ZIMOWY RUNMAGEDDON HARDCORE EŁK

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-02-24
Miejsce/ Place:
Ełk
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
478
Wystartowało/ Started:
453
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
443
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SAVANOVICH Vitali 1066MINSKElite Masters Mężczyzn1M 108:0002:19:20.1002:19:20.10 6:389
2JELIŃSKI Mateusz 1050XRUNNERSKARTUZYElite Mężczyzn1M 208:0002:32:07.4002:32:07.40+00:12:477:148.3
3WYPUKOŁ Jakub 1044SOCIOS SILESIAKATOWICEElite Mężczyzn2M 308:0002:34:45.1502:34:45.15+00:15:257:228.1
4JANUSZEWSKI Bartosz 1033KOSIARZEZIELONA GÓRAElite Mężczyzn3M 408:0002:40:07.7002:40:07.70+00:20:477:377.9
5APINIS Edgars 1054LAPMEŽCIEMSOpen Mężczyzn1M 508:0002:40:38.0502:40:38.05+00:21:177:387.8
6MARCZUK Kamil 1024HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn4M 608:0002:43:05.6002:43:05.60+00:23:457:457.7
7MILEWSKI Rafał 1234HUSARIA RACE TEAMEŁKOpen Mężczyzn2M 708:3002:45:06.9002:45:06.90+00:25:467:517.6
8KALNBERZS Kaspars 1057RIGAElite Mężczyzn5M 808:0002:45:59.3502:45:59.35+00:26:397:547.6
9ANDRUKIEWICZ Tomasz 1527EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn1M 908:3002:47:56.7002:47:56.70+00:28:367:597.5
10FARKOWSKI Konrad 1029KONIUCHY OCRMYSIADŁOElite Mężczyzn6M 1008:0002:48:43.7502:48:43.75+00:29:238:027.5
11CZACH Tobiasz 1020HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWElite Mężczyzn7M 1108:0002:49:39.5002:49:39.50+00:30:198:047.4
12PAWLYTA Michał 1332LION'S FIREFIGTER'S TEAMELBLĄGOpen Mężczyzn3M 1208:4502:50:31.5002:50:31.50+00:31:118:077.4
13PAWLYTA Jerzy 1331LION'S FIREFIGTER'S TEAMELBLĄGOpen Mężczyzn4M 1308:4502:50:32.8502:50:32.85+00:31:128:077.4
14POGORZELSKI Rafał 1534EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn5M 1408:3002:50:44.5002:50:44.50+00:31:248:077.4
15TRĄBIŃSKI Grzegorz 1052XRUNNERSGDAŃSKElite Mężczyzn8M 1508:0002:51:38.9502:51:38.95+00:32:188:107.3
16PAWLIKOWSKI Andrzej 1065KRASNYSTAWElite Mężczyzn9M 1608:0002:52:16.6502:52:16.65+00:32:568:127.3
17KASJAN Maciej 100115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Masters Mężczyzn2M 1708:0002:52:39.6502:52:39.65+00:33:198:137.3
18CWIRZEN Marcin 1476WOLF TEAMTRZCIANKA Open Mężczyzn6M 1809:0002:57:42.6002:57:42.60+00:38:228:277.1
19PĘKALA Kamil 1017GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGElite Mężczyzn10M 1908:0002:57:42.9502:57:42.95+00:38:228:277.1
20MORAWSKI Grzegorz 1045TRENER24H.COM.PLWARSZAWAElite Mężczyzn11M 2008:0002:59:53.0002:59:53.00+00:40:328:337
21SOKOŁOWSKI Jarosław 1014ELEGANT TEAMWROCŁAWElite Mężczyzn12M 2108:0003:00:16.8503:00:16.85+00:40:568:357
22STANISZEWSKI Paweł 1480WOLF TEAMRADZYMINOpen Mężczyzn7M 2209:0003:02:40.7003:02:40.70+00:43:208:416.9
23ŁOTOCKI Rafał Jerzy 1478WOLF TEAMTRZCIANKA Open Mężczyzn8M 2309:0003:02:41.0503:02:41.05+00:43:208:416.9
24KĄDZIELA Michał 1030KONIUCHY OCRWARSZAWAElite Mężczyzn13M 2408:0003:03:34.5003:03:34.50+00:44:148:446.9
25CHUDAŃSKI Hubert 1388BYDGOSZCZOpen Mężczyzn9M 2508:4503:05:04.7003:05:04.70+00:45:448:486.8
26PYTELEWSKI Łukasz 1333LION'S FIREFIGTER'S TEAMELBLĄGOpen Mężczyzn10M 2608:4503:06:04.2503:06:04.25+00:46:448:516.8
27MURAWSKI Mikołaj 1595RADOMOpen Mężczyzn11M 2709:1503:06:22.0003:06:22.00+00:47:018:526.8
28PAWELEC Marek 1574ŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn3M 2809:1503:07:06.7003:07:06.70+00:47:468:546.7
29DANIELKIEWICZ Tomasz 1049XRUNNERSGŁOGÓWOpen Mężczyzn12M 2908:0003:07:10.5003:07:10.50+00:47:508:546.7
30BRZOSKWINIA Wojciech 1019HUSARIA RACE TEAMBOLECHOWICEOpen Mężczyzn13M 3008:0003:07:11.6003:07:11.60+00:47:518:546.7
31BORYSEWICZ Wiktor 1451LOFT TEAM EXTREMEŚREMOpen Mężczyzn14M 3109:0003:07:27.8003:07:27.80+00:48:078:556.7
32KANNA Kristaps 1058RIGAOpen Mężczyzn15M 3208:0003:07:44.6003:07:44.60+00:48:248:566.7
33AWENCIUK Andrzej 1464OUTDOOR TRAININGBIELSK PODLASKIOpen Mężczyzn16M 3309:0003:07:57.6503:07:57.65+00:48:378:576.7
34CYRIL Lenoir 1036OCRBELGIUMWALLONIACELLES Elite Mężczyzn14M 3408:0003:08:26.0503:08:26.05+00:49:058:586.7
35WARMIŃSKI Marcin 1212EKIPA HAIERDROHICZYNOpen Mężczyzn17M 3508:3003:08:29.8503:08:29.85+00:49:098:586.7
36BURDA Kamil 1385SORKWITYOpen Mężczyzn18M 3608:4503:08:47.9503:08:47.95+00:49:278:596.7
37BOROŃ Zbigniew 1271WOJKOWICEOpen Masters Mężczyzn4M 3708:3003:09:01.6503:09:01.65+00:49:419:006.7
38SOKÓŁ Magdalena 1261OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet1K 108:3003:09:01.6503:09:01.65+00:49:419:006.7
39KLINIEWSKI Andrzej 100215 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOZEZDRZEOpen Mężczyzn19M 3808:0003:09:11.8503:09:11.85+00:49:519:006.7
40ŁOŚ Tomasz 1465OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn20M 3909:0003:10:29.7003:10:29.70+00:51:099:046.6
41POLKOWSKI Tomasz 1466OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn21M 4009:0003:10:29.8503:10:29.85+00:51:099:046.6
42MICHALAK Paweł 1418CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn5M 4109:0003:14:13.3503:14:13.35+00:54:539:146.5
43LORENC Lukasz 1012DZIADY OCRGORZÓW WLKPElite Masters Mężczyzn2M 4208:0003:14:20.9003:14:20.90+00:55:009:156.5
44MIKRUT Jakub 1016GORĄCY POTOK TEAMCZARNY DUNAJEC Open Mężczyzn22M 4308:0003:14:20.9503:14:20.95+00:55:009:156.5
45BĄK Daniel 1042S HEROGDAŃSKOpen Mężczyzn23M 4408:0003:14:27.2503:14:27.25+00:55:079:156.5
46BASTJAN Adrian 1220HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn24M 4508:3003:15:09.3503:15:09.35+00:55:499:176.5
47BURDETT Ben 1699CATTERICKOpen Mężczyzn25M 4609:3003:15:34.1003:15:34.10+00:56:149:186.4
48ŻUKOWSKA Aniela 1264OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet1K 208:3003:16:07.2003:16:07.20+00:56:479:206.4
49KAMIENIECKI Michał 1329LION'S FIREFIGTER'S TEAMOLSZTYNOpen Masters Mężczyzn6M 4708:4503:16:24.8503:16:24.85+00:57:049:216.4
50MACZULSKI Krzysztof 1330LION'S FIREFIGTER'S TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn26M 4808:4503:16:24.9503:16:24.95+00:57:049:216.4
51KORULCZYK Marcin 1077HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn27M 4908:0003:16:52.2003:16:52.20+00:57:329:226.4
52WLAŹLAK Damian 1027HUSARIA RACE TEAMPABIANICEOpen Mężczyzn28M 5008:0003:17:41.1003:17:41.10+00:58:219:246.4
53RYBARCZYK Paweł 1004KONIUCHY OCRGORZÓW WLKPOpen Mężczyzn29M 5108:0003:18:43.8503:18:43.85+00:59:239:276.3
54KOWALEWSKI Mateusz 1417CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEZAMBRÓWOpen Mężczyzn30M 5209:0003:19:22.4003:19:22.40+01:00:029:296.3
55TOMASZEWSKI Krystian 1580ORZYSZOpen Mężczyzn31M 5309:1503:20:27.6003:20:27.60+01:01:079:326.3
56MERWART Artur 1062WARSZAWAOpen Mężczyzn32M 5409:0003:21:18.7003:21:18.70+01:01:589:356.3
57UŁANOWICZ Przemysław 1300GIŻYCKOOpen Mężczyzn33M 5508:3003:21:19.6503:21:19.65+01:01:599:356.3
58CZECHOWSKI Piotr 1591GIT EKIPA !SOSNOWIECOpen Mężczyzn34M 5608:3003:22:02.6503:22:02.65+01:02:429:376.2
59LASKOWSKI Tomasz 1230HUSARIA RACE TEAMSTARGARDOpen Mężczyzn35M 5708:3003:22:13.3003:22:13.30+01:02:539:376.2
60KORCZYK Tomasz 1494BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn36M 5809:0003:22:45.9503:22:45.95+01:03:259:396.2
61SZYMKIEWICZ Daniel 1524CROSS ELITE GRAJEWOEŁKOpen Mężczyzn37M 5908:3003:23:34.9503:23:34.95+01:04:149:416.2
62CHROSTOWSKI Karol 1208CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Mężczyzn38M 6008:3003:23:35.5503:23:35.55+01:04:159:416.2
63KONOPKA Paweł 1281KOLNOOpen Mężczyzn39M 6108:3003:23:55.3003:23:55.30+01:04:359:426.2
64GRAJCAR Magdalena 1455LOFT TEAM EXTREMEPOZNAŃOpen Kobiet2K 309:0003:24:41.0503:24:41.05+01:05:209:446.2
65ZAREMBA Rafał 1263OUTDOOR TRAININGBIAŁYTOKOpen Mężczyzn40M 6208:3003:24:51.7503:24:51.75+01:05:319:456.2
66SZEWC Mateusz 1241IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Mężczyzn41M 6308:3003:24:58.3003:24:58.30+01:05:389:456.1
67KORKOSZ Ireneusz 1394CHEŁMOpen Mężczyzn42M 6408:4503:25:37.9503:25:37.95+01:06:179:476.1
68IMIOLCZYK Roland 1309AGRESYWNE PLASTRY ŁÓDZOpen Masters Mężczyzn7M 6508:4503:26:08.2503:26:08.25+01:06:489:486.1
69TARASEWICZ Paweł 1343OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn43M 6608:4503:27:02.0503:27:02.05+01:07:419:516.1
70NOWICKI Adam 1342OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn8M 6708:4503:27:06.8503:27:06.85+01:07:469:516.1
71KARCZEWSKI Piotr 1311BALTIC SEALSKOBYLNICAOpen Mężczyzn44M 6808:4503:27:08.3003:27:08.30+01:07:489:516.1
72JABŁOŃSKA Dorota 1341OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet3K 408:4503:27:09.9503:27:09.95+01:07:499:516.1
73BIAŁEK Marcin 1556BEŁCHATÓWOpen Mężczyzn45M 6909:1503:27:11.1503:27:11.15+01:07:519:516.1
74TYMANOWSKI Adam 1511OLSZTYNOpen Masters Mężczyzn9M 7009:0003:27:54.7503:27:54.75+01:08:349:546.1
75OPOŃSKI Artur 1293EŁKOpen Mężczyzn46M 7108:3003:28:30.7503:28:30.75+01:09:109:556
76KORDEK Jarosław 1338MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Masters Mężczyzn10M 7208:4503:29:28.6503:29:28.65+01:10:089:586
77SZABELSKA Sylwia 1339MORSY SZCZYTNO #RESETMRĄGOWOOpen Kobiet4K 508:4503:29:31.0503:29:31.05+01:10:109:586
78CHMIELEWSKI Krzysztof 1259OUTDOOR TRAININGSTARA ROZEDRANKAOpen Mężczyzn47M 7308:3003:29:53.1503:29:53.15+01:10:339:596
79SZOSTAK Artur 1007BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWElite Mężczyzn15M 7408:0003:31:05.7003:31:05.70+01:11:4510:036
80WIETRZYŃSKI Maciej 1239HUSARIA RACE TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn48M 7508:3003:32:26.2503:32:26.25+01:13:0610:065.9
81STAMATEL Sebastian 1471SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOpen Mężczyzn49M 7609:0003:33:04.6503:33:04.65+01:13:4410:085.9
82WUCZKO Dariusz 1583PIŁATKAOpen Mężczyzn50M 7709:1503:33:23.9003:33:23.90+01:14:0310:095.9
83ŻELAZNY Bartosz 1071PROSTKIOpen Mężczyzn51M 7808:4503:34:15.9003:34:17.50+01:14:5710:125.9
84SZCZOTKA Maciek 1407ŚLIWICEOpen Mężczyzn52M 7908:4503:34:19.5003:34:19.50+01:14:5910:125.9
85BODIS Peter 1483WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn11M 8009:0003:34:58.3003:34:58.30+01:15:3810:145.9
86CYBULKO Radosław 1240IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Mężczyzn53M 8108:3003:35:31.5003:35:31.50+01:16:1110:155.8
87PĘKAŁA Sebastian 1026HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn54M 8208:0003:35:37.1003:35:37.10+01:16:1710:165.8
88MAJEWSKI Oskar 1541LATAJĄCE GRYFYZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn55M 8309:1503:36:05.6003:36:05.60+01:16:4510:175.8
89LINOWSKI Grzegorz 1232HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn56M 8408:3003:36:08.9003:36:08.90+01:16:4810:175.8
90WASIELEWSKI Michał 1032KONIUCHY OCRKUTNOElite Mężczyzn16M 8508:0003:36:19.9003:36:19.90+01:16:5910:185.8
91MIKOŁAJCZYK Marcin 1025HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn57M 8608:0003:36:28.6503:36:28.65+01:17:0810:185.8
92STELMACH Grzegorz 1510ŚWIDNICAOpen Mężczyzn58M 8709:0003:37:32.0003:37:32.00+01:18:1110:215.8
93GAŁAT Aureliusz 1489BRAMKIOpen Mężczyzn59M 8809:0003:37:37.7003:37:37.70+01:18:1710:215.8
94KRASOWSKI Mariusz 1260OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn12M 8908:3003:39:35.8503:39:35.85+01:20:1510:275.7
95WARCZAK Mateusz 1346PIĘKNI I BESTIERYCHLIKIOpen Mężczyzn60M 9009:1503:39:41.1503:39:41.15+01:20:2110:275.7
96MOREK Katarzyna 1423DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet5K 609:0003:41:40.5503:41:40.55+01:22:2010:335.7
97OCHNIO Andrzej 1419CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEŁUKÓWOpen Mężczyzn61M 9109:0003:41:46.8503:41:46.85+01:22:2610:335.7
98WOJCIECHOWSKI Kamil 1585MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Mężczyzn62M 9208:3003:42:18.7503:42:18.75+01:22:5810:355.7
99WOJCIECHOWSKA Urszula 1584MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Kobiet6K 708:3003:42:19.0003:42:19.00+01:22:5810:355.7
100MITOSEK Paweł 1349POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn63M 9308:4503:43:04.8503:43:04.85+01:23:4410:375.6
101DĄBROWSKI Mateusz 1550WARSZTATOWE DZIKIEŁKOpen Mężczyzn64M 9409:1503:43:57.1503:43:57.15+01:24:3710:395.6
102PAWLIK Grzegorz 1552WARSZTATOWE DZIKIEŁKOpen Mężczyzn65M 9509:1503:43:57.8503:43:57.85+01:24:3710:395.6
103GORZOCH Wojtek 1551WARSZTATOWE DZIKIPROSTKIOpen Mężczyzn66M 9609:1503:43:58.1503:43:58.15+01:24:3810:395.6
104TOPOLSKI Daniel 1554WARSZTATOWE DZIKIEŁKOpen Mężczyzn67M 9709:1503:43:58.1503:43:58.15+01:24:3810:395.6
105RORKOWSKI Łukasz 1594WARSZAWSKIE DZIKIŁOMŻAOpen Mężczyzn68M 9809:1503:43:58.3503:43:58.35+01:24:3810:395.6
106BRYL Karol Tadeusz 1272WARSZAWAOpen Mężczyzn69M 9908:3003:44:07.2503:44:07.25+01:24:4710:405.6
107KOWALSKI Józef 1267POSITIVE FREAKS TEAMGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn70M 10008:3003:44:31.2003:44:31.20+01:25:1110:415.6
108KOWALCZYK Piotr 1228HUSARIA RACE TEAMGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn71M 10108:3003:44:31.5503:44:31.55+01:25:1110:415.6
109RUDZIŃSKI Radosław 1577BIAŁOGARD Open Mężczyzn72M 10209:1503:44:37.6003:44:37.60+01:25:1710:415.6
110CYBUL Andrzej 1055ORZYSZOpen Mężczyzn73M 10308:0003:45:11.1503:45:11.15+01:25:5110:435.6
111STRZELCZAK Damian 1298PLOCKOpen Mężczyzn74M 10408:3003:45:15.5003:45:15.50+01:25:5510:435.6
112JASTRZĘBSKI Sławomir 1006BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOElite Mężczyzn17M 10508:0003:45:35.7003:45:35.70+01:26:1510:445.6
113STACHYRA Rafał 1356ŚWINIODZIKILUBLINOpen Mężczyzn75M 10608:4503:46:09.1003:46:09.10+01:26:4910:465.6
114KOWALIK Marcin 1218HARDCORYWARSZAWAOpen Mężczyzn76M 10708:3003:46:32.7503:46:32.75+01:27:1210:475.6
115LALAK Dawid 1568WARSZAWAOpen Mężczyzn77M 10809:1503:46:42.6503:46:42.65+01:27:2210:475.6
116NESTOROWICZ Adam 1570MIĘDZYRZEC PODLASKIOpen Mężczyzn78M 10909:1503:47:28.4003:47:28.40+01:28:0810:495.5
117SIEMIŃSKI Bartosz 1381ZWOLNIENI Z WUEFUSOCHACZEWOpen Mężczyzn79M 11008:4503:48:33.9003:48:33.90+01:29:1310:535.5
118ZWARDOŃ Marcin 1038OUTDOOR TRAININGOPOLEOpen Mężczyzn80M 11108:0003:48:34.1003:48:34.10+01:29:1410:535.5
119IWAŃSKI Jacek 1492Open Masters Mężczyzn13M 11209:0003:48:50.3503:48:50.35+01:29:3010:535.5
120BRODA Mateusz 1366UNIMOGIKICZORYOpen Mężczyzn81M 11308:4503:48:52.3503:48:52.35+01:29:3210:535.5
121KRĘCIEWSKI Paweł 1498UKTAOpen Mężczyzn82M 11409:0003:48:52.8503:48:52.85+01:29:3210:535.5
122WINIAREK Marcin 1301SIEDLCEOpen Mężczyzn83M 11508:3003:49:08.3503:49:08.35+01:29:4810:545.5
123DODA Filip 1275WARSZAWAOpen Mężczyzn84M 11608:3003:49:10.6003:49:10.60+01:29:5010:545.5
124PRUS Maciej 1249ŁOKIEĆ ALKANTARAWARSZAWAOpen Mężczyzn85M 11708:3003:49:12.7503:49:12.75+01:29:5210:545.5
125WITKOWSKI Dariusz 1262OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn14M 11808:3003:49:21.5003:49:21.50+01:30:0110:555.5
126SURMA Szymon 1368UNIMOGIKICZORYOpen Mężczyzn86M 11908:4503:49:37.0003:49:37.00+01:30:1610:565.5
127KEMICER Monika 1529EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet7K 808:3003:49:44.1503:49:44.15+01:30:2410:565.5
128SURYNT Andrzej 1535EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn15M 12008:3003:49:47.9503:49:47.95+01:30:2710:565.5
129BRODA Tomasz 1367UNIMOGIKICZORYOpen Mężczyzn87M 12108:4503:49:49.4003:49:49.40+01:30:2910:565.5
130CHUDZIŃSKI Bartosz 1452LOFT TEAM EXTREMEMOSINAOpen Mężczyzn88M 12209:0003:49:53.2003:49:53.20+01:30:3310:565.5
131MODRZEJEWSKI Grzegorz 1463ODURZENI RUNMARICHUANĄBARTOSZYCEOpen Mężczyzn89M 12309:0003:50:05.7503:50:05.75+01:30:4510:575.5
132WOROBEL Jarosław 1304BIAŁY BÓROpen Mężczyzn90M 12408:3003:50:06.8503:50:06.85+01:30:4610:575.5
133KALININ Jarosław 1051XRUNNERSWROCŁAWElite Mężczyzn18M 12508:0003:50:23.9503:50:23.95+01:31:0310:585.5
134SAMSEL Jakub 1508UKTAOpen Mężczyzn91M 12609:0003:50:50.9503:50:50.95+01:31:3010:595.5
135MISIAK Piotr 1291WARSZAWAOpen Mężczyzn92M 12708:3003:51:09.7003:51:09.70+01:31:4911:005.5
136CHILIŃSKI Eryk 1589PISZOpen Mężczyzn93M 12808:4503:51:09.7003:51:09.70+01:31:4911:005.5
137ADAMCZYK Jacek 1382CHEŁMOpen Masters Mężczyzn16M 12908:4503:51:16.0503:51:16.05+01:31:5511:005.4
138MOLENDA Mateusz 1548TRENER24H.COM.PLWARSZAWAOpen Mężczyzn94M 13008:4503:51:16.1003:51:16.10+01:31:5611:005.4
139BORGOSZ Kamil 127043-200Open Mężczyzn95M 13108:3003:52:02.3003:52:02.30+01:32:4211:025.4
140SZCZEPKOWSKI Piotr 1069RYNOpen Mężczyzn96M 13208:0003:52:10.0003:52:10.00+01:32:4911:035.4
141DOROMIEJCZUK Andrzej 1009DZIADY OCRKONSTANCIN-JEZIORNAOpen Masters Mężczyzn17M 13308:0003:52:10.1503:52:10.15+01:32:5011:035.4
142BRUSIŁO Bartosz 1034MAMY RUSZAMYWARSZAWAElite Mężczyzn19M 13408:0003:52:14.6503:52:14.65+01:32:5411:035.4
143WITEK Kamil 1442HUSARIA RACE TEAMFALMIROWICEOpen Mężczyzn97M 13509:0003:52:15.9503:52:15.95+01:32:5511:035.4
144KOPP-OSTROWSKA Emilia 1431FORMA KARTUZY TEAMKARTUZYOpen Kobiet8K 909:0003:52:21.3003:52:21.30+01:33:0111:035.4
145DZIEMIAN Maciej 1276BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn98M 13608:3003:52:22.1503:52:22.15+01:33:0211:035.4
146KOPP-OSTROWSKI Jarosław 1432FORMA KARTUZY TEAMKARTUZYOpen Masters Mężczyzn18M 13709:0003:52:23.6003:52:23.60+01:33:0311:035.4
147DASZKILEWICZ Rafał 1265PIĘKNI I BESTIEBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn99M 13808:3003:52:23.7503:52:23.75+01:33:0311:035.4
148STANISŁAWSKI Fabian 1237HUSARIA RACE TEAMGRUDZIĄDZOpen Mężczyzn100M 13908:3003:52:54.9503:52:54.95+01:33:3411:055.4
149PUCHACZ Michael 1575ŁUKTAOpen Mężczyzn101M 14009:1503:53:07.8503:53:07.85+01:33:4711:065.4
150SIECZKOWSKA Agata 1593DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet9K 1009:1503:53:23.6503:53:23.65+01:34:0311:065.4
151CHMIELEWSKI Józef 1273CIECHANOWIECOpen Mężczyzn102M 14108:3003:53:34.6003:53:34.60+01:34:1411:075.4
152BUNIEK Mateusz 1243KARTOFELKIGDAŃSKOpen Mężczyzn103M 14208:3003:53:47.7503:53:47.75+01:34:2711:075.4
153RUSZNICA Klaudia 1244KARTOFELKIGDAŃSKOpen Kobiet10K 1108:3003:53:47.8003:53:47.80+01:34:2711:075.4
154MARTUSZEWSKI Ryszard 1397WAŁCZOpen Masters Mężczyzn19M 14308:4503:53:47.9503:53:47.95+01:34:2711:075.4
155PASZKIEWICZ Arkadiusz 1573EŁKOpen Masters Mężczyzn20M 14409:1503:53:59.5003:53:59.50+01:34:3911:085.4
156GRABOWSKA Maja 1391OSTRZESZÓWOpen Kobiet11K 1208:4503:54:33.9003:54:33.90+01:35:1311:105.4
157SAŁACIŃSKI Łukasz 1402ŁÓDŹOpen Mężczyzn104M 14508:4503:54:34.2503:54:34.25+01:35:1411:105.4
158MYKYTA Tomasz 1399BYCZYNAOpen Mężczyzn105M 14608:4503:54:41.8503:54:41.85+01:35:2111:105.4
159OPALIŃSKI Michał 1544SOCIOS SILESIAWODZISŁAW ŚLĄSKIOpen Mężczyzn106M 14709:1503:55:24.4003:55:24.40+01:36:0411:125.4
160BITTNER Filip 1482WARSZAWAOpen Mężczyzn107M 14808:3003:56:10.5003:56:10.50+01:36:5011:145.3
161POPIOŁEK Magdalena 1254NOLIMIT TEAM+WARSZAWAOpen Kobiet12K 1308:3003:56:12.6503:56:12.65+01:36:5211:145.3
162MUZYKA Mariusz 1398WARSZAWAOpen Mężczyzn108M 14908:4503:56:19.6503:56:19.65+01:36:5911:155.3
163WALASZEK Maciej 1409ANDRYCHÓWOpen Mężczyzn109M 15008:4503:56:19.8003:56:19.80+01:36:5911:155.3
164ŚLIWIŃSKA Joanna 1345PIĘKNI I BESTIEPOZNAŃOpen Kobiet13K 1409:0003:56:20.0503:56:20.05+01:36:5911:155.3
165KAMUSIŃSKI Grzegorz 1252MŁODZI WILCY TEAMSTANIĄTKIOpen Mężczyzn110M 15109:0003:56:20.3503:56:20.35+01:37:0011:155.3
166GRYGO Adrian 1213EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn111M 15208:3003:56:49.7503:56:49.75+01:37:2911:165.3
167JÓZWIK Leszek 1280MARKIOpen Masters Mężczyzn21M 15309:1503:56:54.7003:56:54.70+01:37:3411:165.3
168SŁONIEWSKI Rafał 1324HUSARIA RACE TEAMGDYNIAOpen Mężczyzn112M 15408:4503:57:28.1003:57:28.10+01:38:0811:185.3
169SCHULZ Dawid 1509KATOWICE Open Mężczyzn113M 15509:0003:57:31.0003:57:31.00+01:38:1011:185.3
170CZECH Piotr 1562PABIANICEOpen Mężczyzn114M 15609:1503:57:31.0003:57:31.00+01:38:1011:185.3
171FILOCHOWSKI Krystian 1056OLSZTYNElite Mężczyzn20M 15708:0003:57:45.4003:57:45.40+01:38:2511:195.3
172LIMANOWSKA Olga 1547TRENER24H.COM.PLWARSZAWAOpen Kobiet14K 1508:4503:58:20.6503:58:20.65+01:39:0011:205.3
173WIĘCKO Jacek 130615 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANATALUSYOpen Mężczyzn115M 15808:4503:58:31.9503:58:31.95+01:39:1111:215.3
174GROSFELD Krystian 130515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Mężczyzn116M 15908:4503:58:32.2503:58:32.25+01:39:1211:215.3
175GREIBIG Michaela 1256OCR MUNICHHAAROpen Kobiet15K 1608:3003:58:47.6003:58:47.60+01:39:2711:225.3
176WEBB Loyd 1694GRIMSBYOpen Mężczyzn117M 16009:3003:58:48.9503:58:48.95+01:39:2811:225.3
177KASCHE Denny 1257OCR MUNICHHAAROpen Mężczyzn118M 16108:3003:58:49.4503:58:49.45+01:39:2911:225.3
178FIJOŁEK Oskar 1488CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn119M 16208:3003:59:05.3503:59:05.35+01:39:4511:235.3
179MILEWSKI Paweł 1318DZIKI OLSZTYNOLSZTYNOpen Mężczyzn120M 16308:4503:59:20.8503:59:20.85+01:40:0011:235.3
180HOLOWNIA Aneta 1528EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet16K 1708:3003:59:22.1503:59:22.15+01:40:0211:235.3
181LACH Rafał 1355SRTG OLSZTYNBARTOSZYCEOpen Mężczyzn121M 16408:4503:59:22.5503:59:22.55+01:40:0211:235.3
182CHRISTENSEN Jens 1387PRUSZKOWOpen Masters Mężczyzn22M 16508:4503:59:31.6003:59:31.60+01:40:1111:245.3
183SZEWCZYK Paweł 1408WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn23M 16608:4504:00:48.2004:00:48.20+01:41:2811:285.2
184ROMANOWSKA Joanna 1416CARDSTORE.PL EŁKBARTOSZYCEOpen Kobiet17K 1809:0004:00:58.9504:00:58.95+01:41:3811:285.2
185BARTOSZEWICZ Maciej 1383SEJNYOpen Mężczyzn122M 16708:4504:01:03.0004:01:03.00+01:41:4211:285.2
186MUSIAŁ Krzysztof 1504WARSZAWAOpen Mężczyzn123M 16809:0004:01:47.2004:01:47.20+01:42:2711:305.2
187ZELL Jacek 1512GORZÓW WLKP.Open Masters Mężczyzn24M 16909:0004:01:47.4004:01:47.40+01:42:2711:305.2
188RADNY Pamela 1479WOLF TEAMKROSNO ODRZAŃSKIEOpen Kobiet18K 1909:0004:02:12.7004:02:12.70+01:42:5211:325.2
189KUBIAK Kaj 1477WOLF TEAMTRZCIANKAOpen Mężczyzn124M 17009:0004:02:12.8504:02:12.85+01:42:5211:325.2
190PRYKOWSKI Tomasz 1588SPORTERA FITNESS TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn125M 17109:3004:02:39.0004:02:39.00+01:43:1811:335.2
191RODZIK Joanna 1472SPORTERA FITNESS TEAMLODZOpen Kobiet19K 2009:3004:02:39.1504:02:39.15+01:43:1911:335.2
192SZUMIŁO Michał 1214EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn126M 17208:3004:02:41.4504:02:41.45+01:43:2111:335.2
193KUNDA Artur 1285EŁKOpen Mężczyzn127M 17308:3004:02:42.0504:02:42.05+01:43:2111:335.2
194KORCZYK Łukasz 1282GIŻYCKOOpen Mężczyzn128M 17408:3004:02:51.0004:02:51.00+01:43:3011:335.2
195CHOJNOWSKI Rafał 1328LECIMY TUTEJEŁKOpen Mężczyzn129M 17508:4504:02:59.1504:02:59.15+01:43:3911:345.2
196BARCZEWSKI Krzysiek 1327LECIMY TUTEJOLSZTYNOpen Mężczyzn130M 17608:4504:02:59.9504:02:59.95+01:43:3911:345.2
197SAMBULSKI Radosław 100315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOOpen Mężczyzn131M 17708:0004:04:40.2504:04:40.25+01:45:2011:395.1
198OSIŃSKI Dawid 1572EŁKOpen Mężczyzn132M 17809:1504:05:04.6004:05:04.60+01:45:4411:405.1
199TYTOŃ Jakub 1581ŁUBNOOpen Mężczyzn133M 17909:1504:05:06.8504:05:06.85+01:45:4611:405.1
200STANKIEWICZ Zbigniew 1404EŁKOpen Mężczyzn134M 18008:4504:05:28.9504:05:28.95+01:46:0811:415.1
201KRZYCKI Rafał 1395ŁOCHÓWOpen Mężczyzn135M 18108:4504:05:38.6004:05:38.60+01:46:1811:415.1
202PUDŁOWSKI Sebastian 1576KRAKÓWOpen Mężczyzn136M 18209:1504:05:44.5504:05:44.55+01:46:2411:425.1
203SAK Cezary 1246KTMŁKĘTRZYNOpen Mężczyzn137M 18308:3004:06:02.6004:06:02.60+01:46:4211:425.1
204TARNOWSKI Tomasz 1238HUSARIA RACE TEAMSZCZECINOpen Mężczyzn138M 18408:3004:06:13.4504:06:13.45+01:46:5311:435.1
205UDRO Przemysław 1522BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPYSKOWICEOpen Mężczyzn139M 18509:0004:06:53.7504:06:53.75+01:47:3311:455.1
206GRUNDKOWSKI Oskar 1279BYDGOSZCZOpen Mężczyzn140M 18608:3004:07:35.8504:07:35.85+01:48:1511:475.1
207RUSZEWSKA Anna 1545SPORTOWE SUWAŁKISUWAŁKIOpen Masters Kobiet2K 2109:1504:08:34.2504:08:34.25+01:49:1411:505.1
208RUSZEWSKI Jarosław 1546SPORTOWE SUWAŁKISUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn25M 18709:1504:09:22.9004:09:22.90+01:50:0211:525.1
209KUCZYŃSKI Paweł 1521BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn141M 18809:1504:09:32.8004:09:32.80+01:50:1211:525
210BUGAJNY Magdalena 1075KARPACZOpen Kobiet20K 2208:1504:09:34.6504:09:34.65+01:50:1411:535
211WAWRZYNIAK Monika 1582WŁOCŁAWEKOpen Kobiet21K 2309:1504:09:48.7504:09:48.75+01:50:2811:535
212RYCHLEWSKI Krzysztof 1586LUCKY7WARZĄCHEWKAOpen Mężczyzn142M 18909:1504:09:49.0004:09:49.00+01:50:2811:535
213KURDUBSKI Daniel 1542LUCKY7WARZĄCHEWKA POLSKA Open Mężczyzn143M 19009:1504:09:49.0004:09:49.00+01:50:2811:535
214ŻAK Tomasz 1459LOFT TEAM EXTREMEŚREMOpen Mężczyzn144M 19109:0004:09:54.5504:09:54.55+01:50:3411:545
215WEIS Michał 1458LOFT TEAM EXTREMEŚREMOpen Mężczyzn145M 19209:0004:09:55.5004:09:55.50+01:50:3511:545
216CZAPRAN Marek 1048XRUNNERSGDAŃSKOpen Mężczyzn146M 19308:0004:10:04.1004:10:04.10+01:50:4411:545
217ŁOBOCKI Andrzej 1268POSITIVE FREAKS TEAMJEŻEWOOpen Mężczyzn147M 19408:3004:10:19.1504:10:19.15+01:50:5911:555
218WEINBERG Kamil 1422DZIADY OCRŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn26M 19509:0004:10:24.8504:10:24.85+01:51:0411:555
219MATYSEK Ireneusz 1289WAŁCZ Open Masters Mężczyzn27M 19608:3004:10:59.9504:10:59.95+01:51:3911:575
220GŁAZ Jacek 1322HUSARIA RACE TEAMJAŚLANYOpen Masters Mężczyzn28M 19708:4504:12:07.9004:12:07.90+01:52:4712:005
221KOZIOŁ Kamil 1229HUSARIA RACE TEAMJASŁOOpen Mężczyzn148M 19808:3004:12:10.8504:12:10.85+01:52:5012:005
222ZAJKOWSKI Mariusz 1350POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn149M 19908:4504:12:12.1504:12:12.15+01:52:5212:005
223GAJOWNICZEK Jarosław 1312BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAOpen Mężczyzn150M 20008:4504:12:28.7004:12:28.70+01:53:0812:015
224GÓRZYŃSKI Janusz 1313BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn29M 20108:4504:12:32.4504:12:32.45+01:53:1212:015
225CHOROŚ Michał 1223HUSARIA RACE TEAMWARKAOpen Mężczyzn151M 20208:3004:12:33.8004:12:33.80+01:53:1312:015
226ŁUKUĆ Paweł 1500GDYNIAOpen Mężczyzn152M 20309:0004:12:36.6004:12:36.60+01:53:1612:015
227KRAWCZYK Krzysztof 1497GDYNIAOpen Mężczyzn153M 20409:0004:12:36.7504:12:36.75+01:53:1612:015
228BĄKOWSKI Konrad 1076POWER TRAININGSULEJÓWEKOpen Mężczyzn154M 20508:0004:13:13.7504:13:13.75+01:53:5312:035
229ZALEWSKI Marcin 1046TRENER24H.COM.PLŻYRARDÓWOpen Mężczyzn155M 20608:0004:13:38.7504:13:38.75+01:54:1812:045
230KLEPACZ Noemi 1074GORĄCY POTOK TEAMZAKOPANEOpen Kobiet22K 2408:1504:13:48.3504:13:48.35+01:54:2812:055
231RYBACKI Błażej 1360TORPEDA RACE TEAMNOWA WRONAOpen Mężczyzn156M 20708:4504:13:49.1504:13:49.15+01:54:2912:055
232CIOSEK Daria 1357TORPEDA RACE TEAMPŁOŃSKOpen Kobiet23K 2508:4504:13:50.6504:13:50.65+01:54:3012:055
233CIOSEK Radosław 1358TORPEDA RACE TEAMPŁOŃSKOpen Mężczyzn157M 20808:4504:13:55.3004:13:55.30+01:54:3512:055
234MUSIAŁ Karol 1245KTMŁKĘTRZYNOpen Mężczyzn158M 20908:3004:14:10.0504:14:10.05+01:54:4912:065
235KOSIŃSKI Jakub 1227HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn159M 21008:3004:14:12.3504:14:12.35+01:54:5212:065
236JEZIORSKI Wiktor 1393ŁÓDŹOpen Mężczyzn160M 21108:4504:14:15.7504:14:15.75+01:54:5512:065
237KOWALCZYK Emil 1319DZIKI ZGON KOŚCIANKOŚCIANOpen Mężczyzn161M 21208:4504:14:51.3004:14:51.30+01:55:3112:084.9
238WŁODARCZYK Mirosław 130715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Mężczyzn162M 21308:4504:14:54.9004:14:54.90+01:55:3412:084.9
239WYSOCKI Konrad 130815 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPISZOpen Mężczyzn163M 21408:4504:14:58.4004:14:58.40+01:55:3812:084.9
240TIAHNYBOK Paweł 1043SOCIOS SILESIAKALETYOpen Masters Mężczyzn30M 21508:0004:15:00.7004:15:00.70+01:55:4012:084.9
241PIEKORZ Patryk 1354SOCIOS SILESIARYBNIKOpen Mężczyzn164M 21608:4504:15:01.2504:15:01.25+01:55:4112:084.9
242JUREWICZ Łukasz 1047VENEZIANKA EŁK SUWAŁKIEŁKOpen Masters Mężczyzn31M 21708:0004:15:05.0004:15:05.00+01:55:4412:084.9
243MICHNIEWSKI Piotr 1216GIT EKIPA !ZAWIERCIEOpen Mężczyzn165M 21808:3004:15:41.5004:15:41.50+01:56:2112:104.9
244FITOWSKA Agnieszka 1364TRENER24H.COM.PLŻARYOpen Kobiet24K 2608:4504:16:12.9504:16:12.95+01:56:5212:124.9
245JACHIRA Klaudia 1365TRENER24H.COM.PLSZCZECINOpen Kobiet25K 2708:4504:16:13.8004:16:13.80+01:56:5312:124.9
246IWAŃSKI Jacek 1590SKARYSZEWOpen Masters Mężczyzn32M 21909:0004:16:16.2504:16:16.25+01:56:5612:124.9
247SZCZECH Szymon 1414ALKO NINJAŁUGI UJSKIEOpen Mężczyzn166M 22009:0004:16:17.7504:16:17.75+01:56:5712:124.9
248NOWICKI Marcin 1413ALKO NINJANIETUSZKOWOOpen Mężczyzn167M 22109:0004:16:17.8004:16:17.80+01:56:5712:124.9
249KONIECZNY Jacek 1253MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Mężczyzn168M 22208:3004:16:28.8504:16:28.85+01:57:0812:124.9
250WŁODARCZYK Paweł 1460ŁOMŻA HARDCORE SQUADŁOMŻAOpen Mężczyzn169M 22309:0004:17:07.5504:17:07.55+01:57:4712:144.9
251KOSTRZON Maciej 1523BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn33M 22409:1504:17:13.0004:17:13.00+01:57:5212:144.9
252BORYSIEWICZ Tomasz 1420DARO&TOMOBIALYSTOKOpen Mężczyzn170M 22509:0004:17:29.9004:17:29.90+01:58:0912:154.9
253ODEJEWSKI Dariusz 1421DARO&TOMOCHOJNICEOpen Mężczyzn171M 22609:0004:17:30.2004:17:30.20+01:58:1012:154.9
254MARCZAK Jerzy 1224HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn172M 22708:4504:17:45.9504:17:45.95+01:58:2512:164.9
255BRODOWSKI Mateusz 1310BALTIC SEALSUSTKAOpen Mężczyzn173M 22808:4504:17:46.5504:17:46.55+01:58:2612:164.9
256CISZEWSKI Piotr 1549V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Masters Mężczyzn34M 22909:1504:17:51.4504:17:51.45+01:58:3112:164.9
257BOBOWSKI Wojciech 1558WIĘCBORKOpen Mężczyzn174M 23009:1504:17:56.3504:17:56.35+01:58:3612:164.9
258KRATYŃSKI Tomasz 1369V.I.P-GIM EŁKEŁKOpen Mężczyzn175M 23109:1504:17:57.0004:17:57.00+01:58:3612:174.9
259NOWOWIEJSKI Bartosz 1571BORZYSZKOWOOpen Mężczyzn176M 23209:1504:17:57.9004:17:57.90+01:58:3712:174.9
260JANISZEWSKI Grzegorz 1010DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn3M 23308:0004:18:38.8004:18:38.80+01:59:1812:184.9
261STYLOK Dawid 1299LĘDZINYOpen Mężczyzn177M 23408:3004:18:49.5004:18:49.50+01:59:2912:194.9
262BYŚKIEWICZ Mariusz 1561KUTNOOpen Mężczyzn178M 23509:1504:18:51.6004:18:51.60+01:59:3112:194.9
263MARZEC Paweł 1209CROSSFIT SOLVAYKRAKÓWOpen Mężczyzn179M 23608:3004:19:57.5004:19:57.50+02:00:3712:224.8
264BŁASIŃSKI Piotr 1222HUSARIA RACE TEAMBUSKO ZDRÓJOpen Mężczyzn180M 23708:3004:19:57.6004:19:57.60+02:00:3712:224.8
265DYCZKOWSKI Andrzej 1021HUSARIA RACE TEAMSYPNIEWOOpen Masters Mężczyzn35M 23808:0004:20:55.2004:20:55.20+02:01:3512:254.8
266CICHOCKI Krzysztof 1485KOŁOZĄBOpen Mężczyzn181M 23909:0004:20:55.8004:20:55.80+02:01:3512:254.8
267ŁAPACZ Tomasz 1011DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn4M 24008:0004:21:06.0004:21:06.00+02:01:4512:264.8
268LESZCZYŃSKI Rafał 1203HUSARIA RACE TEAMBEŁCHATÓWOpen Mężczyzn182M 24108:3004:21:13.0004:21:13.00+02:01:5212:264.8
269ILOWSKA-REMBARZ Karolina 1456LOFT TEAM EXTREMEMOSINAOpen Kobiet26K 2809:0004:21:13.7504:21:13.75+02:01:5312:264.8
270GRAJCAR Anna 1453LOFT TEAM EXTREMEŚREMOpen Kobiet27K 2909:0004:21:13.9504:21:13.95+02:01:5312:264.8
271GRAJCAR Łukasz 1454LOFT TEAM EXTREMEMOSINAOpen Mężczyzn183M 24209:0004:21:13.9504:21:13.95+02:01:5312:264.8
272PURCHALAK Paweł 1461NOLIMIT TEAM+WARSZAWAOpen Mężczyzn184M 24309:0004:21:45.6504:21:45.65+02:02:2512:274.8
273MIERZICKI Marcel 1041POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn185M 24408:0004:21:46.1504:21:46.15+02:02:2612:274.8
274CZARNIECKI Jakub 1434HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn186M 24509:0004:21:47.4504:21:47.45+02:02:2712:274.8
275FALARSKI Lucjan 1225HUSARIA RACE TEAMEŁKOpen Mężczyzn187M 24608:3004:22:19.5004:22:19.50+02:02:5912:294.8
276PIERZCHAŁA Mateusz 1235HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn188M 24708:3004:22:37.3504:22:37.35+02:03:1712:304.8
277JACZYŃSKI Krystian 1380ZWOLNIENI Z WUEFUSOCHACZEWOpen Mężczyzn189M 24808:4504:22:56.9004:22:56.90+02:03:3612:314.8
278NIKIEL Dariusz 1400WĄGROWIECOpen Mężczyzn190M 24908:4504:23:40.9504:23:40.95+02:04:2012:334.8
279JAGODA Anna 1520BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMRUMIAOpen Kobiet28K 3009:1504:23:53.3004:23:53.30+02:04:3312:334.8
280JANECKI Kamil 1543ŚLĄSKI TAJFUN TEAMGLIWICEOpen Mężczyzn191M 25009:1504:23:53.5004:23:53.50+02:04:3312:334.8
281RUBEL Trevor 1697VILSECKOpen Mężczyzn192M 25109:3004:24:04.8004:24:04.80+02:04:4412:344.8
282CHRISTIAN Grant 1692AMBERGOpen Mężczyzn193M 25209:3004:24:05.0004:24:05.00+02:04:4412:344.8
283GAINES Daniel 1693ROMEOpen Mężczyzn194M 25309:3004:24:05.0004:24:05.00+02:04:4412:344.8
284CLIFFORD John 1695HAWORTHOpen Mężczyzn195M 25409:3004:24:05.2504:24:05.25+02:04:4512:344.8
285GUTMAN Yevgen 1687SAN DIEGOOpen Mężczyzn196M 25509:3004:24:05.6504:24:05.65+02:04:4512:344.8
286BAISLEY John 1698AMBERGOpen Mężczyzn197M 25609:3004:24:06.0504:24:06.05+02:04:4512:344.8
287KAPLE Nickole 1686VILSECKOpen Kobiet29K 3109:3004:24:06.1004:24:06.10+02:04:4612:344.8
288KORBUT Radosław 1031KONIUCHY OCRSIEDLCEOpen Mężczyzn198M 25708:0004:24:06.2004:24:06.20+02:04:4612:344.8
289LUKAS Baker 1696USAOpen Mężczyzn199M 25809:3004:24:09.0004:24:09.00+02:04:4812:344.8
290OSTROWSKI Dawid 1064GIŻYCKOOpen Mężczyzn200M 25908:0004:24:16.5504:24:16.55+02:04:5612:354.8
291KMIECIK Szymon 1061KĘTRZYNOpen Masters Mężczyzn36M 26008:0004:24:16.5504:24:16.55+02:04:5612:354.8
292WOŁYNIEC Robert 1303EŁKOpen Mężczyzn201M 26108:3004:24:41.0504:24:41.05+02:05:2012:364.8
293MIKOŁAJCZYK Malwina 1290KOŁOBRZEGOpen Kobiet30K 3208:3004:24:46.7004:24:46.70+02:05:2612:364.8
294SALWEROWICZ Mateusz 1294KIELCEOpen Mężczyzn202M 26208:3004:25:26.7004:25:26.70+02:06:0612:384.7
295KUS Andrzej 1353SAME DOBRE PESELEŁOSIEWICEOpen Mężczyzn203M 26308:4504:25:35.2504:25:35.25+02:06:1512:384.7
296BARCIKOWSKI Łukasz 1040POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn21M 26408:0004:27:32.2004:27:32.20+02:08:1212:444.7
297LESIAK Łukasz 1286RZESZÓWOpen Mężczyzn204M 26508:3004:27:43.7004:27:43.70+02:08:2312:444.7
298MICHALSKI Dawid 1028I NEVER TURN BACKŁÓDŹOpen Mężczyzn205M 26608:0004:27:56.4504:27:56.45+02:08:3612:454.7
299BURBUL Przemysław 1560MARKIOpen Mężczyzn206M 26709:1504:27:59.5504:27:59.55+02:08:3912:454.7
300SOWIŃSKI Błażej 1269POSITIVE FREAKS TEAMOSIEOpen Mężczyzn207M 26808:3004:28:16.4004:28:16.40+02:08:5612:464.7
301CHYŁA Tomasz 1274LESZNOOpen Mężczyzn208M 26908:3004:28:16.4504:28:16.45+02:08:5612:464.7
302MILEWSKI Maciej 1063PRUSZCZ GDANSKIOpen Mężczyzn209M 27008:0004:28:25.1004:28:25.10+02:09:0512:464.7
303JACASZEK Kuba 1443KAMAKURAWARSZAWAOpen Mężczyzn210M 27109:0004:28:42.2504:28:42.25+02:09:2212:474.7
304KOWALSKI Radoslaw 1496OSLOOpen Mężczyzn211M 27209:0004:28:42.3004:28:42.30+02:09:2212:474.7
305ROKOSZ Mateusz 1507WARSZAWAOpen Mężczyzn212M 27309:0004:28:42.3004:28:42.30+02:09:2212:474.7
306KRUCAN Katarzyna 1499WARSZAWAOpen Kobiet31K 3309:0004:28:47.3504:28:47.35+02:09:2712:474.7
307KOSAK Tomasz 1531EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn213M 27408:3004:29:38.1504:29:38.15+02:10:1812:504.7
308NAJMAN Michal 1202ALPHA PROTOCOLSZYDLOWIECOpen Mężczyzn214M 27508:3004:30:01.9004:30:01.90+02:10:4112:514.7
309KEMICER Nikodem 1530EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn215M 27608:3004:30:16.9504:30:16.95+02:10:5612:524.7
310KNOP Marcin 1448LEMON TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn216M 27709:0004:30:25.2504:30:25.25+02:11:0512:524.7
311SURMACH Andrei 1068GRODNOOpen Mężczyzn217M 27808:0004:30:38.5004:30:38.50+02:11:1812:534.7
312SKLABINSKYI Yaroslav 1517AUTO1BERLINOpen Mężczyzn218M 27909:1504:31:14.1004:31:14.10+02:11:5412:544.6
313ŁYSEK Tomasz 1288LUBLINIECOpen Masters Mężczyzn37M 28008:3004:32:00.9004:32:00.90+02:12:4012:574.6
314KOZDÓJ Ewa 1284LIDZBARK WARMIŃSKIOpen Masters Kobiet3K 3408:3004:32:08.6504:32:08.65+02:12:4812:574.6
315ZIOMKOWSKI Rafał 1412BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn219M 28108:4504:32:16.6004:32:16.60+02:12:5612:574.6
316KALETKA Damian 1340OSP ŁAGIEWNIKI ŁÓDŹOpen Mężczyzn220M 28208:4504:32:16.7004:32:16.70+02:12:5612:574.6
317KOWALSKI Damian 1495KIELCEOpen Mężczyzn221M 28309:0004:32:17.4504:32:17.45+02:12:5712:574.6
318BOGACKI Adrian 1484KIELCEOpen Mężczyzn222M 28409:0004:32:18.0504:32:18.05+02:12:5712:584.6
319RAK Cezary 1217HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYKARCZEWOpen Mężczyzn223M 28508:3004:32:21.0004:32:21.00+02:13:0012:584.6
320WISNIOWSKI Mirosław 1204BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEKRAKÓWOpen Masters Mężczyzn38M 28608:3004:32:34.7504:32:34.75+02:13:1412:584.6
321ADAMOWSKI Andrzej 1481ELBLĄGOpen Mężczyzn224M 28709:0004:32:42.9004:32:42.90+02:13:2212:594.6
322KOŚMIDER Tomasz 1592KIELCEOpen Mężczyzn225M 28808:3004:33:38.6504:33:38.65+02:14:1813:014.6
323MARECAUX Julien 1258OCRBELGIUMWALLONIAMONSOpen Mężczyzn226M 28908:3004:33:40.3504:33:40.35+02:14:2013:014.6
324DRYGAŁA Dominika 1389WROCŁAWOpen Kobiet32K 3508:4504:33:58.7504:33:58.75+02:14:3813:024.6
325MACIEJEWSKI Jan 1501WARSZAWAOpen Mężczyzn227M 29009:0004:36:01.6504:36:01.65+02:16:4113:084.6
326MARKIEWICZ Arkadiusz 1438HUSARIA RACE TEAMMALBORKOpen Masters Mężczyzn39M 29109:0004:36:24.0004:36:24.00+02:17:0313:094.6
327STRZELECKI Konrad 1405ŁÓDŹOpen Mężczyzn228M 29208:4504:36:27.8504:36:27.85+02:17:0713:094.6
328DĄDELEWSKA Joanna 1467PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Kobiet33K 3609:0004:36:30.5504:36:30.55+02:17:1013:104.6
329GRZEBUŁA Łukasz 1491WARSZAWAOpen Mężczyzn229M 29309:0004:37:17.5004:37:17.50+02:17:5713:124.5
330RÓŻYCKI Dominik 1457LOFT TEAM EXTREMEMANIECZKIOpen Mężczyzn230M 29409:0004:37:18.3504:37:18.35+02:17:5813:124.5
331SOBIESZEK Cezary 1018HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYZWOLEŃElite Masters Mężczyzn5M 29508:0004:38:09.9004:38:09.90+02:18:4913:144.5
332JAKUBOWICZ Izabela 1392ŁÓDŹOpen Masters Kobiet4K 3708:4504:38:18.1004:38:18.10+02:18:5813:154.5
333KOZIATEK Patryk 1425DZIKUNYMRĄGOWOOpen Mężczyzn231M 29609:0004:38:21.0004:38:21.00+02:19:0013:154.5
334WŁODARCZYK Paweł 1008BRAVEHEARTS LEGIONOWOKAŁUSZYNOpen Mężczyzn232M 29708:0004:38:36.1504:38:36.15+02:19:1613:164.5
335SURMA Marcin 1242IZERSKA GRUPA BIEGOWALUBOSZYCEOpen Mężczyzn233M 29808:3004:38:57.7504:38:57.75+02:19:3713:174.5
336SKOCZEK Marcin 1375WATAHAWROC?AWOpen Mężczyzn234M 29908:4504:39:43.9504:39:43.95+02:20:2313:194.5
337KUKUŚ Rafał 1372WATAHAWROCŁAW Open Masters Mężczyzn40M 30008:4504:39:45.3504:39:45.35+02:20:2513:194.5
338POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 1374WATAHAWROCŁAW Open Kobiet34K 3808:4504:39:59.1504:39:59.15+02:20:3913:194.5
339PAWLACZEK Anna 1373WATAHAWROCŁAWOpen Kobiet35K 3908:4504:39:59.3004:39:59.30+02:20:3913:194.5
340GAJEWSKI Jaromir 1564SZCZECINOpen Mężczyzn235M 30109:1504:40:03.9504:40:03.95+02:20:4313:204.5
341RYSZCZYK Adam 1578WROCŁAWOpen Mężczyzn236M 30209:1504:40:06.1504:40:06.15+02:20:4613:204.5
342JEZIORNY Wojtek 1566PIEKARY ŚLĄSKIEOpen Mężczyzn237M 30309:1504:40:07.0504:40:07.05+02:20:4613:204.5
343ALAVEZ GONZALEZ Jose Carlos 1513AUTO1BERLINOpen Mężczyzn238M 30409:1504:40:23.0504:40:23.05+02:21:0213:214.5
344DUDA Krzysztof 1424DZIKUNYMRĄGOWOOpen Mężczyzn239M 30509:0004:41:03.2004:41:03.20+02:21:4313:234.5
345RAKOWSKI Patryk 1506PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen Mężczyzn240M 30609:0004:41:09.7504:41:09.75+02:21:4913:234.5
346ORDON Dorota 1401WARSZAWAOpen Kobiet36K 4008:4504:42:24.6504:42:24.65+02:23:0413:264.5
347WYGLĄDAŁA Michał 1352PUMP SQUATWARSZAWAOpen Mężczyzn241M 30708:4504:42:24.6504:42:24.65+02:23:0413:264.5
348PAPIERNIAK Anna 1351PUMP SQUATWARSZAWAOpen Kobiet37K 4108:4504:42:24.7004:42:24.70+02:23:0413:264.5
349ZAWOJEK Paweł 1411BYTOMOpen Mężczyzn242M 30808:4504:43:06.8504:43:06.85+02:23:4613:284.5
350KOPEĆ Łukasz 1335MONKEYS' TEAMLUBLINOpen Mężczyzn243M 30908:4504:43:26.7004:43:26.70+02:24:0613:294.4
351SURDACKA Edyta 1336MONKEYS' TEAMKRAŚNIKOpen Kobiet38K 4208:4504:43:26.7504:43:26.75+02:24:0613:294.4
352SZUMNA Aleksandra 1337MONKEYS' TEAMKRAŚNIKOpen Kobiet39K 4308:4504:43:26.8504:43:26.85+02:24:0613:294.4
353GĄSIOROWSKI Dariusz 1490BEŁCHATÓW Open Mężczyzn244M 31009:0004:43:52.6004:43:52.60+02:24:3213:314.4
354ŁUKASIEWICZ Renata 1376WTF?KONSTANCINOpen Masters Kobiet5K 4408:4504:44:08.6004:44:08.60+02:24:4813:314.4
355WOJTAL Katarzyna 1379WTF?PIASECZNOOpen Kobiet40K 4508:4504:44:12.3004:44:12.30+02:24:5213:324.4
356FEDEROWICZ Grzegorz 1371WATAHAWROCŁAWOpen Masters Mężczyzn41M 31108:4504:44:20.1004:44:20.10+02:25:0013:324.4
357SZCZEPAŃSKI Marcin 1378WTF?PIASECZNOOpen Mężczyzn245M 31208:4504:46:03.0504:46:03.05+02:26:4213:374.4
358RULAK Jerzy 1377WTF?WARSZAWAOpen Mężczyzn246M 31308:4504:46:03.5504:46:03.55+02:26:4313:374.4
359HORNIG Patrycja 1587BIERUŃOpen Kobiet41K 4609:0004:46:21.0004:46:21.00+02:27:0013:384.4
360MĄDRZYK Daniel 1502SOSNOWIECOpen Mężczyzn247M 31409:0004:46:22.6504:46:22.65+02:27:0213:384.4
361GRABARCZYK Rafał 1390ŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn42M 31508:4504:47:09.8004:47:09.80+02:27:4913:404.4
362MAJKA Leszek 1039PIĘKNI I BESTIESKIERNIEWICEOpen Mężczyzn248M 31608:0004:47:25.6504:47:25.65+02:28:0513:414.4
363KONONOWICZ Szymon 1415CARDSTORE.PL EŁKBARTOSZYCEOpen Mężczyzn249M 31709:0004:47:36.9504:47:36.95+02:28:1613:414.4
364DĄBROWSKI Daniel 1486WARSZAWAOpen Mężczyzn250M 31809:0004:48:02.5004:48:02.50+02:28:4213:424.4
365FIJALKOWSKI Kamil 1487WARSZAWAOpen Mężczyzn251M 31909:0004:48:01.0004:48:04.15+02:28:4413:424.4
366BĄK Piotr 1219HUSARIA RACE TEAMKONSTANCIN-JEZIORNAOpen Mężczyzn252M 32008:3004:48:12.0504:48:12.05+02:28:5113:434.4
367JAROSZEWSKI Sławomir 1565WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn43M 32109:1504:48:24.5504:48:24.55+02:29:0413:444.4
368PASKO Szymon 1516AUTO1TYCHYOpen Mężczyzn253M 32209:1504:48:39.8004:48:39.80+02:29:1913:444.4
369BANAŚ Kamil 1363TRENER24H.COM.PLWARSZAWAOpen Mężczyzn254M 32308:4504:48:58.3504:48:58.35+02:29:3813:454.4
370JACHIRA Krzysztof 1321GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEOpen Mężczyzn255M 32408:4504:49:43.2504:49:43.25+02:30:2313:474.3
371DAJERLING Krzysztof 1320GRYF TEAMŚWINOUJŚCIEOpen Mężczyzn256M 32508:4504:51:34.8504:51:34.85+02:32:1413:534.3
372REMBOWSKA Natalia 1073DZIADY OCRPUSZCZYKOWOOpen Masters Kobiet6K 4708:1504:52:50.5004:52:50.50+02:33:3013:564.3
373BUKOJEMSKI Marcin 1539HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn44M 32609:1504:52:56.6504:52:56.65+02:33:3613:564.3
374KŁUBA Krzysztof 1060GIŻYCKOOpen Mężczyzn257M 32708:0004:53:00.1004:53:00.10+02:33:4013:574.3
375MALEŃCZYK Sylwester 1569PRUSZKÓWOpen Mężczyzn258M 32809:1504:53:19.6004:53:19.60+02:33:5913:584.3
376MAŁACHOWSKI Sebastian 1449LEMON TEAMKRAKÓWOpen Masters Mężczyzn45M 32909:0004:54:13.1504:54:13.15+02:34:5314:004.3
377CÎRNA? Dan 1514AUTO1BERLINOpen Mężczyzn259M 33009:1504:55:47.4004:55:47.40+02:36:2714:054.3
378KABALA Mariusz 1515AUTO1KRAKOWOpen Mężczyzn260M 33109:1504:55:49.1004:55:49.10+02:36:2914:054.3
379SULICH Marcin 1406WARSZAWAOpen Mężczyzn261M 33208:4504:56:50.4504:56:50.45+02:37:3014:084.2
380SOBCZYK Barbara 1325HUSARIA RACE TEAMTUREKOpen Kobiet42K 4808:4504:58:12.3504:58:12.35+02:38:5214:124.2
381CHILIŃSKI Eryk 1386Open Mężczyzn262M 33308:4504:58:15.1004:58:15.10+02:38:5514:124.2
382BEDNAREK Michał 1384STAROWA GÓRAOpen Mężczyzn263M 33408:4504:58:16.4004:58:16.40+02:38:5614:124.2
383WŁOCHYŃSKI Mikołaj 1326HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn264M 33508:4504:58:20.9004:58:20.90+02:39:0014:124.2
384RYTYCH Grzegorz 1323HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn265M 33608:4504:58:23.5504:58:23.55+02:39:0314:124.2
385BIAŁY Adrian 1221HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn266M 33708:3004:59:09.3004:59:09.30+02:39:4914:144.2
386KORCZAK Karolina 1468POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet43K 4909:0005:01:39.5505:01:39.55+02:42:1914:214.2
387SIERECKI Zbigniew 1266PIĘKNI I BESTIEŻELECHÓWOpen Masters Mężczyzn46M 33808:3005:02:21.4505:02:21.45+02:43:0114:234.2
388BIERNACKI Michał 1473TEAM MAUP@EŁKOpen Mężczyzn267M 33909:0005:02:57.9505:02:57.95+02:43:3714:254.2
389MACIEJAS Daniel 1233HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn268M 34008:3005:04:28.4005:04:28.40+02:45:0814:294.1
390BLAŃDA Dominik 1538HUSARIA RACE TEAMSPYTKOWICEOpen Mężczyzn269M 34109:1505:05:40.9005:05:40.90+02:46:2014:334.1
391BIEGANSKI Bogumil 1557GDYNIAOpen Mężczyzn270M 34209:1505:05:46.9005:05:46.90+02:46:2614:334.1
392FETLIŃSKI Grzegorz 1277OLSZTYNOpen Mężczyzn271M 34308:3005:06:32.3005:06:32.30+02:47:1214:354.1
393KASZAPOWA Olga 1445KREJZOLE SPOT STOLYCYNOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Kobiet44K 5009:0005:06:43.0005:06:43.00+02:47:2214:364.1
394UZDOWSKI Daniel 1441HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn272M 34409:0005:06:50.9505:06:50.95+02:47:3014:364.1
395MĘŻYK Marzena 1439HUSARIA RACE TEAMPIASTÓWOpen Kobiet45K 5109:0005:06:51.8505:06:51.85+02:47:3114:364.1
396JASEK-BORS Paulina 1435HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet46K 5209:0005:06:52.0005:06:52.00+02:47:3114:364.1
397JĘDRZEJCZYK Arkadiusz 1436HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn273M 34509:0005:06:52.1505:06:52.15+02:47:3214:364.1
398KISZKIS Elżbieta 1437HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Masters Kobiet7K 5309:0005:06:54.5005:06:54.50+02:47:3414:364.1
399JAROSZUK Andrzej 1493WARSZAWAOpen Mężczyzn274M 34609:0005:06:57.8505:06:57.85+02:47:3714:374.1
400PATALAN Dariusz 1447KREJZOLE SPOT STOLYCYNOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn47M 34709:0005:08:02.9005:08:02.90+02:48:4214:404.1
401KOT Michał 1446KREJZOLE SPOT STOLYCYWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn48M 34809:0005:08:02.9005:08:02.90+02:48:4214:404.1
402BAGNICKI Dariusz 1444KREJZOLE SPOT STOLYCYNOWY DWÓR MAZOWIECKI Open Masters Mężczyzn49M 34909:0005:08:03.4505:08:03.45+02:48:4314:404.1
403MATULLA Sebastian 1450LEMON TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn275M 35009:0005:09:08.1005:09:08.10+02:49:4814:434.1
404DOJNIK Maciej 1362TOWARZYSTWO NIEZŁOMNEŁÓDŹOpen Mężczyzn276M 35108:4505:10:33.9505:10:33.95+02:51:1314:474.1
405FURA Sebastian 1563WARSZAWA Open Mężczyzn277M 35209:1505:11:38.9005:11:38.90+02:52:1814:504
406GDANIEC Dariusz 1555WHISKEY TANGOGDAŃSKOpen Masters Mężczyzn50M 35309:0005:12:07.6505:12:07.65+02:52:4714:514
407DAMIAN Tomasz 1475WHISKEY TANGOGDAŃSKOpen Mężczyzn278M 35409:0005:12:07.9505:12:07.95+02:52:4714:514
408MRÓZ Tomek 1440HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn51M 35509:0005:12:08.7505:12:08.75+02:52:4814:514
409BOHDZIEWICZ Paweł 1334ŁOWCY.KLESZCZYŁOMIANKI Open Mężczyzn279M 35608:4505:13:32.9505:13:32.95+02:54:1214:554
410PURCHALAK Karolina 1255NOLIMIT TEAM+WARSZAWAOpen Kobiet47K 5408:3005:14:00.0505:14:00.05+02:54:3914:574
411SIKORSKI Mateusz 1525DZIKIE KLINGI PRZYRDZEWIAŁESOCHACZEWOpen Mężczyzn280M 35709:1505:16:59.6505:16:59.65+02:57:3915:054
412WILCZEK Marcin 1526DZIKIE KLINGI PRZYRDZEWIAŁESOCHACZEWOpen Mężczyzn281M 35809:1505:17:02.8005:17:02.80+02:57:4215:054
413SOSIŃSKA Anna 1315BESTIE OCR LEGIONOWOWARSZAWAOpen Kobiet48K 5508:4505:18:58.7505:18:58.75+02:59:3815:114
414KAMIŃSKA Marta 1314BESTIE OCR LEGIONOWOJABŁONNAOpen Kobiet49K 5608:4505:18:59.8505:18:59.85+02:59:3915:114
415ZDUŃCZYK Sylwia 1316BIOSFERAŁÓDŹOpen Kobiet50K 5708:4505:19:12.1505:19:12.15+02:59:5215:123.9
416WICHEREK Mateusz 1410MIKOŁÓWOpen Mężczyzn282M 35908:4505:19:13.6505:19:13.65+02:59:5315:123.9
417SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 1470SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOŁÓWOpen Kobiet51K 5809:0005:19:49.4005:19:49.40+03:00:2915:133.9
418SCHILLER Fryderyk 1469SCHODY HISZPAŃSKIEMIKOŁÓWOpen Masters Mężczyzn52M 36009:0005:19:50.0505:19:50.05+03:00:2915:133.9
419RYCHNOWSKI Michał 1429FIGLARZEWARSZAWA Open Mężczyzn283M 36109:0005:19:50.3005:19:50.30+03:00:3015:133.9
420SIEMBAB Joanna 1430FIGLARZEHALINÓWOpen Kobiet52K 5909:0005:19:52.4505:19:52.45+03:00:3215:133.9
421PIECHOWIAK Piotr 1505POZNAŃOpen Masters Mężczyzn53M 36209:0005:20:04.9505:20:04.95+03:00:4415:143.9
422BUDNY Aleksandra 1426FIGLARZEHALINÓWOpen Kobiet53K 6009:0005:22:14.0005:22:14.00+03:02:5315:203.9
423CĘCELEWSKI Jarosław 1427FIGLARZECISIEOpen Masters Mężczyzn54M 36309:0005:22:14.0505:22:14.05+03:02:5315:203.9
424KOTOMSKA Renata 1428FIGLARZEWARSZAWAOpen Masters Kobiet8K 6109:0005:22:14.1505:22:14.15+03:02:5415:203.9
425BIEŃ Jarosław 1347POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn284M 36408:4505:24:57.9505:24:57.95+03:05:3715:283.9
426KOŚCIUSZKO Michał 1348POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn285M 36508:4505:24:58.2005:24:58.20+03:05:3815:283.9
427SIEMIENIUK Igor 1210DZIADY OCRWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn55M 36608:4505:24:59.1005:24:59.10+03:05:3915:283.9
428SOKOŁOWSKI Artur 1317DZIADY OCROTWOCKOpen Masters Mężczyzn56M 36708:4505:24:59.2505:24:59.25+03:05:3915:283.9
429SIERPIŃSKA Monika 1248LOFT TEAM EXTREMEJÓZEFÓWOpen Kobiet54K 6208:3005:25:12.9505:25:12.95+03:05:5215:293.9
430CATOCHE Thibaut 1035OCRBELGIUMWALLONIA5300 PETIT-WARETOpen Mężczyzn286M 36808:0005:27:02.4505:27:02.45+03:07:4215:343.9
431SZYMANEK Marcin 1579WARSZAWAOpen Mężczyzn287M 36909:0005:31:45.6505:31:45.65+03:12:2515:473.8
432MATUSIAK Konrad Piotr 1053ZRYTE CZOSNKIPŁOCKOpen Mężczyzn288M 37008:0005:33:37.2505:33:37.25+03:14:1715:533.8
433CZECHOWSKI Piotr 1215GIT EKIPA !Open Mężczyzn289M 37108:3005:34:54.1505:34:54.15+03:15:3415:563.8
434SKRĘTEK Paulina 1296BIAŁYSTOKOpen Kobiet55K 6308:3005:34:55.8505:34:55.85+03:15:3515:563.8
435WLAŹLAK Michał 1302PABIANICEOpen Mężczyzn290M 37208:3005:34:58.6505:34:58.65+03:15:3815:573.8
436FRĄSZCZAK Wojciech 1278KATOWICEOpen Mężczyzn291M 37308:3005:34:59.6505:34:59.65+03:15:3915:573.8
437GOLEC Łukasz 1226HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWOpen Mężczyzn292M 37408:3005:35:11.9505:35:11.95+03:15:5115:573.8
438LENART Bernard 1231HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn293M 37508:3005:57:43.7005:57:43.70+03:38:2317:023.5
439MARK Julia 1247LEMON TEAMKRAKÓWOpen Kobiet56K 6408:3006:11:12.0006:11:12.00+03:51:5117:403.4
440WOŁYNIEC Bogdan 1013DZIADY OCREŁKElite Masters Mężczyzn6M 37608:0006:34:40.1006:34:40.10+04:15:2018:473.2
DQKRÓL Amadeusz 1536FEMI STORIESWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn09:1503:36:11.85 DQ DQ--
DQTROJANOWSKI Jacek 1537FEMI STORIESWARSZAWAOpen Mężczyzn09:1503:36:11.90 DQ DQ--
WASZKIEWICZ Karol 1070WARSZAWAElite Mężczyzn08:00 DNF DNF--
ZALEWSKI Michał 1005BESTIE OCR LEGIONOWONOWY DWÓR MAZOWIECKIElite Mężczyzn08:00 DNF DNF--
GALICA Andrzej 1015GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYElite Mężczyzn08:00 DNF DNF--
ALLEN Ian 1518BERSERKERSEŁKOpen Mężczyzn09:15 DNF DNF--
ELIOTT Adam 1700THE LIGHT DRAGOONSYORKOpen Mężczyzn09:30 DNF DNF--
BUJAK Damian 1559GOSTYŃOpen Mężczyzn09:15 DNF DNF--
KRAWCZYK Tomasz 1023HUSARIA RACE TEAMDOBROŃElite Mężczyzn08:00 DNF DNF--
SOBESTO Magdalena 1072BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWElite Kobiet08:15 DNF DNF--
WILSON Montana 1519BERSERKERSEŁKOpen Mężczyzn09:15 DNF DNF--
KRYŁOWICZ Karol 1532EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn08:30 DNF DNF--
JAGIEŁO Michał 1022HUSARIA RACE TEAMLUBIENIAElite Mężczyzn08:00 DNF DNF--
Znaleziono 453 wynik(ów)