ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 31 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-23
Miejsce : Karłów
Dystans : 31 km
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 248
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | 19.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking pod Szczelińcem
7km
Blędne Skały
14km
Lisia Przełęcz
19.7km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1RAJCA Michał 241TRIMPWROCLAWM-301M 12022-01-23 08:00:4200:41:1001:18:4202:02:0603:02:31.50 5:5310,2
2NORBERT Michał 206KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302M 22022-01-23 08:02:2100:43:5501:24:2602:05:0303:13:07.20+00:10:356:139,6
3KITA Michał 119PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM-401M 32022-01-23 08:00:4100:44:2101:26:2102:06:4603:16:41.70+00:14:106:209,5
4WILK Maciej 341M-402M 42022-01-23 08:14:5300:45:2901:28:5102:09:3003:18:07.75+00:15:366:239,4
5GOŚCINIEWICZ Paweł 64ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM-403M 52022-01-23 08:00:4200:46:5401:30:0102:10:3403:20:13.30+00:17:416:279,3
6RUDZIŃSKI Jacek 250KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-501M 62022-01-23 08:09:0100:47:1601:32:1602:13:3003:21:23.00+00:18:516:299,2
7JUDA Witold 107JELENIA GÓRAM-404M 72022-01-23 08:00:4201:27:3502:10:4803:21:25.05+00:18:536:299,2
8GARLIŃSKI Łukasz 57KB KROKUS KWIATKOWICEWIELOWIEŚM-201M 82022-01-23 08:01:4101:25:2102:09:5603:25:44.45+00:23:126:389,0
9RACZAK Maciej 24042K PRO TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-303M 92022-01-23 08:01:4100:47:4401:32:0302:14:1503:28:12.75+00:25:416:428,9
10PASTUSZKA Paweł 221EX TEAMZIĘBICEM-304M 102022-01-23 08:00:4100:45:3101:29:4402:14:4103:29:27.45+00:26:556:458,9
11HOŁYST Andrzej 82GT RATNOWA RUDAM-405M 112022-01-23 08:00:4100:47:5901:32:4402:16:4703:30:18.05+00:27:466:478,8
12URBAŃCZYK Grzegorz 297FOR RUN TEAM & ADRUNALINEPOZNAŃM-305M 122022-01-23 08:00:4200:46:2701:28:5102:11:1300:10:0003:31:57.70+00:29:266:309,2
13KLIMCEWICZ Cezary 336M-406M 132022-01-23 08:00:4100:47:3702:18:4003:31:57.75+00:29:266:508,8
14GORCZYŃSKI Norbert 61KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-202M 142022-01-23 08:00:4300:50:0801:35:3402:18:1003:32:47.90+00:30:166:518,7
15IWAŃSKI Bartłomiej 86TEAM KOLARZ POLANICAWARSZAWAM-203M 152022-01-23 08:00:4200:46:4801:30:1802:14:2103:33:44.30+00:31:126:538,7
16MACH Tomasz 170SPORTFUEL.PL MTB TEAM & PORCELANAWALBRZYCH.PLWAŁBRZYCHM-306M 162022-01-23 08:00:4100:46:3101:31:1802:16:5503:34:33.60+00:32:026:558,7
17BIENIEK Grzegorz 12APEX.INFOLUBAWKAM-307M 172022-01-23 08:02:2200:50:0901:34:4802:20:0203:35:31.00+00:32:596:578,6
18SOCHA Seweryn 335POZNAŃM-308M 182022-01-23 08:07:3400:48:4001:36:2702:21:3103:36:52.10+00:34:206:598,6
19KUSAL Tomasz 158OPOLEM-204M 192022-01-23 08:00:4200:46:2001:31:5402:18:0603:38:01.40+00:35:297:018,5
20NIEZGÓDKA Tomasz 340M-502M 202022-01-23 08:14:4800:52:0601:40:2902:23:4203:39:16.65+00:36:457:048,5
21DANAK Przemek 37KOSTRZYN NAD ODRĄM-407M 212022-01-23 08:11:0100:53:2401:42:3502:27:2503:41:11.90+00:38:407:088,4
22KRUPA Marcin 147AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-408M 222022-01-23 08:09:3600:50:0001:37:3102:25:1103:42:01.40+00:39:297:098,4
23BEDNARZ Sebastian 9OTM.BOTMUCHÓWM-503M 232022-01-23 08:00:4300:50:2301:37:5302:23:1103:44:22.65+00:41:517:148,3
24CZOSNOWSKI Krzysztof 36KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-409M 242022-01-23 08:09:0200:51:4201:42:4102:27:1503:46:00.20+00:43:287:178,2
25GRYGIEL Marek 72JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM-4010M 252022-01-23 08:02:0600:51:4101:40:5002:28:2703:46:45.70+00:44:147:188,2
26BIENIAS Łukasz 11BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWM-309M 262022-01-23 08:32:2100:52:3501:41:4502:28:2003:47:58.05+00:45:267:218,2
27KARPOWICZ Rafal 114WROCLAWM-4011M 272022-01-23 08:11:5900:48:4701:35:3102:23:4203:48:17.70+00:45:467:218,1
28POLIŃSKI Robert 231TRAINING LABWARSZAWAM-3010M 282022-01-23 08:23:1200:53:1301:44:1902:30:3903:51:22.15+00:48:507:278,0
29CIURASZKIEWICZ Andrzej 30WROCŁAWM-4012M 292022-01-23 08:00:4800:56:3201:48:0402:36:5903:51:51.65+00:49:207:288,0
30MISTYGACZ Jakub 192ANTONTEAM ACTIVDIABKRAPKOWICEM-4013M 302022-01-23 08:00:4400:54:5601:43:4802:30:2503:53:13.60+00:50:427:318,0
31GOSTYŃSKI Krzysztof 63RUCZAJ ULTRA TEAMKRAKÓWM-4014M 312022-01-23 08:26:2400:59:2801:49:4602:34:4403:53:36.15+00:51:047:328,0
32WOŁOSZYN Konrad 316ADRENALINA TEAMSTEPNICAM-4015M 322022-01-23 08:09:0100:53:3201:46:2502:34:1703:53:53.15+00:51:217:328,0
33HOTAŁA Sylwia 84KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-301K 12022-01-23 08:00:4400:55:2101:46:3002:37:0303:55:06.40+00:52:347:357,9
34JANCZ Tomasz 92JELENIA GÓRAM-504M 332022-01-23 08:06:2000:56:5701:47:0402:37:1403:55:51.45+00:53:197:367,9
35SZCZEPARA Wojciech 274WROCŁAWM-205M 342022-01-23 08:00:4300:54:5301:45:1702:33:4303:56:41.40+00:54:097:387,9
36KAPŁOWSKI Jerzy 112WAŁBRZYCHM-4016M 352022-01-23 08:08:2800:57:3601:49:4702:37:1103:58:15.75+00:55:447:417,8
37WEINERT Artur 306RUNNER"S POWERŚREMM-4017M 362022-01-23 08:02:0500:56:5001:48:3102:37:1203:59:21.65+00:56:507:437,8
38GUSTAW Łukasz 75KUDOWA-ZDRÓJM-3011M 372022-01-23 08:00:4200:51:2801:43:0402:36:5904:00:28.75+00:57:577:457,7
39LUBAŃSKI Mateusz 164KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM-3012M 382022-01-23 08:00:4300:56:1301:50:2302:38:1204:00:31.40+00:57:597:457,7
40TELEJKO Łukasz 290RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-206M 392022-01-23 08:27:3100:57:1101:50:4302:37:1204:00:32.90+00:58:017:457,7
41KARCZEWSKA Joanna 113FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK-401K 22022-01-23 08:07:2400:55:2101:45:5902:36:2204:01:20.75+00:58:497:477,7
42MAJ-ROKSZ Maria 176MAJA TEAMWEJHEROWOK-402K 32022-01-23 08:02:3500:57:3701:52:1402:40:4304:02:04.85+00:59:337:487,7
43KRÓL Marcin 146OBORNIKI ŚLĄSKIEM-4018M 402022-01-23 08:25:0300:57:3101:51:4602:40:0204:03:19.20+01:00:477:507,6
44MIKOŁAJCZYK Tomasz 189KUDOWA ZDRÓJM-4019M 412022-01-23 08:00:4300:50:2101:37:2202:26:2404:03:53.55+01:01:227:527,6
45ZERZUT Jarosław 323FARTY PUSZCZYSZCZECINM-505M 422022-01-23 08:00:4700:59:0401:52:2102:43:4504:04:08.45+01:01:367:527,6
46ABRAMOWICZ Agata 1KRZEPTÓWK-201K 42022-01-23 08:24:3600:56:1701:49:5302:39:0904:04:14.35+01:01:427:527,6
47SIKORSKI Szymon 262NOAKIEŁCZÓWM-4020M 432022-01-23 08:00:4400:55:0801:47:3402:38:2604:06:22.25+01:03:507:567,5
48ROGÓRZ Piotr 243WROCŁAW (WROCŁAW-PSIE POLE)M-4021M 442022-01-23 08:00:4200:53:0401:48:0602:39:3304:06:43.75+01:04:127:577,5
49KOŚCIELNIAK Wioletta 134RUNNERS TEAM NYSANYSAK-403K 52022-01-23 08:00:4600:56:0201:47:4902:44:1904:07:32.85+01:05:017:597,5
50TOMCZAK Dariusz 294GOSTYŃM-3013M 452022-01-23 08:00:4700:57:0201:52:4702:45:1704:07:39.65+01:05:087:597,5
51FIEBIG Stefan 46WWW.FIEBIG.PLPONIECM-506M 462022-01-23 08:00:4400:53:1201:43:2802:35:3704:07:41.15+01:05:097:597,5
52FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 50WROCŁAWK-404K 62022-01-23 08:00:4500:55:3601:48:5502:43:2004:07:49.70+01:05:187:597,5
53KURZAWIAK Grzegorz 157KUDOWIANKARUNKARŁÓWM-4022M 472022-01-23 08:00:4300:53:5801:46:4502:38:0004:08:02.90+01:05:318:007,5
54MATUSZEWSKI Marek 181RUNNER'S POWER SREMŚREMM-507M 482022-01-23 08:02:0500:56:4801:50:5102:41:3704:08:10.25+01:05:388:007,5
55ROLICZ Marcin 244WITNICAM-4023M 492022-01-23 08:11:0200:55:1801:47:0002:37:0704:08:42.85+01:06:118:017,5
56MOKRYCKI Krystian 195POLANICA-ZDRÓJM-4024M 502022-01-23 08:01:3601:03:2701:59:1202:47:5704:09:16.40+01:06:448:027,5
57PIECUCH Marcin 225KRAKÓWM-3014M 512022-01-23 08:17:4200:57:4501:49:1902:37:5604:09:36.20+01:07:048:037,5
58CUPRIAK Daniel 31AGROAS TEAMGRODKÓWM-508M 522022-01-23 08:16:0400:56:5201:53:5902:46:3604:11:24.15+01:08:528:067,4
59TĘCZA Dariusz 291JEDLINA-ZDRÓJM-601M 532022-01-23 08:17:1200:58:4401:53:1902:43:2904:11:46.60+01:09:158:077,4
60WITCZAK Jacek 311PLEWISKAM-4025M 542022-01-23 08:00:4600:56:2501:49:2402:42:4704:12:12.30+01:09:408:087,4
61BUDNIAK Tomasz 19RUNNERS TEAMWŁADYSŁAWOWOM-4026M 552022-01-23 08:17:2600:53:1201:48:3702:38:3804:12:13.05+01:09:418:087,4
62KOZAK Vlad 140HUTINPUJWROCLAWM-3015M 562022-01-23 08:28:1000:58:5201:58:3702:47:3804:12:50.45+01:10:188:097,4
63NIEDZIELAK Łukasz 200BHT PETRA PŁOCKKAMIONKIM-3016M 572022-01-23 08:02:2000:57:2201:48:0302:36:4904:12:58.60+01:10:278:097,4
64CHORZĘPA Jakub 25KUDOWA ZDRÓJM-4027M 582022-01-23 08:03:4801:00:0601:55:1602:46:4204:13:21.30+01:10:498:107,3
65PTASIŃSKI Tomasz 237CZAJKERSINOWA RUDA-SŁUPIECM-4028M 592022-01-23 08:07:3800:57:0601:52:3102:44:2604:14:12.90+01:11:418:127,3
66PRUCIAK Krzysztof 234ADRUNALINE TEAMOŁAWAM-3017M 602022-01-23 08:00:4100:56:1301:54:3002:47:2204:14:40.85+01:12:098:127,3
67ZARODA Zbigniew 321ALOHA DZIKU!KONINM-509M 612022-01-23 08:00:4601:01:5301:57:1602:48:3604:14:56.90+01:12:258:137,3
68GŁUCHOWSKI Przemysław 59ŻYCHLINM-4029M 622022-01-23 08:00:4800:56:5201:55:2002:46:2704:15:31.20+01:12:598:147,3
69SMOTER Damian 265WROCŁAWM-4030M 6300:57:4802:49:0204:16:31.00+01:13:598:167,3
70KEPARA Marcin 117ADVA OPTICAL NETWORKINGGDAŃSKM-3018M 642022-01-23 08:03:1701:00:5701:57:4502:48:3704:17:32.60+01:15:018:187,2
71OLSZAK Zenon 211WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM-5010M 652022-01-23 08:15:0601:00:1501:56:2002:47:4504:17:34.95+01:15:038:187,2
72RZEŹNICZEK Anna 252STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIEK-302K 72022-01-23 08:02:1801:03:4802:00:3102:51:5804:18:36.10+01:16:048:207,2
73JACHYMEK Bartłomiej 88JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-4031M 662022-01-23 08:02:0601:02:0201:56:3002:47:2204:18:38.75+01:16:078:207,2
74RABIEGA Marcin 238OWOCBIEGA TEAMROKIETNICAM-4032M 672022-01-23 08:00:4801:52:1502:43:1404:20:01.20+01:17:298:237,2
75MIELCUCH Kamila 184#BIEGAJZESŁAWKIEMPOZNAŃK-202K 82022-01-23 08:00:4501:02:0202:01:4402:53:0504:20:05.40+01:17:338:237,2
76KOŁODZIEJSKI Jarek 126ZDZISŁAW I GRAŻYNKAPOZNANM-4033M 682022-01-23 08:05:2100:58:5601:55:2802:46:4004:20:29.15+01:17:578:247,1
77KOTRA Jacek 136POLA&GAJASMOLNICAM-4034M 692022-01-23 08:23:4901:01:3402:02:3002:53:4104:22:05.15+01:19:338:277,1
78ZIEMKIEWICZ Jarek 3242 KROKI DO METYLUBINM-4035M 702022-01-23 08:07:4700:59:5402:01:2102:53:3304:22:15.50+01:19:448:277,1
79FRIDRICH Marcin 52WARSZAWAM-3019M 712022-01-23 08:23:1200:57:3901:55:3802:46:3904:22:53.35+01:20:218:287,1
80PAŻUCHA Wojciech 224LUSÓWKOM-4036M 722022-01-23 08:05:0301:02:0201:55:1902:48:0204:23:14.40+01:20:428:297,1
81ŚWIAT Paweł 288RNB TEAM POLANICA ZDRÓJSZCZYTNAM-3020M 732022-01-23 08:21:3301:55:0202:47:2704:23:43.70+01:21:128:307,1
82JANKOWSKI Rafał 93SMOLECM-4037M 742022-01-23 08:00:4500:55:4901:47:5502:43:3704:23:50.75+01:21:198:307,0
83MICHALAK Dawid 183NIAGARADRZYMAŁOWOM-3021M 752022-01-23 08:04:1200:53:1501:50:4002:42:5204:24:23.85+01:21:528:317,0
84CHRZANOWSKI Paweł 26LĄDEK-ZDRÓJM-4038M 762022-01-23 08:00:4200:56:4601:53:5802:47:2304:25:01.60+01:22:308:327,0
85SANKOWSKI Jacek 343M-207M 772022-01-23 08:04:2600:59:2001:57:1802:48:5204:25:08.75+01:22:378:337,0
86PAPROCKI Krzysztof 219POLKOWICEM-4039M 782022-01-23 08:02:1501:03:0202:00:2902:53:4404:26:54.75+01:24:238:367,0
87PAŁYSA Robert 217STANWEX IIJÓZEFÓWM-208M 792022-01-23 08:00:5600:58:5101:53:4002:46:2204:27:06.35+01:24:348:367,0
88JANUSZEWSKI Karol 95BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOM-3022M 802022-01-23 08:01:4901:00:4701:55:5002:48:0604:27:15.20+01:24:438:377,0
89HAJDUGA Łukasz 79WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAM-4040M 812022-01-23 08:00:4601:01:1201:58:4102:50:5804:27:25.65+01:24:548:377,0
90MALCZEWSKI Daniel 177WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM-3023M 822022-01-23 08:00:4401:50:4602:42:4904:27:25.85+01:24:548:377,0
91KORALEWSKA Edyta 130PRUDNIKK-405K 92022-01-23 08:18:0501:02:1802:01:4902:54:3304:28:48.95+01:26:178:406,9
92PRZYBYSZEWSKI Łukasz 235BIELAWAM-4041M 832022-01-23 08:10:2600:52:0201:43:1602:32:1200:30:0004:29:00.15+01:26:287:427,8
93WARZECHA Teresa 303RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWK-601K 102022-01-23 08:00:4601:01:1001:58:2602:52:4904:29:01.05+01:26:298:406,9
94BLONDYN BEZ GRZEBIENIA Łysy 125PERFEKTA KARŁOWICEKARŁOWICEM-4042M 842022-01-23 08:00:4200:58:4801:58:3502:53:0504:29:02.05+01:26:308:406,9
95FIGEL Michał 47MIKI TEAMGDAŃSKM-4043M 852022-01-23 08:14:2101:06:3802:05:2903:01:2904:29:12.00+01:26:408:416,9
96JURDZIAK Jakub 108WROCŁAWM-3024M 862022-01-23 08:05:0201:01:3901:58:2202:52:1404:29:18.80+01:26:478:416,9
97CHOMIAK Katarzyna 24BIEGAJ W JEDLINIEJEDLINA-ZDRÓJK-406K 112022-01-23 08:17:1501:02:3402:01:3302:54:4804:30:01.30+01:27:298:426,9
98CYMBORSKA Jolanta 32WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK-407K 122022-01-23 08:15:0501:02:2102:05:3502:57:5204:30:08.90+01:27:378:426,9
99KONKIEWICZ Robert 128GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WLKPM-5011M 872022-01-23 08:04:1101:00:0801:58:3602:54:4904:30:26.20+01:27:548:436,9
100SERAFIN Ewelina 256RADKÓWK-408K 132022-01-23 08:04:3401:02:4702:03:3802:58:0004:31:34.75+01:29:038:456,8
101KOWALCZYK Paweł 137KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4044M 882022-01-23 08:00:5701:02:3902:04:0302:57:1904:32:08.75+01:29:378:466,8
102POLKOWSKI Piotr 232WARSZAWAM-3025M 892022-01-23 08:19:0801:05:0602:13:0003:03:5804:33:34.35+01:31:028:496,8
103WINIAREK Leszek 310TEAMDKMSWARSZAWAM-4045M 902022-01-23 08:00:4500:56:3401:54:5102:51:0804:33:41.45+01:31:098:496,8
104SZCZERBAKOWICZ Kamil 275NADOLICE WIELKIEM-3026M 912022-01-23 08:00:4501:02:5802:03:5302:59:2504:33:57.25+01:31:258:506,8
105WIECZOREK Katarzyna 308TWISTERTEAMPLESZEWK-303K 142022-01-23 08:00:4801:02:4302:01:4502:58:1604:34:46.30+01:32:148:516,8
106SIERŻANT Paweł 259PLESZEWM-4046M 922022-01-23 08:00:4801:01:3702:01:4402:55:5404:35:16.05+01:32:448:526,8
107BUSS Jakub 21KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-5012M 932022-01-23 08:00:4701:04:4002:11:3503:06:4004:35:28.70+01:32:578:536,8
108KOWALSKI Andrzej 138WROCŁAWM-602M 942022-01-23 08:24:5601:04:0702:02:2402:56:3804:35:30.80+01:32:598:536,8
109BABIŃSKA- POPIŁKA Ewelina 4RADKÓWK-304K 152022-01-23 08:00:5501:02:0402:05:3103:01:1604:36:40.55+01:34:098:556,7
110MIRSKI Jerzy 191WKURW_TEAMKIEŁCZÓWM-209M 952022-01-23 08:19:0101:02:0502:07:4602:59:5604:36:47.00+01:34:158:556,7
111SZWARC Grzegorz 284ARVATO S.C. REPPOZNAŃM-3027M 962022-01-23 08:03:0601:07:0902:09:2603:06:0504:37:42.05+01:35:108:576,7
112SZNEJDER Anita 281FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK-409K 162022-01-23 08:07:2501:04:2402:06:4903:01:5004:38:25.90+01:35:548:586,7
113PIOTR Odolak 226STANWEX IISULEJÓWEKM-3028M 972022-01-23 08:01:5800:57:0002:00:0603:00:1504:38:51.60+01:36:208:596,7
114ZAJĄCZKOWSKI Paweł 318POWER TRAININGWARSZAWAM-3029M 982022-01-23 08:00:4501:00:5102:05:1602:59:5304:39:03.35+01:36:319:006,7
115STUDZIŃSKI Mateusz 272***** ***SZCZECINM-3030M 992022-01-23 08:17:0500:59:1401:57:0902:47:2704:39:31.35+01:36:599:016,7
116JONCZYK Erwin 105STANWEX IISULEJÓWEKM-3031M 1002022-01-23 08:00:5301:04:3102:04:4903:00:0204:39:50.35+01:37:189:016,6
117BĄKAŁA Łukasz 8PRZEDBOROWA 98M-4047M 1012022-01-23 08:00:5601:01:2702:00:3702:52:5104:39:59.95+01:37:289:016,6
118SIKORSKI Dariusz 260INSERT TEAMDZIERŻONIÓWM-4048M 1022022-01-23 08:27:2301:02:4102:07:2402:57:5200:10:0004:41:30.15+01:38:588:456,9
119SZCZUKA Leszek 337M-5013M 1032022-01-23 08:13:0601:02:4302:03:2902:57:2204:41:49.30+01:39:179:056,6
120JABŁOŃSKI Bartosz 87WARSAWM-4049M 1042022-01-23 08:07:0401:07:5202:20:1003:13:1304:42:32.60+01:40:019:066,6
121BĄKAŁA Marcin 7ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-4050M 1052022-01-23 08:00:5801:00:3902:00:4302:54:3504:42:37.55+01:40:069:076,6
122KUCHARSKI Dariusz 153KRZYKÓWM-4051M 1062022-01-23 08:15:5701:08:1002:10:3703:05:1004:42:37.90+01:40:069:076,6
123JAKUBIEC Bartłomiej 89ROZPIERDOLSIWROCŁAWM-3032M 1072022-01-23 08:13:3701:09:3902:14:1803:06:5704:42:40.70+01:40:099:076,6
124KONIUSZKO Marcin 127WROCŁAWM-3033M 1082022-01-23 08:13:3701:03:3102:05:5103:03:0704:42:40.75+01:40:099:076,6
125SZCZUREK Mariusz 276AGROAS TEAMGRODKÓWM-4052M 1092022-01-23 08:16:0501:01:2502:02:2002:58:5404:42:45.75+01:40:149:076,6
126LEŚNIAK Marcin 163STANWEX IISULEJÓWEKM-3034M 1102022-01-23 08:00:4701:04:2802:07:1103:05:5704:42:48.45+01:40:169:076,6
127NEUMANN Jacek 199CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-5014M 1112022-01-23 08:19:2501:04:4602:06:5703:03:1004:43:44.00+01:41:129:096,6
128ŁUKASIEWICZ Ewelina 168SZCZECINEKK-203K 172022-01-23 08:16:1401:07:3802:09:5403:05:0204:44:15.15+01:41:439:106,5
129SOBKOWIAK Kamil 266CHODZIEŻM-4053M 1122022-01-23 08:16:1401:07:2702:10:0403:05:0004:44:25.00+01:41:539:106,5
130ORUBA Dawid 213WROCŁAWM-2010M 1132022-01-23 08:00:5601:02:4602:07:0003:04:2304:44:55.25+01:42:239:116,5
131SYCHOWSKI Dawid 273TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIM-3035M 1142022-01-23 08:00:5301:02:1602:00:5303:04:5404:45:21.40+01:42:499:126,5
132MACHALSKI Mateusz 171ASP WARSZAWAWARSZAWAM-3036M 11501:26:4903:25:4404:45:37.00+01:43:059:126,5
133JASIAK Karol 98NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-3037M 1162022-01-23 08:08:4900:58:4502:06:1102:58:2604:46:18.90+01:43:479:146,5
134WESOŁEK Paweł 307RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-4054M 1172022-01-23 08:02:0701:05:1102:09:0103:04:0204:46:49.10+01:44:179:156,5
135POŁOM Rafał 233NOAWROCŁAWM-3038M 1182022-01-23 08:13:5101:01:2302:05:2403:02:3904:47:30.75+01:44:599:166,5
136KÓZKA Przemo 143BIEGAM, BO NIE LUBIĘSKÓRZEWOM-4055M 1192022-01-23 08:01:1501:05:5302:10:4603:06:2704:47:37.40+01:45:059:166,5
137SŁOWIK Grzegorz 264NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-4056M 1202022-01-23 08:08:4900:58:4302:06:1302:58:2704:47:46.70+01:45:159:166,5
138TKACZYK Katarzyna 292STRZEGOMK-4010K 182022-01-23 08:02:2501:08:0602:12:2803:06:4804:48:18.70+01:45:479:186,5
139ZAWADKA Darek 322WÓLKA MIŃSKAM-4057M 1212022-01-23 08:00:4401:03:2702:09:0403:08:2404:48:47.55+01:46:169:186,4
140WOŹNIAK Paweł 317LESZ NO LIMITS RUNNERSDĘBOWA ŁĘKAM-4058M 1222022-01-23 08:00:4501:03:0402:06:4903:01:4604:48:50.10+01:46:189:196,4
141KOŁODZIEJ Mariusz 124FUNTRILEGNICAM-4059M 1232022-01-23 08:10:4801:04:3602:07:0303:03:4904:49:23.35+01:46:519:206,4
142MIKSA Sławomir 205ŁÓDŹM-5015M 1242022-01-23 08:32:0501:07:5402:12:0003:07:2404:49:39.55+01:47:089:206,4
143SERAFIN Robert 257RADKÓWM-5016M 1252022-01-23 08:04:3401:08:0102:12:1903:08:2304:49:54.50+01:47:239:216,4
144HACHOŁ Justyna 76WROCŁAWK-4011K 192022-01-23 08:23:1501:07:0602:13:4403:09:0204:50:16.55+01:47:459:216,4
145KAŹMIERCZAK Krzysztof 116KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-5017M 1262022-01-23 08:02:4501:11:3902:15:1703:10:4104:50:19.00+01:47:479:216,4
146HACHOŁ Tomasz 77WROCLAWM-4060M 1272022-01-23 08:23:1301:05:3102:04:1503:00:3604:50:34.35+01:48:029:226,4
147ROSZYK Tomasz 247DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM-4061M 1282022-01-23 08:15:5601:09:3502:15:2003:10:0104:51:17.80+01:48:469:236,4
148ROSZYK Magdalena 248DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃK-4012K 202022-01-23 08:15:5601:09:3902:15:1903:10:0104:51:18.65+01:48:479:236,4
149NIKODEM Klaudiusz 203CZAJKERSINOWA RUDA-SŁUPIECM-4062M 1292022-01-23 08:07:4101:05:0902:07:1903:05:0104:51:59.85+01:49:289:256,4
150ANDRZEJCZAK Paweł 3KALISZM-4063M 1302022-01-23 08:00:4301:02:3102:10:0803:06:3104:52:44.20+01:50:129:266,4
151GAWRON Bartłomiej 58POLSKA NOWA WIEŚM-4064M 1312022-01-23 08:00:5401:03:3802:09:5503:06:3504:52:58.10+01:50:269:276,3
152MIŚ Piotr 193DIEHL CONTROLS RUNNING TEAMNAMYSŁÓWM-3039M 1322022-01-23 08:08:2601:08:5102:14:1603:10:5104:53:10.60+01:50:399:276,3
153ODOLCZYK Jerzy 210WARSZAWAM-603M 1332022-01-23 08:24:5501:14:1702:20:2903:16:5404:54:39.85+01:52:089:306,3
154KOSTRZEWSKI Maciej 132KLODZKOM-3040M 1342022-01-23 08:00:4701:11:4202:13:3003:12:4604:55:46.65+01:53:159:326,3
155DOLIWKA Paweł 40LUBAWA KOCHA BIEGAĆ/BIEGAM U KOLESILUBAWAM-4065M 1352022-01-23 08:01:4801:12:2002:16:1703:15:1604:58:15.55+01:55:449:376,2
156GRABOWICZ Paweł 67SIEKIERKI WIELKIEM-4066M 1362022-01-23 08:02:2501:08:0502:12:2703:06:4900:10:0004:58:19.95+01:55:489:186,5
157ZIEWIEC Marcin 327WROCŁAWM-3041M 1372022-01-23 08:00:4501:04:1402:11:0203:07:5704:58:29.55+01:55:589:376,2
158TURNIAK Miłosz 296GLIWICEM-3042M 1382022-01-23 08:14:4801:06:4802:12:0403:12:2204:58:56.05+01:56:249:386,2
159WAJDA Maciej 301SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-3043M 1392022-01-23 08:26:0001:01:1702:04:1903:03:5804:59:05.60+01:56:349:386,2
160PTAK Tomasz 236KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM-4067M 1402022-01-23 08:00:4400:59:3002:15:5203:12:1504:59:16.10+01:56:449:396,2
161MRUSZCZYK Jacek 197KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-4068M 1412022-01-23 08:00:4401:04:2602:15:5403:12:1604:59:17.10+01:56:459:396,2
162CZAPRAN Magdalena 35PYSKOWICEK-4013K 212022-01-23 08:14:4801:06:3702:12:0503:12:2004:59:24.10+01:56:529:396,2
163MELNYK Ivan 182OLOMOUCM-3044M 1422022-01-23 08:07:4301:09:2802:18:1503:12:5004:59:32.10+01:57:009:396,2
164DAWIDOWICZ Wojciech 38DOBROSZYCEM-3045M 1432022-01-23 08:15:4001:06:5502:12:3403:10:1500:10:0005:02:07.95+01:59:369:256,4
165BARANOWSKI Filip 6PĘDZĄCE BARANKIPOZNAŃM-4069M 1442022-01-23 08:14:0501:08:3502:13:2703:13:3905:03:23.30+02:00:519:476,1
166LEDNICKI Michał 162ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM-4070M 1452022-01-23 08:10:0801:10:2702:16:5403:14:2705:03:23.55+02:00:529:476,1
167BŁĘDOWSKA Katarzyna 344AGRO ASOPOLEK-305K 222022-01-23 08:16:0501:08:4002:17:3603:18:1005:03:52.50+02:01:219:486,1
168SZMAGIEREWSKI Wojciech 279WROCŁAWM-5018M 1462022-01-23 08:17:5901:10:2702:15:1203:17:5505:05:18.30+02:02:469:506,1
169JASICKI Krzysztof 99RUNHOGS TYCHYTYCHYM-4071M 1472022-01-23 08:17:2701:12:1802:20:2703:18:4305:05:19.30+02:02:479:506,1
170MATUSZEWSKA Małgorzata 180RUNNER'S POWER SREMŚREMK-4014K 232022-01-23 08:02:0801:12:5402:24:4703:24:1905:05:36.35+02:03:049:516,1
171KACZMAREK Mirosław 110RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-3046M 1482022-01-23 08:02:0801:12:5102:24:4803:24:1905:05:36.85+02:03:059:516,1
172GRZELIŃSKI Michał 73🐷JAROCINM-3047M 1492022-01-23 08:02:2301:09:0102:17:4403:16:3505:06:15.60+02:03:449:526,1
173SAMOLAK Maciek 254BOGUSZÓW-GORCEM-4072M 1502022-01-23 08:14:0201:05:1002:09:3303:08:2900:10:0005:06:17.70+02:03:469:336,3
174KAŁKA Marcin 332RAWICZM-3048M 1512022-01-23 08:00:4701:08:2002:15:2603:13:2505:06:26.10+02:03:549:536,1
175WOJCIECHOWSKI Aleksander 314ROWERY MAŁGOŚKAWRZEŚNIAM-3049M 1522022-01-23 08:13:4501:07:3802:15:1603:17:3105:07:17.45+02:04:459:546,1
176GAJDOWSKI Przemyslaw 54WROCŁAWM-3050M 1532022-01-23 08:09:0701:14:4302:27:0303:24:1905:07:33.80+02:05:029:556,0
177KUROWSKI Aleksander 156SZCZAWNO ZDRÓJM-4073M 1542022-01-23 08:14:0201:05:0502:09:1503:08:2800:10:0005:07:46.45+02:05:149:366,2
178WOJCIECHOWICZ Leszek 313DZIECI KOTANABŁAŻEJEWOM-3051M 1552022-01-23 08:07:4901:07:2002:17:4003:15:3705:07:54.75+02:05:239:556,0
179POGONOWSKI Tomasz 230BIEGACZE Z PRZYLESIAKÓRNIKM-4074M 1562022-01-23 08:07:4901:07:1902:17:4303:15:3605:07:55.25+02:05:239:556,0
180JANUSZEWSKA Izabela 94BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOK-306K 242022-01-23 08:01:4601:15:0702:23:4703:23:3805:08:33.05+02:06:019:576,0
181MACIEJOWICZ Michał 173WARSZAWAM-3052M 1572022-01-23 08:00:4601:09:2202:15:5803:19:1405:08:38.15+02:06:069:576,0
182ZUBRZAK Jacek 329ŁÓDZM-4075M 1582022-01-23 08:04:5501:05:2902:11:0503:12:3205:08:58.70+02:06:279:586,0
183JÓZEFOWICZ Sebastian 106ŁÓDŹM-4076M 1592022-01-23 08:04:5601:05:3202:11:0603:12:3305:08:59.00+02:06:279:586,0
184GRZYWIŃSKI Wojtek 74TORUŃM-3053M 1602022-01-23 08:03:1701:10:3202:16:5103:16:2705:10:15.80+02:07:4410:006,0
185SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 280PODGÓRZ TORUŃTORUŃK-4015K 252022-01-23 08:03:1701:10:2702:16:4903:16:2605:10:36.25+02:08:0410:016,0
186KUBIAK Anna 152STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4016K 262022-01-23 08:28:0201:09:5702:23:0503:22:1205:12:00.60+02:09:2910:036,0
187TOCZEWSKA Anna 293JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK-501K 272022-01-23 08:02:0701:16:4302:26:0303:30:5205:12:06.60+02:09:3510:046,0
188SOBOTKA Monika 267WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK-502K 282022-01-23 08:15:0401:10:2202:28:4203:25:0105:12:20.45+02:09:4810:046,0
189KUBIAK Przemysław 151STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-4077M 1612022-01-23 08:28:0201:09:5902:23:1203:22:3105:12:50.95+02:10:1910:055,9
190ŁOBASIUK Iwona 167FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKIK-4017K 292022-01-23 08:07:2501:12:4702:23:4803:24:0405:13:01.00+02:10:2910:055,9
191RUCIŃSKI Adam 249WARSZAWAM-5019M 1622022-01-23 08:02:1201:10:0602:17:1103:19:4305:14:24.60+02:11:5310:085,9
192BŁACHNO Marcin 14KRAKÓWM-4078M 1632022-01-23 08:10:5601:13:3102:23:2903:24:4905:14:27.30+02:11:5510:085,9
193MIGDAL Adrian 186KŁAJM-4079M 1642022-01-23 08:10:5601:13:4102:20:1003:22:1605:14:27.90+02:11:5610:085,9
194ROGÓRZ Andrzej 242WROCŁAWM-4080M 1652022-01-23 08:00:4301:03:0902:15:5103:19:4805:14:39.30+02:12:0710:095,9
195ZAJĄCZKOWSKI Damian 319OUTSIDERSPOZNAŃM-4081M 1662022-01-23 08:01:0101:05:0702:11:0603:12:5505:16:01.90+02:13:3010:115,9
196JASIŃSKI Marcin 100ROGOŹIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOM-4082M 16701:26:5302:33:3803:30:5405:16:41.85+02:14:1010:125,9
197SIWEK Grzegorz 338M-4083M 1682022-01-23 08:05:2401:11:5602:21:3003:20:0805:17:25.45+02:14:5310:145,9
198MAŁACHOWSKA Gabriela 179KRAKÓWK-204K 302022-01-23 08:01:0901:15:0502:24:2303:27:4805:17:29.45+02:14:5710:145,9
199SZYMCZAK Marcin 286MOSINAM-4084M 1692022-01-23 08:00:5401:06:2002:17:4603:20:5805:17:41.00+02:15:0910:145,9
200ZIENKIEWICZ Justyna 326PIASECZNOK-4018K 312022-01-23 08:15:1901:17:4602:33:2403:31:3605:17:43.00+02:15:1110:145,9
201ZIENKIEWICZ Agata 325PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK-4019K 322022-01-23 08:15:2001:17:3802:33:2603:31:3205:17:43.05+02:15:1110:145,9
202URBAŃSKI Rafał 300WAŁBRZYCHM-5020M 1702022-01-23 08:17:2601:05:2502:15:4003:18:4205:19:06.95+02:16:3510:175,8
203SZYNKLEWSKI Maciej 287QUAY POZNAŃPOZNAŃM-5021M 1712022-01-23 08:23:1601:19:4302:32:2003:31:5505:19:16.20+02:16:4410:175,8
204KUSZTELSKA Lucyna 159MOSINAK-4020K 332022-01-23 08:00:5401:12:3102:25:2203:31:3105:19:29.35+02:16:5710:185,8
205SZYDŁO Klaudia 285WROCŁAWK-307K 342022-01-23 08:23:1501:12:3302:17:4903:21:3605:20:02.90+02:17:3110:195,8
206PODULKA Grzegorz 229KŁODZKOM-4085M 1722022-01-23 08:01:1001:11:1602:21:0903:22:5905:21:33.80+02:19:0210:225,8
207FILIPOWICZ Dominik 48CHOJNÓWM-3054M 1732022-01-23 08:01:1501:16:1002:28:1303:31:2905:21:50.00+02:19:1810:225,8
208PIOTROWSKA Anna 228META NADARZYN / SPARTANIE DZIECIOMNADARZYNK-503K 352022-01-23 08:15:0601:12:4602:28:3703:29:1405:22:47.65+02:20:1610:245,8
209KOSTYK Grzegorz 133CHOJNÓWM-4086M 1742022-01-23 08:01:1501:17:4402:28:1503:33:3005:23:05.40+02:20:3310:255,8
210KOWALSKI Szymon 139HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹM-4087M 1752022-01-23 08:27:0801:19:0302:35:3903:38:3905:24:03.90+02:21:3210:275,7
211FAJNAS Katarzyna 44DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSSMUSUŁY / ŻABIA WOLAK-4021K 362022-01-23 08:00:4601:13:2502:26:1103:31:3805:26:36.75+02:24:0510:325,7
212MIKOLAJEC Piotr 188WROCŁAWM-3055M 1762022-01-23 08:02:0701:16:4602:34:0003:33:4205:29:27.60+02:26:5610:375,6
213CYWIŃSKI Paweł 33AKG ŁÓDŹ / HTFŁÓDŹM-4088M 1772022-01-23 08:27:1101:18:5502:37:0503:38:4805:31:52.05+02:29:2010:425,6
214PANEK Aleksandra 218DĘBOGÓRAK-504K 372022-01-23 08:19:4501:16:4202:35:4703:39:0605:32:38.85+02:30:0710:435,6
215KOŚNIEWSKA-NOWAK Joanna 135WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAK-4022K 382022-01-23 08:02:1401:17:3002:32:5403:38:3005:33:38.05+02:31:0610:455,6
216ILNICKA Monika 85WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK-308K 392022-01-23 08:02:1401:16:5702:32:5303:38:2905:33:38.20+02:31:0610:455,6
217NOWAK Łukasz 207WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUSUCHY BÓRM-3056M 1782022-01-23 08:02:1301:16:4902:33:0103:38:3405:33:39.65+02:31:0810:455,6
218PASZKE Agnieszka 222BYTÓWK-205K 402022-01-23 08:25:5001:16:3602:36:2403:36:5005:34:38.05+02:32:0610:475,6
219MACIEJEWSKI Wojciech 172STRZAŁKOWOM-2011M 1792022-01-23 08:25:5001:16:2902:36:2303:36:5105:34:38.25+02:32:0610:475,6
220KRUZEL Rafał 149BIEGOWE MISIELEGNICAM-5022M 1802022-01-23 08:18:3701:19:2602:36:0803:40:1405:34:42.70+02:32:1110:475,6
221GÓRECKI Marcin 65DZIK KOMANDOŁÓDŹM-4089M 1812022-01-23 08:09:1101:14:3202:33:4803:39:1205:34:43.95+02:32:1210:475,6
222KOZAK Bartosz 141KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4090M 1822022-01-23 08:13:2901:08:0902:28:0103:34:4005:37:12.65+02:34:4110:525,5
223KOZAK Ewa 142KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4023K 412022-01-23 08:13:0001:14:4102:28:2603:34:5905:37:42.40+02:35:1010:535,5
224ZWIERZYŃSKI Roman 333LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-604M 1832022-01-23 08:00:4401:14:3302:28:1103:36:2005:41:22.95+02:38:5111:005,4
225JESIOŁOWSKI Robert 103WARSZAWAM-5023M 1842022-01-23 08:03:4101:19:0502:41:1003:45:4705:42:21.60+02:39:5011:025,4
226OCHOCKI Marcin 209DZIK KOMANDOŁÓDŹM-4091M 18501:23:2502:42:3003:47:4005:43:18.85+02:40:4711:045,4
227GRĘZEL-GAWRON Jolanta 70POLSKA NOWA WIEŚK-4024K 422022-01-23 08:00:4401:20:1102:39:5203:44:3005:44:13.40+02:41:4111:065,4
228FLORCZAK Monika 49WROCŁAWK-309K 432022-01-23 08:00:4801:23:1602:41:4703:46:2205:49:15.85+02:46:4411:155,3
229JEDYNAK-DOROSZ Izabela 101KB MANIAC POZNAŃTULCEK-4025K 442022-01-23 08:14:0001:27:4102:49:0003:54:1205:50:33.70+02:48:0211:185,3
230MACIOŁ Sebastian 174TTA BIERUŃBIERUŃM-4092M 1862022-01-23 08:00:5101:12:1902:33:2703:43:4205:54:05.50+02:51:3411:255,3
231ŁACKI Łukasz 165MUD FOXESGRÓJECM-4093M 1872022-01-23 08:07:2201:16:2302:38:0103:47:0805:58:51.15+02:56:1911:345,2
232KRUPCZYŃSKI Mariusz 148KRUPOLS TEAMRASZYNM-605M 1882022-01-23 08:17:5501:16:5502:31:2503:36:3706:00:17.50+02:57:4611:375,2
233BRZEZIŃSKI Andrzej 339OLKUSZM-606M 1892022-01-23 08:05:2501:19:0602:42:2703:49:2006:01:21.85+02:58:5011:395,1
234GARBACZ Marek 56LEŚNE ULTRA DZIADYOŁAWAM-5024M 1902022-01-23 08:21:1301:17:4502:40:4203:50:1906:01:44.70+02:59:1311:405,1
235STRZELECKI Krzysztof 271LEŚNE ULTRA DZIADYWROCŁAWM-5025M 1912022-01-23 08:21:1401:17:3602:40:4003:51:0006:03:09.85+03:00:3811:425,1
236MIELNIK Krzysztof 185DC TRIATHLON TEAMNAMYSŁÓWM-3057M 1922022-01-23 08:08:2201:34:1903:07:2404:19:5706:03:25.60+03:00:5411:435,1
237PAWŁOWSKA Anna 334MIERZYNK-4026K 452022-01-23 08:02:3401:21:0502:46:0403:58:2506:20:22.35+03:17:5012:164,9
238PAWŁOWSKA Anna 342K-4027K 462022-01-23 08:02:3301:20:5902:46:0303:58:2706:20:22.80+03:17:5112:164,9
239HOFFMANN Grzegorz 81KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM-4094M 1932022-01-23 08:03:2901:26:3202:56:1304:06:0806:22:54.30+03:20:2212:214,9
240JAKUBOWSKI Wojciech 91KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM-4095M 1942022-01-23 08:01:0901:13:4502:37:0104:00:0606:29:35.70+03:27:0412:344,8
241KRYSZEWSKI Artur 150POZNAŃM-3058M 1952022-01-23 08:07:2001:30:0302:58:1404:12:5506:30:01.50+03:27:3012:344,8
242KOPACKA Edyta 129KB SOBÓTKAWROCŁAWK-3010K 472022-01-23 08:30:0904:35:3206:32:20.50+03:29:4912:394,7
243JURKIEWICZ Dominik 109WROCŁAWM-3059M 1962022-01-23 08:14:4501:28:5402:53:3504:07:3406:35:19.40+03:32:4712:454,7
244SOWIŃSKA Anetta 269GORZÓW WIELKOPOLSKIK-4028K 482022-01-23 08:00:4701:35:5503:04:4704:17:3206:36:33.55+03:34:0212:474,7
245CISICKA Daria 28NAMYSŁÓWK-3011K 492022-01-23 08:08:2101:34:3203:07:3204:19:5706:41:43.65+03:39:1212:574,6
246KAWAŁKO Ryszard 115WOLNY RYŚ 8*LEGNICAM-5026M 1972022-01-23 08:21:3101:24:3402:56:0704:12:2006:44:01.00+03:41:2913:014,6
247DONAJ Adam 42KOŚCIANM-4096M 1982022-01-23 08:15:5001:53:1503:24:2404:49:1907:03:36.50+04:01:0513:394,4
248PAŁASZYŃSKA Beata 216MUD FOXESBYDGOSZCZK-3012K 502022-01-23 08:07:2101:41:0203:18:0004:41:4307:07:21.70+04:04:5013:474,4
249KOCZOROWSKA Anna 122TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-4029K 5104:02:26+12:184,9
250URBAŃSKA Paulina 298TRAINING LABWARSZAWAK-3013K 5201:18:40+11:145,3
Niesklasyfikowani
KOCIOŁEK Zbigniew 121WOŁÓWM-402022-01-23 08:01:3901:18:14 DNF02:42:10 DNF04:00:59 DNF DNF--
Znaleziono 251 wynik(ów)