ZIMOWY PUCHAR BIEGOWY- GRODNO 2019 - 10 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-02-16
Miejsce:
Grodno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
40
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
40
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1КОШУР Александр 48ЛОКОМОТИВ/RUN4FUN.BYБАРАНОВИЧИM-301M 100:08:5800:18:1300:27:1800:36:20.00 3:3816.5
2КРАПИВКО Дмитрий 49ГРОДНОM-302M 200:08:5800:18:1300:27:4600:37:26.61+00:01:063:4416
3KRASKO Pavel 28RUN4FUNGRODNOM-303M 300:09:2700:19:1400:28:5800:38:40.74+00:02:203:5215.5
4CHEMODANOV Alexey 23RUN4FUN.BYГРОДНОM-304M 400:09:2500:19:0700:28:5800:39:03.64+00:02:433:5415.4
5KOZAK Arkadiusz 402POLSKA TEAMKOSZALINM-401M 500:09:3300:19:2200:29:1700:39:06.90+00:02:463:5415.3
6ЛЯНГА Александр 53RUN4FUN.BYЛИДАM-305M 600:09:2700:19:3000:29:4700:39:51.52+00:03:313:5915.1
7VOROBJOV Alexej 36RUN4FUN.BYGRODNOM-306M 700:10:3500:21:0100:31:2000:41:30.17+00:05:104:0914.5
8ТРОФИМОВ Фёдор 64RUN4FUN.BYМОСТЫM-201M 800:10:3500:21:1300:32:1500:43:00.93+00:06:404:1813.9
9БОГАН Александр 41RUN4FUN.BYГРОДНОM-307M 900:11:0300:22:2000:33:4900:45:17.40+00:08:574:3113.2
10ШОТ Дмитрий 66ОАО'СКИДЕЛЬСКИЙ САХКОМБИНАТ'СКИДЕЛЬM-308M 1000:11:2200:23:0100:34:3400:45:47.33+00:09:274:3413.1
11БОЛСУН Виктор 42РЕГИОНМОЛОДЕЧНОM-402M 1100:12:0000:23:2600:35:0600:46:32.11+00:10:124:3912.9
12МАЗЫРКО Александр 54ГРОДНОM-309M 1200:11:0400:22:5900:35:2000:47:39.33+00:11:194:4512.6
13ВИНЕНКО Александр 44RUN4FUN.BYГРОДНОM-3010M 1300:11:1000:24:0600:36:2400:47:56.94+00:11:364:4712.5
14СТУПАКЕВИЧ Анна 61RUN4FUN.BYГРОДНОK-301K 100:11:3300:23:2800:35:5400:48:13.84+00:11:534:4912.4
15КИШКЕЛЬ Иван 46RUN4FUNГРОДНОM-403M 1400:11:5200:24:0400:36:2800:48:15.83+00:11:554:4912.4
16ШАФРАНОВИЧ Павел 43RUN4FUNГРОДНОM-3011M 1500:12:0300:24:2000:36:3700:48:19.39+00:11:594:4912.4
17ОШУРКО Антон 56RUN4FUN.BYГРОДНОM-3012M 1600:11:2900:23:3300:36:0000:48:19.77+00:11:594:4912.4
18MURYHIN Aleksei 32RUN4FUN.BYГРОДНОM-404M 1700:11:3400:24:0000:36:5100:49:24.21+00:13:044:5612.1
19SAKALOUSKI Artsem 33RUN4FUN.BYГРОДНОM-3013M 1800:12:2000:24:3300:37:3900:50:19.70+00:13:595:0211.9
20TAN Burak 34BERUNNERANTALYAM-3014M 1900:11:4900:24:0300:37:2900:50:25.01+00:14:055:0211.9
21DEDUL Dmitry 24ГРОДНОM-202M 2000:12:1000:24:4400:38:1100:51:08.83+00:14:485:0611.7
22ТОКАРЕВ Константин 63МИНСКM-405M 2100:13:0500:25:5600:38:4200:51:25.59+00:15:055:0811.7
23КУЛИК Ольга 50NEMIGA-NORDГРОДНОK-401K 200:12:4400:25:4900:39:0000:52:19.35+00:15:595:1311.5
24АНДРУШКЕВИЧ Виталий 38RUN4FUNГРОДНОM-3015M 2200:13:0600:26:3600:40:0700:53:15.20+00:16:555:1911.3
25KUCHYNSKAYA Katsiaryna 29GRODNOK-201K 300:13:0600:26:3600:40:1200:53:18.87+00:16:585:1911.3
26БЕКИШ Анна 39RUN4FUNГРОДНОK-302K 400:13:1100:26:4000:40:1600:53:23.51+00:17:035:2011.2
27РЯБУШЕВ Виктор 57КАБАНЧИКЖОДИНОM-601M 2300:13:2400:26:5000:40:3200:54:17.13+00:17:575:2511.1
28ТРОФИМОВ Кирилл 65ГРОДНОM-3016M 2400:13:2600:27:1300:40:5800:55:05.66+00:18:455:3010.9
29CHEKEL Yuliya 22RUN4FUN.BYGRODNOK-303K 500:13:1800:27:1100:41:3500:55:23.08+00:19:035:3210.8
30КОЛБ Ольга 47RUN4FUNГРОДНОK-304K 600:13:3000:28:0800:42:2900:56:10.68+00:19:505:3710.7
31LISINA Natallia 31GRODNOK-305K 700:13:5400:27:5200:42:0200:56:16.75+00:19:565:3710.7
32HATSUK Nataliya 26RUN4FUNGRODNOK-306K 800:14:2700:28:4400:43:0700:57:34.55+00:21:145:4510.4
33ULDZINOVICH Pavel 35БЕЛОСТОКM-203M 2500:13:5100:27:4700:42:2700:57:56.20+00:21:365:4710.4
34САЗОН Инесса 58RUN4FUN.BYГРОДНОK-307K 900:13:5700:28:1000:42:5100:58:01.67+00:21:415:4810.3
35ANATSKA Leanid 21ULTRARUN VERASLIDA LIDAM-501M 2600:14:2000:28:4700:43:3200:58:46.41+00:22:265:5210.2
36БЕЛЯТКО Александр 40ГРОДНОM-602M 2700:14:4000:29:3100:44:3300:59:50.66+00:23:305:5910
37KULIK Tatsiana 30NEMIGA-NORDMINSKK-202K 1000:13:4700:28:1400:44:2001:00:14.35+00:23:546:0110
38ЯРОШ Анастасия 68RUN4FUN.BYГРОДНОK-308K 1100:16:0300:31:3900:47:4101:02:41.60+00:26:216:169.6
39ЛИТВИНСКАЯ Людмила 52АМАТАРБОБРУЙСКK-402K 1200:14:0800:29:4500:46:4001:03:01.99+00:26:416:189.5
40ТЕРМЕНЕВ Александр 62RUN4FUN.BYГРОДНОM-406M 2800:15:3700:32:0400:48:4901:05:21.01+00:29:016:329.2
Znaleziono 40 wynik(ów)