ZIMOWY PUCHAR BIEGOWY - GRODNO 2019 - 5 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-02-16
Miejsce:
Grodno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
33
Wystartowało:
23
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
23
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ВОЛЯК Денис 81ВИТЕБСКВИТЕБСКM-201M 100:08:4500:17:22.18 3:2817.3
2МАКСИМОВИЧ Павел 88ГРОДНОПРОМСТРОЙГРОДНОM-301M 200:08:5000:17:51.51+00:00:293:3416.8
3ЦЯК Александр 98СОКОЛГРОДНОM-302M 300:10:3500:21:23.24+00:04:014:1614
4PAPKO Yury 76НЕТПРУЖАНЫM-202M 400:11:0000:22:10.73+00:04:484:2613.5
5DOROSZCZYK Adam 73BIAŁYSTOK BIEGA TEAMSOKÓŁKAM-203M 500:11:0000:22:18.50+00:04:564:2713.4
6БИРИЛО Андрей 97ЗВЕНЗЕК ПОЛЯКУВ НА БЕЛАРУСИГРОДНОM-204M 600:11:2200:23:00.62+00:05:384:3613
7ЩЕРБО Виктор 96TENZORМИНСКM-501M 700:11:2700:23:50.20+00:06:284:4612.6
8ИЛЬЮК Дмитрий 69RUN4FUN.BYГРОДНОM-303M 800:12:0100:24:25.83+00:07:034:5312.3
9ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб 83ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-171M 900:12:1400:25:10.48+00:07:485:0211.9
10SIABA Aliaksandr 77МИНСКM-304M 1000:13:0700:26:24.45+00:09:025:1611.4
11BONDAR Vitali 72GRODNOM-401M 1100:13:0600:26:24.78+00:09:025:1711.4
12РУДЕНОК Ира 91RUN4FUN-BYГРОДНОK-201K 100:13:0700:26:27.74+00:09:055:1711.3
13СТАХЕЙКО Павел 93RUN4FUN.BYГРОДНОM-205M 1200:13:2100:26:32.54+00:09:105:1811.3
14МИНУЧИЦ Денис 90RAN4FANГРОДНОM-206M 1300:13:3100:26:37.14+00:09:145:1911.3
15СИДЕЛЬНИКОВ Константин 99ГРОДНОM-305M 1400:13:1000:27:34.90+00:10:125:3110.9
16КОШЕЛЮК Геннадий 87TAMERLAN 13МИНСКM-306M 1500:13:5700:28:00.07+00:10:375:3610.7
17ВИКТОРИЯ Бузюк 182RUN4FUN.BYГРОДНОK-202K 200:14:1000:28:13.00+00:10:505:3810.6
18БОДАК Николай 181MIŃSKM-172M 1600:14:1900:30:43.92+00:13:216:089.8
19SINKEVICH Evgeniya 78RUN4FUN.BYГРОДНОK-301K 300:15:1100:31:01.13+00:13:386:129.7
20ВЕРОНИКА Моисеева 71ЗВЕЗДАГРОДНОK-302K 400:15:1700:32:25.97+00:15:036:299.2
21ВОЛОХ Алексей 80ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-173M 1700:15:0200:34:47.93+00:17:256:578.6
22ГАЦУК Екатерина 82ГРОДНОK-303K 500:17:0100:35:19.52+00:17:577:038.5
23МИКЕВИЧ Ольга 89ГРОДНОK-304K 600:17:0100:36:39.14+00:19:167:198.2
Znaleziono 23 wynik(ów)