:426,2
110BAKA Marcin 122GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM-5013M 972021-03-14 07:06:4801:12:4502:18:5403:28:3105:02:32.60+02:36:219:456,1
111BISKUP Rafał 177RUN DZIADU RUNWARSZAWAM-5014M 982021-03-14 07:23:0401:14:4602:19:3903:01:4305:06:43.60+02:40:329:536,1
112SMUGA Łukasz 134SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM-3032M 992021-03-14 07:31:0801:21:5102:30:5903:40:3905:07:54.70+02:41:439:556,0
113LEONARSKA Małgorzata 128DZIKI BIEGWARSZAWAK-309K 142021-03-14 07:31:0101:21:0402:30:5903:40:4305:08:01.85+02:41:509:566,0
114KURKOWIAK Krzysztof 135#TEAMNICPOŃWROCŁAWM-3033M 1002021-03-14 08:35:5701:14:4402:21:4703:35:1705:11:01.95+02:44:5010:016,0
115MARONKA Agnieszka 180KRAKÓWK-406K 152021-03-14 07:09:5801:18:5602:26:0703:37:2105:11:38.30+02:45:2710:036,0
116KARKOSZ Aurelia 197MIEJSKA GÓRKAK-3010K 162021-03-14 07:02:1501:17:2002:23:5603:33:1805:12:06.25+02:45:5510:046,0
117MAZUREK Marita 193KŁODZKOK-3011K 172021-03-14 09:37:1401:13:0102:17:3103:31:3005:12:14.70+02:46:0310:046,0
118SAMOLAK Maciek 169BOGUSZÓW-GORCEM-4047M 1012021-03-14 09:05:5701:13:3302:22:3503:37:2905:12:58.80+02:46:4710:055,9
119KRUZEL Rafał 157BIEGOWE MISIELEGNICAM-5015M 1022021-03-14 08:29:4301:17:5902:27:0603:40:4405:13:05.20+02:46:5410:055,9
120RADZIWOŃ Krzysztof 275GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-4048M 1032021-03-14 07:47:2701:21:0402:32:0103:44:1505:14:24.00+02:48:1210:085,9
121KLIMECKI Krzysztof 233NSK RUNSBOGUSZÓW-GORCEM-205M 1042021-03-14 09:06:0701:13:4102:24:0903:36:1605:15:22.60+02:49:1110:105,9
122ARGASIŃSKI Mateusz 295DOPIEWIECM-3034M 1052021-03-14 08:41:0301:13:4302:18:3303:33:5905:16:10.30+02:49:5910:115,9
123STASZEWSKI Dariusz 289TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3035M 1062021-03-14 07:23:3001:14:5202:26:3903:39:3105:16:37.30+02:50:2610:125,9
124SAMOLAK Łukasz 17210BLOGLĄDEK-ZDRÓJM-3036M 1072021-03-14 09:05:4701:13:3502:22:5603:37:4505:17:23.55+02:51:1210:145,9
125MACIOŁ Sebastian 125TTA BIERUŃBIERUŃM-4049M 1082021-03-14 07:33:3301:11:3202:26:0703:40:3705:20:39.00+02:54:2710:205,8
126MACIEJEWSKI Tomasz 228ZAP-KOOPERACJAODOLANÓWM-3037M 1092021-03-14 08:00:2301:18:0702:26:1803:39:5905:24:31.65+02:58:2010:285,7
127SZYNKLEWSKI Maciej 164QUAY POZNAŃPOZNAŃM-5016M 1102021-03-14 08:32:0801:16:1102:26:4503:46:5705:25:01.25+02:58:5010:295,7
128RESPONDEK Dariusz 254WROCŁAWM-4050M 1112021-03-14 08:49:4801:18:1702:27:4803:42:1105:31:34.50+03:05:2310:415,6
129SZELĄG Piotr 194TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-4051M 1122021-03-14 07:10:1201:25:1302:33:0903:52:4005:32:30.10+03:06:1810:435,6
130MŁODZIKOWSKI Rafał 137SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM-4052M 1132021-03-14 07:05:3801:28:3502:40:3904:04:5305:37:14.30+03:11:0310:525,5
131KIEŁBOWICZ Aneta 129SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK-3012K 182021-03-14 07:05:3201:28:3302:40:4804:05:1005:37:20.60+03:11:0910:525,5
132GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 141ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-407K 192021-03-14 07:09:3501:24:3502:31:5103:54:1805:37:35.40+03:11:2410:535,5
133MIREK Waldemar 181KUŹNIA RACIBORSKAM-604M 1142021-03-14 08:18:4201:19:4702:33:2403:53:1805:41:14.10+03:15:0211:005,5
134LEDNICKI Michał 139SKÓRZEWOM-3038M 1152021-03-14 08:51:2801:18:4702:32:4403:49:1505:41:43.40+03:15:3211:015,4
135MATUŁA Bartłomiej 213PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-4053M 1162021-03-14 07:40:1301:21:3502:31:5703:56:5505:41:51.25+03:15:4011:015,4
136BLACHOWSKI Waldemar 102CHELMNOM-4054M 1172021-03-14 07:40:0901:21:3702:32:0603:57:0105:41:54.15+03:15:4311:015,4
137LOSOR Agnieszka 288BIEGACZKOWOPRÓSZKÓWK-408K 202021-03-14 08:47:3601:18:0602:30:1303:50:2005:42:07.40+03:15:5611:025,4
138SZWARC Grzegorz 192POZNAŃM-3039M 1182021-03-14 08:51:0401:19:0802:33:0403:50:1205:42:08.20+03:15:5711:025,4
139LEDNICKA Lidia 155SKÓRZEWOK-3013K 212021-03-14 08:51:2001:19:0602:32:5803:50:0605:42:26.50+03:16:1511:025,4
140GĘSIAREK Grzegorz 144KROTOSZYNM-4055M 1192021-03-14 08:15:2801:11:3702:21:1303:37:4505:43:53.75+03:17:4211:055,4
141KOZAK Bartosz 183KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4056M 1202021-03-14 08:57:4201:22:3202:33:3803:57:0105:44:32.95+03:18:2111:065,4
142KOZAK Ewa 184KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-409K 222021-03-14 08:57:3001:22:2502:33:4903:57:2005:44:45.35+03:18:3411:075,4
143LUPA Mirosław 282LUPUSTEAMŚCINAWAM-5017M 1212021-03-14 08:20:5101:21:4402:42:2204:03:5105:54:35.35+03:28:2411:265,2
144KORNAŚ Marcin 136ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-4057M 1222021-03-14 07:09:4701:30:0202:47:1204:11:1205:58:39.70+03:32:2811:345,2
145URBAŃSKI Rafał 252WAŁBRZYCHM-5018M 1232021-03-14 09:26:4101:20:2702:44:3204:11:5606:03:43.50+03:37:3211:435,1
146LOSOR Andrzej 293M-4058M 1242021-03-14 08:47:4401:31:1302:50:5704:20:1306:23:04.25+03:56:5312:214,9
147BECHTA Damian 216ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-206M 1252021-03-14 06:57:5801:29:4702:58:1504:25:4806:25:05.85+03:58:5412:254,8
148PERKA Barbara 159PROSZKÓWK-4010K 232021-03-14 06:57:0501:34:1703:03:5204:27:4506:26:53.90+04:00:4212:284,8
149DĄBROWSKI Michał 103ULTRAPOSLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-4059M 1262021-03-14 07:40:3101:36:1203:03:0504:27:2506:29:02.00+04:02:5012:324,8
150WILK Magdalena 109ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-4011K 242021-03-14 07:40:2801:36:2603:03:1404:27:5306:29:04.90+04:02:5312:334,8
151HOFFMANN Grzegorz 118KOSCIAN TEAMPIOTROWO PIERWSZEM-4060M 1272021-03-14 07:52:0301:28:4802:58:4304:25:2306:32:29.05+04:06:1712:394,7
152STĘPIEŃ Tomasz 261FEN CREWOLEŚNICAM-4061M 1282021-03-14 08:10:3001:29:4502:57:0404:25:4606:39:30.60+04:13:1912:534,7
153PIELICHATA Magdalena 249KŁODZKOK-3014K 252021-03-14 08:10:2001:28:0102:57:1604:25:4806:39:39.70+04:13:2812:534,7
154PARZYŃSKI Łukasz 264PŁOCKM-3040M 1292021-03-14 07:34:3801:50:0803:14:3504:42:3206:55:06.25+04:28:5513:234,5
155MYSZYWODA Monika 281WROCŁAWK-3015K 262021-03-14 07:00:1301:57:1403:37:4805:13:3608:27:28.20+06:01:1716:223,7
156KĘPSKI Grzegorz 280WROCŁAWM-3041M 1302021-03-14 07:00:0701:57:1803:37:3905:13:4008:27:34.25+06:01:2316:223,7
Niesklasyfikowani
KRĘT Tomasz 263KIELCEM-302021-03-14 07:34:3102:13:40 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 157 wynik(ów)